Dilinyu

clanlogo
Stopień: Rekruter
Dołączył: 02.01.2016

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6047000
Ø Poziom7,010,000,000,00
Zwycięstwa360959,68%00,00%00,00%00,00%
Porażki235738,98%00,00%00,00%00,00%
Remisy811,34%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy221036,55%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi69971,1600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,820,000,000,00
Wykryte pojazdy63661,0500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.359,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy64381,0600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy42620,7000,0000,0000,00
Doświadczenie592,260,000,000,00
WN71561,260,000,000,00
WN82112,040,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6047
Ø Poziom7,01
Zwycięstwa360959,68%
Porażki235738,98%
Remisy811,34%
Przetrwane bitwy221036,55%
Zniszczone czołgi69971,16
Zniszczonych/zgonów1,82
Wykryte pojazdy63661,05
Zadane uszkodzenia1.359,43
Punkty zajęcia bazy64381,06
Punkty obrony bazy42620,70
Doświadczenie592,26
WN71561,26
WN82112,04
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew26000
Zwycięstwa1973,08%00,00%00,00%00,00%
Porażki726,92%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1453,85%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi301,1500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,500,000,000,00
Wykryte pojazdy10,0400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.551,120,000,000,00
Punkty zajęcia bazy240,9200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy230,8800,0000,0000,00
Doświadczenie821,040,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew26
Zwycięstwa1973,08%
Porażki726,92%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1453,85%
Zniszczone czołgi301,15
Zniszczonych/zgonów2,50
Wykryte pojazdy10,04
Zadane uszkodzenia2.551,12
Punkty zajęcia bazy240,92
Punkty obrony bazy230,88
Doświadczenie821,04
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16000
Zwycięstwa956,25%00,00%00,00%00,00%
Porażki637,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy16,25%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy743,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,440,000,000,00
Wykryte pojazdy140,8800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.370,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy70,4400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy30,1900,0000,0000,00
Doświadczenie454,060,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew16
Zwycięstwa956,25%
Porażki637,50%
Remisy16,25%
Przetrwane bitwy743,75%
Zniszczone czołgi40,25
Zniszczonych/zgonów0,44
Wykryte pojazdy140,88
Zadane uszkodzenia1.370,25
Punkty zajęcia bazy70,44
Punkty obrony bazy30,19
Doświadczenie454,06
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew299000
Zwycięstwa20668,90%00,00%00,00%00,00%
Porażki8929,77%00,00%00,00%00,00%
Remisy41,34%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9130,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1590,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,760,000,000,00
Wykryte pojazdy1640,5500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia891,780,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3911,3100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2190,7300,0000,0000,00
Doświadczenie513,090,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew299
Zwycięstwa20668,90%
Porażki8929,77%
Remisy41,34%
Przetrwane bitwy9130,43%
Zniszczone czołgi1590,53
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy1640,55
Zadane uszkodzenia891,78
Punkty zajęcia bazy3911,31
Punkty obrony bazy2190,73
Doświadczenie513,09
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew162000
Zwycięstwa11067,90%00,00%00,00%00,00%
Porażki4427,16%00,00%00,00%00,00%
Remisy84,94%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8250,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1420,8800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,780,000,000,00
Wykryte pojazdy740,4600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.590,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3342,0600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy8455,2200,0000,0000,00
Doświadczenie557,410,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew162
Zwycięstwa11067,90%
Porażki4427,16%
Remisy84,94%
Przetrwane bitwy8250,62%
Zniszczone czołgi1420,88
Zniszczonych/zgonów1,78
Wykryte pojazdy740,46
Zadane uszkodzenia1.590,57
Punkty zajęcia bazy3342,06
Punkty obrony bazy8455,22
Doświadczenie557,41
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew32000
Zwycięstwa2475,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki721,88%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,13%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1753,13%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi230,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,530,000,000,00
Wykryte pojazdy150,4700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.461,910,000,000,00
Punkty zajęcia bazy50,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy381,1900,0000,0000,00
Doświadczenie614,910,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew32
Zwycięstwa2475,00%
Porażki721,88%
Remisy13,13%
Przetrwane bitwy1753,13%
Zniszczone czołgi230,72
Zniszczonych/zgonów1,53
Wykryte pojazdy150,47
Zadane uszkodzenia1.461,91
Punkty zajęcia bazy50,16
Punkty obrony bazy381,19
Doświadczenie614,91
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (59)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Rhm.-Borsig Waffenträger82079,7171476962,81%2826,58
Waffenträger auf Pz. IV92251,8165446358,32%2420,86
T-1091858,5769743056,28%2012,91
Waffenträger auf E 100102813,1862634960,46%2246,54
IS-381570,0372733362,46%2127,43
Nashorn6960,0550728756,10%2039,63
T-4481366,2871928064,29%2235,47
T6981467,6270826357,79%2407,95
Pz.Sfl. IVc5689,5139325152,99%1958,79
T71 DA7719,4865922654,87%1569,52
KV-856946,6160020465,20%1938,42
Sturer Emil71186,9256020252,48%1919,31
T54E191858,9268018061,67%2053,96
IS71469,5560616865,48%2487,36
T216356,8450415358,82%980,12
T1 Cunningham131,0437014668,49%234,44
KV-137950,4470010265,69%1842,36
FV3046749,394219658,33%1507,57
T-4371239,369369671,88%2581,56
M75330,573438252,44%1289,25
T675668,715408067,50%1997,36
Bishop5728,454197853,85%1955,67
M8A14537,884307763,64%1784,49
Marder 38T4398,823007757,14%1146,80
M18 Hellcat6998,017197568,00%2303,54
KV-15683,814277054,29%1689,33
Birch Gun4340,872846864,71%1434,82
Marder II3287,352216352,38%897,08
M5 Stuart4141,412505855,17%282,31
M3 Stuart3160,962174748,94%557,35
T-284353,273244560,00%1201,83
T25/271121,506074261,90%1815,91
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4336,812382755,56%820,99
T-5491065,775512638,46%897,36
T56 GMC3198,002201758,82%608,07
T-463400,503441258,33%2014,56
Grille 15102140,405171060,00%1635,14
M2 Light2119,902041040,00%240,82
Covenanter5231,00338887,50%791,66
MS-11108,63204850,00%475,95
Pz.Kpfw. T 15 3205,86377785,71%1007,59
T3 HMC2115,7193714,29%266,12
M7 Priest3286,17290683,33%831,53
Cruiser Mk. IV4127,67168633,33%136,42
Cruiser Mk. III3211,80259560,00%1049,29
T2 Medium Tank2151,40193560,00%858,61
T-262213,20214560,00%1104,32
Leichttraktor1128,60186540,00%455,64
Panzerjäger I2311,25317475,00%1503,22
T2 Light Tank 238,25140450,00%98,72
SU-18277,0079333,33%192,21
T1 HMC260,00103366,67%322,20
T7 Combat Car 230,676330,00%0,00
Pz.Kpfw. II229,002710,00%0,00
KV-1S6313,0023410,00%262,35
Renault NC-31151,001791100,00%267,97
T1E6 239,006010,00%0,00
Renault FT1262,0019910,00%1270,42
LTP 3235,0018510,00%1080,80

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekruter
Dołączył: 02.01.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 02.01.2016
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.12.2014
Opuścił klan: 20.12.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.12.2014
Opuścił klan: 20.12.2015
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 05.02.2014