Bonglestar_IX

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.11.2015

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew470280586
Ø Poziom6,830,008,007,30
Zwycięstwa2346149,89%00,00%360,00%4653,49%
Porażki2303548,98%00,00%240,00%3945,35%
Remisy5321,13%00,00%00,00%11,16%
Przetrwane bitwy892418,98%00,00%00,00%2326,74%
Zniszczone czołgi293490,6200,0020,40510,59
Zniszczonych/zgonów0,770,000,400,81
Wykryte pojazdy810081,7200,00102,001061,23
Zadane uszkodzenia674,160,00512,20770,60
Punkty zajęcia bazy318210,6800,0000,00520,60
Punkty obrony bazy152930,3300,0000,0000,00
Doświadczenie542,180,00430,80445,60
WN7916,670,00812,84875,28
WN8995,040,00675,601070,61
Ogółem
Ilość bitew47028
Ø Poziom6,83
Zwycięstwa2346149,89%
Porażki2303548,98%
Remisy5321,13%
Przetrwane bitwy892418,98%
Zniszczone czołgi293490,62
Zniszczonych/zgonów0,77
Wykryte pojazdy810081,72
Zadane uszkodzenia674,16
Punkty zajęcia bazy318210,68
Punkty obrony bazy152930,33
Doświadczenie542,18
WN7916,67
WN8995,04
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew5
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa360,00%
Porażki240,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi20,40
Zniszczonych/zgonów0,40
Wykryte pojazdy102,00
Zadane uszkodzenia512,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie430,80
WN7812,84
WN8675,60
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew86
Ø Poziom7,30
Zwycięstwa4653,49%
Porażki3945,35%
Remisy11,16%
Przetrwane bitwy2326,74%
Zniszczone czołgi510,59
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy1061,23
Zadane uszkodzenia770,60
Punkty zajęcia bazy520,60
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie445,60
WN7875,28
WN81070,61
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy41,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia870,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie125,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy41,33
Zadane uszkodzenia870,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie125,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew58000
Zwycięstwa1831,03%00,00%00,00%00,00%
Porażki3865,52%00,00%00,00%00,00%
Remisy23,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1220,69%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi270,4700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,590,000,000,00
Wykryte pojazdy1192,0500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia665,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy440,7600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy450,7800,0000,0000,00
Doświadczenie457,100,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew58
Zwycięstwa1831,03%
Porażki3865,52%
Remisy23,45%
Przetrwane bitwy1220,69%
Zniszczone czołgi270,47
Zniszczonych/zgonów0,59
Wykryte pojazdy1192,05
Zadane uszkodzenia665,50
Punkty zajęcia bazy440,76
Punkty obrony bazy450,78
Doświadczenie457,10
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia274,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie41,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia274,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie41,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew9000
Zwycięstwa444,44%00,00%00,00%00,00%
Porażki555,56%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy444,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy91,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.185,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy273,0000,0000,0000,00
Doświadczenie789,890,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew9
Zwycięstwa444,44%
Porażki555,56%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy444,44%
Zniszczone czołgi50,56
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy91,00
Zadane uszkodzenia1.185,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy273,00
Doświadczenie789,89
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2342000
Zwycięstwa90438,60%00,00%00,00%00,00%
Porażki133957,17%00,00%00,00%00,00%
Remisy994,23%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy57024,34%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10790,4600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,610,000,000,00
Wykryte pojazdy33511,4300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia621,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy36441,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy31531,3500,0000,0000,00
Doświadczenie445,510,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2342
Zwycięstwa90438,60%
Porażki133957,17%
Remisy994,23%
Przetrwane bitwy57024,34%
Zniszczone czołgi10790,46
Zniszczonych/zgonów0,61
Wykryte pojazdy33511,43
Zadane uszkodzenia621,73
Punkty zajęcia bazy36441,56
Punkty obrony bazy31531,35
Doświadczenie445,51
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy31,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia309,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie110,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy31,50
Zadane uszkodzenia309,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie110,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (323)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Cromwell B 6643,28620204052,84%1214,67
M4A3E2 Sherman Jumbo6622,09577196652,59%1232,50
M24 Chaffee5321,97508176353,26%1138,30
FV3046610,29398162151,33%1030,16
Charioteer81110,59590156149,07%1193,17
Matilda4423,90398127553,57%1309,64
59-166483,98574126751,70%1463,87
M41 Walker Bulldog8474,23551115348,92%697,58
GSOR 3301 AVR FS9551,30590106249,44%664,78
ELC EVEN 90 8473,58556101049,21%782,42
Cromwell6538,6355495048,74%1048,64
T26E4 SuperPershing 8818,5765683650,24%941,98
T376386,0853575951,25%983,13
AMX 13 57 7592,8262665549,92%1057,69
leKpz M 41 90 mm GF 8557,2154564748,69%841,17
Centurion Mk. 7/191198,7464364447,83%1060,34
FV4202 8802,1661562047,26%919,06
T92 8459,1955861146,97%687,63
Pz.Kpfw. I Ausf. C3165,7636158653,92%779,03
Centurion Mk. I8795,8861257647,05%909,12
Rheinmetall Skorpion G 8973,7554855046,55%890,60
Covenanter5389,9742350347,91%1296,33
Comet7709,6758549151,73%1126,08
Caernarvon81057,5468143847,95%1148,02
T54E191249,9265743748,74%1080,63
IS-381018,9064741051,22%1092,36
Churchill I5589,5143840448,51%1201,91
T78 6790,2151036850,00%1090,45
LT-432 8506,9554035448,31%749,95
P.44 Pantera8843,6554434548,12%918,07
T34 8805,0654634542,03%691,51
Bat.-Châtillon 12 t8556,0959734451,45%902,78
Centurion Action X101237,5859233650,89%883,83
Churchill VII6770,6661733552,84%1432,20
Sherman VC Firefly 6796,7758632151,09%1407,49
M4A3E8 Thunderbolt VII 6649,2461531949,53%1180,69
Type 64 6482,7855631249,36%1222,45
T675491,6544028450,00%1092,97
Sherman Firefly6665,4053128050,00%1229,80
Conqueror91311,5361927550,91%1094,60
T-1091106,9966126248,85%937,99
Sherman III5456,2842225852,33%1195,85
E 25 7789,4254825846,12%983,60
FV4004 Conway91175,9153724644,31%899,08
E 5091224,6359724348,15%1089,63
Tortoise91297,2065924047,92%927,12
SU-1527646,1348123246,55%775,30
Cobra 91100,3861023250,86%825,03
122 TM 81028,6065622750,66%1047,69
T-54 ltwt.9661,3158222650,00%823,26
WZ-1328633,6257622144,80%960,94
Manticore10672,5059921949,32%606,34
T297903,9867821655,56%1078,94
Škoda T 40 6527,2946721245,28%869,65
T-345534,8445421047,62%1486,33
Rhm.-Borsig Waffenträger81011,1152320844,71%900,33
Matilda IV 5392,1746920555,61%1041,02
Kunze Panzer 91008,7758720446,57%762,58
Black Prince71000,3971819655,10%1458,90
T71 DA7617,8656119652,04%1325,00
Bat.-Châtillon 25 t AP91035,1457519245,31%900,76
Char Futur 4 91132,7960119144,50%800,95
AMBT 8976,2057818950,79%958,35
T499516,9253918541,62%470,45
Škoda T 5091050,8357818346,99%776,10
Bishop5501,1236617758,19%1206,57
FV380591016,1851917749,72%855,83
T26E5 8888,2668117650,00%987,23
M446614,2548717144,44%953,90
M4A3E8 Fury 6666,9257016648,19%1296,14
Type 63 8932,2865116346,01%844,57
Caliban 8806,7655316243,83%736,00
T-448881,7456116150,31%1179,98
Bat.-Châtillon 25 t10984,2351516043,13%596,87
MT-256334,8947415743,95%837,91
Škoda T 256575,1250815543,23%983,73
Challenger7769,9760115250,00%1014,67
Leopard Prototyp A91062,5954715247,37%864,25
M26 Pershing8798,0760314944,30%828,22
Tiger II8735,3457614847,30%675,68
KV-856670,5054214552,41%1087,24
Tiger 131 6767,9557214552,41%1213,59
SU-1006581,3146114449,31%943,47
Pz.Kpfw. II Luchs4206,6434014449,31%687,22
AMX 12 t6447,7352114452,08%1207,31
FSV Scheme A7623,6449314348,25%810,28
BDR G1 B5885,3064013860,87%2052,94
Char Mle. 75 9536,7948913544,44%486,56
AMX 13 757473,3556813452,24%896,70
IS7744,2652112552,00%924,15
Crusader 5.5-in. SP7619,2752212546,40%784,92
Tiger-Maus 91305,5173312552,00%1060,02
Super Conqueror101358,1162312453,23%970,77
VK 16.02 Leopard5227,5341112245,90%562,34
Panther II8886,7054912240,98%1010,11
M10 Wolverine5580,3942611947,90%1331,46
FV4005 Stage II10965,2051311942,86%494,78
FV2078861,5356811551,30%934,94
IS-7101510,9170210946,79%1060,20
T-1506694,1247710845,37%1067,97
Churchill Crocodile 6948,1864410752,34%1451,23
G.W. Panther7858,4053110650,00%974,71
53TP Markowskiego81068,1266110451,92%1198,51
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6481,1952310449,04%1166,08
Panther7717,5150710152,48%1105,31
Crusader6237,492879947,47%530,18
M10 RBFM 5688,235479953,54%1570,57
Tiger I7730,776009852,04%870,99
M66820,266019854,08%1297,16
AMX 13 F3 AM6656,855539752,58%911,44
T207886,317129654,17%1406,03
KV-15389,184569561,05%786,14
FV1066 Senlac 8370,734649537,89%378,66
Achilles6624,363879454,26%1055,28
VK 30.02 (M)6612,785079440,43%1021,50
T14 5541,836189260,87%1193,41
LTTB8521,666229252,17%853,35
Ikv 90 Typ B7731,004638941,57%898,94
UDES 038899,744818748,28%833,01
M46 Patton91145,566158745,98%1007,53
Hotchkiss EBR7376,514648745,98%618,69
M4A3E8 Sherman6614,654688540,00%1039,17
K-91-PT 91028,596218548,24%784,85
T-34-85M 6763,886138154,32%1271,21
KV-1S6425,895108053,75%710,87
A-436422,705137953,16%776,03
P.43 ter7729,775267848,72%1077,27
Tiger (P)7966,647337861,54%1312,64
M2 Light2142,932677660,53%573,18
AMX ELC bis5255,703197648,68%753,43
Matilda Black Prince 5670,795457650,00%1653,06
T-100 LT10707,605237342,47%575,30
VK 28.016320,994657042,86%727,86
M3 Stuart3159,072006850,00%504,48
Type 5 Chi-Ri7739,015806852,94%1110,36
KV-26441,343646847,06%582,91
M5 Stuart454,001796752,24%112,77
Leo7699,825826659,09%1127,42
AMX 13 10510702,834986639,39%543,18
Strv 746613,155106546,15%1057,14
P.43 bis6691,265216552,31%1451,76
Emil I8950,925936546,15%952,56
VK 36.01 (H)6609,715356543,08%910,36
VK 30.01 (P)6596,115806549,23%929,29
T698935,655056543,08%1041,39
Ikv 65 Alt II6555,294686353,97%937,57
WZ-1317717,907056056,67%1705,99
WZ-132A9490,285086036,67%387,75
SU-85B4348,173625952,54%803,23
M4A3(76)W Sherman 6761,786395952,54%1393,76
Hummel6667,666065664,29%1052,61
Progetto CC55 mod. 548903,415945642,86%790,42
Type T-345392,683985639,29%923,60
A-447760,776175653,57%1184,75
T-50-2 6339,684905653,57%824,37
Panhard AMD 178B6268,254545547,27%612,61
Churchill III 5756,939085556,36%1624,65
Emil II91316,746625343,40%932,99
T-549697,346085341,51%486,42
Pz.Sfl. IVc5382,433635156,86%871,87
T-437805,786765058,00%1426,06
M18 Hellcat6667,745525058,00%1215,22
T25/27548,654634948,98%654,08
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5443,844434951,02%1050,64
Vz. 64 Blesk8368,024204850,00%428,53
ISU-1528987,985094845,83%869,65
SU-855374,283584742,55%708,65
T-284207,933184560,00%603,21
T1 Heavy5641,535994553,33%1548,28
Panhard AML Lynx 6x68159,873894546,67%98,34
Nashorn6653,894034461,36%1112,46
T216344,484064447,73%757,33
A25 Harry Hopkins I 4397,894994456,82%1242,92
45TP Habicha7741,603784240,48%843,67
Light Mk. VIC 296,982474257,14%435,26
WZ-131G FT6554,684114160,98%969,51
M8A14241,803124148,78%492,30
Sturer Emil7672,564564156,10%827,10
T3 HMC2236,102724062,50%1222,46
Churchill Gun Carrier6759,854184045,00%1287,26
IS-2-II8719,235233941,03%582,84
VK 100.01 (P)81106,377673842,11%1220,84
40TP Habicha6541,514853751,35%957,81
T-34-856663,815343745,95%1210,01
VK 30.01 (H)5417,863903745,95%840,53
CS-447800,735573751,35%1063,47
Semovente M43 Bassotto6441,113933743,24%511,63
Black Prince II 7889,115823647,22%1037,62
TS-60 91033,896243655,56%788,58
P.435325,633963545,71%770,41
M4A1 Sherman5558,325463455,88%1746,27
Object 430U101356,625843441,18%870,02
T1 Cunningham159,061213351,52%184,78
SU-86496,243883348,48%561,29
AT 158788,946493354,55%752,21
Marder 38T4340,852933351,52%793,52
Strv m/425498,975163262,50%1445,56
Leichttraktor183,661573237,50%164,48
TNH 105/10008740,915263231,25%555,27
Grille5491,945583259,38%1110,72
KV-37980,286403265,63%1521,46
Birch Gun4211,872053148,39%644,47
Super Hellcat 7739,034633145,16%977,51
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5402,004423056,67%1151,52
Lorraine 50 t 9665,075003040,00%335,56
MTLS-1G14 3275,203913056,67%1121,55
M22 Locust 3247,604103053,33%1124,79
T-34-2G FT7568,724672934,48%531,11
AMX 13 909531,795422850,00%660,62
Spähpanzer SP I C7580,685402842,86%940,26
M127596,964452751,85%642,06
GSR 3301 Setter7406,964432737,04%650,76
Bretagne Panther 6583,624812650,00%855,33
Ikv 1035356,444382564,00%899,61
Durchbruchswagen 24422,714772445,83%1217,58
M4-85 5618,175652445,83%1435,15
M4A1 FL 10 6442,883582437,50%458,20
Škoda T 245293,703742347,83%632,46
Type 5 Ke-Ho4434,454152263,64%1655,73
Vickers Medium Mk. I153,76812133,33%23,51
T-463120,141432138,10%269,50
60G FT5407,573872157,14%875,23
S35 CA5474,603032045,00%846,19
Lago4275,743811963,16%882,25
M5A1 Stuart4194,113611838,89%447,46
KV-1 shielded 5528,116001855,56%980,19
TBT 91016,615571827,78%548,90
M2 Medium Tank3148,131701643,75%362,22
T57 Heavy101429,006321643,75%892,41
Type 3 Chi-Nu5379,333631566,67%1169,10
Sexton II356,071011540,00%14,56
M415206,472131546,67%148,51
T2 Medium Tank2103,401391560,00%491,91
SU-76M4144,932271540,00%159,56
T-34 with L-11 4351,334991560,00%1295,51
Sexton I 3373,873571553,33%1314,19
WZ-120-1G FT 8770,804831546,67%669,03
T56 GMC389,931211428,57%48,28
M36 Jackson6936,294391457,14%1727,08
T-50563,073861457,14%167,89
Gabler’s Destroyer 5484,505051450,00%1644,50
Pz.Kpfw. T 15 3228,713341442,86%919,30
Vickers Medium Mk. III3164,542011361,54%626,76
Matilda LVT 4551,465551330,77%1200,19
Type 1 Chi-He4415,333921258,33%1516,62
Type 95 Heavy4207,922711241,67%461,29
Marder II3143,331671266,67%444,01
VK 20.01 (D)4145,671971250,00%280,23
ST vz. 394242,273341154,55%691,84
Sav m/434300,362911118,18%665,01
Renault R35294,822011172,73%446,06
LTP 3179,822521172,73%981,09
Pz.Kpfw. 38 (t)393,501931010,00%71,19
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4271,305681070,00%1128,67
MS-1179,78128944,44%197,58
T328903,11636944,44%775,63
Škoda T 177524,78522944,44%932,39
Pz.Kpfw. I267,78119955,56%187,05
AMX 383104,63179862,50%283,75
Cruiser Mk. IV458,75170875,00%262,69
Somua SAu 404169,63360875,00%469,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5499,00461837,50%1040,97
Chrysler K GF 8784,75686850,00%693,33
Vickers Medium Mk. II2155,29131728,57%544,88
Cruiser Mk. I1152,86191771,43%903,04
Renault UE 573154,14192728,57%270,08
Loyd Gun Carriage285,00106728,57%335,92
Pz.Sfl. IC 4584,57552742,86%2047,98
LT vz. 383205,33319633,33%634,95
P26/404344,67334633,33%717,48
Type 2597 Chi-Ha3138,33231666,67%479,02
T-26245,67113666,67%226,73
Pawlack Tank61223,50741683,33%2076,30
T28 Concept 7745,17555650,00%849,19
M15/423336,60557580,00%1301,02
Stuart I-IV3200,805875100,00%958,58
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4114,00195560,00%209,20
WZ-1209900,80368520,00%525,51
Vickers Mk. E Type B2147,80213540,00%437,30
AMX 404158,40242520,00%343,01
VK 30.02 (D)7896,6045950,00%1316,51
Type 91 Heavy3198,20155540,00%442,87
XM57 8482,80421540,00%138,49
M3 Light 3194,20459540,00%826,88
Type 4 Chi-To6325,0023240,00%302,11
Sturmpanzer II433,25125425,00%0,00
Convert. Medium Tank T3 3299,50554475,00%1013,82
T1E6 229,50127450,00%93,83
T26E3 Eagle 7 7624,00459475,00%862,71
StuG IV 5300,25364450,00%568,49
Kolohousenka182,33194366,67%371,29
L6/402126,673203100,00%458,74
SU-18278,0098366,67%441,19
Pz.Kpfw. III Ausf. E3135,00276366,67%422,39
AT-1287,67179366,67%325,47
Cruiser Mk. II230,3397333,33%0,00
SU-2-122 5129,33315366,67%261,00
Ram II 5664,0045130,00%1574,89
L-60 212,67281366,67%257,75
M16/43 Sahariano 3307,00494366,67%859,85
Valentine II 4333,33407333,33%914,35
A7E3 3272,005333100,00%997,70
Fiat 30001158,50235250,00%739,08
M3 Lee480,50127250,00%104,27
Valentine3190,004052100,00%762,25
Object 43091205,00885250,00%1050,93
M24 Chaffee No. 594 5297,0033020,00%555,66
M24E2 Super Chaffee 6870,508322100,00%2495,26
Vercingétorix 9783,00540250,00%480,54
B14291,003001100,00%791,89
Pz.Kpfw. II210,002810,00%0,00
Cruiser Mk. III340,001371100,00%261,00
AM 39 Gendron-Somua 20,003610,00%0,00
Pz.Kpfw. M 15 3214,004291100,00%746,59
T-116 398,002041100,00%382,11
MKA 2161,0017010,00%327,91
Patton the Tank 9289,0025710,00%3,10
T-45 286,001941100,00%393,15
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5350,008821100,00%864,96
T7 Combat Car 283,002061100,00%396,97
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81364,0065710,00%1275,61
AMX ELC 901 6546,0020110,00%1059,79
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 60,0015010,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.11.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.11.2015
Opuścił klan: 24.12.2024