Demex

clanlogo
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 03.12.2016

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16263000
Ø Poziom7,430,000,000,00
Zwycięstwa824850,72%00,00%00,00%00,00%
Porażki773147,54%00,00%00,00%00,00%
Remisy2841,75%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy454227,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi124690,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,060,000,000,00
Wykryte pojazdy173331,0700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.039,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy284341,7500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy103710,6400,0000,0000,00
Doświadczenie608,150,000,000,00
WN71063,340,000,000,00
WN81335,240,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew16263
Ø Poziom7,43
Zwycięstwa824850,72%
Porażki773147,54%
Remisy2841,75%
Przetrwane bitwy454227,93%
Zniszczone czołgi124690,77
Zniszczonych/zgonów1,06
Wykryte pojazdy173331,07
Zadane uszkodzenia1.039,05
Punkty zajęcia bazy284341,75
Punkty obrony bazy103710,64
Doświadczenie608,15
WN71063,34
WN81335,24
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew530000
Zwycięstwa30757,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki19336,42%00,00%00,00%00,00%
Remisy305,66%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy25447,92%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3310,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,200,000,000,00
Wykryte pojazdy3440,6500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.504,060,000,000,00
Punkty zajęcia bazy7601,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4740,8900,0000,0000,00
Doświadczenie743,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew530
Zwycięstwa30757,92%
Porażki19336,42%
Remisy305,66%
Przetrwane bitwy25447,92%
Zniszczone czołgi3310,62
Zniszczonych/zgonów1,20
Wykryte pojazdy3440,65
Zadane uszkodzenia1.504,06
Punkty zajęcia bazy7601,43
Punkty obrony bazy4740,89
Doświadczenie743,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew24000
Zwycięstwa1666,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki833,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1354,17%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi220,9200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,000,000,000,00
Wykryte pojazdy130,5400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.319,630,000,000,00
Punkty zajęcia bazy361,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy230,9600,0000,0000,00
Doświadczenie804,040,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew24
Zwycięstwa1666,67%
Porażki833,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1354,17%
Zniszczone czołgi220,92
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy130,54
Zadane uszkodzenia1.319,63
Punkty zajęcia bazy361,50
Punkty obrony bazy230,96
Doświadczenie804,04
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa240,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki240,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy120,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy120,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy61,2000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia17,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy275,4000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie205,400,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa240,00%
Porażki240,00%
Remisy120,00%
Przetrwane bitwy120,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy61,20
Zadane uszkodzenia17,80
Punkty zajęcia bazy275,40
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie205,40
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew164000
Zwycięstwa7344,51%00,00%00,00%00,00%
Porażki8451,22%00,00%00,00%00,00%
Remisy74,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5935,98%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi840,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy1180,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia990,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2991,8200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1190,7300,0000,0000,00
Doświadczenie558,650,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew164
Zwycięstwa7344,51%
Porażki8451,22%
Remisy74,27%
Przetrwane bitwy5935,98%
Zniszczone czołgi840,51
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy1180,72
Zadane uszkodzenia990,60
Punkty zajęcia bazy2991,82
Punkty obrony bazy1190,73
Doświadczenie558,65
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa375,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki125,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy125,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy61,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia649,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy51,2500,0000,0000,00
Doświadczenie878,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa375,00%
Porażki125,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy125,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy61,50
Zadane uszkodzenia649,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy51,25
Doświadczenie878,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew11000
Zwycięstwa654,55%00,00%00,00%00,00%
Porażki545,45%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy218,18%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi121,0900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,330,000,000,00
Wykryte pojazdy30,2700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.051,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie695,090,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew11
Zwycięstwa654,55%
Porażki545,45%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy218,18%
Zniszczone czołgi121,09
Zniszczonych/zgonów1,33
Wykryte pojazdy30,27
Zadane uszkodzenia1.051,73
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie695,09
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (174)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81322,07727198450,25%1661,45
T110E5101684,4874052555,24%1365,18
Bat.-Châtillon 25 t101389,0267237448,40%1099,97
T110E4102033,2372430851,30%1614,91
Bat.-Châtillon 155 58101609,3060029850,00%1608,62
Bat.-Châtillon 155 5591401,4060429549,15%1546,48
T92 HMC101688,4060629452,38%1700,56
AMX 50 12091322,6065523647,46%1148,66
T3281138,8369623650,42%1373,95
T3092047,8366922346,19%2193,37
M40/M4381622,4862022246,40%1813,82
AMX 12 t6312,2146421548,37%683,31
M4A3E8 Sherman6481,0851220852,88%854,02
Tetrarch 2256,6740620458,33%1601,19
M46 Patton91188,0368020147,76%1061,40
AMX AC mle. 4881070,8559219340,93%1037,51
Maus101646,1678618552,97%1358,60
T1 Heavy5290,6732618150,28%431,97
Lorraine 155 mle. 5181235,8459817754,80%1592,40
AMX 50 10081286,8969717444,83%1420,21
Jagdtiger91539,6670417147,37%1245,55
M26 Pershing8998,1068716552,73%1283,73
M10391415,7066216449,39%1478,97
VK 45.02 (P) Ausf. A81194,4367215941,51%1425,08
Lorraine 155 mle. 5071220,6560215352,29%1842,50
T110E3102187,6974115354,25%1729,23
T57 Heavy101801,3770315044,67%1346,52
ST-I91071,3171614953,02%908,92
T-5491131,2973114753,74%1180,22
WZ-111 model 1-491447,5176414647,95%1426,39
Jagdpanther71157,5563514555,86%1728,70
IS-271205,1176614350,35%1787,06
Conqueror91474,6274014346,85%1290,40
Ferdinand81555,1472414353,15%1737,70
M415889,1547213948,92%1561,64
VK 45.02 (P) Ausf. B91401,7068813742,34%1323,90
WZ-1328514,7259213441,79%613,66
Bat.-Châtillon 25 t AP91167,7369613258,33%1292,97
T207666,0058213151,15%889,33
T499547,4257312850,00%613,19
Crusader 5.5-in. SP7687,1355212751,18%1014,49
T54E191695,5679612648,41%1617,33
Caernarvon81125,7473412551,20%1373,36
T-448599,6260712545,60%631,57
M2 Medium Tank3165,8218712547,20%482,72
M1271125,9057112553,60%1494,71
M66414,0445112445,16%445,08
T71 DA7415,7154612443,55%621,61
KV-481169,4272112346,34%1451,35
T2881400,3157312142,15%1537,62
M36 Jackson6632,6746511650,86%993,53
T9591740,8469611555,65%1638,98
M5 Stuart4143,7129911446,49%229,21
M41 Walker Bulldog8455,4258211249,11%653,08
11081213,1178311157,66%1526,54
Type 5 Chi-Ri7708,4059410746,73%1014,84
T297894,2065510754,21%1170,99
Black Prince7970,7483710562,86%1585,91
M3 Lee4150,1019010450,96%384,56
T6981143,5767810441,35%1364,19
T25 AT71103,7462110359,22%1805,92
T-505136,173809846,94%258,15
Type 4 Chi-To6583,385459759,79%1109,31
Tiger (P)7937,427209659,38%1338,15
FV3046573,014989150,55%908,84
Jagdpanzer IV6694,345039050,00%1344,09
KV-856957,117308958,43%1964,40
Type T-345381,104928857,95%1093,71
T-437868,957188755,17%1472,63
AMX 13 909672,816228652,33%897,94
VK 30.01 (P)6620,425468351,81%1068,17
Bishop5511,814438353,01%1292,58
Type 586653,816058047,50%1317,12
Ikv 65 Alt II6513,524537946,84%799,86
M7 Priest3418,473417857,69%1295,15
Konštrukta T-34/1007560,185397754,55%808,76
ST vz. 394255,344087656,58%800,61
STA-18542,075467147,89%524,99
WZ-1317380,876917157,75%677,13
M4A1 Sherman5187,233067048,57%286,39
M374202,891517035,71%489,80
Churchill VII6820,467047058,57%1794,50
59-166231,105327058,57%560,57
AMX M4 mle. 457992,047056854,41%1368,10
Škoda T 256526,575566758,21%1023,95
M10 Wolverine5361,313626746,27%647,65
AMX AC mle. 467876,216296656,06%1336,70
FV2078777,425876640,91%688,67
Churchill I5670,066186358,73%1793,49
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5351,874426258,06%941,74
T404234,572916149,18%461,13
T376419,905316048,33%986,85
Jagdpanzer E 100101704,176185952,54%1112,39
M18 Hellcat6661,635305754,39%1219,45
Somua SAu 404361,753905545,45%921,93
AMX 13 757465,075675459,26%951,48
T2 Medium Tank259,611245433,33%46,25
T216447,246125453,70%1320,80
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4471,444765269,23%1526,41
M24 Chaffee5232,804154942,86%550,59
MT-256124,514044936,73%70,04
Strv m/425290,093784641,30%592,16
Crusader6216,573254645,65%444,34
FV215b 101686,177014650,00%1484,14
BDR G1 B5754,486084654,35%1647,72
Ikv 90 Typ B7656,554634450,00%844,82
Cromwell6384,954404339,53%554,08
StuG III Ausf. G5528,763984148,78%1271,59
S35 CA5658,336054060,00%1679,65
ARL V396646,085414060,00%1182,69
Sav m/434240,773243943,59%498,32
KV-15773,387173964,10%2028,38
Type 98 Ke-Ni3260,714383876,32%1324,83
KV-371307,398113855,26%1936,70
T-15061095,457903860,53%2465,55
M3 Stuart3102,081973751,35%254,04
Škoda T 245444,735263756,76%1339,75
Type 3 Chi-Nu5483,735273754,05%1433,85
ARL 446881,117003759,46%1861,70
T675310,683453745,95%517,54
Matilda4252,973183148,39%582,29
Ikv 1035381,523993151,61%856,55
Lago4249,143292846,43%725,92
M75334,774342657,69%1164,73
Object 140101484,086592650,00%1100,74
T1 Cunningham129,96952552,00%92,50
B14479,326622564,00%1841,90
Type 5 Ke-Ho4307,244582564,00%1151,24
LTP 3222,543882462,50%1206,72
KV-137688,687112259,09%1244,32
AMX 404149,153532070,00%576,77
IS7780,827131764,71%1187,74
M5A1 Stuart4457,186181752,94%2010,90
Covenanter5398,595461758,82%1559,88
T7 Combat Car 273,881781631,25%92,41
Type 95 Ha-Go2153,542311330,77%481,52
Ikv 723217,693471353,85%605,80
T-463112,312071330,77%217,78
AMX 50 B101962,336601233,33%1426,07
LT vz. 383154,602401060,00%542,77
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4166,804421060,00%493,95
T1 HMC2213,00137944,44%1265,45
Pz.Kpfw. 38 (t)3106,33221955,56%251,55
D23327,63498850,00%1655,40
Strv m/40L3188,75212850,00%594,02
T56 GMC3216,86232785,71%780,20
Super Conqueror101676,50473616,67%846,91
AMX 38357,80196540,00%3,42
T-45 2163,25300450,00%651,30
M2 Light210,6799333,33%0,00
Pvlvv fm/422154,00217333,33%389,77
T1E6 283,67230366,67%382,03
Vickers Medium Mk. I181,002252100,00%448,88
Kolohousenka1122,00171250,00%430,38
LT vz. 352227,504952100,00%1346,74
Strv m/382255,50428250,00%1231,60
Renault Otsu1116,00273250,00%410,36
Strv 746388,506312100,00%750,35
D12134,00458250,00%479,36
Type 97 Te-Ke 2207,00358250,00%940,41
T-262209,005162100,00%1146,18
Renault UE 573402,00379250,00%1449,38
M8A14446,50420250,00%1166,49
T-29 3146,004502100,00%522,47
MTLS-1G14 3349,00554250,00%1450,11
T-127 3215,5014920,00%514,11
Light Mk. VIC 246,00161250,00%110,55
Strv fm/211150,004311100,00%820,58
Renault FT10,001010,00%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)2149,003301100,00%850,58
Vickers Medium Mk. III3456,006101100,00%2345,26
L-60 214,006510,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 261,002651100,00%279,31
43 M. Toldi III 346,009310,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 03.12.2016
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 03.12.2016
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.01.2012
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.05.2016
Opuścił klan: 11.08.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.08.2016
Opuścił klan: 22.08.2016