AxeTheCraft

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 19.01.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew52415082288
Ø Poziom6,870,009,329,50
Zwycięstwa2637950,33%00,00%4352,44%15152,43%
Porażki2542248,50%00,00%3846,34%13045,14%
Remisy6141,17%00,00%11,22%72,43%
Przetrwane bitwy1258924,02%00,00%2226,83%7626,39%
Zniszczone czołgi451040,8600,00740,902350,82
Zniszczonych/zgonów1,130,001,231,11
Wykryte pojazdy563981,0800,00770,942460,85
Zadane uszkodzenia1.026,970,001.716,291.973,61
Punkty zajęcia bazy333350,6400,0000,00150,05
Punkty obrony bazy273460,5200,0000,00850,30
Doświadczenie555,900,00828,55823,25
WN71142,040,001115,311144,93
WN81454,300,001463,511582,81
Ogółem
Ilość bitew52415
Ø Poziom6,87
Zwycięstwa2637950,33%
Porażki2542248,50%
Remisy6141,17%
Przetrwane bitwy1258924,02%
Zniszczone czołgi451040,86
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy563981,08
Zadane uszkodzenia1.026,97
Punkty zajęcia bazy333350,64
Punkty obrony bazy273460,52
Doświadczenie555,90
WN71142,04
WN81454,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew82
Ø Poziom9,32
Zwycięstwa4352,44%
Porażki3846,34%
Remisy11,22%
Przetrwane bitwy2226,83%
Zniszczone czołgi740,90
Zniszczonych/zgonów1,23
Wykryte pojazdy770,94
Zadane uszkodzenia1.716,29
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie828,55
WN71115,31
WN81463,51
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew288
Ø Poziom9,50
Zwycięstwa15152,43%
Porażki13045,14%
Remisy72,43%
Przetrwane bitwy7626,39%
Zniszczone czołgi2350,82
Zniszczonych/zgonów1,11
Wykryte pojazdy2460,85
Zadane uszkodzenia1.973,61
Punkty zajęcia bazy150,05
Punkty obrony bazy850,30
Doświadczenie823,25
WN71144,93
WN81582,81
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew9000
Zwycięstwa222,22%00,00%00,00%00,00%
Porażki666,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy111,11%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy333,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,4400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy40,4400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.407,220,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy50,5600,0000,0000,00
Doświadczenie173,560,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew9
Zwycięstwa222,22%
Porażki666,67%
Remisy111,11%
Przetrwane bitwy333,33%
Zniszczone czołgi40,44
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy40,44
Zadane uszkodzenia1.407,22
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy50,56
Doświadczenie173,56
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew15000
Zwycięstwa533,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki1066,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy533,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi80,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy241,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia856,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie326,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew15
Zwycięstwa533,33%
Porażki1066,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy533,33%
Zniszczone czołgi80,53
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy241,60
Zadane uszkodzenia856,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie326,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7000
Zwycięstwa571,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki228,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy228,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,1400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,200,000,000,00
Wykryte pojazdy152,1400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia534,290,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie416,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7
Zwycięstwa571,43%
Porażki228,57%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy228,57%
Zniszczone czołgi10,14
Zniszczonych/zgonów0,20
Wykryte pojazdy152,14
Zadane uszkodzenia534,29
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie416,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew155000
Zwycięstwa4327,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki11070,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,29%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3421,94%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi560,3600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,460,000,000,00
Wykryte pojazdy750,4800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia425,090,000,000,00
Punkty zajęcia bazy400,2600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2891,8600,0000,0000,00
Doświadczenie165,740,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew155
Zwycięstwa4327,74%
Porażki11070,97%
Remisy21,29%
Przetrwane bitwy3421,94%
Zniszczone czołgi560,36
Zniszczonych/zgonów0,46
Wykryte pojazdy750,48
Zadane uszkodzenia425,09
Punkty zajęcia bazy400,26
Punkty obrony bazy2891,86
Doświadczenie165,74
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew322000
Zwycięstwa14946,27%00,00%00,00%00,00%
Porażki16852,17%00,00%00,00%00,00%
Remisy51,55%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7824,22%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1990,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,820,000,000,00
Wykryte pojazdy4461,3900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia853,620,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4251,3200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy13304,1300,0000,0000,00
Doświadczenie448,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew322
Zwycięstwa14946,27%
Porażki16852,17%
Remisy51,55%
Przetrwane bitwy7824,22%
Zniszczone czołgi1990,62
Zniszczonych/zgonów0,82
Wykryte pojazdy4461,39
Zadane uszkodzenia853,62
Punkty zajęcia bazy4251,32
Punkty obrony bazy13304,13
Doświadczenie448,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew559000
Zwycięstwa29051,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki26046,51%00,00%00,00%00,00%
Remisy91,61%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy19635,06%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3850,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,060,000,000,00
Wykryte pojazdy5701,0200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia768,610,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4940,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7731,3800,0000,0000,00
Doświadczenie386,760,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew559
Zwycięstwa29051,88%
Porażki26046,51%
Remisy91,61%
Przetrwane bitwy19635,06%
Zniszczone czołgi3850,69
Zniszczonych/zgonów1,06
Wykryte pojazdy5701,02
Zadane uszkodzenia768,61
Punkty zajęcia bazy4940,88
Punkty obrony bazy7731,38
Doświadczenie386,76
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew88000
Zwycięstwa4146,59%00,00%00,00%00,00%
Porażki4753,41%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2629,55%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi690,7800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,110,000,000,00
Wykryte pojazdy690,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.357,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1291,4700,0000,0000,00
Doświadczenie281,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew88
Zwycięstwa4146,59%
Porażki4753,41%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2629,55%
Zniszczone czołgi690,78
Zniszczonych/zgonów1,11
Wykryte pojazdy690,78
Zadane uszkodzenia1.357,81
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy1291,47
Doświadczenie281,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (640)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
FCM 50 t 81042,39516127844,37%1214,26
105 leFH18B2 5741,05407117453,92%1723,34
AMX ELC bis5392,41393113054,60%1457,38
FCM 36 Pak 40 3351,0233997854,40%1019,20
AMX 13 909796,0249090647,02%1107,27
O-I6979,0562887456,52%1901,75
KV-2 (R) 61055,6679871955,63%1897,01
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5464,3838762947,54%1065,00
SU-100Y 6858,9048256850,70%1600,59
M4A1 Revalorisé 81422,7867555252,54%1948,50
Bat.-Châtillon 155 5591558,7843151450,58%1986,86
AMX 13 57 GF 7725,5058650446,23%1364,91
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4521,3750349455,47%1644,79
AMX Chasseur de chars 81078,1859849347,87%1455,07
ARL 446601,4939348650,82%1017,80
AMX 12 t6395,5139747850,84%1007,78
Bat.-Châtillon 155 58101590,2146142550,35%1615,31
Bat.-Châtillon 25 t101815,4255742441,98%1469,71
FV20781286,4039841246,60%1706,42
M4A3E8 Fury 6706,1751640350,87%1523,64
AMX AC mle. 4881009,3644839142,20%1011,39
AMX 13 757526,3150438149,34%1018,29
FV380591542,6445138046,84%1589,87
AMX M4 mle. 49 Liberté 81259,1973137651,33%1650,64
AMX 50 B101925,2163836851,36%1565,72
Renault FT1183,1325436349,04%1014,17
Bat.-Châtillon 25 t AP91081,6744136246,69%1027,07
AMX AC mle. 467795,8648634948,14%1011,35
M56 Scorpion 71100,7760834750,43%1634,71
SU-130PM 81719,8879434548,41%1753,87
BT-7 artillery 3261,4634534452,03%1033,67
Lorraine 155 mle. 5181164,6142634249,12%1465,84
Object 703 Version II 81545,2491533549,85%1771,21
Type 4 Heavy91497,2358633353,75%1513,03
AMX 50 Foch91402,4250433247,59%1143,95
AMX 50 12091402,9148031646,52%1270,90
Renault UE 573323,6327831255,13%1105,48
AMX M4 mle. 457816,3151930648,04%1003,94
Rheinmetall Panzerwagen101186,5167829543,05%1236,63
AMX 30 1er prototype91630,9452528848,26%1617,46
E 7591520,4854728751,57%1491,00
FV4005 Stage II101759,6962428745,99%1267,25
T2 Light Tank 2155,1125728749,48%635,93
AMX 13 F3 AM6948,3434228349,82%1551,91
Grille 15102195,5172127051,48%1590,71
ARL V396607,5737726948,70%1028,98
Jagdtiger91881,6355125751,36%1795,61
Jagdpanzer E 100102085,5966125650,78%1599,23
AMX 13 105 AM mle. 505507,3529725251,59%1014,04
ELC EVEN 90 8851,9374925149,80%1863,94
Spähpanzer Ru 2519856,5058024845,97%1239,39
Conqueror Gun Carriage101626,0555424245,04%1409,99
AMX 50 Foch (155) 102011,0552823848,32%1584,64
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4438,6433923652,54%1236,06
Grille5508,4930123649,15%1030,57
Pz.Kpfw. I Ausf. C3215,0733423550,64%1030,49
Ferdinand81468,5250823449,15%1690,05
BDR G1 B5605,6442923147,62%1170,89
AMX 50 1008988,1446722147,96%1035,45
T28 Concept 71129,2368822156,11%1911,01
Lorraine 155 mle. 507994,3736122046,82%1369,83
Heavy Tank No. VI 6757,1148822050,91%1315,55
Bat.-Châtillon Bourrasque 81270,0179321449,53%1499,00
Somua SAu 404385,8331121050,95%1016,39
Wespe3293,2121320348,77%1028,54
T1 Cunningham1157,8724720251,98%997,62
TOG II* 6757,9047320249,50%1349,15
ISU-152K 81572,3680020153,73%1837,56
TVP VTU Koncept81018,9448919743,65%1295,80
Crusader 5.5-in. SP7875,1235119746,19%1218,88
Tiger II81254,1551119249,48%1547,49
Maus102221,2288418848,94%1801,76
Škoda T 5091410,5366918740,64%1155,71
T-505321,4139518448,91%1101,83
O-Ho81553,6064418256,59%2304,87
King Tiger (Captured) 71189,0282818050,56%1646,79
Type 5 Heavy101898,2479717846,63%1292,34
E 100101782,1466217754,80%1505,70
Dicker Max 6882,6157017352,02%1668,53
Progetto M35 mod. 46 81326,3978817246,51%1563,34
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4322,4434317042,94%1052,44
IS-381315,1558416945,56%1523,20
Großtraktor - Krupp 3315,6040016651,20%1317,45
Panhard EBR 10510959,8669616050,63%1046,58
M46 Patton KR 81095,2264015648,08%1463,51
T-1091369,4574915551,61%1344,70
M415587,3644015160,26%976,72
Konštrukta T-34/1007797,3943314847,30%1315,02
IS71137,3955714761,22%1788,69
FV4004 Conway91730,8275614754,42%1664,48
Cruiser Mk. II2321,5448914667,12%1956,62
AMX 404257,1328014350,35%890,51
A-205333,5940714243,66%992,41
VK 16.02 Leopard5375,0840414252,82%1194,75
Charioteer81138,3561214046,43%1147,04
FV230 Canopener102048,8188513955,40%1486,10
O-Ni71350,5859613849,28%1994,22
Jagdpanther7883,2741313652,94%1207,77
Type 3 Chi-Nu Kai 5491,4341613549,63%1315,88
Lorraine 40 t 81342,2672813551,85%1667,52
StuG III Ausf. G5499,4335513050,00%1126,15
B14357,7433413045,38%958,74
T-28E with F-30 4651,0366312963,57%1946,47
SFAC 105 81681,2972712842,19%1458,87
UDES 0381090,9564112652,38%1109,33
Leopard 1102315,3780712652,38%1777,92
Lorraine 39L AM3298,2520412447,58%1018,58
Strv 103B102202,2680912459,68%1605,26
AMX M4 mle. 5191833,6084812151,24%1730,43
SU-263345,5525511955,46%1029,06
Tiger I71062,3055011850,00%1476,12
LTTB8620,1362311751,28%1024,43
Emil II91534,3779011648,28%1465,79
AMX 65 t81156,5673611451,75%1339,82
Panhard EBR 75 (FL 10) 8784,9969911450,88%1323,78
Pz.Kpfw. III Ausf. J4331,6033811351,33%811,56
Emil I81194,7776010946,79%1305,21
FV3046630,9132510945,87%1146,61
P.44 Pantera81102,3871010850,00%1400,65
IS-7102099,1987010852,78%1722,89
Light Mk. VIC 2203,3232210844,44%1082,35
Spähpanzer SP I C7651,4852310760,75%1453,31
M48A5 Patton101966,9284910651,89%1603,65
AMX 30 B101474,4054110644,34%1170,07
BZ-176 81567,0485710647,17%1395,39
T 55A 91568,7484210655,66%1559,71
Pz.Kpfw. II Luchs4325,8532310540,00%1083,78
S35 CA5501,5932510555,24%1058,22
Strv 103-091697,8974110455,77%1525,85
Ikv 90 Typ B7777,2552310247,06%1023,39
Sturmpanzer II4352,6624310245,10%1037,07
Challenger7915,7451010248,04%1369,22
StuG IV 5471,493339944,44%1235,43
Leo7907,296929860,20%1596,33
WZ-113G FT102290,228049857,14%1544,06
Škoda T 256892,276089764,95%2126,90
KV-856754,384159748,45%1276,55
Pz.Kpfw. II2252,432989651,04%1024,48
T-5491203,827499653,13%1185,41
FV217 Badger102128,258439656,25%1522,81
AMX M4 mle. 54102014,838299656,25%1593,68
Object 430U101940,388519551,58%1565,60
SU-76M4417,523239439,36%1021,31
Tetrarch 2220,172839350,54%1149,17
T499838,456889251,09%1144,33
T-463266,052478843,18%1003,74
T3 HMC2234,142378851,14%1035,10
M46 Patton91442,897628851,14%1286,16
XM551 Sheridan101029,886228844,32%1017,49
Ares 90101928,767808742,53%1389,25
Concept 1B 91836,868898748,28%1394,45
Sherman Firefly6765,134378647,67%1545,64
Type 71102417,368478644,19%1771,49
Sexton I 3299,242768653,49%990,32
Pz.Kpfw. 38 (t)3352,563208545,88%1248,24
BZ-75102306,149328558,82%1787,88
ISU-122-2 81534,877558542,35%1681,68
Super Hellcat 71166,217228549,41%1869,00
Prototipo Standard B91377,256958446,43%1204,39
Achilles6625,993928354,22%1240,07
G.W. Tiger (P)81263,956528345,78%1475,08
LTG7680,666648350,60%1454,17
O-I Experimental5663,603998251,22%1320,11
Archer5477,953048247,56%1025,04
Renault FT 75 BS2196,741588148,15%1074,00
Waffenträger auf Pz. IV91757,647288150,62%1510,92
Jagdpanzer IV6569,743968057,50%1063,15
Progetto C50 mod. 6691634,638578052,50%1669,68
UDES 1691558,066818043,75%1406,47
Pz.Kpfw. III/IV5453,703738045,00%1165,62
Object 25791695,688848056,25%1870,11
Object 70492046,007067941,77%1569,15
T110E5102078,808727951,90%1537,21
Leopard Prototyp A91622,817287847,44%1512,77
AC 1 Sentinel 4441,995887753,25%1843,34
VK 30.01 (H)5537,113877648,68%1403,84
E 5091427,507307646,05%1230,96
CS-5991368,897167546,67%1197,26
IS-M81116,857237552,00%1328,74
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3459,924657553,33%1534,76
Panhard AMD 178B6448,976077455,41%1427,23
AE Phase I 91764,038657452,70%1654,45
Centurion Mk. I8920,846467335,62%1050,66
Type 6191573,367167237,50%1369,76
Bishop5510,222867247,22%1040,58
Object 430 Version II91567,898547256,94%1697,76
T78 61257,008687252,78%2170,29
Bisonte C45 81569,9910307169,01%1980,55
T1E6 2201,833557154,93%1088,95
M374328,462427050,00%1124,74
Centurion Mk. 7/191601,637707038,57%1473,50
Indien-Panzer81042,596397040,00%1231,88
Hotchkiss EBR7528,836187055,71%1075,83
Marder II3350,712946950,72%1058,99
CS-5381023,006596839,71%1299,72
P.43 bis6699,525516746,27%1200,30
53TP Markowskiego81400,547296737,31%1467,98
Panther II81002,996696746,27%1127,00
AMX Canon d'assaut 105 81805,648636746,27%1930,35
Hotchkiss H352222,612886659,09%1147,83
Ikv 65 Alt II6678,743946650,00%1147,06
M10391868,858876654,55%1844,81
VK 45.02 (P) Ausf. A81297,867916650,00%1544,71
IS-2 shielded 71198,298536663,64%1577,64
VK 36.01 (H)6684,204126541,54%1138,28
Kranvagn101994,928446555,38%1611,69
Cruiser Mk. I1229,252586546,15%1088,61
Object 26391824,748146549,23%1702,67
Sturer Emil71090,506866459,38%1516,26
BT-74238,412836347,62%728,05
Škoda T 245540,163586344,44%1640,53
AMX 383260,372916353,97%865,08
Object 4168902,276726352,38%1031,29
Sturmpanzer I Bison3271,952216258,06%1013,73
60TP Lewandowskiego102224,658396254,84%1757,80
Sherman III5460,273456251,61%1313,24
VK 100.01 (P)81480,168156250,00%1734,29
M54 Renegade 81365,428286250,00%1345,27
Leichttraktor1248,482496142,62%1105,31
WZ-132A9819,117096155,74%1083,47
ISU-15281267,117286157,38%1374,52
KV-220-2 5664,647606154,10%1159,86
KV-37989,556756048,33%1296,14
SU-10181191,787016046,67%1318,95
M-VI-Y91753,928126043,33%1755,14
IS-3-II91927,759346061,67%1965,34
Taschenratte112602,1710116048,33%1440,69
Strv 746781,394655949,15%1540,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5459,924415954,24%1310,21
Pz.Kpfw. 35 (t)2308,103295841,38%1547,51
KV-15525,954045848,28%1060,70
MT-256423,035125841,38%1130,36
M-III-Y81236,197495844,83%1256,09
GSOR 1008 81526,917965853,45%1764,86
Pz.Kpfw. III Ausf. E3319,893125750,88%1002,25
VK 28.016528,934455759,65%1849,62
Kampfpanzer 50 t 91831,188575745,61%1462,92
Pz.Sfl. IVc5647,253955646,43%1418,39
KV-1S6590,614325653,57%1091,96
WZ-12091373,167675549,09%1257,88
Controcarro 1 Mk. 291919,939185558,18%1839,25
SU-14-171143,367065556,36%1740,21
Strv m/425467,303275437,04%1189,69
TNH 105/100081144,837785455,56%1387,61
FV215b (183) 101733,637105450,00%1384,05
E 75 TS 81444,418535451,85%1666,75
43 M. Toldi III 3272,153545435,19%1199,40
STA-181194,987875352,83%1691,21
T9591891,218255350,94%1618,18
KV-481170,747055341,51%1276,37
Object 70591885,458785350,94%1852,64
TVP T 50/51102036,317275250,00%1645,96
45TP Habicha71313,528675259,62%2045,56
TNH T Vz. 5191978,858875246,15%1837,29
AT 1581140,986975248,08%1155,99
Bofors Tornvagn 81462,638175251,92%1607,21
LPT-67 Šelma9969,456435141,18%1148,05
T3091715,467195044,00%1440,64
Type 2597 Chi-Ha3344,302905050,00%1197,24
M2 Medium Tank3302,363065052,00%1057,92
T110E3102323,787645050,00%1645,31
Rhm.-Borsig Waffenträger81240,166865060,00%1305,82
T-100 LT10911,026845054,00%1046,79
GSOR 1010 FB 81604,908365052,00%1958,89
Hummel6767,923914942,86%1042,74
Valentine3268,613014965,31%1115,98
Tiger (P)71076,927684955,10%1642,78
M53/M5591641,807424948,98%1561,71
GSOR 3301 AVR FS9799,026914948,98%1203,24
T-4481045,717044847,92%1342,62
T-44-100 8970,335094852,08%1082,80
D23303,852874751,06%1180,55
50TP Tyszkiewicza91784,218064746,81%1637,91
Ikv 1035544,813754755,32%1481,66
NC 70 Błyskawica102008,458124757,45%1640,92
212A91774,137934753,19%1666,38
Lorraine 50 t 91474,267644740,43%1333,81
CS-447934,396534636,96%1381,38
SMV CC-6781202,467084643,48%1269,49
T54E191904,208914650,00%1740,47
Panhard EBR 909754,546944650,00%1047,76
IS-2-II81426,358224650,00%1922,28
Object 705A101952,047604544,44%1415,16
Object 43091732,449034562,22%1763,47
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6490,295324548,89%1089,86
Manticore101517,588054560,00%1849,28
T2071168,367654450,00%1878,28
M26 Pershing81138,556954443,18%1326,17
Type 6891875,028334440,91%1594,92
Grant4351,053034348,84%1063,38
M3 Lee4339,982654344,19%1115,70
UDES 14 Alt 581048,267264351,16%1224,91
SDP 58 Kilana81501,407544346,51%1515,25
WZ-111-1G FT81138,167234360,47%1257,62
K-91102015,126454334,88%1549,91
LHMTV8596,236634358,14%1038,20
WZ-1328673,677044247,62%1148,12
AT-12284,502064240,48%1066,31
SU-2-122 5602,055264247,62%1365,17
Škoda T 56 81818,609294247,62%1717,21
WZ-111 model 1-491380,938444156,10%1322,06
VK 45.02 (P) Ausf. B91578,638424163,41%1760,72
M40/M4381391,327304151,22%1586,52
M127891,956634151,22%1052,13
E 50 Ausf. M102025,957124136,59%1539,25
ST-II102391,787804136,59%1634,72
ST-I91624,688494052,50%1560,26
Birch Gun4303,902254040,00%1012,60
GSOR 1006 Scheme 791351,336994045,00%1171,45
T-34-85M 6760,656504062,50%1321,81
Renault FT AC2298,362143938,46%1023,82
M41 Walker Bulldog8781,497523951,28%1571,93
Panhard AML Lynx 6x68724,566413943,59%1195,75
T-45 2287,563713948,72%1676,98
Caliban 81401,189493966,67%1769,86
M3 Stuart3287,552723842,11%1062,00
SU-182207,341433842,11%1100,06
Conqueror91732,748363850,00%1706,17
XM57 81675,428513844,74%1676,89
M-IV-Y 81284,297333842,11%1294,99
Type 97 Te-Ke 2269,003523751,35%1312,89
G.W. Tiger91446,867253756,76%1513,33
T110E4101957,597983759,46%1507,61
SU-15271099,697143663,89%1622,83
Type 95 Heavy4298,082833663,89%1072,78
Controcarro 3 Minotauro102272,148703661,11%1760,98
SDP 60 Gonkiewicza91989,228383647,22%1779,77
Ho-Ri 191776,367573652,78%1398,93
M446833,506813661,11%1614,58
T-54 ltwt.91026,977033647,22%1443,63
BT-22210,462073548,57%1011,28
40TP Habicha6697,465453540,00%1232,27
T56 GMC3423,462793537,14%1476,90
G.W. Panther71017,177353545,71%1175,13
SARL 424402,713663551,43%1293,79
FV229 Contender91620,097533540,00%1147,54
M4A1 FL 10 61088,179173574,29%2336,10
SU-14-281595,717913450,00%1808,69
T3281347,128353447,06%1583,25
UDES 15/16102089,627353444,12%1475,88
Marder 38T4379,182973458,82%1087,25
White Dragon 8902,536043435,29%814,12
Char Mle. 75 9917,686703452,94%1089,60
M48A2 Räumpanzer 81382,718093444,12%1485,79
T-284331,153053354,55%1068,38
FV226 Contradictious 81685,159293351,52%1793,81
P.43 ter7797,787293262,50%1353,16
M5 Stuart4363,694213256,25%1169,56
AMX 13 105101260,416833250,00%1546,03
M4A1 Sherman5447,873273145,16%1042,52
Valentine AT4350,552963164,52%1050,94
T6981357,107933138,71%1689,16
M-II-Y71113,557723145,16%1379,54
FV224 Chopper7966,396463135,48%1045,51
FV227 Conceiver81270,037743141,94%1383,92
Tortoise92575,6112193170,97%2799,33
Stuart I-IV3270,072913043,33%1012,72
BZ-16681363,177673043,33%1490,47
T-1506835,435953040,00%1227,69
T28 Prototype81384,707893050,00%1619,03
Super Conqueror101964,009183063,33%1533,99
M47 Iron Arnie 81422,708173050,00%1532,13
T-50-2 6585,436493056,67%1856,01
L-60 2197,833653050,00%1164,81
Char Futur 4 91574,577063036,67%1190,72
Type 5 Chi-Ri71200,178282948,28%2178,48
Type 5861106,347782944,83%2611,01
T92 HMC101847,697162951,72%1698,04
Object 140102088,488112951,72%1783,54
T2971073,257952853,57%1452,92
Comet7980,617862846,43%1577,75
T25 AT71093,826642846,43%1345,97
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2181,964002867,86%1078,44
P.435534,445552755,56%1473,03
M2 Light2266,563432748,15%1010,47
SU-10061236,637762759,26%2600,67
Ho-Ri 281434,897872755,56%1745,34
T404498,303662766,67%1387,31
T25/271024,047532759,26%1631,79
T1 HMC2188,271802661,54%1122,93
Progetto CC55 mod. 5482013,5411362673,08%2807,57
Durchbruchswagen 24407,353592646,15%1058,09
Type 63 81570,049462653,85%1798,89
Turtle Mk. I 81537,928062634,62%1393,48
TT-130M 91654,387712638,46%1480,85
Vickers Medium Mk. II2259,322222544,00%1124,86
ST vz. 394292,683022548,00%984,94
Vz. 64 Blesk8703,046022544,00%1099,41
Object 277101937,808502560,00%1571,94
K-91-PT 91601,687352540,00%1324,79
Churchill III 5657,727672540,00%1334,48
Valentine II 4370,805252544,00%1204,85
M3 Light 3303,683862528,00%1255,87
Excalibur 6922,806242540,00%1303,37
Type 4 Chi-To6830,215542437,50%1388,38
Carro d'assalto P.8871229,968832458,33%2079,05
Vz. 44-171503,469472466,67%2064,31
VK 30.02 (D)71094,388082462,50%1962,65
M18 Hellcat61311,138862470,83%2982,80
Vz. 68 Squall 81434,219922470,83%3109,51
Cromwell B 61146,718972445,83%2422,75
T-34-281064,787132343,48%1304,26
25TP KSUST II5375,354742369,57%987,34
Sav m/434359,043152356,52%1052,00
IS-27937,657012352,17%1094,64
T2 Medium Tank2208,742242356,52%1050,53
SDP 40 Zadymka5712,744042326,09%1399,32
G.W. E 100101835,226272343,48%1456,32
Waffenträger auf E 100102338,527982356,52%1670,51
Mäuschen91924,878492347,83%2064,03
Jagdpanzer E 90 91786,438512360,87%1616,71
GSR 3301 Setter7485,966322352,17%1090,33
Valiant 5860,528012347,83%2043,25
P26/404498,955032245,45%1471,30
Panther71006,687362254,55%1646,70
WZ-111 model 5A101725,457672250,00%1247,70
BZ-6891396,056892236,36%1063,24
Type 5781491,778452245,45%1708,65
SU-100M171106,557762263,64%1649,45
T71 CMCD7891,239012263,64%2314,07
Ares 7581678,0910072254,55%2231,58
Black Prince II 71143,007752240,91%1509,33
KV-5 81176,507092236,36%1072,74
T376496,574842147,62%1234,87
Object 268 Version 4101876,718262157,14%1449,80
T25 Pilot Number 1 8989,337012161,90%1351,95
Vz. 55101998,108112050,00%1537,65
T2881784,109902075,00%2140,52
Pawlack Tank6826,657122050,00%1436,26
Object 283 91429,407092035,00%1106,82
MTLS-1G14 3355,156652090,00%1963,00
Strv S1 81447,755912040,00%1264,24
Sexton II3281,162431947,37%1099,93
STB-1101876,849841984,21%1541,32
Renault G15425,002851936,84%996,62
SDP 44 Burza6994,686611952,63%1912,27
T-34-2G FT7968,896901952,63%1375,05
Type 4 Ju-To71368,899671968,42%1993,64
Char Murat 91678,636671931,58%1545,22
Ares 8591834,009381957,89%1840,21
Pz.Kpfw. 35 R 2404,845811957,89%1229,39
Stridsyxa 81656,117361921,05%1498,18
Turán III prototípus 5610,216461947,37%1707,66
LT vz. 383292,173551855,56%1299,42
Lago4288,783671855,56%998,35
Panzerjäger I2285,782931866,67%1240,00
Cruiser Mk. IV4378,614121866,67%1213,26
SDP 57 Gowika71250,008221850,00%2016,04
VK 30.02 (M)6847,447041855,56%1653,92
Bat.-Châtillon 12 t8799,176751866,67%1769,13
Lion 102130,788991866,67%2018,99
M10 RBFM 5849,678111861,11%2165,67
Pvlvv fm/422353,122511747,06%1522,33
MS-11200,472251770,59%1202,22
Vz. 71 Tesák101021,475931741,18%963,15
WZ-111G FT91842,658091752,94%1492,77
Universal Carrier 2-pdr2292,242561764,71%1275,44
AT 771243,128201752,94%1908,32
BZ-79112563,478351735,29%1336,09
Cobra 91425,476541741,18%1047,35
M66803,136491637,50%1068,42
D12306,192791650,00%1378,08
Vickers Mk. E Type B2275,693291668,75%1337,49
B.U.G.I.61062,888321668,75%2464,71
Cruiser Mk. III3231,692971656,25%1049,85
Char de transition 61380,509831668,75%2619,97
TKS z n.k.m. 20 mm 2215,333911566,67%1366,38
Black Prince71133,677991560,00%1735,11
WZ-1317748,137691560,00%1912,09
Caernarvon81476,139551566,67%2027,43
Semovente M43 Bassotto6816,206851553,33%1495,02
SU-86805,606191540,00%1070,73
M36 Jackson6695,076321560,00%1354,84
Centurion Action X102224,738691560,00%1858,53
Object 261101927,137541560,00%1828,71
Hirschkäfer111940,005481533,33%1054,67
Kunze Panzer 91637,077571546,67%1483,03
M24E2 Super Chaffee 6421,405981546,67%1136,64
SU-855883,504811442,86%2040,62
Cromwell6893,717431450,00%1920,60
14TP4425,505191450,00%1936,29
Churchill VII61001,439381478,57%2182,29
IS-4102200,7910651478,57%1826,22
60G FT5649,364181442,86%1277,24
A46 6494,006421457,14%1843,13
Vickers Medium Mk. I1250,381931338,46%1281,60
SMV CC-5671226,158891369,23%2137,82
M10 Wolverine5831,626711369,23%2093,98
Concept No. 5102130,007501353,85%1575,17
Object 432U111181,466931346,15%633,14
Matilda Black Prince 5839,387051330,77%2266,13
Excelsior 5306,693321353,85%500,04
Vickers Medium Mk. III3343,003891258,33%1387,01
59-166575,835911250,00%1804,49
WZ-131G FT6816,086241258,33%1478,05
BZ-5871255,759291275,00%1858,55
Pz.Kpfw. VII102102,257981250,00%1612,30
Tiger 131 61017,837611258,33%1631,31
IS-2 71054,927221250,00%1230,53
Somua SM 81652,929511258,33%2073,38
Nergal 81522,009881266,67%1681,34
Type 91 Heavy3427,363011127,27%1739,09
113101829,098251154,55%1291,05
AT 861331,0910671172,73%3172,42
Toro 91830,187151118,18%1459,43
AMX ELC 901 6644,277271154,55%1748,17
Bretagne Panther 6706,737101154,55%1330,62
WZ-120-1G FT 81759,459981181,82%2184,71
Strv fm/211232,003151040,00%1189,22
Type 89 I-Go/Chi-Ro2373,203121060,00%1610,66
A-436998,608861060,00%2545,21
AMX 50 Foch B101585,807281060,00%1151,96
Windhund 81328,005791030,00%1061,88
56TP 81511,006541010,00%1514,18
Škoda T 27 81643,408741050,00%2311,68
T-54 first prototype 8790,105681030,00%701,42
Chrysler K 8957,707751060,00%992,62
T-345512,22521966,67%1643,71
M15/423356,67357955,56%1139,25
Crusader6460,67562955,56%1501,09
CS-63101765,00696944,44%1155,79
SU-76G FT4726,44427933,33%1665,75
VK 30.01 (P)61013,00832966,67%2316,18
Ho-Ri 3101777,33805966,67%1230,11
Nashorn61149,89673955,56%2345,50
FV4025 Contriver112918,89817933,33%1577,82
AM 39 Gendron-Somua 2256,67436944,44%1002,41
Fiat 30001260,00342850,00%1335,06
M22265,50260837,50%1143,11
Covenanter5354,13320837,50%970,35
Somua S353454,00365850,00%1457,30
Object 268102907,75714837,50%1839,34
FCM 362277,13326862,50%1306,85
T-29 3342,13478850,00%1454,18
M22 Locust 3291,13350850,00%1115,54
FCM 2C 3649,38602837,50%1969,66
T14 5790,43867771,43%1711,04
Renault NC-311213,43249757,14%1124,54
T1 Heavy5756,14612757,14%1601,72
121101945,57861757,14%1554,97
A-4471243,291012785,71%2443,49
M4 Improved 5529,86690771,43%1711,72
SU-122A5442,295767100,00%1049,08
AS-XX 40 t112061,00577728,57%1213,12
Object 777 Version II 91834,86798757,14%1575,72
Pz.Sfl. IC 4611,57599742,86%2051,54
Pz.Kpfw. T 25 5568,29741771,43%1924,26
Sherman VC Firefly 6818,29526742,86%1222,24
T-34-17921,33949666,67%1661,35
Progetto M40 mod. 65102397,50978683,33%1887,28
1108916,00882683,33%1053,78
Churchill I5802,837686100,00%2106,20
DS PZInż5607,17608683,33%1477,60
T-262247,67301666,67%1452,42
Type T-345546,83476666,67%1654,19
SU-54566,33340633,33%1230,67
Strv 107-12112064,00756650,00%1119,19
STK-2112112,00837650,00%1126,03
KV-1 shielded 51188,831239650,00%3135,44
AMX 67 Imbattable112798,001176683,33%1994,27
Convert. Medium Tank T3 3416,33568650,00%1177,42
ASTRON Rex 105 mm 81291,17825650,00%1351,96
ARMT 5776,00995683,33%2146,65
AMR 35 2276,17442683,33%1338,85
T-116 3392,67541650,00%2207,70
T-34 shielded 5525,00557650,00%1281,13
T7 Combat Car 254,83143650,00%111,42
T26E3 Eagle 7 71102,67730650,00%1234,76
Charioteer Nomad 81420,50667650,00%1362,99
DZT-159 91728,33791650,00%1457,54
SU-100I 5834,50725666,67%1763,17
KR-1112696,171259683,33%2097,22
Strv m/382372,204835100,00%2130,57
Type 95 Ha-Go2257,40289580,00%1247,35
Ikv 723378,804245100,00%1213,95
Škoda T 1771089,0010445100,00%3043,35
AMX 105 AM mle. 474405,40324580,00%1440,28
AltProto AMX 30 81784,60907560,00%2329,71
M4-85 5656,8036950,00%1286,08
Matilda LVT 4946,80933540,00%2347,95
AMX 13 (FL 11) 5577,60841540,00%2419,13
Matilda4843,50669475,00%2921,99
50TP prototyp 81774,00855450,00%1665,41
4TP1337,25395425,00%1829,68
M4A3E8 Sherman6762,75854475,00%1843,85
Type 3 Chi-Nu51165,50873475,00%5504,73
10TP3437,75487475,00%2057,18
BZT-70 102454,001047475,00%1880,67
Renault R352502,25523450,00%2610,35
M-V-Y102218,00940475,00%1802,43
XM66F 81360,50889475,00%1330,75
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2420,25548450,00%1264,76
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5483,25546450,00%1358,15
Kolohousenka1276,67311366,67%1369,50
LT vz. 352255,004033100,00%1563,25
Strv m/40L3326,33418366,67%1152,44
Semovente M415682,33479366,67%1613,28
WZ-132-1101457,67812366,67%1799,16
KV-26972,677603100,00%1735,32
PTZ-78112324,3351730,00%1107,40
T57 Heavy101601,67808366,67%1095,71
Cavalier5567,33672366,67%1618,75
GSOR the TANK 91370,3341930,00%1166,58
AT-FV230 Breaker112211,67630333,33%1053,19
IT-3 4810,33640333,33%2618,07
MKA 2300,67436366,67%1133,59
M16/43 Sahariano 3685,67901366,67%2225,99
Löwe 81967,33861333,33%1851,46
Pz.Kpfw. KW I (r) 51114,67971366,67%2472,84
Fantôme 9916,33676366,67%835,99
Renault Otsu1275,003952100,00%1585,58
M14/412286,00432250,00%1194,97
Type 1 Chi-He42076,5014432100,00%13074,43
T34 81573,00743250,00%2217,38
Coccodrillo 101582,0010842100,00%1057,01
Gabler’s Destroyer 5497,50456250,00%1199,10
Ares 90 C111955,50833250,00%1219,31
Kpz. Erich Konzept I 93140,0012072100,00%2756,72
T-34 with L-11 4384,50653250,00%1484,40
XM69 Hacker112442,0050420,00%1344,89
KV-1SA 51148,00867250,00%2344,27
leKpz Borkenkäfer111071,0011652100,00%951,63
Leopard 120 Verbessert111267,00821250,00%793,75
Stone Sentinel 81168,00817250,00%948,49
UDES 03 Alt 3 9890,508772100,00%680,75
Projet Louis 9685,00627250,00%819,78
A25 Harry Hopkins I 4553,50427250,00%1325,18
T80311945,00766250,00%478,02
L6/402304,0041910,00%1176,13
7TP2760,0011721100,00%5099,74
Type 97 Chi-Ha31268,0010641100,00%7880,19
Rinoceronte101853,0012451100,00%1604,35
T-62A103037,0011901100,00%2994,12
HWK 1281113,0036110,00%1951,81
Rheinmetall Begleitwagen 3664,009441100,00%1405,56
Pz.Kpfw. M 15 3546,008811100,00%2810,87
Patton the Tank 92104,0011671100,00%2344,24
Strv m/42-57 Alt A.2 61863,0014101100,00%5811,99
Ashigaru 101779,0046510,00%995,05
Brennos 82191,0013801100,00%3029,99

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 19.01.2026
Stopień: Dowódca
Dołączył: 13.02.2024
Opuścił klan: 14.01.2026
Stopień: Dowódca
Dołączył: 13.02.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.06.2014
Opuścił klan: 08.09.2017
Stopień: Rekruter
Dołączył: 20.02.2019
Opuścił klan: 02.09.2019
Stopień: Rekruter
Dołączył: 14.09.2019
Opuścił klan: 10.01.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 31.01.2022
Opuścił klan: 21.02.2022