Der_Kiesel

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.08.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew12859087243
Ø Poziom6,350,007,727,72
Zwycięstwa599846,64%00,00%3742,53%10543,21%
Porażki672752,31%00,00%5057,47%13555,56%
Remisy1341,04%00,00%00,00%31,23%
Przetrwane bitwy237418,46%00,00%1618,39%5020,58%
Zniszczone czołgi67440,5200,00330,38900,37
Zniszczonych/zgonów0,640,000,460,47
Wykryte pojazdy108230,8400,00610,701650,68
Zadane uszkodzenia545,410,00653,68739,36
Punkty zajęcia bazy49680,3900,00350,401290,53
Punkty obrony bazy45930,3600,0000,0000,00
Doświadczenie471,340,00547,92575,05
WN7675,420,00460,21498,20
WN8693,840,00528,22626,24
Ogółem
Ilość bitew12859
Ø Poziom6,35
Zwycięstwa599846,64%
Porażki672752,31%
Remisy1341,04%
Przetrwane bitwy237418,46%
Zniszczone czołgi67440,52
Zniszczonych/zgonów0,64
Wykryte pojazdy108230,84
Zadane uszkodzenia545,41
Punkty zajęcia bazy49680,39
Punkty obrony bazy45930,36
Doświadczenie471,34
WN7675,42
WN8693,84
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew87
Ø Poziom7,72
Zwycięstwa3742,53%
Porażki5057,47%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1618,39%
Zniszczone czołgi330,38
Zniszczonych/zgonów0,46
Wykryte pojazdy610,70
Zadane uszkodzenia653,68
Punkty zajęcia bazy350,40
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie547,92
WN7460,21
WN8528,22
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew243
Ø Poziom7,72
Zwycięstwa10543,21%
Porażki13555,56%
Remisy31,23%
Przetrwane bitwy5020,58%
Zniszczone czołgi900,37
Zniszczonych/zgonów0,47
Wykryte pojazdy1650,68
Zadane uszkodzenia739,36
Punkty zajęcia bazy1290,53
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie575,05
WN7498,20
WN8626,24
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew78000
Zwycięstwa2633,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki5064,10%00,00%00,00%00,00%
Remisy22,56%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1519,23%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi270,3500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,430,000,000,00
Wykryte pojazdy450,5800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.491,580,000,000,00
Punkty zajęcia bazy470,6000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2032,6000,0000,0000,00
Doświadczenie560,360,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew78
Zwycięstwa2633,33%
Porażki5064,10%
Remisy22,56%
Przetrwane bitwy1519,23%
Zniszczone czołgi270,35
Zniszczonych/zgonów0,43
Wykryte pojazdy450,58
Zadane uszkodzenia1.491,58
Punkty zajęcia bazy470,60
Punkty obrony bazy2032,60
Doświadczenie560,36
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew45000
Zwycięstwa1635,56%00,00%00,00%00,00%
Porażki2862,22%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,22%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1226,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi240,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,730,000,000,00
Wykryte pojazdy250,5600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia833,400,000,000,00
Punkty zajęcia bazy761,6900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy250,5600,0000,0000,00
Doświadczenie504,910,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew45
Zwycięstwa1635,56%
Porażki2862,22%
Remisy12,22%
Przetrwane bitwy1226,67%
Zniszczone czołgi240,53
Zniszczonych/zgonów0,73
Wykryte pojazdy250,56
Zadane uszkodzenia833,40
Punkty zajęcia bazy761,69
Punkty obrony bazy250,56
Doświadczenie504,91
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew884000
Zwycięstwa43449,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki45050,90%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy30834,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3350,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,580,000,000,00
Wykryte pojazdy4870,5500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia789,840,000,000,00
Punkty zajęcia bazy18882,1400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy36284,1000,0000,0000,00
Doświadczenie637,300,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew884
Zwycięstwa43449,10%
Porażki45050,90%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy30834,84%
Zniszczone czołgi3350,38
Zniszczonych/zgonów0,58
Wykryte pojazdy4870,55
Zadane uszkodzenia789,84
Punkty zajęcia bazy18882,14
Punkty obrony bazy36284,10
Doświadczenie637,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew143101530
Zwycięstwa52336,55%00,00%640,00%826,67%
Porażki83958,63%00,00%960,00%2273,33%
Remisy694,82%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy35424,74%00,00%426,67%620,00%
Zniszczone czołgi6860,4800,0040,2790,30
Zniszczonych/zgonów0,640,000,360,38
Wykryte pojazdy12570,8800,0070,47150,50
Zadane uszkodzenia939,900,00665,60700,67
Punkty zajęcia bazy16431,1500,00513,40511,70
Punkty obrony bazy13990,9800,0040,2740,13
Doświadczenie499,580,00416,33347,73
Ogółem
Ilość bitew1431
Zwycięstwa52336,55%
Porażki83958,63%
Remisy694,82%
Przetrwane bitwy35424,74%
Zniszczone czołgi6860,48
Zniszczonych/zgonów0,64
Wykryte pojazdy12570,88
Zadane uszkodzenia939,90
Punkty zajęcia bazy16431,15
Punkty obrony bazy13990,98
Doświadczenie499,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew15
Zwycięstwa640,00%
Porażki960,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy426,67%
Zniszczone czołgi40,27
Zniszczonych/zgonów0,36
Wykryte pojazdy70,47
Zadane uszkodzenia665,60
Punkty zajęcia bazy513,40
Punkty obrony bazy40,27
Doświadczenie416,33
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew30
Zwycięstwa826,67%
Porażki2273,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy620,00%
Zniszczone czołgi90,30
Zniszczonych/zgonów0,38
Wykryte pojazdy150,50
Zadane uszkodzenia700,67
Punkty zajęcia bazy511,70
Punkty obrony bazy40,13
Doświadczenie347,73

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew144000
Zwycięstwa4531,25%00,00%00,00%00,00%
Porażki9364,58%00,00%00,00%00,00%
Remisy64,17%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3020,83%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi670,4700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,590,000,000,00
Wykryte pojazdy610,4200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.485,310,000,000,00
Punkty zajęcia bazy80,0600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1921,3300,0000,0000,00
Doświadczenie499,050,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew144
Zwycięstwa4531,25%
Porażki9364,58%
Remisy64,17%
Przetrwane bitwy3020,83%
Zniszczone czołgi670,47
Zniszczonych/zgonów0,59
Wykryte pojazdy610,42
Zadane uszkodzenia1.485,31
Punkty zajęcia bazy80,06
Punkty obrony bazy1921,33
Doświadczenie499,05
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (216)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 8806,4658754247,60%781,89
FV4202 8674,3458545844,54%680,82
Valentine AT4213,7930145648,68%488,74
Churchill III 5402,8362041550,60%753,36
Object 252U Defender 8979,0765638045,26%865,11
Cromwell6353,1441637342,63%443,90
Vickers Medium Mk. I1148,7827027657,61%836,27
Conqueror91061,2462222839,91%746,51
FV380591084,1160422745,81%974,10
Caernarvon8749,3658222440,18%606,10
FV2078731,3858019747,72%718,83
IS7585,4453918644,09%593,22
KV-856513,7448717850,00%728,22
Jagdpanther7671,1649717745,20%777,77
Primo Victoria 8694,9966117150,88%786,31
IS-38801,5166516951,48%791,42
Centurion Mk. I8624,5655616944,38%589,75
Centurion Mk. 7/19908,3058516844,05%674,10
Hummel6639,5353714851,35%906,41
Churchill I5416,2838314543,45%734,69
VK 28.016206,3640114346,15%382,39
Cruiser Mk. III3116,9017813845,65%349,53
Crusader 5.5-in. SP7554,7951813647,06%710,13
Comet7436,0349013442,54%445,68
FV3046393,3137413444,03%482,18
Kanonenjagdpanzer 8543,7751013042,31%410,25
Jagdpanther II8875,6849612638,89%628,48
FV4004 Conway91150,3861912250,82%927,79
Black Prince7654,0562311952,94%773,08
Object 25791060,6062311936,13%734,84
Churchill VII6513,1354611749,57%772,77
Churchill Gun Carrier6412,4739411345,13%552,35
G.W. Panther7854,9959110946,79%1043,74
ELC EVEN 90 8370,1349610849,07%517,30
T-45 2164,2829010648,11%744,84
AT 158829,4162610346,60%745,41
P.44 Pantera8722,8448410230,39%575,57
Achilles6381,0238810142,57%432,80
Jagdpanzer IV6314,273569944,44%329,70
AT 77707,155799951,52%826,43
AMX ELC bis5302,083249944,44%909,77
StuG III Ausf. G5244,892399843,88%342,60
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4147,341739644,79%169,92
Challenger7724,655589350,54%885,88
Crusader6175,312069145,05%290,06
Vickers Medium Mk. III3113,511759145,05%217,79
Sexton II3111,441578643,02%252,85
Kanonenjagdpanzer 105 8832,875398645,35%689,85
AMX AC mle. 467576,614698448,81%632,57
Panhard AMD 178B6205,404108250,00%393,72
ISU-1528964,965527850,00%831,97
Bishop5257,552387652,63%432,67
Charioteer8703,395087544,00%516,57
FV4005 Stage II10850,685327440,54%375,24
Tortoise91327,666997452,70%1007,39
KV-1S6324,454167346,58%402,33
VK 16.02 Leopard563,803227054,29%152,34
Grille5547,245027051,43%1212,26
SU-855292,463406947,83%503,19
Caernarvon Action X 8923,677266950,72%1014,27
AMX 12 t6289,964106842,65%569,65
FV227 Conceiver8757,326416845,59%620,51
T207551,785186735,82%519,84
M24 Chaffee5110,152746540,00%97,95
Archer5268,083126435,94%329,81
GSR 3301 Setter7432,205256448,44%863,54
Type T-345295,223556349,21%651,28
Object 703 Version II 81142,857276248,39%1071,31
Covenanter5117,672126144,26%156,47
G.W. Tiger91379,976796147,54%1254,50
Super Hellcat 7593,985326149,18%660,10
Hotchkiss EBR7200,405035855,17%281,91
SU-1018768,274955641,07%658,54
FV224 Chopper7773,186065641,07%685,52
SU-1006455,984435552,73%641,95
ARL V396520,274055540,00%772,00
AMX 13 F3 AM6690,244895437,04%906,91
Conqueror Gun Carriage101510,006445446,30%1266,06
Matilda4130,352195133,33%86,43
G.W. Tiger (P)8909,435675145,10%844,82
Pz.Kpfw. II Luchs484,782875058,00%204,12
Marder II3185,272024847,92%421,49
Panhard AML Lynx 6x68429,464914839,58%501,64
Ikv 1035266,943324744,68%474,32
Lorraine 155 mle. 507836,075774663,04%1056,95
Centurion Action X10985,056224351,16%653,72
SU-1527676,794444235,71%688,89
Lago4174,592524134,15%285,87
T71 CMCD7394,934564139,02%617,58
AMX 13 105 AM mle. 505350,833254047,50%577,53
Loyd Gun Carriage2129,491693953,85%790,37
Super Conqueror101075,336153938,46%526,55
T-34-856529,825453855,26%1002,11
Birch Gun4183,662243857,89%596,93
AMX 105 AM mle. 474265,953363855,26%937,61
Ikv 65 Alt II6517,763543751,35%805,14
WZ-120-1G FT 8994,306463748,65%932,76
KV-15310,813553650,00%467,90
T-345262,833733554,29%583,51
Type 3 Chi-Nu5267,943763557,14%635,89
P.435292,574193560,00%753,25
T-284216,243053470,59%696,61
Sav m/434104,122313444,12%51,97
SU-85B4215,623153458,82%466,17
Spähpanzer SP I C7245,793753435,29%152,38
LHMTV8274,565003447,06%278,27
25TP KSUST II5205,643043345,45%271,02
40TP Habicha6688,846343259,38%1554,82
AMX 404128,132913250,00%317,37
M3 Lee4215,843053250,00%644,29
T376415,815413161,29%1160,35
Vickers Medium Mk. II282,201273030,00%145,61
Sturmpanzer II4319,933213043,33%973,59
Universal Carrier 2-pdr2102,331593043,33%204,42
T-437701,976462944,83%1061,16
SU-100M17863,596322958,62%1120,51
FV217 Badger101347,176302944,83%785,26
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6319,764092937,93%511,77
M5A1 Stuart4179,143022842,86%416,89
Alecto488,631822755,56%139,33
P26/404233,193202646,15%456,22
M5 Stuart4115,483422548,00%131,95
Cruiser Mk. IV4137,322412552,00%280,45
Prototipo Standard B9772,295072433,33%371,78
SU-86681,634402445,83%893,60
KV-137441,795212450,00%549,53
Valentine3168,173112347,83%437,10
VK 30.01 (H)5430,593822236,36%737,64
SU-54471,504492259,09%1209,91
T-804259,324042245,45%933,93
Schwarzpanzer 58 8561,955312240,91%425,06
Staghound Mk. III6245,103932147,62%233,63
T-46381,752402055,00%215,28
AEC Armoured Car5350,553592045,00%539,44
STA-2 8852,206072035,00%947,60
Light Mk. VIC 268,001431921,05%87,74
M10 RBFM 5507,055411957,89%1006,80
M3 Stuart384,442371850,00%166,06
SU-76M4156,172751866,67%432,57
S35 CA5413,724281855,56%892,87
T-703203,562381866,67%840,25
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3230,894501861,11%603,16
Ikv 723180,122881747,06%373,67
Type 62 7348,944011625,00%433,32
AMX 13 757531,945381637,50%908,42
Pz.Kpfw. II Ausf. G376,003351668,75%284,88
Ares 758563,946021650,00%478,48
T-34 shielded 5299,503901637,50%476,51
Valentine II 4218,003631643,75%592,00
M2 Medium Tank3129,402491533,33%248,25
M4A1 Sherman5197,642731435,71%225,74
M15/423184,153041353,85%437,25
Strv m/425206,382901338,46%254,83
Type 1 Chi-He4343,084731266,67%1283,07
Lorraine 39L AM3100,501881241,67%104,66
Panzerjäger I283,921271258,33%211,54
Black Prince II 7656,586861250,00%652,46
Type 4 Chi-To6335,103461020,00%320,93
SU-122A5571,304721050,00%1239,16
L-60 249,001881030,00%1,08
T-26244,11123944,44%34,20
Pz.Kpfw. III Ausf. E388,11214944,44%58,11
Pz.Kpfw. II2127,88326850,00%421,35
Type 2597 Chi-Ha3169,13332862,50%617,26
T-1091707,13702837,50%1448,67
M14/41297,00210742,86%111,16
Type 97 Chi-Ha3165,71236728,57%333,51
Somua SAu 404322,57376771,43%898,31
TKS z n.k.m. 20 mm 291,00222616,67%227,48
14TP4144,67294650,00%357,57
Renault UE 573239,83343650,00%714,87
Jagdpanzer E 100102094,67626650,00%1402,24
Lorraine 40 t 8785,83402616,67%591,39
Chi-Ni241,80218560,00%169,99
59-166136,40405560,00%297,64
A-447257,00557560,00%293,45
Object 2639801,40433540,00%401,18
Object 277101099,60644560,00%789,89
FV229 Contender9318,60386520,00%0,00
Tetrarch 273,20154580,00%351,07
Renault FT 75 BS2188,00261450,00%932,12
10TP3217,25420475,00%944,22
M2 Light298,75334475,00%426,62
Vickers Mk. E Type B2169,25343475,00%853,24
45TP Habicha7930,00683450,00%1256,16
Pz.Kpfw. III Ausf. J4533,50561475,00%1685,98
T56 GMC3184,753614100,00%724,49
Cruiser Mk. II2289,255314100,00%1750,38
SU-263206,75314475,00%646,79
T404359,75417475,00%1010,42
Pz.Kpfw. I2109,50217450,00%324,40
MKA 2165,504514100,00%685,48
Strv fm/21147,0010630,00%2,03
Fiat 3000199,00214333,33%275,29
M4A3E8 Sherman6258,33340333,33%190,40
7TP2163,67222333,33%366,19
Pvlvv fm/422118,67282366,67%470,55
Leichttraktor144,3392333,33%1,56
M415216,00182333,33%59,96
AT-12215,33354366,67%1023,59
T-26G FT266,00215366,67%223,81
SU-14-17640,33431333,33%591,93
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8754,67535333,33%637,69
T1 Cunningham189,0010020,00%274,29
4TP1224,5024420,00%1080,26
Renault NC-311141,50381250,00%741,35
SU-182308,00364250,00%2195,79
M10 Wolverine567,0010720,00%3,10
T-29 3112,50158250,00%206,84
Strv m/38226,003171100,00%261,00
Renault Otsu1137,005461100,00%722,10
Strv m/40L3303,006151100,00%1300,25
Cruiser Mk. I1316,0023910,00%1567,24
M3G FT3353,005221100,00%1033,38
G.W. E 100101294,0010011100,00%1160,44
StuG IV 5335,003831100,00%825,06

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.08.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.06.2017
Opuścił klan: 20.09.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 11.02.2018
Opuścił klan: 11.07.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.06.2016
Opuścił klan: 08.07.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.07.2016
Opuścił klan: 29.05.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.09.2017
Opuścił klan: 07.12.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.07.2021
Opuścił klan: 02.12.2021