Arlique

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.02.2019

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2647902631
Ø Poziom6,580,006,236,03
Zwycięstwa1431654,07%00,00%1557,69%1961,29%
Porażki1194045,09%00,00%1142,31%1238,71%
Remisy2230,84%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy707526,72%00,00%1038,46%1238,71%
Zniszczone czołgi282841,0700,00331,27391,26
Zniszczonych/zgonów1,460,002,062,05
Wykryte pojazdy365011,3800,00220,85230,74
Zadane uszkodzenia1.029,670,00982,92914,77
Punkty zajęcia bazy195580,7400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy216650,8200,0000,0000,00
Doświadczenie691,360,00597,46595,58
WN71395,180,001400,821400,99
WN81809,540,001859,291792,07
Ogółem
Bitwy26479
Ø Poziom6,58
Zwycięstwa1431654,07%
Porażki1194045,09%
Remisy2230,84%
Przetrwane bitwy707526,72%
Zniszczone czołgi282841,07
Zniszczonych/zgonów1,46
Wykryte pojazdy365011,38
Zadane uszkodzenia1.029,67
Punkty zajęcia bazy195580,74
Punkty obrony bazy216650,82
Doświadczenie691,36
WN71395,18
WN81809,54
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy26
Ø Poziom6,23
Zwycięstwa1557,69%
Porażki1142,31%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1038,46%
Zniszczone czołgi331,27
Zniszczonych/zgonów2,06
Wykryte pojazdy220,85
Zadane uszkodzenia982,92
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie597,46
WN71400,82
WN81859,29
Ostatnie 30 dni
Bitwy31
Ø Poziom6,03
Zwycięstwa1961,29%
Porażki1238,71%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1238,71%
Zniszczone czołgi391,26
Zniszczonych/zgonów2,05
Wykryte pojazdy230,74
Zadane uszkodzenia914,77
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie595,58
WN71400,99
WN81792,07
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy65000
Zwycięstwa3452,31%00,00%00,00%00,00%
Porażki3046,15%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,54%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2538,46%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi370,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy320,4900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.354,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1061,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie711,250,000,000,00
Ogółem
Bitwy65
Zwycięstwa3452,31%
Porażki3046,15%
Remisy11,54%
Przetrwane bitwy2538,46%
Zniszczone czołgi370,57
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy320,49
Zadane uszkodzenia1.354,60
Punkty zajęcia bazy1061,63
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie711,25
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy93000
Zwycięstwa4750,54%00,00%00,00%00,00%
Porażki4144,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy55,38%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3234,41%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi480,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,790,000,000,00
Wykryte pojazdy690,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia946,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1862,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3283,5300,0000,0000,00
Doświadczenie663,740,000,000,00
Ogółem
Bitwy93
Zwycięstwa4750,54%
Porażki4144,09%
Remisy55,38%
Przetrwane bitwy3234,41%
Zniszczone czołgi480,52
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy690,74
Zadane uszkodzenia946,00
Punkty zajęcia bazy1862,00
Punkty obrony bazy3283,53
Doświadczenie663,74
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy22000
Zwycięstwa836,36%00,00%00,00%00,00%
Porażki1463,64%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy731,82%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,600,000,000,00
Wykryte pojazdy180,8200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia470,950,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy120,5500,0000,0000,00
Doświadczenie372,180,000,000,00
Ogółem
Bitwy22
Zwycięstwa836,36%
Porażki1463,64%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy731,82%
Zniszczone czołgi90,41
Zniszczonych/zgonów0,60
Wykryte pojazdy180,82
Zadane uszkodzenia470,95
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy120,55
Doświadczenie372,18
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy28000
Zwycięstwa1139,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki1760,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy725,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi301,0700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,430,000,000,00
Wykryte pojazdy160,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia644,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy301,0700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy160,5700,0000,0000,00
Doświadczenie445,640,000,000,00
Ogółem
Bitwy28
Zwycięstwa1139,29%
Porażki1760,71%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy725,00%
Zniszczone czołgi301,07
Zniszczonych/zgonów1,43
Wykryte pojazdy160,57
Zadane uszkodzenia644,07
Punkty zajęcia bazy301,07
Punkty obrony bazy160,57
Doświadczenie445,64
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy122000
Zwycięstwa5948,36%00,00%00,00%00,00%
Porażki5746,72%00,00%00,00%00,00%
Remisy64,92%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5141,80%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi790,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,110,000,000,00
Wykryte pojazdy890,7300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.010,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2211,8100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3502,8700,0000,0000,00
Doświadczenie682,480,000,000,00
Ogółem
Bitwy122
Zwycięstwa5948,36%
Porażki5746,72%
Remisy64,92%
Przetrwane bitwy5141,80%
Zniszczone czołgi790,65
Zniszczonych/zgonów1,11
Wykryte pojazdy890,73
Zadane uszkodzenia1.010,75
Punkty zajęcia bazy2211,81
Punkty obrony bazy3502,87
Doświadczenie682,48
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy590000
Zwycięstwa33957,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki24341,19%00,00%00,00%00,00%
Remisy81,36%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy22638,31%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4150,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,140,000,000,00
Wykryte pojazdy4240,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia811,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8221,3900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7731,3100,0000,0000,00
Doświadczenie604,410,000,000,00
Ogółem
Bitwy590
Zwycięstwa33957,46%
Porażki24341,19%
Remisy81,36%
Przetrwane bitwy22638,31%
Zniszczone czołgi4150,70
Zniszczonych/zgonów1,14
Wykryte pojazdy4240,72
Zadane uszkodzenia811,73
Punkty zajęcia bazy8221,39
Punkty obrony bazy7731,31
Doświadczenie604,41
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy70000
Zwycięstwa4361,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki2738,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2738,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi550,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,280,000,000,00
Wykryte pojazdy370,5300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.339,310,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1732,4700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy210,3000,0000,0000,00
Doświadczenie716,160,000,000,00
Ogółem
Bitwy70
Zwycięstwa4361,43%
Porażki2738,57%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2738,57%
Zniszczone czołgi550,79
Zniszczonych/zgonów1,28
Wykryte pojazdy370,53
Zadane uszkodzenia1.339,31
Punkty zajęcia bazy1732,47
Punkty obrony bazy210,30
Doświadczenie716,16
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (264)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
M4 Sherman5715,75711371858,98%2571,24
IS-6 81431,5576884152,20%1766,17
T26E4 SuperPershing 81117,0775983451,80%1476,96
T-4371317,5096057258,92%2797,81
Jagdpanther II81587,0068456851,58%1840,48
T-1092070,7590049755,53%2426,96
Comet71343,5696248855,53%2799,21
T3091827,1277440953,55%1745,37
KV-856880,4459639950,88%1735,54
59-166233,2042338747,03%435,06
M46 Patton KR 81297,6282935651,40%1817,31
Centurion Mk. I81269,0877334047,94%1736,62
E 7592229,88100133464,97%2589,95
M10391492,7667432047,19%1443,98
Type 64 6549,4064231350,80%1335,91
M10 Wolverine5821,7267829459,18%2466,25
T297856,9462429148,11%959,11
T6751085,5790029061,03%3769,13
M46 Patton92203,8695628357,60%2612,99
Jagdtiger91695,2769427649,28%1426,97
IS-381443,5975526853,36%1866,65
Ram II 5751,0273826154,79%2589,07
WZ-1317390,2853625939,00%488,77
Škoda T 40 6862,2272025156,18%1970,03
Sherman III5666,4871524564,08%2377,17
Jagdpanzer E 100101955,3770124354,73%1525,94
S35 CA5924,3168923255,17%2634,17
T110E5101701,1968723247,84%1356,66
Churchill III 5676,9674022258,56%1824,24
T3281058,5663921345,54%1154,62
M4A3E2 Sherman Jumbo6402,1837021351,17%638,06
M4 Improved 5859,9788921263,21%3501,92
AT 15A 7783,8256520447,06%1049,19
Centurion Action X101867,8470020243,07%1481,80
Cromwell B 6821,4374620156,72%1637,99
AMX M4 1949 Liberte 81407,6589219757,87%1699,60
M4A1 Revalorisé 81241,9278919255,73%1538,58
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5668,7968019160,73%2304,99
IS71026,6370419052,11%1526,73
Sherman Firefly6811,7863718854,26%1611,57
T-5491767,4884118246,15%2046,56
T28 Prototype81333,9172018051,67%1551,22
E 5092677,88105217558,86%3282,89
Charioteer81112,9767517552,00%1187,70
Tiger I71045,8464017143,86%1382,05
KV-5 81286,5387116956,21%1713,58
T-34-3 81354,8180716752,69%1913,83
T 55A 91801,0884116656,63%1834,31
Indien-Panzer81459,7290516559,39%2186,03
SU-122-44 71007,5964616560,00%1385,58
Pz.Kpfw. T 25 5440,9949616351,53%1185,28
T-4481239,1586116257,41%1833,51
T25/271013,2666416148,45%1483,28
Challenger7868,5764115748,41%1107,06
Churchill Gun Carrier6944,0361215654,49%2078,05
Lorraine 40 t 81620,2583315554,19%1842,80
T-345627,3260915457,79%2050,33
Tiger II81061,0167215251,97%1270,68
Object 140102192,5083814948,99%1867,42
Crusader5487,8744614756,46%1564,84
T3 HMC2294,0441914654,11%1707,38
KV-1371374,6898714563,45%3189,56
Panther mit 8,8 cm L/71 8992,2265614345,45%1205,91
M4A3E8 Fury 6760,3563113850,00%1610,29
M127962,1163713554,07%1206,77
T25 Pilot Number 1 81705,98104613557,04%2892,75
M18 Hellcat6608,7346413140,46%928,34
Jagdpanther71015,0249212948,84%1348,89
M446654,1247512942,64%1078,31
T-54 first prototype 81255,0189012859,38%1717,79
Cromwell6699,9855612548,80%1394,22
Pz.Kpfw. I Ausf. C3186,7043412454,03%925,69
Centurion Mk. 7/191189,0168512144,63%1018,32
E 25 7946,8763411352,21%1367,77
Panther II81282,4285611161,26%1891,68
leKpz M 41 90 mm GF 8971,0976811055,45%1909,47
T14 5389,9840410851,85%791,42
VK 36.01 (H)6730,1956510648,11%1254,23
T-34-856810,1760010253,92%1738,04
Panther/M10 71242,868299747,42%2369,06
T2071309,579339561,05%2664,69
M26 Pershing81584,289369360,22%2526,18
FCM 36 Pak 40 3402,074468951,69%1372,89
M3 Lee4165,531668842,05%360,07
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4384,643728655,81%1267,78
T-34-85M 61047,668148654,65%2202,97
WZ-1328832,897308549,41%1298,97
105 leFH18B2 5630,675568254,88%1554,53
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4366,044978058,75%1069,83
StuG III Ausf. G5510,173987652,63%1299,83
M6A2E1 81330,058247648,68%1654,18
Pz.Kpfw. III Ausf. J4122,491927448,65%245,43
VK 16.02 Leopard569,922317261,11%213,10
Hummel6512,813777042,86%595,05
M2 Light Tank2118,461816854,41%474,81
SU-130PM 81583,168416864,71%1547,68
SU-1006603,324366639,39%883,40
TOG II* 6665,304966653,03%1148,62
STA-2 81542,638766555,38%2352,93
KV-26802,106186357,14%1497,65
M48A5 Patton101841,797746355,56%1383,68
KV-15614,035946259,68%1482,81
Spähpanzer SP I C7887,827536258,06%1981,60
M41 HMC5283,613295954,24%352,82
M40/M4381202,308075667,86%1369,48
Panther71326,358955453,70%2424,88
T1 Heavy Tank5679,206215453,70%1733,95
A-20493,252475251,92%219,01
VK 28.016642,217415253,85%2087,22
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5606,765865046,00%1852,21
T1 Cunningham1206,474304955,10%1659,75
Cruiser Mk. IV3247,574154959,18%1149,08
IS-7102321,638034845,83%2169,81
Type 5 Ke-Ho4311,174244753,19%1220,23
P.43 ter71280,898694660,87%2370,55
O-I Experimental5610,676614656,52%1177,12
Sturmpanzer II4195,272234450,00%476,19
Pz.Kpfw. III/IV5138,531874351,16%221,80
LTP 3255,504054250,00%1279,81
Pz.Kpfw. II Luchs4261,903374052,50%949,67
VK 30.01 (P)6685,106034050,00%1239,65
M8A14231,382264057,50%585,59
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2271,554284050,00%1172,70
Churchill I5472,264703946,15%946,57
T-1506491,554733844,74%611,23
LTG7940,587413850,00%2064,47
Type 59 81437,959793764,86%2043,81
M5 Stuart4117,353353754,05%368,86
KV-2 (R) 6925,357253762,16%1703,85
P.43 bis6998,548073560,00%2256,00
T-284256,123043435,29%626,94
FV4202 81361,448643455,88%1963,45
Covenanter4244,762733342,42%818,98
T110E4101925,816143240,63%1245,49
Matilda4311,523273141,94%756,14
M5A1 Stuart4275,173753070,00%1333,38
Renault UE 573173,661662962,07%542,48
T26E5 81244,869292958,62%1661,88
SU-855402,644232864,29%991,96
Type T-345331,073542853,57%893,76
M4A3E8 Thunderbolt VII 6877,547672853,57%1908,83
Type 3 Chi-Nu5255,003622751,85%597,10
T404436,303472762,96%1327,87
M24 Chaffee5327,564702748,15%1153,51
Type 3 Chi-Nu Kai 5325,443682744,44%673,30
Strv m/42-57 Alt A.2 6810,376842762,96%1634,51
Dicker Max 6666,195822759,26%1232,44
BT-22251,733912661,54%1622,93
M374297,883432657,69%942,26
T-28E with F-30 4574,586122665,38%2046,66
AMX ELC bis5308,805032544,00%836,28
Leichttraktor1124,501422441,67%502,27
M2 Medium Tank3124,501802437,50%273,92
M22 Locust 3235,083832454,17%1116,84
M4A3E8 Sherman6626,595692254,55%1279,77
SU-85B4274,143482157,14%617,19
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3324,106042180,95%1539,44
AMX M4 mle. 49 81315,867722142,86%1387,42
BT-73176,402612045,00%772,06
B14372,954862065,00%1423,52
Pz.Kpfw. 38 (t)3253,653662060,00%1005,71
Pz.Kpfw. III Ausf. E385,051522050,00%187,68
D23123,952261957,89%407,49
Marder II3289,581841936,84%754,21
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2214,114051844,44%1197,51
Tiger 131 6979,446991656,25%1653,86
M3 Stuart3117,072621546,67%388,01
StuG IV 5497,134561546,67%1215,99
Panzerjäger I2256,003301471,43%1291,88
T56 GMC3157,791571450,00%366,11
Marder 38T4196,433001478,57%515,62
VK 30.02 (M)6471,214171442,86%605,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4240,432511464,29%794,83
Rheinmetall Skorpion G 81554,508491471,43%1584,34
Matilda IV 5218,142291435,71%265,12
Pz.Kpfw. 35 (t)2142,231521346,15%605,09
P.435577,085551353,85%1692,43
Vickers Medium Mk. III3130,542491338,46%319,44
AC 1 Sentinel 4565,926371369,23%2704,56
M56 Scorpion 7560,155501353,85%621,48
Sav m/434333,423191241,67%776,07
MS-11188,582731266,67%1292,08
Cruiser Mk. I2257,503891258,33%1406,67
SU-76M3229,752471241,67%563,57
T-127 3340,004951258,33%1498,34
Tetrarch 2152,002311241,67%643,28
Type 98 Ke-Ni3327,644271181,82%1732,40
Sturmpanzer I Bison395,641241163,64%269,89
Cruiser Mk. III2282,734821172,73%1765,97
E 50 Ausf. M102428,649211154,55%2397,19
T-29 3255,823341154,55%967,05
P.44 Pantera81332,206301040,00%1551,92
O-I6688,003971030,00%925,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3191,502631060,00%815,59
Strv m/40L3355,11413944,44%1433,27
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3316,78598977,78%1407,31
T28 Concept 71067,78624944,44%1140,89
Type 2597 Chi-Ha385,00138837,50%56,48
Valentine AT3141,00208825,00%249,96
Sherman VC Firefly 6984,50696862,50%1605,64
Großtraktor - Krupp 3221,63377850,00%775,07
Renault FT 75 BS2107,14158742,86%371,06
Jagdpanzer IV6457,29566785,71%886,63
Pz.Kpfw. II2156,00206757,14%804,20
AMX 404251,86317742,86%1041,64
Ikv 723261,00406771,43%1037,05
AMX 383160,29335785,71%881,99
SU-263186,57192742,86%306,96
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4156,43303757,14%545,76
Object 25791416,71666728,57%969,23
T-50-2 6812,43903785,71%2539,51
Grille5151,67391683,33%287,64
MT-2567,17327633,33%0,00
BT-7 artillery 367,50187633,33%59,87
Somua SM 81171,50718616,67%867,67
D1238,00145540,00%0,00
Lorraine 39L AM3107,60158560,00%293,86
Ikv 1035265,00417580,00%638,34
Cruiser Mk. II3476,20662580,00%2886,76
Loyd Gun Carriage299,20133520,00%405,81
FV4004 Conway91473,60634540,00%1046,35
AMX 105 AM mle. 474445,00427580,00%1722,72
LT-432 81234,40970580,00%2184,56
T2 Light Tank 2234,20469560,00%1419,82
Light Mk. VIC 258,8086520,00%87,89
T1 HMC238,25106425,00%0,00
Vickers Mk. E Type B251,00103425,00%0,21
Type 97 Te-Ke 2173,00267475,00%1144,06
Sexton II376,50218475,00%323,33
T2 Medium Tank288,00121475,00%453,33
Pz.Kpfw. I2106,75227475,00%637,87
Matilda Black Prince 5536,0033440,00%1042,34
Excelsior 5710,75719450,00%1849,66
Vickers Medium Mk. II2325,67254333,33%1595,98
Lago4392,0023130,00%1081,87
Grant4351,33298333,33%934,17
BDR G1 B5630,67533333,33%1433,30
Somua SAu 40485,67156333,33%3,10
FCM 362162,67306333,33%744,83
Loza's M4-A2 Sherman 6449,67574366,67%922,52
MTLS-1G14 3209,67338366,67%830,67
T92 8735,67612333,33%969,33
Krupp-Steyr Waffenträger 71543,00677366,67%1924,34
leKpz M 41 90 mm 8994,67544366,67%1536,41
Kolohousenka187,50178250,00%327,95
Strv fm/211106,003972100,00%702,29
Pudel 6569,007202100,00%974,10
P26/404262,00449250,00%664,77
M7 Priest3104,50160250,00%148,78
Type 91 Heavy3277,5021520,00%1009,09
AT-12143,002382100,00%637,10
Alecto4122,00183250,00%156,07
MKA 2199,50429250,00%883,01
T1E6 2293,00246250,00%1687,36
T7 Combat Car 249,008120,00%28,79
Renault FT1168,004481100,00%1307,26
Renault NC-31131,005110,00%0,00
Hotchkiss H352116,004651100,00%686,45
T-46382,003211100,00%372,37
Renault FT AC20,001041100,00%261,00
T-45 298,0012510,00%267,30
L-60 2221,0040410,00%1482,34
Turán III prototípus 5713,009631100,00%2093,26
43 M. Toldi III 3100,002901100,00%526,01

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.02.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.12.2018
Opuścił klan: 13.01.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.03.2018
Opuścił klan: 29.11.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.02.2018
Opuścił klan: 11.03.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.07.2017
Opuścił klan: 01.02.2018
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 20.08.2016
Opuścił klan: 05.07.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.02.2016
Opuścił klan: 17.08.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.12.2015
Opuścił klan: 03.02.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 31.01.2014
Opuścił klan: 31.10.2015
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć