Cikastefa

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.01.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew25297000
Ø Poziom8,960,000,000,00
Zwycięstwa1464157,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki1035440,93%00,00%00,00%00,00%
Remisy3021,19%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy863834,15%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi313081,2400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,880,000,000,00
Wykryte pojazdy392671,5500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.118,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy136460,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy156140,6200,0000,0000,00
Doświadczenie872,930,000,000,00
WN71647,520,000,000,00
WN82571,970,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew25297
Ø Poziom8,96
Zwycięstwa1464157,88%
Porażki1035440,93%
Remisy3021,19%
Przetrwane bitwy863834,15%
Zniszczone czołgi313081,24
Zniszczonych/zgonów1,88
Wykryte pojazdy392671,55
Zadane uszkodzenia2.118,92
Punkty zajęcia bazy136460,54
Punkty obrony bazy156140,62
Doświadczenie872,93
WN71647,52
WN82571,97
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew646000
Zwycięstwa35454,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki27642,72%00,00%00,00%00,00%
Remisy162,48%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy22034,06%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4680,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy7121,1000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.618,310,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3930,6100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1750,2700,0000,0000,00
Doświadczenie771,930,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew646
Zwycięstwa35454,80%
Porażki27642,72%
Remisy162,48%
Przetrwane bitwy22034,06%
Zniszczone czołgi4680,72
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy7121,10
Zadane uszkodzenia1.618,31
Punkty zajęcia bazy3930,61
Punkty obrony bazy1750,27
Doświadczenie771,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6000
Zwycięstwa233,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki350,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy116,67%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy233,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi61,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy20,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia941,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie555,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6
Zwycięstwa233,33%
Porażki350,00%
Remisy116,67%
Przetrwane bitwy233,33%
Zniszczone czołgi61,00
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy20,33
Zadane uszkodzenia941,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie555,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew20000
Zwycięstwa1365,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki735,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy945,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,450,000,000,00
Wykryte pojazdy341,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia527,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy301,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1296,4500,0000,0000,00
Doświadczenie774,150,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew20
Zwycięstwa1365,00%
Porażki735,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy945,00%
Zniszczone czołgi50,25
Zniszczonych/zgonów0,45
Wykryte pojazdy341,70
Zadane uszkodzenia527,75
Punkty zajęcia bazy301,50
Punkty obrony bazy1296,45
Doświadczenie774,15
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1923000
Zwycięstwa105554,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki82442,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy442,29%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy71036,92%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi14370,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,180,000,000,00
Wykryte pojazdy14210,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.271,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11570,6000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy14640,7600,0000,0000,00
Doświadczenie718,530,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1923
Zwycięstwa105554,86%
Porażki82442,85%
Remisy442,29%
Przetrwane bitwy71036,92%
Zniszczone czołgi14370,75
Zniszczonych/zgonów1,18
Wykryte pojazdy14210,74
Zadane uszkodzenia1.271,98
Punkty zajęcia bazy11570,60
Punkty obrony bazy14640,76
Doświadczenie718,53
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew673000
Zwycięstwa37756,02%00,00%00,00%00,00%
Porażki29043,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy60,89%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy22633,58%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5460,8100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,220,000,000,00
Wykryte pojazdy5860,8700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.632,120,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2570,3800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4290,6400,0000,0000,00
Doświadczenie751,760,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew673
Zwycięstwa37756,02%
Porażki29043,09%
Remisy60,89%
Przetrwane bitwy22633,58%
Zniszczone czołgi5460,81
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy5860,87
Zadane uszkodzenia1.632,12
Punkty zajęcia bazy2570,38
Punkty obrony bazy4290,64
Doświadczenie751,76
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (184)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Bat.-Châtillon 25 t102688,50891209458,69%3064,15
FV4005 Stage II102523,1173597055,88%2070,06
AMX 13 105101863,4284791857,19%2699,03
TVP T 50/51102885,4192990260,09%2988,58
IS-6 81725,2689078157,36%2440,88
Bat.-Châtillon Bourrasque 81972,48100777862,21%2845,16
LT-432 81167,7893374057,43%2706,58
Panhard EBR 105101800,0988867859,14%2677,69
T95/FV4201 Chieftain 103029,5999466864,22%2602,90
Object 140102593,8989666153,40%2760,75
T110E4103038,8784265458,87%2597,20
Rheinmetall Skorpion 82185,4893362558,08%2748,00
Object 907 102684,8895960161,40%2626,10
Strv 103B102936,5082455555,86%2426,86
Type 64 6793,2264453653,92%2178,47
SU-130PM 82107,9689953057,36%2513,06
T-100 LT101487,6578952853,03%2135,62
T-54 ltwt.91468,8479549455,06%2511,84
STB-1102738,3892143459,68%2564,00
WZ-111 model 5A103100,4393942759,25%3227,22
leKpz M 41 90 mm GF 81337,8488840658,37%3000,80
M4A1 Revalorisé 81811,1692940059,50%2747,29
Grille 15102910,6975734950,72%2250,45
T25 Pilot Number 1 81444,0594133356,46%2319,92
AMX 50 B102860,1086532557,23%2568,03
Object 260 102890,3098532161,68%2597,82
Panther mit 8,8 cm L/71 81290,0768728955,36%1844,35
Kranvagn102979,7596427559,64%2675,92
Object 261101894,2074226952,79%1786,30
VK 72.01 (K) 102831,6290226056,54%2100,96
ELC EVEN 90 8817,8186025957,14%1912,15
T-5491699,7284924857,66%1968,40
E 25 71847,17107124762,35%3531,93
Strv S1 82373,2297822867,54%3464,76
T3092383,0175120860,58%2611,05
WZ-111 model 1-492460,4295219555,38%2744,47
113102762,2395518758,29%2951,87
T3281503,9288218651,08%2005,19
T110E5102569,4691118457,61%2314,13
M10391818,1987617361,27%1875,39
Bat.-Châtillon 25 t AP91995,1396817164,33%2638,49
IS-7102529,3693417052,94%2242,93
LTTB81006,7555016250,00%2105,62
M60 102978,5497616165,84%2915,12
AMX 13 9091267,5884615649,36%2324,18
Lansen C 81891,10104813260,61%2780,76
AMX 12 t6803,5168012657,14%2555,23
Strv 103-092724,8592511461,40%3149,07
AMX 13 7571121,4787911455,26%2849,93
T28 Prototype81675,9589810462,50%2065,95
SU-14-17921,4374610358,25%1439,73
ISU-152K 81925,278729058,89%2500,63
SU-14-281323,648068959,55%1540,99
11081377,787568758,62%1758,37
T2971342,709118659,30%2043,35
Charioteer81860,428558556,47%2260,82
T-22 medium 101889,447228450,00%1617,21
FV4004 Conway92631,309568063,75%2933,87
Carro da Combattimento 45 t 102835,619597665,79%2685,63
UDES 0382444,749447452,70%3369,86
T-345680,464167256,94%2324,81
MT-256685,016477251,39%2495,09
Conqueror Gun Carriage101377,866837154,93%1059,53
T26E5 81698,639666851,47%2417,67
212A91650,467986762,69%1603,69
M18 Hellcat61066,017896759,70%2197,91
FV380591446,477126654,55%1393,15
T25/271471,638936467,19%2558,30
Projet Louis 91302,636956330,16%1615,97
AMX 50 12092457,698946254,84%2753,65
121102845,689966264,52%2656,89
T26E4 SuperPershing 81748,1010196254,84%2408,05
Object 705A102268,348576259,68%1835,13
Charioteer Nomad 82138,268976246,77%2401,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5902,958596165,57%3347,91
AMX M4 mle. 54102547,149345959,32%2015,82
Waffenträger auf Pz. IV92736,979065853,45%2465,53
Panhard EBR 9091545,088334942,86%2697,36
M2 Light2506,157454858,33%3493,31
BZT-70 102698,608324843,75%1530,03
AMX 50 10082008,009754755,32%2615,72
Ares 90102520,878924751,06%2126,88
Ares 8592265,2810674663,04%2648,54
M66918,457004454,55%1604,32
Panhard AML Lynx 6x681409,559744459,09%3292,73
E 75 TS 81943,899864456,82%2551,35
STA-2 81831,5210794470,45%3117,70
Challenger71685,229114170,73%2657,99
AE Phase I 92655,1310763956,41%2989,15
Emil II92538,2911043860,53%2751,23
Rhm.-Borsig Waffenträger82215,979123863,16%2523,64
Škoda T 56 82437,2911083860,53%2710,85
TVP VTU Koncept81502,438393767,57%2251,82
Emil I82418,2411643762,16%3440,61
IS-382026,329583759,46%2815,54
SU-86652,894433754,05%822,29
Object 277102448,118103650,00%1917,18
FV4202 81550,818603661,11%2392,83
KV-26847,946453557,14%1424,13
T675903,207703565,71%2685,28
AMX ELC bis5771,357433450,00%3065,17
E 100103076,619023345,45%2274,51
M56 Scorpion 71454,619593369,70%3134,89
T92 8726,977393256,25%1428,17
IS-271198,237533148,39%1611,13
SU-122A5437,974483053,33%915,16
Object 25792317,2010293063,33%3074,63
Object 252U Defender 81671,1010013073,33%2040,68
Stridsyxa 82217,9310783060,00%2527,29
Hotchkiss EBR7815,107302962,07%2130,64
Vz. 55102424,399012864,29%1859,61
SU-100Y 61465,858952762,96%2949,50
Type 5861041,508552665,38%2450,09
Panhard AMD 178B6833,128222661,54%3030,70
Ares 7581418,689252560,00%1873,29
Caliban 81623,649772564,00%2517,38
T1 Heavy5592,795902462,50%1277,57
TNH 105/100081508,759092462,50%2165,50
Ikv 65 Alt II61367,048332475,00%3474,67
Panhard EBR 75 (FL 10) 8485,685232240,91%556,48
Kunze Panzer 92718,1410072161,90%3363,02
Bofors Tornvagn 81828,769062152,38%2203,08
KR-1112195,058322138,10%1193,80
Type T-345774,157572055,00%3011,40
AMX M4 mle. 4571245,206902040,00%1632,31
AMX 50 Foch B102622,658942050,00%2007,28
Valentine II 4524,156602055,00%2152,74
Maus102081,328041942,11%1503,31
A-205224,473711764,71%768,43
T-463429,354081764,71%2808,32
P.43 bis61419,509271675,00%3172,72
Jade Coil 82588,3110961656,25%3156,52
Škoda T 256903,147421450,00%2036,38
Crusader 5.5-in. SP7746,295871464,29%1085,48
FV2078916,436891457,14%976,84
Škoda T 27 81334,647801457,14%1767,18
Vz. 44-171726,7512031283,33%3284,59
T-284381,823581145,45%1369,28
M3 Stuart3244,502381040,00%962,29
Carro d'assalto P.8871677,0010391060,00%2874,55
Ikv 1035704,105441040,00%1825,75
BZ-16681618,707531030,00%1714,13
T77 82270,209871050,00%2949,97
Heavy Tank No. VI 61216,708561060,00%2619,11
Char Mle. 75 91206,44798955,56%1729,17
TBT 91893,67929955,56%1509,69
T2 Light Tank 2511,38934875,00%3631,91
BT-74270,43425771,43%1109,17
AMX 404170,86301742,86%456,26
Ikv 90 Typ B71351,57785771,43%2334,93
Konštrukta T-34/1007984,00770683,33%1691,83
KV-15431,17504666,67%882,35
XM66F 81673,00915666,67%1763,09
Hotchkiss H352283,60578580,00%1684,27
KV-1S6637,80569540,00%1089,50
Tetrarch 2554,60796580,00%4246,07
T 55A 91664,20736540,00%1680,73
LT vz. 383200,50228475,00%799,32
Pz.Kpfw. II Luchs4187,25266425,00%398,44
GSOR 1008 81021,00646475,00%898,41
KV-856727,33622366,67%1227,70
Sturer Emil71471,0043230,00%1769,31
Pz.Kpfw. I Ausf. C3301,33573366,67%1852,78
Rheinmetall Skorpion G 82116,33638366,67%2380,94
M10 RBFM 5922,67674333,33%1904,28
Fantôme 91971,33816366,67%1762,74
BT-22184,5010820,00%671,63
Vickers Mk. E Type B2256,5026220,00%968,78
ARL 4461200,50364250,00%2015,95
SU-5417,008320,00%0,00
M5 Stuart4190,503772100,00%543,10
O-Ni7907,508742100,00%1256,26
O-I Experimental5195,503642100,00%345,39
Bisonte C45 81545,0010712100,00%1632,81
Strv m/42-57 Alt A.2 6554,0035120,00%782,52
Light Mk. VIC 2216,00414250,00%1164,96
LTP 3288,005722100,00%1836,63
TKS z n.k.m. 20 mm 2187,0017610,00%706,64
Patton the Tank 90,0040710,00%0,00
T-45 247,001701100,00%264,10
L-60 2103,0023310,00%285,68
Löwe 81332,008901100,00%1338,10
T7 Combat Car 289,005010,00%165,40
Super Hellcat 72772,0013081100,00%6344,40

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.01.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.08.2022
Opuścił klan: 06.01.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.08.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.03.2022
Opuścił klan: 22.08.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.05.2021
Opuścił klan: 26.01.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.12.2020
Opuścił klan: 01.03.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.01.2020
Opuścił klan: 12.01.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 15.03.2020
Opuścił klan: 26.04.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.05.2021
Opuścił klan: 24.05.2021
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 11.03.2020
Opuścił klan: 13.03.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 31.12.2019
Opuścił klan: 05.01.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.01.2020
Opuścił klan: 10.03.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 27.04.2020
Opuścił klan: 17.05.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.01.2020
Opuścił klan: 09.01.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.03.2021
Opuścił klan: 25.03.2021
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 05.04.2019
Opuścił klan: 22.07.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.03.2019
Opuścił klan: 03.04.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.01.2019
Opuścił klan: 17.03.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.12.2018
Opuścił klan: 06.01.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.05.2018
Opuścił klan: 04.06.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.05.2018
Opuścił klan: 08.05.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.12.2016
Opuścił klan: 03.05.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.11.2016
Opuścił klan: 04.12.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.07.2016
Opuścił klan: 15.11.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 11.06.2015
Opuścił klan: 02.07.2016