Casuzz

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.09.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew68373053225
Ø Poziom8,300,009,728,85
Zwycięstwa3600952,67%00,00%2750,94%12153,78%
Porażki3144545,99%00,00%2547,17%9843,56%
Remisy9191,34%00,00%11,89%62,67%
Przetrwane bitwy2356134,46%00,00%2649,06%9140,44%
Zniszczone czołgi717001,0500,00450,852501,11
Zniszczonych/zgonów1,600,001,671,87
Wykryte pojazdy588490,8600,00240,451260,56
Zadane uszkodzenia1.585,530,002.164,911.967,83
Punkty zajęcia bazy331660,4900,00701,322771,23
Punkty obrony bazy330120,4800,0000,00180,08
Doświadczenie771,180,00732,58843,84
WN71302,320,001081,821326,44
WN81847,840,001760,322061,64
Ogółem
Ilość bitew68373
Ø Poziom8,30
Zwycięstwa3600952,67%
Porażki3144545,99%
Remisy9191,34%
Przetrwane bitwy2356134,46%
Zniszczone czołgi717001,05
Zniszczonych/zgonów1,60
Wykryte pojazdy588490,86
Zadane uszkodzenia1.585,53
Punkty zajęcia bazy331660,49
Punkty obrony bazy330120,48
Doświadczenie771,18
WN71302,32
WN81847,84
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew53
Ø Poziom9,72
Zwycięstwa2750,94%
Porażki2547,17%
Remisy11,89%
Przetrwane bitwy2649,06%
Zniszczone czołgi450,85
Zniszczonych/zgonów1,67
Wykryte pojazdy240,45
Zadane uszkodzenia2.164,91
Punkty zajęcia bazy701,32
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie732,58
WN71081,82
WN81760,32
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew225
Ø Poziom8,85
Zwycięstwa12153,78%
Porażki9843,56%
Remisy62,67%
Przetrwane bitwy9140,44%
Zniszczone czołgi2501,11
Zniszczonych/zgonów1,87
Wykryte pojazdy1260,56
Zadane uszkodzenia1.967,83
Punkty zajęcia bazy2771,23
Punkty obrony bazy180,08
Doświadczenie843,84
WN71326,44
WN82061,64
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1776000
Zwycięstwa82346,34%00,00%00,00%00,00%
Porażki88749,94%00,00%00,00%00,00%
Remisy663,72%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy62535,19%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi13180,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,150,000,000,00
Wykryte pojazdy9140,5100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.870,540,000,000,00
Punkty zajęcia bazy15110,8500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy15210,8600,0000,0000,00
Doświadczenie681,650,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1776
Zwycięstwa82346,34%
Porażki88749,94%
Remisy663,72%
Przetrwane bitwy62535,19%
Zniszczone czołgi13180,74
Zniszczonych/zgonów1,15
Wykryte pojazdy9140,51
Zadane uszkodzenia1.870,54
Punkty zajęcia bazy15110,85
Punkty obrony bazy15210,86
Doświadczenie681,65
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew545000
Zwycięstwa27450,28%00,00%00,00%00,00%
Porażki23643,30%00,00%00,00%00,00%
Remisy356,42%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy19435,60%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3500,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy4690,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.100,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9051,6600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6571,2100,0000,0000,00
Doświadczenie636,210,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew545
Zwycięstwa27450,28%
Porażki23643,30%
Remisy356,42%
Przetrwane bitwy19435,60%
Zniszczone czołgi3500,64
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy4690,86
Zadane uszkodzenia1.100,55
Punkty zajęcia bazy9051,66
Punkty obrony bazy6571,21
Doświadczenie636,21
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew352000
Zwycięstwa17950,85%00,00%00,00%00,00%
Porażki17349,15%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13839,20%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2470,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,150,000,000,00
Wykryte pojazdy1950,5500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.131,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy7482,1300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy12253,4800,0000,0000,00
Doświadczenie754,590,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew352
Zwycięstwa17950,85%
Porażki17349,15%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy13839,20%
Zniszczone czołgi2470,70
Zniszczonych/zgonów1,15
Wykryte pojazdy1950,55
Zadane uszkodzenia1.131,20
Punkty zajęcia bazy7482,13
Punkty obrony bazy12253,48
Doświadczenie754,59
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7781000
Zwycięstwa350745,07%00,00%00,00%00,00%
Porażki412553,01%00,00%00,00%00,00%
Remisy1491,91%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy236830,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi48970,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,900,000,000,00
Wykryte pojazdy66550,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.440,490,000,000,00
Punkty zajęcia bazy104621,3400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy172582,2200,0000,0000,00
Doświadczenie657,660,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7781
Zwycięstwa350745,07%
Porażki412553,01%
Remisy1491,91%
Przetrwane bitwy236830,43%
Zniszczone czołgi48970,63
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy66550,86
Zadane uszkodzenia1.440,49
Punkty zajęcia bazy104621,34
Punkty obrony bazy172582,22
Doświadczenie657,66
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13850941
Zwycięstwa57341,37%00,00%222,22%1639,02%
Porażki80157,83%00,00%777,78%2560,98%
Remisy110,79%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy35225,42%00,00%333,33%1639,02%
Zniszczone czołgi8140,5900,0060,67300,73
Zniszczonych/zgonów0,790,001,001,20
Wykryte pojazdy7640,5500,0020,2240,10
Zadane uszkodzenia1.674,190,002.036,672.477,59
Punkty zajęcia bazy5670,4100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy11610,8400,0030,3360,15
Doświadczenie646,240,00484,56658,56
Ogółem
Ilość bitew1385
Zwycięstwa57341,37%
Porażki80157,83%
Remisy110,79%
Przetrwane bitwy35225,42%
Zniszczone czołgi8140,59
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy7640,55
Zadane uszkodzenia1.674,19
Punkty zajęcia bazy5670,41
Punkty obrony bazy11610,84
Doświadczenie646,24
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew9
Zwycięstwa222,22%
Porażki777,78%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy333,33%
Zniszczone czołgi60,67
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy20,22
Zadane uszkodzenia2.036,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy30,33
Doświadczenie484,56
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew41
Zwycięstwa1639,02%
Porażki2560,98%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1639,02%
Zniszczone czołgi300,73
Zniszczonych/zgonów1,20
Wykryte pojazdy40,10
Zadane uszkodzenia2.477,59
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy60,15
Doświadczenie658,56
Anzeigen

Czołgi (290)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Progetto M35 mod. 46 81994,93952864555,44%2692,97
SU-130PM 81903,32855419655,27%2169,86
Rhm.-Borsig Waffenträger81581,09732375253,92%1705,95
ELC EVEN 90 8849,27811213953,81%1818,28
ShPTK-TVP 100 81814,47900177254,63%2219,09
Waffenträger auf Pz. IV91826,47688166149,55%1579,45
Bat.-Châtillon 12 t8828,16689149850,93%1556,46
Progetto M40 mod. 65102299,15773135352,99%1945,46
Super Hellcat 71409,91826125057,44%2491,53
Strv 103B102481,01745123654,21%1856,16
TVP T 50/51101962,56690107446,00%1519,62
Type 64 61053,38835106956,59%3296,79
Leopard 1102489,29776105054,67%2110,38
Rheinmetall Skorpion 81895,54868100156,94%2122,70
IS-381271,0373298252,65%1468,47
AMX 13 57 7912,9088196053,85%1953,63
T-100 LT101268,2979695851,15%1670,93
Bat.-Châtillon Bourrasque 81704,2893795557,80%2261,18
Bat.-Châtillon 25 t101972,3374490648,45%1604,18
UDES 0381910,9981088556,50%2368,43
M41 Walker Bulldog8695,7963482153,84%1228,51
Strv S1 81887,8182481555,83%2320,69
AMX 13 105101385,6067272448,90%1543,28
Object 140101978,0474669148,05%1634,24
Object 430U101913,0275267949,93%1660,03
T376536,0658366954,71%1669,13
E 7591532,8470166147,50%1365,90
GSOR 1010 FB 81729,7685865054,46%2306,48
T57 Heavy102030,1172758147,85%1457,61
O-I6899,9868556256,58%1640,66
Manticore101216,7877756051,79%1488,92
Lorraine 155 mle. 5181029,8866653148,02%1074,15
CS-52 LIS 81699,1983952853,98%2187,01
Grille 15102213,8569449550,10%1596,70
E 100101870,2973347150,96%1437,41
T78 61363,0383143558,62%2351,55
Caernarvon Action X 81289,8281542352,96%1600,99
M47 Iron Arnie 81594,2387641750,36%2023,93
IS-7102066,3283040754,05%1719,03
Bat.-Châtillon 155 58101291,8563940746,68%1027,31
KV-856604,1352138851,80%943,67
Kampfpanzer 07 RH 81434,4181535150,43%1931,09
Panther II8892,5058835046,57%973,78
Panther7566,0652133743,92%706,79
Bat.-Châtillon 155 5591143,1265333649,11%1089,15
T54E191491,8971633149,24%1346,91
60TP Lewandowskiego102268,3382532453,70%1714,01
Object 261101556,2769130849,03%1315,54
Centurion Action X101982,0272330047,67%1570,08
T-1091622,0776530053,67%1579,99
Tiger II8836,9956429946,15%755,15
Churchill III 5470,0462729949,16%939,65
Krupp-Steyr Waffenträger 71418,6778028756,10%2335,47
114 SP2 102528,2373627749,82%1695,27
T-4481104,6263427544,36%1311,24
GSOR 1008 82062,0298026563,02%2485,80
FV4005 Stage II101953,6262226442,80%1348,36
Prototipo Standard B91893,5476626150,96%1794,60
Rheinmetall Panzerwagen101307,5982926054,62%1603,10
Object 43091765,4479425448,43%1722,09
Conqueror91699,9174525351,78%1633,17
M446865,5667824853,63%1678,31
M54 Renegade 81587,4389524261,57%1959,61
P.44 Pantera81349,3870024046,25%1675,92
AMX 13 909989,4464423952,30%1448,98
Obsidian 81369,6884122548,00%1736,52
Panhard EBR 10510961,7566222448,66%1043,69
T-5491398,6474922155,66%1439,56
Sturer Emil7570,3545421947,95%644,76
T 55A 91868,2184921554,88%1948,95
IS7455,1546219545,13%399,17
Škoda T 5091668,3473219455,15%1544,70
T92 HMC101651,8162719344,56%1404,58
EMIL 1951 81642,0284619350,78%1851,06
Bat.-Châtillon 25 t AP91416,8370218952,38%1475,25
AMX 12 t6299,2244618344,81%577,31
AMX 50 B102577,7184717451,72%2164,18
Super Conqueror101919,3775017446,55%1420,71
AMX 50 Foch (155) 102045,6364917244,77%1374,25
Ares 90102031,7879617248,84%1505,99
Strv K 91938,8485516147,83%1885,14
AMX 13 757478,5651415347,71%824,66
T95/FV4201 Chieftain 102264,4288415252,63%1586,86
Pudel 61239,6383815158,94%2554,51
G.W. E 100101377,2868815053,33%1096,31
FV215b (183) 102209,2572415047,33%1660,05
T297853,5561714152,48%1019,36
Lorraine 155 mle. 507608,3849914057,86%769,86
WZ-111 model 1-491414,7073213953,24%1325,91
STB-1101916,3272513951,08%1456,22
DBV-152 102908,8382613954,68%2100,28
Nashorn6425,3734113938,85%471,54
Maus102028,6689013557,78%1615,67
T110E4102521,2278813447,76%1827,60
VK 30.02 (M)6330,8535313135,11%321,41
Object 907 102114,6785512651,59%1814,02
Strv 103-092003,0071012350,41%1739,46
Charioteer Nomad 81930,0882112154,55%2200,86
Centurion Mk. 7/191502,4474511647,41%1475,61
AMX ELC bis5104,6621411540,87%82,92
Somua SM 81748,9595111354,87%1972,65
TVP VTU Koncept8936,6253910838,89%1026,76
M66494,1842510542,86%540,76
M60 102437,8878110547,62%1967,61
Emil II91709,8574010448,08%1502,43
IMT 81716,3784510354,37%1986,84
Caernarvon81289,5179310254,90%1566,51
Object 277101994,6078410248,04%1637,60
T-832 81701,1596010255,88%1917,62
AMX 13 F3 AM6353,0535210147,52%331,14
Vz. 71 Tesák101294,7376810045,00%1516,21
Object 268 Version V 102157,136909747,42%1583,06
122 TM 81654,288739755,67%1969,59
Centurion Mk. I81213,767279552,63%1525,41
Conqueror Gun Carriage101590,366959453,19%1275,42
T110E3102077,387489448,94%1488,35
FV4202 81247,118099453,19%1810,05
M5 Stuart483,851619145,05%48,12
TS-5 81421,197849149,45%1423,94
M3 Lee4169,431718944,94%402,40
11081025,026888852,27%1081,10
VK 30.01 (H)5219,633028744,83%287,67
Emil I81417,358308662,79%1732,09
Kranvagn101990,797588550,59%1618,72
Vz. 64 Blesk81097,017938348,19%2057,90
Pz.Sfl. IVc5307,412988348,19%530,75
Chimera 81715,318628353,01%1710,26
K-91102090,287568245,12%1720,26
AMX 40459,521508150,62%111,34
Durchbruchswagen 24142,631927850,00%227,17
T110E5102559,489887755,84%2192,24
KV-1S6282,433577751,95%330,83
Object 274a 81708,168767745,45%2261,57
Strv 746683,035457450,00%1213,39
T-284125,111457444,59%160,25
CS-63102054,378037352,05%1725,60
M40/M4381223,786977258,33%1351,33
Type 63 81473,858957153,52%1740,88
Object 260 102560,829707160,56%2079,63
Leo7900,395917055,71%1424,13
T1 Heavy5309,063587045,71%411,34
Škoda T 256584,265056956,52%1049,59
Konštrukta T-34/1007676,975306851,47%934,58
WZ-111 model 5A101809,006356737,31%1122,73
KPz 3 Projekt 07 HK 92027,828066653,03%2029,75
Marder 38T4167,631996566,15%406,59
SMV CC-64 Vipera 81477,648186453,13%1740,18
SU-100Y 61024,427006451,56%1849,80
Covenanter5118,921866358,73%290,83
Comet7978,186206035,00%1446,76
Cobra 91817,088265954,24%1645,61
Char Futur 4 91794,388165653,57%1582,85
Kunze Panzer 91730,897185437,04%1453,94
Type 62 7859,288015349,06%2244,19
KV-15248,453265358,49%398,80
Crusader6184,922975251,92%392,48
VK 72.01 (K) 102724,869485154,90%1825,88
T92 8663,216374856,25%1186,31
Ashigaru 102496,367324744,68%1593,43
M4A3E8 Thunderbolt VII 61010,647784757,45%1964,20
Kampfpanzer 07 P(E) 101741,507214645,65%1208,94
O-I Experimental5503,564774551,11%946,55
AMX 30 B101705,566074341,86%1202,04
AMX M4 mle. 54102316,388794257,14%1807,22
M24 Chaffee5140,704094065,00%423,57
WZ-120G FT 91968,487984052,50%1590,03
ST-62 Version 2 102436,2810023969,23%2069,38
Pz.Kpfw. III Ausf. E3129,571523743,24%196,31
Type 95 Heavy4140,562423644,44%257,41
King Tiger (Captured) 71156,188453461,76%1569,99
BZ-58-2 91729,859283363,64%1695,57
Škoda T 245343,914073253,13%802,82
T28 Concept 7866,696083256,25%1254,58
T26E5 81424,909353158,06%1829,58
Object 268 Version 4101950,678073056,67%1484,77
Carro da Combattimento 45 t 102265,237393043,33%1616,66
Cromwell6748,315182958,62%1500,87
M2 Medium Tank375,311182951,72%111,61
Ares 7581520,868362850,00%2013,37
56TP 81894,689342846,43%2215,41
Vickers MBT Mk. 3 102472,009052860,71%2230,48
Controcarro 3 Minotauro101511,445902733,33%750,12
AMX 383103,811732755,56%223,47
T-463137,961432638,46%377,37
T34 B 81100,777182657,69%1295,99
AMX M4 mle. 49 81064,656682634,62%995,95
M3 Stuart362,831412458,33%171,47
Rinoceronte101853,837472454,17%1410,59
BZ-75102357,048272441,67%1846,00
Object 703 Version II 81348,088142454,17%1373,19
T25 Pilot Number 1 81551,589042466,67%2087,72
AMX 50 Foch B102393,488442352,17%1893,36
FV230 Canopener102485,009382356,52%2044,75
M24E2 Super Chaffee 6964,007902360,87%3213,69
121B 102418,099192365,22%2088,39
Chieftain/T95 81265,688362254,55%1857,72
Object 780 102053,866442240,91%1262,88
Object 279 early 102179,418982254,55%1369,18
Bisonte C45 81708,009622250,00%1819,77
Strv m/42-57 Alt A.2 61019,327532259,09%1866,85
Lago4223,242742133,33%416,75
Marder II3185,471731942,11%366,50
Waffenträger auf E 100102427,185571735,29%1283,64
IS-6 B 81680,298001735,29%2085,38
Nergal 81374,829201770,59%1803,53
Vz. 55101987,207201540,00%1424,88
Type 91 Heavy353,601741553,33%138,83
Char Murat 92011,538401546,67%1792,86
Excalibur 6878,205301546,67%1228,59
ST vz. 394159,572271442,86%258,10
T-26278,50851428,57%133,28
Type 71101821,367101442,86%1161,10
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6683,146321457,14%1730,88
leKpz Borkenkäfer111099,297111442,86%963,24
Cruiser Mk. III370,231261353,85%166,85
E 50 Ausf. M101788,005531323,08%1075,60
T2 Medium Tank227,50961258,33%155,80
Cruiser Mk. IV494,501321258,33%192,16
VK 100.01 (P)81321,757471241,67%1512,40
AltProto AMX 30 81292,427221233,33%1420,79
Vickers Medium Mk. I146,271021127,27%0,00
LT vz. 383205,913181154,55%819,77
Vz. 60S Dravec 102178,009131154,55%1509,53
Pz.Kpfw. II226,401141080,00%261,00
FCM 36244,901121050,00%92,29
StuG IV 5294,002621040,00%437,16
T1 Cunningham19,6792955,56%123,10
Strv m/425291,22416977,78%777,02
Ares 90 C112172,00742933,33%1436,46
116-F3 102338,00768944,44%1709,62
M2 Light230,00139875,00%261,00
M-V-Y102387,381157887,50%1836,24
L-60 2141,25355850,00%734,80
Object 452K 102635,50704837,50%1666,55
M56 Scorpion 71010,38775862,50%1493,53
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81610,881142887,50%2663,00
Panther/M10 7952,63699850,00%1537,75
M2246,14115742,86%15,74
Stuart I-IV343,4373728,57%0,00
Panzerjäger I2102,14136757,14%277,73
M10 RBFM 5490,86433742,86%777,81
T-22 medium 101946,00961771,43%1670,01
Chieftain Mk. 6 101900,33853666,67%1331,75
LT vz. 35254,40174540,00%0,00
Leichttraktor18,0040520,00%0,00
T-34 shielded 5324,40320540,00%529,37
Bretagne Panther 61272,40903540,00%2534,62
Type 89 I-Go/Chi-Ro2203,50311475,00%963,80
IS-410904,25859475,00%626,88
T-50-2 6247,25342450,00%491,63
112 81185,75639450,00%1271,97
Stinger 101774,75670425,00%905,83
T803112532,001082475,00%2066,19
MS-1134,0075333,33%1,44
Strv 107-12112019,67688333,33%958,07
IS-2 shielded 71071,00693366,67%1342,18
Patton the Tank 92309,6712323100,00%2768,19
Heavy Tank No. VI 61486,67962366,67%2618,93
AMX 13 (FL 11) 5861,671313366,67%4684,22
Renault NC-31116,004420,00%0,00
AMX 67 Imbattable113020,001027250,00%2060,83
Hirschkäfer11889,50601250,00%402,48
T-116 3139,50195250,00%400,86
MKA 2194,50345250,00%670,58
T-45 245,502042100,00%261,00
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2851,0013362100,00%4449,62
Tetrarch 290,50149250,00%263,80
LTP 396,003782100,00%428,82
T-54 first prototype 8767,00625250,00%844,92
Chrysler K 81723,5012792100,00%2264,49
Black Rock 111093,50751250,00%587,45
Fantôme 92029,5013482100,00%2290,89
Kolohousenka10,004710,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 210,006210,00%0,00
50TP prototyp 81126,009361100,00%1254,77
4TP10,002010,00%0,00
10TP30,002071100,00%261,00
LPT-67 Šelma91096,0030610,00%1070,86
Object 2579852,0010351100,00%696,68
Windhund 81865,008391100,00%1718,54
T-29 3440,0032110,00%1617,62
MTLS-1G14 3201,005091100,00%826,58
Valentine II 40,008310,00%0,00
M3 Light 3297,006021100,00%1549,90
Light Mk. VIC 210,002601100,00%261,00
T7 Combat Car 20,007710,00%0,00
Stitch 81019,0028810,00%682,62
Char de transition 6461,0032410,00%472,80
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,001981100,00%261,00
43 M. Toldi III 30,002211100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.09.2026
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 21.03.2026
Opuścił klan: 17.09.2026
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 03.03.2026
Opuścił klan: 18.03.2026
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 27.06.2025
Opuścił klan: 03.03.2026
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 02.06.2025
Opuścił klan: 25.06.2025
Stopień: Podoficer
Dołączył: 01.04.2024
Opuścił klan: 01.06.2025
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 31.03.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 13.03.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 21.03.2022
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 26.02.2024
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 15.11.2023
Opuścił klan: 26.02.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.02.2021
Opuścił klan: 21.03.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.02.2023
Opuścił klan: 16.02.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.02.2023
Opuścił klan: 12.02.2023
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 29.06.2021
Opuścił klan: 05.02.2022
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 17.02.2023
Opuścił klan: 26.05.2023
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 30.08.2023
Opuścił klan: 14.11.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.03.2021
Opuścił klan: 27.06.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.02.2022
Opuścił klan: 20.03.2022
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 29.05.2023
Opuścił klan: 28.08.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.07.2020
Opuścił klan: 20.12.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.12.2020
Opuścił klan: 31.01.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.06.2020
Opuścił klan: 13.07.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.02.2020
Opuścił klan: 11.02.2020
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 04.07.2019
Opuścił klan: 07.09.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 13.02.2020
Opuścił klan: 19.06.2020
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 09.09.2019
Opuścił klan: 06.02.2020
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 14.05.2017
Opuścił klan: 02.07.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 02.06.2016
Opuścił klan: 02.02.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.01.2016
Opuścił klan: 18.05.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.10.2015
Opuścił klan: 27.01.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.09.2015
Opuścił klan: 18.09.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.05.2015
Opuścił klan: 09.09.2015