Christian_M

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 11.09.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3542501515
Ø Poziom7,510,009,009,00
Zwycięstwa1790050,53%00,00%853,33%853,33%
Porażki1691947,76%00,00%746,67%746,67%
Remisy6061,71%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1152532,53%00,00%640,00%640,00%
Zniszczone czołgi317060,9000,00130,87130,87
Zniszczonych/zgonów1,330,001,441,44
Wykryte pojazdy343640,9700,0070,4770,47
Zadane uszkodzenia1.065,350,001.712,401.712,40
Punkty zajęcia bazy438901,2400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy216920,6100,0000,0000,00
Doświadczenie645,280,00790,07790,07
WN71109,290,001087,691087,69
WN81364,100,001415,731841,49
Ogółem
Ilość bitew35425
Ø Poziom7,51
Zwycięstwa1790050,53%
Porażki1691947,76%
Remisy6061,71%
Przetrwane bitwy1152532,53%
Zniszczone czołgi317060,90
Zniszczonych/zgonów1,33
Wykryte pojazdy343640,97
Zadane uszkodzenia1.065,35
Punkty zajęcia bazy438901,24
Punkty obrony bazy216920,61
Doświadczenie645,28
WN71109,29
WN81364,10
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew15
Ø Poziom9,00
Zwycięstwa853,33%
Porażki746,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy640,00%
Zniszczone czołgi130,87
Zniszczonych/zgonów1,44
Wykryte pojazdy70,47
Zadane uszkodzenia1.712,40
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie790,07
WN71087,69
WN81415,73
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew15
Ø Poziom9,00
Zwycięstwa853,33%
Porażki746,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy640,00%
Zniszczone czołgi130,87
Zniszczonych/zgonów1,44
Wykryte pojazdy70,47
Zadane uszkodzenia1.712,40
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie790,07
WN71087,69
WN81841,49
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew470000
Zwycięstwa21345,32%00,00%00,00%00,00%
Porażki24051,06%00,00%00,00%00,00%
Remisy173,62%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14631,06%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1950,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,600,000,000,00
Wykryte pojazdy3470,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.149,090,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2860,6100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy780,1700,0000,0000,00
Doświadczenie604,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew470
Zwycięstwa21345,32%
Porażki24051,06%
Remisy173,62%
Przetrwane bitwy14631,06%
Zniszczone czołgi1950,41
Zniszczonych/zgonów0,60
Wykryte pojazdy3470,74
Zadane uszkodzenia1.149,09
Punkty zajęcia bazy2860,61
Punkty obrony bazy780,17
Doświadczenie604,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew126000
Zwycięstwa6954,76%00,00%00,00%00,00%
Porażki5140,48%00,00%00,00%00,00%
Remisy64,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5442,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi750,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy1080,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia887,560,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3202,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy930,7400,0000,0000,00
Doświadczenie673,480,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew126
Zwycięstwa6954,76%
Porażki5140,48%
Remisy64,76%
Przetrwane bitwy5442,86%
Zniszczone czołgi750,60
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy1080,86
Zadane uszkodzenia887,56
Punkty zajęcia bazy3202,54
Punkty obrony bazy930,74
Doświadczenie673,48
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew43000
Zwycięstwa2455,81%00,00%00,00%00,00%
Porażki1841,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy818,60%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi230,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,660,000,000,00
Wykryte pojazdy330,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia420,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy250,5800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie437,140,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew43
Zwycięstwa2455,81%
Porażki1841,86%
Remisy12,33%
Przetrwane bitwy818,60%
Zniszczone czołgi230,53
Zniszczonych/zgonów0,66
Wykryte pojazdy330,77
Zadane uszkodzenia420,60
Punkty zajęcia bazy250,58
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie437,14
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1446000
Zwycięstwa86459,75%00,00%00,00%00,00%
Porażki55138,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy312,14%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy47432,78%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8100,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy17421,2000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia748,220,000,000,00
Punkty zajęcia bazy24181,6700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10860,7500,0000,0000,00
Doświadczenie626,140,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1446
Zwycięstwa86459,75%
Porażki55138,11%
Remisy312,14%
Przetrwane bitwy47432,78%
Zniszczone czołgi8100,56
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy17421,20
Zadane uszkodzenia748,22
Punkty zajęcia bazy24181,67
Punkty obrony bazy10860,75
Doświadczenie626,14
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew77000
Zwycięstwa5672,73%00,00%00,00%00,00%
Porażki2127,27%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4153,25%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi490,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,360,000,000,00
Wykryte pojazdy630,8200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia840,060,000,000,00
Punkty zajęcia bazy861,1200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1451,8800,0000,0000,00
Doświadczenie779,550,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew77
Zwycięstwa5672,73%
Porażki2127,27%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy4153,25%
Zniszczone czołgi490,64
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy630,82
Zadane uszkodzenia840,06
Punkty zajęcia bazy861,12
Punkty obrony bazy1451,88
Doświadczenie779,55
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2606000
Zwycięstwa173466,54%00,00%00,00%00,00%
Porażki85332,73%00,00%00,00%00,00%
Remisy190,73%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy107741,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi15760,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,030,000,000,00
Wykryte pojazdy28831,1100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.486,620,000,000,00
Punkty zajęcia bazy64172,4600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy41131,5800,0000,0000,00
Doświadczenie940,710,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2606
Zwycięstwa173466,54%
Porażki85332,73%
Remisy190,73%
Przetrwane bitwy107741,33%
Zniszczone czołgi15760,60
Zniszczonych/zgonów1,03
Wykryte pojazdy28831,11
Zadane uszkodzenia1.486,62
Punkty zajęcia bazy64172,46
Punkty obrony bazy41131,58
Doświadczenie940,71
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew138000
Zwycięstwa6748,55%00,00%00,00%00,00%
Porażki7050,72%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,72%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4028,99%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi780,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy610,4400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.190,900,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1481,0700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy530,3800,0000,0000,00
Doświadczenie675,580,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew138
Zwycięstwa6748,55%
Porażki7050,72%
Remisy10,72%
Przetrwane bitwy4028,99%
Zniszczone czołgi780,57
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy610,44
Zadane uszkodzenia1.190,90
Punkty zajęcia bazy1481,07
Punkty obrony bazy530,38
Doświadczenie675,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (510)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Char Futur 4 91862,28833146552,42%1831,94
IS-381257,1377495358,03%1654,00
Kunze Panzer 91648,3174465351,61%1612,94
Type 59 8983,1275260654,46%1396,29
Löwe 81237,2473657250,17%1632,60
AMX 13 909736,8366943852,05%1134,78
MT-256230,7455742053,33%572,33
Progetto C50 mod. 6691684,7880738248,43%1643,63
Tiger II81137,0564636545,21%1403,10
T 55A 91453,7178636453,57%1421,37
T3281251,9282835858,10%1595,12
E 7591434,5369335544,79%1312,84
Leichttraktor1243,8152233761,72%1579,57
KV-26828,0462133250,30%1543,31
Tiger I7785,7951132943,77%930,95
E 100101579,1267228750,52%1276,98
StuG III Ausf. G5397,2528228543,51%828,22
Object 430 Version II91233,6567927343,22%1164,98
VK 36.01 (H)6439,3037126454,17%670,95
T-1091447,8069326146,74%1462,94
IS-7101300,6866125747,86%964,24
212A91161,2252825346,64%1011,67
Conqueror91602,0581225154,58%1650,91
AMX AC mle. 4881433,2373724753,04%1726,90
E 5091519,3377924448,77%1554,98
AMX 50 12091668,8478623752,74%1770,84
Ferdinand81445,8764023149,35%1645,90
Jagdpanther7742,4445123046,52%909,24
IS-6 81165,6670222546,22%1336,20
SU-10181273,4871622452,68%1547,85
Jagdtiger91750,4167422349,78%1531,25
AMX 50 Foch91664,6974122346,19%1434,61
Bat.-Châtillon 25 t AP91307,1969121650,00%1286,76
E 25 71029,2070321452,80%1543,17
Type 4 Heavy91293,3668620744,44%1084,39
G.W. Tiger (P)81150,3363120650,49%1252,94
Caernarvon81131,6673220449,51%1305,17
ISU-15281442,6773620454,90%1704,95
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5388,2434320252,48%989,41
AMX 50 10081510,0381619955,28%2062,27
Strv 103-091612,0770418949,74%1403,13
M40/M4381207,9668418453,26%1320,20
Object 70491885,8574918354,10%1609,42
Bat.-Châtillon 25 t101621,1475818050,00%1448,22
Centurion Mk. 7/191656,8082818053,33%1884,44
G.W. Tiger91441,8066317846,63%1338,75
S-5171295,8060817750,85%1627,71
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2303,6051217649,43%1059,75
Hummel6792,3548317549,71%1200,27
M10391504,0777817456,90%1603,30
Centurion Mk. I81186,2081517259,30%1855,81
T-5491116,2669117048,24%1085,07
T34 81363,6376916850,60%1799,76
M26 Pershing81135,7678516651,20%1645,91
T28 Prototype81233,3370116653,61%1401,34
Tortoise91488,7171016346,01%1163,95
SU-122-5491528,4870616248,77%1405,58
KV-15368,3833615749,04%632,84
Object 41681262,5074615552,90%1834,53
VK 45.02 (P) Ausf. B91502,2878415357,52%1650,51
Bat.-Châtillon 155 559991,5463115347,71%865,83
Pz.Kpfw. III/IV5228,3524515244,08%418,02
Jagdpanzer IV6361,2531015151,66%514,65
KV-856882,7871114967,79%1896,87
KV-481311,0377714951,68%1784,64
O-Ho81376,3578314751,70%1580,45
T-4481100,8180014055,00%1682,48
G.W. Panther71135,3561214055,00%1453,55
M46 Patton91212,9166813643,38%1056,69
FCM 36 Pak 40 3657,3369213556,30%2270,83
UDES 0381222,1968013551,11%1398,32
AT 1581341,9672813448,51%1480,01
Rhm.-Borsig Waffenträger81235,7164913350,38%1141,09
Lorraine 155 mle. 518847,6161813245,45%821,64
ST-I91571,6476713243,94%1414,85
SU-1006911,6365513156,49%1810,81
Panther7785,4766612953,49%1353,44
Sturer Emil71135,9466412751,18%1807,72
Panther II8899,1265012650,00%1121,76
T207893,9375412560,00%1477,07
FV38059964,3961212544,00%781,37
Leopard 1101782,5867012540,80%1253,88
Indien-Panzer81031,1363812448,39%1261,61
T25/27944,7267912355,28%1358,35
T3091495,6669512251,64%1223,92
VK 30.01 (P)6383,7135912249,18%502,37
T110E5101653,9380112255,74%1255,05
M4A1 Sherman5384,2638012150,41%957,93
M53/M5591185,0863211943,70%1007,46
T-505117,3541611854,24%258,48
FV2078898,7761511742,74%843,60
Spähpanzer Ru 2519823,8466311750,43%1241,02
SU-130PM 81370,8764111246,43%1219,60
Pz.Kpfw. III Ausf. J4135,5321311146,85%164,89
T-34-17786,8564211048,18%1097,08
Leo7825,3861310946,79%1256,67
T2971220,4476710953,21%1882,30
FV4201 Chieftain Proto 91326,5065910946,79%1218,69
T2881644,5584410858,33%1929,41
Black Prince7930,6470410753,27%1428,73
Pz.Kpfw. T 25 5602,1668510665,09%1918,85
T9591682,3971410548,57%1366,10
G.W. E 100101283,3666910452,88%1045,50
Dicker Max 6830,5754010355,34%1616,60
VK 16.02 Leopard5181,5940710259,80%539,94
Waffenträger auf Pz. IV91321,7059510146,53%951,14
Grille5495,5334210047,00%1087,37
Lorraine 155 mle. 507786,5350510040,00%855,65
T-1506585,6251310045,00%902,86
Strv K 91570,3079710062,00%1559,47
SU-15271234,927569954,55%2044,61
Type 586647,006259950,51%1332,90
Leopard Prototyp A91240,996329844,90%1033,95
M41 Walker Bulldog8478,605939845,92%760,93
Primo Victoria 81013,807959854,08%1376,15
Marder II3273,692549752,58%848,48
O-I6842,366029652,08%1517,16
Manticore10907,896139637,50%834,52
Tiger (P)7811,896059542,11%1001,76
ARL 446778,975679451,06%1382,42
T25 AT71345,728059355,91%2283,50
Panther/M10 7737,346249346,24%1074,11
Comet7933,907899160,44%1780,94
Kampfpanzer 50 t 91673,088689156,04%1537,42
AMX 12 t6232,163948942,70%383,61
M4A3E2 Sherman Jumbo6532,225028843,18%928,38
T-345349,314088749,43%904,91
T71 DA7624,116358748,28%1368,66
AMX 13 757489,816268652,33%994,67
WZ-111-1G FT81149,125838641,86%1087,86
AMX AC mle. 467996,156218548,24%1396,34
AMX 13 F3 AM6739,405098453,57%1194,65
Crusader 5.5-in. SP7712,366538455,95%1082,70
ARL V396711,765408446,43%1367,89
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4242,332158350,60%522,40
O-Ni71178,418098251,22%1701,83
ELC EVEN 90 8559,626558246,34%1011,11
WZ-1209754,165968145,68%518,35
Ikv 90 Typ B7834,515708154,32%1155,78
AT 86824,946928156,79%1800,15
E 50 Ausf. M101762,297868056,25%1583,18
AMX 30 1er prototype91356,706678040,00%1237,97
T499856,746798050,00%1184,12
T-437845,916367941,77%1354,06
Maus101692,228137857,69%1446,71
M127845,746637853,85%1096,48
A-4471087,718107759,74%1887,50
Type T-345408,584117639,47%1018,15
Object 261101309,055987642,11%949,97
IS7691,174907533,33%732,58
Škoda T 5091388,617357549,33%1197,63
CS-5991262,486467544,00%1038,82
FV3046617,244837549,33%1120,76
M446553,444767545,33%823,25
Bretagne Panther 6806,776717549,33%1397,18
VK 30.02 (D)7914,997127455,41%1589,08
SU-100M17938,116757459,46%1467,25
TNH T Vz. 5191419,787417353,42%1280,39
Panhard EBR 909729,247507250,00%1091,15
KV-37877,276207146,48%1135,86
AT 771523,559417157,75%2427,52
VK 28.016415,875897050,00%1209,82
T376607,606507044,29%1994,04
IS-271124,287486854,41%1701,89
Controcarro 1 Mk. 291439,416786844,12%1053,66
T-284203,372026746,27%456,97
Type 6191367,496536741,79%1142,62
Churchill VII6660,575876747,76%1155,43
FV4004 Conway91728,756436743,28%1586,46
T216294,315336756,72%737,31
Bat.-Châtillon 12 t8595,245776738,81%911,70
Prototipo Standard B91408,307326656,06%1307,67
TVP VTU Koncept8710,425116536,92%659,89
STA-18884,066156547,69%1003,23
AMX M4 mle. 457949,127216558,46%1290,79
T-34-85M 6879,457156558,46%1752,22
DZT-159 91662,577806546,15%1525,28
UDES 1691382,437556353,97%1355,65
AMX 50 Foch (155) 102263,767336357,14%1840,39
T6981111,606986347,62%1414,09
AMX 65 t8861,085856334,92%782,22
AMX 13 105 AM mle. 505609,953746246,77%1297,62
Panhard AML Lynx 6x68474,456286258,06%836,70
Ikv 65 Alt II6897,006456152,46%1901,89
UDES 14 Alt 581108,026816149,18%1311,09
Object 907 101762,678066157,38%1334,33
LTTB8431,236156145,90%624,38
Emil II91358,136876041,67%1042,12
M18 Hellcat6900,676436045,00%1804,50
T54E191162,737146061,67%1107,18
P.43 bis6750,205975947,46%1351,97
50TP Tyszkiewicza91348,147425853,45%1215,60
Panhard EBR 10510559,866345848,28%491,86
Matilda IV 5598,407135865,52%1817,67
CS-538814,885825747,37%909,24
Nashorn61078,917225756,14%2388,15
T-34-856591,305425648,21%1092,60
105 leFH18B2 5895,006435560,00%1860,95
T-54 ltwt.9613,026785554,55%810,13
Heavy Tank No. VI 6826,206435549,09%1304,58
Rheinmetall Skorpion 81499,807025547,27%1458,24
T-34-28790,505785440,74%847,77
Pz.Kpfw. III Ausf. E3146,001675444,44%269,07
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.486,172075455,56%159,43
LT-432 8514,915905444,44%763,88
M415517,404175350,94%739,65
Challenger71276,577055352,83%1867,36
IS-M8986,327415360,38%1181,61
T2 Light Tank 292,643495350,94%275,43
A-436546,176195261,54%1200,05
KPz 3 Projekt 07 HK 91525,026835246,15%1451,98
Bat.-Châtillon Bourrasque 81216,546935238,46%1275,48
Cromwell6704,006395152,94%1474,69
Strv 746663,206085154,90%1352,16
M3 Lee4268,753255147,06%970,35
M36 Jackson6863,866335154,90%1653,13
53TP Markowskiego81160,436724946,94%1350,34
Škoda T 256614,005784852,08%1220,64
Emil I81477,718574862,50%1838,45
Wespe3269,501674847,92%968,18
Charioteer8960,216094854,17%963,48
Pz.Kpfw. 38 (t)3175,461804645,65%481,44
T14 5537,535954546,67%1137,11
Carro d'assalto P.8871037,786744540,00%1241,09
M7 Priest3464,293694553,33%1319,73
Churchill I5543,344934447,73%1097,93
AMX 50 B101641,526214445,45%1175,64
Konštrukta T-34/1007546,955054344,19%672,28
IS-2-II81144,076734339,53%1318,32
M5 Stuart4159,833344242,86%234,67
Type 5 Chi-Ri7688,685424143,90%899,16
Centurion Action X101719,886274131,71%1323,53
M8A14115,222654143,90%58,64
Panhard AMD 178B6355,414974148,78%971,74
Hotchkiss EBR7542,667004156,10%1271,40
Tetrarch 2211,023294146,34%1160,49
KV-2 (R) 6936,786374158,54%1663,01
Type 4 Chi-To6619,235614050,00%1199,72
P.43 ter7749,705574037,50%929,90
Pz.Kpfw. T 15 3228,304864055,00%1109,61
Strv m/425428,134803971,79%1199,03
SMV CC-678945,315723951,28%894,30
WZ-1317699,636803847,37%1581,70
VK 72.01 (K) 101474,536433839,47%779,36
SU-855589,144283743,24%1588,40
Conqueror Gun Carriage101483,846323748,65%1103,77
Panhard EBR 75 (FL 10) 8642,786213745,95%1001,33
Pz.Kpfw. II2131,031693644,44%376,54
P.44 Pantera8991,726673658,33%1197,80
Sturmpanzer I Bison3239,082453650,00%898,38
Ikv 1035381,784223647,22%835,98
59-166412,815613655,56%1252,18
FV4005 Stage II101314,425553644,44%785,49
King Tiger (Captured) 7805,006263647,22%847,79
Matilda Black Prince 5558,975763560,00%1632,43
Spähpanzer SP I C7919,387403444,12%2096,17
LHMTV8414,156433455,88%671,25
SMV CC-5671083,767293357,58%1480,80
M10 Wolverine5528,825193357,58%1385,04
ISU-152K 81416,456883342,42%1527,32
GSR 3301 Setter7422,095563354,55%909,24
Pz.Kpfw. 35 (t)2130,191923256,25%625,37
Sherman Firefly6539,345143250,00%976,44
Cobra 91376,846293237,50%1049,82
A-20582,522193135,48%0,76
BDR G1 B5484,234533145,16%833,38
WZ-131G FT6842,426913161,29%1655,91
FV215b (183) 101173,234603135,48%528,04
Jagdpanzer E 100102375,327073148,39%1816,82
1108768,175613036,67%598,38
Marder 38T4528,605803073,33%1665,26
Sherman III5449,405203053,33%1244,83
LTG7563,606173053,33%1161,54
GSOR 1006 Scheme 791103,976553043,33%776,49
BT-7 artillery 3546,076193050,00%2474,46
Škoda T 245356,034362951,72%1033,44
45TP Habicha7887,906992965,52%1334,29
T404237,312912955,17%500,64
Type 1 Chi-He4318,144242864,29%1085,68
IS-3-II91145,327212846,43%905,64
Progetto M35 mod. 46 81388,077892744,44%1479,28
M66442,155312665,38%671,70
Grille 15101699,386002638,46%978,96
50TP prototyp 81156,247262548,00%1193,43
Carro da Combattimento 45 t 101761,166032536,00%1078,06
Char de transition 6806,766542548,00%1379,86
Krupp-Steyr Waffenträger 71201,087112552,00%1737,82
M5A1 Stuart4261,384402462,50%921,43
Progetto CC55 mod. 5481092,426182433,33%983,14
B.U.G.I.6813,176162458,33%1494,10
CS-4471078,966152441,67%1458,84
Ho-Ri 28785,794352429,17%535,79
Rheinmetall Panzerwagen10682,505942441,67%508,93
VK 45.03 71107,757672454,17%1592,42
Grant4313,524302365,22%1183,50
M75212,503442250,00%635,55
60G FT5533,684552254,55%1247,98
T-34-2G FT71146,236592245,45%1502,01
VK 45.02 (P) Ausf. A8896,685552245,45%786,64
Object 140101301,557062245,45%880,35
P.435344,623872138,10%765,70
40TP Habicha6604,104592138,10%919,93
T-463185,572212157,14%767,22
Chi-To SP7887,525512138,10%788,16
SDP 58 Kilana81841,109742171,43%2067,69
A46 6470,056732157,14%1593,91
25TP KSUST II5502,055482050,00%1308,54
SU-54449,353282045,00%1043,14
T675328,154122055,00%644,80
AMX 50 Foch B102134,757472050,00%1701,54
Object 277101541,056932050,00%1029,38
E 75 TS 81145,657572055,00%1260,85
KV-220-2 5644,607032035,00%1212,91
Type 3 Chi-Nu5395,895301968,42%1216,08
M374320,212711952,63%1098,52
Felice 9730,426551957,89%604,52
Pz.Kpfw. II Luchs4106,162011957,89%281,06
T-100 LT10622,746971957,89%688,96
FV601 Saladin8554,116341963,16%646,73
Ashigaru 101317,116091942,11%633,73
T78 6966,006551947,37%1339,15
B14196,283391855,56%465,15
O-I Experimental5815,676941855,56%1753,51
Covenanter5234,063991855,56%701,03
P26/404285,293151729,41%596,30
Panzerjäger I2123,711291741,18%245,29
AMX 383110,412401747,06%181,19
WZ-111G FT91347,536841752,94%1004,40
Object 70591276,597611758,82%1078,30
Jagdpanzer E 90 91627,767321747,06%1210,90
WZ-111 model 1-49696,505191637,50%310,19
FV215b 101495,566141631,25%1016,19
T56 GMC383,061221625,00%19,24
Object 268 Version 4101848,065651631,25%1123,60
Pawlack Tank6759,946341643,75%1191,41
Sherman VC Firefly 6678,385771656,25%1150,51
M24 Chaffee5327,534991533,33%953,58
Type 63 81331,477901553,33%1576,30
A43 BP prototype 6988,478591560,00%1605,77
Lago4373,144971457,14%1212,01
Type 3 Ju-Nu6799,935721442,86%1023,55
Somua SAu 404255,142761442,86%549,98
Pz.Sfl. IVc5544,214591442,86%1140,22
Tiger 131 6996,215851421,43%1621,94
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4382,575461450,00%951,35
Crusader6144,542151315,38%144,18
Lorraine 39L AM3557,773931361,54%2597,00
Ho-Ri 191316,696751353,85%982,25
SU-263108,151841346,15%109,74
AT 25507,694611346,15%1219,76
BZ-1668700,005481338,46%496,61
T-50-2 6560,627801369,23%1881,37
T1 Cunningham190,831971233,33%303,54
60TP Lewandowskiego101065,675121225,00%451,33
STB-1101455,926721241,67%987,59
Strv 103B101942,005901233,33%1174,64
M2 Medium Tank395,332221258,33%253,61
Valentine3236,422921250,00%710,15
Škoda T 177537,006541258,33%1011,34
Pz.Kpfw. I Ausf. C3155,333601241,67%617,11
FV224 Chopper71019,676531233,33%1062,23
Pudel 6792,275871145,45%1199,97
Type 2597 Chi-Ha3329,364111145,45%1164,05
BZ-6891101,915801118,18%772,64
S35 CA5431,453921154,55%886,87
AMX ELC bis5269,643831154,55%875,09
Super Conqueror101506,096071127,27%873,41
FV217 Badger101893,826671136,36%1261,52
Ares 758588,275191145,45%473,47
Char Mle. 75 9594,914881136,36%427,96
GSOR 3301 AVR FS9495,095861136,36%392,78
AE Phase I 91212,918131172,73%1099,83
BT-7433,701461050,00%103,72
14TP478,601411010,00%2,39
T1 HMC2141,601941040,00%584,15
TNH 105/10008692,707101070,00%798,48
CS-63101802,506731040,00%1253,41
Aufklärungspanzer Panther 7528,306411050,00%1092,65
Tiger-Maus 91198,506151040,00%750,45
ShPTK-TVP 100 81220,806021040,00%1091,68
Matilda4505,33487944,44%1612,44
SU-76G FT4209,11232933,33%216,45
Renault UE 573176,89241966,67%559,81
BZ-5871152,561006988,89%1628,00
Object 283 91225,33548933,33%923,45
Großtraktor - Krupp 3438,67628955,56%1860,00
Vickers Medium Mk. III3216,88239837,50%653,18
Cruiser Mk. III3189,75284850,00%759,84
Alecto4392,63381837,50%1103,58
Type 4 Ju-To71178,13964875,00%1831,56
XM551 Sheridan10817,63475825,00%650,40
SMV CC-64 Vipera 81490,38678837,50%1453,00
Lion 101790,00745850,00%1282,32
Super Hellcat 7956,25529825,00%1226,96
M3 Stuart3125,00258757,14%401,01
Renault FT 75 BS277,14160757,14%363,83
Type 95 Heavy4193,14280742,86%445,12
Type 3 Ho-Ni III5428,57296742,86%631,96
T110E3101125,71357714,29%484,45
IS-2 shielded 71119,86676742,86%1448,20
M47 Iron Arnie 8992,43524714,29%824,85
Type 3 Chi-Nu Kai 5532,71680785,71%1795,46
T-127 3126,57185742,86%225,00
T28 Concept 7910,00752771,43%1436,35
M10 RBFM 51119,43922771,43%2664,94
AMX 40436,67313666,67%259,12
Cruiser Mk. I1217,00208633,33%951,47
T3 HMC2134,50166633,33%410,79
Cruiser Mk. II277,50308666,67%315,24
Renault FT AC2161,00197633,33%471,61
AMX 13 10510270,00401633,33%0,49
KV-122 7771,50619650,00%956,89
Bisonte C45 81182,33980666,67%1265,24
Caernarvon Action X 81657,171234666,67%2596,39
Vickers Medium Mk. II2123,20191560,00%562,24
SU-182145,00239580,00%934,33
T-703283,00368540,00%1029,73
Object 430U101272,40749560,00%1040,50
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6231,20386540,00%262,26
SU-2-122 5447,20391540,00%729,15
Object 703 Version II 8401,00539540,00%143,93
Projet Louis 91151,20776520,00%1568,32
M4A1 FL 10 6923,807625100,00%1700,76
Hotchkiss H352101,75221450,00%304,65
Type 97 Chi-Ha3213,00298450,00%628,13
Sexton II3154,5015240,00%426,76
Pz.Kpfw. II Ausf. G333,25155425,00%2,31
VK 20.01 (D)4247,25420450,00%647,44
T57 Heavy101751,75818475,00%1361,00
M-II-Y7684,00590450,00%678,76
Lorraine 50 t 91339,75682450,00%1162,63
Caliban 8835,7555040,00%766,49
Škoda T 27 8694,75515450,00%764,52
M6A2E1 8321,75387425,00%53,81
TBT 91184,75725450,00%770,87
116-F3 10977,0035740,00%411,01
StuG IV 5586,00440475,00%1450,41
Type 64 6453,75588450,00%1135,49
Renault FT189,67200333,33%289,16
M15/423362,00526366,67%1313,57
D12178,67216333,33%722,66
M2 Light236,67327366,67%237,07
Kranvagn101230,67793366,67%876,03
Vz. 55102662,67979366,67%2151,33
Sav m/434152,67331366,67%395,24
MS-1131,3389333,33%0,69
Vz. 44-17449,67528333,33%280,60
T-262278,673333100,00%1850,87
T2 Medium Tank2148,00282333,33%652,87
Object 268101244,00523333,33%571,93
AMX M4 mle. 5191130,33688333,33%761,63
VK 100.01 (P)8358,33682366,67%347,91
Kampfpanzer 07 P(E) 101388,33747333,33%773,01
Pz.Kpfw. 5581270,33872366,67%1145,22
Object 777 Version II 91388,009843100,00%1227,41
Lansen C 81749,33957366,67%2310,99
LTP 3254,33503366,67%1535,71
Rambo 91597,00958366,67%1692,86
Fiat 30001116,5025820,00%392,20
Vickers Mk. E Type B2266,50318250,00%1212,53
DS PZInż5132,505220,00%0,00
Cruiser Mk. IV4199,503792100,00%616,18
Universal Carrier 2-pdr247,00149250,00%81,38
Bishop5151,50126250,00%143,96
Pz.Kpfw. I279,5018820,00%88,89
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5228,00394250,00%332,27
Object 752 9819,00593250,00%432,12
Pz.Sfl. IC 4661,50506250,00%1742,34
T-45 2154,00300250,00%620,18
AC 1 Sentinel 4167,005332100,00%584,23
T1E6 295,503562100,00%442,20
SU-85I 5230,00398250,00%317,50
TOG II* 6852,00578250,00%1141,64
BZ-176 8117,00577250,00%119,80
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2247,008072100,00%1327,96
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5418,50548250,00%974,36
Concept 1B 9436,0014720,00%25,41
WZ-120-1G FT 81496,00706250,00%1278,30
43 M. Toldi III 3163,0014420,00%556,80
Vickers Medium Mk. I1176,004091100,00%1100,87
Strv fm/211249,005331100,00%1844,09
Chi-Ni20,002710,00%0,00
Renault Otsu10,001421100,00%261,00
LT vz. 38376,002601100,00%283,90
M14/412160,004611100,00%628,79
BT-220,001861100,00%261,00
Renault NC-311149,004301100,00%811,73
TVP T 50/51103155,0010951100,00%2194,00
Progetto M40 mod. 65102172,006161100,00%1467,97
Type 97 Te-Ke 248,007010,00%0,00
Controcarro 3 Minotauro101086,0013710,00%400,51
Coccodrillo 102380,0011751100,00%1761,49
Type 5782292,0068010,00%1884,22
Birch Gun462,004210,00%0,00
M4 Improved 5113,004311100,00%261,00
Object 263102495,0011281100,00%1813,14
FV230 Canopener10792,0010101100,00%474,24
K-91-PT 92025,0012151100,00%2193,28
T-832 81783,0041710,00%1346,36
MKA 2332,0046510,00%1418,22
Kanonenjagdpanzer 105 81265,0041110,00%1155,91
M4A3(76)W Sherman 62144,0018171100,00%5671,60
M24E2 Super Chaffee 6551,0096310,00%1786,24
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31239,0016351100,00%4996,22
Stridsyxa 81745,0042910,00%1253,94
Valiant 5536,0010191100,00%1261,66
T-22 medium 103473,0089910,00%3382,95
Somua SM 81087,0053310,00%978,12
Lorraine 40 t 80,0012510,00%0,00
Turán III prototípus 5392,006631100,00%1076,98

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 11.09.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 11.09.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Kwatermistrz
Dołączył: 06.12.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 21.04.2015
Opuścił klan: 07.02.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.10.2020
Opuścił klan: 10.08.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.06.2022
Opuścił klan: 20.06.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.01.2019
Opuścił klan: 16.11.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.08.2022
Opuścił klan: 10.09.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.08.2021
Opuścił klan: 30.10.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 30.12.2012
Opuścił klan: 05.04.2015