Davo21

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 01.01.2018

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy299880047
Ø Poziom7,980,000,009,81
Zwycięstwa1627754,28%00,00%00,00%2042,55%
Porażki1350545,03%00,00%00,00%2553,19%
Remisy2060,69%00,00%00,00%24,26%
Przetrwane bitwy784126,15%00,00%00,00%1634,04%
Zniszczone czołgi305181,0200,0000,00781,66
Zniszczonych/zgonów1,380,000,002,52
Wykryte pojazdy451321,5100,0000,00721,53
Zadane uszkodzenia1.527,430,000,002.704,38
Punkty zajęcia bazy219760,7300,0000,00110,23
Punkty obrony bazy174300,5800,0000,0000,00
Doświadczenie708,960,000,00871,40
WN71420,520,000,001587,29
WN82023,100,000,002552,30
Ogółem
Bitwy29988
Ø Poziom7,98
Zwycięstwa1627754,28%
Porażki1350545,03%
Remisy2060,69%
Przetrwane bitwy784126,15%
Zniszczone czołgi305181,02
Zniszczonych/zgonów1,38
Wykryte pojazdy451321,51
Zadane uszkodzenia1.527,43
Punkty zajęcia bazy219760,73
Punkty obrony bazy174300,58
Doświadczenie708,96
WN71420,52
WN82023,10
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy47
Ø Poziom9,81
Zwycięstwa2042,55%
Porażki2553,19%
Remisy24,26%
Przetrwane bitwy1634,04%
Zniszczone czołgi781,66
Zniszczonych/zgonów2,52
Wykryte pojazdy721,53
Zadane uszkodzenia2.704,38
Punkty zajęcia bazy110,23
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie871,40
WN71587,29
WN82552,30
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy425000
Zwycięstwa19646,12%00,00%00,00%00,00%
Porażki20848,94%00,00%00,00%00,00%
Remisy214,94%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14032,94%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3290,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,150,000,000,00
Wykryte pojazdy3910,9200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.905,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3630,8500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4321,0200,0000,0000,00
Doświadczenie732,940,000,000,00
Ogółem
Bitwy425
Zwycięstwa19646,12%
Porażki20848,94%
Remisy214,94%
Przetrwane bitwy14032,94%
Zniszczone czołgi3290,77
Zniszczonych/zgonów1,15
Wykryte pojazdy3910,92
Zadane uszkodzenia1.905,45
Punkty zajęcia bazy3630,85
Punkty obrony bazy4321,02
Doświadczenie732,94
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy184000
Zwycięstwa8646,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki9350,54%00,00%00,00%00,00%
Remisy52,72%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7942,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1680,9100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,600,000,000,00
Wykryte pojazdy3021,6400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.399,590,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3702,0100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6943,7700,0000,0000,00
Doświadczenie656,540,000,000,00
Ogółem
Bitwy184
Zwycięstwa8646,74%
Porażki9350,54%
Remisy52,72%
Przetrwane bitwy7942,93%
Zniszczone czołgi1680,91
Zniszczonych/zgonów1,60
Wykryte pojazdy3021,64
Zadane uszkodzenia1.399,59
Punkty zajęcia bazy3702,01
Punkty obrony bazy6943,77
Doświadczenie656,54
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy147000
Zwycięstwa6946,94%00,00%00,00%00,00%
Porażki7551,02%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,04%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5537,41%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1010,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy2641,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia704,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4202,8600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4863,3100,0000,0000,00
Doświadczenie462,610,000,000,00
Ogółem
Bitwy147
Zwycięstwa6946,94%
Porażki7551,02%
Remisy32,04%
Przetrwane bitwy5537,41%
Zniszczone czołgi1010,69
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy2641,80
Zadane uszkodzenia704,04
Punkty zajęcia bazy4202,86
Punkty obrony bazy4863,31
Doświadczenie462,61
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy243000
Zwycięstwa12350,62%00,00%00,00%00,00%
Porażki12049,38%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9438,68%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2190,9000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,470,000,000,00
Wykryte pojazdy2961,2200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.238,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4151,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy14405,9300,0000,0000,00
Doświadczenie791,420,000,000,00
Ogółem
Bitwy243
Zwycięstwa12350,62%
Porażki12049,38%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy9438,68%
Zniszczone czołgi2190,90
Zniszczonych/zgonów1,47
Wykryte pojazdy2961,22
Zadane uszkodzenia1.238,43
Punkty zajęcia bazy4151,71
Punkty obrony bazy14405,93
Doświadczenie791,42
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1989000
Zwycięstwa107654,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki88944,70%00,00%00,00%00,00%
Remisy241,21%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy69634,99%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi15080,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,170,000,000,00
Wykryte pojazdy26761,3500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.165,180,000,000,00
Punkty zajęcia bazy26401,3300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20951,0500,0000,0000,00
Doświadczenie680,700,000,000,00
Ogółem
Bitwy1989
Zwycięstwa107654,10%
Porażki88944,70%
Remisy241,21%
Przetrwane bitwy69634,99%
Zniszczone czołgi15080,76
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy26761,35
Zadane uszkodzenia1.165,18
Punkty zajęcia bazy26401,33
Punkty obrony bazy20951,05
Doświadczenie680,70
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy834000
Zwycięstwa45154,08%00,00%00,00%00,00%
Porażki37645,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy70,84%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy27032,37%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi6290,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,120,000,000,00
Wykryte pojazdy10851,3000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.903,990,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8691,0400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10241,2300,0000,0000,00
Doświadczenie751,140,000,000,00
Ogółem
Bitwy834
Zwycięstwa45154,08%
Porażki37645,08%
Remisy70,84%
Przetrwane bitwy27032,37%
Zniszczone czołgi6290,75
Zniszczonych/zgonów1,12
Wykryte pojazdy10851,30
Zadane uszkodzenia1.903,99
Punkty zajęcia bazy8691,04
Punkty obrony bazy10241,23
Doświadczenie751,14
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (240)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
TVP T 50/51102725,99882121256,77%2624,75
T26E4 SuperPershing 81309,04774104351,68%1921,69
T-34-856725,0349599558,89%1738,97
leKpz M 41 90 mm GF 81037,3469673551,70%1935,15
Rheinmetall Skorpion G 81912,5992673258,06%2343,75
T499950,6855364951,00%1470,61
M41 Walker Bulldog8607,3251453551,40%1114,67
Lorraine 40 t 82099,52106553060,57%2809,18
IS-381374,5957751855,41%1817,13
IS-6 81798,1994451660,27%2473,00
AMX 13 9091420,5665847250,42%2513,28
T-1091693,4768446853,21%1819,76
Bat.-Châtillon 25 t102451,7078546254,76%2368,57
T54E191590,6662245651,97%1601,17
T3091841,5057542250,47%1638,84
Cromwell6543,2744741553,01%1051,82
Centurion Action X102625,4791739957,64%2687,17
M53/M5591678,5365139253,32%1742,79
FV215b (183) 102155,9067133147,43%1642,70
M40/M4381280,0346232951,98%1397,98
T28 Prototype81432,2757332252,80%1669,71
Grille 15102969,7882532056,88%2550,66
M4A1 Revalorisé 81671,2688031356,23%2197,99
Spähpanzer Ru 25191601,1080730252,32%2869,00
IS7954,9547229253,77%1429,02
M48A5 Patton102863,9198428760,28%2817,87
IS-7101927,4254627146,86%1657,43
Leopard Prototyp A92412,50102327062,96%3008,72
Comet7580,6645726350,57%865,64
T110E5102706,1293526060,00%2662,49
Tortoise91781,5378926053,85%1660,91
T-4481187,4972925952,51%1778,19
Centurion Mk. 7/191947,8086825952,51%2049,91
WZ-111 model 1-492266,6899425658,59%2420,59
Centurion Mk. I8937,5956124952,21%1240,98
T-5491642,2971324549,39%1796,93
M1271064,5941324454,51%1546,14
M24 Chaffee5217,1831524444,26%561,57
T57 Heavy Tank102777,1376422957,64%2384,95
Škoda T 5092156,1896122259,91%2249,95
M10392111,1593421455,61%2335,99
Bat.-Châtillon 25 t AP91906,8080321350,23%2127,35
Sturer Emil7953,1143821142,65%1193,39
T25/27982,0149820650,97%1446,67
Nashorn6585,4433220648,54%930,09
AMX 13 757510,3445620449,51%981,23
Type 4 Heavy91858,3788920357,64%2043,42
T376321,8740719749,75%707,22
Leopard 1102450,2681219652,04%2416,99
Object 140102378,0787819656,12%2210,25
Progetto M35 mod. 46 81856,81100419654,08%2434,98
Strv 103-092436,5391919256,25%2512,85
AMX 50 12092147,8987619050,00%2343,39
T3281581,3982119055,79%2131,69
UDES 0381889,5796118263,19%2451,01
ARL 446808,3547517256,40%1525,55
AT 1581467,8676017050,59%1703,56
Rhm.-Borsig Waffenträger81715,0769716455,49%1856,66
M46 Patton92575,18112816370,55%3125,93
AMX 13 105101959,9275716151,55%2290,23
Waffenträger auf Pz. IV92465,0188315652,56%2433,88
E 7592393,8474415253,95%2760,19
Conqueror92823,75117414968,46%3624,32
M446855,4236714053,57%1464,22
Crusader5166,6522313948,20%298,64
AMX 12 t6433,1249013954,68%1209,95
WZ-111 model 5A102835,6596813756,20%2476,39
AT 86621,6939913648,53%1074,21
XM551 Sheridan101686,2874813447,76%1898,21
E 5092372,4897613256,82%2895,60
TVP VTU Koncept81238,3085513160,31%1931,33
T-437898,3462713049,23%1474,42
O-Ho81584,7092312957,36%2055,64
O-Ni71322,1980312959,69%1915,46
Pz.Sfl. IVc5393,3624312747,24%808,40
T-345419,8338512652,38%1202,30
Konštrukta T-34/10071221,3186912457,26%2430,10
11081547,3291212356,10%2026,72
Mäuschen92135,5592912356,91%2197,11
Panther II81566,9491512149,59%2323,85
Object 43092528,66112112161,16%2646,13
WZ-120-1G FT 82073,91108412157,85%2436,97
T-54 ltwt.91045,3965711947,90%1526,79
T92 HMC101650,6760511545,22%1295,13
T2971519,7592611463,16%2375,20
AMX 50 10081428,1175111053,64%1700,60
AMX M4 mle. 4571011,0358610341,75%1372,87
M4A3E2 Sherman Jumbo6945,8681310155,45%2119,95
Emil I81867,56105710067,00%2578,41
AT 771089,4853410056,00%1374,78
T-100 LT101794,208149957,58%2435,31
T9592853,8610109864,29%3081,50
Prototipo Standard B92338,389299751,55%2194,13
T675469,363309741,24%987,02
Škoda T 256826,877099557,89%1955,01
M26 Pershing81560,939259456,38%2421,18
AMX ELC bis5191,282569243,48%400,88
P.44 Pantera81584,468939153,85%2258,12
M41 HMC5563,142989045,56%813,81
Leo71308,169048565,88%2505,37
VK 36.01 (H)6747,334258545,88%1408,64
M5 Stuart482,992088550,59%181,74
FV217 Badger102605,159088558,82%2198,54
AMX 50 B102572,358388453,57%2247,22
M18 Hellcat6714,805808452,38%1308,99
MT-256372,085038354,22%975,03
Strv 103B102958,958068262,20%2646,73
Type 59 81295,708858151,85%1688,77
Covenanter4101,171968158,02%298,42
KV-137539,523818149,38%775,84
IS-271283,507908057,50%1862,58
VK 45.02 (P) Ausf. B92212,919357954,43%2555,27
Super Conqueror102998,4510227857,69%3021,99
Ikv 90 Typ B71049,066797742,86%1522,90
T2881664,588847456,76%1966,54
Caernarvon Action X 81752,1410777353,42%2307,11
AMX Chasseur de chars 81353,449377354,79%2100,61
KV-15631,474137058,57%1518,43
Churchill I5411,423366953,62%839,21
VK 100.01 (P)81712,489876962,32%2182,77
LTTB8915,877956854,41%2018,02
T2071515,579736761,19%3090,21
P.43 ter71401,009846659,09%2862,05
E 100102860,629436666,67%2997,01
AT 25400,584126558,46%1002,34
T110E4102395,805426541,54%1845,62
SU-100M171328,198076453,13%2131,50
Spähpanzer SP I C71161,529776464,06%2587,25
ELC EVEN 90 81004,357796342,86%1799,17
Ikv 65 Alt II6822,676716159,02%1656,50
AMX 404143,212685860,34%628,61
SU-10181607,548315756,14%2192,45
Škoda T 245427,554185569,09%1385,94
Black Prince71269,178535345,28%2059,92
KV-26724,434725360,38%1336,52
FV4202 81459,879805360,38%2113,67
O-I6798,196125261,54%1280,09
Strv 746851,908125056,00%1901,74
Alecto4180,202344932,65%274,86
VK 30.01 (H)5529,755594858,33%1152,54
Marder 38T4277,332484847,92%634,20
T-505101,281964643,48%100,16
Caernarvon82122,8211634459,09%3328,45
Object 430U102674,009394257,14%2327,10
Matilda4265,342274146,34%607,93
O-I Experimental5591,634354153,66%1111,35
Renault G15305,553534040,00%601,08
Object 907 102323,588164055,00%1770,28
Progetto M40 mod. 65102756,189213958,97%2294,66
Type 5 Heavy102977,419983958,97%2642,21
T-46398,471513844,74%255,78
SARL 424292,263193844,74%882,52
AMX 38351,691233647,22%47,00
M4 Sherman5768,068063464,71%3064,55
P.43 bis61039,718113461,76%2265,84
SU-855602,214743345,45%1524,81
Panther71636,1511113363,64%4238,65
Ikv 1035643,165633259,38%2038,96
Durchbruchswagen 24254,223783256,25%753,91
Type 586678,745423161,29%1425,58
FV3046572,714943148,39%898,91
M3 Stuart3110,671663053,33%382,87
VK 28.016816,408593056,67%3127,69
T25 Pilot Number 1 81342,839163046,67%1814,43
Valentine AT3196,192042751,85%584,58
VK 16.02 Leopard5434,815782646,15%1547,43
Škoda T 40 6703,275922669,23%1418,79
M374227,801552536,00%535,32
113102463,048572544,00%2096,71
Pz.Kpfw. II Luchs4338,524602552,00%1267,02
M7 Priest3229,501982441,67%451,78
Churchill VII6401,923402445,83%517,92
Cruiser Mk. III284,211182441,67%169,05
T7 Combat Car 277,541692458,33%390,72
T 55A 92073,839512454,17%2148,51
Vickers Medium Mk. III3230,092022347,83%991,11
M8A14312,133012360,87%882,47
T-284254,952602263,64%855,49
SU-76M3249,912312259,09%859,30
Bishop5429,234542250,00%847,03
SU-1006890,156162060,00%1634,59
Type T-345490,165561947,37%1511,64
Pz.Kpfw. III Ausf. E372,791811936,84%47,94
Maus101781,948321855,56%1405,33
T-1506710,614581861,11%1264,53
Object 260 102655,3511491776,47%2654,45
Marder II3249,942061656,25%712,72
T1 HMC278,201041533,33%156,89
LT vz. 383223,073071457,14%1148,99
P26/404401,644281450,00%1235,25
Birch Gun4201,363461450,00%592,26
ST vz. 394189,252771241,67%457,82
Sav m/434370,754891275,00%1394,38
Type 1 Chi-He4291,734651163,64%1242,76
T110E3103420,3610111163,64%2932,22
M5A1 Stuart4565,308721070,00%3655,25
T-26271,101261060,00%278,07
Universal Carrier 2-pdr2165,101611040,00%570,41
LT-432 81231,209401070,00%2541,26
M2 Light Tank235,78121955,56%126,33
Type 91 Heavy3161,00178955,56%530,22
T56 GMC3113,22136944,44%147,00
P.435399,50428837,50%896,41
Object 277102652,63854837,50%2068,66
T1 Cunningham157,8677714,29%99,27
Sexton II3277,86282728,57%1177,05
M2 Medium Tank3316,86500757,14%1728,16
E 50 Ausf. M103381,86852742,86%2798,60
StuG IV 5340,57222757,14%723,81
Vickers Medium Mk. I134,1766650,00%78,95
Vickers Medium Mk. II256,5082633,33%14,08
LT vz. 352164,00149633,33%665,36
T28 Concept 71135,33585683,33%1904,48
Dicker Max 6920,83820683,33%2066,52
Renault Otsu1112,20163560,00%669,83
Type 95 Heavy4342,40335580,00%1306,64
SU-85B4135,209450,00%71,68
Heavy Tank No. VI 61244,801019580,00%2445,06
BT-7 artillery 3126,002695100,00%604,24
Chi-Ni299,0011940,00%324,35
T3 HMC2178,50325475,00%938,99
Pz.Kpfw. VII102768,50884425,00%2358,79
Hotchkiss H35212,3389333,33%0,00
M3 Lee4191,67250333,33%426,71
Cruiser Mk. IV3133,67108333,33%250,43
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81208,339833100,00%1548,63
Type 3 Chi-Nu5257,00394250,00%570,02
Type 2597 Chi-Ha3379,50772250,00%1821,73
T2 Medium Tank264,008620,00%62,27
Loyd Gun Carriage2390,50412250,00%3310,99
TOG II* 6210,50210250,00%163,41
Light Mk. VIC 2151,50218250,00%790,69
Pz.Kpfw. II2216,003571100,00%1131,80
Ikv 723455,005221100,00%1891,28
MS-112,001271100,00%261,00
AT-12405,003831100,00%2416,34
MTLS-1G14 3662,0058410,00%2441,97
T1E6 2252,005881100,00%1991,50
Löwe 82076,0016731100,00%3203,24
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2135,006031100,00%750,56

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 01.01.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.08.2017
Opuścił klan: 30.12.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.01.2017
Opuścił klan: 02.08.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.11.2016
Opuścił klan: 01.01.1970
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.09.2016
Opuścił klan: 31.10.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.08.2016
Opuścił klan: 02.09.2016
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 13.06.2016
Opuścił klan: 08.08.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.05.2016
Opuścił klan: 11.06.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.03.2016
Opuścił klan: 26.05.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.02.2016
Opuścił klan: 01.03.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.09.2015
Opuścił klan: 05.02.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 18.02.2015
Opuścił klan: 06.09.2015
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć