| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T49 | 9 | 893,17 | 485 | 1459 | 47,43% | 1195,32 | |||||
| KV-85 | 6 | 710,79 | 416 | 1185 | 50,38% | 1197,67 | |||||
| IS-3 | 8 | 1317,52 | 543 | 1097 | 49,32% | 1558,39 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1539,64 | 703 | 869 | 56,27% | 2026,32 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 764,59 | 466 | 848 | 49,06% | 1010,79 | |||||
| T-10 | 9 | 1494,73 | 573 | 766 | 52,61% | 1501,58 | |||||
| T25 Pilot Number 1 | 8 | 1242,16 | 774 | 720 | 53,47% | 1798,94 | |||||
| T110E5 | 10 | 2166,31 | 705 | 678 | 50,00% | 1825,07 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1993,11 | 613 | 656 | 55,79% | 1976,27 | |||||
| T-54 | 9 | 1477,39 | 565 | 655 | 47,79% | 1546,27 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 702,68 | 418 | 646 | 52,94% | 1245,21 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2003,49 | 625 | 574 | 45,64% | 1760,17 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2173,89 | 531 | 549 | 51,55% | 1779,02 | |||||
| Comet | 7 | 615,37 | 389 | 547 | 45,34% | 820,95 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1455,31 | 544 | 532 | 53,57% | 1477,57 | |||||
| T67 | 5 | 440,44 | 330 | 519 | 49,90% | 949,63 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1363,21 | 553 | 507 | 46,75% | 1366,91 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1392,61 | 479 | 496 | 50,60% | 1527,75 | |||||
| M103 | 9 | 1578,76 | 533 | 490 | 47,76% | 1578,12 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 716,25 | 327 | 435 | 47,13% | 847,96 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1755,81 | 569 | 390 | 48,97% | 1763,31 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2444,25 | 598 | 385 | 50,39% | 1942,34 | |||||
| E 100 | 10 | 2135,46 | 591 | 383 | 47,00% | 1732,50 | |||||
| T-34-85 | 6 | 683,44 | 415 | 343 | 47,81% | 1323,34 | |||||
| T-44 | 8 | 1157,31 | 623 | 340 | 56,18% | 1688,19 | |||||
| E 75 | 9 | 1655,47 | 565 | 340 | 51,18% | 1635,14 | |||||
| IS-7 | 10 | 2333,41 | 703 | 310 | 54,84% | 2005,34 | |||||
| Cromwell | 6 | 423,49 | 324 | 305 | 51,15% | 733,14 | |||||
| Tiger II | 8 | 1293,16 | 529 | 296 | 54,05% | 1538,03 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1175,37 | 472 | 294 | 53,74% | 1327,41 | |||||
| M12 | 7 | 783,07 | 369 | 289 | 52,60% | 1020,58 | |||||
| Conqueror | 9 | 2013,22 | 665 | 287 | 49,13% | 2047,04 | |||||
| KV-1 | 5 | 382,71 | 290 | 287 | 47,39% | 638,25 | |||||
| T54E1 | 9 | 1682,86 | 604 | 273 | 44,69% | 1602,16 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1533,11 | 564 | 254 | 55,91% | 1481,00 | |||||
| T29 | 7 | 1129,00 | 500 | 239 | 53,97% | 1473,38 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 735,86 | 634 | 239 | 48,12% | 1297,07 | |||||
| T32 | 8 | 1326,05 | 534 | 235 | 53,19% | 1688,55 | |||||
| IS | 7 | 595,83 | 309 | 229 | 39,74% | 548,90 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 502,99 | 417 | 221 | 52,94% | 970,51 | |||||
| IS-2 | 7 | 918,28 | 431 | 218 | 44,04% | 1087,29 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 401,09 | 370 | 215 | 46,51% | 932,69 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 1351,40 | 767 | 214 | 55,14% | 1676,69 | |||||
| Object 140 | 10 | 2288,63 | 589 | 206 | 52,91% | 2086,37 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 1014,69 | 538 | 201 | 52,24% | 1350,09 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 2075,74 | 621 | 196 | 52,04% | 1881,75 | |||||
| Charioteer | 8 | 1231,72 | 467 | 194 | 46,39% | 1319,17 | |||||
| Covenanter | 5 | 119,64 | 166 | 192 | 43,75% | 154,93 | |||||
| O-Ho | 8 | 1412,46 | 589 | 189 | 49,74% | 1762,51 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1606,55 | 715 | 179 | 50,84% | 1861,35 | |||||
| Type 58 | 6 | 595,40 | 483 | 178 | 50,00% | 1169,09 | |||||
| Crusader | 6 | 222,03 | 216 | 177 | 49,15% | 488,19 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1750,82 | 855 | 170 | 56,47% | 1974,89 | |||||
| Tiger I | 7 | 1013,38 | 527 | 168 | 53,57% | 1353,25 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1425,37 | 597 | 167 | 46,71% | 1695,16 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 937,39 | 490 | 165 | 53,94% | 1520,47 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 776,96 | 441 | 160 | 53,13% | 1038,88 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2348,33 | 637 | 158 | 52,53% | 1938,39 | |||||
| Challenger | 7 | 1024,57 | 470 | 155 | 49,68% | 1463,53 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1290,06 | 620 | 145 | 40,69% | 993,99 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 685,52 | 449 | 130 | 47,69% | 1382,31 | |||||
| SU-100Y | 6 | 623,48 | 326 | 130 | 43,85% | 884,70 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1694,06 | 810 | 126 | 44,44% | 1648,91 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1767,12 | 824 | 118 | 50,85% | 1641,98 | |||||
| T-43 | 7 | 872,48 | 488 | 118 | 45,76% | 1387,62 | |||||
| T30 | 9 | 1575,68 | 785 | 117 | 56,41% | 1397,89 | |||||
| O-Ni | 7 | 1435,26 | 690 | 116 | 62,93% | 2381,40 | |||||
| Nashorn | 6 | 490,46 | 271 | 116 | 43,97% | 634,50 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1565,39 | 718 | 116 | 51,72% | 1477,58 | |||||
| O-I | 6 | 889,90 | 501 | 114 | 56,14% | 1627,83 | |||||
| T3 HMC | 2 | 111,59 | 121 | 111 | 47,75% | 310,27 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 669,39 | 382 | 109 | 57,80% | 1026,60 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1139,03 | 535 | 107 | 44,86% | 1335,02 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1773,91 | 602 | 107 | 49,53% | 1388,75 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1585,36 | 506 | 106 | 46,23% | 1378,93 | |||||
| Object 430 | 9 | 1642,87 | 665 | 106 | 50,94% | 1506,14 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 465,05 | 328 | 104 | 46,15% | 839,82 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 276,68 | 315 | 104 | 48,08% | 791,29 | |||||
| Black Prince | 7 | 877,58 | 569 | 103 | 58,25% | 1252,11 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 1536,58 | 770 | 103 | 55,34% | 1435,68 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1925,70 | 891 | 99 | 53,54% | 1842,11 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 164,21 | 256 | 99 | 43,43% | 300,36 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 930,80 | 728 | 99 | 48,48% | 1257,99 | |||||
| T-28 | 4 | 238,55 | 239 | 98 | 57,14% | 671,12 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 848,46 | 690 | 97 | 55,67% | 1537,56 | |||||
| 110 | 8 | 1063,21 | 558 | 95 | 43,16% | 1023,07 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1601,58 | 776 | 95 | 50,53% | 1426,22 | |||||
| T37 | 6 | 437,24 | 467 | 95 | 51,58% | 1057,22 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1756,88 | 857 | 94 | 48,94% | 1663,98 | |||||
| P.43 ter | 7 | 1106,96 | 572 | 92 | 59,78% | 2078,81 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1495,67 | 744 | 90 | 48,89% | 1379,38 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 902,37 | 758 | 89 | 55,06% | 1284,71 | |||||
| Emil II | 9 | 1966,56 | 940 | 88 | 53,41% | 2002,65 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 641,91 | 611 | 88 | 44,32% | 1270,34 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1921,59 | 762 | 87 | 56,32% | 1596,35 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1612,01 | 762 | 86 | 46,51% | 1460,31 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 928,42 | 600 | 85 | 45,88% | 819,99 | |||||
| M44 | 6 | 551,96 | 449 | 84 | 55,95% | 924,26 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 606,52 | 539 | 79 | 45,57% | 923,97 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1759,68 | 874 | 78 | 51,28% | 1718,54 | |||||
| T 55A | 9 | 1782,38 | 683 | 78 | 60,26% | 1814,56 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 625,75 | 586 | 76 | 47,37% | 948,69 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1466,41 | 710 | 76 | 46,05% | 1573,81 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1349,72 | 525 | 75 | 46,67% | 1049,22 | |||||
| FV3805 | 9 | 1180,48 | 663 | 75 | 45,33% | 1063,18 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 1132,84 | 760 | 75 | 50,67% | 1439,50 | |||||
| Emil I | 8 | 1539,18 | 834 | 72 | 45,83% | 1870,91 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1131,63 | 713 | 71 | 46,48% | 1173,69 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1095,25 | 667 | 71 | 46,48% | 1069,78 | |||||
| Object 705 | 9 | 1756,51 | 884 | 71 | 53,52% | 1840,00 | |||||
| M6 | 6 | 603,33 | 362 | 70 | 42,86% | 729,88 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 431,94 | 277 | 70 | 35,71% | 1077,22 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 805,06 | 631 | 70 | 50,00% | 804,11 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1628,68 | 773 | 68 | 51,47% | 1537,13 | |||||
| T25/2 | 7 | 1010,45 | 537 | 66 | 51,52% | 1566,26 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1459,12 | 616 | 65 | 41,54% | 1427,73 | |||||
| Alecto | 4 | 253,42 | 210 | 64 | 42,19% | 482,68 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1545,88 | 890 | 64 | 56,25% | 1988,36 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 2279,32 | 873 | 63 | 58,73% | 1763,92 | |||||
| Churchill VII | 6 | 615,00 | 487 | 62 | 67,74% | 1253,77 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1113,18 | 617 | 62 | 50,00% | 997,11 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1183,71 | 662 | 62 | 45,16% | 1268,79 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 1762,10 | 734 | 61 | 57,38% | 1493,10 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1206,64 | 753 | 61 | 49,18% | 1527,66 | |||||
| IS-M | 8 | 1270,85 | 778 | 60 | 45,00% | 1487,87 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1436,66 | 787 | 58 | 51,72% | 1710,32 | |||||
| P.43 bis | 6 | 853,63 | 606 | 57 | 50,88% | 1830,72 | |||||
| T-34-85M | 6 | 1110,23 | 798 | 57 | 54,39% | 2187,22 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1535,88 | 912 | 56 | 60,71% | 1905,63 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 442,84 | 245 | 56 | 32,14% | 773,18 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 1799,70 | 856 | 54 | 55,56% | 1816,81 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 1528,06 | 782 | 54 | 51,85% | 1873,66 | |||||
| Leo | 7 | 1212,83 | 838 | 52 | 59,62% | 2047,02 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1316,63 | 875 | 52 | 63,46% | 1872,17 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 977,48 | 604 | 52 | 48,08% | 1261,18 | |||||
| FV207 | 8 | 1022,10 | 778 | 52 | 65,38% | 1277,16 | |||||
| Maus | 10 | 2091,63 | 795 | 51 | 49,02% | 1529,51 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 692,40 | 661 | 50 | 48,00% | 1553,29 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1377,84 | 933 | 50 | 56,00% | 2252,02 | |||||
| M3 Lee | 4 | 227,80 | 183 | 49 | 44,90% | 654,00 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1511,92 | 806 | 49 | 51,02% | 1718,96 | |||||
| M-III-Y | 8 | 1497,17 | 818 | 48 | 52,08% | 1865,89 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 378,89 | 290 | 46 | 50,00% | 790,59 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 963,33 | 753 | 46 | 54,35% | 1376,71 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1360,54 | 869 | 46 | 63,04% | 1872,43 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1009,30 | 691 | 46 | 45,65% | 1217,78 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1510,91 | 721 | 46 | 54,35% | 1756,73 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 889,24 | 633 | 45 | 53,33% | 1676,86 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 61,73 | 110 | 44 | 45,45% | 47,97 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 708,89 | 656 | 44 | 54,55% | 908,08 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 1977,70 | 972 | 44 | 61,36% | 2207,69 | |||||
| Object 430U | 10 | 2043,59 | 832 | 44 | 56,82% | 1653,18 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 942,20 | 777 | 44 | 59,09% | 1448,16 | |||||
| M-II-Y | 7 | 875,73 | 645 | 44 | 40,91% | 903,56 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1216,21 | 791 | 43 | 55,81% | 1562,49 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2253,65 | 632 | 43 | 41,86% | 1629,85 | |||||
| Sherman Firefly | 6 | 729,79 | 520 | 42 | 57,14% | 1561,12 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1371,90 | 852 | 41 | 53,66% | 2214,34 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1487,78 | 644 | 41 | 39,02% | 1378,24 | |||||
| M41 | 5 | 497,13 | 312 | 39 | 53,85% | 813,91 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1521,05 | 668 | 38 | 52,63% | 1502,68 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1100,57 | 761 | 37 | 45,95% | 1511,68 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 2427,22 | 675 | 37 | 37,84% | 1688,30 | |||||
| T-103 | 8 | 1291,92 | 652 | 37 | 37,84% | 1181,04 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1205,97 | 721 | 36 | 52,78% | 1420,87 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1255,06 | 699 | 36 | 52,78% | 1507,88 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 51,03 | 103 | 35 | 40,00% | 1,46 | |||||
| P.43 | 5 | 412,03 | 384 | 34 | 61,76% | 1305,07 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 765,32 | 579 | 34 | 55,88% | 1382,90 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1488,94 | 1033 | 34 | 58,82% | 2451,07 | |||||
| Object 277 | 10 | 1668,29 | 541 | 34 | 47,06% | 1194,90 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1892,88 | 474 | 33 | 39,39% | 1281,92 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 971,52 | 596 | 33 | 45,45% | 996,02 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1875,21 | 890 | 33 | 39,39% | 2083,29 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 924,47 | 661 | 32 | 53,13% | 1241,47 | |||||
| AT 2 | 5 | 259,97 | 261 | 32 | 62,50% | 555,08 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1167,32 | 760 | 31 | 48,39% | 1382,15 | |||||
| FV304 | 6 | 612,87 | 427 | 31 | 58,06% | 1132,31 | |||||
| T-46 | 3 | 144,00 | 161 | 30 | 66,67% | 606,35 | |||||
| Löwe | 8 | 948,60 | 386 | 30 | 30,00% | 778,97 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1678,30 | 875 | 30 | 50,00% | 2098,37 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 1443,79 | 907 | 28 | 64,29% | 1939,18 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1357,11 | 923 | 28 | 71,43% | 1742,01 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 1257,44 | 699 | 27 | 51,85% | 1287,97 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 658,50 | 619 | 26 | 65,38% | 1348,86 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 649,58 | 612 | 26 | 57,69% | 1184,26 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 2035,00 | 691 | 25 | 44,00% | 1214,10 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 1570,00 | 636 | 25 | 56,00% | 1534,75 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1013,24 | 532 | 25 | 56,00% | 1484,67 | |||||
| Strv 74 | 6 | 1206,92 | 748 | 24 | 45,83% | 2443,27 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1114,04 | 597 | 24 | 25,00% | 837,17 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1294,14 | 844 | 21 | 47,62% | 2068,56 | |||||
| IS-5 (Object 730) | 8 | 1471,05 | 759 | 21 | 33,33% | 1792,39 | |||||
| T56 GMC | 3 | 74,95 | 132 | 20 | 40,00% | 0,00 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 1836,85 | 631 | 20 | 45,00% | 1353,84 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 1074,70 | 703 | 20 | 55,00% | 1276,55 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1368,11 | 432 | 19 | 36,84% | 812,78 | |||||
| BZ-58-2 | 9 | 2382,95 | 889 | 19 | 57,89% | 2376,76 | |||||
| Object 752 | 9 | 1749,79 | 773 | 19 | 42,11% | 1268,85 | |||||
| FV201 (A45) | 7 | 963,74 | 417 | 19 | 42,11% | 1192,38 | |||||
| Somua SM | 8 | 1722,44 | 928 | 18 | 61,11% | 1909,75 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 1911,41 | 929 | 17 | 47,06% | 1938,59 | |||||
| Cobra | 9 | 1352,25 | 704 | 16 | 50,00% | 1008,51 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 56,33 | 145 | 15 | 53,33% | 114,67 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 35,40 | 81 | 15 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Concept 1B | 9 | 2044,80 | 882 | 15 | 86,67% | 1972,36 | |||||
| Valentine AT | 4 | 231,00 | 164 | 14 | 50,00% | 507,32 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 939,43 | 740 | 14 | 57,14% | 1779,16 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 812,71 | 697 | 14 | 71,43% | 1565,99 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 1071,14 | 647 | 14 | 57,14% | 1054,41 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 640,31 | 443 | 13 | 38,46% | 849,01 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 1036,33 | 731 | 12 | 58,33% | 1747,04 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 38,18 | 73 | 11 | 45,45% | 40,26 | |||||
| IS-6 | 8 | 686,45 | 366 | 11 | 45,45% | 495,08 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 1068,36 | 525 | 11 | 72,73% | 2046,90 | |||||
| KV-1SA | 5 | 726,73 | 645 | 11 | 45,45% | 1515,19 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2270,09 | 1045 | 11 | 63,64% | 2100,02 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1641,44 | 431 | 9 | 22,22% | 991,85 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 64,33 | 95 | 9 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 969,56 | 675 | 9 | 66,67% | 1999,97 | |||||
| ARL 44 | 6 | 977,25 | 864 | 8 | 87,50% | 2006,66 | |||||
| T-26 | 2 | 77,13 | 150 | 8 | 87,50% | 386,36 | |||||
| Object 252U | 8 | 1941,50 | 1047 | 8 | 87,50% | 2556,31 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1308,75 | 935 | 8 | 75,00% | 1824,03 | |||||
| LTP | 3 | 153,75 | 120 | 8 | 25,00% | 434,63 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 34,14 | 45 | 7 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault FT | 1 | 60,43 | 76 | 7 | 42,86% | 105,86 | |||||
| T40 | 4 | 83,14 | 101 | 7 | 28,57% | 1,75 | |||||
| Object 257 | 9 | 1150,29 | 705 | 7 | 57,14% | 1122,99 | |||||
| T-50-2 | 6 | 428,00 | 532 | 7 | 85,71% | 1071,74 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 45,50 | 75 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 44,17 | 101 | 6 | 50,00% | 89,05 | |||||
| AMX 40 | 4 | 92,17 | 192 | 6 | 83,33% | 328,65 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 46,33 | 84 | 6 | 66,67% | 228,77 | |||||
| AMX 38 | 3 | 26,67 | 123 | 6 | 50,00% | 93,83 | |||||
| T-150 | 6 | 74,50 | 112 | 6 | 16,67% | 0,80 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 1106,17 | 780 | 6 | 66,67% | 2114,65 | |||||
| Caliban | 8 | 763,00 | 564 | 6 | 50,00% | 677,19 | |||||
| Char de transition | 6 | 815,83 | 724 | 6 | 66,67% | 1412,92 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 61,00 | 77 | 5 | 20,00% | 29,54 | |||||
| M8A1 | 4 | 177,60 | 275 | 5 | 80,00% | 473,75 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 1239,20 | 900 | 5 | 80,00% | 806,94 | |||||
| ISU-152K | 8 | 1103,60 | 717 | 5 | 80,00% | 1318,18 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 191,20 | 235 | 5 | 40,00% | 496,28 | |||||
| T1 HMC | 2 | 49,00 | 38 | 4 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T110E3 | 10 | 2982,75 | 1186 | 4 | 75,00% | 2299,51 | |||||
| TS-54 | 8 | 1718,25 | 1134 | 4 | 100,00% | 2015,00 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 967,25 | 743 | 4 | 50,00% | 869,04 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 2340,00 | 1271 | 4 | 100,00% | 3135,70 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 767,25 | 827 | 4 | 75,00% | 957,78 | |||||
| MS-1 | 1 | 27,33 | 43 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 140,33 | 123 | 3 | 0,00% | 280,74 | |||||
| TS-5 | 8 | 1811,67 | 1249 | 3 | 100,00% | 2186,95 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1807,33 | 481 | 3 | 0,00% | 1513,66 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 29,00 | 64 | 2 | 50,00% | 84,37 | |||||
| AT 8 | 6 | 330,00 | 140 | 2 | 0,00% | 295,00 | |||||
| Windhund | 8 | 1169,50 | 526 | 2 | 50,00% | 941,92 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 33,00 | 40 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| FV4202 | 8 | 723,50 | 676 | 2 | 50,00% | 797,17 | |||||
| StuG IV | 5 | 287,50 | 313 | 2 | 100,00% | 642,35 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 0,00 | 15 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 96,00 | 197 | 1 | 100,00% | 414,77 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 815,00 | 671 | 1 | 100,00% | 686,27 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 0,00 | 69 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 466,00 | 299 | 1 | 0,00% | 436,97 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 1218,00 | 699 | 1 | 100,00% | 1894,71 | |||||
| L-60 | 2 | 73,00 | 527 | 1 | 100,00% | 390,68 | |||||
| Valentine II | 4 | 145,00 | 105 | 1 | 0,00% | 199,57 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 22,00 | 34 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 532,00 | 547 | 1 | 100,00% | 1100,38 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 537,00 | 273 | 1 | 0,00% | 316,36 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 45,00 | 89 | 1 | 0,00% | 0,00 |
Barkamolchik
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 32901 | 0 | 0 | 30 | ||||
| Ø Poziom | 7,92 | 0,00 | 0,00 | 9,03 | ||||
| Zwycięstwa | 16586 | 50,41% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 15 | 50,00% |
| Porażki | 15970 | 48,54% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 14 | 46,67% |
| Remisy | 345 | 1,05% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 3,33% |
| Przetrwane bitwy | 8391 | 25,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 11 | 36,67% |
| Zniszczone czołgi | 26852 | 0,82 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 25 | 0,83 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,10 | 0,00 | 0,00 | 1,32 | ||||
| Wykryte pojazdy | 33193 | 1,01 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 23 | 0,77 |
| Zadane uszkodzenia | 1.232,33 | 0,00 | 0,00 | 1.404,07 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 21795 | 0,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 13842 | 0,42 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 6 | 0,20 |
| Doświadczenie | 552,70 | 0,00 | 0,00 | 778,50 | ||||
| WN7 | 1082,38 | 0,00 | 0,00 | 980,11 | ||||
| WN8 | 1463,56 | 0,00 | 0,00 | 1503,56 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 32901 | |
| Ø Poziom | 7,92 | |
| Zwycięstwa | 16586 | 50,41% |
| Porażki | 15970 | 48,54% |
| Remisy | 345 | 1,05% |
| Przetrwane bitwy | 8391 | 25,50% |
| Zniszczone czołgi | 26852 | 0,82 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,10 | |
| Wykryte pojazdy | 33193 | 1,01 |
| Zadane uszkodzenia | 1.232,33 | |
| Punkty zajęcia bazy | 21795 | 0,66 |
| Punkty obrony bazy | 13842 | 0,42 |
| Doświadczenie | 552,70 | |
| WN7 | 1082,38 | |
| WN8 | 1463,56 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 30 | |
| Ø Poziom | 9,03 | |
| Zwycięstwa | 15 | 50,00% |
| Porażki | 14 | 46,67% |
| Remisy | 1 | 3,33% |
| Przetrwane bitwy | 11 | 36,67% |
| Zniszczone czołgi | 25 | 0,83 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,32 | |
| Wykryte pojazdy | 23 | 0,77 |
| Zadane uszkodzenia | 1.404,07 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 6 | 0,20 |
| Doświadczenie | 778,50 | |
| WN7 | 980,11 | |
| WN8 | 1503,56 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 110 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 32 | 29,09% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 73 | 66,36% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 5 | 4,55% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 35 | 31,82% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 51 | 0,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,68 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 76 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 710,95 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 246 | 2,24 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 281 | 2,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 293,15 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 110 | |
| Zwycięstwa | 32 | 29,09% |
| Porażki | 73 | 66,36% |
| Remisy | 5 | 4,55% |
| Przetrwane bitwy | 35 | 31,82% |
| Zniszczone czołgi | 51 | 0,46 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,68 | |
| Wykryte pojazdy | 76 | 0,69 |
| Zadane uszkodzenia | 710,95 | |
| Punkty zajęcia bazy | 246 | 2,24 |
| Punkty obrony bazy | 281 | 2,55 |
| Doświadczenie | 293,15 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 42 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 23 | 54,76% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 19 | 45,24% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 17 | 40,48% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 22 | 0,52 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 42 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 579,90 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 32 | 0,76 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 25 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 244,48 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 42 | |
| Zwycięstwa | 23 | 54,76% |
| Porażki | 19 | 45,24% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 17 | 40,48% |
| Zniszczone czołgi | 22 | 0,52 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,88 | |
| Wykryte pojazdy | 42 | 1,00 |
| Zadane uszkodzenia | 579,90 | |
| Punkty zajęcia bazy | 32 | 0,76 |
| Punkty obrony bazy | 25 | 0,60 |
| Doświadczenie | 244,48 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen