Call_me_Faraon

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.07.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2874755145
Ø Poziom7,839,409,409,17
Zwycięstwa1447650,36%120,00%120,00%6645,52%
Porażki1393948,49%480,00%480,00%7753,10%
Remisy3321,15%00,00%00,00%21,38%
Przetrwane bitwy631721,97%120,00%120,00%2718,62%
Zniszczone czołgi224120,7830,6030,60740,51
Zniszczonych/zgonów1,000,750,750,63
Wykryte pojazdy295911,0330,6030,602281,57
Zadane uszkodzenia1.163,00985,40985,401.242,04
Punkty zajęcia bazy151640,5300,0000,00250,17
Punkty obrony bazy72510,2500,0000,0000,00
Doświadczenie645,23477,00477,00693,76
WN71032,89416,66416,66776,85
WN81317,191057,691057,691004,37
Ogółem
Ilość bitew28747
Ø Poziom7,83
Zwycięstwa1447650,36%
Porażki1393948,49%
Remisy3321,15%
Przetrwane bitwy631721,97%
Zniszczone czołgi224120,78
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy295911,03
Zadane uszkodzenia1.163,00
Punkty zajęcia bazy151640,53
Punkty obrony bazy72510,25
Doświadczenie645,23
WN71032,89
WN81317,19
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew5
Ø Poziom9,40
Zwycięstwa120,00%
Porażki480,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy120,00%
Zniszczone czołgi30,60
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy30,60
Zadane uszkodzenia985,40
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie477,00
WN7416,66
WN81057,69
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew5
Ø Poziom9,40
Zwycięstwa120,00%
Porażki480,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy120,00%
Zniszczone czołgi30,60
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy30,60
Zadane uszkodzenia985,40
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie477,00
WN7416,66
WN81057,69
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew145
Ø Poziom9,17
Zwycięstwa6645,52%
Porażki7753,10%
Remisy21,38%
Przetrwane bitwy2718,62%
Zniszczone czołgi740,51
Zniszczonych/zgonów0,63
Wykryte pojazdy2281,57
Zadane uszkodzenia1.242,04
Punkty zajęcia bazy250,17
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie693,76
WN7776,85
WN81004,37
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew451000
Zwycięstwa21748,12%00,00%00,00%00,00%
Porażki22549,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy92,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9521,06%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2500,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,700,000,000,00
Wykryte pojazdy3970,8800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.533,610,000,000,00
Punkty zajęcia bazy870,1900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4110,9100,0000,0000,00
Doświadczenie735,020,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew451
Zwycięstwa21748,12%
Porażki22549,89%
Remisy92,00%
Przetrwane bitwy9521,06%
Zniszczone czołgi2500,55
Zniszczonych/zgonów0,70
Wykryte pojazdy3970,88
Zadane uszkodzenia1.533,61
Punkty zajęcia bazy870,19
Punkty obrony bazy4110,91
Doświadczenie735,02
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew198000
Zwycięstwa7537,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki11055,56%00,00%00,00%00,00%
Remisy136,57%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6130,81%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1110,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,810,000,000,00
Wykryte pojazdy2151,0900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.171,630,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2701,3600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1220,6200,0000,0000,00
Doświadczenie476,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew198
Zwycięstwa7537,88%
Porażki11055,56%
Remisy136,57%
Przetrwane bitwy6130,81%
Zniszczone czołgi1110,56
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy2151,09
Zadane uszkodzenia1.171,63
Punkty zajęcia bazy2701,36
Punkty obrony bazy1220,62
Doświadczenie476,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew169000
Zwycięstwa8147,93%00,00%00,00%00,00%
Porażki8550,30%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,78%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4224,85%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi920,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,720,000,000,00
Wykryte pojazdy2151,2700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia620,350,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2901,7200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1791,0600,0000,0000,00
Doświadczenie439,430,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew169
Zwycięstwa8147,93%
Porażki8550,30%
Remisy31,78%
Przetrwane bitwy4224,85%
Zniszczone czołgi920,54
Zniszczonych/zgonów0,72
Wykryte pojazdy2151,27
Zadane uszkodzenia620,35
Punkty zajęcia bazy2901,72
Punkty obrony bazy1791,06
Doświadczenie439,43
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew553000
Zwycięstwa27549,73%00,00%00,00%00,00%
Porażki27850,27%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy19234,72%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3780,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,050,000,000,00
Wykryte pojazdy6171,1200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.242,170,000,000,00
Punkty zajęcia bazy12212,2100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy26384,7700,0000,0000,00
Doświadczenie759,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew553
Zwycięstwa27549,73%
Porażki27850,27%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy19234,72%
Zniszczone czołgi3780,68
Zniszczonych/zgonów1,05
Wykryte pojazdy6171,12
Zadane uszkodzenia1.242,17
Punkty zajęcia bazy12212,21
Punkty obrony bazy26384,77
Doświadczenie759,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2800000
Zwycięstwa120242,93%00,00%00,00%00,00%
Porażki156555,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy331,18%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy80228,64%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi16100,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,810,000,000,00
Wykryte pojazdy27630,9900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.056,900,000,000,00
Punkty zajęcia bazy38311,3700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy41321,4800,0000,0000,00
Doświadczenie500,250,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2800
Zwycięstwa120242,93%
Porażki156555,89%
Remisy331,18%
Przetrwane bitwy80228,64%
Zniszczone czołgi16100,58
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy27630,99
Zadane uszkodzenia1.056,90
Punkty zajęcia bazy38311,37
Punkty obrony bazy41321,48
Doświadczenie500,25
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew624000
Zwycięstwa26241,99%00,00%00,00%00,00%
Porażki35857,37%00,00%00,00%00,00%
Remisy40,64%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12319,71%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3260,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,650,000,000,00
Wykryte pojazdy5080,8100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.586,720,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3970,6400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4100,6600,0000,0000,00
Doświadczenie627,510,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew624
Zwycięstwa26241,99%
Porażki35857,37%
Remisy40,64%
Przetrwane bitwy12319,71%
Zniszczone czołgi3260,52
Zniszczonych/zgonów0,65
Wykryte pojazdy5080,81
Zadane uszkodzenia1.586,72
Punkty zajęcia bazy3970,64
Punkty obrony bazy4100,66
Doświadczenie627,51
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (285)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
IS-381323,46731206053,01%1701,03
SU-130PM 81385,1074078950,06%1387,63
Jagdpanzer E 100101899,3368077549,55%1443,93
KV-856646,6445374949,13%1049,89
IS7869,8249074751,94%1223,26
FCM 50 t 8983,7967270248,01%1125,41
IS-7101510,0965066844,76%1085,86
KV-1S6473,6538659849,50%822,14
Strv S1 81398,6965659046,95%1397,49
BZ-176 81576,4191656856,51%1563,48
O-I6873,5166053055,47%1678,09
T-5491325,4273750451,39%1370,45
Bisonte C45 81338,4682047251,06%1417,86
M53/M5591243,0764646054,35%1211,58
Leopard 1102013,8072945449,78%1548,17
AMBT 81466,3680644353,05%1704,16
T-1091241,2868344147,85%1127,79
T-54 ltwt.9750,3358640745,95%969,59
ISU-152K 81308,7473338553,77%1467,56
Type 3 Chi-Nu Kai 5355,4145438254,45%911,59
AMX Chasseur de chars 8930,8665936748,50%1176,99
T-54 first prototype 8970,2871235251,42%1260,20
M40/M4381106,8551634949,86%1207,22
Super Conqueror102044,4285934955,59%1732,88
Ferdinand81017,0960333249,10%990,49
T-284241,9928232048,75%636,00
ELC EVEN 90 8455,5363028845,49%714,21
TVP T 50/51101662,2471427850,72%1328,83
Ho-Ri 3102180,5375726650,75%1543,80
DBV-152 101919,3868224847,18%1159,60
Vz. 55102145,0974023540,85%1525,42
Object 703 Version II 81351,7187023354,94%1465,08
Jagdtiger91394,6764422945,41%1049,14
G.W. Panther7820,7250021851,38%944,28
Jagdpanther7694,4652721042,86%786,91
M127738,3941620047,00%888,90
FV1066 Senlac 8377,4359319744,16%485,85
Type 5 Heavy102342,0089119451,55%1709,08
T-448955,3468319352,85%1289,78
T28 Concept 7890,6352418644,09%1162,09
Škoda T 5091623,5572818549,19%1451,26
Object 277101808,1073617943,02%1363,40
Kranvagn101845,5175317747,46%1354,82
P.44 Pantera81362,4381417455,17%1833,08
T92 HMC101356,7859817443,10%1035,25
Strv 103B102033,3670816944,97%1357,05
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4291,5026716649,40%721,93
IS-6 81147,5678716552,12%1307,54
FV4005 Stage II101239,8061816251,23%840,66
O-Ho81055,4968316051,88%1167,64
T-437669,1358216045,63%973,65
FV3046566,8437915346,41%895,02
Predatore 91570,9373714843,92%1188,12
O-Ni7989,1268514751,02%1274,82
KV-15305,5627814448,61%461,21
M47 Iron Arnie 81233,0678113953,96%1400,43
Jagdpanzer IV6542,3344012640,48%778,10
T110E3101839,6271612443,55%1225,02
T376373,4642912352,03%913,74
60TP Lewandowskiego102104,6383812052,50%1707,48
Conqueror91284,4975111949,58%1073,65
Leopard Prototyp A91521,5771911152,25%1329,93
VK 100.01 (P)81326,4579210949,54%1504,31
M446641,3641210842,59%982,69
Grille 15101659,8568710853,70%1069,15
Churchill III 5457,1563410862,96%990,94
Manticore10723,0074110751,40%759,28
Charioteer Nomad 81267,0769110748,60%1265,64
StuG III Ausf. G5310,9224510143,56%521,43
Emil II91963,8991810055,00%1906,05
M18 Hellcat6522,683939956,57%795,28
Kpz. Erich Konzept I 91805,608029853,06%1538,44
M415372,063719552,63%519,37
Mäuschen92043,099459560,00%2066,71
Hummel6623,114469450,00%830,57
T110E4101877,607539255,43%1361,23
T3091690,747308950,56%1573,79
KV-26759,506028645,35%1214,42
IS-M8621,815758651,16%546,37
M2 Light2105,521908549,41%276,53
M24 Chaffee5222,323668549,41%602,85
Object 907 101705,327628547,06%1182,35
G.W. Tiger (P)8873,155908154,32%1006,12
TNH 105/100081093,897348058,75%1259,17
UDES 0381324,056547950,63%1425,50
FV229 Contender91409,177327843,59%1055,53
Škoda T 256767,246497656,58%1458,49
WZ-1317821,587497648,68%1706,27
CS-538748,975467338,36%757,80
Panhard EBR 10510398,145437236,11%144,14
TNH T Vz. 5192025,778716950,72%1970,54
M5 Stuart471,191836950,72%98,71
Emil I81545,627976844,12%1634,49
Type 63 81349,038646857,35%1704,21
212A91261,077326752,24%1069,28
T110E5102289,229046752,24%1811,96
Ikv 65 Alt II6553,004196650,00%860,40
AMX 65 t81096,776986643,94%1219,70
STA-181143,226546538,46%1364,51
Maus101681,238066450,00%1127,54
T28 Prototype81411,067786457,81%1612,54
T-62A101305,556406445,31%995,92
LTTB8875,928326460,94%1896,07
Konštrukta T-34/1007873,945866342,86%1194,77
SU-14-281205,827276254,84%1338,66
Indien-Panzer81094,506696250,00%1348,68
Charioteer81232,556766256,45%1359,76
SMV CC-64 Vipera 81165,597936168,85%1313,62
Caernarvon81227,718065954,24%1438,84
AMX M4 mle. 5191641,037875850,00%1405,25
Panhard EBR 909500,606635752,63%593,63
Type 6191521,797505650,00%1482,15
Black Prince7865,567125556,36%1186,68
Ikv 90 Typ B7895,215575343,40%1196,38
Strv 103-092250,708905362,26%2173,90
Churchill VII6849,196665350,94%1714,03
AMX M4 mle. 49 Liberté 81329,967875145,10%1411,61
KV-481124,007194951,02%1207,20
MT-256725,107394955,10%2323,28
Carro da Combattimento 45 t 101552,027984757,45%1038,12
Hotchkiss EBR7457,725544652,17%865,28
ST-I91926,738634546,67%1900,36
Object 140101356,226874546,67%1007,85
T675409,574284454,55%877,68
T25/271209,776754450,00%1787,01
50TP Tyszkiewicza91672,478444355,81%1491,07
Type T-345459,954904348,84%1384,12
KV-137664,005874346,51%1052,12
StuG IV 5352,583214348,84%733,83
M2 Medium Tank374,401174235,71%7,54
T7 Combat Car 271,241464259,52%284,23
Grille5466,903794148,78%885,95
O-I Experimental5601,735364146,34%1079,16
FV4004 Conway91382,716814156,10%1129,33
STB-1101727,388534062,50%1491,52
Marder II3192,931854060,00%550,09
FV230 Canopener101721,156814037,50%1011,58
T-46399,181563938,46%163,13
59-166631,447613966,67%2115,28
Vz. 60S Dravec 101704,697453938,46%886,07
Dicker Max 6387,462673933,33%361,06
LHMTV8424,036743951,28%640,47
Type 1 Chi-He4265,742393844,74%753,18
Sturmpanzer II4369,742593855,26%1275,36
Ho-Ri 192283,848903860,53%2041,31
T9592402,8610113764,86%2626,43
Tiger (P)71117,357683756,76%1520,97
T-34-85M 6750,494573737,84%1129,13
Panzerjäger I2159,691743652,78%526,72
Vz. 44-17757,976603658,33%926,49
VK 30.02 (D)7948,727183663,89%1590,20
T2 Medium Tank2128,191703638,89%464,35
M3 Stuart375,511483540,00%33,64
TVP VTU Koncept8917,776383545,71%1052,40
XM66F 81652,467643542,86%1770,70
P.43 ter7888,386623452,94%1309,24
Ares 7581045,947243455,88%1153,66
T-832 81243,857263348,48%1171,83
Chi-To SP71571,728353243,75%1891,89
FV227 Conceiver81072,787263250,00%1022,61
ShPTK-TVP 100 81164,166343234,38%1095,97
Leo71229,528203158,06%2377,65
Sexton II3196,001813154,84%857,35
CS-63101570,577483050,00%1163,02
IS-4101707,438933056,67%1308,08
T-26272,90952941,38%111,90
Birch Gun4148,551582941,38%286,15
CS-4471027,007262857,14%1549,18
Covenanter5155,502212857,14%408,75
M-VI-Y92465,189942853,57%2991,68
P.43 bis6992,787922766,67%2198,21
Challenger71268,936952744,44%1613,54
Škoda T 245421,734612661,54%1321,97
M10392285,7710922661,54%2809,39
Pawlack Tank6901,156162638,46%1389,32
M-V-Y102553,6510012657,69%2475,02
Strv 746837,767032572,00%1724,81
Ikv 1035355,884042560,00%895,91
Type 95 Heavy4290,833502437,50%766,50
T-345747,657772378,26%2920,42
T2881222,237702259,09%1453,84
T25 AT71247,057762147,62%1858,05
Tiger-Maus 91785,7610202171,43%1777,02
E 25 7888,385832147,62%1159,56
53TP Markowskiego81188,657072045,00%1218,46
VK 30.01 (P)61112,898321963,16%2184,07
M8A14319,683901957,89%818,35
Tiger I71247,227631838,89%1628,33
Cruiser Mk. III340,61811833,33%1,22
KB-52 92263,3910461866,67%2190,78
GSOR 3301 AVR FS9332,417991752,94%338,75
AMX 404611,134641650,00%2698,37
Sav m/434249,692431643,75%527,68
Valentine AT4394,632931637,50%969,44
CS-599719,695461637,50%340,18
Churchill I5615,535691560,00%1350,92
WZ-1328383,934391533,33%367,96
B.U.G.I.61127,407631553,33%2145,75
Cruiser Mk. IV4162,472051560,00%455,63
Kanonenjagdpanzer 105 81401,407781573,33%1623,88
Matilda LVT 4631,275711533,33%1455,20
AE Phase I 91236,475331526,67%718,00
P.435925,646021442,86%2937,82
Type 4 Chi-To6662,644941450,00%1091,90
Type 97 Chi-Ha3156,292141464,29%534,31
T2971644,5010101450,00%2455,16
SU-76M4239,212841457,14%647,68
Ho-Ri 281593,078811471,43%1939,26
Type 95 Ji-Ro61283,437661464,29%2768,65
VK 30.02 (M)6903,367201471,43%2113,82
Panhard AMD 178B6387,644071435,71%880,57
Pz.Kpfw. 5581817,649701450,00%1472,81
Char Mle. 75 9607,715411450,00%655,20
A25 Harry Hopkins I 4471,295821450,00%1400,16
Leichttraktor152,62591323,08%0,20
T56 GMC3191,152791346,15%527,05
T-505311,005151353,85%1102,93
T3281009,508271266,67%1150,13
Type 91 Heavy3139,332751275,00%492,32
Type 4 Heavy92687,9112591181,82%3072,14
AMX 38344,002001172,73%261,00
Crusader 5.5-in. SP7561,825591163,64%805,43
Achilles61214,098101163,64%2681,02
FV224 Chopper71239,919151163,64%1791,80
Bat.-Châtillon Bourrasque 81353,186381127,27%1544,16
Vickers Medium Mk. I155,001381070,00%280,34
Type 5 Chi-Ri71033,408111070,00%1897,72
Ikv 723164,002481050,00%350,99
M3 Lee4131,601761060,00%368,58
CS-52 LIS 8570,704541030,00%335,43
SU-100Y 61491,909491060,00%3299,42
D23129,44196933,33%246,25
T-45 2168,67244966,67%868,53
Lago4203,50332850,00%525,60
B14519,75566862,50%1688,28
7TP2171,63188862,50%558,99
Panhard AML Lynx 6x68303,63567862,50%468,32
T 54D 91035,25616837,50%706,20
IS-5 (Object 730) 8861,38714862,50%901,76
P26/404763,57552757,14%2359,59
AMX M4 mle. 4571791,001123757,14%3206,33
Loyd Gun Carriage263,5766714,29%147,09
M41 Walker Bulldog8323,14449728,57%254,30
T1E6 240,57140771,43%261,00
T1 Cunningham1124,50230666,67%749,78
ST vz. 394263,83234650,00%675,39
Pz.Kpfw. II2143,50269683,33%666,35
SU-85B422,83175666,67%240,24
Marder 38T4332,50263650,00%833,77
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5670,33620650,00%1815,28
Caliban 81120,67725650,00%1274,72
BT-7 artillery 3189,33187650,00%568,61
Matilda4455,20413560,00%1186,92
AT-1297,40142520,00%148,06
Nashorn6587,4023750,00%645,47
K-2 81431,601090580,00%1734,54
Saryuda 91422,00644540,00%973,68
T 55A 91164,60797560,00%1094,71
Kolohousenka176,25146450,00%194,55
D1253,25139425,00%0,00
T1 Heavy5704,25721475,00%1536,77
Renault R352107,50294450,00%309,93
LTP 321,7565425,00%0,00
GSOR 1010 FB 81069,25607450,00%999,14
10TP3327,33281333,33%1207,38
Patton the Tank 91134,00850366,67%1254,58
Heavy Tank No. VI 6755,00601366,67%1221,74
Tetrarch 2141,00227366,67%721,44
43 M. Toldi III 385,33291366,67%384,97
Strv fm/21193,50215250,00%349,21
Renault NC-31126,503820,00%0,00
45TP Habicha7959,508932100,00%1514,43
MS-11221,0014520,00%987,02
Type 89 I-Go/Chi-Ro2121,00124250,00%321,81
T-29 3770,00662250,00%3057,73
AC 1 Sentinel 4218,00340250,00%647,53
Black Rock 11799,00674250,00%340,09
4TP131,001981100,00%261,00
Bishop5230,004851100,00%486,67
Black Prince II 7150,008461100,00%261,00
T-50-2 6179,0016510,00%167,98
Pz.Sfl. IC 4559,005221100,00%1594,43
L-60 2214,0055510,00%1079,13
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,0011510,00%0,00
Chi-Go 72046,0014421100,00%2929,85

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.07.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.06.2026
Opuścił klan: 07.07.2026
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 30.03.2026
Opuścił klan: 31.05.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.03.2026
Opuścił klan: 29.03.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.10.2025
Opuścił klan: 15.03.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.06.2022
Opuścił klan: 24.03.2025
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 14.06.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 19.10.2021
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.12.2017
Opuścił klan: 03.03.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.01.2021
Opuścił klan: 09.10.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 28.12.2020
Opuścił klan: 18.01.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.02.2017
Opuścił klan: 18.04.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.02.2019
Opuścił klan: 13.12.2020
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.01.2017
Opuścił klan: 18.02.2017
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 20.04.2017
Opuścił klan: 16.11.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.11.2017
Opuścił klan: 07.12.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.04.2018
Opuścił klan: 08.02.2019
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 08.12.2016
Opuścił klan: 15.12.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.12.2016
Opuścił klan: 02.01.2017
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 25.05.2016
Opuścił klan: 18.12.2016
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 06.07.2016
Opuścił klan: 26.11.2016
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 24.04.2016
Opuścił klan: 22.05.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.04.2016
Opuścił klan: 23.04.2016
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 25.12.2015
Opuścił klan: 09.04.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.10.2015
Opuścił klan: 23.12.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.08.2015
Opuścił klan: 17.10.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.05.2015
Opuścił klan: 14.08.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.03.2015
Opuścił klan: 08.05.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.03.2015
Opuścił klan: 28.03.2015