Daniel111

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2992093489
Ø Poziom7,269,009,249,64
Zwycięstwa1479049,43%111,11%1441,18%4449,44%
Porażki1475849,32%888,89%2058,82%4247,19%
Remisy3721,24%00,00%00,00%33,37%
Przetrwane bitwy718324,01%00,00%514,71%1719,10%
Zniszczone czołgi223000,7540,44240,71610,69
Zniszczonych/zgonów0,980,440,830,85
Wykryte pojazdy302971,0180,89421,241411,58
Zadane uszkodzenia911,391.389,221.859,091.738,55
Punkty zajęcia bazy277190,9300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy113870,3800,0000,0000,00
Doświadczenie530,18433,00797,32843,43
WN7960,18522,77936,561019,23
WN81146,49886,341526,901536,57
Ogółem
Ilość bitew29920
Ø Poziom7,26
Zwycięstwa1479049,43%
Porażki1475849,32%
Remisy3721,24%
Przetrwane bitwy718324,01%
Zniszczone czołgi223000,75
Zniszczonych/zgonów0,98
Wykryte pojazdy302971,01
Zadane uszkodzenia911,39
Punkty zajęcia bazy277190,93
Punkty obrony bazy113870,38
Doświadczenie530,18
WN7960,18
WN81146,49
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew9
Ø Poziom9,00
Zwycięstwa111,11%
Porażki888,89%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi40,44
Zniszczonych/zgonów0,44
Wykryte pojazdy80,89
Zadane uszkodzenia1.389,22
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie433,00
WN7522,77
WN8886,34
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew34
Ø Poziom9,24
Zwycięstwa1441,18%
Porażki2058,82%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy514,71%
Zniszczone czołgi240,71
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy421,24
Zadane uszkodzenia1.859,09
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie797,32
WN7936,56
WN81526,90
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew89
Ø Poziom9,64
Zwycięstwa4449,44%
Porażki4247,19%
Remisy33,37%
Przetrwane bitwy1719,10%
Zniszczone czołgi610,69
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy1411,58
Zadane uszkodzenia1.738,55
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie843,43
WN71019,23
WN81536,57
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew9000
Zwycięstwa555,56%00,00%00,00%00,00%
Porażki333,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy111,11%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy333,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,2200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy151,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia638,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie490,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew9
Zwycięstwa555,56%
Porażki333,33%
Remisy111,11%
Przetrwane bitwy333,33%
Zniszczone czołgi20,22
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy151,67
Zadane uszkodzenia638,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie490,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa250,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki250,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy250,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi41,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,000,000,000,00
Wykryte pojazdy92,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia379,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie507,750,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa250,00%
Porażki250,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy250,00%
Zniszczone czołgi41,00
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy92,25
Zadane uszkodzenia379,75
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie507,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew26000
Zwycięstwa1350,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1350,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy934,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi220,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,290,000,000,00
Wykryte pojazdy90,3500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.421,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy371,4200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1987,6200,0000,0000,00
Doświadczenie631,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew26
Zwycięstwa1350,00%
Porażki1350,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy934,62%
Zniszczone czołgi220,85
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy90,35
Zadane uszkodzenia1.421,92
Punkty zajęcia bazy371,42
Punkty obrony bazy1987,62
Doświadczenie631,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew181000
Zwycięstwa8647,51%00,00%00,00%00,00%
Porażki9049,72%00,00%00,00%00,00%
Remisy52,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7038,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1550,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,400,000,000,00
Wykryte pojazdy1490,8200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia669,280,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2671,4800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2411,3300,0000,0000,00
Doświadczenie394,890,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew181
Zwycięstwa8647,51%
Porażki9049,72%
Remisy52,76%
Przetrwane bitwy7038,67%
Zniszczone czołgi1550,86
Zniszczonych/zgonów1,40
Wykryte pojazdy1490,82
Zadane uszkodzenia669,28
Punkty zajęcia bazy2671,48
Punkty obrony bazy2411,33
Doświadczenie394,89
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10000
Zwycięstwa330,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki770,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy110,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy151,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.714,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie291,300,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew10
Zwycięstwa330,00%
Porażki770,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy110,00%
Zniszczone czołgi60,60
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy151,50
Zadane uszkodzenia1.714,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie291,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (311)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T-448745,17541242950,93%979,05
T34 81176,3058394551,11%1345,84
E 7591262,5953891047,36%1144,62
T2971040,1251869252,60%1397,03
MT-256325,4755666351,89%969,43
IS-7101491,3358066242,90%1072,85
Panther II8630,1051764747,45%692,40
SU-1527684,2542158248,28%863,61
KV-15456,1237756951,14%924,03
T-1091211,2360151742,17%1080,10
Type 64 6534,3655050554,26%1383,53
AMX Chasseur de chars 8838,3656945944,66%988,83
Tiger II8989,3361944247,29%1171,53
G.W. Panther7995,2950343347,58%1420,62
T-549995,8648641243,93%852,61
IS-38779,5951039037,44%670,77
AMX 13 909737,1751138450,26%1018,52
T-34-856445,5740338150,92%762,02
VK 30.01 (P)6401,0741134648,55%520,54
E 509899,3549131746,69%656,34
KV-26806,1146529355,29%1441,09
ISU-15281108,2343128846,53%1012,74
SU-855408,6027227751,99%925,27
M53/M5591559,1768826948,33%1802,24
VK 30.02 (D)7493,6549325149,40%636,25
Hummel6583,9138823949,79%861,42
IS7611,7550123647,46%715,55
M40/M4381506,7751822952,40%1787,94
Jagdpanther7609,2443422248,65%745,18
Type 3 Chi-Nu Kai 5428,3941622049,55%1178,16
Object 140101168,8252821836,70%670,05
Type T-345345,5934621151,66%930,85
T-437599,9749520945,93%836,59
T92 HMC101893,5568020653,40%1719,48
SU-130PM 81615,2373320644,17%1671,49
Somua SM 81338,2278520446,57%1291,02
M127968,9241219948,74%1353,24
Tiger I7778,0259519450,52%976,92
Bat.-Châtillon 25 t102077,4278819351,81%1726,83
Ferdinand8936,7049419350,78%881,77
T1 Cunningham1102,0723618351,91%509,48
Rheinmetall Skorpion G 81223,4262517146,78%1227,52
Jagdpanzer IV6307,3935516849,40%384,13
T-505181,0444816855,95%547,14
E 50 Ausf. M101100,1454616642,17%646,97
Black Prince7647,3351416558,79%843,10
T-1506443,5642716446,95%555,30
Bat.-Châtillon 25 t AP91148,5758716154,04%1237,36
Pz.Kpfw. I Ausf. C3199,7930516147,83%959,68
SU-1006686,9451615851,90%1281,38
Pz.Kpfw. III/IV5207,7034615649,36%386,48
M10 Wolverine5310,6231915349,67%580,92
G.W. Tiger9933,3540115044,67%716,44
Leopard 1102090,0780915056,00%1692,89
M66755,9253214652,74%1247,91
M4A3E8 Sherman6327,7445614152,48%502,02
CS-63101968,1679913952,52%1445,15
M4A1 Sherman5274,7936512645,24%541,61
AMX 50 B102328,9286612652,38%1924,16
Object 70491572,7661212442,74%1136,03
StuG III Ausf. G5187,0725212242,62%198,01
Progetto M35 mod. 46 8902,0146212240,98%782,33
Leox 91887,2180912249,18%1518,60
Churchill VII6541,3250412149,59%866,96
Caernarvon8650,5350012040,83%487,78
Grille5414,1332811947,06%794,61
AMX 12 t6211,5338411746,15%382,23
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4245,2730711353,10%576,81
ARL 446509,7034711345,13%760,17
T328793,0646411244,64%686,21
Bishop5616,5136911252,68%1370,71
Object 252U Defender 81424,6374411250,00%1526,98
T-284162,0418610931,19%249,21
Pz.Kpfw. II2139,8919010452,88%531,79
XM57 81770,8984010447,12%1562,02
IS-3A 81540,1583210254,90%1672,22
M374238,6024710151,49%783,97
FV4005 Stage II101826,3867910055,00%1367,17
T207597,875319946,46%729,34
T-463106,931649846,94%262,12
AMX 67 Imbattable112677,379509858,16%1917,23
M446663,304559656,25%1188,22
Strv S1 81478,646829447,87%1536,25
Executor112335,548929257,61%1666,11
T-345200,323379050,00%382,50
Pz.Kpfw. II Luchs4104,783039047,78%196,16
M7 Priest3322,573138853,41%905,58
Churchill I5406,984458747,13%769,26
Pz.Sfl. IVc5428,382948747,13%860,78
VK 36.01 (H)6525,765858658,14%913,35
ELC EVEN 90 8572,317238644,19%1022,70
Conqueror Gun Carriage101635,947318560,00%1478,72
Tiger (P)7646,334088440,48%595,70
XM69 Hacker112705,518568343,37%1893,39
O-I6744,054788257,32%1293,45
AMX 50 10081250,607518159,26%1500,56
T110E4102379,427878150,62%1648,02
50TP prototyp 81211,147778055,00%1400,53
T1 Heavy5460,773237946,84%788,43
105 leFH18B2 5977,536417856,41%2463,00
Maus102381,698817748,05%1872,06
M48A5 Patton101796,188237754,55%1396,36
AMX 50 12091520,127107642,11%1295,69
O-I Experimental5764,974527554,67%1755,27
SU-100M171048,417477560,00%1646,13
BZ-79112778,049217544,00%1681,07
MTLS-1G14 3395,235377554,67%1996,50
Concept No. 5102268,628067350,68%1853,77
Versuchspanzer 5791913,688747349,32%1518,27
LT-432 8628,446617345,21%1086,51
SDP 60 Gonkiewicza91597,037117243,06%1169,78
Type 6891462,807767147,89%1213,12
PTZ-78112951,459817159,15%1873,42
BZ-75102227,248647051,43%1573,89
SU-1018869,845537037,14%779,26
VK 100.01 (P)81299,036996838,24%1262,17
T376344,063486756,72%844,09
Gorilla112755,638936750,75%1742,95
LTTB8556,487076653,03%959,14
SDP 58 Kilana81309,686726543,08%1181,45
KV-2 (R) 6742,345656552,31%1145,29
KR-1112507,289556451,56%1695,23
212A91558,528676365,08%1543,92
AT 25325,343526248,39%664,36
M3 Lee4162,432756160,66%533,03
WZ-111-1G FT81247,756585947,46%1217,97
Ikv 1035498,693385853,45%1319,98
AMX 13 757355,844715844,83%583,91
WZ-113G FT102673,648615855,17%1866,11
M5A1 Stuart4202,963155738,60%545,82
SU-14-281137,987495660,71%1323,25
M36 Jackson6423,864375657,14%658,14
S-517810,376275450,00%902,43
E 100102073,616485448,15%1597,86
Object 277101715,377695451,85%1285,13
Jagdpanzer E 90 92123,749125461,11%1845,30
M5 Stuart4107,622585250,00%129,35
GSOR 1006 Scheme 791866,799055257,69%1988,12
O-Ni71400,889325154,90%1995,35
Pz.Kpfw. III Ausf. J489,102955060,00%183,17
Covenanter5218,862595050,00%639,57
Crusader6181,082644953,06%401,62
Nashorn6663,243904955,10%1100,91
Pz.Kpfw. 5581739,498974948,98%1534,90
Taschenratte113219,2911564866,67%2138,48
AMX 404186,703104746,81%567,23
BDR G1 B5517,173974748,94%1058,61
Super Conqueror102407,859214656,52%1993,67
LTG7448,415854654,35%809,05
T-262145,111764544,44%571,30
Object 705A102339,719444562,22%2013,68
Tortoise91802,278294551,11%1314,58
FV601 Saladin81453,029184461,36%2006,42
Churchill III 5555,027554450,00%1109,41
Škoda T 245365,813814358,14%1009,63
A-20548,122244337,21%0,00
AMX M4 mle. 457823,196364358,14%1126,09
Predatore 91834,217954346,51%1490,58
LTP 3201,432454242,86%882,36
WZ-120-1G FT 81476,527984254,76%1713,10
Type 578934,886944156,10%933,57
Leopard Prototyp A91279,496984148,78%1037,68
Ikv 65 Alt II6643,084024040,00%923,08
Sturmpanzer II4272,132664050,00%846,11
ST vz. 394208,852303951,28%562,69
Pz.Kpfw. 38 (t)3222,382053943,59%731,86
T3 HMC2153,182373969,23%747,43
Cromwell6355,783443751,35%518,43
Crusader 5.5-in. SP7823,246423759,46%1391,24
Object 268 Version 4102398,439393770,27%1946,33
M415459,142823641,67%557,63
KV-220-2 5737,537983661,11%1516,33
BZT-70 102963,798963351,52%1895,52
Renault UE 573140,091593240,63%217,19
Matilda4214,712743154,84%489,32
Leichttraktor177,841723154,84%253,29
SU-85B4188,772353161,29%431,06
VK 28.016382,484743138,71%763,57
T404375,203673040,00%894,84
Cruiser Mk. III398,072023056,67%347,95
T-34-2G FT71083,047012857,14%1448,93
Type 5 Ka-Ri 81458,757612857,14%1407,16
BT-7 artillery 3155,642052850,00%465,95
Alecto4223,851872744,44%401,13
FSV Scheme A71407,569232755,56%2344,86
Sexton II3177,121492638,46%582,05
Kampfpanzer 67102341,199552657,69%2141,73
Type 71101974,928042552,00%1576,71
Type 4 Ju-To71078,447652556,00%1421,66
T7 Combat Car 254,601472544,00%58,55
DZT-159 91435,608382556,00%1343,43
Jagdpanzer E 100101822,006112433,33%1101,71
Indien-Panzer8856,175642433,33%825,00
T1 HMC2196,431982352,17%1165,66
M24 Chaffee5338,574922360,87%1310,90
Bretagne Panther 6341,093222339,13%293,38
B14221,863882254,55%554,94
Vickers Medium Mk. III3132,641702245,45%333,33
Pz.Kpfw. Neu112295,4510192254,55%1467,73
MS-1169,861052128,57%118,72
60TP Lewandowskiego101940,606772040,00%1172,76
FV380591375,006332045,00%1175,23
T-54 ltwt.9577,106882050,00%657,88
SDP wz 66 Grom 81877,059092055,00%2149,43
60G FT5560,953791947,37%1046,72
SU-263179,951241936,84%276,67
E 65 Zwilling 81735,749561963,16%1694,43
Marder II3186,442861855,56%486,76
Jagdtiger9820,224831844,44%472,36
FV20781214,897041838,89%1326,36
BZ-176 81049,836551827,78%809,24
AE Phase I 91374,006571838,89%1094,86
Type 97 Chi-Ha3131,532161752,94%328,14
WZ-131G FT6787,766341758,82%1596,33
Sturer Emil7310,122501741,18%158,82
AMX 13 105101264,828671758,82%1572,26
StuG IV 5316,812481650,00%652,65
Super Hellcat 7893,816681637,50%1244,78
Vickers Medium Mk. II289,531111540,00%181,79
FV215b 101269,206321553,33%905,19
Marder 38T4270,933021573,33%763,08
Bat.-Châtillon Bourrasque 8997,537071566,67%1149,75
Type 1 Chi-He4173,432871457,14%410,36
SDP 57 Gowika7598,434111435,71%499,35
T-34-85 Rudy 61225,798611457,14%2637,16
Kolohousenka1116,691701338,46%395,11
LT vz. 383176,382551338,46%531,83
WZ-111G FT91683,087471346,15%1375,26
Staghound Mk. III6910,778481376,92%2057,80
Renault FT AC2140,171781275,00%615,00
Valentine AT4459,083571250,00%1591,94
Birch Gun4224,502451250,00%736,24
AMX 105 AM mle. 474259,002411258,33%836,91
T-832 81310,507631241,67%1091,38
E 75 TS 8393,254001225,00%120,65
Pz.Kpfw. III Ausf. E3139,823181154,55%336,14
M2 Medium Tank3216,093191145,45%777,07
T56 GMC3152,271291118,18%308,33
Somua SAu 404158,821971172,73%434,58
FV217 Badger101721,738091163,64%1268,81
BT-7444,502311070,00%263,79
Renault FT 75 BS2112,401481050,00%545,72
Type 2597 Chi-Ha3165,303331070,00%667,95
59-166173,202751020,00%165,84
AT 86262,304361070,00%440,44
AEC Armoured Car5702,705461050,00%1781,90
FV225 Collector 92419,9011091060,00%2129,50
M3 Stuart3127,56255966,67%515,25
Lorraine 39L AM3111,00172933,33%91,23
SU-182172,00121944,44%1059,88
Type 95 Heavy4303,33269944,44%789,02
SDP 44 Burza6816,33683966,67%1443,34
Type 3 Ju-Nu61183,67748944,44%1739,59
Tiger-Maus 92341,44821933,33%2117,74
BT-2299,75185875,00%492,66
25TP KSUST II5436,88450862,50%1010,14
Valentine3159,75221850,00%424,06
IS-4101632,2512068100,00%1393,65
NC 70 Błyskawica102130,63609825,00%1389,73
Cruiser Mk. IV4188,25236862,50%589,96
G.W. E 100101205,25615837,50%797,85
Char Mle. 75 9796,38755850,00%1026,00
T-29 3270,00256875,00%1002,56
T28 Concept 71223,13803862,50%1806,88
TKS z n.k.m. 20 mm 2249,00429771,43%1564,24
MKA 2138,43183771,43%521,19
Vickers Medium Mk. I183,50153650,00%281,15
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5146,00196633,33%71,80
AMX 13 57 71135,33728650,00%2113,14
AMX 383172,60420540,00%378,79
Universal Carrier 2-pdr2114,00107520,00%262,95
Object 752 91948,20954560,00%1748,99
XM66F 8878,00825580,00%813,38
T-50-2 6317,60275540,00%632,05
Sherman VC Firefly 6477,00434580,00%735,13
Cobra 91286,00564540,00%933,62
Renault Otsu1170,00281450,00%681,61
4TP117,50103425,00%0,00
Vickers Mk. E Type B272,502494100,00%321,75
Coccodrillo 101559,25569425,00%775,61
M47 Iron Arnie 8641,75436425,00%373,59
43 M. Toldi III 323,75168475,00%261,00
Chi-Ni2133,33164333,33%442,60
Panzerjäger I239,67116366,67%221,70
AT-12221,67285366,67%888,91
SMV CC-64 Vipera 81101,331004366,67%1160,98
Type 63 8692,00583333,33%461,17
Light Mk. VIC 235,002663100,00%263,45
T-54 first prototype 8930,67864366,67%1303,00
Strv fm/211218,507722100,00%1569,29
D23195,5019720,00%621,83
Strv m/40L395,00150250,00%152,93
Achilles6498,5029220,00%634,65
SU-2-122 528,504172100,00%261,00
L-60 2125,00339250,00%508,04
Pz.Kpfw. II Ausf. D 250,00197250,00%88,26
GSOR 1010 FB 8815,50682250,00%815,86
Charioteer Nomad 81107,00596250,00%859,94
Renault FT19,003481100,00%264,10
Pz.Kpfw. 35 (t)237,0013210,00%3,10
Panther70,003641100,00%261,00
Sturmpanzer I Bison39,001361100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 20,00771100,00%261,00
T57 Heavy10718,008671100,00%450,15
Bat.-Châtillon 12 t8291,003231100,00%472,84
AMBT 8405,0027810,00%113,44
T-116 3121,0013810,00%249,29
M24E2 Super Chaffee 6130,0013710,00%48,67
Pz.Kpfw. II Ausf. J 394,0030610,00%0,00
Löwe 81791,007481100,00%2583,40
T26E5 8454,007111100,00%472,12

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 20.06.2026
Opuścił klan: 01.07.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.12.2025
Opuścił klan: 02.02.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.12.2023
Opuścił klan: 02.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.01.2016
Opuścił klan: 29.01.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.09.2016
Opuścił klan: 23.01.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.03.2017
Opuścił klan: 29.07.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.08.2017
Opuścił klan: 05.09.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.08.2014
Opuścił klan: 30.11.2014