Diessirae

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 28.02.2019

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16385000
Ø Poziom7,480,000,000,00
Zwycięstwa808849,36%00,00%00,00%00,00%
Porażki815949,80%00,00%00,00%00,00%
Remisy1380,84%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy458928,01%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi129310,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy152790,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.049,930,000,000,00
Punkty zajęcia bazy150950,9200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy60780,3700,0000,0000,00
Doświadczenie506,890,000,000,00
WN71008,760,000,000,00
WN81315,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew16385
Ø Poziom7,48
Zwycięstwa808849,36%
Porażki815949,80%
Remisy1380,84%
Przetrwane bitwy458928,01%
Zniszczone czołgi129310,79
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy152790,93
Zadane uszkodzenia1.049,93
Punkty zajęcia bazy150950,92
Punkty obrony bazy60780,37
Doświadczenie506,89
WN71008,76
WN81315,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew26000
Zwycięstwa1246,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki1142,31%00,00%00,00%00,00%
Remisy311,54%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1038,46%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90,3500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,560,000,000,00
Wykryte pojazdy250,9600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.371,150,000,000,00
Punkty zajęcia bazy281,0800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy301,1500,0000,0000,00
Doświadczenie660,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew26
Zwycięstwa1246,15%
Porażki1142,31%
Remisy311,54%
Przetrwane bitwy1038,46%
Zniszczone czołgi90,35
Zniszczonych/zgonów0,56
Wykryte pojazdy250,96
Zadane uszkodzenia1.371,15
Punkty zajęcia bazy281,08
Punkty obrony bazy301,15
Doświadczenie660,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy33,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.773,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie253,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi11,00
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy33,00
Zadane uszkodzenia1.773,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie253,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew44000
Zwycięstwa1840,91%00,00%00,00%00,00%
Porażki2659,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1329,55%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi350,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy390,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia760,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy310,7000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy280,6400,0000,0000,00
Doświadczenie438,250,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew44
Zwycięstwa1840,91%
Porażki2659,09%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1329,55%
Zniszczone czołgi350,80
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy390,89
Zadane uszkodzenia760,57
Punkty zajęcia bazy310,70
Punkty obrony bazy280,64
Doświadczenie438,25
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew569000
Zwycięstwa24743,41%00,00%00,00%00,00%
Porażki30152,90%00,00%00,00%00,00%
Remisy213,69%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy22739,89%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4510,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,320,000,000,00
Wykryte pojazdy6221,0900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.279,610,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8851,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy12732,2400,0000,0000,00
Doświadczenie550,900,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew569
Zwycięstwa24743,41%
Porażki30152,90%
Remisy213,69%
Przetrwane bitwy22739,89%
Zniszczone czołgi4510,79
Zniszczonych/zgonów1,32
Wykryte pojazdy6221,09
Zadane uszkodzenia1.279,61
Punkty zajęcia bazy8851,56
Punkty obrony bazy12732,24
Doświadczenie550,90
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew82000
Zwycięstwa4251,22%00,00%00,00%00,00%
Porażki3745,12%00,00%00,00%00,00%
Remisy33,66%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3745,12%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi580,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,290,000,000,00
Wykryte pojazdy821,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia676,400,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1511,8400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1201,4600,0000,0000,00
Doświadczenie323,720,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew82
Zwycięstwa4251,22%
Porażki3745,12%
Remisy33,66%
Przetrwane bitwy3745,12%
Zniszczone czołgi580,71
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy821,00
Zadane uszkodzenia676,40
Punkty zajęcia bazy1511,84
Punkty obrony bazy1201,46
Doświadczenie323,72
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa125,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki250,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy125,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy250,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi51,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,500,000,000,00
Wykryte pojazdy10,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.357,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie333,750,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa125,00%
Porażki250,00%
Remisy125,00%
Przetrwane bitwy250,00%
Zniszczone czołgi51,25
Zniszczonych/zgonów2,50
Wykryte pojazdy10,25
Zadane uszkodzenia1.357,75
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie333,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (116)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Löwe 81296,19653213851,12%1558,12
KV-856733,6945666549,47%1268,49
IS-381270,6860456750,79%1543,93
T6981090,7662652851,33%1459,69
IS-7101882,9264144350,79%1608,94
T-54 ltwt.9757,7548144346,73%996,59
KV-15456,3632740547,90%895,63
ST-I91776,6764639253,83%1749,96
SU-14-281175,9940537551,47%1425,01
T-1091366,6358337245,97%1289,21
212A91437,2447337141,78%1393,43
SU-14-17890,2445035349,58%1278,25
50TP Tyszkiewicza91492,2654634148,97%1391,24
IS7742,3540532347,99%944,91
Jagdpanther II81339,2155129852,35%1489,40
ARL 446792,9045229252,40%1479,60
IS-4101973,3455727648,91%1588,97
Jagdtiger91658,1653626145,21%1363,12
AMX 50 10081330,4557325549,02%1603,04
T1 Heavy5503,1634924950,20%1083,09
Object 261101490,4648124948,59%1261,42
M10391311,8663023943,10%1107,46
T110E5101990,0555523847,06%1572,78
T54E191428,1770122748,46%1278,80
53TP Markowskiego81109,2750522651,77%1305,56
LTTB8538,8742122647,79%888,83
Lorraine 155 mle. 5181059,0045621251,42%1169,18
T57 Heavy102064,5854220748,31%1692,91
T3281267,7567019245,83%1488,00
KV-481266,0470218749,73%1621,20
Jagdpanther71090,8845518545,41%1525,57
T2971036,9956918051,11%1354,64
AMX ELC bis5337,0244817956,42%1191,68
AMX 12 t6470,0641517044,71%1129,14
Rhm.-Borsig Waffenträger81297,5949316555,76%1282,60
45TP Habicha7843,4039515940,88%1037,52
AMX 13 F3 AM6741,9434615242,76%977,68
SU-86604,5232215052,67%874,91
T71 DA7382,7563413262,88%741,46
Sturer Emil7798,1747312751,18%1036,84
AMX M4 mle. 4571060,2764712642,06%1500,79
Lorraine 155 mle. 507795,5752112558,40%1127,19
Bat.-Châtillon 155 5591009,1541812441,13%799,57
Matilda4424,2233211855,93%1291,29
T216269,8936811541,74%510,07
Jagdpanzer E 100101461,5643910849,07%920,40
AMX 13 757548,4957510242,16%974,38
MT-256328,264269549,47%839,22
M18 Hellcat6504,434239446,81%762,61
T25/27657,623648949,44%769,24
T-1506651,385618958,43%1209,21
M66770,066308662,79%1391,89
Ikv 65 Alt II6509,903238653,49%794,97
T-284225,372128454,76%601,54
40TP Habicha6550,264148056,25%1081,71
Jagdpanzer IV6610,804717946,84%1179,92
Cruiser Mk. IV4303,692837855,13%1065,27
M3 Lee4133,001587647,37%276,35
Strv 746511,163477546,67%837,66
Nashorn6841,513637441,89%1575,95
Ikv 1035410,014237352,05%1011,72
25TP KSUST II5305,842506844,12%542,04
KV-371235,327516651,52%1698,01
SU-122A5355,942716646,97%656,36
AMX 50 12091051,714655938,98%791,66
60TP Lewandowskiego101451,795205837,93%857,20
Pz.Sfl. IVc5432,692635139,22%876,11
SU-54170,241964953,06%291,83
M75174,313094843,75%413,87
BDR G1 B5582,724484755,32%1234,13
StuG III Ausf. G5438,244704568,89%1066,10
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4325,003334339,53%696,23
Bat.-Châtillon 12 t8472,103804245,24%617,39
Marder 38T4355,543274153,66%951,25
Sav m/434244,533273844,74%515,88
T-549462,504023855,26%339,86
AMX 404167,363463655,56%582,47
Churchill I5554,614033650,00%1144,39
T-46367,281293650,00%102,89
M2 Medium Tank375,751313644,44%49,22
T-29 3260,912323447,06%861,24
Covenanter5246,642543354,55%750,64
KV-26340,302283339,39%284,78
B1494,312493246,88%73,64
T2 Medium Tank223,401083046,67%53,64
T1 Cunningham179,442082540,00%246,65
M5 Stuart463,002242343,48%34,20
SU-26395,731442240,91%26,09
M3 Stuart393,881421735,29%116,31
T-26293,351241747,06%279,85
Marder II3245,443101656,25%747,98
Type 97 Chi-Ha385,00154837,50%24,77
Crusader6196,86346771,43%584,90
StuG IV 5162,14252742,86%147,35
Strv fm/211142,00237616,67%602,95
AMX M4 mle. 49 8748,6023250,00%534,63
Type 1 Chi-He4249,25238475,00%759,65
Panzerjäger I299,75109425,00%120,67
M415233,75305475,00%350,20
Vickers Medium Mk. I168,00101366,67%323,24
MS-1129,0089333,33%0,00
T-50-2 6223,67233333,33%300,87
T7 Combat Car 220,6753333,33%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 240,501752100,00%264,10
Cromwell6869,5039020,00%1308,23
T3 HMC291,501962100,00%399,97
M36 Jackson6510,0030220,00%609,41
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2338,00536250,00%1680,58
Renault Otsu1118,002761100,00%613,80
Renault NC-3110,00951100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2211,003071100,00%1165,96
Churchill III 572,0012110,00%0,00
Valentine II 40,00510,00%0,00
T-54 first prototype 8864,005371100,00%1126,66
M10 RBFM 5343,0029610,00%358,97
43 M. Toldi III 30,004231100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 28.02.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 28.02.2019
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 10.10.2014
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 10.10.2014
Opuścił klan: 26.02.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.07.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.06.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.03.2014