Capitain_Gaffron

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.03.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6417642123643
Ø Poziom7,5310,629,099,32
Zwycięstwa3335151,97%1945,24%6754,47%31949,61%
Porażki3020647,07%2354,76%5544,72%31248,52%
Remisy6190,96%00,00%10,81%121,87%
Przetrwane bitwy1689026,32%921,43%3226,02%14622,71%
Zniszczone czołgi622520,97350,831090,894390,68
Zniszczonych/zgonów1,321,061,200,88
Wykryte pojazdy911521,42591,401961,5914972,33
Zadane uszkodzenia1.237,981.970,451.630,991.376,34
Punkty zajęcia bazy376720,5900,0030,021150,18
Punkty obrony bazy535300,8370,1770,061210,19
Doświadczenie639,75796,69861,83778,42
WN71316,54971,681224,651063,52
WN81801,021476,021682,961503,09
Ogółem
Ilość bitew64176
Ø Poziom7,53
Zwycięstwa3335151,97%
Porażki3020647,07%
Remisy6190,96%
Przetrwane bitwy1689026,32%
Zniszczone czołgi622520,97
Zniszczonych/zgonów1,32
Wykryte pojazdy911521,42
Zadane uszkodzenia1.237,98
Punkty zajęcia bazy376720,59
Punkty obrony bazy535300,83
Doświadczenie639,75
WN71316,54
WN81801,02
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew42
Ø Poziom10,62
Zwycięstwa1945,24%
Porażki2354,76%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy921,43%
Zniszczone czołgi350,83
Zniszczonych/zgonów1,06
Wykryte pojazdy591,40
Zadane uszkodzenia1.970,45
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy70,17
Doświadczenie796,69
WN7971,68
WN81476,02
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew123
Ø Poziom9,09
Zwycięstwa6754,47%
Porażki5544,72%
Remisy10,81%
Przetrwane bitwy3226,02%
Zniszczone czołgi1090,89
Zniszczonych/zgonów1,20
Wykryte pojazdy1961,59
Zadane uszkodzenia1.630,99
Punkty zajęcia bazy30,02
Punkty obrony bazy70,06
Doświadczenie861,83
WN71224,65
WN81682,96
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew643
Ø Poziom9,32
Zwycięstwa31949,61%
Porażki31248,52%
Remisy121,87%
Przetrwane bitwy14622,71%
Zniszczone czołgi4390,68
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy14972,33
Zadane uszkodzenia1.376,34
Punkty zajęcia bazy1150,18
Punkty obrony bazy1210,19
Doświadczenie778,42
WN71063,52
WN81503,09
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10000
Zwycięstwa550,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki550,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy220,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,3000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,380,000,000,00
Wykryte pojazdy10,1000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.136,700,000,000,00
Punkty zajęcia bazy292,9000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy373,7000,0000,0000,00
Doświadczenie708,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew10
Zwycięstwa550,00%
Porażki550,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy220,00%
Zniszczone czołgi30,30
Zniszczonych/zgonów0,38
Wykryte pojazdy10,10
Zadane uszkodzenia1.136,70
Punkty zajęcia bazy292,90
Punkty obrony bazy373,70
Doświadczenie708,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew891000
Zwycięstwa33637,71%00,00%00,00%00,00%
Porażki54561,17%00,00%00,00%00,00%
Remisy101,12%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy22024,69%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5750,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,860,000,000,00
Wykryte pojazdy10561,1900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia585,690,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9681,0900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6090,6800,0000,0000,00
Doświadczenie280,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew891
Zwycięstwa33637,71%
Porażki54561,17%
Remisy101,12%
Przetrwane bitwy22024,69%
Zniszczone czołgi5750,65
Zniszczonych/zgonów0,86
Wykryte pojazdy10561,19
Zadane uszkodzenia585,69
Punkty zajęcia bazy9681,09
Punkty obrony bazy6090,68
Doświadczenie280,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew273000
Zwycięstwa15054,95%00,00%00,00%00,00%
Porażki12244,69%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,37%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11040,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1890,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,160,000,000,00
Wykryte pojazdy4181,5300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.094,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1410,5200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9783,5800,0000,0000,00
Doświadczenie636,890,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew273
Zwycięstwa15054,95%
Porażki12244,69%
Remisy10,37%
Przetrwane bitwy11040,29%
Zniszczone czołgi1890,69
Zniszczonych/zgonów1,16
Wykryte pojazdy4181,53
Zadane uszkodzenia1.094,88
Punkty zajęcia bazy1410,52
Punkty obrony bazy9783,58
Doświadczenie636,89
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew760000
Zwycięstwa35446,58%00,00%00,00%00,00%
Porażki39351,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy131,71%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy22729,87%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4930,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,920,000,000,00
Wykryte pojazdy8971,1800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia849,780,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3450,4500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy11871,5600,0000,0000,00
Doświadczenie450,010,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew760
Zwycięstwa35446,58%
Porażki39351,71%
Remisy131,71%
Przetrwane bitwy22729,87%
Zniszczone czołgi4930,65
Zniszczonych/zgonów0,92
Wykryte pojazdy8971,18
Zadane uszkodzenia849,78
Punkty zajęcia bazy3450,45
Punkty obrony bazy11871,56
Doświadczenie450,01
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew313000
Zwycięstwa12038,34%00,00%00,00%00,00%
Porażki19161,02%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,64%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6119,49%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1650,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,650,000,000,00
Wykryte pojazdy4361,3900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.469,720,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1030,3300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2040,6500,0000,0000,00
Doświadczenie554,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew313
Zwycięstwa12038,34%
Porażki19161,02%
Remisy20,64%
Przetrwane bitwy6119,49%
Zniszczone czołgi1650,53
Zniszczonych/zgonów0,65
Wykryte pojazdy4361,39
Zadane uszkodzenia1.469,72
Punkty zajęcia bazy1030,33
Punkty obrony bazy2040,65
Doświadczenie554,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (346)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
M18 Hellcat61018,00524505654,98%2266,29
Bat.-Châtillon Bourrasque 81551,55873290253,24%1952,59
E 25 71433,86775224854,45%2615,32
Cromwell61046,11688186857,01%2722,15
KV-856756,19407180349,47%1361,52
AMX Chasseur de chars 81452,70687158552,49%2290,69
Progetto M35 mod. 46 81613,55799156252,24%2094,57
LT-432 8920,39719131449,62%1696,10
AMX 13 9091142,91693117650,60%1937,46
IS-381345,99596116651,89%1719,25
Bat.-Châtillon 25 t102228,73709109447,90%2146,79
T28 Prototype81487,8154699452,41%1884,73
IS-7101809,2064795349,53%1503,72
T-34-856992,3360593459,21%2509,74
M41 Walker Bulldog81062,2875678054,62%2342,86
E 7591647,2464777054,42%1706,90
AMX 30 1er prototype91996,9780777051,30%2207,27
T216822,8568964456,06%2975,82
T675833,5764663857,52%2523,68
Manticore101444,5178261550,08%1695,12
T-5491631,1068456950,09%1789,98
T-1091347,9352552247,51%1261,72
VK 36.01 (H)6551,0935049546,26%804,71
Char Futur 4 91993,2691948955,42%1894,70
Škoda T 5092036,6480346052,83%2331,13
VK 45.02 (P) Ausf. B91615,7372946052,17%1590,23
T4991030,6062645747,92%1485,73
Strv 103B102084,4068743547,59%1508,04
AMX AC mle. 4881427,8253142952,45%1834,24
AMX 50 Foch91750,0063342847,90%1591,29
AMX ELC bis5234,8129142551,76%651,22
AMX 13 105101356,1672541950,60%1584,65
STA-181384,2569440354,09%2078,04
Strv 103-092263,5866039356,49%2561,33
T3091559,0251038948,84%1347,30
UDES 15/16101829,6275738948,07%1402,63
Spähpanzer Ru 25191118,2370338652,07%1826,63
ELC EVEN 90 8806,9179737956,99%1649,10
FV20781038,3053734949,28%1215,75
Grille 15102176,6467234351,90%1775,41
M4A1 Sherman5600,9844332156,39%1863,66
Progetto M40 mod. 65102093,4172531746,06%1626,82
FV3046751,9151731151,13%1455,36
Type 6191805,1870830846,10%1829,80
Bat.-Châtillon 25 t AP91801,8658430451,32%1972,68
Charioteer81667,3573030349,83%2278,81
Tiger II81057,0847528047,50%1159,59
STB-1101641,6070227848,20%1233,31
T 55A 91717,9378027651,81%1745,83
T71 DA71035,6463527350,55%2393,46
IS7733,3942626954,65%980,66
SU-1006865,7145926556,60%1841,76
CS-63101839,3675826147,13%1380,06
SMV CC-6781246,0874225350,99%1350,47
UDES 0381641,2559825253,97%2229,44
Hummel6784,4647325150,60%1169,12
T-4481428,7375024955,82%2352,02
XM69 Hacker112120,4582524945,38%1408,08
Rheinmetall Panzerwagen101099,7964824743,72%1058,83
AMX 13 757642,1350024349,38%1319,04
KV-15416,7330624344,44%748,47
SU-15271004,4645424146,06%1495,21
AMX 50 Foch (155) 102469,9268623951,05%2200,88
T110E4102042,5551923745,57%1599,63
M24 Chaffee5673,7776623459,83%3127,45
Type 64 6793,7068423345,49%2053,52
AMX AC mle. 467927,4144922846,93%1297,75
T25/27844,5041922643,81%1192,67
AMX ELC 901 6737,3274822063,18%2405,96
Waffenträger auf Pz. IV92020,7279421151,66%2029,09
Vz. 68 Squall 8728,0567121147,87%1284,25
UDES 1691653,4579720957,42%1834,37
FV601 Saladin81527,2886820757,00%2062,38
Ares 8591509,9780620746,38%1394,59
G.W. Panther71052,2956520649,03%1388,76
Rhm.-Borsig Waffenträger81684,7063420051,00%2120,06
LTTB8965,3867819649,49%1989,35
AMX 50 10081591,5568219546,15%1999,29
Tiger I7700,5942219452,58%818,76
T-44-100 81369,5677219447,94%1791,03
SU-14-281303,7771119254,69%1463,35
Semovente M43 Bassotto61012,2865319048,42%1826,80
AMX 12 t6439,9841218751,34%1113,92
T-34-3 81363,2379418548,65%1891,18
Tiger (P)71217,8366018457,07%1774,65
T-100 LT101220,3371918145,86%1370,52
Leopard Prototyp A91575,1166617552,00%1516,07
TVP VTU Koncept81259,7562917146,20%1895,89
T-50-2 6673,7167317156,73%2108,91
T376774,0358116848,81%2482,99
WZ-1328995,5965816748,50%1771,76
FV380591327,1474316750,30%1254,09
Vz. 64 Blesk8568,5263416650,00%794,20
AMX Canon d'assaut 105 81436,9070116652,41%1577,35
Object 43091822,0386116553,94%1896,42
Grille5563,0028616349,08%1246,32
ISU-15281490,2760916149,69%1667,21
T-54 ltwt.91087,4571116155,90%1739,07
ARL 446914,0355916053,75%1932,76
Leopard 1101871,3676815856,33%1473,75
T2971367,1277715653,85%2041,46
Pz.Kpfw. I Ausf. C3131,7529015546,45%477,02
M75175,3621315344,44%407,41
M10391372,2174315353,59%1261,93
Panther II81207,7562315251,97%1771,37
Emil I81395,5865415058,67%1825,46
T28 Concept 71057,6163915052,00%1510,63
Cobra 91724,2883814953,69%1533,85
Pz.Kpfw. III/IV5216,0224014856,08%495,05
Leo71076,5259714645,89%1726,24
Type 5 Chi-Ri7965,5948714544,14%1547,09
VK 45.02 (P) Ausf. A81415,8074713948,20%1796,75
CS-4471014,8772913450,00%1734,63
O-I6964,6473813455,97%1978,42
T54E191517,6070813447,76%1416,27
Object 430U101899,2880213446,27%1477,22
UDES 14 Alt 581487,8981213154,20%2261,50
Pz.Kpfw. II Luchs4121,3925813152,67%291,45
53TP Markowskiego81120,3173112950,39%1207,79
Crusader 5.5-in. SP7950,5763712955,04%1542,62
CS-5991529,6686312562,40%1631,01
AT 86604,5041012541,60%907,97
Bat.-Châtillon 155 5591028,6469412557,60%1002,84
VK 16.02 Leopard5476,2551112354,47%1666,55
P.44 Pantera81510,5870912153,72%2357,63
T3281491,8781911958,82%1934,22
LPT-67 Šelma91052,8276411953,78%1573,58
G.W. Tiger (P)81278,7869611751,28%1433,31
Konštrukta T-34/10071125,4969211643,97%1981,66
Challenger71175,5362911652,59%1899,10
Bat.-Châtillon 12 t8841,1970611644,83%1539,38
Achilles61075,4967811551,30%2604,22
T-4371019,1561211352,21%1991,33
Strv m/42-57 Alt A.2 6960,6768411352,21%1788,24
Škoda T 177766,1468911252,68%1628,80
AMX M4 mle. 4571080,9555511243,75%1412,30
Škoda T 256939,8461111157,66%2326,40
FV4004 Conway91751,9173310950,46%1696,64
Emil II91701,7983210655,66%1619,15
Bat.-Châtillon 155 58101101,4673610556,19%898,00
Pz.Kpfw. VII101931,6370810541,90%1292,20
Object 260 101626,3574910542,86%951,50
LHMTV81085,2479310554,29%2352,15
SMV CC-5671073,2173410255,88%1622,38
M48A5 Patton101806,5579210248,04%1348,52
GSOR 1006 Scheme 791751,1280910250,98%1723,32
CS-538846,266209946,46%1026,67
IS-2-II81329,317379941,41%1561,06
AMX 50 Foch B101893,406859647,92%1382,56
Ares 90101528,357349647,92%1106,43
Type 4 Chi-To6811,244169251,09%1582,21
StuG III Ausf. G5372,052349150,55%761,84
Ikv 90 Typ B71305,817099153,85%2402,51
Somua SAu 404215,461609145,05%431,15
MT-256644,936529050,00%2205,91
T1 Heavy5693,105328969,66%1820,32
T2071374,169118860,23%2717,24
Type 3 Ho-Ni III5721,144918854,55%1723,36
S35 CA5659,973778852,27%1545,29
AEC Armoured Car5738,076088854,55%2010,49
SU-855527,323148758,62%1439,26
Ikv 65 Alt II6981,385268752,87%2082,09
T-345439,043268550,59%1211,17
Pz.Sfl. IVc5647,123938351,81%1712,74
Object 268 Version 4101609,736218340,96%911,45
ARL V396653,773618145,68%1236,63
GSR 3301 Setter7683,336678048,75%1623,86
Panhard AML Lynx 6x68889,587597962,03%2009,96
Conqueror Gun Carriage101596,275907844,87%1189,12
Object 277101720,537547852,56%1386,10
GSOR 3301 AVR FS9912,556937844,87%1234,78
T-463112,561647753,25%347,15
KV-371304,168597761,04%1965,24
Sturer Emil71057,585787745,45%1585,00
Škoda T 40 6913,665527746,75%1988,70
Hotchkiss EBR7701,007027664,47%1827,82
Panther71240,237277554,67%2443,88
T-284151,962057259,72%401,64
TVP T 50/51101961,646337245,83%1754,19
SU-10181414,397037255,56%1891,60
121B 101774,077827248,61%1341,98
45TP Habicha71307,758147154,93%2211,83
O-I Experimental5849,184977159,15%2177,88
SU-100M171346,797147156,34%2195,30
Type 3 Chi-Nu5462,093397050,00%1419,40
WZ-1317864,536657042,86%1915,15
Pz.Kpfw. III Ausf. J4123,751696950,72%162,43
Conqueror91571,517336839,71%1301,82
VK 30.02 (M)6917,567456857,35%2225,34
Panhard EBR 10510849,076586847,06%849,42
Crusader6238,992506744,78%516,53
Škoda T 245721,985046657,58%2879,40
P.43 ter71168,806706656,06%2161,51
AT 771363,006806560,00%2191,12
Wespe3137,561156443,75%299,16
Spähpanzer SP I C71036,637316451,56%2617,93
T1E6 236,531066451,56%108,69
Progetto CC55 mod. 5481357,878126154,10%1503,12
P.435629,334156058,33%1996,58
T-1506907,076715940,68%1688,77
VK 30.01 (P)6788,596605862,07%1567,52
50TP Tyszkiewicza91510,667545639,29%1106,04
Type T-345641,256065669,64%2369,30
M8A14255,002005653,57%557,61
Strv 746989,045865550,91%2247,70
Pz.Kpfw. III Ausf. E3142,001885560,00%410,06
Panhard AMD 178B6497,495265552,73%1550,07
M5 Stuart470,751625341,51%18,04
BDR G1 B5667,644575367,92%1688,72
Panhard EBR 9091127,757775352,83%1680,53
M4A3E2 Sherman Jumbo6721,415935143,14%1414,79
T-34-281236,547465048,00%1630,46
Covenanter5116,101705044,00%146,26
XM551 Sheridan101263,537804959,18%1479,94
Char Mle. 75 91124,826884940,82%1394,79
AMX 404149,131884850,00%406,57
Nashorn6774,104164852,08%1451,25
SU-14-171319,388754862,50%2303,20
Super Hellcat 71058,886894856,25%1745,47
Ikv 1035614,364554753,19%1797,69
Pz.Kpfw. 38 (t)3213,891944546,67%641,99
AMX 13 F3 AM6851,915934553,33%1458,84
T56 GMC3157,201334531,11%312,68
Windhund 81170,605904540,00%1017,49
O-Ni71231,759274456,82%1970,96
P.43 bis6714,146424365,12%1607,59
M3 Stuart3113,611614151,22%307,98
Strv m/425706,484044047,50%2409,26
Prototipo Standard B91632,307574055,00%1606,02
M661071,186593953,85%2037,07
Alecto4266,922453953,85%721,14
T-28E with F-30 4625,566413956,41%1785,48
59-166633,766783857,89%2206,72
Jagdpanzer IV6400,592353740,54%460,94
Super Conqueror101765,548133740,54%1094,36
T92 8666,867113748,65%1105,27
B14116,252703650,00%150,32
SU-85B4340,252243638,89%725,90
Concept No. 5101841,516523537,14%1176,28
Type 5861023,828063461,76%2411,79
Renault UE 573101,091343447,06%123,86
Archer5650,355103461,76%1745,38
M4A3(76)W Sherman 6906,557853357,58%1766,01
VK 30.01 (H)5676,726033265,63%1974,48
VK 28.016484,165873243,75%1315,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5627,444993262,50%2036,72
A-20589,841873148,39%113,88
Vz. 60S Dravec 102043,878863148,39%1191,09
CS-67 Szakal111992,718383148,39%1477,93
Pz.Kpfw. II2116,101893063,33%455,69
M26 Pershing8859,035493030,00%810,75
AT 25351,333833053,33%781,72
Type 95 Ji-Ro6869,075332951,72%1489,11
Type 1 Chi-He4217,072422835,71%423,98
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4209,572282828,57%303,32
M24E2 Super Chaffee 6678,966362853,57%2052,95
ST vz. 394546,224162755,56%2294,32
M54 Renegade 81349,857372744,44%1234,38
Black Prince7982,047252650,00%1375,25
Vz. 71 Tesák101126,007252650,00%1223,49
Vickers Mk. E Type B250,12992540,00%0,03
Bishop5470,632882441,67%914,75
AE Phase I 91848,008602445,83%1444,20
T1 Cunningham1124,702382343,48%634,20
AMX 38398,041592356,52%205,00
T110E5101261,656932347,83%724,35
Valentine3111,361782250,00%231,57
TOG II* 61006,186742263,64%2119,95
BT-74168,051882147,62%433,28
Caernarvon81485,629062161,90%2137,48
Comet71066,057822157,14%1900,05
Cruiser Mk. II2143,241902161,90%649,65
Lago4450,253542040,00%1612,79
25TP KSUST II5499,405072050,00%1186,97
Ho-Ri 281544,357752060,00%1845,89
Valentine AT4143,401402035,00%140,18
KV-1SA 5721,117801973,68%1689,03
40TP Habicha6954,226901855,56%2269,10
M3 Lee4191,171931861,11%632,88
SU-76M4153,281711872,22%420,45
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4408,284821855,56%1664,61
Rheinmetall Skorpion G 81687,175421850,00%1792,19
Black Rock 111656,948021844,44%835,43
Churchill VII6769,067181770,59%1609,58
Chimera 81549,888161747,06%1539,98
MS-11126,692111656,25%654,44
Cruiser Mk. III351,25931631,25%1,63
M446865,756991637,50%1317,16
Ares 7581279,198501656,25%1579,71
M2 Light238,331131540,00%0,24
Cruiser Mk. IV4143,732021546,67%256,69
Renault FT AC257,00971540,00%1,67
Marder 38T4539,073951566,67%1956,66
Tetrarch 2185,873431553,33%920,28
GSOR the TANK 91262,435751428,57%846,95
Sav m/434414,694331330,77%1236,99
T-262116,541391323,08%393,61
Excalibur 6913,857511361,54%1702,82
T26E3 Eagle 7 71520,628761346,15%1975,74
P26/404518,174651258,33%1561,39
T3 HMC2193,333011266,67%981,41
Durchbruchswagen 24308,083401250,00%746,81
Type 3 Chi-Nu Kai 5451,584991258,33%1350,97
Type 97 Chi-Ha3222,45176119,09%555,16
AMX 30 B101328,737831163,64%1109,58
Object 283 91409,649171172,73%1641,97
Fantôme 91035,827051154,55%860,67
Cruiser Mk. I186,201551060,00%360,04
Object 140101800,1010081070,00%1635,94
Gabler’s Destroyer 5700,307121050,00%1761,67
Patton the Tank 91039,806481050,00%1025,75
Leichttraktor172,33134933,33%86,81
B.U.G.I.61059,78499966,67%2270,54
Renault NC-31119,3892887,50%261,00
Black Prince II 7920,50860862,50%1133,97
T7 Combat Car 252,00129850,00%114,52
M15/423312,29306771,43%1099,99
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6636,00648757,14%1598,24
Kunze Panzer 91245,43738757,14%1027,23
Light Mk. VIC 2184,71397742,86%948,62
Renault FT172,83150650,00%257,55
Universal Carrier 2-pdr282,8085520,00%85,36
LTP 3232,60281580,00%1133,82
M10 RBFM 5872,00797540,00%2149,62
Chi-To SP7244,00244425,00%0,00
FV226 Contradictious 81086,25507425,00%701,11
Chi-Go 71274,501120475,00%2072,83
Vickers Medium Mk. I139,6776333,33%3,10
BT-2273,00133366,67%313,20
Hotchkiss H352274,005613100,00%1777,04
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3255,00200333,33%442,56
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2206,33449366,67%1074,18
BT-7 artillery 3275,00308366,67%1250,56
TNH 105/10008186,00480250,00%135,20
Pz.Kpfw. I226,502562100,00%261,00
MKA 2428,005112100,00%1841,36
T-45 2214,50412250,00%985,69
FCM 2C 3358,506852100,00%1148,00
StuG IV 5156,50293250,00%215,09
43 M. Toldi III 3264,50483250,00%1290,04
D231103,0015451100,00%10210,88
Renault Otsu126,001451100,00%261,00
D1291,007210,00%148,74
AT-120,00010,00%0,00
IS-2 shielded 71118,0032310,00%1006,47
T-29 3655,005121100,00%3392,05

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.03.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.03.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Kwatermistrz
Dołączył: 13.11.2012
Opuścił klan: 26.04.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.12.2018
Opuścił klan: 20.12.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.05.2019
Opuścił klan: 12.10.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.04.2020
Opuścił klan: 12.03.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.01.2023
Opuścił klan: 10.01.2023