DideckPL

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew154853668
Ø Poziom7,4610,009,338,76
Zwycięstwa815052,63%266,67%350,00%4261,76%
Porażki720346,52%133,33%350,00%2638,24%
Remisy1320,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy435528,12%133,33%233,33%2942,65%
Zniszczone czołgi139580,9031,0050,83721,06
Zniszczonych/zgonów1,251,501,251,85
Wykryte pojazdy146980,9551,6771,17230,34
Zadane uszkodzenia1.271,321.500,331.827,331.926,97
Punkty zajęcia bazy118890,7700,00122,00130,19
Punkty obrony bazy69420,4500,0000,0020,03
Doświadczenie660,83497,00523,83640,84
WN71219,471268,121103,171357,00
WN81638,501110,731491,001953,90
Ogółem
Ilość bitew15485
Ø Poziom7,46
Zwycięstwa815052,63%
Porażki720346,52%
Remisy1320,85%
Przetrwane bitwy435528,12%
Zniszczone czołgi139580,90
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy146980,95
Zadane uszkodzenia1.271,32
Punkty zajęcia bazy118890,77
Punkty obrony bazy69420,45
Doświadczenie660,83
WN71219,47
WN81638,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew3
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa266,67%
Porażki133,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi31,00
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy51,67
Zadane uszkodzenia1.500,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie497,00
WN71268,12
WN81110,73
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew6
Ø Poziom9,33
Zwycięstwa350,00%
Porażki350,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy233,33%
Zniszczone czołgi50,83
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy71,17
Zadane uszkodzenia1.827,33
Punkty zajęcia bazy122,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie523,83
WN71103,17
WN81491,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew68
Ø Poziom8,76
Zwycięstwa4261,76%
Porażki2638,24%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2942,65%
Zniszczone czołgi721,06
Zniszczonych/zgonów1,85
Wykryte pojazdy230,34
Zadane uszkodzenia1.926,97
Punkty zajęcia bazy130,19
Punkty obrony bazy20,03
Doświadczenie640,84
WN71357,00
WN81953,90
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia3.181,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy77,0000,0000,0000,00
Doświadczenie212,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi11,00
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia3.181,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy77,00
Doświadczenie212,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew34000
Zwycięstwa1750,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1750,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1338,24%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi240,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,140,000,000,00
Wykryte pojazdy341,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.299,410,000,000,00
Punkty zajęcia bazy651,9100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy902,6500,0000,0000,00
Doświadczenie581,850,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew34
Zwycięstwa1750,00%
Porażki1750,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1338,24%
Zniszczone czołgi240,71
Zniszczonych/zgonów1,14
Wykryte pojazdy341,00
Zadane uszkodzenia1.299,41
Punkty zajęcia bazy651,91
Punkty obrony bazy902,65
Doświadczenie581,85
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew30000
Zwycięstwa1240,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1860,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1446,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi240,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy180,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.542,870,000,000,00
Punkty zajęcia bazy622,0700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy31710,5700,0000,0000,00
Doświadczenie835,230,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew30
Zwycięstwa1240,00%
Porażki1860,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1446,67%
Zniszczone czołgi240,80
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy180,60
Zadane uszkodzenia1.542,87
Punkty zajęcia bazy622,07
Punkty obrony bazy31710,57
Doświadczenie835,23
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew950000
Zwycięstwa50553,16%00,00%00,00%00,00%
Porażki41743,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy282,95%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy35637,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7250,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,220,000,000,00
Wykryte pojazdy9671,0200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia955,160,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11981,2600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9430,9900,0000,0000,00
Doświadczenie590,690,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew950
Zwycięstwa50553,16%
Porażki41743,89%
Remisy282,95%
Przetrwane bitwy35637,47%
Zniszczone czołgi7250,76
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy9671,02
Zadane uszkodzenia955,16
Punkty zajęcia bazy11981,26
Punkty obrony bazy9430,99
Doświadczenie590,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew43000
Zwycięstwa1739,53%00,00%00,00%00,00%
Porażki2455,81%00,00%00,00%00,00%
Remisy24,65%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1227,91%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi260,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,840,000,000,00
Wykryte pojazdy491,1400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.286,930,000,000,00
Punkty zajęcia bazy611,4200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy100,2300,0000,0000,00
Doświadczenie606,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew43
Zwycięstwa1739,53%
Porażki2455,81%
Remisy24,65%
Przetrwane bitwy1227,91%
Zniszczone czołgi260,60
Zniszczonych/zgonów0,84
Wykryte pojazdy491,14
Zadane uszkodzenia2.286,93
Punkty zajęcia bazy611,42
Punkty obrony bazy100,23
Doświadczenie606,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (209)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Rheinmetall Skorpion G 81922,66774136656,66%2430,89
T34 81051,0063686048,72%1165,29
T3092169,1672582854,71%2133,90
T-1091740,0178366351,43%1822,55
IS-381166,4072658350,43%1334,53
Löwe 81537,0681849154,38%1948,63
Strv S1 81970,1479148654,94%2433,83
VK 30.01 (P)6600,6544240650,74%1000,82
Lorraine 40 t 81393,2575037153,37%1767,61
Tiger (P)7897,9662936750,14%1128,61
T-34-85M 6953,6375731458,92%1890,63
Object 252U Defender 81374,5176828151,60%1647,93
IS7862,2763227450,36%1099,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5329,4728024047,92%790,39
T-345411,2345721853,21%1113,00
Tiger I71009,2472321553,02%1420,92
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4138,2423719745,69%266,16
T1 Heavy5397,0934219454,12%726,35
IS-7102094,2075218649,46%1716,59
Leopard 1102292,1874418554,05%1849,63
T28 Prototype81621,5178418353,55%2098,68
T-34-856620,4561317553,71%1275,59
T110E4102111,1867517551,43%1609,47
VK 100.01 (P)81268,4979316854,17%1560,20
T297977,0767916749,10%1199,13
Bat.-Châtillon 12 t8808,4157915054,67%1498,02
T25/27960,5769314155,32%1536,59
Super Conqueror101790,5060814046,43%1300,93
Type 64 6587,2952313256,82%1573,85
M66597,7853712353,66%845,43
T-4481111,4164212352,03%1506,93
60TP Lewandowskiego101857,8665711950,42%1441,46
KV-26963,4666011860,17%1892,82
Ferdinand81672,1880811651,72%1963,72
Conqueror92084,7473611350,44%2070,41
Tiger II81011,2165011244,64%1008,90
Emil I81438,7578410158,42%1825,88
Leo71252,377519953,54%2640,10
M18 Hellcat6663,036059355,91%1191,33
G.W. Tiger (P)81066,215559248,91%1123,62
Tiger 131 61077,607489149,45%2069,89
KV-137419,275219044,44%479,50
Object 43091852,027029056,67%1910,17
Ares 8591715,618139048,89%1709,03
KV-1S6790,327128570,59%1854,65
T3281216,418447963,29%1529,01
UDES 14 Alt 581365,277097847,44%1759,67
SU-855352,483537748,05%626,82
SU-1527812,085277749,35%1002,62
Object 25791760,938717561,33%1855,78
AMX 13 757917,656937452,70%2246,21
G.W. Panther71010,696327454,05%1389,02
E 7591676,496867452,70%1645,72
T675506,535007443,24%1079,82
O-Ni71320,517377352,05%1842,77
AMX 12 t6507,335936746,27%1383,91
T-4371182,177426645,45%2109,01
FV4005 Stage II101393,586476657,58%1031,67
Hummel6743,265786547,69%1016,95
Pz.Kpfw. I Ausf. C3275,584256549,23%1371,78
VK 30.01 (D)6567,525836445,31%1010,95
Ares 7581381,478266451,56%1563,87
E 25 71236,256666357,14%1856,94
AMX ELC bis5232,364816155,74%721,79
SU-1006937,276396048,33%1732,74
T-505149,022525752,63%381,24
Indien-Panzer81296,307265764,91%1791,63
Object 430U101857,476425543,64%1300,96
FV227 Conceiver81434,097875354,72%1627,13
Emil II91567,806765054,00%1482,39
Jagdtiger91737,206815050,00%1419,26
Strv 746966,697594953,06%2060,36
Maus101992,946814845,83%1411,28
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4272,152224748,94%552,24
Object 268 Version 4102063,606414753,19%1464,92
45TP Habicha71373,046314656,52%2086,67
Pz.Kpfw. 38 (t)3112,871824643,48%175,22
O-I6951,607584557,78%1729,56
Pz.Kpfw. VII102270,227444562,22%1771,52
Cromwell B 6644,276314553,33%1151,33
T9592192,218854346,51%1771,17
Object 26391921,726474353,49%1740,82
Strv m/425651,646184250,00%2231,56
VK 45.02 (P) Ausf. B91672,687164153,66%1617,60
Hotchkiss EBR7592,005354160,98%1363,37
Object 277101840,416273948,72%1385,10
Pz.Kpfw. III/IV5395,345343548,57%1079,92
Cruiser Mk. III3261,173263562,86%1446,36
T207888,366973351,52%1268,95
M75529,306003056,67%2535,54
O-I Experimental5599,834443050,00%1213,63
UDES 169910,554632941,38%625,97
Grille5576,214872941,38%1227,01
SU-10181503,837112948,28%1809,02
KV-15675,036232958,62%1684,47
T-463107,682152842,86%214,00
VK 45.02 (P) Ausf. A81302,577712857,14%1621,49
Jagdpanzer E 100101926,526162748,15%1252,84
53TP Markowskiego81038,774622642,31%921,84
E 100101937,736282634,62%1200,69
FV229 Contender91687,699092669,23%1540,10
Leopard 120 Verbessert111812,776222653,85%1255,00
T28 Concept 71374,887052661,54%2183,71
M8A14307,963452536,00%620,61
Ares 90101877,286752540,00%1205,14
T110E3101946,258052458,33%1353,53
AMX 404156,863432250,00%454,27
Churchill VII6738,866662268,18%1528,96
TS-54 81738,9511552272,73%2367,88
FV224 Chopper71409,197922161,90%1963,11
M3 Stuart3120,952642070,00%477,74
AMX 383111,252082050,00%206,72
Leopard Prototyp A91632,057772050,00%1514,77
Pudel 6897,117381963,16%2035,12
Lago4382,944201822,22%1162,63
VK 30.02 (D)71138,508001855,56%2289,02
M10 RBFM 5926,066631861,11%2337,60
Fantôme 91602,176361861,11%1761,49
Churchill I5789,076621553,33%1879,39
Mäuschen91048,075601533,33%632,37
T56 GMC3138,142471450,00%288,86
T2881421,148101442,86%1561,67
T-1506741,714871435,71%1226,49
VK 20.01 (D)4251,364451450,00%696,95
ST-II101579,217181442,86%925,58
Sav m/434253,003301361,54%679,18
M1039929,774811346,15%614,77
Pz.Sfl. IVb4332,542771353,85%1073,41
Panhard AMD 178B6413,835531258,33%1308,14
Pz.Kpfw. 35 (t)2247,733211181,82%1529,69
Panhard AML Lynx 6x68191,183521145,45%116,04
T-262147,303321060,00%727,35
LTP 3326,004621030,00%1852,99
10TP3282,78256955,56%1192,04
Ikv 723354,33456977,78%1383,37
50TP Tyszkiewicza91801,11940966,67%1601,34
IS-M8493,78428944,44%323,81
StuG IV 5340,67233922,22%623,66
S-517900,88387837,50%830,61
14TP4161,38216837,50%309,98
40TP Habicha61037,25731862,50%2252,84
Type 91 Heavy3375,75482875,00%1611,66
P26/404508,86406771,43%1471,97
Valentine3268,29336742,86%823,92
O-Ho8848,86839785,71%1013,47
T1 Cunningham1152,33287633,33%841,43
Renault FT199,83225666,67%584,60
Matilda4404,33552666,67%1224,44
M2 Light2146,67192650,00%468,70
SU-18281,00155666,67%489,43
Type 95 Heavy4459,83500666,67%1879,18
Pz.Kpfw. II Luchs4272,33571683,33%1169,44
T216610,17576666,67%1914,71
T-29 3275,50379666,67%1047,79
Kranvagn101215,80461540,00%654,35
Leichttraktor1123,60243540,00%410,02
M5A1 Stuart4398,00577540,00%1625,26
Cruiser Mk. IV479,40147540,00%0,24
Alecto4474,80506560,00%1510,30
Pz.Kpfw. II Ausf. G3236,40340560,00%854,05
Renault R352128,20240560,00%505,94
M24E2 Super Chaffee 6542,40433560,00%1477,08
Tetrarch 2245,20256560,00%1442,33
Super Hellcat 7580,40382540,00%535,25
M3 Lee4315,00297450,00%1129,23
M5 Stuart446,50165450,00%94,51
ISU-15281143,25560450,00%915,77
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6322,25357425,00%495,15
TKS z n.k.m. 20 mm 2232,67332333,33%1229,80
Strv m/40L327,33169333,33%0,00
M14/412102,3313130,00%110,69
Black Prince7507,33469333,33%380,94
Type 2597 Chi-Ha3778,67913366,67%4771,08
Type T-345136,3317030,00%74,22
M3G FT3588,33291333,33%1510,46
Valentine AT4584,33663366,67%2358,29
Pz.Kpfw. T 15 378,33194366,67%287,57
ISU-122S 71381,67759366,67%2377,38
Vickers Medium Mk. I1476,008752100,00%4958,98
M15/423654,50853250,00%2553,97
Vickers Medium Mk. III3171,0016420,00%455,99
KV-856362,5025820,00%289,95
MT-256522,00344250,00%1584,34
Gabler’s Destroyer 5582,00516250,00%1626,35
Black Prince II 7745,507892100,00%958,35
Rheinmetall Begleitwagen 3856,50802250,00%1455,74
Convert. Medium Tank T3 3405,50577250,00%1054,92
Pz.Sfl. IC 4767,50643250,00%3097,92
MKA 2318,503022100,00%1275,64
FCM 2C 3602,006082100,00%1860,34
Somua SM 81267,0038620,00%1027,99
Strv fm/211111,002231100,00%602,50
4TP1140,0010010,00%423,63
25TP KSUST II50,003651100,00%261,00
Pvlvv fm/42230,0010410,00%0,00
MS-1118,006910,00%3,10
Ikv 1035892,006821100,00%2809,71
T3 HMC20,004710,00%0,00
SU-263541,003931100,00%1754,27
AT 25714,006291100,00%2105,21
G.Pz. Mk. VI (e)20,001041100,00%261,00
IS-2-II82639,0013521100,00%2695,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5794,006921100,00%2194,61
T-50-2 6519,006201100,00%1273,18
T-45 2167,003651100,00%777,39
L-60 2275,0038410,00%1481,78
MTLS-1G14 3116,0015810,00%166,43
Heavy Tank No. VI 6877,0042310,00%1444,68
Pz.Kpfw. II Ausf. D 236,0019410,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.10.2023
Opuścił klan: 13.03.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.10.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.02.2017
Opuścił klan: 09.03.2017
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 13.03.2017
Opuścił klan: 05.06.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 11.06.2019
Opuścił klan: 17.12.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 02.04.2021
Opuścił klan: 16.01.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.12.2016
Opuścił klan: 29.12.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 09.01.2017
Opuścił klan: 03.02.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.02.2017
Opuścił klan: 07.02.2017