DeadImperor

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.02.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew472900026
Ø Poziom8,160,000,009,92
Zwycięstwa2422151,22%00,00%00,00%1765,38%
Porażki2239947,37%00,00%00,00%830,77%
Remisy6701,42%00,00%00,00%13,85%
Przetrwane bitwy1227125,95%00,00%00,00%1142,31%
Zniszczone czołgi380350,8000,0000,00291,12
Zniszczonych/zgonów1,090,000,001,93
Wykryte pojazdy488241,0300,0000,00170,65
Zadane uszkodzenia1.476,000,000,001.823,35
Punkty zajęcia bazy252480,5300,0000,00150,58
Punkty obrony bazy137260,2900,0000,0000,00
Doświadczenie607,520,000,00570,08
WN71146,210,000,001275,81
WN81590,060,000,002273,88
Ogółem
Ilość bitew47290
Ø Poziom8,16
Zwycięstwa2422151,22%
Porażki2239947,37%
Remisy6701,42%
Przetrwane bitwy1227125,95%
Zniszczone czołgi380350,80
Zniszczonych/zgonów1,09
Wykryte pojazdy488241,03
Zadane uszkodzenia1.476,00
Punkty zajęcia bazy252480,53
Punkty obrony bazy137260,29
Doświadczenie607,52
WN71146,21
WN81590,06
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew26
Ø Poziom9,92
Zwycięstwa1765,38%
Porażki830,77%
Remisy13,85%
Przetrwane bitwy1142,31%
Zniszczone czołgi291,12
Zniszczonych/zgonów1,93
Wykryte pojazdy170,65
Zadane uszkodzenia1.823,35
Punkty zajęcia bazy150,58
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie570,08
WN71275,81
WN82273,88
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew477000
Zwycięstwa21645,28%00,00%00,00%00,00%
Porażki24050,31%00,00%00,00%00,00%
Remisy214,40%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy15532,49%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3530,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy3190,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.762,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5181,0900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4190,8800,0000,0000,00
Doświadczenie582,270,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew477
Zwycięstwa21645,28%
Porażki24050,31%
Remisy214,40%
Przetrwane bitwy15532,49%
Zniszczone czołgi3530,74
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy3190,67
Zadane uszkodzenia1.762,92
Punkty zajęcia bazy5181,09
Punkty obrony bazy4190,88
Doświadczenie582,27
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew184000
Zwycięstwa8646,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki9853,26%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6635,87%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1120,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,950,000,000,00
Wykryte pojazdy1901,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.132,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy980,5300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy11816,4200,0000,0000,00
Doświadczenie601,360,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew184
Zwycięstwa8646,74%
Porażki9853,26%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy6635,87%
Zniszczone czołgi1120,61
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy1901,03
Zadane uszkodzenia1.132,00
Punkty zajęcia bazy980,53
Punkty obrony bazy11816,42
Doświadczenie601,36
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew237000
Zwycięstwa10544,30%00,00%00,00%00,00%
Porażki12050,63%00,00%00,00%00,00%
Remisy125,06%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6929,11%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1480,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy1460,6200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.506,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2621,1100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1870,7900,0000,0000,00
Doświadczenie572,660,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew237
Zwycięstwa10544,30%
Porażki12050,63%
Remisy125,06%
Przetrwane bitwy6929,11%
Zniszczone czołgi1480,62
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy1460,62
Zadane uszkodzenia1.506,20
Punkty zajęcia bazy2621,11
Punkty obrony bazy1870,79
Doświadczenie572,66
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew115000
Zwycięstwa5850,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki5547,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,74%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3227,83%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi830,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy590,5100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.793,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy540,4700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy810,7000,0000,0000,00
Doświadczenie687,360,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew115
Zwycięstwa5850,43%
Porażki5547,83%
Remisy21,74%
Przetrwane bitwy3227,83%
Zniszczone czołgi830,72
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy590,51
Zadane uszkodzenia1.793,45
Punkty zajęcia bazy540,47
Punkty obrony bazy810,70
Doświadczenie687,36
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (323)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Rheinmetall Skorpion G 81545,40671378451,06%1826,79
O-I6808,30528180858,46%1551,13
M6A2E1 81461,80681173750,03%1810,03
Object 140102089,07647132050,83%1832,73
Type 5 Heavy102483,31770131656,46%1881,03
T499675,9947694548,78%831,32
M54 Renegade 81771,8981891854,68%2110,38
AMX 50 Foch (155) 102131,6257383849,76%1639,61
T110E5102263,4970168452,34%1864,29
T110E4102800,6175762854,62%2182,89
Strv 103B102264,0362758552,65%1782,74
Maus102885,6579256158,82%2571,99
Object 279 early 103249,2994156161,14%2383,34
AMX M4 mle. 49 Liberté 81534,5082754956,10%2098,28
Bat.-Châtillon 155 5591062,7555250245,62%888,20
O-Ho81165,6854249647,78%1276,42
Pz.Kpfw. VII102886,2984749552,73%2532,58
M10391004,0144248844,67%755,87
E 100102531,5778948455,37%2138,52
Lorraine 155 mle. 507661,3233746446,98%709,89
113102671,8783945854,80%2469,41
AMX AC mle. 488762,4738745644,08%648,49
E 7591963,6465943949,66%1837,94
Type 4 Heavy91143,1450443753,09%971,73
Object 260 102474,0574043553,79%1953,26
T-5491108,9651343446,31%991,86
T95/FV4201 Chieftain 102878,4580140751,84%2134,33
Tiger II8966,0555439846,73%951,70
AMX 50 Foch91157,4051439547,85%812,30
T-448773,5143739446,45%861,95
T110E3102648,1779238254,19%2029,77
AMX 13 F3 AM6491,9525936243,92%562,10
WZ-111 model 1-491934,0880435852,23%2073,53
Lorraine 155 mle. 5181012,0742235848,04%1076,35
Type 64 6516,2244433948,67%1313,67
XM551 Sheridan101040,2066932049,38%1115,04
T71 DA7344,1135731647,78%519,61
T 55A 91511,7170831446,82%1540,30
ISU-152K 81530,3472731049,68%1795,47
Tortoise92261,5972331058,71%2282,85
Bat.-Châtillon 25 t101928,8673230749,51%1688,14
AMX ELC bis5147,1324830545,90%286,69
M41 Walker Bulldog8462,1642429549,83%715,96
IS-6 B 81582,7873829258,56%2013,94
IS-7102661,9579428448,94%2289,95
FV4005 Stage II101782,6149928446,13%1208,71
T297589,5037727944,80%528,40
K-2 81460,7882827851,80%1727,54
DBV-152 102702,2581527760,29%2195,28
AMX AC mle. 467558,8631727546,55%605,81
60TP Lewandowskiego102761,0180127354,21%2176,86
WZ-111 model 5A102592,0666927154,24%2329,55
Jagdpanzer E 100102588,6879626755,43%2132,60
T328868,7244726246,95%902,60
ARL V396359,4225426247,71%469,42
AMX 13 10510936,2774826150,19%973,32
T216187,1427325750,19%332,85
Tiger I7758,2839424445,49%827,58
T-22 medium 102078,3474624352,67%1761,65
SU-130PM 81469,7670123552,77%1445,87
Cromwell B 6810,6869323153,68%1687,88
T25 Pilot Number 1 8904,3662523047,83%1048,82
Type 586416,4232322950,66%702,51
T92 HMC101271,5351122951,97%1025,28
T-34-17698,9344822758,15%1092,78
VK 45.02 (P) Ausf. B92080,0892321259,43%2363,10
IS-4102838,3573120955,02%2377,10
O-Ni71058,5253920752,66%1389,91
Object 705A102862,1688520457,35%2377,88
T-34-856379,3329820348,77%584,27
11081190,2974019945,73%1335,04
T-437598,1741519845,45%819,22
MBT-B 102734,3089618755,61%2112,51
Object 268 Version 4102628,7886918556,76%2021,55
M75225,6524116345,40%664,44
AT 1581210,3774115652,56%1340,33
Bat.-Châtillon 25 t AP91212,6869415245,39%1130,04
IS-27943,9949215048,67%1178,66
Lion 102200,2573115048,67%1930,43
VK 36.01 (H)6363,8930814650,68%448,25
T1 Heavy5312,0425114445,14%417,80
Strv 103-092184,2853214348,95%2254,68
114 SP2 102523,9776614256,34%1824,98
AE Phase I 92285,8488214061,43%2558,92
Super Conqueror102826,3096713860,14%2370,73
T-34-28868,1556513754,01%1033,41
T376278,3834713651,47%598,20
121102434,9275913451,49%2157,22
AMX 12 t6457,8741513455,97%1285,07
T28 Concept 7780,6647213447,76%944,04
T57 Heavy102369,4670313253,79%1816,89
Tiger 131 6915,5956113250,00%1540,44
M53/M5591203,7352213150,38%1066,69
T3092079,3781113049,23%1866,03
Type T-345164,0019313044,62%218,18
StuG III Ausf. G5227,9119912946,51%326,24
T28 Prototype81346,9874312551,20%1516,93
M66233,5925812442,74%109,08
IS-381648,2379912456,45%2132,69
T25/27686,7646412340,65%751,75
Object 252U 81635,7777912147,93%1807,58
Panhard EBR 909485,6173211957,98%640,25
AMX 65 t81166,3471111650,00%1282,10
AT 77915,2957311456,14%1185,85
IS71158,2377611353,10%1823,80
Bat.-Châtillon 155 58101061,7962511050,00%826,05
M40/M4381206,3467610850,93%1265,04
VK 30.01 (P)6711,4151910546,67%1163,48
O-I Experimental5472,3029010343,69%783,80
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3289,7130810360,19%824,66
AMX 105 AM mle. 474205,9716810242,16%504,78
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4192,2517810145,54%309,49
FV4004 Conway91832,685599650,00%1559,81
M446593,594769554,74%895,23
M24 Chaffee5134,482639344,09%228,15
T9592184,719119255,43%1927,39
AMX M4 mle. 5192275,048399265,22%2264,35
T-345213,212349149,45%404,90
Jagdpanzer IV6302,882519150,55%394,15
T-804148,711819148,35%396,15
Bat.-Châtillon 12 t8686,006659149,45%1165,06
VK 45.02 (P) Ausf. A81230,856398949,44%1438,12
M18 Hellcat6560,174398940,45%755,66
Object 452K 102769,819228953,93%2316,56
T54E191633,926628740,23%1313,01
KV-856719,924178653,49%1191,23
AT 15A 71199,697468661,63%2070,49
50TP Tyszkiewicza91917,817978560,00%1898,40
VK 30.01 (H)5284,542648343,37%478,19
XM66F 81637,158218150,62%1797,13
Taschenratte113777,7911678055,00%2442,59
Type 95 Heavy4213,141917943,04%517,62
Tiger (P)7755,424857857,69%941,04
FV217 Badger102240,047377745,45%1621,33
Object 277102752,387657753,25%2275,82
M3 Lee4116,571497643,42%180,71
M5 Stuart473,762077564,00%218,40
M127817,565697552,00%955,01
S35 CA5408,082827561,33%897,05
Object 430U102549,588497455,41%2251,57
53TP Markowskiego81143,195727346,58%1203,04
T-703130,701717347,95%322,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5318,972697347,95%738,81
Panhard AML Lynx 6x68244,014777356,16%312,11
T675273,902177145,07%417,84
Rhm.-Borsig Waffenträger81955,418607159,15%2162,35
Kpz. 3 GST Turm 81861,518847146,48%2011,90
IS-2M 71310,107167040,00%1600,55
Kranvagn102448,788056955,07%2074,93
ARL 446868,694796855,88%1689,51
M5A1 Stuart4106,561756838,24%93,21
BZ-6891799,478416851,47%1762,53
Controcarro 1 Mk. 291728,788086744,78%1577,23
Jagdtiger Prototype 81776,829246650,00%1865,61
KV-1S6444,694406555,38%729,96
StuG IV 5301,382566451,56%613,16
T-284164,761716237,10%255,99
AMX 50 12091408,556066233,87%1077,78
UDES 0381452,474986245,16%1643,19
Ikv 1035330,923396152,46%709,86
Rambo 91924,859286157,38%1943,94
TNH 105/100081221,757966053,33%1582,28
AT 86610,525116055,00%1050,91
TS-5 81734,059226046,67%1883,94
Panhard AMD 178B6151,883545846,55%210,30
AMX 13 105 AM mle. 505212,552175660,71%387,23
Coccodrillo 102840,768795549,09%2249,09
BZT-70 102823,789595457,41%1943,98
KV-15401,573035442,59%680,00
AMX 13 757768,945955343,40%1872,59
AMX M4 mle. 54102464,048105350,94%1893,52
Churchill I5225,871875236,54%190,86
Vz. 55102568,888895253,85%2013,06
M415382,153465248,08%487,73
BZ-16681451,317945248,08%1762,77
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4126,781995044,00%216,26
SMV CC-6781603,949264955,10%1952,49
Object 268 Version V 102483,316754948,98%1905,10
AMX 404139,041794850,00%354,89
Object 777 Version II 92040,857874852,08%1948,50
Ikv 65 Alt II6635,813834734,04%1027,41
Alecto4306,262354746,81%698,43
Durchbruchswagen 24154,812124748,94%257,12
TNH T Vz. 5191773,898584656,52%1615,23
Somua SAu 404109,351614654,35%162,65
Renault UE 573127,981324528,89%151,41
Jagdpanzer E 90 92478,789444557,78%2442,70
Valentine II 4197,382514544,44%500,10
TOG II* 61005,056964452,27%1837,45
Matilda4301,232484337,21%613,98
B14162,832174146,34%279,63
Cruiser Mk. II2189,372024151,22%752,58
AMX 13 9091032,958484047,50%1537,93
Hotchkiss EBR7293,804724055,00%490,50
Marder II3117,791683956,41%244,24
Object 25791664,958053951,28%1505,57
Stinger 10772,212703850,00%314,43
FV2078785,735673748,65%751,91
Object 274a 81196,277433754,05%1430,85
AT 25368,783713658,33%883,43
E 5092242,839373652,78%2314,52
Pz.Kpfw. III Ausf. E386,371303542,86%38,49
Sav m/434374,654353447,06%1040,94
M2 Medium Tank389,471633464,71%286,18
BZ-75102312,857793444,12%1630,09
VK 100.01 (P)81830,657713455,88%2623,57
56TP 81529,489173363,64%1835,61
T-60245,561133253,13%98,28
SU-86667,165763151,61%864,59
SU-76M4123,871353141,94%103,07
ShPTK-TVP 100 81275,268333161,29%1528,90
D2352,931103033,33%0,35
Chimera 81835,339263056,67%2003,29
T-46380,301272748,15%146,81
Lorraine 39L AM3183,961722751,85%524,05
Type 71103140,789832759,26%2480,03
AMX 13 (FL 11) 5526,006752748,15%2101,92
T803112267,888052642,31%1439,59
M3 Stuart344,001262544,00%42,11
Crusader 5.5-in. SP7523,085122540,00%516,86
Carro da Combattimento 45 t 102343,848952556,00%2194,02
Pz.Kpfw. 38 (t)3126,791682437,50%214,70
WZ-114 91947,009072462,50%2008,16
Churchill III 5550,786872347,83%1069,01
VK 30.02 (M)6609,095342240,91%1117,10
AMX 50 Foch B102018,186942245,45%1496,34
Black Rock 112927,329582250,00%1980,27
KR-1112714,778862240,91%1561,91
Controcarro 3 Minotauro102140,299082147,62%1602,79
BZ-5871051,957222142,86%1182,76
T56 GMC3103,651132040,00%91,02
AMX M4 mle. 4571000,056152050,00%1306,81
SU-26356,75802025,00%0,00
T-45 2167,252602065,00%894,60
SMV CC-5671283,328891963,16%1974,88
AMBT 8942,505071855,56%1009,99
AMX 50 B101835,596441741,18%1136,43
FV3046536,943151735,29%741,17
M-IV-Y 81693,249021747,06%2019,68
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4567,827351752,94%1528,77
M2 Light2125,881791643,75%314,96
Type 2597 Chi-Ha354,381131643,75%30,09
KV-1SA 5747,006361656,25%1861,01
Type 91 Heavy383,671031526,67%10,09
Valentine3173,531631533,33%381,88
D1231,361001442,86%22,93
Cruiser Mk. IV4106,291331421,43%65,83
Gryphon 102822,797551428,57%1934,31
Panzerjäger I2104,461191338,46%161,15
M7 Priest3105,381281346,15%120,12
SU-14-28782,083921353,85%717,93
Renault FT AC2100,461181338,46%146,93
T-50-2 6351,923521353,85%855,49
Vz. 44-171374,338811266,67%1939,20
BT-7 artillery 3498,005511241,67%2376,33
43 M. Toldi III 364,251271250,00%171,42
Vickers Medium Mk. III373,451691154,55%136,20
AMX 38384,821651163,64%229,24
Vz. 60S Dravec 102786,279381145,45%1882,58
Panther II8798,916111136,36%818,43
E 77 92071,558281154,55%2063,39
Pz.Kpfw. II227,60911030,00%0,00
Vickers Mk. E Type B282,801351050,00%189,23
T-26257,101151060,00%187,99
SU-85B462,401421050,00%93,34
M8A14168,601991060,00%347,06
Waffenträger auf E 100102165,005261040,00%1197,83
Type 89 I-Go/Chi-Ro2160,67151933,33%464,71
NC 70 Błyskawica102337,67966977,78%1821,73
LTP 3111,11125933,33%237,73
Windhund 81620,25622850,00%1719,33
T-34 shielded 5418,25377825,00%711,74
Pvlvv fm/42268,71125742,86%76,21
Cruiser Mk. III341,1471728,57%0,00
Sherman VC Firefly 6792,0036270,00%1127,92
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5529,00499771,43%1707,35
Vickers Medium Mk. II280,67100633,33%135,66
MS-1156,00113633,33%34,99
SU-18237,6740616,67%0,00
Cruiser Mk. I199,67109633,33%241,51
T2 Medium Tank278,33127650,00%221,05
SU-76G FT4537,17370650,00%1168,41
60G FT5754,83627683,33%2028,40
T-34 with L-11 4235,83391650,00%612,28
T3 HMC242,4085560,00%169,48
Pz.Sfl. IC 4564,60387520,00%1395,74
L-60 275,00142520,00%137,57
Hotchkiss H352175,50164450,00%710,95
Ikv 723193,00266475,00%601,67
T23E3 7883,25644475,00%1439,19
Renault R352200,25205450,00%737,79
AAT60 81576,25697425,00%1826,25
Vickers Medium Mk. I168,67120366,67%334,07
Pz.Kpfw. 35 (t)280,33145366,67%384,90
M374195,002453100,00%641,27
E 50 Ausf. M102553,0052630,00%1913,51
SU-14-17484,336823100,00%657,94
Waffenträger auf Pz. IV92442,33922366,67%2150,08
Strv fm/211171,50331250,00%931,36
Renault FT151,5041250,00%111,68
BDR G1 B588,00154250,00%99,36
GSOR the TANK 9963,00537250,00%687,00
IT-3 4461,00632250,00%1419,00
Strv m/42-57 Alt A.2 6622,00390250,00%955,88
Löwe 8893,00742250,00%906,53
Großtraktor - Krupp 3295,0017420,00%868,33
Kolohousenka177,004810,00%120,24
TKS z n.k.m. 20 mm 2109,0015510,00%296,76
T1 Cunningham10,00910,00%0,00
Renault Otsu10,00691100,00%261,00
Panther71341,009501100,00%2427,25
Type 97 Te-Ke 20,001321100,00%261,00
Covenanter593,0012810,00%21,61
AS-XX 40 t115932,00127810,00%4338,57
AMR 35 20,001810,00%0,00
T-29 3428,0018210,00%1493,13
Patton the Tank 92587,0012381100,00%3353,89
MTLS-1G14 3244,0012910,00%655,52
Primo Victoria 80,005671100,00%261,00
Tetrarch 2141,004171100,00%794,09
Caernarvon Action X 8882,008691100,00%918,91
Excalibur 61210,005691100,00%2210,40
Super Hellcat 7463,005601100,00%599,47

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.02.2026
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 12.04.2024
Opuścił klan: 22.01.2026
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 12.04.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 29.12.2023
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.03.2024
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.03.2024
Opuścił klan: 18.03.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.03.2023
Opuścił klan: 04.03.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.08.2023
Opuścił klan: 12.08.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.08.2023
Opuścił klan: 15.08.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.02.2023
Opuścił klan: 02.03.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.08.2023
Opuścił klan: 27.09.2023
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 06.02.2023
Opuścił klan: 10.02.2023
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 05.03.2023
Opuścił klan: 30.07.2023