DOOMiniX

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.06.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew14255000
Ø Poziom7,130,000,000,00
Zwycięstwa708449,69%00,00%00,00%00,00%
Porażki701949,24%00,00%00,00%00,00%
Remisy1521,07%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy294920,69%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi106820,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,940,000,000,00
Wykryte pojazdy145611,0200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.099,640,000,000,00
Punkty zajęcia bazy101850,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy53380,3700,0000,0000,00
Doświadczenie621,830,000,000,00
WN71064,690,000,000,00
WN81363,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew14255
Ø Poziom7,13
Zwycięstwa708449,69%
Porażki701949,24%
Remisy1521,07%
Przetrwane bitwy294920,69%
Zniszczone czołgi106820,75
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy145611,02
Zadane uszkodzenia1.099,64
Punkty zajęcia bazy101850,71
Punkty obrony bazy53380,37
Doświadczenie621,83
WN71064,69
WN81363,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew12000
Zwycięstwa216,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki1083,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy325,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi70,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,780,000,000,00
Wykryte pojazdy100,8300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.513,580,000,000,00
Punkty zajęcia bazy282,3300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie364,080,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew12
Zwycięstwa216,67%
Porażki1083,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy325,00%
Zniszczone czołgi70,58
Zniszczonych/zgonów0,78
Wykryte pojazdy100,83
Zadane uszkodzenia1.513,58
Punkty zajęcia bazy282,33
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie364,08
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki6100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy116,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy61,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia813,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy81,3300,0000,0000,00
Doświadczenie154,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6
Zwycięstwa00,00%
Porażki6100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy116,67%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy61,00
Zadane uszkodzenia813,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy81,33
Doświadczenie154,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy55,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie39,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy55,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie39,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew135000
Zwycięstwa4432,59%00,00%00,00%00,00%
Porażki8865,19%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,22%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2216,30%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi410,3000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,360,000,000,00
Wykryte pojazdy1691,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia511,520,000,000,00
Punkty zajęcia bazy670,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2331,7300,0000,0000,00
Doświadczenie380,620,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew135
Zwycięstwa4432,59%
Porażki8865,19%
Remisy32,22%
Przetrwane bitwy2216,30%
Zniszczone czołgi410,30
Zniszczonych/zgonów0,36
Wykryte pojazdy1691,25
Zadane uszkodzenia511,52
Punkty zajęcia bazy670,50
Punkty obrony bazy2331,73
Doświadczenie380,62
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew86000
Zwycięstwa4046,51%00,00%00,00%00,00%
Porażki4653,49%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1820,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi460,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,680,000,000,00
Wykryte pojazdy1531,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia879,420,000,000,00
Punkty zajęcia bazy290,3400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3814,4300,0000,0000,00
Doświadczenie595,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew86
Zwycięstwa4046,51%
Porażki4653,49%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1820,93%
Zniszczone czołgi460,53
Zniszczonych/zgonów0,68
Wykryte pojazdy1531,78
Zadane uszkodzenia879,42
Punkty zajęcia bazy290,34
Punkty obrony bazy3814,43
Doświadczenie595,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew97000
Zwycięstwa3232,99%00,00%00,00%00,00%
Porażki6567,01%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1919,59%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi460,4700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,590,000,000,00
Wykryte pojazdy1031,0600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia686,190,000,000,00
Punkty zajęcia bazy210,2200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy490,5100,0000,0000,00
Doświadczenie334,760,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew97
Zwycięstwa3232,99%
Porażki6567,01%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1919,59%
Zniszczone czołgi460,47
Zniszczonych/zgonów0,59
Wykryte pojazdy1031,06
Zadane uszkodzenia686,19
Punkty zajęcia bazy210,22
Punkty obrony bazy490,51
Doświadczenie334,76
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (359)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Type 59 8742,6661047145,86%810,96
Jagdpanther II81084,0155345046,22%1079,97
SFAC 105 81956,1283334549,86%1993,66
Jagdtiger91497,3956734145,75%1187,25
XM57 81821,2086232950,76%1618,50
Löwe 8936,1158928645,10%939,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5601,4547526148,66%1596,26
AMX 13 909618,2360226045,77%794,36
KV-5 8893,9261321542,79%819,11
Jagdpanzer E 90 92035,5377120743,96%1711,83
AMX 13 757383,4450720542,93%603,48
Jagdpanther7764,8850217750,85%980,91
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81097,4466517647,16%1163,99
Bat.-Châtillon 25 t AP91314,4364116746,71%1272,76
AMX Chasseur de chars 8937,3461616741,92%1125,26
E 65 Zwilling 81789,2194216453,05%1670,53
VK 36.01 (H)6526,9952315057,33%898,33
Jagdpanzer IV6360,4636614449,31%493,07
T71 DA7506,4952913852,17%889,80
E 25 7901,1761113852,90%1302,61
Tiger I7860,4349213441,04%898,75
25TP KSUST II51254,9591913057,69%4036,99
T-50590,6136813046,15%91,20
AMX 12 t6295,5245712949,61%689,39
T26E4 SuperPershing 8866,2868512753,54%1117,31
DZT-159 91870,8479612349,59%1611,06
KV-856687,9957912150,41%1192,11
SMV CC-64 Vipera 81765,0587512152,89%1977,24
Cromwell6579,2853711653,45%1122,39
SDT-58 Vlkodav 91691,0477711348,67%1453,99
Panther7685,7460010953,21%1004,80
T57 Heavy102286,6885010849,07%1675,72
M4A1 Sherman5709,8757010747,66%2181,15
Panther II8847,2756610343,69%965,72
MT-256142,1343310247,06%214,50
Progetto M35 mod. 46 81654,7580910144,55%1748,36
Grille5376,6531910044,00%696,75
ISU-15281109,555989551,58%1013,38
T698571,544709545,26%507,19
Hummel6646,494769456,38%970,60
E 100102100,338239248,91%1470,83
Ares 90102045,938439156,04%1602,56
Buryan 92402,2610269159,34%2115,77
Rheinmetall Skorpion 81965,468909061,11%2148,31
IS7966,276888853,41%1407,95
StuG III Ausf. G5187,792488744,83%212,36
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4154,892308745,98%202,25
BZ-75102272,377908748,28%1530,62
SU-100Y 6591,034548751,72%932,89
SU-122-44 7824,745218442,86%929,16
KR-1112817,189778350,60%1851,24
Marder II3166,671948139,51%285,53
Jagdpanzer E 100102198,646738141,98%1414,86
T216241,834328149,38%492,57
Type 71102579,199387956,96%1866,43
IS-38938,316717857,69%1055,39
TBT 92139,249037448,65%1857,89
Churchill III 5760,088607346,58%1681,88
T-345485,844937057,14%1407,14
T110E4102931,308287045,71%2177,51
IS-7102539,598536842,65%1904,54
SU-1006576,274626753,73%893,01
E 7591326,277656752,24%1097,61
M6A2E1 81758,029236648,48%2150,33
AMX 50 B102863,288826549,23%2383,37
SU-855240,792436147,54%345,53
E 5091663,568386155,74%1670,24
BZ-79112730,059836155,74%1727,30
Bat.-Châtillon 25 t102305,988346051,67%1952,08
Maus102179,459126056,67%1624,25
Type 5861097,957435850,00%2081,77
Type 5 Ka-Ri 82134,229755863,79%2304,47
M24 Chaffee5222,744115754,39%601,42
Object 703 Version II 81636,3710335770,18%1993,69
T-34-856622,145315644,64%1101,60
T1 Heavy51222,868285657,14%2934,93
Pz.Kpfw. III/IV5264,443595444,44%544,34
KV-26338,543355431,48%277,16
KV-15332,834185255,77%581,81
T675295,493615156,86%554,69
Object 70491694,147725054,00%1301,14
Yong Bing 92229,089685062,00%2052,38
VK 30.02 (D)7739,415934948,98%1100,34
M75252,633494942,86%752,68
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.441,272654953,06%117,92
T54E191376,697734953,06%1164,31
Waffenträger auf Pz. IV92736,699354959,18%2586,75
Rhm.-Borsig Waffenträger81835,108184953,06%1852,83
Type 1 Chi-He41105,677824862,50%5243,48
Crusader6391,444034845,83%1071,90
Tiger II81306,338364858,33%1549,63
STK-2112827,889924860,42%1890,21
A-20544,222704641,30%28,47
Pz.Kpfw. 38 (t)3142,112004652,17%389,05
ELC EVEN 90 8576,637144656,52%1099,01
B14269,093364544,44%623,76
SU-85B4207,042604544,44%321,50
Sturer Emil71253,406934548,89%1823,26
SU-1527516,484614456,82%594,05
VK 16.02 Leopard5310,433804436,36%801,02
FV230 Canopener102596,2310004459,09%2266,79
Škoda T 56 81360,277564447,73%1231,26
Type 6891299,918184355,81%1066,47
SU-130PM 81809,728584351,16%2260,13
M10 Wolverine5455,004294250,00%1017,14
Tiger (P)71492,0010094266,67%2210,71
Type T-345307,363413946,15%683,74
BZT-70 102266,387673941,03%1318,25
M5A1 Stuart4226,533633839,47%653,76
AMX ELC bis5124,143593655,56%288,84
Taschenratte112260,698763641,67%1163,11
T25/271233,006563542,86%1574,85
M18 Hellcat6533,234323548,57%764,04
E 50 Ausf. M101785,437113542,86%1191,38
T-127 3126,682163447,06%279,07
Panther/M10 7645,535793452,94%987,64
T-284102,032203243,75%76,10
Pz.Kpfw. III Ausf. E336,531363243,75%42,84
G.W. Panther7507,003023228,13%359,85
50TP prototyp 81196,297203151,61%1230,64
O-I61161,397283154,84%2150,80
Covenanter5217,263533138,71%529,02
AMX 67 Imbattable113134,719503148,39%2141,38
Sturmpanzer II4139,171953053,33%322,47
T404433,004803063,33%1431,72
FV215b (183) 101003,735493036,67%438,70
Object 25791548,608573060,00%1468,49
Sentinelle 91747,318992962,07%1514,87
M3 Lee4176,113692878,57%663,46
Type 5781247,868262860,71%1288,62
Kpz. 3 GST Turm 81168,186792850,00%969,80
Pz.Kpfw. 5581971,799922846,43%1860,65
T1 Cunningham159,561632733,33%98,72
Lorraine 39L AM3242,632442751,85%757,96
IS-271183,117982751,85%1560,79
Somua SAu 404259,442872740,74%542,88
Panhard EBR 75 (FL 10) 8888,706552737,04%1423,77
T7 Combat Car 2104,002462762,96%525,61
Stridsyxa 81740,308812755,56%1737,11
T2971404,628622650,00%1786,18
M374234,732262642,31%671,10
Comet7454,004532642,31%460,98
VK 100.01 (P)81315,369052568,00%1732,69
Kanonenjagdpanzer 2 81614,927892560,00%1568,15
T-50-2 6329,164752568,00%933,17
AMX 40493,632162445,83%135,75
Leichttraktor150,96942437,50%0,64
BDR G1 B5290,133282437,50%300,34
AMX 50 Foch B102772,588322445,83%1985,21
Ares 7581141,966902437,50%1108,63
Pz.Kpfw. T 25 5123,832872454,17%165,52
Škoda T 2561071,788012360,87%2331,28
ARL 4461127,617912360,87%2249,19
Churchill I5252,874322356,52%439,32
T-46382,041842347,83%149,36
Pz.Kpfw. III Ausf. J4160,433592352,17%296,97
T28 Prototype81870,527942343,48%1965,93
H3 92147,618612347,83%1861,86
M22 Locust 361,262032343,48%33,22
VK 30.01 (P)61229,829712286,36%2353,76
M8A14222,363382250,00%447,77
Strv S1 81899,057962245,45%2268,96
M2 Medium Tank3159,433172166,67%638,26
M5 Stuart4203,524312157,14%528,12
Bat.-Châtillon Bourrasque 81048,575932138,10%913,18
TS-5 82193,2911182157,14%2559,02
WZ-120-1G FT 81530,768622152,38%1618,49
Pz.Kpfw. II Luchs4115,602062025,00%162,53
T3 HMC2111,402212045,00%297,04
Pz.Kpfw. 35 (t)258,841581942,11%54,00
Type 3 Chi-Nu5926,687191968,42%2915,91
T-4371734,7910761963,16%3530,88
SU-263151,631701931,58%164,07
Pz.Kpfw. II280,721911850,00%170,90
Panzerjäger I274,28981838,89%19,44
Marder 38T4282,673181844,44%572,56
Tiger-Maus 91922,837731850,00%1561,33
M3 Stuart3162,293141758,82%574,89
D2398,881481735,29%113,74
P26/404660,414881752,94%1864,61
Ikv 1035563,244111747,06%1225,95
Valentine3257,823621752,94%908,79
SZDV Vz. 50 81381,416901741,18%1287,08
KV-371697,7110311770,59%2359,85
T92 HMC101170,595471741,18%822,78
Pz.Kpfw. I Ausf. C3198,883401735,29%895,05
Kpz. Erich Konzept I 92211,947431735,29%1629,39
Vz. 62 Jasan 91879,887971747,06%1418,99
Type 4 Ju-To7643,814521637,50%451,39
AMX 50 Foch (155) 101794,006901643,75%1159,29
T1E6 2136,693081675,00%718,87
Kame 92081,447101631,25%1556,86
Leox 92229,567491637,50%1602,02
BT-7445,271841553,33%136,12
Cruiser Mk. II2135,001771526,67%349,88
AT 861197,338481566,67%2432,11
T2 Light Tank 2109,732911560,00%442,95
Cruiser Mk. IV4623,295361464,29%2543,02
Renault UE 573163,142841450,00%406,92
Nashorn61179,576381457,14%2126,49
AltProto AMX 30 81808,7110191464,29%2654,90
Kampfpanzer 07 RH 8963,867531471,43%1124,05
ShPTK-TVP 100 81818,009961471,43%2112,76
Terrifiant 91981,007851428,57%1363,05
P.4351167,778501369,23%4633,83
SU-182111,231331346,15%466,38
SDP 57 Gowika7979,777581376,92%1341,87
AT 25947,547351369,23%2923,46
BT-7 artillery 3355,315091361,54%1531,54
Renault FT 75 BS2142,501511233,33%691,34
O-Ni71656,6710441275,00%2343,13
T2 Medium Tank272,001341233,33%112,63
SDP 44 Burza6929,005891241,67%1545,56
M36 Jackson61276,587411275,00%2217,99
ISU-152K 81638,008351275,00%1781,52
T-832 81073,085701225,00%765,10
TS-6 92099,589401250,00%1911,72
Serpente 92676,0010251250,00%2378,95
Sturmpanzer I Bison3125,551361163,64%408,36
T3281697,738371154,55%1800,97
Grille 15102293,096801145,45%1623,95
SDP wz 66 Grom 81426,556921145,45%1254,96
T-44-100 81612,367311127,27%2129,61
T56 GMC398,701751040,00%71,72
Cruiser Mk. III3138,003251070,00%717,69
Universal Carrier 2-pdr2113,201591030,00%238,68
T-15061479,109531060,00%3066,63
T-1092195,9010901070,00%2152,45
T-804206,303541060,00%814,71
Object 590 91337,707881050,00%1141,41
LT-432 81047,409141060,00%2461,78
Turtle Mk. I 81882,408301050,00%1848,53
Strv m/4251150,56736955,56%3239,58
FCM 36 Pak 40 3200,00324977,78%565,20
SU-76M4110,56297966,67%282,10
Valentine AT4145,33199944,44%181,36
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3280,22384944,44%540,15
T34 B 8394,11429955,56%332,81
M661698,63994862,50%3048,45
Matilda4142,50221837,50%116,62
Lago41091,50771850,00%5557,19
Hotchkiss H35255,25114850,00%73,08
D1267,88174850,00%134,02
DS PZInż5984,13638862,50%2900,69
Type 2597 Chi-Ha3166,38233862,50%564,37
Wespe3153,25237875,00%542,08
SU-76G FT4957,25547825,00%2544,09
VK 45.02 (P) Ausf. A82090,00878850,00%2337,61
T-703220,38360850,00%778,84
KV-1SA 5940,25858862,50%2105,81
Wz. 64GC Bzyg 102341,00814850,00%1671,78
Projet Louis 91795,88949850,00%2557,18
AE Phase I 91412,25590825,00%914,12
ST vz. 394785,00573757,14%2982,55
Škoda T 2451323,001034785,71%5477,10
Vickers Medium Mk. III3200,14386771,43%921,08
Sav m/434666,14487785,71%2377,88
AMX 383111,86260757,14%270,43
FV4025 Contriver112416,141089771,43%1556,73
Kampfpanzer 67101490,86870771,43%1200,13
MBT-B 101959,57741757,14%1156,37
ISU-122-2 82394,57834728,57%2458,19
Predatore 92126,14941771,43%1799,14
LTP 3147,29183742,86%499,83
WZ-120G FT 92821,291039757,14%2358,99
Udarniy 81310,00997771,43%1413,41
Vickers Medium Mk. II269,00117633,33%74,30
Renault FT129,83113666,67%230,82
BT-2251,83144633,33%0,10
14TP4867,17683683,33%3983,68
Type 5 Heavy102021,171129683,33%1311,65
Churchill VII61061,8345060,00%1609,07
AT-1242,00190683,33%261,38
60G FT51333,17840683,33%3868,76
S35 CA5830,336276100,00%1941,89
Object 268102309,50838650,00%1763,16
T376166,83422650,00%250,33
AEC Armoured Car52042,831378683,33%7728,98
Gorilla111824,67696633,33%827,98
Gonsalo 81826,33919633,33%2111,93
Black Rock 112372,00944650,00%1517,43
M2 Light270,00230580,00%281,58
Ikv 65 Alt II6671,00686580,00%1440,31
Coccodrillo 102185,20691520,00%1630,04
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6502,60520560,00%1244,52
Prototipo 6 81863,20803560,00%1897,44
Excelsior 51045,20857560,00%2288,05
WZ-114 91746,60685520,00%1309,68
T1 HMC2322,25348475,00%2154,41
M415709,50598475,00%1260,90
Semovente M4151216,759564100,00%3775,58
Renault FT AC287,75204450,00%160,34
Alecto485,50139425,00%1,57
Pawlack Tank61847,75905425,00%3429,48
T 54D 9960,50466425,00%571,80
Husarz 81939,751007450,00%2432,46
M-VII-Y 92313,50801450,00%1465,03
SPHT 92738,501193475,00%2536,83
Vickers Mk. E Type B2176,333933100,00%916,79
Sexton II3193,33249366,67%858,41
Semovente M43 Bassotto6605,67546366,67%1013,55
T-262120,00345366,67%631,00
Type 91 Heavy3879,00625366,67%3803,55
Type 3 Ho-Ni III5945,33595366,67%2346,31
AMX 50 Foch91791,0055630,00%1467,51
Pz.Kpfw. II Ausf. G3118,33289366,67%436,99
Chieftain Mk. 6 103312,0013013100,00%3006,20
T-29 3532,33576366,67%1957,52
Ashbringer 103844,33846333,33%3327,16
Sexton I 3188,67234333,33%342,00
Saryuda 92862,67866333,33%2714,62
AMX Canon d'assaut 105 81938,001017366,67%2682,80
AMX 13 57 GF 71125,3312283100,00%2711,75
Lorraine 120 Alby 81848,00924366,67%1857,85
Type 98 Ke-Ni3261,503182100,00%1076,80
MS-1178,5085250,00%241,97
Cruiser Mk. I1127,00226250,00%517,07
CC-46 Pancernik 91471,50744250,00%1132,37
Vz. 60S Dravec 101307,50733250,00%604,19
SDP 58 Kilana81315,009282100,00%1396,63
Loyd Gun Carriage244,00103250,00%100,26
Pz.Kpfw. I2152,005212100,00%660,39
Pz.Sfl. IVc5208,50265250,00%316,45
KJPZ TIII Jäger 91339,50664250,00%848,35
TS-54 81014,5038220,00%818,99
Pz.Sfl. IC 4251,5019820,00%447,73
M24E2 Super Chaffee 6541,50535250,00%1195,60
Caliban 81350,00690250,00%1471,79
M16/43 Sahariano 31080,50937250,00%4965,97
UDES 03 Alt 3 93305,001064250,00%4078,14
AMX ELC 901 60,0018120,00%0,00
WZ-111 model 6 81499,00900250,00%1678,82
M10 RBFM 5348,00461250,00%528,07
Charioteer Nomad 82791,5067820,00%3194,01
FCM 50 t 8701,5035820,00%563,46
Vickers Medium Mk. I1266,002941100,00%1597,80
Kolohousenka1112,0013810,00%362,70
4TP1100,008510,00%223,89
AMX 13 105 AM mle. 505118,003091100,00%261,00
T-4481543,0043510,00%1563,92
SU-540,003810,00%0,00
Type 3 Ju-Nu6240,0011710,00%46,07
Somua S353333,0033410,00%712,42
VK 20.01 (D)4271,0030410,00%539,47
Bat.-Châtillon 12 t8347,0015210,00%286,02
Char Mle. 75 90,006441100,00%261,00
E 77 9461,006201100,00%338,46
Kanonenjagdpanzer 105 81523,009891100,00%1444,14
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3443,0056710,00%1149,66
Vz. 58 Medvěd 91387,0038310,00%732,06
Matilda Black Prince 51675,0014061100,00%6539,14
TOG II* 6821,0044310,00%1172,93
Light Mk. VIC 20,00911100,00%261,00
Ambassador 91859,0058410,00%1263,78
T92 80,0019710,00%0,00
ISU-122S 7685,0039310,00%659,72
Cobra 91221,0011491100,00%1065,34
43 M. Toldi III 386,002551100,00%380,05
OCP Peacekeeper 92351,0036010,00%1894,43

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.06.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.02.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.11.2025
Opuścił klan: 23.02.2026
Stopień: Podoficer
Dołączył: 09.09.2025
Opuścił klan: 04.11.2025
Stopień: Podoficer
Dołączył: 29.03.2015
Opuścił klan: 01.09.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.09.2015
Opuścił klan: 04.02.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.02.2015
Opuścił klan: 27.03.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.08.2014