CoolTankDude

clanlogo
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 20.07.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew154840011
Ø Poziom6,950,000,009,09
Zwycięstwa730647,18%00,00%00,00%327,27%
Porażki801551,76%00,00%00,00%872,73%
Remisy1631,05%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy334621,61%00,00%00,00%218,18%
Zniszczone czołgi99540,6400,0000,0060,55
Zniszczonych/zgonów0,820,000,000,67
Wykryte pojazdy123590,8000,0000,0070,64
Zadane uszkodzenia723,030,000,001.412,27
Punkty zajęcia bazy140240,9100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy73780,4800,0000,0000,00
Doświadczenie505,400,000,00625,00
WN7795,920,000,00561,07
WN8883,750,000,001057,92
Ogółem
Ilość bitew15484
Ø Poziom6,95
Zwycięstwa730647,18%
Porażki801551,76%
Remisy1631,05%
Przetrwane bitwy334621,61%
Zniszczone czołgi99540,64
Zniszczonych/zgonów0,82
Wykryte pojazdy123590,80
Zadane uszkodzenia723,03
Punkty zajęcia bazy140240,91
Punkty obrony bazy73780,48
Doświadczenie505,40
WN7795,92
WN8883,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew11
Ø Poziom9,09
Zwycięstwa327,27%
Porażki872,73%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy218,18%
Zniszczone czołgi60,55
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy70,64
Zadane uszkodzenia1.412,27
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie625,00
WN7561,07
WN81057,92
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa125,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki375,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy125,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy30,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.113,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie399,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa125,00%
Porażki375,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy125,00%
Zniszczone czołgi30,75
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy30,75
Zadane uszkodzenia1.113,25
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie399,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6000
Zwycięstwa466,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki233,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy233,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi91,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,250,000,000,00
Wykryte pojazdy50,8300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia727,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy427,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie480,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6
Zwycięstwa466,67%
Porażki233,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy233,33%
Zniszczone czołgi91,50
Zniszczonych/zgonów2,25
Wykryte pojazdy50,83
Zadane uszkodzenia727,67
Punkty zajęcia bazy427,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie480,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew114000
Zwycięstwa4640,35%00,00%00,00%00,00%
Porażki6859,65%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2723,68%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi660,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,760,000,000,00
Wykryte pojazdy1080,9500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia874,660,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1120,9800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2892,5400,0000,0000,00
Doświadczenie565,760,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew114
Zwycięstwa4640,35%
Porażki6859,65%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2723,68%
Zniszczone czołgi660,58
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy1080,95
Zadane uszkodzenia874,66
Punkty zajęcia bazy1120,98
Punkty obrony bazy2892,54
Doświadczenie565,76
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1044000
Zwycięstwa44042,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki57454,98%00,00%00,00%00,00%
Remisy302,87%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy25624,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi6570,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy6630,6400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia983,280,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9850,9400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10571,0100,0000,0000,00
Doświadczenie581,640,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1044
Zwycięstwa44042,15%
Porażki57454,98%
Remisy302,87%
Przetrwane bitwy25624,52%
Zniszczone czołgi6570,63
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy6630,64
Zadane uszkodzenia983,28
Punkty zajęcia bazy9850,94
Punkty obrony bazy10571,01
Doświadczenie581,64
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew35000
Zwycięstwa1131,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki2468,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy617,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi190,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,660,000,000,00
Wykryte pojazdy260,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.544,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy280,8000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie522,910,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew35
Zwycięstwa1131,43%
Porażki2468,57%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy617,14%
Zniszczone czołgi190,54
Zniszczonych/zgonów0,66
Wykryte pojazdy260,74
Zadane uszkodzenia1.544,80
Punkty zajęcia bazy280,80
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie522,91
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (267)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8824,6252263746,47%850,84
T-34-3 8757,1555960842,60%774,54
T-1091124,6561853845,54%935,98
AMX 13 909660,2564736948,78%926,62
T26E4 SuperPershing 8683,3148935846,37%746,58
Bat.-Châtillon 155 559990,4054233847,93%950,89
Bat.-Châtillon 25 t AP91152,0466533046,36%1095,28
IS-7101482,2170432045,00%1105,00
Lorraine 155 mle. 518901,9752432045,94%1019,72
Bat.-Châtillon 25 t101378,0961929842,95%955,97
E 25 7571,0344229045,17%671,39
KV-856396,3330328445,77%480,76
IS-38939,2066827649,64%1009,46
Type 62 7465,9860025647,27%873,44
IS7727,8753325347,43%895,97
KV-5 8880,0168725153,39%981,24
Lorraine 155 mle. 507434,8234924443,44%344,32
AMX ELC bis5216,6636824445,49%581,56
AMX 12 t6301,7950523749,79%688,63
Churchill I5305,6126922550,67%515,08
KV-15328,3026721847,71%498,48
Progetto M35 mod. 46 81309,8379221151,66%1485,55
AMX 13 757394,3551119442,78%613,05
Object 252U 81275,5779318451,63%1252,50
Rhm.-Borsig Waffenträger81219,9759818343,17%1050,13
AMX 13 F3 AM6362,1034118245,60%354,96
Bisonte C45 81242,3186516656,63%1271,03
Rheinmetall Skorpion G 81221,6465816543,64%1106,53
Panther/M10 7536,1350414544,83%682,35
Lorraine 40 t 81133,5768813347,37%1249,70
LTTB8488,4259412650,79%804,83
T675221,6722412241,80%264,43
LT-432 8566,8461511843,22%846,49
M374149,2613611745,30%310,47
Object 277101596,6766711136,94%1021,60
Bat.-Châtillon Bourrasque 81395,1877411047,27%1485,06
AMX 13 57 GF 7483,1865610851,85%813,71
Type 6191494,717169950,51%1388,71
Centurion Mk. 7/191305,727639852,04%1165,65
59-Patton 8698,536539350,54%827,21
M7 Priest3201,161569234,78%309,51
KV-26504,305109255,43%775,10
T3091459,586609147,25%1102,22
M3 Lee4152,702119149,45%387,11
Churchill VII6369,213589152,75%539,01
Waffenträger auf Pz. IV91541,446848949,44%1251,01
G.W. Tiger (P)8889,395578846,59%897,26
VK 100.01 (P)81011,107098751,72%1049,72
M5 Stuart489,451878641,86%22,08
Super Conqueror101800,387428548,24%1242,73
Conqueror92009,779198458,33%1931,82
Type T-345227,872318340,96%380,04
M18 Hellcat6310,883928149,38%356,78
Sturmpanzer II4145,851797946,84%293,37
M4A3E8 Fury 6600,176317855,13%1259,71
M8A14180,051787647,37%294,52
Valentine391,251757153,52%188,13
T-284149,231706946,38%270,83
Nashorn6309,723486841,18%279,27
T2 Medium Tank244,491056737,31%1,30
Centurion Mk. I8905,486396642,42%1011,27
Covenanter5125,461686541,54%169,84
Strv S1 81357,156896549,23%1403,11
O-Ni7911,136556442,19%1139,13
Mäuschen91349,307376149,18%1195,00
M2 Medium Tank337,371116053,33%116,14
Excelsior 5358,753286041,67%509,81
P.43 bis6618,035735961,02%1116,33
IS-2-II8888,146445944,07%824,70
Object 703 Version II 81290,507885844,83%1217,37
MT-256163,464735757,89%376,63
M24 Chaffee5231,773265644,64%663,81
Pz.Kpfw. III Ausf. J476,251555345,28%48,27
G.W. Panther7780,496395362,26%1001,68
TOG II* 6513,544615251,92%731,43
KV-220-2 5362,124475150,98%538,75
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4315,643935062,00%875,77
STB-1102019,967955056,00%1593,32
O-Ho8951,426515044,00%888,57
O-I6563,224944936,73%710,27
Marder II3146,041594944,90%263,20
Pz.Sfl. IVc5265,432744936,73%342,68
A-205101,401854850,00%168,04
M5A1 Stuart4118,102064856,25%299,71
T28 Prototype81025,046374854,17%997,91
STA-181075,727524660,87%1405,69
Cruiser Mk. III3110,912064647,83%354,41
AMX 404167,822184445,45%485,81
M75169,682164445,45%420,90
Caernarvon81136,427354346,51%1258,49
ELC EVEN 90 8602,266484358,14%1094,73
StuG III Ausf. G5230,982864247,62%355,71
Tiger (P)7707,265934250,00%795,81
Matilda Black Prince 5227,982264158,54%474,08
Pz.Kpfw. II Luchs4116,633084052,50%278,71
Spähpanzer SP I C7637,956234050,00%1296,50
GSOR 1008 81131,487044055,00%1051,21
B14200,902433948,72%441,25
T34 81028,777233958,97%1272,90
Maus101531,138073958,97%1114,93
T-5491509,847593844,74%1345,23
SU-100Y 6546,974893751,35%806,48
T56 GMC357,36883636,11%0,00
T3 HMC297,201723551,43%282,32
Tiger I71097,597173450,00%1452,57
Black Prince7642,977103461,76%865,66
Škoda T 40 6539,324603432,35%908,51
Pz.Kpfw. III Ausf. E3143,731733351,52%318,80
Grille5237,283233256,25%429,74
T1 Cunningham164,741583141,94%138,50
T-34-856950,107163158,06%2149,24
Object 140101758,617473148,39%1351,46
T25/27529,594582944,83%534,08
STG Guard 8949,526242951,72%1018,01
BT-74123,291982850,00%275,03
Cromwell6552,575522850,00%999,43
Type 5 Chi-Ri7767,825892850,00%1051,24
VK 16.02 Leopard5150,002892828,57%200,22
T-463106,851142729,63%180,10
Comet7802,196132748,15%1171,15
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.458,111622729,63%0,00
Marder 38T4241,002952748,15%474,09
M4A1 FL 10 6794,266942766,67%1400,12
Carro d'assalto P.887823,697942673,08%1216,78
Tiger II81470,627732638,46%1708,82
Cruiser Mk. II2118,231412653,85%402,00
Hummel6482,844372548,00%562,90
Sturmpanzer I Bison395,681092548,00%144,19
MS-1161,241092540,00%65,78
Pz.Kpfw. 38 (t)378,481532536,00%18,60
Lorraine 39L AM3183,641502548,00%460,58
Pz.Kpfw. III/IV5327,724492560,00%875,85
BDR G1 B5275,362952536,00%264,56
AMX 105 AM mle. 474156,211992450,00%364,46
Jagdpanzer IV61029,007032356,52%2163,17
T1 Heavy5319,613422352,17%490,77
AMX 38364,221332343,48%34,76
Cruiser Mk. IV4103,351612352,17%171,23
Pz.Kpfw. I Ausf. C3113,832272339,13%292,32
Crusader6259,643672263,64%736,77
Type 4 Heavy91116,338332171,43%970,55
Churchill III 5309,524612123,81%363,96
AE Phase I 91273,716722133,33%919,77
WZ-111 Alpine Tiger 8968,107322152,38%1048,44
M3 Stuart3108,801762055,00%318,79
Type 4 Chi-To6773,956942065,00%1681,23
Type 2597 Chi-Ha3131,151572050,00%320,30
FV217 Badger102049,908052045,00%1430,09
ShPTK-TVP 100 81096,605382035,00%827,19
Leopard 1102149,116961936,84%1396,80
IS-M81163,536961931,58%1062,88
Cromwell B 6603,375971952,63%961,89
D23163,442131855,56%564,16
Škoda T 256816,115781838,89%1513,20
Leichttraktor146,001451827,78%2,78
T-26240,94611827,78%0,68
Cruiser Mk. I196,171561850,00%322,14
T-50-2 6299,784481838,89%533,49
BT-2297,241901752,94%358,73
Centurion Action X101610,477831758,82%1345,97
Hotchkiss EBR7383,475921758,82%736,86
FV4202 8890,006711747,06%912,10
Panzerjäger I286,751171656,25%201,77
Sturer Emil7970,255941650,00%1210,83
Vickers Medium Mk. I113,33471546,67%48,69
Škoda T 245683,935541560,00%2000,33
Pz.Kpfw. II254,871371546,67%55,80
SU-26363,671121526,67%1,17
VK 28.016237,874711553,33%559,25
Panhard AMD 178B6550,275621553,33%1608,07
BZ-176 81078,736811533,33%801,58
VK 30.01 (H)5569,505571464,29%1416,37
AT-1278,93881435,71%60,68
Renault FT AC266,29741435,71%1,56
FV3046372,143521450,00%487,41
M2 Light296,771531338,46%151,79
SU-76M486,311131338,46%0,00
T2 Light Tank 289,623061353,85%290,33
BT-7 artillery 3168,312911353,85%581,48
Hotchkiss H35263,5078128,33%28,17
M415227,832351241,67%138,82
AMX M4 mle. 457489,004181225,00%373,81
Birch Gun475,081451258,33%183,13
Bat.-Châtillon 155 5810897,834751233,33%496,54
STA-2 8470,254881250,00%415,27
T-345502,555611163,64%1489,01
T1 HMC280,911211145,45%267,19
SU-76G FT4569,643891172,73%1292,73
VK 30.01 (P)6195,004111163,64%265,00
Universal Carrier 2-pdr285,361301154,55%223,26
Renault FT 75 BS226,00741030,00%0,00
Vickers Mk. E Type B256,901101050,00%79,97
Durchbruchswagen 24155,602221030,00%170,11
Dicker Max 6338,102731020,00%278,70
T14 5430,56578944,44%780,12
D126,7830933,33%0,00
Type 91 Heavy3139,33154933,33%229,58
59-16676,56262922,22%3,10
Achilles6457,33422955,56%650,13
Grille 15102296,89809955,56%1727,29
M22 Locust 394,33315955,56%241,13
FCM 36 Pak 40 3124,25222837,50%60,38
Type 95 Heavy4197,50189825,00%407,19
Pz.Kpfw. I261,50157837,50%3,10
AMBT 8913,75532837,50%677,43
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6486,38431825,00%654,56
Pz.Kpfw. 35 (t)274,57134757,14%270,00
ST vz. 394223,00214728,57%429,12
Type 3 Chi-Nu5363,43324728,57%711,72
M10 Wolverine5416,57342742,86%690,59
AMX 50 Foch (155) 101407,14730757,14%908,58
M24E2 Super Chaffee 6295,29445742,86%511,79
IS-2 7752,29515728,57%630,33
Sexton II3117,83159666,67%483,71
IS-27888,50718666,67%1242,04
SU-18233,6778666,67%251,06
Type 586566,33535633,33%924,67
Loyd Gun Carriage263,00123633,33%148,23
T376484,50459633,33%999,94
Bat.-Châtillon 12 t8396,67478650,00%498,72
StuG IV 5259,17300633,33%386,73
O-I Experimental5383,40465580,00%748,96
SU-85B452,00180540,00%5,24
Renault UE 57360,40224560,00%179,07
T-1506372,60414540,00%350,02
Challenger7772,40415520,00%722,70
SU-85I 5596,80438540,00%1081,90
LTP 368,80251560,00%226,25
M15/423135,00250450,00%213,47
Archer557,50214450,00%106,25
Char Mle. 75 947,00504450,00%134,24
Pz.Kpfw. T 25 5256,75286425,00%377,26
Super Hellcat 7610,256854100,00%902,12
Renault FT120,3344333,33%0,00
Renault NC-31133,3356333,33%0,00
Type 97 Chi-Ha363,00202366,67%234,97
G.Pz. Mk. VI (e)20,00111366,67%261,00
Pz.Sfl. IC 4301,67360333,33%693,27
Type 3 Chi-Nu Kai 540,335730,00%0,00
T7 Combat Car 27,67125366,67%261,00
Type 1 Chi-He4346,00355250,00%931,26
T404175,00236250,00%254,23
Valentine AT470,505520,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5217,50305250,00%369,62
Gabler’s Destroyer 5464,50535250,00%1366,78
KV-1SA 5594,008032100,00%1333,01
Matilda IV 5370,50480250,00%747,21
Valentine II 491,0014020,00%22,14
Sexton I 3221,0016220,00%564,57
Light Mk. VIC 276,508820,00%144,58
Panther mit 8,8 cm L/71 8534,50486250,00%518,85
Pz.Kpfw. II Ausf. D 280,0024120,00%125,32
Vickers Medium Mk. II20,001831100,00%261,00
LT vz. 3830,005710,00%0,00
T-50542,001931100,00%261,00
T-54 ltwt.9222,0044710,00%6,68
AMR 35 2117,003831100,00%519,63
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4213,0024510,00%242,51
T1E6 251,008910,00%3,10
Löwe 81614,0010551100,00%1624,73
T26E5 81014,0050410,00%991,68
T-54 first prototype 8705,0010051100,00%959,96
King Tiger (Captured) 7923,0037510,00%818,41
AMX Canon d'assaut 105 8649,0022810,00%334,04
M41D 8986,008841100,00%1576,24
AMX M4 mle. 49 Liberté 81470,0067810,00%1263,12
WZ-120-1G FT 8475,008871100,00%437,37

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 20.07.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.07.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 24.12.2020
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.12.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 14.06.2021
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.10.2016
Opuścił klan: 12.11.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.01.2019
Opuścił klan: 21.12.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.11.2018
Opuścił klan: 02.12.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.11.2016
Opuścił klan: 08.10.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.12.2018
Opuścił klan: 18.01.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.11.2018
Opuścił klan: 24.11.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.11.2016
Opuścił klan: 15.11.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.06.2016
Opuścił klan: 03.10.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.01.2016
Opuścił klan: 17.06.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.06.2015
Opuścił klan: 03.12.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.04.2015
Opuścił klan: 18.06.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.02.2015
Opuścił klan: 08.04.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.03.2014
Opuścił klan: 31.01.2015