| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1314,96 | 814 | 758 | 53,17% | 1670,70 | |||||
| Löwe | 8 | 1053,38 | 536 | 638 | 47,02% | 1122,47 | |||||
| E 75 | 9 | 1332,28 | 626 | 472 | 49,79% | 1187,72 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1271,31 | 809 | 453 | 53,64% | 1556,72 | |||||
| M6 | 6 | 662,14 | 361 | 391 | 51,15% | 997,20 | |||||
| T29 | 7 | 1066,15 | 533 | 378 | 51,59% | 1329,01 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1555,07 | 831 | 352 | 48,86% | 1491,02 | |||||
| IS-2 | 7 | 1017,18 | 468 | 320 | 45,00% | 1345,94 | |||||
| Tiger II | 8 | 1103,70 | 480 | 307 | 44,95% | 1194,04 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 604,94 | 347 | 306 | 51,63% | 1025,34 | |||||
| IS-6 | 8 | 901,37 | 589 | 296 | 47,64% | 864,93 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 622,12 | 417 | 290 | 51,72% | 939,76 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1585,20 | 776 | 274 | 49,64% | 1451,42 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 400,16 | 277 | 264 | 47,35% | 659,95 | |||||
| Tiger I | 7 | 806,52 | 379 | 227 | 47,14% | 911,44 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1804,88 | 869 | 220 | 54,09% | 1739,20 | |||||
| T110E4 | 10 | 1350,69 | 633 | 219 | 48,40% | 803,13 | |||||
| T-34-85 | 6 | 593,94 | 341 | 210 | 52,38% | 1180,53 | |||||
| Black Prince | 7 | 906,05 | 477 | 209 | 54,07% | 1281,50 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 182,38 | 206 | 191 | 51,31% | 326,79 | |||||
| Type 58 | 6 | 572,54 | 345 | 175 | 46,86% | 1069,41 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 887,69 | 697 | 168 | 48,21% | 948,77 | |||||
| P.43 bis | 6 | 619,43 | 524 | 147 | 50,34% | 1078,99 | |||||
| E 50 | 9 | 1519,95 | 764 | 141 | 49,65% | 1455,57 | |||||
| T-34 | 5 | 213,67 | 206 | 130 | 51,54% | 434,10 | |||||
| Somua SM | 8 | 1006,12 | 716 | 130 | 53,85% | 948,32 | |||||
| Cobra | 9 | 2173,13 | 955 | 129 | 61,24% | 2271,42 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1333,45 | 786 | 128 | 41,41% | 1305,08 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1071,52 | 759 | 126 | 50,00% | 1499,06 | |||||
| Kranvagn | 10 | 2443,33 | 900 | 116 | 49,14% | 1892,40 | |||||
| Alecto | 4 | 386,77 | 280 | 116 | 52,59% | 1181,79 | |||||
| Churchill I | 5 | 501,16 | 326 | 115 | 53,91% | 1104,52 | |||||
| Churchill VII | 6 | 682,67 | 367 | 115 | 50,43% | 1108,52 | |||||
| IS-3 | 8 | 985,33 | 654 | 114 | 46,49% | 995,57 | |||||
| AT 8 | 6 | 768,37 | 434 | 106 | 65,09% | 1586,45 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 509,24 | 324 | 105 | 50,48% | 1177,61 | |||||
| Object 430U | 10 | 1372,49 | 753 | 104 | 52,88% | 991,17 | |||||
| IS-7 | 10 | 2046,28 | 884 | 102 | 52,94% | 1702,77 | |||||
| Object 257 | 9 | 1000,33 | 656 | 102 | 43,14% | 725,53 | |||||
| IS | 7 | 614,79 | 449 | 100 | 44,00% | 608,72 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 471,01 | 299 | 96 | 54,17% | 1143,38 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1717,55 | 649 | 94 | 40,43% | 1187,19 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1008,20 | 640 | 94 | 54,26% | 1072,52 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 1185,98 | 744 | 94 | 45,74% | 1077,48 | |||||
| STB-1 | 10 | 1416,46 | 669 | 93 | 43,01% | 951,61 | |||||
| Emil II | 9 | 1705,38 | 845 | 92 | 55,43% | 1668,71 | |||||
| Object 140 | 10 | 1419,55 | 660 | 84 | 39,29% | 990,15 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 870,70 | 357 | 82 | 41,46% | 1127,99 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 1422,56 | 789 | 81 | 51,85% | 1137,10 | |||||
| T-44-100 | 8 | 977,39 | 656 | 79 | 37,97% | 1078,03 | |||||
| T-100 LT | 10 | 1400,80 | 864 | 76 | 53,95% | 1895,00 | |||||
| A-20 | 5 | 102,76 | 167 | 75 | 46,67% | 141,41 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 966,83 | 602 | 75 | 49,33% | 933,26 | |||||
| T25/2 | 7 | 738,88 | 533 | 75 | 44,00% | 881,37 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1052,56 | 590 | 73 | 45,21% | 787,33 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 91,00 | 193 | 72 | 55,56% | 174,79 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1456,68 | 755 | 72 | 48,61% | 1245,25 | |||||
| P.43 | 5 | 511,27 | 520 | 71 | 56,34% | 1573,92 | |||||
| M3 Lee | 4 | 193,48 | 195 | 66 | 53,03% | 563,68 | |||||
| T40 | 4 | 505,86 | 343 | 66 | 53,03% | 1517,93 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 631,27 | 371 | 66 | 45,45% | 1594,65 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 2624,83 | 939 | 66 | 51,52% | 2119,39 | |||||
| Type 64 | 6 | 670,18 | 708 | 66 | 48,48% | 1898,10 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1166,21 | 784 | 62 | 61,29% | 1108,01 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 3257,44 | 998 | 62 | 59,68% | 3216,95 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 532,94 | 378 | 62 | 51,61% | 857,65 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 84,70 | 140 | 61 | 54,10% | 157,89 | |||||
| T803 | 11 | 3868,98 | 1168 | 58 | 50,00% | 3041,66 | |||||
| Type 61 | 9 | 1593,91 | 779 | 56 | 50,00% | 1516,82 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 780,65 | 662 | 55 | 45,45% | 987,60 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 857,00 | 654 | 55 | 49,09% | 1037,19 | |||||
| LTP | 3 | 249,25 | 263 | 53 | 47,17% | 1271,52 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 802,46 | 626 | 52 | 50,00% | 941,15 | |||||
| LT-432 | 8 | 627,02 | 726 | 52 | 55,77% | 1084,90 | |||||
| Caernarvon | 8 | 928,04 | 738 | 51 | 54,90% | 1076,62 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1562,98 | 698 | 51 | 41,18% | 1381,18 | |||||
| Lansen C | 8 | 1128,51 | 735 | 51 | 49,02% | 1339,25 | |||||
| BZ-176 | 8 | 2589,40 | 1186 | 50 | 58,00% | 2948,40 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 198,35 | 191 | 48 | 47,92% | 505,29 | |||||
| AT 2 | 5 | 449,33 | 302 | 48 | 54,17% | 1203,70 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1565,63 | 736 | 48 | 50,00% | 1470,47 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 753,69 | 565 | 48 | 37,50% | 1020,91 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 201,96 | 222 | 46 | 58,70% | 1219,35 | |||||
| Nashorn | 6 | 750,89 | 378 | 46 | 54,35% | 1436,35 | |||||
| ARL 44 | 6 | 701,16 | 591 | 45 | 53,33% | 1287,98 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1591,31 | 747 | 45 | 40,00% | 1311,48 | |||||
| T1E6 | 2 | 95,18 | 159 | 45 | 51,11% | 319,59 | |||||
| Conqueror | 9 | 1314,65 | 690 | 43 | 44,19% | 984,23 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1812,32 | 652 | 41 | 41,46% | 1198,66 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1322,00 | 720 | 41 | 41,46% | 1501,09 | |||||
| BT-7 | 4 | 142,08 | 146 | 40 | 50,00% | 354,04 | |||||
| Fauteur | 11 | 2983,45 | 1015 | 40 | 52,50% | 2253,78 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 236,29 | 208 | 38 | 63,16% | 1097,10 | |||||
| FV4201 Chieftain Proto | 9 | 1592,16 | 755 | 38 | 39,47% | 1397,93 | |||||
| IS-3-II | 9 | 3151,14 | 1279 | 37 | 64,86% | 3882,06 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 693,89 | 548 | 36 | 52,78% | 1157,94 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 2993,69 | 1022 | 36 | 55,56% | 2971,44 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1486,75 | 975 | 36 | 66,67% | 2015,43 | |||||
| M14/41 | 2 | 262,60 | 249 | 35 | 51,43% | 890,08 | |||||
| T-10 | 9 | 1544,31 | 810 | 35 | 54,29% | 1644,01 | |||||
| Strv K | 9 | 1287,09 | 714 | 35 | 45,71% | 1064,13 | |||||
| KR-1 | 11 | 3466,57 | 1018 | 35 | 40,00% | 2266,17 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 3430,91 | 1098 | 34 | 61,76% | 3004,29 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 930,74 | 671 | 34 | 47,06% | 949,64 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1180,71 | 593 | 34 | 38,24% | 952,12 | |||||
| E 25 | 7 | 1044,71 | 770 | 34 | 47,06% | 1393,38 | |||||
| Matilda | 4 | 280,22 | 219 | 32 | 43,75% | 630,51 | |||||
| T-44 | 8 | 804,41 | 576 | 32 | 31,25% | 879,63 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1348,77 | 771 | 31 | 61,29% | 1544,12 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1260,45 | 746 | 31 | 48,39% | 1422,86 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 154,45 | 176 | 31 | 61,29% | 548,96 | |||||
| M46 Patton | 9 | 2488,35 | 1042 | 31 | 58,06% | 2733,99 | |||||
| HWK 30 | 8 | 1533,55 | 1114 | 31 | 54,84% | 3913,79 | |||||
| Tortoise | 9 | 1958,39 | 901 | 31 | 51,61% | 1716,57 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 2278,80 | 1241 | 30 | 73,33% | 3795,24 | |||||
| Taschenratte | 11 | 3388,07 | 1126 | 30 | 50,00% | 1911,25 | |||||
| STA-2 | 8 | 887,20 | 665 | 30 | 40,00% | 969,59 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1534,62 | 785 | 29 | 48,28% | 1092,37 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 174,21 | 214 | 28 | 53,57% | 494,37 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 864,78 | 707 | 27 | 48,15% | 1042,55 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 2254,04 | 707 | 25 | 48,00% | 1708,93 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 28,87 | 84 | 23 | 47,83% | 63,79 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1019,30 | 713 | 23 | 52,17% | 946,96 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 804,09 | 623 | 22 | 59,09% | 1686,13 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 1632,27 | 878 | 22 | 54,55% | 1953,62 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 933,36 | 979 | 22 | 59,09% | 2340,68 | |||||
| Type 59 | 8 | 849,62 | 701 | 21 | 42,86% | 939,87 | |||||
| Emil I | 8 | 1349,19 | 761 | 21 | 47,62% | 1568,78 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1766,24 | 889 | 21 | 66,67% | 2055,97 | |||||
| T-34-85 Rudy | 6 | 750,43 | 656 | 21 | 52,38% | 1379,30 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1553,29 | 798 | 21 | 38,10% | 1757,78 | |||||
| Panther | 7 | 857,80 | 583 | 20 | 45,00% | 1238,00 | |||||
| Type T-34 | 5 | 286,55 | 199 | 20 | 40,00% | 573,42 | |||||
| IS-2-II | 8 | 2852,60 | 1328 | 20 | 65,00% | 5344,39 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 809,84 | 621 | 19 | 52,63% | 1215,41 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2950,21 | 1020 | 19 | 84,21% | 2167,90 | |||||
| T56 GMC | 3 | 200,72 | 237 | 18 | 66,67% | 706,73 | |||||
| KV-13 | 7 | 506,06 | 376 | 18 | 61,11% | 748,09 | |||||
| KV-220-2 | 5 | 454,06 | 538 | 18 | 66,67% | 934,12 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 339,82 | 278 | 17 | 70,59% | 989,33 | |||||
| STA-1 | 8 | 922,35 | 660 | 17 | 52,94% | 997,16 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 949,41 | 612 | 17 | 47,06% | 1296,36 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 3102,50 | 926 | 16 | 43,75% | 2854,85 | |||||
| SU-8 | 6 | 903,25 | 561 | 16 | 43,75% | 1184,62 | |||||
| Type 62 | 7 | 762,40 | 1011 | 15 | 60,00% | 2039,26 | |||||
| D2 | 3 | 199,40 | 200 | 15 | 60,00% | 714,56 | |||||
| Marder 38T | 4 | 300,67 | 228 | 15 | 26,67% | 548,29 | |||||
| Matilda Black Prince | 5 | 950,53 | 943 | 15 | 73,33% | 3338,45 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 55,93 | 80 | 14 | 21,43% | 70,13 | |||||
| Covenanter | 5 | 121,62 | 180 | 13 | 46,15% | 182,70 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 645,54 | 517 | 13 | 61,54% | 1293,15 | |||||
| Valentine AT | 4 | 295,77 | 208 | 13 | 46,15% | 760,52 | |||||
| T110E5 | 10 | 1276,54 | 723 | 13 | 46,15% | 790,26 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1588,31 | 709 | 13 | 53,85% | 1211,46 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 1860,23 | 1096 | 13 | 69,23% | 3138,86 | |||||
| KV-1 shielded | 5 | 819,00 | 863 | 13 | 53,85% | 1632,34 | |||||
| T3 HMC | 2 | 133,58 | 110 | 12 | 41,67% | 357,93 | |||||
| T-103 | 8 | 1231,08 | 593 | 12 | 25,00% | 1083,50 | |||||
| BT-2 | 2 | 119,18 | 164 | 11 | 72,73% | 582,34 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 693,00 | 613 | 11 | 63,64% | 2559,99 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 41,73 | 103 | 11 | 54,55% | 124,48 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 1788,91 | 749 | 11 | 54,55% | 1413,24 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 64,18 | 133 | 11 | 27,27% | 30,72 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1165,82 | 757 | 11 | 63,64% | 1866,24 | |||||
| D1 | 2 | 54,70 | 159 | 10 | 60,00% | 175,23 | |||||
| Pz.Kpfw. KW I (r) | 5 | 710,70 | 619 | 10 | 40,00% | 1008,47 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 2397,50 | 1136 | 10 | 40,00% | 3445,03 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 155,33 | 209 | 9 | 44,44% | 642,68 | |||||
| M15/42 | 3 | 460,56 | 365 | 9 | 44,44% | 1247,06 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 1354,89 | 932 | 9 | 44,44% | 2949,75 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 982,56 | 576 | 9 | 55,56% | 2945,51 | |||||
| Pz.Kpfw. 38H 735 (f) | 2 | 574,89 | 769 | 9 | 44,44% | 2068,81 | |||||
| Maus | 10 | 3070,38 | 1212 | 8 | 75,00% | 2893,40 | |||||
| T-29 | 3 | 316,00 | 507 | 8 | 62,50% | 1114,50 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 49,57 | 67 | 7 | 42,86% | 15,74 | |||||
| 113 | 10 | 4003,71 | 1398 | 7 | 71,43% | 4411,30 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 171,71 | 321 | 7 | 85,71% | 892,88 | |||||
| Hummel | 6 | 958,67 | 541 | 6 | 50,00% | 1730,40 | |||||
| MS-1 | 1 | 85,67 | 129 | 6 | 66,67% | 447,46 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 914,33 | 542 | 6 | 16,67% | 676,38 | |||||
| T32 | 8 | 710,83 | 496 | 6 | 50,00% | 571,41 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 123,67 | 158 | 6 | 66,67% | 676,22 | |||||
| Churchill III | 5 | 463,67 | 464 | 6 | 0,00% | 624,09 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 113,67 | 114 | 6 | 33,33% | 343,77 | |||||
| T20 | 7 | 2605,00 | 1423 | 5 | 60,00% | 5791,22 | |||||
| 110 | 8 | 517,20 | 496 | 5 | 40,00% | 281,90 | |||||
| SU-122A | 5 | 703,40 | 455 | 5 | 40,00% | 1533,44 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1696,40 | 738 | 5 | 20,00% | 1971,22 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 2001,40 | 852 | 5 | 40,00% | 2260,71 | |||||
| Cromwell B | 6 | 623,20 | 523 | 5 | 20,00% | 937,45 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 111,40 | 211 | 5 | 20,00% | 260,90 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 53,50 | 107 | 4 | 50,00% | 82,06 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 117,75 | 162 | 4 | 50,00% | 387,60 | |||||
| ST-II | 10 | 2970,50 | 780 | 4 | 50,00% | 2326,38 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 2550,25 | 638 | 4 | 25,00% | 2602,57 | |||||
| KV-1SA | 5 | 714,00 | 739 | 4 | 25,00% | 1694,17 | |||||
| Pz.Kpfw. T 15 | 3 | 430,00 | 593 | 4 | 50,00% | 2338,14 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 2537,33 | 924 | 3 | 100,00% | 2286,66 | |||||
| KV-3 | 7 | 3168,67 | 1423 | 3 | 66,67% | 4690,60 | |||||
| T-150 | 6 | 1758,00 | 1115 | 3 | 66,67% | 3509,61 | |||||
| T-832 | 8 | 1965,00 | 1230 | 3 | 66,67% | 2703,32 | |||||
| IS-2M | 7 | 694,33 | 543 | 3 | 33,33% | 538,46 | |||||
| Strv S1 | 8 | 2964,00 | 1247 | 3 | 100,00% | 3358,75 | |||||
| 122 TM | 8 | 968,33 | 596 | 3 | 33,33% | 822,66 | |||||
| S-51 | 7 | 1047,50 | 1121 | 2 | 100,00% | 1260,98 | |||||
| 105 leFH18B2 | 5 | 249,50 | 162 | 2 | 0,00% | 165,01 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 506,00 | 355 | 2 | 0,00% | 1039,23 | |||||
| M4-85 | 5 | 495,00 | 800 | 2 | 100,00% | 1337,35 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou | 5 | 108,00 | 200 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M22 Locust | 3 | 571,00 | 763 | 2 | 50,00% | 2583,36 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 74,00 | 144 | 2 | 100,00% | 351,91 | |||||
| StuG IV | 5 | 419,00 | 267 | 2 | 0,00% | 739,78 | |||||
| Renault FT | 1 | 0,00 | 92 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| O-I | 6 | 1569,00 | 403 | 1 | 0,00% | 3799,47 | |||||
| Grille | 5 | 1407,00 | 812 | 1 | 100,00% | 3921,56 | |||||
| Marder II | 3 | 279,00 | 273 | 1 | 100,00% | 1048,36 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 1700,00 | 892 | 1 | 100,00% | 3189,02 | |||||
| SU-2-122 | 5 | 191,00 | 705 | 1 | 100,00% | 400,20 | |||||
| Object 283 | 9 | 1056,00 | 399 | 1 | 0,00% | 666,08 | |||||
| T-50-2 | 6 | 0,00 | 423 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 119,00 | 339 | 1 | 0,00% | 25,91 | |||||
| L-60 | 2 | 0,00 | 77 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Dicker Max | 6 | 1266,00 | 1023 | 1 | 100,00% | 3233,99 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 98,00 | 183 | 1 | 100,00% | 435,74 |
CyTack
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 14422 | 18 | 83 | 515 | ||||
| Ø Poziom | 7,35 | 8,89 | 9,20 | 8,86 | ||||
| Zwycięstwa | 7245 | 50,24% | 10 | 55,56% | 52 | 62,65% | 304 | 59,03% |
| Porażki | 6972 | 48,34% | 8 | 44,44% | 31 | 37,35% | 205 | 39,81% |
| Remisy | 205 | 1,42% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 6 | 1,17% |
| Przetrwane bitwy | 4819 | 33,41% | 10 | 55,56% | 35 | 42,17% | 166 | 32,23% |
| Zniszczone czołgi | 11772 | 0,82 | 35 | 1,94 | 106 | 1,28 | 659 | 1,28 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,23 | 4,38 | 2,21 | 1,89 | ||||
| Wykryte pojazdy | 12845 | 0,89 | 22 | 1,22 | 150 | 1,81 | 775 | 1,50 |
| Zadane uszkodzenia | 1.085,44 | 3.097,44 | 2.546,63 | 2.521,28 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 9525 | 0,66 | 0 | 0,00 | 3 | 0,04 | 90 | 0,17 |
| Punkty obrony bazy | 8402 | 0,58 | 0 | 0,00 | 5 | 0,06 | 161 | 0,31 |
| Doświadczenie | 592,42 | 955,17 | 957,49 | 1.022,80 | ||||
| WN7 | 1079,11 | 2162,99 | 1775,73 | 1784,10 | ||||
| WN8 | 1318,22 | 3827,00 | 2790,85 | 3004,18 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 14422 | |
| Ø Poziom | 7,35 | |
| Zwycięstwa | 7245 | 50,24% |
| Porażki | 6972 | 48,34% |
| Remisy | 205 | 1,42% |
| Przetrwane bitwy | 4819 | 33,41% |
| Zniszczone czołgi | 11772 | 0,82 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,23 | |
| Wykryte pojazdy | 12845 | 0,89 |
| Zadane uszkodzenia | 1.085,44 | |
| Punkty zajęcia bazy | 9525 | 0,66 |
| Punkty obrony bazy | 8402 | 0,58 |
| Doświadczenie | 592,42 | |
| WN7 | 1079,11 | |
| WN8 | 1318,22 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 18 | |
| Ø Poziom | 8,89 | |
| Zwycięstwa | 10 | 55,56% |
| Porażki | 8 | 44,44% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 10 | 55,56% |
| Zniszczone czołgi | 35 | 1,94 |
| Zniszczonych/zgonów | 4,38 | |
| Wykryte pojazdy | 22 | 1,22 |
| Zadane uszkodzenia | 3.097,44 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 955,17 | |
| WN7 | 2162,99 | |
| WN8 | 3827,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 83 | |
| Ø Poziom | 9,20 | |
| Zwycięstwa | 52 | 62,65% |
| Porażki | 31 | 37,35% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 35 | 42,17% |
| Zniszczone czołgi | 106 | 1,28 |
| Zniszczonych/zgonów | 2,21 | |
| Wykryte pojazdy | 150 | 1,81 |
| Zadane uszkodzenia | 2.546,63 | |
| Punkty zajęcia bazy | 3 | 0,04 |
| Punkty obrony bazy | 5 | 0,06 |
| Doświadczenie | 957,49 | |
| WN7 | 1775,73 | |
| WN8 | 2790,85 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 515 | |
| Ø Poziom | 8,86 | |
| Zwycięstwa | 304 | 59,03% |
| Porażki | 205 | 39,81% |
| Remisy | 6 | 1,17% |
| Przetrwane bitwy | 166 | 32,23% |
| Zniszczone czołgi | 659 | 1,28 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,89 | |
| Wykryte pojazdy | 775 | 1,50 |
| Zadane uszkodzenia | 2.521,28 | |
| Punkty zajęcia bazy | 90 | 0,17 |
| Punkty obrony bazy | 161 | 0,31 |
| Doświadczenie | 1.022,80 | |
| WN7 | 1784,10 | |
| WN8 | 3004,18 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 7 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 1 | 14,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 6 | 85,71% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 1 | 14,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 2 | 0,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 4 | 0,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 588,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 1 | 0,14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 89,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 7 | |
| Zwycięstwa | 1 | 14,29% |
| Porażki | 6 | 85,71% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 1 | 14,29% |
| Zniszczone czołgi | 2 | 0,29 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,33 | |
| Wykryte pojazdy | 4 | 0,57 |
| Zadane uszkodzenia | 588,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 1 | 0,14 |
| Doświadczenie | 89,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen