Davo21

clanlogo
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 01.01.2018

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy3029201637
Ø Poziom7,980,009,139,32
Zwycięstwa1644554,29%00,00%531,25%1951,35%
Porażki1363745,02%00,00%1062,50%1745,95%
Remisy2100,69%00,00%16,25%12,70%
Przetrwane bitwy793326,19%00,00%425,00%1335,14%
Zniszczone czołgi308781,0200,00231,44541,46
Zniszczonych/zgonów1,380,001,922,25
Wykryte pojazdy455841,5000,00372,31641,73
Zadane uszkodzenia1.532,600,002.611,812.499,51
Punkty zajęcia bazy221320,7300,0000,00290,78
Punkty obrony bazy177440,5900,0000,0000,00
Doświadczenie710,670,00856,38762,35
WN71423,090,001558,151679,28
WN82029,170,002583,712484,96
Ogółem
Bitwy30292
Ø Poziom7,98
Zwycięstwa1644554,29%
Porażki1363745,02%
Remisy2100,69%
Przetrwane bitwy793326,19%
Zniszczone czołgi308781,02
Zniszczonych/zgonów1,38
Wykryte pojazdy455841,50
Zadane uszkodzenia1.532,60
Punkty zajęcia bazy221320,73
Punkty obrony bazy177440,59
Doświadczenie710,67
WN71423,09
WN82029,17
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy16
Ø Poziom9,13
Zwycięstwa531,25%
Porażki1062,50%
Remisy16,25%
Przetrwane bitwy425,00%
Zniszczone czołgi231,44
Zniszczonych/zgonów1,92
Wykryte pojazdy372,31
Zadane uszkodzenia2.611,81
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie856,38
WN71558,15
WN82583,71
Ostatnie 30 dni
Bitwy37
Ø Poziom9,32
Zwycięstwa1951,35%
Porażki1745,95%
Remisy12,70%
Przetrwane bitwy1335,14%
Zniszczone czołgi541,46
Zniszczonych/zgonów2,25
Wykryte pojazdy641,73
Zadane uszkodzenia2.499,51
Punkty zajęcia bazy290,78
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie762,35
WN71679,28
WN82484,96
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy425000
Zwycięstwa19646,12%00,00%00,00%00,00%
Porażki20848,94%00,00%00,00%00,00%
Remisy214,94%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14032,94%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3290,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,150,000,000,00
Wykryte pojazdy3910,9200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.905,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3630,8500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4321,0200,0000,0000,00
Doświadczenie732,940,000,000,00
Ogółem
Bitwy425
Zwycięstwa19646,12%
Porażki20848,94%
Remisy214,94%
Przetrwane bitwy14032,94%
Zniszczone czołgi3290,77
Zniszczonych/zgonów1,15
Wykryte pojazdy3910,92
Zadane uszkodzenia1.905,45
Punkty zajęcia bazy3630,85
Punkty obrony bazy4321,02
Doświadczenie732,94
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy184000
Zwycięstwa8646,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki9350,54%00,00%00,00%00,00%
Remisy52,72%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7942,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1680,9100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,600,000,000,00
Wykryte pojazdy3021,6400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.399,590,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3702,0100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6943,7700,0000,0000,00
Doświadczenie656,540,000,000,00
Ogółem
Bitwy184
Zwycięstwa8646,74%
Porażki9350,54%
Remisy52,72%
Przetrwane bitwy7942,93%
Zniszczone czołgi1680,91
Zniszczonych/zgonów1,60
Wykryte pojazdy3021,64
Zadane uszkodzenia1.399,59
Punkty zajęcia bazy3702,01
Punkty obrony bazy6943,77
Doświadczenie656,54
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy147000
Zwycięstwa6946,94%00,00%00,00%00,00%
Porażki7551,02%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,04%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5537,41%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1010,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy2641,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia704,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4202,8600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4863,3100,0000,0000,00
Doświadczenie462,610,000,000,00
Ogółem
Bitwy147
Zwycięstwa6946,94%
Porażki7551,02%
Remisy32,04%
Przetrwane bitwy5537,41%
Zniszczone czołgi1010,69
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy2641,80
Zadane uszkodzenia704,04
Punkty zajęcia bazy4202,86
Punkty obrony bazy4863,31
Doświadczenie462,61
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy243000
Zwycięstwa12350,62%00,00%00,00%00,00%
Porażki12049,38%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9438,68%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2190,9000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,470,000,000,00
Wykryte pojazdy2961,2200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.238,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4151,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy14405,9300,0000,0000,00
Doświadczenie791,420,000,000,00
Ogółem
Bitwy243
Zwycięstwa12350,62%
Porażki12049,38%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy9438,68%
Zniszczone czołgi2190,90
Zniszczonych/zgonów1,47
Wykryte pojazdy2961,22
Zadane uszkodzenia1.238,43
Punkty zajęcia bazy4151,71
Punkty obrony bazy14405,93
Doświadczenie791,42
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1993000
Zwycięstwa107754,04%00,00%00,00%00,00%
Porażki89144,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy251,25%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy69734,97%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi15100,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,170,000,000,00
Wykryte pojazdy26801,3400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.164,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy26401,3200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20951,0500,0000,0000,00
Doświadczenie680,280,000,000,00
Ogółem
Bitwy1993
Zwycięstwa107754,04%
Porażki89144,71%
Remisy251,25%
Przetrwane bitwy69734,97%
Zniszczone czołgi15100,76
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy26801,34
Zadane uszkodzenia1.164,98
Punkty zajęcia bazy26401,32
Punkty obrony bazy20951,05
Doświadczenie680,28
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy834000
Zwycięstwa45154,08%00,00%00,00%00,00%
Porażki37645,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy70,84%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy27032,37%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi6290,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,120,000,000,00
Wykryte pojazdy10851,3000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.903,990,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8691,0400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10241,2300,0000,0000,00
Doświadczenie751,140,000,000,00
Ogółem
Bitwy834
Zwycięstwa45154,08%
Porażki37645,08%
Remisy70,84%
Przetrwane bitwy27032,37%
Zniszczone czołgi6290,75
Zniszczonych/zgonów1,12
Wykryte pojazdy10851,30
Zadane uszkodzenia1.903,99
Punkty zajęcia bazy8691,04
Punkty obrony bazy10241,23
Doświadczenie751,14
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (244)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
TVP T 50/51102721,90880122656,69%2632,70
T26E4 SuperPershing 81309,04774104351,68%1913,37
T-34-856725,0349599558,89%1738,55
leKpz M 41 90 mm GF 81037,3469673551,70%1944,13
Rheinmetall Skorpion G 81912,5992673258,06%2354,00
T499950,6855364951,00%1469,38
M41 Walker Bulldog8607,3251453551,40%1115,09
Lorraine 40 t 82099,52106553060,57%2831,65
IS-381374,5957751855,41%1818,55
IS-6 81798,1994451660,27%2473,95
AMX 13 9091420,5665847250,42%2511,41
T-1091693,4768446853,21%1819,37
Bat.-Châtillon 25 t102451,7078546254,76%2373,41
T54E191590,6662245651,97%1601,09
T3091841,5057542250,47%1637,96
Cromwell6543,2744741553,01%1052,44
Centurion Action X102625,4791739957,64%2689,63
M53/M5591678,5365139253,32%1747,66
FV215b (183) 102150,8566833747,18%1638,76
M40/M4381280,0346232951,98%1401,48
T28 Prototype81432,2757332252,80%1671,69
Grille 15102969,7882532056,88%2556,66
M4A1 Revalorisé 81671,2688031356,23%2218,39
Spähpanzer Ru 25191607,9581330552,79%2911,70
IS7954,9547229253,77%1429,28
M48A5 Patton102859,2297829159,45%2820,71
IS-7101927,4254627146,86%1654,46
Leopard Prototyp A92412,50102327062,96%3005,30
Comet7580,6645726350,57%865,32
T110E5102706,1293526060,00%2665,34
Tortoise91781,5378926053,85%1658,59
T-4481187,4972925952,51%1775,62
Centurion Mk. 7/191947,8086825952,51%2049,19
WZ-111 model 1-492266,6899425658,59%2421,40
Centurion Mk. I8937,5956124952,21%1241,09
T-5491642,2971324549,39%1796,54
M1271064,5941324454,51%1540,16
M24 Chaffee5217,1831524444,26%561,07
T57 Heavy Tank102777,1376422957,64%2388,60
Škoda T 5092156,1896122259,91%2256,83
M10392111,1593421455,61%2335,51
Bat.-Châtillon 25 t AP91906,8080321350,23%2126,34
Sturer Emil7953,1143821142,65%1192,74
Progetto M35 mod. 46 81839,8998921053,81%2373,18
T25/27982,0149820650,97%1445,64
Nashorn6585,4433220648,54%929,66
AMX 13 757510,3445620449,51%979,16
Type 4 Heavy91858,3788920357,64%2034,87
Leopard 1102450,8781419752,28%2433,16
T376321,8740719749,75%707,95
Object 140102378,0787819656,12%2214,35
Strv 103-092436,5391919256,25%2526,76
AMX 50 12092147,8987619050,00%2341,85
T3281581,3982119055,79%2130,85
UDES 0381889,5796118263,19%2459,58
ARL 446808,3547517256,40%1524,25
AT 1581467,8676017050,59%1702,96
AMX 13 105102023,0877616952,66%2407,73
Rhm.-Borsig Waffenträger81715,0769716455,49%1859,83
M46 Patton92575,18112816370,55%3123,05
Waffenträger auf Pz. IV92465,0188315652,56%2434,19
E 7592393,8474415253,95%2747,22
Conqueror92823,75117414968,46%3585,83
WZ-111 model 5A102867,1496714657,53%2532,03
M446855,4236714053,57%1460,30
Crusader5166,6522313948,20%298,36
AMX 12 t6433,1249013954,68%1207,15
AT 86621,6939913648,53%1073,91
XM551 Sheridan101686,2874813447,76%1918,10
E 5092372,4897613256,82%2896,23
TVP VTU Koncept81238,3085513160,31%1932,43
T-437898,3462713049,23%1473,41
O-Ho81584,7092312957,36%2065,59
O-Ni71322,1980312959,69%1920,22
Emil I81949,73107112762,99%2753,05
Pz.Sfl. IVc5393,3624312747,24%806,15
T-345419,8338512652,38%1202,68
Konštrukta T-34/10071221,3186912457,26%2433,60
WZ-120-1G FT 82055,27107312457,26%2417,50
11081547,3291212356,10%2027,24
Mäuschen92135,5592912356,91%2223,56
Panther II81566,9491512149,59%2324,85
Object 43092528,66112112161,16%2676,69
T-54 ltwt.91045,3965711947,90%1529,85
T92 HMC101650,6760511545,22%1294,56
T2971519,7592611463,16%2376,64
AMX 50 10081428,1175111053,64%1706,47
AMX M4 mle. 4571011,0358610341,75%1366,92
M4A3E2 Sherman Jumbo6945,8681310155,45%2121,07
AT 771089,4853410056,00%1374,71
T-100 LT101794,208149957,58%2449,35
T9592853,8610109864,29%3073,51
Prototipo Standard B92338,389299751,55%2208,78
T675469,363309741,24%988,57
Škoda T 256826,877099557,89%1955,78
M26 Pershing81560,939259456,38%2423,63
AMX ELC bis5191,282569243,48%403,10
P.44 Pantera81584,468939153,85%2262,12
M41 HMC5563,142989045,56%812,07
Leo71308,169048565,88%2510,34
VK 36.01 (H)6747,334258545,88%1408,31
M5 Stuart482,992088550,59%181,83
FV217 Badger102605,159088558,82%2216,26
Object 26392000,148148552,94%1785,82
AMX 50 B102572,358388453,57%2246,47
M18 Hellcat6714,805808452,38%1308,52
MT-256372,085038354,22%975,12
Strv 103B102958,958068262,20%2674,87
Type 59 81295,708858151,85%1690,56
Covenanter4101,171968158,02%298,22
KV-137539,523818149,38%773,95
IS-271283,507908057,50%1863,63
SU-10181720,368768057,50%2410,53
VK 45.02 (P) Ausf. B92212,919357954,43%2569,29
Super Conqueror102998,4510227857,69%3023,66
Ikv 90 Typ B71049,066797742,86%1525,63
T2881664,588847456,76%1965,21
Caernarvon Action X 81767,9110837454,05%2373,75
AMX Chasseur de chars 81353,449377354,79%2103,94
KV-15631,474137058,57%1521,66
Churchill I5411,423366953,62%838,85
VK 100.01 (P)81712,489876962,32%2202,34
LTTB8915,877956854,41%2020,18
T2071515,579736761,19%3093,08
P.43 ter71401,009846659,09%2842,63
E 100102860,629436666,67%2997,64
AT 25400,584126558,46%1002,01
T110E4102395,805426541,54%1844,45
SU-100M171328,198076453,13%2128,49
Spähpanzer SP I C71161,529776464,06%2595,34
ELC EVEN 90 81004,357796342,86%1807,54
Ikv 65 Alt II6822,676716159,02%1658,37
AMX 404143,212685860,34%627,30
Škoda T 245427,554185569,09%1386,06
Black Prince71269,178535345,28%2059,29
KV-26724,434725360,38%1339,79
FV4202 81459,879805360,38%2121,35
O-I6798,196125261,54%1283,33
Strv 746851,908125056,00%1912,60
Progetto M40 mod. 65102705,558834955,10%2172,70
Alecto4180,202344932,65%274,80
VK 30.01 (H)5529,755594858,33%1151,70
Marder 38T4277,332484847,92%634,07
Object 430U102742,799114757,45%2365,40
T-505101,281964643,48%101,67
Caernarvon82122,8211634459,09%3318,93
Matilda4265,342274146,34%609,37
O-I Experimental5591,634354153,66%1114,23
Renault G15305,553534040,00%600,93
Object 907 102323,588164055,00%1760,97
Type 5 Heavy102977,419983958,97%2613,38
Emil II91856,667673850,00%1745,94
T-46398,471513844,74%254,88
SARL 424292,263193844,74%882,15
AMX 38351,691233647,22%47,55
M4 Sherman5768,068063464,71%3064,55
P.43 bis61039,718113461,76%2260,34
SU-855602,214743345,45%1524,10
Panther71636,1511113363,64%4240,90
Ikv 1035643,165633259,38%2039,02
Durchbruchswagen 24254,223783256,25%752,12
Type 586678,745423161,29%1424,73
FV3046572,714943148,39%898,48
M3 Stuart3110,671663053,33%382,21
VK 28.016816,408593056,67%3128,39
T25 Pilot Number 1 81342,839163046,67%1823,10
Valentine AT3196,192042751,85%584,11
45TP Habicha71614,889102657,69%2397,54
VK 16.02 Leopard5434,815782646,15%1541,86
Škoda T 40 6703,275922669,23%1421,24
M374227,801552536,00%535,61
113102463,048572544,00%2098,14
Pz.Kpfw. II Luchs4338,524602552,00%1266,32
M7 Priest3229,501982441,67%451,63
Churchill VII6401,923402445,83%517,79
Cruiser Mk. III284,211182441,67%168,86
T7 Combat Car 277,541692458,33%390,13
T 55A 92073,839512454,17%2110,75
Vickers Medium Mk. III3230,092022347,83%985,67
M8A14312,133012360,87%881,90
T-284254,952602263,64%855,35
SU-76M3249,912312259,09%859,03
Bishop5429,234542250,00%847,12
40TP Habicha61327,4810092171,43%4138,00
SU-1006890,156162060,00%1631,52
Type T-345490,165561947,37%1511,45
Pz.Kpfw. III Ausf. E372,791811936,84%47,81
Maus101781,948321855,56%1415,69
T-1506710,614581861,11%1265,36
Object 260 102694,3911601877,78%2632,68
Marder II3249,942061656,25%712,12
T1 HMC278,201041533,33%157,08
LT-432 81428,2710291573,33%2845,41
LT vz. 383223,073071457,14%1143,34
P26/404401,644281450,00%1224,20
Birch Gun4201,363461450,00%591,81
ST vz. 394189,252771241,67%457,40
Sav m/434370,754891275,00%1396,17
Type 1 Chi-He4291,734651163,64%1242,38
T110E3103420,3610111163,64%2933,28
M5A1 Stuart4565,308721070,00%3653,93
T-26271,101261060,00%278,39
Universal Carrier 2-pdr2165,101611040,00%570,47
M2 Light Tank235,78121955,56%126,50
Type 91 Heavy3161,00178955,56%532,42
T56 GMC3113,22136944,44%147,14
P.435399,50428837,50%894,49
Object 277102652,63854837,50%2070,43
T1 Cunningham157,8677714,29%99,13
Sexton II3277,86282728,57%1177,00
M2 Medium Tank3316,86500757,14%1724,74
E 50 Ausf. M103381,86852742,86%2808,67
StuG IV 5340,57222757,14%723,35
Vickers Medium Mk. I134,1766650,00%78,65
Vickers Medium Mk. II256,5082633,33%13,69
LT vz. 352164,00149633,33%663,45
T28 Concept 71135,33585683,33%1908,29
Dicker Max 6920,83820683,33%2068,68
Renault Otsu1112,20163560,00%669,35
Type 95 Heavy4342,40335580,00%1305,18
SU-85B4135,209450,00%71,72
Heavy Tank No. VI 61244,801019580,00%2448,40
BT-7 artillery 3126,002695100,00%603,49
Chi-Ni299,0011940,00%323,82
T3 HMC2178,50325475,00%938,89
Pz.Kpfw. VII102768,50884425,00%2397,77
Hotchkiss H35212,3389333,33%0,00
M3 Lee4191,67250333,33%426,11
Cruiser Mk. IV3133,67108333,33%249,90
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81208,339833100,00%1548,25
Type 3 Chi-Nu5257,00394250,00%569,85
Type 2597 Chi-Ha3379,50772250,00%1818,54
T2 Medium Tank264,008620,00%62,22
Loyd Gun Carriage2390,50412250,00%3306,14
TOG II* 6210,50210250,00%163,53
Light Mk. VIC 2151,50218250,00%790,47
Pz.Kpfw. II2216,003571100,00%1131,61
Ikv 723455,005221100,00%1886,83
MS-112,001271100,00%261,00
AT-12405,003831100,00%2415,74
MTLS-1G14 3662,0058410,00%2445,00
T1E6 2252,005881100,00%1981,65
Löwe 82076,0016731100,00%3204,29
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2135,006031100,00%750,17

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 01.01.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.08.2017
Opuścił klan: 30.12.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.01.2017
Opuścił klan: 02.08.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.11.2016
Opuścił klan: 01.01.1970
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.09.2016
Opuścił klan: 31.10.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.08.2016
Opuścił klan: 02.09.2016
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 13.06.2016
Opuścił klan: 08.08.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.05.2016
Opuścił klan: 11.06.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.03.2016
Opuścił klan: 26.05.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.02.2016
Opuścił klan: 01.03.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.09.2015
Opuścił klan: 05.02.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 18.02.2015
Opuścił klan: 06.09.2015
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć