Constantin_TheGreat

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 28.09.2017

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew31420000
Ø Poziom6,680,000,000,00
Zwycięstwa1533948,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki1575650,15%00,00%00,00%00,00%
Remisy3251,03%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy800725,48%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi234960,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy294540,9400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia766,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy409381,3000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy174120,5500,0000,0000,00
Doświadczenie406,200,000,000,00
WN7938,760,000,000,00
WN81065,270,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew31420
Ø Poziom6,68
Zwycięstwa1533948,82%
Porażki1575650,15%
Remisy3251,03%
Przetrwane bitwy800725,48%
Zniszczone czołgi234960,75
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy294540,94
Zadane uszkodzenia766,57
Punkty zajęcia bazy409381,30
Punkty obrony bazy174120,55
Doświadczenie406,20
WN7938,76
WN81065,27
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki4100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy61,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia928,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie82,250,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa00,00%
Porażki4100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy61,50
Zadane uszkodzenia928,75
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie82,25
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew12000
Zwycięstwa216,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki1083,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy325,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy30,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia647,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie162,920,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew12
Zwycięstwa216,67%
Porażki1083,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy325,00%
Zniszczone czołgi60,50
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy30,25
Zadane uszkodzenia647,25
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie162,92
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy31,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia388,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie84,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy31,00
Zadane uszkodzenia388,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie84,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew15000
Zwycięstwa213,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki1386,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy16,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,1300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,140,000,000,00
Wykryte pojazdy120,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia520,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie116,070,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew15
Zwycięstwa213,33%
Porażki1386,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy16,67%
Zniszczone czołgi20,13
Zniszczonych/zgonów0,14
Wykryte pojazdy120,80
Zadane uszkodzenia520,07
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie116,07
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew77000
Zwycięstwa3241,56%00,00%00,00%00,00%
Porażki4457,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,30%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2532,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi460,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy720,9400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia782,700,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1902,4700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1191,5500,0000,0000,00
Doświadczenie427,190,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew77
Zwycięstwa3241,56%
Porażki4457,14%
Remisy11,30%
Przetrwane bitwy2532,47%
Zniszczone czołgi460,60
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy720,94
Zadane uszkodzenia782,70
Punkty zajęcia bazy1902,47
Punkty obrony bazy1191,55
Doświadczenie427,19
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew93000
Zwycięstwa3335,48%00,00%00,00%00,00%
Porażki5963,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3032,26%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi470,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy560,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia706,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1171,2600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy690,7400,0000,0000,00
Doświadczenie205,220,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew93
Zwycięstwa3335,48%
Porażki5963,44%
Remisy11,08%
Przetrwane bitwy3032,26%
Zniszczone czołgi470,51
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy560,60
Zadane uszkodzenia706,73
Punkty zajęcia bazy1171,26
Punkty obrony bazy690,74
Doświadczenie205,22
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa1100,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.539,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie270,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa1100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi11,00
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.539,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie270,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (173)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T26E4 SuperPershing 8970,32495298947,78%1196,14
T1 Heavy5464,95335111849,91%906,04
O-I6845,30497109755,52%1545,43
T2971017,47485102750,34%1331,85
T26E5 Patriot 8935,2257282448,06%1017,13
T3 HMC2260,5730181156,97%1429,99
T-1506797,8945475052,27%1485,92
T-703242,5125455955,99%1006,91
E 7591271,4849151948,75%1122,50
Centurion Mk. 7/191451,2552051650,19%1431,00
IS-381176,0950648447,31%1339,81
Object 70491761,0950348249,17%1508,54
Tiger I7832,2939747146,50%983,15
T-5491107,3646046446,12%1020,40
VK 16.02 Leopard5125,2721245445,59%194,29
Ram II 5461,3835944749,22%1206,52
VK 36.01 (H)6546,6635742950,12%879,49
ISU-15281269,4146341450,72%1351,43
Pz.Kpfw. I Ausf. C3118,9922141448,07%411,95
Tiger II81054,6447139447,46%1216,37
M10391161,3447739446,45%1006,27
T71 DA7642,2343838150,13%1265,22
Indien-Panzer8915,7142936145,15%1081,43
M66421,0929434751,01%491,64
T-1091261,8844433144,41%1152,81
TOG II* 6772,8438532846,65%1241,19
KV-481085,4250132550,77%1271,45
AMX 13 757542,3841232047,50%1076,02
Löwe 8931,5552932046,56%897,93
Cromwell6402,5530131948,28%649,68
ST-I91493,1951031549,84%1329,99
Aufklärungspanzer Panther 7336,6233730344,55%503,33
AMX AC mle. 467821,3038529950,17%1144,91
T698908,8444229145,36%1049,32
T-34-856443,3331129047,59%738,52
Centurion Mk. I8950,6546628446,48%1217,31
M26 Pershing8908,8448627952,33%1153,24
AT 1581313,2251027651,81%1499,38
T328958,5042526542,64%939,23
T-448813,8046626149,43%1071,42
Tortoise91218,3643425941,70%815,64
KV-15579,9840224853,23%1293,79
O-Ho81049,4852224442,62%973,06
O-I Experimental5694,6041222953,71%1448,88
VK 28.016145,4025722849,56%229,29
SU-1527927,4744522150,23%1336,38
112 8897,9254421646,76%957,57
IS7870,9248221450,00%1125,03
Comet7567,4939721050,00%858,97
AT 86544,6233520946,41%841,77
T-437590,7041420654,85%910,60
Churchill I5546,5935520448,53%1174,34
KV-137531,7736920450,00%751,05
O-Ni7933,8247920153,73%1158,87
Type 3 Chi-Nu Kai 5388,9628619839,39%869,58
T110E5101419,9147319549,74%1017,97
KV-37934,7250019352,85%1257,56
Centurion Action X101328,8037617934,64%783,10
Pz.Kpfw. III/IV5200,2820317048,24%362,59
ARL V396612,6434817051,18%1156,15
FV4202 8841,6443117041,18%868,79
AT 77877,2044215844,94%1072,22
Caernarvon8807,4345315345,10%709,13
Chrysler K GF 8990,1349215341,83%927,75
Crusader6148,7818414852,70%275,89
T54E191045,0550414844,59%768,25
SU-1006592,6330414548,97%940,14
T207726,6350814447,92%1025,17
AMX 12 t6266,5833013754,74%593,20
Black Prince7827,8648413546,67%1118,39
SU-54479,7523013548,89%1333,61
Object 705A101473,0755613441,79%976,67
Spähpanzer SP I C7702,6341312746,46%1342,93
Covenanter598,4116612647,62%116,44
M3 Lee4183,6318012348,78%513,49
AT 25269,2823512352,85%524,62
M4A3E8 Sherman6530,7138611759,83%1122,95
T216271,0935511749,57%589,07
FV215b (183) 101303,3948111442,98%759,98
Pz.Kpfw. III Ausf. J452,3813811042,73%25,48
IS-M8979,9361310966,06%1202,02
T-345167,8518710646,23%238,14
Churchill VII6546,3438210359,22%924,33
VK 30.01 (P)6514,4034710049,00%728,70
E 100101501,404789646,88%1117,51
SU-263112,461219345,16%116,34
AMX ELC bis5100,522118750,57%163,84
Object 70591228,066458257,32%1098,75
SU-855348,322328150,62%664,61
Type 3 Chi-Nu5370,262957839,74%928,94
LTP 3181,211827642,11%656,31
IS-6 8959,285397455,41%958,86
SU-85B4204,401717346,58%333,88
KV-26605,264177350,68%913,41
Type 5 Ke-Ho4202,572227254,17%579,93
M75221,582607248,61%707,35
M4A1 Sherman5350,522816940,58%740,12
Somua SAu 404195,411896944,93%343,80
A-20570,311526848,53%95,18
S35 CA5557,003196848,53%1264,48
Pz.Sfl. IVc5450,793126850,00%1033,24
Alecto4177,971556538,46%231,89
T25 Pilot Number 1 8884,975406555,38%1119,64
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5318,492826339,68%615,37
Pz.Kpfw. 35 (t)2114,441575955,93%487,52
M46 Patton9640,124345829,31%299,52
SU-18275,00895639,29%187,37
Object 268101652,784125448,15%1132,48
AMX 404109,271895257,69%319,94
SU-86316,162154951,02%287,14
Pz.Kpfw. II Luchs465,271064829,17%0,42
Vickers Medium Mk. I1161,501784447,73%813,20
T1 Cunningham184,301394344,19%287,31
Type 95 Heavy4187,102004148,78%460,55
Marder 38T4456,633154047,50%1166,06
T-34-85M 6668,584174052,50%1062,17
P.435130,551923839,47%58,46
BT-7459,971253743,24%41,40
AMX AC mle. 488663,864393737,84%433,84
Pz.Kpfw. III Ausf. E381,221243641,67%26,44
AMX 38380,031363441,18%18,40
SU-76M4153,521563345,45%232,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4205,152503348,48%474,79
IS-7101279,254033234,38%710,61
P26/404223,652293138,71%344,56
Pz.Kpfw. II256,811503151,61%99,34
IS-4101524,584813151,61%1149,82
Valentine AT4291,031963151,61%847,39
Matilda4265,332663036,67%567,84
M2 Medium Tank365,451102951,72%102,15
Dicker Max 6562,002822934,48%754,17
Type 91 Heavy3119,731612653,85%289,29
Renault UE 573215,352452650,00%635,96
Cruiser Mk. IV4103,681672564,00%270,54
T57 Heavy101140,805562536,00%565,38
M3 Stuart3161,501932454,17%593,46
T7 Combat Car 2109,781912352,17%446,15
T-463200,231572240,91%692,10
Type 98 Ke-Ni3200,432362157,14%893,55
Vickers Medium Mk. III3147,001491850,00%415,23
M5 Stuart4128,502951866,67%356,55
Renault FT AC299,561021844,44%163,31
Universal Carrier 2-pdr278,001151855,56%196,69
BT-7 artillery 3116,891611833,33%151,78
Bat.-Châtillon 12 t8655,594001747,06%1069,78
Pz.Kpfw. I241,061021637,50%0,47
Tetrarch 279,751331643,75%167,09
BT-2213,07971560,00%173,17
Leichttraktor166,801511560,00%233,30
T-62A101115,404141540,00%716,11
Object 25791270,934381546,67%1079,77
T-50-2 6174,673261560,00%370,84
M15/423136,792531442,86%166,47
T-60261,46951330,77%13,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3243,672491250,00%794,58
Spähpanzer Ru 2519522,922911225,00%458,37
43 M. Toldi III 3128,422231258,33%617,08
T-262169,641211118,18%657,46
Vickers Medium Mk. II2107,801371050,00%398,19
Cruiser Mk. III356,44130933,33%0,55
Type 95 Ha-Go2180,13186850,00%739,23
M2 Light2146,38214850,00%493,54
Type 89 I-Go/Chi-Ro2215,38211862,50%888,02
MS-1143,0072728,57%2,46
T2 Medium Tank273,00142742,86%130,18
Hotchkiss H35291,60167560,00%328,65
T-116 3238,0015240,00%725,99
Light Mk. VIC 2123,5010940,00%414,63
FV217 Badger101195,00305333,33%574,11
AE Phase I 91305,6727130,00%857,27
Strv fm/21131,50157250,00%76,78
Renault Otsu177,50118250,00%167,99
Renault FT120,001321100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 28.09.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 28.09.2017
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.09.2014
Opuścił klan: 02.09.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.09.2015
Opuścił klan: 21.10.2015
Stopień: Podoficer
Dołączył: 06.09.2014
Opuścił klan: 02.09.2015