Barbstank

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 26.08.2013

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew9529332182916
Ø Poziom7,979,758,878,49
Zwycięstwa4844050,83%1237,50%8647,25%45549,67%
Porażki4560447,86%2062,50%9652,75%44748,80%
Remisy12491,31%00,00%00,00%141,53%
Przetrwane bitwy3465436,37%1031,25%6435,16%35839,08%
Zniszczone czołgi973611,02270,841831,019281,01
Zniszczonych/zgonów1,611,231,551,66
Wykryte pojazdy1123351,18220,691310,728320,91
Zadane uszkodzenia1.273,421.583,781.411,331.366,41
Punkty zajęcia bazy1136871,1900,00700,388540,93
Punkty obrony bazy668350,70822,561010,553100,34
Doświadczenie614,57699,22747,67777,82
WN71244,58978,581062,581131,20
WN81620,361181,411267,591395,41
Ogółem
Ilość bitew95293
Ø Poziom7,97
Zwycięstwa4844050,83%
Porażki4560447,86%
Remisy12491,31%
Przetrwane bitwy3465436,37%
Zniszczone czołgi973611,02
Zniszczonych/zgonów1,61
Wykryte pojazdy1123351,18
Zadane uszkodzenia1.273,42
Punkty zajęcia bazy1136871,19
Punkty obrony bazy668350,70
Doświadczenie614,57
WN71244,58
WN81620,36
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew32
Ø Poziom9,75
Zwycięstwa1237,50%
Porażki2062,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1031,25%
Zniszczone czołgi270,84
Zniszczonych/zgonów1,23
Wykryte pojazdy220,69
Zadane uszkodzenia1.583,78
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy822,56
Doświadczenie699,22
WN7978,58
WN81181,41
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew182
Ø Poziom8,87
Zwycięstwa8647,25%
Porażki9652,75%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy6435,16%
Zniszczone czołgi1831,01
Zniszczonych/zgonów1,55
Wykryte pojazdy1310,72
Zadane uszkodzenia1.411,33
Punkty zajęcia bazy700,38
Punkty obrony bazy1010,55
Doświadczenie747,67
WN71062,58
WN81267,59
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew916
Ø Poziom8,49
Zwycięstwa45549,67%
Porażki44748,80%
Remisy141,53%
Przetrwane bitwy35839,08%
Zniszczone czołgi9281,01
Zniszczonych/zgonów1,66
Wykryte pojazdy8320,91
Zadane uszkodzenia1.366,41
Punkty zajęcia bazy8540,93
Punkty obrony bazy3100,34
Doświadczenie777,82
WN71131,20
WN81395,41
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy21,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia670,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie66,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy21,00
Zadane uszkodzenia670,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie66,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa3100,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy20,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia164,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy7424,6700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie454,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa3100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy20,67
Zadane uszkodzenia164,67
Punkty zajęcia bazy7424,67
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie454,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa1100,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia839,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie613,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa1100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia839,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie613,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew21000
Zwycięstwa838,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki942,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy419,05%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy733,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,2900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,430,000,000,00
Wykryte pojazdy140,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia138,950,000,000,00
Punkty zajęcia bazy844,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie153,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew21
Zwycięstwa838,10%
Porażki942,86%
Remisy419,05%
Przetrwane bitwy733,33%
Zniszczone czołgi60,29
Zniszczonych/zgonów0,43
Wykryte pojazdy140,67
Zadane uszkodzenia138,95
Punkty zajęcia bazy844,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie153,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew155000
Zwycięstwa8353,55%00,00%00,00%00,00%
Porażki6944,52%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,94%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4830,97%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi540,3500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy890,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia418,370,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3882,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4282,7600,0000,0000,00
Doświadczenie370,890,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew155
Zwycięstwa8353,55%
Porażki6944,52%
Remisy31,94%
Przetrwane bitwy4830,97%
Zniszczone czołgi540,35
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy890,57
Zadane uszkodzenia418,37
Punkty zajęcia bazy3882,50
Punkty obrony bazy4282,76
Doświadczenie370,89
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew115000
Zwycięstwa5245,22%00,00%00,00%00,00%
Porażki5951,30%00,00%00,00%00,00%
Remisy43,48%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4034,78%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi660,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy880,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia690,100,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2462,1400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1030,9000,0000,0000,00
Doświadczenie288,230,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew115
Zwycięstwa5245,22%
Porażki5951,30%
Remisy43,48%
Przetrwane bitwy4034,78%
Zniszczone czołgi660,57
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy880,77
Zadane uszkodzenia690,10
Punkty zajęcia bazy2462,14
Punkty obrony bazy1030,90
Doświadczenie288,23
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (428)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Progetto M35 mod. 46 81536,34712473452,20%2142,43
Rheinmetall Skorpion G 81385,44552250350,06%1561,86
CS-52 LIS 81306,03694219249,68%1737,67
Bat.-Châtillon Bourrasque 81897,07867216658,08%2745,55
Panhard EBR 75 (FL 10) 8866,55632198353,15%1735,08
Object 703 Version II 81534,52810184553,60%1916,02
Char Futur 4 92007,50692131954,51%2234,45
T-54 first prototype 81144,95607124952,12%1662,98
FCM 50 t 81247,22546108951,52%1720,33
IS-6 81391,69583104852,58%1759,08
M18 Hellcat6802,60482102455,76%1624,59
Progetto M40 mod. 65102099,6659792852,05%1864,74
Kampfpanzer 50 t 91805,7472889652,57%1781,28
T34 81232,4751988751,07%1501,75
KV-856705,5843088349,60%1202,70
ELC EVEN 90 8642,6261987549,94%1274,08
Bisonte C45 81528,9384282952,11%1869,46
Bat.-Châtillon 25 t101920,1858782248,54%1731,67
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81237,8078581653,06%1835,46
Toro 91648,0676580450,37%1555,41
Kampfpanzer 07 RH 81127,7866879550,94%1606,41
Prototipo Standard B91898,5359079249,75%2077,84
Type 63 81426,7787978352,62%1817,46
AMX 30 1er prototype91725,2655878248,85%1898,22
AMX 13 9091009,4148474548,32%1705,54
Object 430U101983,4466273549,39%1782,45
IS-381307,5056772553,24%1612,36
P.44 Pantera81412,1357068553,58%2210,84
T-5491497,7754566248,79%1713,24
AMX 50 10081267,3255564451,24%1507,11
E 65 Zwilling 81491,9785261952,02%1517,13
DZT-159 91613,5168461946,69%1517,58
AE Phase I 91628,7364561451,30%1677,97
TL-1 LPC 81118,8263157147,29%1526,69
Leopard 1101737,4861956444,50%1408,27
KV-15563,1138256052,68%1281,82
Rambo 91466,4771954448,35%1356,58
M40/M4381071,2546053948,98%1149,35
Lansen C 81231,3176753251,88%1692,41
Cromwell6726,1549653054,15%1668,20
Leopard Prototyp A91689,5453851748,55%1693,90
122 TM 81414,8774651051,76%1722,89
STB-1101800,9067848750,72%1587,29
T675569,9238847755,77%1545,73
E 7591552,1056947248,52%1482,96
T-1091369,5249746944,35%1264,40
T499996,4448244749,66%1633,97
M48A5 Patton101662,0664344647,98%1384,88
ShPTK-TVP 100 81241,6078244253,39%1551,72
Object 140101822,5761144145,80%1596,13
FV3046607,0432843850,68%1132,05
leKpz M 41 90 mm GF 8683,5452943546,44%1212,08
T2971180,2858643351,73%1655,80
Lion 101961,4063341350,85%1727,21
UDES 0381503,5046740947,43%1707,16
Škoda T 5091989,5357140650,49%2267,32
Rhm.-Borsig Waffenträger81514,9049840352,36%1712,78
XM69 Hacker112066,7780940347,64%1476,27
T-34-85M 6920,9865340353,10%1764,51
Progetto C50 mod. 6691703,5567939752,39%1799,69
UDES 15/16101872,9366939650,76%1514,71
Bat.-Châtillon 25 t AP91584,8549239647,98%1664,72
50TP prototyp 81315,1977439550,89%1592,86
T-54 ltwt.91086,7151838852,58%1844,10
Kunze Panzer 91638,6564638148,29%1694,33
Vickers MBT Mk. 3 101701,3661237146,63%1429,82
Object 43091759,7359736947,97%1717,53
E 25 7989,9051236451,65%1562,31
VK 30.01 (P)6686,6048536354,82%1230,12
Centurion Action X101794,7558435750,42%1526,18
56TP 81327,6175235752,38%1573,49
Valentine II 4525,5849935354,67%2237,45
T26E5 81083,6772235345,33%1344,78
Panhard EBR 10510911,8954435049,43%1045,18
M446686,9333034949,86%1175,15
FV230 Canopener101695,6175734346,65%1114,07
Predatore 91772,0276934252,63%1547,20
Type 64 6638,7464134253,80%1940,04
Ares 90101844,1874634048,82%1484,42
IS-7101777,3372133853,55%1469,25
AltProto AMX 30 81289,6983233453,29%1693,82
Škoda T 256789,9256333255,12%1794,37
Strv m/42-57 Alt A.2 61143,8071233252,71%2535,58
Spähpanzer Ru 2519926,7547833149,55%1526,28
Grille 15101397,8563533148,64%855,14
BZ-75101801,0775732249,38%1358,69
AMX M4 mle. 457872,4043932151,40%1118,82
CS-63101695,3071531948,59%1420,51
AMX 12 t6521,7551131952,66%1679,25
TVP T 50/51101857,9460031843,71%1549,74
Vz. 55101807,8365531748,26%1324,38
T-4481204,2754131757,41%1851,07
ARL 446789,4242831250,96%1541,72
IS7779,5743431150,48%1003,87
T376695,4349931048,39%2288,46
VK 28.016507,3246630946,93%1618,07
Controcarro 3 Minotauro101941,7963530452,63%1504,52
STG Guard 81416,2882630457,89%2051,13
Manticore10875,3767030344,55%937,93
Concept 1B 91732,4869030245,03%1403,16
AMX 13 757536,9642230149,17%1152,96
Indien-Panzer81096,7848729647,97%1512,99
Mäuschen91541,5560028752,26%1464,37
T 55A 91534,0363328548,77%1598,90
Obsidian 81008,4072628050,00%1302,09
Tiger II81203,4652027959,86%1599,45
DBV-152 101859,1169627651,45%1191,31
Panther/M10 71066,4379527155,35%2054,26
Object 777 Version II 91652,4763826449,24%1610,09
AMX M4 mle. 5191662,1057226151,34%1587,74
Strv 103B101605,9361225947,10%1011,77
IS-3-II91599,2268125958,69%1614,39
Rinoceronte101854,4660525748,25%1475,66
Controcarro 1 Mk. 291509,6378125753,70%1428,36
Type 6891621,6564325647,27%1469,69
Panhard EBR 909819,1158225352,17%1320,63
TVP VTU Koncept8977,4043625248,81%1259,15
Lorraine 155 mle. 518836,8757325153,39%941,89
Type 5781474,8061025049,20%1830,79
Leo7842,5042324947,39%1405,76
Panhard AML Lynx 6x68721,8452324348,15%1418,74
VK 100.01 (P)81212,7653423552,77%1417,54
Pz.Kpfw. III Ausf. J4112,6718223348,07%105,70
Tiger (P)71015,4154023249,57%1423,08
Kranvagn102125,7962523145,45%1697,44
Sturer Emil7957,3639823146,32%1408,98
Ares 90 C112173,3771722846,49%1607,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5287,2227122347,09%641,66
Rheinmetall Panzerwagen101010,2177721951,14%1195,95
TS-6 91533,6063321947,03%1265,88
VK 30.01 (D)6734,0047421655,09%1696,05
Type 586629,9443221248,58%1302,56
M127766,8234921053,81%1017,33
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6621,9658220951,67%1778,76
Tiger I71070,4761620750,72%1481,81
M24 Chaffee5466,6345420665,05%2096,45
KV-26815,4253120252,48%1518,17
E 100101289,3362519846,46%877,73
Gryphon 101801,4373319651,53%1323,59
BZ-58-2 91688,9575819550,77%1618,48
VK 30.02 (M)6875,7265019555,90%1998,39
Versuchspanzer 5791415,9876719446,39%1153,94
M4A3E8 Thunderbolt VII 6859,9979219354,92%1936,03
TNH T Vz. 5192019,2277719251,56%2105,79
Pz.Kpfw. II Luchs4238,9932519254,69%883,71
T-50-2 6547,9467619045,79%1687,16
M4A1 FL 10 6930,4774919056,32%1825,75
O-Ho81226,4852518949,74%1443,50
Pz.Kpfw. III/IV5239,2620918842,02%447,38
Concept No. 5101320,7464818446,20%879,86
T-437949,4550718353,55%1785,96
T71 DA7995,3567018052,22%2586,59
M24E2 Super Chaffee 6571,4571117957,54%2008,82
M53/M559885,1737417842,13%723,12
Ares 8591493,4882417850,56%1412,86
T803111740,1275617740,68%1033,32
O-I6799,4453417550,29%1415,49
Bretagne Panther 6871,1973017555,43%1757,27
T57 Heavy102129,6077417345,66%1708,71
MT-256410,7945617352,02%1247,90
Panhard AMD 178B6688,4153017350,87%2600,63
LTTB8709,2748217349,71%1430,47
Heavy Tank No. VI 6894,1371417348,55%1527,03
M41 Walker Bulldog8842,3948017142,11%1739,77
T-100 LT10867,2764216952,07%1012,52
Super Conqueror101597,4969316743,11%1116,88
FV4005 Stage II101311,5462716649,40%844,80
Krupp-Steyr Waffenträger 71097,5757716650,00%1616,59
WZ-111 model 5A101570,4658416550,91%1219,48
Nergal 81254,1370216555,15%1449,06
Pz.Kpfw. Neu111957,6789416352,15%1220,01
M66784,1856616152,17%1279,91
T1 Heavy5622,3443716157,76%1405,57
Excalibur 6852,8463815946,54%1407,95
T3281215,0353615854,43%1477,03
Konštrukta T-34/1007860,3541815643,59%1311,54
Maus101092,9671915550,32%709,58
Ikv 90 Typ B7644,9932015244,74%734,60
AMX ELC bis5340,6734515253,29%1191,79
Hotchkiss EBR7889,6548915253,29%2431,19
T110E5101813,9180015146,36%1327,74
P.43 bis6930,8560515049,33%2103,18
AMX 65 t8984,0147515043,33%1072,61
Cromwell B 6833,0277415054,67%1745,51
Tiger 131 61107,6473514946,98%2137,71
Panther7938,3752014753,06%1765,57
Strv 746843,3955214756,46%1958,55
Škoda T 56 81381,4674114746,26%1331,53
T-345510,2836314657,53%1638,56
Emil II91951,1664014658,90%1907,84
Carro da Combattimento 45 t 101814,2772214652,74%1402,15
Pawlack Tank61047,9274214556,55%2168,22
AMX ELC 901 6343,4860614353,85%921,53
Type T-345376,0932514140,43%851,15
K-91101607,9071714148,94%1326,28
M4A3(76)W Sherman 6964,8480314151,06%1895,77
T-34-17837,3743613844,93%1202,82
VK 30.02 (D)7904,2748113750,36%1504,01
Vz. 68 Squall 8712,2763613748,91%1309,90
Ares 7581244,3580813650,74%1518,98
UDES 14 Alt 581408,6462113552,59%1988,21
T-284235,0622213256,06%670,34
FV215b (183) 101660,2752413246,97%1062,01
STA-181074,0946612944,96%1326,83
Caernarvon81350,4164212846,09%1665,28
E 50 Ausf. M101596,6970112845,31%1239,97
Type 4 Heavy91006,4547912748,82%797,99
Type 71101718,0279712750,39%1292,31
AMX 13 105101182,8777112757,48%1486,29
Durendal 101916,8774412743,31%1335,46
BZ-6891534,4175412647,62%1404,50
Nashorn6738,6537312644,44%1196,39
Patton the Tank 91176,5668412450,00%1200,12
Char de transition 6885,7172312453,23%1656,29
P.43 ter7987,5447012352,85%1751,25
Ikv 65 Alt II6572,7228412343,09%840,27
Spähpanzer SP I C7885,3449512250,82%1918,81
Object 452K 101723,2272512147,11%1226,41
UDES 1691662,3368712057,50%1985,77
M-II-Y71296,9375411957,98%2160,01
Kampfpanzer 07 P(E) 101558,9080211952,94%1193,31
Type 4 Chi-To6649,5140011747,01%1225,73
T77 81475,9668911455,26%1743,60
Kampfpanzer 67101381,7469211346,02%913,96
Cobra 91833,4876711346,02%1737,63
M3 Lee4139,3716411252,68%359,73
TT-130M 91369,8863411243,75%1252,29
AMX 13 105 AM mle. 505309,3323811145,95%469,66
Churchill Crocodile 6936,2076811150,45%1537,92
Pz.Kpfw. 5581482,8085010849,07%1307,25
B.U.G.I.6932,0263710752,34%1892,20
A46 6303,1743810642,45%750,45
Ho-Ri 3101313,3759810541,90%719,39
Object 780 101896,4674110543,81%1339,36
Object 26110968,9158310446,15%705,77
O-Ni71128,6954710261,76%1562,33
Type 62 7775,4359510153,47%2076,79
Centurion Mk. I81229,0071410161,39%1806,07
FV225 Collector 91480,9481110050,00%1131,48
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6911,447039747,42%1782,02
Object 265T 91588,717059736,08%1443,53
Strv 103-091627,725559451,06%1320,72
VK 36.01 (H)61019,156949355,91%1993,40
M4A3E8 Sherman6941,807099254,35%2243,27
T216632,856139250,00%2293,58
Pz.Kpfw. T 25 5625,784789056,67%2065,77
M5 Stuart494,422328949,44%88,85
Vz. 60S Dravec 102171,769548861,36%1640,00
Super Hellcat 7969,725498661,63%1634,16
Staghound Mk. III6846,806718552,94%1723,23
TS-60 91538,347688554,12%1413,80
Dicker Max 6829,586048548,24%1373,23
M415425,212438444,05%547,49
Lorraine 155 mle. 507785,254328448,81%1000,10
SMV CC-6781067,826708343,37%1102,84
IS-2 shielded 71258,885518349,40%1858,89
Centurion Mk. 7/191423,166258251,22%1513,09
Type 5 Chi-Ri71029,384758151,85%1813,27
SU-1018671,055788148,15%589,65
K-91-PT 91175,446668041,25%938,64
Bishop5534,292757844,87%1174,74
T78 6956,977737858,97%1593,25
O-I Experimental5885,214697562,67%2154,77
Type 6191094,964797444,59%921,18
Marder 38T4567,644967448,65%1830,72
BDR G1 B5650,775287338,36%1359,42
Object 4168707,973617238,89%642,60
Chi-To SP71341,158577154,93%1875,12
AMX M4 mle. 54101332,066457041,43%805,63
Škoda T 245493,303556953,62%1640,79
AMX AC mle. 488574,495296947,83%434,61
AMX 13 F3 AM6603,883366842,65%724,31
AMX 404164,912016746,27%467,21
Object 252U 81147,206986650,00%1188,17
Saryuda 91521,777156639,39%1177,14
AMX M4 mle. 49 Liberté 81102,706516440,63%1243,56
T1 Cunningham1104,631646341,27%414,42
T-1506851,786736056,67%1628,88
25TP KSUST II5293,192585955,93%622,04
A-436824,715245955,93%1893,96
M-IV-Y 81298,907015940,68%1308,82
E 75 TS 81319,886045952,54%1594,18
SDP 40 Zadymka5655,364585850,00%1374,33
40TP Habicha6910,336595756,14%2044,19
CS-5381250,565855752,63%1838,06
Panther mit 8,8 cm L/71 81077,146605651,79%1437,18
GSOR the TANK 91553,647185549,09%1718,18
T-34-856934,396475450,00%2220,65
Covenanter5283,963045442,59%843,38
Hummel6475,403905345,28%501,04
Object 274a 81284,878315349,06%1800,76
TOG II* 6730,755665337,74%1080,55
Ikv 1035312,532275150,98%624,35
T110E3101822,888015166,67%1359,05
King Tiger (Captured) 71040,557615150,98%1482,11
VK 30.01 (H)5495,383385048,00%1259,74
SU-1006718,044725056,00%1210,76
WZ-111-1G FT8893,005785044,00%838,41
Strv m/425443,513224957,14%1261,68
Type 3 Chi-Nu5354,613214938,78%756,83
Lorraine 40 t 81344,846814938,78%1582,63
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4316,632904845,83%776,81
WZ-12091480,799034854,17%1577,17
Type 1 Chi-He4288,023404753,19%900,09
Leichttraktor178,061764748,94%203,14
KV-48757,936264643,48%688,42
53TP Markowskiego8763,245984546,67%661,92
Type 3 Chi-Nu Kai 5606,024424551,11%1900,91
Birch Gun4250,322324456,82%999,03
M-III-Y81264,096024443,18%1358,27
Type 3 Ho-Ni III5462,213294245,24%904,73
AMX 105 AM mle. 474266,762124242,86%811,23
Tetrarch 2219,572364250,00%1109,64
B14288,233093964,10%902,36
Lorraine 39L AM398,411043938,46%62,47
14TP4194,162163850,00%612,96
Pz.Kpfw. 38 (t)348,711083847,37%59,06
BZ-5871204,347363857,89%1710,14
Charioteer8862,896603860,53%1001,44
T2071243,499113759,46%2387,06
Semovente M43 Bassotto6696,304423735,14%1043,43
Pz.Sfl. IVb4276,682013754,05%840,46
STA-2 81247,447163641,67%1963,06
Tortoise91465,118493650,00%1265,00
M2 Medium Tank344,291143562,86%201,26
VK 16.02 Leopard5415,944013554,29%1571,68
Ferdinand8917,346293548,57%798,59
M8A14231,942153548,57%470,53
Fantôme 91813,949253551,43%2131,57
SMV CC-567849,596723452,94%1224,26
WZ-131G FT6761,414883435,29%1182,18
KV-137764,264803455,88%1412,73
Chi-Go 71180,267873452,94%1593,30
P.435549,524873348,48%1624,81
Pz.Kpfw. III Ausf. E341,151103342,42%30,67
T-28E with F-30 4796,855823360,61%2542,39
Vz. 64 Blesk8655,296023141,94%1039,96
VK 168.01 (P) 8745,635353040,00%594,17
Cruiser Mk. III345,211182941,38%1,47
DS PZInż5377,752282842,86%650,41
Bat.-Châtillon 155 5810603,613712839,29%264,26
M5A1 Stuart463,501952642,31%27,60
59-166516,046882657,69%1585,91
Marder II3316,883142665,38%1102,69
Pz.Sfl. IC 4361,272782642,31%1032,44
M36 Jackson6953,685662536,00%1584,02
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.413,52912532,00%0,00
Lago4341,883382462,50%1332,88
Crusader6389,263312343,48%1042,32
Škoda T 177731,877662373,91%1748,87
Comet7646,913882343,48%850,85
T56 GMC3103,731362245,45%131,19
Vickers Medium Mk. I132,671012147,62%58,55
T-34-281090,527782157,14%1485,69
M4 Improved 5515,764472147,62%1434,87
Bat.-Châtillon 12 t8834,864842152,38%1747,57
T-46366,501352045,00%56,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5649,955772050,00%1972,77
Renault FT 75 BS287,841261957,89%443,18
M4-85 5603,264061936,84%1361,35
Taschenratte11970,636071926,32%247,70
Ram II 5664,796601947,37%1905,86
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3487,214971978,95%1874,82
T14 5857,395891850,00%2104,07
ST vz. 394195,722521861,11%627,38
T-34-2G FT7899,397301866,67%1388,06
Black Prince II 71062,338731855,56%1484,02
S-517354,823641735,29%124,48
AMX 13 (FL 11) 5432,126891758,82%1798,53
Ikv 723253,002081631,25%636,31
Pz.Kpfw. I231,811581656,25%170,08
VK 45.03 71089,888991668,75%1718,90
43 M. Toldi III 3163,312051650,00%748,50
Pz.Kpfw. II2123,532321546,67%379,98
Vickers Mk. E Type B242,60821526,67%0,00
Type 95 Heavy4339,932501533,33%1027,65
Jagdpanzer IV61125,718461464,29%2552,13
Pz.Kpfw. I Ausf. C339,072081471,43%262,17
T-34 shielded 51091,646201450,00%3110,98
Strv m/40L3248,382641353,85%820,43
KV-1SA 5836,856221346,15%2022,18
Renault Otsu1127,002481154,55%504,61
T-26267,64791118,18%73,27
Pz.Kpfw. 35 (t)255,201091040,00%16,72
SDP 44 Burza6926,805921040,00%1628,45
Chrysler K 8847,704941060,00%938,53
M10 RBFM 5819,104651040,00%1458,89
10TP3244,22257966,67%1120,43
T92 HMC10796,78407933,33%362,63
BT-2230,75102825,00%0,00
T3 HMC2163,13145825,00%526,33
Black Rock 111840,38718837,50%958,27
Hotchkiss H35258,00142742,86%15,03
T2 Medium Tank293,17238650,00%327,62
AMX 38330,33220650,00%94,29
Windhund 8606,00472666,67%548,04
T7 Combat Car 239,0075633,33%0,22
T28 Concept 71232,33664650,00%1904,76
Strv m/382173,60242560,00%746,50
Renault NC-31140,4065520,00%0,00
Type 97 Chi-Ha3256,20172540,00%663,42
Pvlvv fm/422161,20210560,00%670,61
Waffenträger auf E 100101886,60730560,00%1167,45
Strv fm/211146,25221425,00%699,68
7TP2308,50370475,00%1588,65
T26E3 Eagle 7 7788,25783475,00%1182,65
Valiant 5456,25322425,00%807,69
AMX Chasseur de chars 8743,50418450,00%844,74
Fiat 3000113,005930,00%0,00
Vickers Medium Mk. II267,33143366,67%302,58
Renault FT10,0092366,67%229,80
MS-110,0040333,33%0,00
T-34 with L-11 4317,33205333,33%797,24
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2195,674263100,00%921,95
BT-7 artillery 371,33130333,33%0,00
Kolohousenka1105,001842100,00%549,76
Type 3 Ju-Nu6448,50437250,00%439,93
Light Mk. VIC 235,002682100,00%261,00
ISU-122S 71025,00658250,00%1559,24
TKS z n.k.m. 20 mm 2147,0011010,00%495,94
4TP1119,001931100,00%615,74
M2 Light2347,004751100,00%1967,61
Type 97 Te-Ke 2217,0022010,00%1105,29
Sav m/434176,0015510,00%208,48
SU-14-281165,008281100,00%1149,33
MTLS-1G14 3344,006891100,00%1670,45
M56 Scorpion 70,002681100,00%261,00
FCM 2C 3297,003421100,00%945,45

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 26.08.2013
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 26.08.2013
Opuścił klan: 24.12.2024