DS_IO

clanlogo
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 08.02.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4827916118357
Ø Poziom8,289,759,759,90
Zwycięstwa2623254,33%531,25%5647,46%18150,70%
Porażki2145744,44%1062,50%6151,69%16646,50%
Remisy5901,22%16,25%10,85%102,80%
Przetrwane bitwy1661434,41%637,50%3933,05%12234,17%
Zniszczone czołgi513941,06110,691050,893430,96
Zniszczonych/zgonów1,621,101,331,46
Wykryte pojazdy600351,24452,812962,515541,55
Zadane uszkodzenia1.572,811.815,061.769,962.106,90
Punkty zajęcia bazy455340,94201,251431,212820,79
Punkty obrony bazy299830,6200,00400,34610,17
Doświadczenie736,08710,06861,08857,27
WN71393,07963,311227,721247,36
WN81961,872197,341968,811983,21
Ogółem
Ilość bitew48279
Ø Poziom8,28
Zwycięstwa2623254,33%
Porażki2145744,44%
Remisy5901,22%
Przetrwane bitwy1661434,41%
Zniszczone czołgi513941,06
Zniszczonych/zgonów1,62
Wykryte pojazdy600351,24
Zadane uszkodzenia1.572,81
Punkty zajęcia bazy455340,94
Punkty obrony bazy299830,62
Doświadczenie736,08
WN71393,07
WN81961,87
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew16
Ø Poziom9,75
Zwycięstwa531,25%
Porażki1062,50%
Remisy16,25%
Przetrwane bitwy637,50%
Zniszczone czołgi110,69
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy452,81
Zadane uszkodzenia1.815,06
Punkty zajęcia bazy201,25
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie710,06
WN7963,31
WN82197,34
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew118
Ø Poziom9,75
Zwycięstwa5647,46%
Porażki6151,69%
Remisy10,85%
Przetrwane bitwy3933,05%
Zniszczone czołgi1050,89
Zniszczonych/zgonów1,33
Wykryte pojazdy2962,51
Zadane uszkodzenia1.769,96
Punkty zajęcia bazy1431,21
Punkty obrony bazy400,34
Doświadczenie861,08
WN71227,72
WN81968,81
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew357
Ø Poziom9,90
Zwycięstwa18150,70%
Porażki16646,50%
Remisy102,80%
Przetrwane bitwy12234,17%
Zniszczone czołgi3430,96
Zniszczonych/zgonów1,46
Wykryte pojazdy5541,55
Zadane uszkodzenia2.106,90
Punkty zajęcia bazy2820,79
Punkty obrony bazy610,17
Doświadczenie857,27
WN71247,36
WN81983,21
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew653000
Zwycięstwa34352,53%00,00%00,00%00,00%
Porażki28844,10%00,00%00,00%00,00%
Remisy223,37%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy25639,20%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4640,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,170,000,000,00
Wykryte pojazdy4900,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.932,030,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5720,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4340,6600,0000,0000,00
Doświadczenie830,460,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew653
Zwycięstwa34352,53%
Porażki28844,10%
Remisy223,37%
Przetrwane bitwy25639,20%
Zniszczone czołgi4640,71
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy4900,75
Zadane uszkodzenia1.932,03
Punkty zajęcia bazy5720,88
Punkty obrony bazy4340,66
Doświadczenie830,46
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew334001321
Zwycięstwa164249,16%00,00%753,85%1152,38%
Porażki165949,67%00,00%646,15%1047,62%
Remisy391,17%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy123937,10%00,00%753,85%1152,38%
Zniszczone czołgi23100,6900,00110,85231,10
Zniszczonych/zgonów1,100,001,832,30
Wykryte pojazdy30330,9100,0050,38100,48
Zadane uszkodzenia1.773,770,001.783,851.877,57
Punkty zajęcia bazy54511,6300,00141,08462,19
Punkty obrony bazy92032,7600,00362,77361,71
Doświadczenie790,210,00736,08771,24
Ogółem
Ilość bitew3340
Zwycięstwa164249,16%
Porażki165949,67%
Remisy391,17%
Przetrwane bitwy123937,10%
Zniszczone czołgi23100,69
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy30330,91
Zadane uszkodzenia1.773,77
Punkty zajęcia bazy54511,63
Punkty obrony bazy92032,76
Doświadczenie790,21
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew13
Zwycięstwa753,85%
Porażki646,15%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy753,85%
Zniszczone czołgi110,85
Zniszczonych/zgonów1,83
Wykryte pojazdy50,38
Zadane uszkodzenia1.783,85
Punkty zajęcia bazy141,08
Punkty obrony bazy362,77
Doświadczenie736,08
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew21
Zwycięstwa1152,38%
Porażki1047,62%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1152,38%
Zniszczone czołgi231,10
Zniszczonych/zgonów2,30
Wykryte pojazdy100,48
Zadane uszkodzenia1.877,57
Punkty zajęcia bazy462,19
Punkty obrony bazy361,71
Doświadczenie771,24

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew148000
Zwycięstwa5839,19%00,00%00,00%00,00%
Porażki8758,78%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,03%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4027,03%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi720,4900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy1040,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.843,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1541,0400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1420,9600,0000,0000,00
Doświadczenie690,680,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew148
Zwycięstwa5839,19%
Porażki8758,78%
Remisy32,03%
Przetrwane bitwy4027,03%
Zniszczone czołgi720,49
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy1040,70
Zadane uszkodzenia1.843,23
Punkty zajęcia bazy1541,04
Punkty obrony bazy1420,96
Doświadczenie690,68
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (356)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
E 25 71196,11589310153,98%2141,01
CS-52 LIS 81860,01991226960,29%2636,40
ShPTK-TVP 100 81865,69937199458,32%2379,15
ELC EVEN 90 8791,15943142659,33%1931,39
Grille 15102293,40602140250,71%1855,78
Object 274a 81557,82906127653,29%2088,38
Progetto M40 mod. 65102265,57770122749,96%1984,97
Spähpanzer Ru 2519975,92590121350,54%1579,52
Object 703 Version II 81886,23111681864,06%2454,90
Caernarvon Action X 81476,2287179754,20%2059,28
Leopard 1102386,1477075950,07%2000,83
T26E4 SuperPershing 81317,7081074652,28%1806,67
TVP T 50/51102283,1275069751,51%2085,15
Super Conqueror102584,7387768752,69%2195,51
M18 Hellcat6790,1242666653,00%1523,13
STB-1102342,9681566150,83%2097,93
T-100 LT101428,4887557054,04%1998,51
CS-63102556,1392950558,61%2453,38
Waffenträger auf Pz. IV91789,1151248949,69%1635,74
Object 140102074,2684346857,91%1860,38
AMX M4 mle. 54102763,8196842758,31%2470,00
E 5091971,1881641150,12%2062,51
Pz.Kpfw. II Luchs4325,3836740852,70%1320,75
Rheinmetall Skorpion 81887,9487336656,56%2112,77
Object 277102389,8886636454,40%2108,67
60TP Lewandowskiego102822,4895036360,33%2476,12
SU-130PM 81975,9191135458,19%2128,13
Kranvagn102442,6380635051,43%2067,46
Kampfpanzer 07 RH 81576,5093634757,35%2403,41
Bat.-Châtillon Bourrasque 81989,28107534759,65%2872,00
Bat.-Châtillon 25 t102293,1875734151,91%2112,09
Rheinmetall Panzerwagen101579,8188933055,45%2176,89
Conqueror Gun Carriage101479,6457631847,17%1163,86
T-34-281023,1450630051,00%1459,77
T54E191421,8751129945,48%1218,36
FV2078955,1048829045,86%1071,71
T-50-2 6842,4489228865,97%3123,54
Panther7900,9653827257,35%1641,75
AMX 13 9091058,8562527256,62%1822,78
Rhm.-Borsig Waffenträger81496,8253127257,72%1774,99
FV201 (A45) 7857,3046327053,70%1214,00
T-5491326,2264026951,30%1440,70
IS-381116,7355525950,58%1220,94
Spähpanzer SP I C7901,7950625353,36%2097,26
AMX 13 105101344,1958825245,24%1635,70
Centurion Action X102579,2587625151,39%2373,84
T-54 ltwt.9914,2952825052,40%1404,78
Concept 1B 92194,97102323759,92%1991,91
LTTB8690,7151523252,59%1328,64
T57 Heavy102200,6372622949,78%1645,17
Škoda T 5091455,0853622542,67%1229,95
Crusader 5.5-in. SP7888,2438422250,90%1331,02
T71 DA7729,6552422251,80%1565,17
T6981114,7454722054,09%1519,05
T-34-17856,4548121448,13%1336,56
AMX 50 B102699,8586821250,47%2336,64
Object 25791787,6782421158,77%1930,97
VK 100.01 (P)81353,1073020749,76%1596,65
T-44-100 81749,9098720458,33%2530,63
T110E5102414,2287920144,28%1991,50
Carro da Combattimento 45 t 102735,0499319761,93%2614,41
FV4005 Stage II101860,5563319358,55%1436,57
Conqueror91713,5364019147,12%1733,09
WZ-1209895,1249018942,33%706,26
Caernarvon81107,8856818952,91%1348,63
Bat.-Châtillon 25 t AP91560,5165218946,03%1670,14
Vz. 55102501,1286418651,61%1968,04
Somua SM 81969,04108718563,78%2461,83
T-34-85M 61217,9293618060,56%2406,33
Leopard Prototyp A91734,4168017254,65%1736,54
Black Prince7839,3348416952,07%1178,59
BZ-75102592,8891416853,57%2167,06
FV3046746,7134716052,50%1533,97
IS71021,6953715950,94%1428,79
Strv S1 81344,5260515952,83%1451,43
Konštrukta T-34/1007872,6149415852,53%1506,36
T3091719,2661915646,79%1531,40
Bat.-Châtillon 12 t8839,4468015358,82%1916,15
T28 Prototype81212,0353215248,68%1314,24
FV217 Badger102485,2696214959,06%2150,46
FV230 Canopener102652,9295114854,73%2166,91
Emil II91802,0779714753,74%1784,70
FV380591163,1558314746,26%1154,76
Miel 82031,72113114564,83%2926,10
Manticore101202,2190914556,55%1582,96
ARL V396590,5933714055,71%1116,17
AMX 13 757572,1750413959,71%1252,86
AMX AC mle. 467789,5941413951,08%1095,60
Strv 103B102428,6779213454,48%1756,45
Ho-Ri 3102675,4889113261,36%2235,89
T25/27961,7447413148,09%1315,33
M41 Walker Bulldog8667,5885613056,92%1237,63
O-Ho81252,7870012951,94%1393,56
WZ-113G FT102509,0394012967,44%1940,78
Object 70591731,3373312957,36%1820,03
Type 71102598,9490312847,66%2026,54
Leo7837,0148612751,18%1469,58
Type 5 Ke-Ho4410,3136212661,11%1808,11
Type 4 Heavy91495,2358612447,58%1391,49
Type T-345399,8730612255,74%1206,31
Prototipo Standard B91586,8771112142,15%1443,01
Type 586497,3633412142,15%810,52
Sturer Emil7935,6543912059,17%1410,64
VK 28.016410,4143611954,62%1146,98
T-1091616,8973011552,17%1715,31
Nashorn6840,5439411241,96%1573,38
Object 26391907,5492611260,71%1976,41
Alembic 81995,38102611154,05%2616,30
TVP VTU Koncept8891,9950611051,82%1217,82
AMX ELC bis5441,9536411053,64%1497,93
Concept No. 5102322,7585311059,09%1915,84
M75335,8833610857,41%1331,17
SU-10181607,8884310862,04%2049,46
T216398,2738410853,70%1077,30
Charioteer81387,2765110651,89%1651,52
MT-256389,6336210452,88%1102,12
M48A5 Patton102489,6590710250,98%2159,68
Object 430U102362,8690910152,48%1953,30
Type 3 Chi-Nu5398,303039947,47%1110,49
Maus102623,6110149661,46%2359,84
Object 907 102583,9910279661,46%2406,60
T675445,993369563,16%1045,61
KV-856638,703989251,09%1096,69
T110E4102529,998649253,26%2024,05
IS-M81289,908549257,61%1805,08
Strv 746828,864769159,34%1895,74
O-Ni71094,416109054,44%1483,06
Char Futur 4 92191,499859062,22%2231,15
AMX 12 t6536,844138948,31%1605,40
S35 CA5600,393388760,92%1470,29
Taschenratte113346,4311398653,49%2360,01
Achilles6673,584578459,52%1384,74
O-I6749,354148355,42%1302,36
IS-7102880,0911068263,41%2791,00
Somua SAu 404300,762388257,32%818,67
Churchill VII6724,034437753,25%1421,71
AMX M4 mle. 457924,695757754,55%1240,25
Škoda T 256662,914367655,26%1444,77
TNH T Vz. 5192053,179787663,16%2139,51
WZ-132-1101524,428057646,05%1764,71
VK 30.02 (M)6607,703677644,74%1032,32
Challenger71100,795987546,67%1543,14
Strv 103-092093,078457363,01%1979,74
Panther II81182,836597058,57%1784,37
Löwe 81303,326616953,62%1633,49
T-345356,493156858,82%1040,66
DBV-152 102985,138756759,70%2265,51
Kampfpanzer 07 P(E) 102125,128886756,72%1710,83
SDP 58 Kilana81545,707576646,97%1567,87
Bishop5449,412706653,03%999,57
T 55A 91675,616526639,39%1460,03
Crusader6371,373376553,85%1200,02
CS-67 Szakal113009,1210486561,54%2509,83
CS-5992114,419556459,38%2355,12
Rheinmetall Skorpion G 81396,886096450,00%1518,18
Bretagne Panther 61043,728506460,94%2096,97
Type 6191464,757456353,97%1381,76
VK 16.02 Leopard5501,894866365,08%1932,84
Panhard EBR 909892,717206246,77%1195,64
Object 780 102543,619386259,68%2132,64
Emil I81099,956365957,63%1221,82
M4A3(76)W Sherman 61310,0710275969,49%2691,63
Object 260 102489,298675949,15%1995,60
Vickers MBT Mk. 3 102430,367745846,55%2011,05
P.43 ter71050,886645646,43%1850,07
M46 Patton91956,389175657,14%2060,69
212A9862,506345450,00%683,81
53TP Markowskiego81393,587785347,17%1634,59
M5A1 Stuart4236,322855360,38%851,19
M5 Stuart4115,872385253,85%196,21
Covenanter5244,982555250,00%685,82
Centurion Mk. 7/191987,4710295170,59%2177,62
ARL 446801,385095050,00%1510,71
AE Phase I 91958,809765064,00%2068,51
SDP 60 Gonkiewicza91768,398764961,22%1669,76
Type 6891850,698444948,98%1588,63
AT 86775,125414944,90%1576,78
Pz.Sfl. IVc5650,293594944,90%1510,40
Škoda T 245538,693464850,00%1623,45
Object 279 early 102348,178074850,00%1489,18
Lansen C 81411,048424860,42%1910,90
50TP Tyszkiewicza91883,139224761,70%1949,62
VK 72.01 (K) 102822,828654553,33%2135,79
M24 Chaffee5328,443944355,81%1111,87
KV-1S6475,983434355,81%803,70
UDES 15/16102562,009514158,54%2284,90
O-I Experimental5661,073754146,34%1211,37
BZ-6891754,228384148,78%1738,05
AMX 65 t81044,176024148,78%1066,48
T2881757,8510003966,67%2343,60
P.44 Pantera81271,347633850,00%1823,21
VK 30.01 (H)5399,393433855,26%941,35
Renault UE 573188,261853863,16%602,73
AMX M4 mle. 5191977,878713847,37%1708,13
T78 61482,089143857,89%2755,99
T9592003,089453762,16%1844,55
AMX AC mle. 488990,035333745,95%953,40
FV227 Conceiver81576,358953751,35%1831,20
T3281090,677173655,56%1199,84
Ho-Ri 191943,568383652,78%1604,88
Object 452K 102339,349123557,14%1935,71
Super Hellcat 71085,006783551,43%1849,92
T-1506662,094783450,00%991,54
TNH 105/100081339,308843363,64%1734,59
A-205247,343123262,50%863,70
Centurion Mk. I81322,678053053,33%1824,70
Cromwell6441,003452958,62%812,42
M8A14448,343112955,17%1275,45
M-VI-Y91493,937762955,17%1311,77
FV229 Contender91699,7210162975,86%1701,41
P.43 bis6763,505912860,71%1453,82
WZ-111 model 1-491829,798742846,43%1645,95
IS-4102483,509812857,14%2413,03
M-V-Y102226,439722867,86%1707,34
T803112892,6810592857,14%2148,58
BT-74119,121372642,31%176,91
M10391101,126292642,31%830,59
ST vz. 394246,842852556,00%769,87
UDES 0381938,728472560,00%2273,87
Object 430 Version II91450,007602548,00%1356,99
Marder 38T4662,383662433,33%2021,55
Object 41681519,138222450,00%1959,02
E 65 Zwilling 81532,759262445,83%1452,45
WZ-13281145,099422365,22%2329,88
M3 Stuart3128,501802254,55%411,62
SMV CC-567799,645802245,45%890,25
UDES 1691612,958502263,64%1614,21
T110E3102267,867392240,91%1543,11
Strv m/425542,864112128,57%1272,47
BDR G1 B5957,956222142,86%2093,62
T25 AT71611,678812157,14%3014,66
SDP wz 66 Grom 81523,248712157,14%1573,72
Char de transition 61113,148772180,95%1900,66
CS-5381383,858382055,00%2003,44
Ferdinand81103,805492025,00%915,13
FV224 Chopper71790,8011672075,00%2610,06
AMX ELC 901 6887,008392050,00%3199,21
LT vz. 383122,891591936,84%255,45
Type 98 Ke-Ni3113,791411936,84%201,62
Birch Gun4358,953001968,42%1712,63
Jagdtiger91746,118111855,56%1549,38
AMX 67 Imbattable112449,116661827,78%1384,17
TS-54 81608,009391861,11%1826,35
Versuchspanzer 5791987,2810451866,67%1939,69
Type 4 Chi-To6407,943191752,94%667,30
T56 GMC3242,241621729,41%679,00
T-34-2G FT7954,296601758,82%1254,35
AT 77945,355451782,35%1264,12
Panhard EBR 105101490,067051741,18%1698,21
T-284288,252161637,50%654,55
IS-3-II91676,318741650,00%1520,47
ISU-122-2 82050,7510281668,75%2559,21
StuG IV 5391,252661650,00%875,51
Stinger 102852,949411656,25%1945,69
P.435499,405381560,00%1659,48
S-517782,806431553,33%865,50
UDES 14 Alt 58982,408741573,33%1313,43
Type 5781491,607041533,33%1475,89
SU-100M171007,607291566,67%1445,48
M-III-Y81345,138291546,67%1564,08
Type 2597 Chi-Ha3138,572261478,57%532,41
G.W. Panther7819,716221450,00%887,04
Durchbruchswagen 24269,293101450,00%690,79
ST-62 Version 2 102480,4310241471,43%2280,69
Churchill I5448,773591353,85%899,01
Tiger II81656,8510291361,54%2179,25
Cromwell B 61168,469241369,23%2386,00
WZ-111 model 5A102315,589211258,33%1856,57
E 7592637,2510281250,00%2579,48
AMX 13 57 7792,086991258,33%1553,91
AMX 13 F3 AM6671,006311163,64%981,56
Ho-Ri 281378,457151136,36%1379,97
Renault FT AC2103,361031127,27%164,15
WZ-111-1G FT8753,274661118,18%504,64
BZ-5871064,739511181,82%1499,13
Chimera 81979,279001172,73%2484,07
AT 25577,304351050,00%1410,12
Type 4 Ju-To72036,9012421070,00%3893,61
KV-15201,402871070,00%394,87
Panhard AML Lynx 6x68578,204671050,00%1003,13
VK 168.01 (P) 81198,605481040,00%1409,81
T28 Concept 7810,504851060,00%1167,29
Pz.Kpfw. III Ausf. E3244,33326966,67%881,94
M26 Pershing81625,33916955,56%2238,83
Cruiser Mk. IV4125,22166944,44%172,31
E 100102563,11953955,56%1859,72
Pz.Kpfw. II Ausf. G3144,89246966,67%554,43
M-II-Y7855,89732955,56%1028,40
Cobra 91823,11756944,44%1588,14
Type 95 Ha-Go2112,13170862,50%453,50
Type 97 Te-Ke 2307,25502875,00%1706,28
60G FT5833,25563862,50%1978,84
IS-2 shielded 7985,00538850,00%1160,25
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8919,63443837,50%806,81
Carro d'assalto P.8871391,00815742,86%1765,75
Semovente M43 Bassotto61017,00874771,43%1882,41
Type 95 Heavy4291,86386742,86%889,93
Dicker Max 6801,71737771,43%1684,19
Vickers Mk. E Type B2171,67203650,00%708,96
Sexton II3134,33133650,00%406,52
Type 3 Ju-Nu61134,00864666,67%1738,44
BZ-1668797,50706666,67%914,86
IS-2-II81366,17813666,67%1545,92
LHMTV8696,17977683,33%1454,54
Brennos 81348,50748633,33%1322,89
LT vz. 352188,40193540,00%837,33
BT-22137,20235560,00%659,99
B14180,60208540,00%254,14
M2 Light2152,003025100,00%673,94
ISU-15281135,40728560,00%1162,41
WZ-131G FT6738,60686580,00%1335,23
Tiger (P)7649,60679560,00%857,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5437,60688560,00%1046,03
GSR 3301 Setter7401,4012015100,00%923,41
AMX 404144,50197425,00%251,22
Type 5 Heavy101603,251006475,00%1200,01
SDP 40 Zadymka5543,00402450,00%946,17
M36 Jackson62065,7513884100,00%5699,12
Alecto4192,25149425,00%264,20
ST-II102718,00748425,00%2323,00
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81794,50951475,00%2373,75
SFAC 105 8705,25466450,00%453,03
Renault Otsu1113,33107333,33%278,45
Renault NC-31190,00118333,33%254,18
Leichttraktor152,33101333,33%0,00
WZ-1317977,6710893100,00%2284,77
59-166731,33964366,67%2946,76
Škoda T 177968,00905366,67%2183,13
T3 HMC2279,33183333,33%1220,20
Vz. 60S Dravec 101510,00677333,33%627,79
Cruiser Mk. III3123,33140333,33%309,00
Archer5245,33149333,33%301,55
Obsidian 81056,33740366,67%1132,56
Ashigaru 103062,331035366,67%2437,48
Vickers Medium Mk. I182,50127250,00%275,58
Renault FT170,00125250,00%228,55
Pz.Kpfw. II2144,003382100,00%650,09
1108791,00651250,00%759,20
Type 91 Heavy3512,508022100,00%2662,71
Felice 91227,50684250,00%911,08
AMX 50 Foch B101906,50861250,00%1151,21
Object 283 92627,501143250,00%2548,94
Churchill III 5249,00297250,00%310,06
Ashbringer 102155,50709250,00%1262,36
Kolohousenka180,001381100,00%396,11
T1 Cunningham128,00971100,00%261,00
MS-11364,003611100,00%2732,22
T-29 3569,004841100,00%3076,42
T92 8316,005461100,00%516,22
AMX 13 (FL 11) 5462,007731100,00%1372,88
Valiant 50,004321100,00%261,00
BT-7 artillery 3300,005261100,00%1255,35
King Tiger (Captured) 71717,0014221100,00%2602,98
43 M. Toldi III 3177,0012310,00%538,41
Sentinelle 91400,0057010,00%907,49
Durendal 101081,0029010,00%395,74

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 08.02.2025
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 03.09.2024
Opuścił klan: 07.02.2025
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 03.09.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 05.10.2022
Opuścił klan: 02.09.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.09.2022
Opuścił klan: 20.09.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.09.2022
Opuścił klan: 04.10.2022