ByMyslef

clanlogo
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 02.01.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew57457061164
Ø Poziom8,850,009,979,73
Zwycięstwa3160455,00%00,00%3354,10%8853,66%
Porażki2517043,81%00,00%2845,90%7545,73%
Remisy6831,19%00,00%00,00%10,61%
Przetrwane bitwy1484125,83%00,00%2134,43%4527,44%
Zniszczone czołgi610461,0600,00781,281891,15
Zniszczonych/zgonów1,430,001,951,59
Wykryte pojazdy1153132,0100,001442,363151,92
Zadane uszkodzenia1.997,940,003.094,112.992,32
Punkty zajęcia bazy404810,7000,001792,932041,24
Punkty obrony bazy355070,6200,0000,00250,15
Doświadczenie815,200,001.042,921.028,61
WN71564,840,001766,411676,82
WN82390,020,003265,913408,38
Ogółem
Ilość bitew57457
Ø Poziom8,85
Zwycięstwa3160455,00%
Porażki2517043,81%
Remisy6831,19%
Przetrwane bitwy1484125,83%
Zniszczone czołgi610461,06
Zniszczonych/zgonów1,43
Wykryte pojazdy1153132,01
Zadane uszkodzenia1.997,94
Punkty zajęcia bazy404810,70
Punkty obrony bazy355070,62
Doświadczenie815,20
WN71564,84
WN82390,02
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew61
Ø Poziom9,97
Zwycięstwa3354,10%
Porażki2845,90%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2134,43%
Zniszczone czołgi781,28
Zniszczonych/zgonów1,95
Wykryte pojazdy1442,36
Zadane uszkodzenia3.094,11
Punkty zajęcia bazy1792,93
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.042,92
WN71766,41
WN83265,91
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew164
Ø Poziom9,73
Zwycięstwa8853,66%
Porażki7545,73%
Remisy10,61%
Przetrwane bitwy4527,44%
Zniszczone czołgi1891,15
Zniszczonych/zgonów1,59
Wykryte pojazdy3151,92
Zadane uszkodzenia2.992,32
Punkty zajęcia bazy2041,24
Punkty obrony bazy250,15
Doświadczenie1.028,61
WN71676,82
WN83408,38
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew824000
Zwycięstwa41250,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki38146,24%00,00%00,00%00,00%
Remisy313,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy23128,03%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5350,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,900,000,000,00
Wykryte pojazdy15231,8500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.711,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy13181,6000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10301,2500,0000,0000,00
Doświadczenie711,340,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew824
Zwycięstwa41250,00%
Porażki38146,24%
Remisy313,76%
Przetrwane bitwy23128,03%
Zniszczone czołgi5350,65
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy15231,85
Zadane uszkodzenia1.711,20
Punkty zajęcia bazy13181,60
Punkty obrony bazy10301,25
Doświadczenie711,34
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew191000
Zwycięstwa8846,07%00,00%00,00%00,00%
Porażki9348,69%00,00%00,00%00,00%
Remisy105,24%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6634,55%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1160,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy1570,8200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.162,470,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4902,5700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2011,0500,0000,0000,00
Doświadczenie529,290,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew191
Zwycięstwa8846,07%
Porażki9348,69%
Remisy105,24%
Przetrwane bitwy6634,55%
Zniszczone czołgi1160,61
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy1570,82
Zadane uszkodzenia1.162,47
Punkty zajęcia bazy4902,57
Punkty obrony bazy2011,05
Doświadczenie529,29
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia54,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie21,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia54,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie21,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew415000
Zwycięstwa21752,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki18444,34%00,00%00,00%00,00%
Remisy143,37%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13031,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3040,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,070,000,000,00
Wykryte pojazdy3930,9500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia995,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6761,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3740,9000,0000,0000,00
Doświadczenie533,580,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew415
Zwycięstwa21752,29%
Porażki18444,34%
Remisy143,37%
Przetrwane bitwy13031,33%
Zniszczone czołgi3040,73
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy3930,95
Zadane uszkodzenia995,67
Punkty zajęcia bazy6761,63
Punkty obrony bazy3740,90
Doświadczenie533,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew312000
Zwycięstwa16552,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki14747,12%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12138,78%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2400,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,260,000,000,00
Wykryte pojazdy2850,9100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.483,290,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1530,4900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy14424,6200,0000,0000,00
Doświadczenie913,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew312
Zwycięstwa16552,88%
Porażki14747,12%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy12138,78%
Zniszczone czołgi2400,77
Zniszczonych/zgonów1,26
Wykryte pojazdy2850,91
Zadane uszkodzenia1.483,29
Punkty zajęcia bazy1530,49
Punkty obrony bazy14424,62
Doświadczenie913,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1521000
Zwycięstwa84255,36%00,00%00,00%00,00%
Porażki66643,79%00,00%00,00%00,00%
Remisy130,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy55236,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10960,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy17891,1800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.604,650,000,000,00
Punkty zajęcia bazy16521,0900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy37752,4800,0000,0000,00
Doświadczenie757,920,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1521
Zwycięstwa84255,36%
Porażki66643,79%
Remisy130,85%
Przetrwane bitwy55236,29%
Zniszczone czołgi10960,72
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy17891,18
Zadane uszkodzenia1.604,65
Punkty zajęcia bazy16521,09
Punkty obrony bazy37752,48
Doświadczenie757,92
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew514000
Zwycięstwa26751,95%00,00%00,00%00,00%
Porażki24247,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy50,97%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12824,90%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3460,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,900,000,000,00
Wykryte pojazdy11052,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.742,740,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4360,8500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5711,1100,0000,0000,00
Doświadczenie708,570,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew514
Zwycięstwa26751,95%
Porażki24247,08%
Remisy50,97%
Przetrwane bitwy12824,90%
Zniszczone czołgi3460,67
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy11052,15
Zadane uszkodzenia1.742,74
Punkty zajęcia bazy4360,85
Punkty obrony bazy5711,11
Doświadczenie708,57
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (323)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Panhard EBR 105101583,99835573854,83%2097,78
Löwe 81606,30837249455,05%2259,51
Bat.-Châtillon 25 t102394,30811175955,83%2465,65
AMX 50 B102553,47756164053,54%2467,29
Progetto M35 mod. 46 82093,451060154156,91%3042,29
Škoda T 56 82528,761171131959,21%3130,93
T-100 LT101334,64720113357,02%1810,69
Vz. 55103458,911018112856,65%3284,93
Bat.-Châtillon Bourrasque 82006,941056106657,88%2726,84
Object 907 102551,77863102955,69%2368,77
Leopard 1102684,42853100455,58%2535,12
STB-1102814,04969100257,49%2719,97
Rheinmetall Skorpion 82021,1092891354,76%2460,52
IS-7102409,8380085656,07%2298,02
Super Conqueror102946,3393984854,25%2731,71
T57 Heavy102806,2779983353,54%2648,21
TVP T 50/51102538,8175879853,13%2546,42
T110E5102768,9486277054,42%2615,36
AMX 13 9091037,0467975352,72%1770,97
E 100102243,7374674852,27%2109,30
Object 140102246,6469170451,85%2158,72
Kranvagn103053,7896865554,96%2964,04
SU-122-44 71441,3076054759,23%2504,05
FCM 50 t 81560,7783454155,08%2435,50
WZ-111 model 5A102891,5482252556,95%2908,64
E 7591684,5366250152,89%1875,88
Manticore101644,2091447061,91%2143,05
60TP Lewandowskiego103409,92103646760,60%3429,15
IS-381397,8869345355,19%1899,41
AMX 50 10081594,6774044854,24%2185,41
Object 279 early 103425,38110344660,54%2764,30
Object 277102497,0881341352,06%2225,97
T-1091860,9379440555,56%2148,39
Tiger II81080,9055339845,73%1296,20
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81449,5672137652,39%2000,08
Grille 15102451,2562237051,35%2128,54
Object 703 Version II 82079,97108235354,11%2693,18
T-54 ltwt.91259,4571534155,72%2108,67
WZ-111 model 1-492259,8289433050,91%2595,74
Lorraine 155 mle. 5181835,2766532753,21%2790,89
Object 430U102613,3991432258,07%2548,18
G.W. E 100101749,0553131956,74%1537,40
Object 260 102899,2493329253,08%2565,78
AMX 50 12092020,4482227953,05%2374,81
Bat.-Châtillon 155 58101561,8656927651,45%1616,37
ISU-15281896,7986027256,62%2538,54
G.W. Tiger (P)81393,1056826653,01%1965,35
Object 70493023,7192026458,71%3433,46
KR-1113587,52106226449,24%2909,97
T803113561,23110625554,90%3077,57
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5326,9823625341,11%710,44
E 5092373,43100925260,32%2825,25
Škoda T 5092335,3795324858,47%2827,89
Lorraine 155 mle. 5071328,6752224647,15%2121,80
KV-856716,9145424542,86%1173,48
Waffenträger auf Pz. IV92004,7379424361,32%1938,70
T-4481319,3777823654,24%2155,96
Tiger I7753,5139723545,96%902,73
T-5492151,8894323456,41%2879,15
Churchill III 5457,3858923152,81%986,05
113102625,2384322353,81%2690,04
T3092043,1270721952,97%1997,67
Caernarvon Action X 81769,4891521962,10%2667,27
S-5171518,1761621849,08%2139,90
Jagdtiger92204,0477721252,36%2247,53
T54E192024,7584620957,42%2264,91
Bat.-Châtillon 25 t AP91432,8769120754,11%1564,82
G.W. Tiger91562,5961520757,49%1746,19
AMX 13 105101572,5178020753,14%1842,88
Rhm.-Borsig Waffenträger81751,5465520651,94%2091,27
AMX 13 F3 AM6924,5649720453,43%1544,43
T28 Prototype81595,6167019454,12%2002,18
T110E4102939,1693419264,58%2600,30
TVP VTU Koncept81231,1568018443,48%1758,73
T2971580,8887818463,04%2698,47
KV-15431,8330118149,72%862,09
Conqueror92470,5591017663,64%2775,68
Type 5 Heavy103971,44121817469,54%3627,58
M53/M5591694,9679217455,17%1810,96
212A91832,4160316746,11%2022,10
VK 36.01 (H)6380,3729616650,60%526,77
Taschenratte114293,28135016166,46%3498,39
VK 100.01 (P)81637,7683715651,28%2153,19
Jagdpanzer E 100102349,1366515551,61%2017,19
Jagdpanther II81682,6077615452,60%2114,01
Progetto M40 mod. 65102725,4583914852,03%2673,11
T3281634,5883214862,84%2346,83
Centurion Action X102787,3990614554,48%2493,50
T6981629,9183514148,23%2509,57
Concept No. 5103094,6290314152,48%2602,57
CS-63102448,6989514052,86%2180,87
LTTB8534,7660913751,09%855,30
Object 43092277,3785313754,01%2631,39
Leopard Prototyp A92419,9094613558,52%2655,77
SU-15271454,5573113351,88%2510,09
M48A5 Patton102628,1793513359,40%2471,30
M10391734,6980713252,27%1853,20
Object 268103242,6362413246,97%3028,68
G.W. Panther71250,1163612556,80%1783,96
Konštrukta T-34/10071039,1971412456,45%1910,52
AMX 13 757519,4160912352,85%1059,64
Rheinmetall Panzerwagen101901,0987312253,28%2407,30
leKpz Borkenkäfer112539,63102212255,74%3224,25
Pz.Kpfw. 35 (t)2244,5231711756,41%1647,46
Mäuschen92489,50100111458,77%3040,85
T9592654,62104211369,91%2946,04
AMX 12 t6369,8846111254,46%1031,20
IS7980,6061911054,55%1539,01
Maus102894,8395910958,72%2910,36
XM69 Hacker114154,75114410853,70%3782,42
Tiger (P)71641,4567610659,43%3134,04
Caernarvon81883,54100310559,05%2582,91
BZ-79114041,03103310441,35%2885,75
Jagdpanther71175,3071810350,49%1769,24
Prototipo Standard B92091,9386210250,00%2116,84
KV-261025,7165410251,96%2070,62
M18 Hellcat6920,8550610154,46%1907,20
T110E3102392,6071810154,46%1905,64
T71 DA7806,937309853,06%1892,35
T-4371151,167849750,52%2208,88
M40/M4381488,187589755,67%1576,24
Vz. 71 Tesák101646,128539454,26%2046,14
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.495,811469136,26%52,54
Panhard EBR 75 (FL 10) 81626,6410708962,92%3558,42
11081550,888398552,94%1895,05
AMX M4 mle. 54102795,079388557,65%2399,62
Škoda T 256805,216428448,81%1840,62
Grille5476,402198235,37%972,91
M10 Wolverine5469,183868258,54%1212,10
M1271109,156598253,66%1594,89
AMX 67 Imbattable113730,5810397955,70%2824,06
AMX M4 mle. 4571286,426837860,26%2234,66
FV230 Canopener103147,2810457858,97%2970,31
T2881839,388837753,25%2580,89
IS-271259,957847650,00%1759,83
BZ-75103120,479447352,05%2803,01
FV380591504,717057350,68%1353,71
AMX 50 Foch B103688,1310647159,15%3584,18
Executor113665,4210147156,34%3077,94
UDES 15/16102847,298697050,00%2641,41
Ares 90102855,349707055,71%2644,75
Leichttraktor1110,491616950,72%402,76
T1 Heavy5818,686756957,97%2280,60
Sturer Emil71105,286906955,07%1807,69
CS-52 LIS 81848,809766962,32%2467,54
Dicker Max 6752,415136857,35%1513,61
Hummel61146,425206761,19%2160,00
T25/27859,285716752,24%1234,15
Jagdpanzer IV6723,475566650,00%1479,19
O-I6958,266816662,12%1959,72
Panhard AML Lynx 6x68580,626056648,48%835,96
T1 Cunningham1237,095216566,15%2177,38
VK 30.02 (M)6892,346106555,38%1959,16
M661020,486886462,50%2004,78
FV3046759,924976459,38%1430,59
M446847,985036457,81%1743,70
Ikv 90 Typ B7927,064366349,21%1237,30
UDES 0381427,836906353,97%1531,28
Hotchkiss EBR7731,406606349,21%1525,26
SU-10061026,476566261,29%2423,36
FV4005 Stage II102096,637436060,00%1847,29
Lansen C 82001,7311016066,67%3274,42
Black Prince71411,179195959,32%2190,84
50TP Tyszkiewicza92578,6410725867,24%3031,38
Panhard EBR 909899,406995848,28%1341,44
Panther7914,706485747,37%1437,74
MT-256409,045675752,63%1231,09
VK 30.01 (P)6959,095895657,14%1942,61
ARL 446796,095375545,45%1547,59
M36 Jackson6759,894415556,36%1521,74
P.44 Pantera81755,289705464,81%2868,96
Strv 103-092300,159425468,52%2461,40
ShPTK-TVP 100 81961,529085448,15%2458,01
StuG III Ausf. G5658,004315352,83%1741,02
SU-130PM 81835,348615354,72%2094,89
WZ-113G FT102668,588755253,85%2117,16
P.43 ter71130,807535150,98%1866,12
AMX M4 mle. 5192298,369545050,00%2365,26
Pz.Kpfw. 38 (t)3133,941754951,02%345,04
KV-371311,788124959,18%2039,33
Panhard AMD 178B6453,185814951,02%1213,97
UDES 1692056,508424837,50%1963,45
T216327,793734852,08%753,06
Controcarro 1 Mk. 292191,369374757,45%2012,98
T-28479,801314652,17%117,86
AT 25683,406374564,44%2209,57
Centurion Mk. 7/192432,4310324461,36%2913,03
KV-137815,916534450,00%1353,54
TS-5 82160,5211074456,82%2926,53
Type 586718,174924269,05%1577,82
O-I Experimental5781,904924259,52%1751,90
TNH T Vz. 5192131,939254156,10%2107,77
LT-432 8944,298484163,41%1898,96
T-345649,104774060,00%2487,45
Predatore 93152,6511074060,00%3114,95
Emil I82286,7411023961,54%3063,10
45TP Habicha71543,389363956,41%2668,93
Škoda T 245434,323293844,74%1088,04
Object 268 Version 4102498,849723863,16%2154,97
40TP Habicha6662,753513647,22%1130,20
Churchill VII6842,536903658,33%1793,67
Nashorn6761,675633641,67%1314,81
AE Phase I 91979,198373647,22%1892,16
Cobra 92477,148593540,00%2372,53
Type T-345635,006453464,71%2113,96
Jagdpanzer E 90 92159,918223447,06%1719,92
T2071213,308943360,61%2090,81
Object 261101776,007233348,48%1525,39
Type 3 Chi-Nu5470,473673243,75%1260,40
VK 30.01 (H)5808,285513240,63%2477,59
P.43 bis61008,267693170,97%2378,97
TNH 105/100081485,297403135,48%1708,92
Marder II3183,101683151,61%423,59
BZT-70 102971,5510293170,97%2135,62
AMX ELC bis5337,454783154,84%1207,95
53TP Markowskiego82274,4710403060,00%3395,06
HWK 128562,038043053,33%876,54
Rheinmetall Skorpion G 81742,936533066,67%2180,57
Tortoise92605,3110812955,17%2603,20
Type 5 Ka-Ri 82407,1710102955,17%2720,17
Type 5 Chi-Ri71394,618902850,00%2556,65
BDR G1 B5737,716732871,43%2070,02
Pz.Sfl. IVc5598,364392846,43%1451,02
T1E6 2170,463722853,57%828,88
VK 30.02 (D)71307,078382755,56%2183,80
Crusader 5.5-in. SP71075,857802755,56%1623,37
Kampfpanzer 07 RH 81707,818522740,74%2226,16
Type 1 Chi-He4387,654242661,54%1448,20
M5A1 Stuart4280,764352528,00%853,48
Sturmpanzer II4412,362762556,00%1592,39
M75471,404992556,00%1949,69
Ho-Ri 3103536,729772568,00%3086,87
Crusader6475,084862458,33%1527,79
Indien-Panzer81437,048192458,33%1980,73
Pz.Kpfw. 5582610,7111892454,17%3324,10
T404339,913112356,52%914,72
Vickers MBT Mk. 3 102964,839772360,87%3191,31
M415651,274822254,55%1115,38
Pz.Kpfw. III Ausf. J4315,364682268,18%994,92
25TP KSUST II5640,624832176,19%1917,79
SDP 58 Kilana81709,059052166,67%1877,84
S35 CA5945,576572142,86%2944,75
ELC EVEN 90 8864,439332166,67%1979,58
AMX 13 57 GF 71498,9512562180,95%3551,39
Vz. 44-171505,359462060,00%2354,09
Strv 103B102610,307722050,00%1871,33
M3 Lee4488,115801968,42%2541,55
Durchbruchswagen 24325,473591957,89%974,23
Stridsyxa 82262,7410521957,89%2526,73
Sturmpanzer I Bison3146,781301850,00%402,47
Lorraine 39L AM3335,501751833,33%1071,85
Progetto C50 mod. 6691746,899231866,67%1787,29
Coccodrillo 102681,727511833,33%2097,00
H3 93030,6113151888,89%3756,93
BT-22116,652521758,82%505,18
Strv 746912,536371747,06%1729,89
T1 HMC2246,472771758,82%1791,76
STA-181830,139691650,00%2856,51
T-46388,441291637,50%109,25
O-Ni71298,819031668,75%1909,39
Covenanter5309,883821675,00%1240,75
ARL V396966,475871540,00%2283,43
Waffenträger auf E 100102202,738131573,33%1669,85
MS-11137,502111457,14%707,72
M374454,212481442,86%1652,20
Type 71103393,0711661457,14%3417,81
Bishop5540,004221450,00%1172,15
Projet Louis 91685,439101450,00%2341,64
122 TM 81669,007761435,71%1632,70
Ho-Ri 192745,469391338,46%2550,95
P.435591,925161250,00%1556,06
Renault FT 75 BS2151,821331145,45%909,71
CS-4471755,6410591163,64%3852,90
M26 Pershing81388,828211154,55%1893,76
M3 Light 365,551091163,64%268,09
Type 4 Chi-To6991,107591060,00%2337,32
Caliban 81515,6010481080,00%1938,99
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4211,33164944,44%341,36
DBV-152 102787,11981977,78%2128,09
KV-481329,22861966,67%1896,55
E 50 Ausf. M102410,33825944,44%1802,61
Type 97 Chi-Ha3331,00500850,00%1340,75
Rinoceronte102218,75885862,50%1855,59
Pz.Kpfw. III/IV5421,50512850,00%1240,33
NC 70 Błyskawica102485,25922875,00%2018,23
M3 Stuart3339,71395757,14%1706,62
Strv m/4251129,86899771,43%3873,57
T-262221,17279666,67%1292,80
Controcarro 3 Minotauro102423,50604633,33%1355,92
AMX 383111,67178650,00%200,08
AMX AC mle. 4881002,50655650,00%978,18
Toro 91679,83661616,67%1257,71
Object 452K 103834,501094666,67%3583,58
Super Hellcat 71021,00666650,00%1735,40
Panzerjäger I2213,60131520,00%604,11
BT-7 artillery 3260,20569580,00%1164,50
ST vz. 394645,25634450,00%2915,15
T3 HMC2159,00186450,00%563,68
M-IV-Y 81333,5042040,00%1225,01
Bofors Tornvagn 81325,00945475,00%1573,33
FV226 Contradictious 82159,001117475,00%2574,90
B.U.G.I.61204,33910366,67%2244,38
Renault FT AC2314,00418366,67%1682,88
Somua SAu 40491,008930,00%0,00
Obsidian 81927,331185366,67%2835,33
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2233,67446333,33%1192,64
Char Futur 4 93424,3314133100,00%4142,15
T 55A 9667,33559333,33%341,87
Pvlvv fm/42233,009620,00%0,00
T56 GMC344,50102250,00%77,53
AT 86491,00450250,00%712,18
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4463,50538250,00%1036,28
Light Mk. VIC 2202,00305250,00%1127,10
T7 Combat Car 2140,502112100,00%711,17
T28 Concept 72470,001184250,00%4905,11
Type 64 6930,00664250,00%2180,33
Vickers Medium Mk. I1130,0019310,00%545,20
Vickers Mk. E Type B292,006610,00%137,03
Vz. 60S Dravec 108929,0020521100,00%8105,01
WZ-111G FT91072,0020710,00%496,00
T-45 245,006610,00%0,00
LTP 30,005410,00%0,00
Somua SM 81181,0015010,00%801,50

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 02.01.2026
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 13.05.2022
Opuścił klan: 29.09.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.05.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.09.2018
Opuścił klan: 04.11.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.09.2018
Opuścił klan: 05.09.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.10.2021
Opuścił klan: 22.03.2022
Stopień: Podoficer
Dołączył: 19.04.2020
Opuścił klan: 25.06.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 04.01.2017
Opuścił klan: 24.02.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 18.07.2016
Opuścił klan: 19.12.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.11.2018
Opuścił klan: 13.12.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.07.2016
Opuścił klan: 16.07.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.08.2021
Opuścił klan: 17.10.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 28.06.2020
Opuścił klan: 20.03.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.08.2015
Opuścił klan: 15.11.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.01.2015
Opuścił klan: 21.05.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.01.2015
Opuścił klan: 22.05.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 30.07.2014
Opuścił klan: 22.01.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.05.2013