Ded_GashaN

clanlogo
Stopień: Dowódca
Dołączył: 13.01.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew863330010
Ø Poziom8,780,000,0010,20
Zwycięstwa4769655,25%00,00%00,00%440,00%
Porażki3723743,13%00,00%00,00%440,00%
Remisy14001,62%00,00%00,00%220,00%
Przetrwane bitwy2773732,13%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1024751,1900,0000,0060,60
Zniszczonych/zgonów1,750,000,000,60
Wykryte pojazdy1013141,1700,0000,00101,00
Zadane uszkodzenia1.949,000,000,002.369,50
Punkty zajęcia bazy703710,8200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy399030,4600,0000,0000,00
Doświadczenie828,840,000,00834,70
WN71499,770,000,00857,17
WN82207,100,000,00145,00
Ogółem
Ilość bitew86333
Ø Poziom8,78
Zwycięstwa4769655,25%
Porażki3723743,13%
Remisy14001,62%
Przetrwane bitwy2773732,13%
Zniszczone czołgi1024751,19
Zniszczonych/zgonów1,75
Wykryte pojazdy1013141,17
Zadane uszkodzenia1.949,00
Punkty zajęcia bazy703710,82
Punkty obrony bazy399030,46
Doświadczenie828,84
WN71499,77
WN82207,10
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew10
Ø Poziom10,20
Zwycięstwa440,00%
Porażki440,00%
Remisy220,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi60,60
Zniszczonych/zgonów0,60
Wykryte pojazdy101,00
Zadane uszkodzenia2.369,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie834,70
WN7857,17
WN8145,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew477000
Zwycięstwa22747,59%00,00%00,00%00,00%
Porażki22146,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy296,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy17436,48%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4060,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,340,000,000,00
Wykryte pojazdy3470,7300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.832,650,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5501,1500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10712,2500,0000,0000,00
Doświadczenie754,850,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew477
Zwycięstwa22747,59%
Porażki22146,33%
Remisy296,08%
Przetrwane bitwy17436,48%
Zniszczone czołgi4060,85
Zniszczonych/zgonów1,34
Wykryte pojazdy3470,73
Zadane uszkodzenia1.832,65
Punkty zajęcia bazy5501,15
Punkty obrony bazy10712,25
Doświadczenie754,85
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew306000
Zwycięstwa17055,56%00,00%00,00%00,00%
Porażki13343,46%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,98%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8628,10%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2340,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,060,000,000,00
Wykryte pojazdy5461,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.147,650,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2870,9400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3251,0600,0000,0000,00
Doświadczenie728,950,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew306
Zwycięstwa17055,56%
Porażki13343,46%
Remisy30,98%
Przetrwane bitwy8628,10%
Zniszczone czołgi2340,76
Zniszczonych/zgonów1,06
Wykryte pojazdy5461,78
Zadane uszkodzenia1.147,65
Punkty zajęcia bazy2870,94
Punkty obrony bazy3251,06
Doświadczenie728,95
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew67000
Zwycięstwa3552,24%00,00%00,00%00,00%
Porażki3044,78%00,00%00,00%00,00%
Remisy22,99%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3044,78%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi610,9100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,650,000,000,00
Wykryte pojazdy1221,8200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia658,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1782,6600,0000,0000,00
Doświadczenie495,510,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew67
Zwycięstwa3552,24%
Porażki3044,78%
Remisy22,99%
Przetrwane bitwy3044,78%
Zniszczone czołgi610,91
Zniszczonych/zgonów1,65
Wykryte pojazdy1221,82
Zadane uszkodzenia658,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy1782,66
Doświadczenie495,51
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew23000
Zwycięstwa939,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki1252,17%00,00%00,00%00,00%
Remisy28,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1043,48%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,230,000,000,00
Wykryte pojazdy60,2600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.165,170,000,000,00
Punkty zajęcia bazy150,6500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy170,7400,0000,0000,00
Doświadczenie442,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew23
Zwycięstwa939,13%
Porażki1252,17%
Remisy28,70%
Przetrwane bitwy1043,48%
Zniszczone czołgi160,70
Zniszczonych/zgonów1,23
Wykryte pojazdy60,26
Zadane uszkodzenia1.165,17
Punkty zajęcia bazy150,65
Punkty obrony bazy170,74
Doświadczenie442,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew332000
Zwycięstwa19057,23%00,00%00,00%00,00%
Porażki14142,47%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,30%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14343,07%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2680,8100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,420,000,000,00
Wykryte pojazdy3761,1300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.169,660,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5261,5800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy11263,3900,0000,0000,00
Doświadczenie831,910,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew332
Zwycięstwa19057,23%
Porażki14142,47%
Remisy10,30%
Przetrwane bitwy14343,07%
Zniszczone czołgi2680,81
Zniszczonych/zgonów1,42
Wykryte pojazdy3761,13
Zadane uszkodzenia1.169,66
Punkty zajęcia bazy5261,58
Punkty obrony bazy11263,39
Doświadczenie831,91
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1633000
Zwycięstwa91956,28%00,00%00,00%00,00%
Porażki69542,56%00,00%00,00%00,00%
Remisy191,16%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy62138,03%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi13280,8100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,310,000,000,00
Wykryte pojazdy18091,1100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.577,590,000,000,00
Punkty zajęcia bazy33002,0200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy41922,5700,0000,0000,00
Doświadczenie762,940,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1633
Zwycięstwa91956,28%
Porażki69542,56%
Remisy191,16%
Przetrwane bitwy62138,03%
Zniszczone czołgi13280,81
Zniszczonych/zgonów1,31
Wykryte pojazdy18091,11
Zadane uszkodzenia1.577,59
Punkty zajęcia bazy33002,02
Punkty obrony bazy41922,57
Doświadczenie762,94
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew104000
Zwycięstwa4341,35%00,00%00,00%00,00%
Porażki6158,65%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2524,04%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi640,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,810,000,000,00
Wykryte pojazdy700,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.464,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy80,0800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy630,6100,0000,0000,00
Doświadczenie544,630,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew104
Zwycięstwa4341,35%
Porażki6158,65%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2524,04%
Zniszczone czołgi640,62
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy700,67
Zadane uszkodzenia1.464,38
Punkty zajęcia bazy80,08
Punkty obrony bazy630,61
Doświadczenie544,63
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (467)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81374,70731210952,96%1878,42
E 100102687,61869200854,88%2576,66
KV-5 81426,24838200353,32%2018,91
IS-7102337,17798149855,07%2340,98
Vz. 55103077,241011139560,07%2913,02
FV215b (183) 102369,50749132354,72%2088,02
Bat.-Châtillon 25 t102165,77780108255,91%2179,24
FV4005 Stage II102332,11769105354,32%2034,65
Type 5 Heavy102521,49849102352,49%2051,48
Waffenträger auf E 100102765,47740101352,22%2376,81
T110E5102322,0081190852,86%2177,99
WZ-111 81629,2493490459,18%2443,26
Object 430U102573,2694287259,06%2481,66
AMX 50 B102606,7780186451,27%2477,01
Grille 15102636,0072186056,51%2388,18
AMX Chasseur de chars 81335,5080685956,34%2109,70
Object 252U Defender 81978,98104985662,50%2687,33
SU-130PM 82029,1095083158,48%2623,80
IS-4102741,6895380658,81%2650,94
TVP T 50/51102428,2182178655,47%2441,86
T57 Heavy102683,9387178555,16%2626,54
Object 279 early 102878,40106778464,03%2240,13
BZ-176 82144,02113878162,74%2614,95
AMX 50 Foch (155) 102533,3875475753,37%2336,51
FCM 50 t 81617,3592474855,61%2360,84
AMX M4 mle. 54102855,8287971954,24%2548,41
STB-1102216,4471870650,71%2069,03
T-5491461,5879169353,39%1720,98
T-62A102166,2677969252,17%2111,46
Jagdpanzer E 100102475,2073066853,29%2028,13
Panhard EBR 105101092,5376666251,81%1272,03
Object 140102430,4175665352,68%2461,42
IS-381596,4484564555,35%2334,72
121102152,3974860053,67%2073,71
AMX 13 909945,0973758151,29%1555,30
E 7592155,5491357556,70%2542,53
Progetto M35 mod. 46 81723,8896056060,00%2345,41
Bat.-Châtillon Bourrasque 81757,72102954261,25%2512,83
VK 75.01 (K) 81837,74102553758,29%2446,53
Super Conqueror103107,28102453658,40%3006,42
Object 261101587,4657053553,46%1628,66
Object 277102824,8295953259,59%2785,58
KV-15457,7635452949,91%886,04
FV215b 102510,0681552853,98%2591,08
WZ-111 model 5A102829,1993752756,93%2714,11
HWK 30 8960,4576351849,81%1927,45
T-54 ltwt.91138,7477951054,90%1903,87
Centurion Action X102254,6969549552,53%2143,16
BZT-70 103704,22106249057,14%3161,07
Concept No. 5102497,2983746451,94%2232,52
T-1506757,0749346251,08%1318,07
M10391820,1170645448,90%2023,76
60TP Lewandowskiego102928,5196745261,28%2694,74
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81647,5584844250,90%2123,95
Löwe 81767,90105343763,62%2418,09
T25 Pilot Number 1 81379,4488043355,20%2084,94
Strv K 92066,54101942962,94%2398,40
WZ-114 92276,0799042654,23%2610,47
T110E4102551,6376442551,29%2040,14
Object 703 Version II 81629,4098742359,10%1987,12
TNH T Vz. 5192433,46104942257,58%2676,92
Spähpanzer Ru 25191010,4085141658,41%1828,43
SDP wz 66 Grom 82092,78101141462,08%2635,37
Object 907 102401,2889441357,38%2118,56
Toro 92449,58105138656,99%2847,96
Progetto M40 mod. 65102479,3583238154,59%2311,18
FV230 Canopener103015,9799837754,11%2680,07
E 75 TS 81867,0998837356,84%2441,12
AE Phase I 92626,32107437258,60%2886,62
Ho-Ri 3103098,5088136353,44%2603,35
T-1092268,8789035954,32%2952,52
T3092411,3998533964,90%2680,55
Tiger I71022,8773333551,94%1417,56
BZ-75102811,4494832655,21%2726,93
IS7776,5156432552,92%1064,70
Pz.Kpfw. VII102983,0297132454,94%2554,63
Somua SM 81985,39109932362,23%2592,23
Conqueror91456,0073431952,04%1398,40
Tiger II81372,3472531844,03%1908,53
E 50 Ausf. M102409,9482731856,60%2245,40
Leopard 1102408,4386531556,83%2299,05
UDES 03 Alt 3 92378,2496531453,50%2477,46
VK 36.01 (H)6456,9731431044,84%601,61
WZ-113G FT102745,0685130655,23%2229,65
Type 6191858,9381930558,03%2217,30
Bat.-Châtillon 25 t AP91023,6161729847,65%952,21
Object 268 Version 4102400,0982528856,94%1984,14
Type 4 Heavy91717,0685528360,42%1844,98
Rhm.-Borsig Waffenträger81738,7780428253,19%2182,65
Škoda T 5092132,7086828161,57%2452,85
AMX M4 mle. 49 81672,8697428055,36%2350,70
T54E191747,6976527753,79%1972,39
AMX M4 mle. 457848,0663627651,81%1139,34
WZ-12091378,1868927552,73%1508,71
Object 260 102426,0783327549,09%1942,41
GSOR 1010 FB 81574,2588327457,30%2221,66
M66802,4755527351,65%1344,29
T110E3102685,3790527061,48%2229,87
Tortoise92064,1787227051,11%1994,09
AMX 50 Foch91792,3989526958,36%1842,87
AMX 50 10081344,8871826450,38%1794,19
212A91360,1356326048,85%1427,25
T-100 LT101179,0573225645,70%1441,47
Progetto CC55 mod. 5481844,5799525154,18%2476,34
WZ-111 model 1-492186,3390825056,80%2383,02
AMX 50 12091532,3371824947,39%1597,03
Kampfpanzer 50 t 92309,59111124963,45%2599,18
TVP VTU Koncept81365,0677624753,04%2004,87
E 25 71178,4475324754,66%1876,88
Vz. 71 Tesák101459,6882524349,38%1750,98
KR-1113545,55112724156,02%2720,63
T2971056,1375523953,97%1456,38
T-4481015,5070023648,73%1469,77
Manticore101392,3083923652,97%1827,73
T71 DA7579,6959623546,81%1118,00
T3281289,0975123148,92%1766,98
TT-130M 92570,47105123058,26%3022,73
M48A5 Patton102473,3789722857,02%2353,51
Maus102764,7999022759,47%2452,68
Concept 1B 92396,54110222662,39%2431,79
T92 HMC101815,9571522553,78%1658,80
Kranvagn102377,0783722355,16%2061,43
Type 71102748,9594622255,86%2230,72
Durendal 102561,2091322254,05%2095,98
Taschenratte114409,74128422053,64%3260,39
Jagdtiger92153,7389921060,95%2376,90
T499899,3862520748,79%1242,39
Lion 102551,9484520653,88%2401,47
122 TM 81809,3395720553,17%2311,21
T1 Heavy5332,7027520250,99%530,34
STA-181345,5278620151,24%2052,78
S-5171159,2951819946,23%1537,18
M46 Patton91948,5886019953,27%2035,20
Emil II92109,0991519660,20%2398,63
SU-122-5491876,2874419650,00%1763,92
Carro da Combattimento 45 t 102693,1697019463,92%2499,96
ISU-152K 81737,0684819358,55%2087,60
ARL 446605,7553119146,07%956,38
Char Futur 4 92179,90101119159,16%2408,24
T28 Prototype81441,9277818856,38%1770,24
M-V-Y102467,9592218755,08%2193,17
Chimera 81766,1495718659,68%2010,04
Pz.Kpfw. III Ausf. J4172,8725918548,65%292,06
CS-63102509,9189618553,51%2282,40
FV4202 81416,9081918559,46%2184,24
114 SP2 102472,1283118258,24%1945,07
Prototipo Standard B92487,82100118064,44%2949,48
Object 777 Version II 92520,13111517760,45%2838,41
AMX 30 1er prototype92160,2994017455,75%2403,64
K-91102552,6197817463,79%2503,60
AMX 30 B102016,9979916456,10%1871,78
Object 268102810,9088716361,96%2435,23
T6981174,7272316355,83%1739,66
M40/M4381189,7569416151,55%1266,70
BZ-58-2 92300,7495716154,04%2291,54
FV217 Badger102268,7979016050,63%1745,56
M26 Pershing81546,1588815655,13%2220,82
M18 Hellcat6995,8173115653,85%2063,92
Patton the Tank 91809,7082615649,36%2181,07
LHMTV8838,7578515654,49%1676,00
WZ-1328659,8159015545,81%1042,34
Centurion Mk. I81381,1980215549,68%2206,95
XM551 Sheridan101156,7875815453,90%1323,89
Object 705A103084,74109615467,53%3066,21
Panther mit 8,8 cm L/71 81457,4490015354,90%2213,84
Jagdpanther II81674,9186415260,53%2320,10
FV201 (A45) 71137,4678815156,29%1855,17
Object 452K 102868,6594615052,00%2486,14
M1271042,4065014656,85%1519,86
T 55A 91906,7390014657,53%2061,39
Konštrukta T-34/10071164,0675414252,82%2177,71
Centurion Mk. 7/191894,2288113654,41%2231,92
Emil I81819,8698713558,52%2571,54
11081519,8190413557,04%1967,86
GSOR the TANK 92022,6787013552,59%2247,46
Type 5 Chi-Ri7932,8770513452,99%1630,69
Lorraine 40 t 81757,3391513256,06%2475,10
T-284251,3923113046,92%654,62
Type T-345530,4148112952,71%1655,26
UDES 1691706,9384712958,91%1733,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5276,2226112950,39%612,35
Panther II81544,4386412756,69%2283,66
Charioteer Nomad 81750,2485212457,26%2079,89
TNH 105/100081633,5896912157,85%2222,85
Rheinmetall Skorpion 81601,1780312152,07%1865,09
Object 43092070,8578811761,54%2222,38
Rheinmetall Panzerwagen101736,4589511654,31%2266,88
T376751,8277111362,83%2628,95
GSOR 1008 81716,3984211353,10%1996,80
E 5092181,4292911156,76%2471,40
M41 Walker Bulldog8807,5974311155,86%1823,97
Pz.Kpfw. Neu113291,15111311052,73%2508,77
P.44 Pantera81571,0188110956,88%2355,35
AMX 50 Foch B102290,8284110762,62%1939,01
T26E5 Patriot 81491,1097910665,09%2068,08
IS-271096,2978210557,14%1563,43
Caliban 81518,1891910558,10%2111,33
WZ-1317520,6763910456,73%1061,66
O-Ho81313,6683110461,54%1744,90
T26E4 SuperPershing 81375,6094410456,73%1985,89
ShPTK-TVP 100 81607,8987010453,85%2138,15
T-34-856696,9960110355,34%1444,12
Caernarvon Action X 81599,0397210355,34%2419,33
Stinger 103150,6897810354,37%2449,34
M53/M5591588,5379410254,90%1879,96
AT 1581363,9475410150,50%1549,99
AMX 13 105101668,1783710155,45%2203,49
Ares 90 C113257,19108110159,41%2912,21
XM66F 82089,87104910065,00%2585,11
Škoda T 56 82293,06108010056,00%2645,29
WZ-111G FT92175,678649959,60%1990,47
T 54D 92326,1710479960,61%2925,52
AMX AC mle. 467864,736029749,48%1313,30
AMX M4 mle. 5192399,9510309762,89%2588,80
Object 168 German 81580,347779745,36%1943,55
SU-1006790,855979657,29%1472,71
Caernarvon81697,399739554,74%2404,42
50TP prototyp 81905,9210679361,29%2669,63
Object 268 Version V 103199,839249257,61%3052,84
Black Prince7817,216828950,56%1134,57
T25/27795,646068949,44%1049,66
Leo71209,838568765,52%2521,88
SU-100M171191,867828759,77%1901,97
Vz. 60S Dravec 103532,2511028551,76%2734,91
53TP Markowskiego81829,889758460,71%2850,52
50TP Tyszkiewicza92276,489108451,19%2530,71
59-166306,184858442,86%666,42
Controcarro 3 Minotauro102688,189638369,88%2209,27
Kampfpanzer 67102795,5310088359,04%2380,15
T-832 82217,9812608273,17%2994,29
T2071313,206498155,56%2272,98
M415683,075388151,85%1270,55
AMX 12 t6389,634668151,85%1017,56
T9592137,619447960,76%2140,77
SU-10181573,608117853,85%2164,25
Tiger 131 61040,827517753,25%1881,49
BT-2255,381237648,68%74,36
CS-5381509,768427652,63%2376,52
AMX 65 t81335,317607451,35%1676,48
Panther71257,968777358,90%2459,43
Coccodrillo 102627,829457357,53%2265,05
CS-5991687,608617358,90%1809,52
Panhard AML Lynx 6x68682,346737350,68%1241,12
LT-432 81105,119267360,27%2611,85
M446954,046627265,28%1827,26
Sexton I 3215,132767159,15%722,21
O-Ni71183,147796952,17%1705,67
M24 Chaffee5383,745446942,03%1280,94
BZ-79113632,7410026940,58%2345,53
Waffenträger auf Pz. IV92185,719026960,87%2550,42
VK 100.01 (P)81861,2310436966,67%2704,75
PTZ-78113338,0910016852,94%2216,29
Leopard Prototyp A92281,629186852,94%2671,97
Type 586797,436926753,73%1719,85
O-I6741,196446753,73%1438,04
AT 25596,284276758,21%1819,33
T77 81627,088606653,03%2043,19
Black Rock 113287,5111326560,00%2545,51
Cruiser Mk. IV4400,554606451,56%1497,22
VK 28.016361,345476453,13%1046,33
S35 CA5541,082856445,31%1241,36
Cromwell6758,346716266,13%1776,52
BDR G1 B5422,734866258,06%851,20
Strv S1 81391,527046254,84%1585,14
Churchill I5577,935856160,66%1336,22
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81465,399046144,26%1973,53
KV-26847,467075962,71%1788,64
M3 Lee4119,091535839,66%160,63
T-437741,506475851,72%1267,57
121B 102463,898975756,14%2301,14
T-46344,271285657,14%159,81
TBT 92393,9810475558,18%2467,82
FV3046629,065095457,41%1144,15
MT-256581,986475451,85%1962,22
Spähpanzer SP I C71052,008685461,11%2446,18
SFAC 105 81721,698145453,70%1817,96
Rinoceronte102550,779875263,46%2339,60
M-IV-Y 81659,359715259,62%1948,12
Rambo 92271,0610375255,77%2402,46
Type 3 Chi-Nu5491,205355156,86%1602,55
Type 4 Chi-To6871,926875152,94%2081,57
AT 86822,826325149,02%1704,08
LTP 3303,534395164,71%1902,20
T-345266,143725060,00%653,18
M4A3E2 Sherman Jumbo61064,226475068,00%3167,43
ARL V396460,704645062,00%907,60
Strv 103B102656,618254946,94%1893,08
Renault UE 573237,862894953,06%753,73
Crusader 5.5-in. SP7843,634504944,90%1112,76
IS-3-II92060,9610574868,75%2261,37
Tiger-Maus 92187,9110394759,57%2129,13
Hummel6706,875574641,30%860,52
T216371,485234652,17%1001,98
VK 30.02 (M)6856,266524641,30%1510,63
Panhard EBR 909954,008464654,35%1620,98
TS-54 82174,6712534667,39%3255,18
Pz.Kpfw. II2140,222334551,11%520,96
T675755,516594553,33%2065,99
45TP Habicha71448,208894454,55%2365,08
MS-1194,841424450,00%331,34
AMX 13 757256,053664443,18%300,93
ST-II102599,529654456,82%2339,16
Sturer Emil7903,055404341,86%1237,21
T28 Concept 71127,726914353,49%1742,57
M10 RBFM 5706,675674242,86%1385,91
UDES 14 Alt 581259,886944153,66%1594,51
Strv 7461163,488554055,00%2850,61
Conqueror Gun Carriage101345,035524037,50%965,02
A-20563,412233941,03%27,46
Churchill VII6530,135353958,97%992,03
113102314,038883958,97%2270,59
WZ-132-1101533,337743948,72%1761,52
E 77 92855,8211663964,10%3353,48
Vz. 68 Squall 8805,517473966,67%1609,00
WZ-111 model 6 82117,0310493953,85%2650,37
P.43 ter71217,008233754,05%2027,96
T-262119,681363748,65%448,49
VK 16.02 Leopard5308,275313756,76%917,42
STG Guard 81398,658183759,46%1800,17
BT-7477,501433644,44%52,75
NC 70 Błyskawica102305,507433641,67%1676,12
Bishop5445,194153647,22%953,63
Charioteer81855,229123661,11%2537,29
Mäuschen91939,569373663,89%2042,09
Alecto4464,403633560,00%1626,07
Kunze Panzer 92348,409683562,86%2534,74
M2 Medium Tank3145,151823450,00%413,24
Universal Carrier 2-pdr2160,352953450,00%574,79
O-I Experimental5850,007143357,58%1989,48
UDES 0381218,136623256,25%1356,98
VK 45.02 (P) Ausf. B92189,669503253,13%2368,04
Vz. 63P113063,889993250,00%2016,34
G.W. Panther7851,096113253,13%1000,85
Tiger (P)71334,099263253,13%2094,67
LTTB8697,316983253,13%1258,96
Comet7778,426123145,16%1228,95
Leichttraktor196,001523053,33%334,42
Pz.Kpfw. II Luchs432,00813026,67%0,00
STK-2113120,4310043053,33%2115,55
AT 77767,905623040,00%781,98
Super Hellcat 71013,536893070,00%1697,72
Object 263102680,178582962,07%2473,50
Hotchkiss EBR7362,006332962,07%776,33
SU-855419,363592850,00%820,45
T1 HMC278,251312835,71%193,57
UDES 15/16102080,469042867,86%1866,11
WZ-111-1G FT82153,188572853,57%2416,45
IS-2-II81558,219522853,57%2328,82
Jagdpanzer E 90 92232,438322853,57%1830,31
Nergal 81777,189832860,71%1996,16
VK 45.02 (P) Ausf. A81693,699962657,69%2200,22
Covenanter5309,524902552,00%1149,64
T-54 first prototype 81479,889132548,00%2202,16
Cobra 91774,246872536,00%1386,35
LT vz. 383261,583792445,83%1115,00
Object 590 92305,799672450,00%2515,35
EMIL 1951 82499,4211632454,17%3292,02
GSOR 3301 AVR FS9775,218122454,17%1066,51
Crusader6476,654672365,22%1788,14
T3 HMC2191,043162360,87%920,52
Somua SAu 404365,132882334,78%891,50
Kpz. 3 GST Turm 81807,838752356,52%1910,79
Sav m/434378,364222259,09%1101,13
SU-182126,361322240,91%617,69
Marder II3299,683952259,09%1056,32
T1 Cunningham182,762042161,90%434,56
M4A1 Sherman5665,626012152,38%1659,03
40TP Habicha6543,485232152,38%1028,91
M8A14383,403882050,00%948,94
AMX AC mle. 4881104,657012060,00%1311,48
M4A1 Revalorisé 81583,208342055,00%2190,92
Fantôme 91891,108542050,00%1947,71
T803113323,0011702065,00%2375,58
VK 30.01 (H)5758,586631952,63%2095,36
AMX 404268,113401936,84%954,36
Pz.Kpfw. III Ausf. E368,001281947,37%78,37
Kpz. Erich Konzept I 91641,846871942,11%1196,15
StuG IV 5648,795471952,63%1756,69
BT-7 artillery 3542,747011957,89%2348,68
Škoda T 245486,834511855,56%1424,18
Object 283 91349,447321850,00%1307,32
XM69 Hacker113761,3310541855,56%3100,66
leKpz Borkenkäfer111395,788491855,56%1464,79
Type 95 Ha-Go2118,122201752,94%427,55
ST vz. 394441,654841747,06%1568,06
Jagdpanzer IV6528,065081758,82%1031,74
Progetto C50 mod. 6692575,9410291752,94%3068,35
Type 89 I-Go/Chi-Ro2215,352821752,94%907,02
Gorilla112936,189131752,94%2040,36
K-91-PT 92473,8210391752,94%2863,39
AAT60 81651,188181747,06%2144,99
Renault Otsu1192,384131650,00%914,19
Grille5503,944461662,50%1136,86
Durchbruchswagen 24330,384831662,50%998,72
E 65 Zwilling 81841,7510301668,75%1932,34
AMBT 81755,638641643,75%2094,88
T7 Combat Car 2111,942471637,50%333,29
AMX ELC bis5430,677221560,00%1656,24
M374119,501151435,71%125,44
Valentine3242,003981471,43%1008,49
VK 30.01 (P)6748,367141471,43%1570,36
D2381,231591323,08%41,76
B14416,546191369,23%1511,29
M5A1 Stuart4425,925731376,92%1741,36
T2881292,087441353,85%1421,71
T-50-2 6609,696701376,92%1941,54
T1E6 296,772131353,85%348,50
StuG III Ausf. G5535,754491250,00%1275,32
Ikv 723326,554161154,55%978,29
Ikv 1035271,824421172,73%689,33
Buryan 92353,0011251163,64%2145,85
Hotchkiss H352184,902691060,00%906,96
M75234,003661030,00%653,36
KV-371175,907481060,00%1708,87
Tetrarch 2120,003021070,00%643,48
D1260,67161955,56%146,04
Strv 103-091924,89874955,56%1709,14
Type 97 Te-Ke 2130,88317862,50%669,05
Type 91 Heavy394,63290875,00%309,15
SMV CC-64 Vipera 81630,381012875,00%1849,12
Kolohousenka1219,86416771,43%1446,83
SDT-58 Vlkodav 91663,57756742,86%1499,65
SU-263125,00163742,86%125,23
Panhard AMD 178B6145,14328728,57%117,65
Jagdtiger Prototype 81912,861051757,14%2236,70
T-28E with F-30 4550,29656785,71%1673,20
Sturmpanzer II4317,33355650,00%1119,80
Object 432U112710,33910650,00%1941,09
Bofors Tornvagn 82778,671541683,33%4272,13
Stridsyxa 81532,00884666,67%1492,15
Excalibur 6891,50542666,67%1411,21
Gonsalo 81467,00920666,67%1607,41
Type 95 Heavy4307,40486580,00%1133,15
Bat.-Châtillon 12 t8733,00707560,00%1361,99
AMX 67 Imbattable112413,80905560,00%1450,29
Škoda T 2561190,0010064100,00%2701,35
M2 Light2224,003954100,00%1149,97
AT-1257,7564425,00%0,00
AMX 3830,00166450,00%91,43
FV4025 Contriver112697,50970450,00%1730,41
T-29 3387,75402425,00%1482,39
KV-220-2 5404,0042240,00%486,56
Pz.Kpfw. II Ausf. D 275,7519040,00%91,36
LT vz. 352249,00347366,67%1304,05
T2 Medium Tank2126,33224366,67%691,61
Executor113023,33643333,33%1497,45
Hirschkäfer112678,00664333,33%1401,86
Kanonenjagdpanzer 105 81010,0040030,00%793,08
Projet Louis 92006,001077366,67%3993,72
M4-85 5595,5046620,00%1157,69
Vz. 62 Jasan 91969,0059420,00%1257,31
43 M. Toldi III 3192,50300250,00%865,97
Object 265T 93341,0014662100,00%3920,09
Terrifiant 91627,5012282100,00%1221,14
KB-52 91449,0051920,00%1130,39
Renault FT1159,002701100,00%1019,56
Jagdpanther7517,0027310,00%362,73
FV225 Collector 91390,009441100,00%960,51
Windhund 81789,0012241100,00%2127,83
Leopard 120 Verbessert111227,0010711100,00%913,72
L-60 2178,005461100,00%1153,41
Predatore 91588,009771100,00%1142,23
Ambassador 91363,0057810,00%656,50
WZ-120G FT 9593,008421100,00%384,11
Brennos 8287,0025410,00%8,69
SPHT 92632,0042610,00%2030,65
Fauteur113415,0016141100,00%2704,38

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Dowódca
Dołączył: 13.01.2026
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 25.11.2025
Opuścił klan: 14.01.2026
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 20.09.2022
Opuścił klan: 25.11.2025
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 20.09.2022
Opuścił klan: 24.12.2024