B_tuck

clanlogo
Stopień: Dowódca
Dołączył: 13.12.2016

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew79158522136
Ø Poziom7,3610,6010,189,56
Zwycięstwa3879349,01%240,00%1359,09%7655,88%
Porażki3945049,84%360,00%940,91%5741,91%
Remisy9151,16%00,00%00,00%32,21%
Przetrwane bitwy2106826,62%120,00%627,27%4633,82%
Zniszczone czołgi542000,6830,60190,86930,68
Zniszczonych/zgonów0,930,751,191,03
Wykryte pojazdy921761,1600,00150,681100,81
Zadane uszkodzenia857,581.282,001.691,271.437,96
Punkty zajęcia bazy1160701,477815,60793,592932,15
Punkty obrony bazy304630,3800,0000,0000,00
Doświadczenie568,66686,40834,14793,01
WN7912,01450,811057,38944,39
WN81035,99677,161280,701114,74
Ogółem
Ilość bitew79158
Ø Poziom7,36
Zwycięstwa3879349,01%
Porażki3945049,84%
Remisy9151,16%
Przetrwane bitwy2106826,62%
Zniszczone czołgi542000,68
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy921761,16
Zadane uszkodzenia857,58
Punkty zajęcia bazy1160701,47
Punkty obrony bazy304630,38
Doświadczenie568,66
WN7912,01
WN81035,99
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew5
Ø Poziom10,60
Zwycięstwa240,00%
Porażki360,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy120,00%
Zniszczone czołgi30,60
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.282,00
Punkty zajęcia bazy7815,60
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie686,40
WN7450,81
WN8677,16
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew22
Ø Poziom10,18
Zwycięstwa1359,09%
Porażki940,91%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy627,27%
Zniszczone czołgi190,86
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy150,68
Zadane uszkodzenia1.691,27
Punkty zajęcia bazy793,59
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie834,14
WN71057,38
WN81280,70
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew136
Ø Poziom9,56
Zwycięstwa7655,88%
Porażki5741,91%
Remisy32,21%
Przetrwane bitwy4633,82%
Zniszczone czołgi930,68
Zniszczonych/zgonów1,03
Wykryte pojazdy1100,81
Zadane uszkodzenia1.437,96
Punkty zajęcia bazy2932,15
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie793,01
WN7944,39
WN81114,74
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew17000
Zwycięstwa529,41%00,00%00,00%00,00%
Porażki1270,59%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy423,53%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,0600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,080,000,000,00
Wykryte pojazdy191,1200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia290,410,000,000,00
Punkty zajęcia bazy342,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy160,9400,0000,0000,00
Doświadczenie160,880,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew17
Zwycięstwa529,41%
Porażki1270,59%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy423,53%
Zniszczone czołgi10,06
Zniszczonych/zgonów0,08
Wykryte pojazdy191,12
Zadane uszkodzenia290,41
Punkty zajęcia bazy342,00
Punkty obrony bazy160,94
Doświadczenie160,88
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa266,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki133,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy175,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia106,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie348,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa266,67%
Porażki133,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy175,67
Zadane uszkodzenia106,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie348,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew11000
Zwycięstwa218,18%00,00%00,00%00,00%
Porażki981,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy218,18%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,2700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy70,6400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia305,910,000,000,00
Punkty zajęcia bazy80,7300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy50,4500,0000,0000,00
Doświadczenie150,640,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew11
Zwycięstwa218,18%
Porażki981,82%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy218,18%
Zniszczone czołgi30,27
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy70,64
Zadane uszkodzenia305,91
Punkty zajęcia bazy80,73
Punkty obrony bazy50,45
Doświadczenie150,64
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew189000
Zwycięstwa7439,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki11460,32%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,53%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5428,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi980,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,730,000,000,00
Wykryte pojazdy1760,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia752,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5292,8000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1240,6600,0000,0000,00
Doświadczenie351,680,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew189
Zwycięstwa7439,15%
Porażki11460,32%
Remisy10,53%
Przetrwane bitwy5428,57%
Zniszczone czołgi980,52
Zniszczonych/zgonów0,73
Wykryte pojazdy1760,93
Zadane uszkodzenia752,88
Punkty zajęcia bazy5292,80
Punkty obrony bazy1240,66
Doświadczenie351,68
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew635000
Zwycięstwa26241,26%00,00%00,00%00,00%
Porażki36657,64%00,00%00,00%00,00%
Remisy71,10%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy17327,24%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3630,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,790,000,000,00
Wykryte pojazdy7901,2400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia622,100,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14672,3100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5660,8900,0000,0000,00
Doświadczenie386,880,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew635
Zwycięstwa26241,26%
Porażki36657,64%
Remisy71,10%
Przetrwane bitwy17327,24%
Zniszczone czołgi3630,57
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy7901,24
Zadane uszkodzenia622,10
Punkty zajęcia bazy14672,31
Punkty obrony bazy5660,89
Doświadczenie386,88
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (791)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
KV-26750,04582156253,84%1374,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C3262,19466142555,23%1483,69
Bat.-Châtillon 155 58101133,61656120848,84%880,97
ELC EVEN 90 8668,6370096851,14%1326,85
BDR G1 B5459,6733573647,69%845,10
S-517798,6845366649,10%985,33
Panhard EBR 75 (FL 10) 8821,4373966155,37%1497,66
Ferdinand81199,0157961347,15%1188,28
AMX 13 909711,3163358546,32%971,60
IS-381063,9657156047,68%1159,22
FV3046636,1447149748,69%1127,02
KV-856551,5834649649,60%861,45
Lorraine 155 mle. 5181026,1157849147,66%1215,89
MT-256290,6746148553,81%768,06
T499765,9563346546,88%1018,86
T-1091225,9460845949,46%1105,22
G.W. E 100101301,8764745747,92%1043,74
KV-48815,6145645647,37%820,15
AMX 13 57 GF 7623,9068645353,42%1177,88
Jagdpanzer E 100101538,2761244441,22%933,57
E 25 7769,4456444347,40%1014,80
Rhm.-Borsig Waffenträger81150,4661943245,37%1052,46
Panhard AML Lynx 6x68621,2261042546,59%1038,73
T9591404,3669442046,43%1037,61
M5A1 Stuart4289,2138641553,98%1017,74
M18 Hellcat6684,3347141554,22%1265,00
Type 64 6427,7945841249,76%947,54
Birch Gun4362,9236340352,85%1511,00
AMX 50 1008932,6445039846,23%924,72
Pz.Kpfw. II Luchs4289,4646138956,30%1150,35
Manticore10828,9260438342,30%770,74
Conqueror Gun Carriage101255,3964837946,97%975,55
Panhard EBR 10510855,9566537248,66%906,53
Waffenträger auf Pz. IV91322,7261336346,83%997,82
Cromwell6547,8952835053,43%1078,71
KV-15365,6028834649,13%630,21
T1 Cunningham1173,0630033957,82%1113,32
AMX 50 12091242,7365533347,45%1061,07
Type 5 Chi-Ri7662,7048233041,82%875,80
AMX 50 B101477,3967532943,77%991,02
Grille 15101471,2461332745,57%890,08
Indien-Panzer8765,8450132445,68%811,71
O-I Experimental5719,1663432155,76%1650,56
Type 4 Heavy91089,1464931844,65%879,29
T92 HMC101357,2365131846,86%1164,20
Bat.-Châtillon 155 5591179,0764131750,47%1257,72
T3091488,4472131050,00%1309,14
Panhard EBR 909710,6768230449,67%1000,67
ISU-15281044,8461230249,01%944,55
IS-7101574,5671130143,85%1187,07
T376454,9851930051,33%1259,56
T-437522,1839429945,15%673,95
T-448813,7466329856,04%1077,17
AMX ELC bis5325,9943029750,51%1106,39
T288841,7041628445,77%713,56
Lorraine 155 mle. 507698,8633328146,26%828,32
T25 AT7623,5937127641,30%626,61
Jagdtiger91446,8864327542,18%1083,14
ARL 446430,8729627349,82%621,03
M24 Chaffee5320,1646127256,99%1122,10
M41 Walker Bulldog8564,5360027149,45%931,68
Jagdpanther7668,9442226946,10%750,19
SU-130PM 81321,9165126937,92%1261,64
GSOR 3301 AVR FS9727,3863826545,66%961,76
M127804,9340126149,81%1033,15
IS7637,4541525752,14%780,68
Rheinmetall Skorpion G 81194,4465325344,66%1175,79
M40/M4381204,2560425246,43%1392,91
AMX M4 mle. 457629,8240425144,22%631,37
ST-I91357,1875425053,60%1280,43
WZ-1328710,4067524753,44%1298,94
T110E3101828,2778924757,09%1498,84
UDES 0381105,0061024544,90%1138,25
VK 30.02 (D)7489,7035724242,15%522,38
Hotchkiss EBR7524,2456524249,17%1077,01
T-1506467,6138523647,46%625,52
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4315,4328723146,75%772,48
FV217 Badger101635,1177023154,11%1136,58
TOG II* 6710,6151723152,38%1235,76
SU-1527676,5845222947,16%834,70
Type 586519,4344022847,37%904,05
Leopard 1101350,6065822844,30%884,01
M53/M5591259,9065722847,37%1166,64
Spähpanzer Ru 2519691,4757122842,54%859,16
105 leFH18B2 5631,0653622653,10%1345,45
STA-18785,0557722341,26%848,51
AMX 50 Foch B101645,7770622350,22%1148,21
WZ-1317438,2343022041,82%674,67
Object 261101395,8370722051,82%1151,51
E 7591279,1873621850,46%1092,22
FV2078946,0066021450,93%1067,66
AMX AC mle. 488981,7161721049,52%1027,73
Bat.-Châtillon 25 t AP91093,1066820945,93%1065,76
T71 DA7655,4762320944,98%1260,06
Emil I81075,2068920543,41%1093,66
T2971061,3574120356,16%1384,33
CS-63101310,1772920152,24%944,25
KV-37734,4441220143,78%799,70
T-5491058,6572720152,24%1004,66
SU-1018971,5860919547,18%959,97
M4A3E2 Sherman Jumbo6575,5855019448,97%1116,75
G.W. Tiger (P)81218,2369519454,12%1659,31
Bat.-Châtillon 25 t101346,1165519338,86%920,10
E 100101474,6670119244,27%955,81
Konštrukta T-34/1007777,6961819147,64%1228,72
Type 5 Ke-Ho4257,2029819152,36%820,53
TVP VTU Koncept8670,9054718840,96%665,22
T54E191100,4166018746,52%862,73
Leopard Prototyp A91154,8668018549,19%987,69
M446675,1234818551,35%1167,05
VK 100.01 (P)81051,0575818553,51%1214,37
IS-3-II91211,9371918447,28%1029,37
Tiger II8987,0467018347,54%1038,82
T110E4101635,7572318353,55%1105,69
VK 30.01 (D)6375,4831818254,40%620,98
M56 Scorpion 7914,8163618250,55%1271,44
Mäuschen91320,8075318148,62%1123,02
Strv m/42-57 Alt A.2 6687,6160518150,83%1221,77
Emil II91279,9068217845,51%1014,97
T404256,1523317848,31%534,81
FV4004 Conway91211,7459817741,24%914,73
AMX M4 mle. 54101432,5169817740,68%892,81
AMX 13 F3 AM6655,4040117553,71%1016,86
59-166269,9729917538,29%481,35
UDES 1691206,9567817445,40%1039,81
T-54 ltwt.9788,2661017346,24%1044,90
Type 3 Chi-Nu Kai 5409,8045017357,23%1127,71
Strv 103-091316,4557217240,70%934,96
G.W. Panther7899,6758617254,07%1182,05
Object 430 Version II91106,6065217243,60%932,58
M36 Jackson6361,3526817145,03%412,89
Concept No. 5101288,1063217143,86%787,97
WZ-111 model 1-491115,4667217044,71%912,76
AMX 30 1er prototype9960,3760416940,83%728,71
Vz. 71 Tesák10788,3260116839,29%633,78
E 5091307,9069516745,51%1111,55
Rheinmetall Panzerwagen10905,1963416645,78%886,78
Object 252U Defender 81120,3876716660,24%1265,59
VK 45.02 (P) Ausf. B91259,8472616547,27%1068,57
Object 705A101454,9074416546,06%962,92
AMX 50 Foch91519,1174316450,00%1358,85
T28 Prototype81194,8269316352,76%1328,04
T-34-2G FT7905,3961416250,00%1269,08
G.W. Tiger91253,1765216243,21%1094,63
SU-100M17740,3254416245,68%873,71
T675538,7851016055,00%1300,26
Rinoceronte101476,9468015844,30%970,00
AMX 12 t6441,1943115851,27%1142,11
AT 158944,4669615850,00%914,91
T71 CMCD7518,1356615742,68%1004,70
Char Mle. 75 9870,2968615751,59%1101,29
Krupp-Steyr Waffenträger 71005,1765515752,23%1430,13
CS-5991217,6368415646,79%1118,05
Progetto C50 mod. 6691531,8080315552,26%1479,59
Strv 103B101774,1866115543,23%1139,26
O-Ni7935,4070015552,90%1222,85
Leo7796,3163815448,70%1300,96
AT 86571,7742415442,86%900,63
WZ-111-1G FT81116,6862215345,75%1150,85
T34 8920,3862415144,37%982,27
KV-137499,7546815050,00%701,18
Centurion Mk. 7/191099,6773014852,70%998,94
212A91401,6075714857,43%1357,95
SU-14-281194,2771114759,18%1455,42
UDES 14 Alt 58998,9068814751,02%1261,55
M10 Wolverine5295,7825514749,66%504,70
K-91-PT 91231,7573614751,70%1047,85
VK 45.02 (P) Ausf. A81036,3670814650,00%1124,48
SU-1006634,6938314555,86%1173,89
Crusader 5.5-in. SP7877,2658614549,66%1286,59
Hotchkiss H352234,2437614358,74%1217,44
Object 70491495,7065614342,66%1097,68
Panther II8807,9464414251,41%943,85
Pz.Kpfw. II2419,1348514160,28%2125,73
Comet7619,4761614150,35%935,31
M10391146,6971614153,19%1005,09
FV380591082,8466914152,48%1021,67
T110E5101458,7171314044,29%935,01
T328838,5361113842,03%728,28
Tiger (P)7821,4367213855,07%1094,62
Controcarro 1 Mk. 291198,4870413752,55%955,58
Tortoise91385,6180313752,55%1077,91
P.44 Pantera8858,3165613647,79%961,89
Leichttraktor1172,6835613658,82%908,04
M48A5 Patton101334,8164813640,44%809,13
leKpz M 41 90 mm GF 8670,6462613647,06%1125,10
Škoda T 27 8939,6066013647,06%1110,03
AMX Canon d'assaut 105 81207,7269913649,26%1305,14
T-345251,5223513444,03%470,17
Škoda T 5091036,7460013439,55%708,03
O-Ho81180,2674513451,49%1370,59
AT 15A 7715,7965913455,97%1027,32
1108801,3262413345,11%772,82
Type 6191198,2870113351,13%1081,04
Type T-345361,2331613347,37%959,30
M26 Pershing8866,7967513348,87%956,46
Object 4168850,1065513351,13%1010,99
FV4005 Stage II101016,6058013348,87%601,65
AMX 65 t8841,4158413340,60%720,90
Progetto M35 mod. 46 81257,5275313350,38%1432,31
M4A1 Sherman5346,9929913248,48%807,77
TVP T 50/51101418,7271813154,20%1167,94
VK 30.01 (P)6482,0434513145,80%660,60
WZ-111G FT91600,0174613149,62%1363,87
Churchill III 5486,2068513151,15%1008,22
ISU-122S 7870,1561913151,15%1193,55
AMX 13 105101045,9760513040,00%1022,14
StuG III Ausf. G5160,2015712944,19%133,48
Jagdpanzer IV6373,0327612950,39%528,20
IS-27805,5161712945,74%971,55
Maus101601,2577612951,16%1166,83
T25/27772,0555612949,61%1023,77
Löwe 81153,8882312954,26%1432,81
M374249,5617412848,44%771,84
Pz.Kpfw. III/IV5197,2021912846,09%333,70
VK 168.01 Mauerbrecher 81097,3771612850,00%1164,39
Char Futur 4 91226,3668112846,09%954,58
50TP Tyszkiewicza91419,8179312755,91%1246,63
T28 Concept 7774,0259312744,09%979,20
ARL V396694,3951912651,59%1309,52
Object 26391380,0872612651,59%1202,55
WZ-113G FT101818,2564612337,40%972,38
Tiger I7914,3267612253,28%1126,81
Type 5 Heavy101593,9366912237,70%939,46
Panhard AMD 178B6361,8047512250,00%964,93
leKpz Borkenkäfer111136,2679612253,28%1162,36
Type 4 Chi-To6464,5032812045,83%721,16
AMX 13 757503,3958512048,33%974,26
Object 43091394,4872112042,50%1197,31
O-I6711,5058511952,94%1205,45
XM551 Sheridan10711,2055711945,38%596,11
ISU-152K 81146,5159711938,66%1022,60
Taschenratte111921,8088411944,54%1018,11
B1463,3215411749,57%94,36
Black Prince7582,3258411747,01%606,96
Ikv 90 Typ B7855,8260211651,72%1234,33
Charioteer8991,7560311642,24%918,52
Hirschkäfer111531,5768811648,28%846,39
Centurion Mk. I8767,0259711540,00%813,97
Object 703 Version II 81063,8276911547,83%1025,74
SFAC 105 81136,5761211441,23%932,60
VK 36.01 (H)6512,2939811346,90%752,53
CS-538916,5169311358,41%1268,88
WZ-132A9631,4157111341,59%684,00
LHMTV8581,8759011342,48%949,46
Challenger7771,4961611247,32%965,61
Bat.-Châtillon 12 t8697,8161311248,21%1193,88
Crusader6164,2219211044,55%260,33
Object 268101526,6267111052,73%1017,48
SU-855245,1724310955,05%456,68
M-VI-Y9982,3867810944,95%735,04
AT-FV230 Breaker111462,6875610951,38%819,36
Škoda T 256605,4058610851,85%1169,29
StuG IV 5380,7037810850,93%854,07
VK 75.01 (K) 81167,8274910747,66%1212,84
Progetto M40 mod. 65101256,5262210542,86%778,34
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3206,2548310558,10%433,28
Prototipo Standard B91232,3567910346,60%1019,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5236,8626910349,51%476,27
53TP Markowskiego81052,9773410250,98%1119,38
AMX 13 105 AM mle. 505313,3721610248,04%535,04
IS-2-II81121,1171610250,00%1220,11
WZ-12091080,7363710141,58%892,92
E 50 Ausf. M101451,3069410149,50%1085,74
Light Mk. VIC 2130,1023610148,51%589,72
T207896,0666410046,00%1318,44
SU-86690,8745810051,00%972,64
Kanonenjagdpanzer 105 81061,4065810050,00%1098,20
T14 5480,356559960,61%1074,32
Pz.Kpfw. III Ausf. J491,861649947,47%70,89
T82 HMC4431,824059947,47%1617,72
Object 70591308,607159941,41%1112,36
Covenanter5144,222149850,00%310,96
Type 71101434,736739841,84%786,17
T57 Heavy101512,226689841,84%965,31
Spähpanzer SP I C7692,646449853,06%1374,51
FV215b (183) 101336,876399749,48%872,88
A-447795,196189646,88%1210,13
T92 8553,616019643,75%815,81
KR-1111984,448969653,13%1254,13
Type 6891285,557099545,26%971,24
SU-122A5501,062979552,63%1214,92
LT-432 8800,056689543,16%1481,03
Chrysler K GF 8877,087079553,68%926,78
A-20571,811729455,32%161,36
GSOR 1006 Scheme 791213,847059451,06%1037,63
M66551,153419339,78%661,12
T1 Heavy5450,803349340,86%757,80
AMX 105 AM mle. 474257,691979346,24%848,79
M46 Patton KR 8778,166619349,46%941,67
M4A1 Revalorisé 8993,826569340,86%1199,26
Hummel6668,334369248,91%895,94
T-34-17722,836679257,61%1206,25
SU-85I 5387,174129248,91%692,42
SMV CC-678895,236519149,45%910,68
Object 430U101432,747889154,95%1065,20
Jagdpanther II81045,426289050,00%955,64
Loyd Gun Carriage2165,472658958,43%1136,68
IS-M8804,726188948,31%790,31
Dicker Max 6560,564688949,44%822,84
Excalibur 6927,197128957,30%1645,93
Bat.-Châtillon Bourrasque 81178,497598951,69%1354,82
AMX AC mle. 467793,826318859,09%1233,84
Sturer Emil7835,815578851,14%1105,86
LTTB8611,556498848,86%1129,41
Pz.Kpfw. T 25 5429,495138850,00%1088,21
M10 RBFM 5634,495678851,14%1225,46
SU-85B4188,921738743,68%266,96
GSOR 1008 81123,877038751,72%1065,69
Heavy Tank No. VI 6661,095988750,57%1112,68
Type 3 Chi-Nu5282,762598644,19%610,99
BT-7 artillery 3244,213978658,14%1031,64
SDP 60 Gonkiewicza91222,025818536,47%760,71
AT 77750,196368555,29%887,12
FV601 Saladin8627,875808547,06%572,10
M46 Patton91114,587018446,43%985,34
LTG7653,266658455,95%1444,96
BZ-75101513,257878350,60%997,61
AMX M4 mle. 5191374,457438346,99%1139,21
M-III-Y8879,926538348,19%815,17
Ares 90 C111517,377768345,78%916,52
AMBT 81044,256778338,55%948,29
P.43 ter7670,006208251,22%968,38
T698827,006878250,00%1036,67
M415380,932398148,15%475,54
A-436412,483978149,38%678,38
VK 16.02 Leopard5311,114058061,25%1028,77
Wespe3245,282828063,75%999,53
TS-5 81417,908407953,16%1479,50
T216366,994977847,44%891,09
Caliban 8878,877227853,85%942,72
Kranvagn101505,387547749,35%1138,37
TNH T Vz. 5191424,517397744,16%1243,57
Renault G15403,534267742,86%1012,19
AT 25335,512967753,25%713,47
IS-4101741,597457643,42%1231,46
T-34-85M 6619,595757652,63%896,17
T-284123,851787558,67%285,81
Semovente M43 Bassotto6536,754517546,67%710,96
Grille5396,202307542,67%658,46
Churchill I5655,966847462,16%1750,44
T-804213,612547452,70%789,71
SU-14-17932,015787452,70%1311,35
K-91101056,696207439,19%582,57
KV-4 Kreslavskiy 81086,467177445,95%1142,22
Ho-Ri 191521,927447254,17%1255,70
T-127 3222,473567254,17%759,60
Matilda Black Prince 5520,265187247,22%1235,98
Pz.Sfl. IVc5521,413727157,75%1254,10
Object 777 Version II 91493,387937147,89%1283,93
M3 Lee4181,602197051,43%533,57
Pz.Kpfw. III Ausf. E3177,272317054,29%475,87
Centurion Action X101392,876107032,86%882,09
S35 CA5570,103537047,14%1319,38
Conqueror91323,078156957,97%1252,13
GSR 3301 Setter7443,005496944,93%871,25
IS-3A 81038,657816956,52%1159,64
45TP Habicha7758,696246847,06%918,34
121101309,756406844,12%908,22
T-34-28752,856456749,25%910,44
60TP Lewandowskiego101651,007136744,78%1085,86
SMV CC-567967,806816651,52%1237,16
VK 30.02 (M)6571,566296666,67%1215,37
Pz.Kpfw. VII101412,307086650,00%969,64
Object 268 Version V 101307,275866637,88%686,43
Lorraine 39L AM3218,451526538,46%565,22
Vz. 64 Blesk8388,255476543,08%423,45
FV230 Canopener101584,827626546,15%989,08
Type 97 Te-Ke 2104,551986440,63%285,69
T-100 LT10853,676576451,56%920,55
FV4025 Contriver111770,597676339,68%939,22
LPT-67 Šelma9625,196526254,84%756,57
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3319,775126258,06%908,21
Ikv 65 Alt II6889,796216149,18%1750,88
Controcarro 3 Minotauro101926,037786055,00%1322,96
Chi-To SP71213,188236068,33%1546,96
T 55A 91278,207356046,67%1182,06
50TP prototyp 8977,256885950,85%968,66
Panther7702,106535952,54%1081,36
AMX 50 Foch (155) 101618,397165947,46%1163,51
ShPTK-TVP 100 8905,856795954,24%967,69
AMX Chasseur de chars 8946,636505942,37%1055,13
P.43 bis6646,215335846,55%1108,74
UDES 15/16101502,917165846,55%1077,94
WZ-132-110940,486325848,28%874,37
FV215b 101096,606265839,66%575,80
SU-76M4112,291285843,10%75,73
M-V-Y101455,986945843,10%892,52
Object 283 91041,346615848,28%909,43
Valentine II 4178,713885853,45%486,20
122 TM 81067,817375757,89%1166,28
M75292,802915646,43%1034,97
KPz 3 Projekt 07 HK 91373,436315644,64%1110,57
T-50-2 6508,505795658,93%1422,91
T7 Combat Car 2200,523655650,00%986,03
T-28E with F-30 4519,205345644,64%1295,54
VK 28.016273,004375545,45%554,79
KV-5 81015,387615543,64%1067,93
Ho-Ri 3101924,597375461,11%1275,16
Super Hellcat 7734,115855450,00%1016,44
Super Conqueror101420,626375339,62%868,84
Object 25791233,817215349,06%1120,61
Škoda T 40 6541,435345354,72%934,86
Progetto CC55 mod. 548889,966555246,15%778,12
WZ-131G FT6682,835715261,54%1207,88
T-505109,732485257,69%259,57
Achilles6665,065765250,00%1276,12
Turtle Mk. I 81251,197655248,08%1146,95
P.435430,865025154,90%1223,17
T2 Light Tank 2139,062635147,06%487,71
Strv 746629,145545050,00%1241,73
Vz. 55101630,527085040,00%991,45
Pz.Kpfw. 38 (t)3209,522735062,00%831,82
BZ-16681055,267765062,00%1293,08
BZ-587730,145085032,00%635,53
Pz.Sfl. IVb4327,782245038,00%871,72
Object 140101287,906775046,00%928,85
AS-XX 40 t11960,426085042,00%447,85
Bisonte C45 81115,787735052,00%1121,67
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2103,423285058,00%411,43
Cruiser Mk. II2226,673654957,14%1106,86
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6423,315194955,10%965,99
M5 Stuart4200,582604852,08%464,92
HWK 30 8731,986514856,25%1391,04
Excelsior 5527,465894852,08%1087,43
Lorraine 40 t 81248,067934858,33%1542,57
Churchill VII6662,455704746,81%1106,52
Alecto4209,702324759,57%501,99
HWK 128483,855284746,81%695,63
EMIL 1951 81144,307324746,81%1133,32
Cobra 91034,026354744,68%673,07
STB-1101587,487924656,52%1394,65
Bishop5458,334004650,00%1029,60
SU-122-44 71003,527064663,04%1510,41
Škoda T 245474,824974542,22%1323,75
NC 70 Błyskawica10979,737014560,00%642,94
Object 268 Version 4101258,295964546,67%689,55
AMX 67 Imbattable111978,497894548,89%1204,31
Caernarvon8588,026064452,27%510,93
Nashorn6709,505184461,36%1289,25
Kunze Panzer 91312,507204450,00%1175,82
Matilda IV 5502,776314459,09%1375,00
BZ-176 81270,238464447,73%1176,28
BT-7444,121424355,81%158,15
PTZ-78112170,518334351,16%1295,06
Archer5515,124384344,19%1154,90
Obsidian 81013,077674344,19%1120,33
AM 39 Gendron-Somua 2237,444424355,81%1015,22
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4144,552494250,00%341,77
Jagdtiger Prototype 81066,217074252,38%992,16
Strv S1 81088,505654240,48%884,69
IS-5 (Object 730) 81058,177134247,62%1213,20
WZ-114 91259,297034247,62%1044,16
113101487,886624139,02%950,97
XM69 Hacker111367,635974129,27%550,96
Renault Otsu1111,281934062,50%463,53
Marder II3239,602274060,00%771,34
Staghound Mk. III6513,805394037,50%806,79
Object 274a 81178,187724042,50%1353,84
T-103 8955,336444045,00%907,14
CS-52 LIS 81167,737004045,00%1244,08
Bofors Tornvagn 81381,907504045,00%1367,20
TKS z n.k.m. 20 mm 2175,773583946,15%905,19
Carro d'assalto P.887901,106583951,28%1194,31
T2 Medium Tank2135,542223948,72%610,38
BZ-6891245,977313943,59%897,64
AMX 404261,002943855,26%1046,17
Škoda T 56 81187,348413855,26%1197,98
Ashigaru 101180,745883839,47%580,43
25TP KSUST II5229,493893756,76%432,78
SU-54256,512183745,95%483,80
IS-2 shielded 71149,497863756,76%1617,55
ASTRON Rex 105 mm 81239,276873737,84%1148,49
Object 432U111240,977983751,35%813,78
Primo Victoria 8848,597933764,86%1092,91
T-54 first prototype 8775,385873740,54%786,93
AE Phase I 91322,277533748,65%1079,31
121B 101447,356573737,84%1010,58
Strv fm/211219,923493655,56%1274,64
M2 Light2228,194223650,00%1000,98
WZ-111 model 5A101373,196643647,22%925,93
Renault UE 573463,363143636,11%1590,34
Pz.Sfl. IC 4485,255563655,56%1570,30
SMV CC-64 Vipera 81297,038533666,67%1585,81
D2371,891283542,86%20,14
Type 1 Chi-He4240,402973560,00%684,43
Valentine3298,543413554,29%1039,63
T3 HMC2183,341733548,57%735,49
DBV-152 101569,435363531,43%786,47
T23E3 7659,236713557,14%1066,24
Ares 90101510,896833542,86%964,57
WZ-120-1G FT 8909,636973560,00%988,94
T803111643,097603540,00%932,23
Strv m/425321,794003447,06%713,56
CS-447610,685743452,94%816,77
M2 Medium Tank3108,121593438,24%149,43
Ho-Ri 28900,216143450,00%893,13
Waffenträger auf E 100101540,475573441,18%783,09
Lansen C 8775,686053444,12%715,92
113 Beijing Opera 101376,125223420,59%791,67
40TP Habicha6516,155663363,64%977,67
T-46376,361153342,42%72,66
Tiger-Maus 91140,306793345,45%819,02
FV229 Contender91549,829073363,64%1346,98
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81034,857173354,55%1252,71
MKA 2348,425383351,52%1436,61
Strv K 91177,827493354,55%1029,30
T78 6771,556073357,58%1102,42
T1 HMC2138,221143253,13%660,99
FSV Scheme A7739,136693250,00%1159,45
L-60 2107,692833234,38%376,11
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4238,974293256,25%540,91
Tetrarch 2153,592823250,00%649,38
FV1066 Senlac 8629,635403240,63%990,85
TNH 105/100081017,716903145,16%1071,86
60G FT5628,844893151,61%1465,04
XM66F 81341,037403145,16%1328,62
TS-60 91295,197013148,39%1061,05
A46 6384,905313154,84%1070,43
Ikv 1035421,534193046,67%903,75
Škoda T 177595,606313053,33%1170,00
56TP 81184,277383053,33%1189,15
Lago4255,074072955,17%772,90
Marder 38T4355,762902958,62%952,44
FV227 Conceiver81702,669702955,17%2206,01
ERAC 105 Proto 9742,626172944,83%964,41
STG Guard 8752,075292934,48%566,01
VK 30.01 (H)5528,465072853,57%1203,11
Type 5781134,397652860,71%1191,47
AEC Armoured Car5410,074272839,29%790,52
M-II-Y7892,116312842,86%969,33
T-45 2188,753332857,14%894,87
Toro 91360,187752846,43%1052,40
Projet Louis 9865,255452828,57%867,13
Charioteer Nomad 81223,546442842,86%1103,18
43 M. Toldi III 3174,933042853,57%882,42
M8A14295,002642762,96%771,95
T26E4 SuperPershing 8906,708392762,96%1185,56
ST-II101590,747442755,56%1067,09
STA-2 8837,196682740,74%948,93
M41D 8669,597152759,26%1195,16
Somua SM 81202,568672770,37%1257,60
Sexton II3157,581692653,85%537,78
DS PZInż5613,385282646,15%1416,54
Grant4381,924272556,00%1471,22
Sturmpanzer I Bison3153,081402540,00%324,94
Ikv 723301,643712556,00%974,08
B.U.G.I.6608,805392548,00%1039,84
Cruiser Mk. I168,961272552,00%188,10
Pz.Kpfw. II Ausf. G3135,842562560,00%482,66
Lorraine 50 t 9938,966662548,00%693,92
E 75 TS 81183,447872552,00%1154,81
AC 4 Experimental 6524,684982536,00%744,98
Sherman VC Firefly 6466,205242556,00%736,70
TT-130M 91180,566982552,00%967,25
Renault FT 75 BS2183,291572458,33%1161,98
Strv 107-12112151,136942433,33%1060,23
Felice 91168,178212475,00%1174,19
SU-76G FT4407,464322454,17%980,31
Cruiser Mk. IV4235,383162454,17%732,14
Somua SAu 404272,132232445,83%577,11
Somua S353200,963552458,33%523,23
Pz.Kpfw. 5581272,177832450,00%1068,25
KJPZ TIII Jäger 91132,045122429,17%667,59
T77 81165,387102445,83%1133,05
KV-220-2 5450,755132437,50%549,99
FV226 Contradictious 81440,048272454,17%1350,98
M7 Priest3174,171712356,52%419,58
AT-1292,911062339,13%120,76
AMX 30 B101228,576632347,83%869,64
SU-100Y 6700,525822352,17%1124,24
GSOR 1010 FB 8913,226702356,52%980,03
M54 Renegade 8980,306672347,83%905,01
Panzer 58 Mutz 8822,616382343,48%897,94
Matilda4433,915392268,18%1537,87
T56 GMC3124,321912268,18%415,10
M3G FT3524,003652245,45%1688,21
Cruiser Mk. III387,861642263,64%351,68
Sherman III5349,504192254,55%847,57
Ares 7581013,955922227,27%912,73
M48A2 Räumpanzer 8856,415902240,91%690,35
T-29 3479,916352272,73%2262,81
T-34-3 81059,868402268,18%1301,20
Type 97 Chi-Ha3234,952542152,38%833,58
Churchill Gun Carrier6567,484242133,33%769,66
BZ-58-2 91255,197492157,14%974,01
Škoda T 45 71179,818992166,67%1647,17
M6A2E1 81079,956192133,33%982,08
Panther/M10 7470,485152142,86%469,30
Type 2597 Chi-Ha3219,602972075,00%970,49
SU-263195,701632040,00%341,70
SARL 424276,503142045,00%735,69
M60 101333,006562045,00%940,00
M47 Iron Arnie 81051,106392040,00%1130,58
M-IV-Y 81283,959052075,00%1466,65
MTLS-1G14 3273,904152045,00%1130,59
Type 63 8953,057112055,00%991,09
Concept 1B 91245,257642055,00%850,67
14TP4128,842831947,37%261,20
Pvlvv fm/422253,952251936,84%994,24
Sav m/434410,114061947,37%1112,50
Type 4 Ju-To7879,326031942,11%885,46
T-62A10797,004801931,58%337,98
Chieftain/T95 8652,426791963,16%854,88
Pawlack Tank61110,058151963,16%2003,72
BT-2277,831591866,67%347,58
D1248,891071838,89%0,97
Char Murat 91225,396051844,44%866,20
Leopard 120 Verbessert111114,394971827,78%511,53
Tiger 131 6925,176931850,00%1547,12
Type 5 Ka-Ri 81212,226751850,00%1015,65
FV201 (A45) 7700,896501850,00%850,34
ST vz. 394244,593921752,94%748,46
Executor111002,065291729,41%321,37
SU-2-122 5348,184241752,94%726,55
Kampfpanzer 50 t 91655,889631770,59%1534,79
Carro da Combattimento 45 t 101646,418691764,71%1293,03
T26E3 Eagle 7 7950,126651741,18%1101,47
Nergal 81307,949241776,47%1523,99
Sherman Firefly6629,254891643,75%973,64
Type 95 Heavy4270,633841668,75%987,79
Gorilla111685,316031631,25%822,13
Convert. Medium Tank T3 3452,066341656,25%1543,93
T-34 shielded 5548,815871662,50%1419,33
Ram II 5382,314711650,00%856,07
AC 1 Sentinel 4279,444771668,75%1061,98
Sexton I 3423,564691668,75%1620,77
FV4202 8770,065951637,50%661,09
Großtraktor - Krupp 3159,563191656,25%505,38
TL-1 LPC 8808,256471650,00%981,13
AMX M4 mle. 49 8885,137791662,50%1042,19
Rambo 91467,699351662,50%1385,31
Semovente M415517,934121560,00%1119,94
E 65 Zwilling 8909,135471526,67%534,18
Windhund 81047,006821560,00%1082,05
Jagdpanzer E 90 91166,205501533,33%607,06
Kampfpanzer 07 RH 81053,337271553,33%1365,48
Patton the Tank 9741,805081533,33%467,59
Saryuda 91016,476601546,67%664,98
King Tiger (Captured) 71110,878461566,67%1657,14
P26/404363,435101464,29%1194,57
T-26285,861321442,86%186,88
Type 3 Ho-Ni III5395,793271450,00%698,22
Type 95 Ji-Ro61289,436941450,00%2776,04
Durchbruchswagen 24235,293981471,43%669,41
T-703202,002121435,71%630,69
Object 277101080,296921457,14%797,70
Ares 8591351,367521450,00%1132,29
T1E6 234,641071442,86%30,41
M4A3E8 Fury 6498,79444147,14%728,46
Pz.Kpfw. KW I (r) 5538,367091457,14%947,37
Turán III prototípus 5253,644441464,29%602,07
WZ-111 Alpine Tiger 8807,865931428,57%628,34
DZT-159 91411,577041435,71%897,38
Fantôme 91476,077381450,00%1246,61
Panzerjäger I2138,381541338,46%289,61
AMX 383216,773081392,31%787,42
FV224 Chopper71209,859931361,54%1759,24
T-832 81100,627651353,85%1052,70
Lätt Stridsfordon 120 9636,315101338,46%254,71
AMX 13 (FL 11) 5446,155571346,15%1563,74
A25 Harry Hopkins I 4389,855821361,54%1186,76
Vickers Medium Mk. I165,00931250,00%162,32
M15/423279,833211241,67%638,89
Renault FT AC2286,832331233,33%1094,19
BZT-70 101273,755311225,00%503,36
T18 HMC3232,502941241,67%1050,82
Predatore 91051,425261233,33%586,16
AMX M4 mle. 49 Liberté 81132,428571266,67%1346,92
Renault NC-31140,55961127,27%0,00
Type 98 Ke-Ni3193,092781154,55%780,24
Coccodrillo 101867,098481154,55%1386,57
Pz.Kpfw. I2111,552141136,36%235,93
T54 Heavy Tank 9853,456421145,45%638,75
H3 9699,455041136,36%262,38
T-116 3271,823781154,55%1234,42
M24E2 Super Chaffee 6579,916511154,55%1726,67
Stone Sentinel 81324,007531136,36%1119,18
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5357,644781163,64%856,80
Sentinelle 91273,005331118,18%835,30
M3 Stuart388,702451070,00%338,16
Strv m/40L3194,803461050,00%593,34
Type 95 Ha-Go2140,601891050,00%494,23
M4A3E8 Sherman6787,306561040,00%1272,35
Vz. 60S Dravec 101472,707191040,00%692,86
STK-2111910,008491050,00%1160,04
G.Pz. Mk. VI (e)2113,801371050,00%620,71
FCM 362586,905291060,00%3662,86
Object 752 91281,808321060,00%936,21
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81122,307741050,00%1536,16
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6560,804191020,00%842,08
T26E5 Patriot 8791,708001080,00%904,68
Bretagne Panther 6807,307631060,00%1584,78
M4A1 FL 10 6631,505691060,00%936,72
Churchill Crocodile 6909,907371050,00%1385,29
Object 265T 9909,106501060,00%700,11
MS-1116,8962933,33%0,00
Triumphant 10753,78521933,33%230,47
E 77 91206,33730944,44%732,01
M16/43 Sahariano 3410,67527955,56%1170,43
Valiant 5507,33616944,44%961,17
L6/402274,13405825,00%943,83
CS-67 Szakal111385,00850862,50%970,23
M4 Improved 5526,25624850,00%1308,29
Cavalier5230,75303837,50%261,19
GSOR the TANK 91320,00904887,50%1240,14
Versuchspanzer 5791453,50823850,00%1236,91
TBT 91107,88685850,00%794,93
Char de transition 6832,75692850,00%1281,70
112 8855,25863875,00%958,92
SPHT 9847,50851875,00%570,83
OCP Peacekeeper 91168,63719850,00%875,90
Panzerwagen 39 3323,29552742,86%1342,19
BT-42 Jatkosota HS 5336,86423757,14%636,33
Kpz. 3 GST Turm 81166,86686742,86%866,73
T-34 with L-11 4550,71702757,14%1771,26
AMR 35 2283,00430757,14%1522,45
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5552,43663757,14%1427,90
Caernarvon Action X 8466,43711757,14%423,60
Kolohousenka1238,50270633,33%1168,04
Pz.Kpfw. 35 (t)2119,00225650,00%486,94
SU-182268,67196666,67%1650,46
T-26G FT2383,00381666,67%1694,23
Type 3 Ju-Nu6991,17801666,67%1545,47
TS-54 81167,67931666,67%1408,99
KV-1SA 5299,67337616,67%308,33
IT-3 4414,83538666,67%1521,98
Matilda LVT 4369,50480633,33%596,76
Brennos 81182,50850666,67%1196,68
Durendal 10899,00641633,33%313,09
Renault FT147,8089520,00%5,82
Vickers Medium Mk. III3156,80330560,00%518,60
CC-46 Pancernik 92381,20920540,00%1933,97
Black Prince II 7954,40623520,00%972,84
M4-85 5412,00588560,00%983,50
ARMT 5601,80705560,00%1552,10
XM57 81562,80566520,00%1155,19
TS-6 9895,80441520,00%436,24
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2362,20669580,00%1212,95
M22 Locust 3389,80465520,00%1461,68
Stitch 8972,20905580,00%1115,92
Udarniy 81526,20741520,00%1169,98
Leox 91267,20624540,00%919,55
Fiat 30001109,25172425,00%296,81
Chi-Ni2187,50255450,00%915,33
Stuart I-IV3373,50589475,00%2051,48
SDP 40 Zadymka5512,75396450,00%959,43
SDP 58 Kilana8887,00805450,00%777,46
SDT-58 Vlkodav 91452,25694450,00%1241,23
Valentine AT4120,50225450,00%159,61
T-60252,00310450,00%72,75
Gabler’s Destroyer 5611,00656450,00%1658,71
KV-1 shielded 5544,00591450,00%842,24
M4A3(76)W Sherman 61213,00835450,00%2306,29
Strv 81 81163,25783450,00%1309,44
A7E3 3379,75487425,00%1240,35
SU-100I 5450,00456450,00%684,05
M22347,67289333,33%1465,91
4TP1122,00250366,67%587,97
7TP2358,00380333,33%1579,42
10TP3358,005883100,00%1947,34
Sturmpanzer II450,67111333,33%1,50
Type 89 I-Go/Chi-Ro2346,33355366,67%1801,74
Mitsu 1085804,6739530,00%1373,03
FV225 Collector 91096,00810366,67%757,32
Pz.Kpfw. 35 R 2314,00568366,67%919,23
Pz.Kpfw. T 15 3493,339073100,00%2707,99
FCM 2C 3454,33595366,67%1542,47
Chi-Go 71134,33901366,67%1652,06
Strv m/382322,505842100,00%2046,71
SDP 44 Burza6897,507982100,00%1817,94
Universal Carrier 2-pdr2337,003352100,00%1600,93
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5231,00370250,00%338,55
Pz.Kpfw. M 15 3145,50498250,00%449,40
M24 Chaffee No. 594 5803,00856250,00%2870,19
Lago M38 3512,00693250,00%1593,50
WZ-111 model 6 8743,50720250,00%573,81
Chaffee Camouflaged 5204,00327250,00%334,82
Buryan 92084,5053820,00%1120,99
T6 Medium434,0011110,00%0,00
M3 Light 3185,005451100,00%987,78
Type 1 Ho-Ni II 4327,0024510,00%413,75
Cromwell B 6978,0011271100,00%1942,50
LTP 3280,0019710,00%1266,03
AMX ELC 901 60,004831100,00%261,00
Vickers 6 ton 2273,0029410,00%828,63
M4A3E8 Thunderbolt VII 61129,0010111100,00%2386,93
Straussler V–4/40 3422,008481100,00%2115,46
M-VII-Y 9766,0026710,00%237,90
KB-52 90,0016210,00%0,00
Fauteur111451,0035410,00%547,59

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Dowódca
Dołączył: 13.12.2016
Stopień: Dowódca
Dołączył: 13.12.2016
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 20.06.2014
Opuścił klan: 09.12.2016