CZKardiniCZ

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.10.2019

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew9287000
Ø Poziom6,760,000,000,00
Zwycięstwa420245,25%00,00%00,00%00,00%
Porażki500753,91%00,00%00,00%00,00%
Remisy780,84%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy177519,11%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi46140,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,610,000,000,00
Wykryte pojazdy94701,0200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia634,160,000,000,00
Punkty zajęcia bazy115461,2400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy31850,3400,0000,0000,00
Doświadczenie485,600,000,000,00
WN7680,940,000,000,00
WN8711,970,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew9287
Ø Poziom6,76
Zwycięstwa420245,25%
Porażki500753,91%
Remisy780,84%
Przetrwane bitwy177519,11%
Zniszczone czołgi46140,50
Zniszczonych/zgonów0,61
Wykryte pojazdy94701,02
Zadane uszkodzenia634,16
Punkty zajęcia bazy115461,24
Punkty obrony bazy31850,34
Doświadczenie485,60
WN7680,94
WN8711,97
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy11,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.309,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie156,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy11,00
Zadane uszkodzenia2.309,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie156,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.190,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie106,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.190,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie106,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7000
Zwycięstwa342,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki457,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy228,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy91,2900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia56,290,000,000,00
Punkty zajęcia bazy426,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie202,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7
Zwycięstwa342,86%
Porażki457,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy228,57%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy91,29
Zadane uszkodzenia56,29
Punkty zajęcia bazy426,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie202,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew225000
Zwycięstwa5323,56%00,00%00,00%00,00%
Porażki16975,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4620,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1150,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,640,000,000,00
Wykryte pojazdy1940,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia505,340,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1600,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1320,5900,0000,0000,00
Doświadczenie274,210,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew225
Zwycięstwa5323,56%
Porażki16975,11%
Remisy31,33%
Przetrwane bitwy4620,44%
Zniszczone czołgi1150,51
Zniszczonych/zgonów0,64
Wykryte pojazdy1940,86
Zadane uszkodzenia505,34
Punkty zajęcia bazy1600,71
Punkty obrony bazy1320,59
Doświadczenie274,21
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew51000
Zwycięstwa2039,22%00,00%00,00%00,00%
Porażki3058,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,96%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2243,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi260,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,900,000,000,00
Wykryte pojazdy440,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia833,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1482,9000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1162,2700,0000,0000,00
Doświadczenie476,310,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew51
Zwycięstwa2039,22%
Porażki3058,82%
Remisy11,96%
Przetrwane bitwy2243,14%
Zniszczone czołgi260,51
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy440,86
Zadane uszkodzenia833,57
Punkty zajęcia bazy1482,90
Punkty obrony bazy1162,27
Doświadczenie476,31
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew208000
Zwycięstwa8741,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki11756,25%00,00%00,00%00,00%
Remisy41,92%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4823,08%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi770,3700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,480,000,000,00
Wykryte pojazdy1180,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia570,290,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2401,1500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1530,7400,0000,0000,00
Doświadczenie396,430,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew208
Zwycięstwa8741,83%
Porażki11756,25%
Remisy41,92%
Przetrwane bitwy4823,08%
Zniszczone czołgi770,37
Zniszczonych/zgonów0,48
Wykryte pojazdy1180,57
Zadane uszkodzenia570,29
Punkty zajęcia bazy2401,15
Punkty obrony bazy1530,74
Doświadczenie396,43
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (157)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
KV-856576,1942267038,36%789,48
M10391162,7258539742,32%922,65
Löwe 8948,5763539450,76%1045,64
T328855,9858632842,68%792,83
M26 Pershing8689,9452831044,84%670,53
T297769,8755727644,57%798,41
T-54 first prototype 8727,8059227047,41%788,51
T14 5283,0041126248,09%393,99
Tiger II8922,6060325945,95%934,71
T110E5101192,7359522643,81%696,21
Caernarvon8741,8457021539,53%580,38
M18 Hellcat6486,5541919947,24%683,46
M46 Patton9806,4352618837,23%453,05
Black Prince7869,1267116441,46%1145,92
KV-15331,1137516449,39%532,34
Tiger I7746,6252116152,17%911,67
T25/27605,8051515150,99%757,56
T1 Heavy5310,5933814153,19%506,76
VK 36.01 (H)6538,8049413752,55%851,15
M66505,5245813444,78%599,00
M3 Lee4147,6718013344,36%311,85
TNH T Vz. 5191248,8974813148,85%1013,19
Konštrukta T-34/1007512,0247712839,84%556,96
T207722,4265811855,93%1047,77
T675283,1233410839,81%377,93
T28 Prototype8694,5946510745,79%553,66
Škoda T 40 6365,4240410450,96%524,81
Škoda T 27 8804,6557410345,63%808,81
Churchill VII6557,9649310144,55%897,19
E 759765,535649640,63%428,57
M4A3E2 Sherman Jumbo6620,305939647,92%1258,07
T376306,854999247,83%623,51
Škoda T 245321,363809142,86%680,28
Škoda T 256436,814879153,85%744,79
Pz.Sfl. IVc5332,823419047,78%618,00
Škoda T 5091072,396448949,44%813,47
Churchill I5449,034458949,44%843,24
T-284163,271948844,32%283,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5169,042678547,06%240,56
Object 70591185,806527943,04%873,40
Pz.Kpfw. 38 (t)3140,921467138,03%268,41
M4A1 Sherman5330,264107058,57%816,23
Grille5434,673257035,71%668,92
TVP VTU Koncept8430,884956943,48%338,71
Turtle Mk. I 8881,146066946,38%697,80
Object 703 Version II 8999,396646740,30%813,38
Pz.Kpfw. T 25 5217,133136344,44%315,43
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4118,102195937,29%131,25
M24 Chaffee5205,844805058,00%617,94
M8A14161,242394936,73%158,55
Progetto M35 mod. 46 8911,965584738,30%818,18
M5 Stuart4122,912654645,65%138,65
Škoda T 56 8991,136434645,65%689,77
M54 Renegade 81135,227744654,35%1138,19
IS7702,514654531,11%747,33
Object 4309940,606564544,44%631,72
Rheinmetall Skorpion G 8964,305014436,36%710,85
M5A1 Stuart4114,863614254,76%252,91
Matilda4278,753954055,00%707,11
M48A2 Räumpanzer 8425,255894050,00%307,40
Object 705A101305,365563933,33%638,57
50TP prototyp 8897,706193743,24%722,40
Sturmpanzer II4171,081693756,76%456,64
CS-52 LIS 8859,386813751,35%852,14
M3 Stuart388,432383557,14%246,12
M2 Medium Tank3110,091513345,45%196,95
Pz.Kpfw. 35 (t)243,97733231,25%0,10
T-46326,84983148,39%81,71
Excelsior 5188,313092937,93%96,42
Sturmpanzer I Bison397,711202860,71%259,95
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4220,482932748,15%426,98
TNH 105/10008924,746822751,85%980,30
Pz.Kpfw. III Ausf. J471,652562657,69%160,44
Marder 38T4200,422912646,15%317,29
M48A5 Patton101264,775512630,77%654,75
VK 30.02 (M)6435,004862650,00%730,68
M41 Walker Bulldog8265,624632646,15%242,67
Pz.Kpfw. III Ausf. E3101,521912540,00%62,94
Bofors Tornvagn 8762,385932437,50%545,01
VK 75.01 (K) 8883,135802450,00%810,81
ST vz. 394190,832782356,52%499,73
VK 30.01 (H)5336,324692268,18%852,33
Type T-345230,912812236,36%340,38
Marder II3126,862262157,14%282,47
HWK 30 8341,004851947,37%406,90
IS-3A 81146,265671921,05%872,80
P26/404273,612931838,89%541,59
TVP T 50/5110872,115681844,44%501,25
KV-137288,834911850,00%268,79
Vz. 55101022,474251513,33%411,44
T-448510,364991435,71%385,59
M46 Patton KR 8490,434931435,71%336,86
Leichttraktor119,38921346,15%49,15
T-26289,001171353,85%302,91
Vickers Medium Mk. II2121,251841233,33%367,85
Char Futur 4 9802,554611127,27%381,38
Panther7383,603301020,00%302,11
Vz. 44-17805,206641060,00%1092,33
IS-M8415,604511040,00%208,16
E 75 TS 8645,804731030,00%380,29
T2 Medium Tank261,33104955,56%180,60
Durchbruchswagen 24229,33391955,56%544,11
122 TM 8891,44661944,44%734,78
Pz.Kpfw. II220,50105825,00%0,00
Nashorn6273,50282850,00%290,30
Object 252U Defender 8647,38418812,50%352,07
Bat.-Châtillon Bourrasque 8569,13598862,50%602,57
Type 2597 Chi-Ha3125,29259742,86%231,04
T-549513,43539742,86%249,18
AM 39 Gendron-Somua 240,00163757,14%177,06
SU-130PM 8883,86500742,86%638,30
Sherman VC Firefly 6406,86424742,86%477,83
TS-5 81414,43682742,86%1320,92
Vickers Medium Mk. III3138,00402666,67%535,08
T56 GMC338,67244683,33%261,00
T-62A10743,33804683,33%554,77
Super Hellcat 7245,50291650,00%161,85
P.435116,40231520,00%16,64
M2 Light2100,00214560,00%337,61
Panzerjäger I2118,40222560,00%367,74
Škoda T 177258,20407540,00%255,71
T-804182,00398580,00%756,33
T-29 3457,00553560,00%2124,91
Caliban 8432,20492540,00%198,13
D12159,75165425,00%499,89
Cruiser Mk. I141,7592450,00%85,14
CS-6310397,00330425,00%0,00
Valentine AT4223,25353475,00%657,71
Strv 81 8223,25639475,00%264,10
M56 Scorpion 7792,50438425,00%827,86
WZ-120-1G FT 8468,75525450,00%328,49
D2336,00111333,33%1,29
Chi-Ni264,338630,00%46,84
Vickers Mk. E Type B2167,67247333,33%555,03
T-34-856272,005283100,00%506,62
Universal Carrier 2-pdr2182,00331366,67%865,73
T-602124,00249333,33%317,50
LT-432 860,00361333,33%0,00
AMX M4 mle. 49 8349,33459333,33%103,82
M15/423213,50363250,00%542,75
MS-11159,5010120,00%656,41
SU-76M472,50175250,00%93,03
Tiger 131 61364,00839250,00%1851,77
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6448,50480250,00%719,06
T92 8147,0013320,00%0,00
Bretagne Panther 6238,50368250,00%219,14
T-345339,004941100,00%851,60
T1 Cunningham165,0012010,00%146,51
M750,001931100,00%261,00
T-437490,007551100,00%819,36
T-70336,0011110,00%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)2148,0019410,00%690,48
Object 283 9717,0012210,00%364,24
T-116 3189,0013810,00%489,70
Light Mk. VIC 20,001131100,00%261,00
Cromwell B 6435,0026710,00%459,70
LTP 3100,001861100,00%447,16

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.10.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.10.2019
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 02.04.2013
Opuścił klan: 25.10.2019