Conker68

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.01.2020

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew9530000
Ø Poziom6,220,000,000,00
Zwycięstwa464648,75%00,00%00,00%00,00%
Porażki481450,51%00,00%00,00%00,00%
Remisy700,73%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy204621,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi51930,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,690,000,000,00
Wykryte pojazdy73900,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia540,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy133231,4000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy16160,1700,0000,0000,00
Doświadczenie349,030,000,000,00
WN7697,550,000,000,00
WN8714,930,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew9530
Ø Poziom6,22
Zwycięstwa464648,75%
Porażki481450,51%
Remisy700,73%
Przetrwane bitwy204621,47%
Zniszczone czołgi51930,54
Zniszczonych/zgonów0,69
Wykryte pojazdy73900,78
Zadane uszkodzenia540,73
Punkty zajęcia bazy133231,40
Punkty obrony bazy16160,17
Doświadczenie349,03
WN7697,55
WN8714,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew22000
Zwycięstwa940,91%00,00%00,00%00,00%
Porażki836,36%00,00%00,00%00,00%
Remisy522,73%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1150,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi140,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,270,000,000,00
Wykryte pojazdy40,1800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.192,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy492,2300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy873,9500,0000,0000,00
Doświadczenie508,090,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew22
Zwycięstwa940,91%
Porażki836,36%
Remisy522,73%
Przetrwane bitwy1150,00%
Zniszczone czołgi140,64
Zniszczonych/zgonów1,27
Wykryte pojazdy40,18
Zadane uszkodzenia1.192,23
Punkty zajęcia bazy492,23
Punkty obrony bazy873,95
Doświadczenie508,09
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew166000
Zwycięstwa8148,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki6539,16%00,00%00,00%00,00%
Remisy2012,05%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6740,36%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi970,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,980,000,000,00
Wykryte pojazdy550,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia837,620,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3061,8400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy960,5800,0000,0000,00
Doświadczenie448,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew166
Zwycięstwa8148,80%
Porażki6539,16%
Remisy2012,05%
Przetrwane bitwy6740,36%
Zniszczone czołgi970,58
Zniszczonych/zgonów0,98
Wykryte pojazdy550,33
Zadane uszkodzenia837,62
Punkty zajęcia bazy3061,84
Punkty obrony bazy960,58
Doświadczenie448,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew162000
Zwycięstwa8150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki8150,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6137,65%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi780,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,770,000,000,00
Wykryte pojazdy810,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia874,130,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2301,4200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9585,9100,0000,0000,00
Doświadczenie568,780,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew162
Zwycięstwa8150,00%
Porażki8150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy6137,65%
Zniszczone czołgi780,48
Zniszczonych/zgonów0,77
Wykryte pojazdy810,50
Zadane uszkodzenia874,13
Punkty zajęcia bazy2301,42
Punkty obrony bazy9585,91
Doświadczenie568,78
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew654000
Zwycięstwa27742,35%00,00%00,00%00,00%
Porażki34552,75%00,00%00,00%00,00%
Remisy324,89%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy22834,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3020,4600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,710,000,000,00
Wykryte pojazdy2640,4000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia570,910,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5380,8200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7841,2000,0000,0000,00
Doświadczenie325,290,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew654
Zwycięstwa27742,35%
Porażki34552,75%
Remisy324,89%
Przetrwane bitwy22834,86%
Zniszczone czołgi3020,46
Zniszczonych/zgonów0,71
Wykryte pojazdy2640,40
Zadane uszkodzenia570,91
Punkty zajęcia bazy5380,82
Punkty obrony bazy7841,20
Doświadczenie325,29
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa250,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki250,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy10,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia773,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie418,750,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa250,00%
Porażki250,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy10,25
Zadane uszkodzenia773,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie418,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (137)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T26E4 SuperPershing 8777,32463101448,62%822,61
VK 36.01 (H)6486,0634546750,96%698,00
T-34-85M 6592,8439343349,19%872,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5201,6721137143,40%299,36
Tiger II8806,2042235752,10%793,39
Löwe 81031,0853429750,51%1076,67
E 7591005,9950628248,23%720,21
T1 Heavy5451,2235627657,25%917,10
BDR G1 B5461,1329323242,24%750,39
IS-38840,6844023148,48%782,11
Cromwell6359,2330422846,93%522,14
T-1506559,9235022752,86%839,38
T297875,0443621253,30%1058,12
Tiger I7606,4436018944,97%576,41
VK 100.01 (P)8860,4645318145,30%775,72
IS7667,5737617446,55%742,52
KV-15340,1130217347,98%538,24
O-I6533,9034016850,00%791,38
KV-856557,2332716443,29%793,09
Tiger (P)7748,2040816150,31%861,33
O-Ni7837,2644412954,26%1010,03
Type T-345243,8924312748,82%512,29
O-I Experimental5390,7329712651,59%641,40
Strv 746486,2430512035,83%673,06
T-28472,1116711655,17%144,37
Crusader6238,0126311660,34%666,08
T-28E with F-30 4336,4626911250,00%692,71
Leo7535,2133310743,93%630,40
M66603,5538110150,50%860,04
VK 30.01 (P)6450,313119947,47%577,26
Object 2579973,054639252,17%750,63
E 100101405,744859149,45%950,74
Strv m/425283,642408446,43%543,69
M24 Chaffee5184,482468245,12%410,66
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.470,372387951,90%108,53
KV-1S6320,673087655,26%455,72
VK 28.016239,342357441,89%436,61
Matilda4187,632097346,58%320,61
Type 95 Heavy4121,491727040,00%137,72
Churchill I5342,872896842,65%503,34
Comet7407,812996845,59%422,43
KV-26479,203506654,55%679,30
VK 16.02 Leopard5206,222436357,14%590,45
IS-6 8846,124686043,33%702,03
M5A1 Stuart472,272155954,24%132,75
T328583,203595940,68%386,31
Type 1 Chi-He4214,212415850,00%541,88
M5 Stuart481,591945851,72%109,00
Centurion Mk. I8308,783105832,76%89,65
M3 Lee4143,371895754,39%390,17
KV-37710,964145644,64%719,69
Lago4240,262275050,00%674,58
Covenanter5127,962054654,35%290,15
P.43 bis6524,844224456,82%888,28
T376268,812554245,24%475,01
Mäuschen9865,024024139,02%492,88
P.435326,862543638,89%679,51
B14225,692663557,14%578,77
O-Ho8955,455343345,45%960,40
Type 91 Heavy3101,251583243,75%122,39
P26/404244,762262948,28%512,48
Churchill VII6474,102982934,48%581,34
M2 Medium Tank379,341392948,28%96,43
L-60 287,281732927,59%216,48
Type 3 Chi-Nu5167,222012751,85%290,40
ARL 446559,113302748,15%841,59
T-703148,481832744,44%356,13
T-463107,771692657,69%352,17
Emil I8595,483922343,48%396,04
Marder II3163,452002250,00%353,94
Pz.Kpfw. 35 (t)2122,292042157,14%571,44
Pz.Kpfw. 38 (t)383,811692161,90%224,45
Marder 38T4136,951892128,57%77,58
Type 97 Chi-Ha3214,202472055,00%749,74
M3 Stuart3121,002081850,00%343,36
M15/423173,001761850,00%360,22
Type 2597 Chi-Ha3132,391411833,33%219,44
10TP3108,731351540,00%176,48
D12137,693141369,23%708,26
Vickers Mk. E Type B276,461541330,77%69,47
Strv m/40L3181,251851216,67%383,05
M2 Light2117,581961241,67%252,19
Carro d'assalto P.887501,084471258,33%592,34
T-80476,581871258,33%178,93
D23104,271961154,55%263,75
LT vz. 38393,091641127,27%100,62
Cruiser Mk. IV441,551291163,64%209,15
Stuart I-IV3163,302981070,00%709,26
M3G FT3251,301861050,00%630,08
LT vz. 352126,89181955,56%527,62
Lorraine 39L AM3141,33108933,33%201,42
AMX 383178,89181944,44%415,59
Valentine AT4148,11155944,44%194,54
14TP4103,50149850,00%204,97
Leichttraktor185,25151850,00%245,72
Vickers Medium Mk. II235,0069728,57%0,00
T-26279,29202757,14%277,11
M4A1 Sherman5306,83364683,33%749,83
Panzerjäger I2181,83256683,33%799,43
T2 Medium Tank284,83198683,33%458,87
IS-2-II8553,00444650,00%440,68
T1 Cunningham177,40109540,00%202,76
Renault FT1152,60250560,00%856,10
Renault FT 75 BS2164,20166560,00%1107,80
Type 89 I-Go/Chi-Ro2214,60460560,00%1002,62
Cruiser Mk. III3116,60166520,00%334,69
Tetrarch 278,40130540,00%116,43
Chi-Ni2100,75168425,00%248,66
Grant4203,75270450,00%521,66
Vickers Medium Mk. III3114,00135450,00%253,38
Ikv 72350,001244100,00%261,00
MS-1141,2599450,00%78,83
T-1091399,00379425,00%1071,62
G.Pz. Mk. VI (e)242,50106475,00%261,00
Vickers Medium Mk. I1202,33227366,67%1339,12
M22397,505302100,00%2854,19
Renault Otsu1124,50318250,00%425,23
4TP134,00102250,00%78,28
P.43 ter7241,0023120,00%62,20
Pz.Kpfw. II Luchs445,502212100,00%261,00
SU-76G FT4492,503142100,00%1208,61
Universal Carrier 2-pdr2164,508020,00%442,88
Alecto4147,00164250,00%213,19
Pz.Kpfw. II Ausf. G30,005620,00%0,00
T-60288,00279250,00%207,04
Strv fm/211405,006671100,00%3926,59
Fiat 30001237,003111100,00%1316,74
TKS z n.k.m. 20 mm 231,001181100,00%261,00
M14/412125,002061100,00%458,04
7TP273,001001100,00%263,96
Pvlvv fm/42255,002181100,00%261,00
T-116 390,008110,00%88,40
T-29 30,001291100,00%261,00
T-45 292,001421100,00%421,42
M24E2 Super Chaffee 6103,0020310,00%0,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 40,002941100,00%261,00
AC 1 Sentinel 4176,0017010,00%298,99

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.01.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.01.2020
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.08.2016
Opuścił klan: 10.10.2019