Następujące czołgi nie są uwzględnione w statystykach: Object 701

Alyae

clanlogo
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.04.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew390120318
Ø Poziom8,260,000,0015,83
Zwycięstwa2384861,13%00,00%3100,00%1372,22%
Porażki1479237,92%00,00%00,00%422,22%
Remisy3720,95%00,00%00,00%15,56%
Przetrwane bitwy1602041,06%00,00%3100,00%1161,11%
Zniszczone czołgi606621,5500,0062,00341,89
Zniszczonych/zgonów2,640,000,004,86
Wykryte pojazdy750371,9200,0020,6770,39
Zadane uszkodzenia2.395,150,001.928,673.598,44
Punkty zajęcia bazy213790,5500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy394451,0100,0000,0000,00
Doświadczenie883,420,001.428,331.030,11
WN72128,610,000,001400,64
WN83439,000,000,005269,40
Ogółem
Ilość bitew39012
Ø Poziom8,26
Zwycięstwa2384861,13%
Porażki1479237,92%
Remisy3720,95%
Przetrwane bitwy1602041,06%
Zniszczone czołgi606621,55
Zniszczonych/zgonów2,64
Wykryte pojazdy750371,92
Zadane uszkodzenia2.395,15
Punkty zajęcia bazy213790,55
Punkty obrony bazy394451,01
Doświadczenie883,42
WN72128,61
WN83439,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew3
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa3100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3100,00%
Zniszczone czołgi62,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy20,67
Zadane uszkodzenia1.928,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.428,33
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew18
Ø Poziom15,83
Zwycięstwa1372,22%
Porażki422,22%
Remisy15,56%
Przetrwane bitwy1161,11%
Zniszczone czołgi341,89
Zniszczonych/zgonów4,86
Wykryte pojazdy70,39
Zadane uszkodzenia3.598,44
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.030,11
WN71400,64
WN85269,40
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1018000
Zwycięstwa79177,70%00,00%00,00%00,00%
Porażki20920,53%00,00%00,00%00,00%
Remisy181,77%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy59057,96%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8910,8800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,080,000,000,00
Wykryte pojazdy14671,4400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.081,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy19151,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4170,4100,0000,0000,00
Doświadczenie1.101,320,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1018
Zwycięstwa79177,70%
Porażki20920,53%
Remisy181,77%
Przetrwane bitwy59057,96%
Zniszczone czołgi8910,88
Zniszczonych/zgonów2,08
Wykryte pojazdy14671,44
Zadane uszkodzenia2.081,55
Punkty zajęcia bazy19151,88
Punkty obrony bazy4170,41
Doświadczenie1.101,32
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki150,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy150,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia743,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie121,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa150,00%
Porażki150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy150,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia743,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie121,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6000
Zwycięstwa466,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki233,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy233,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi61,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy20,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.425,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie757,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6
Zwycięstwa466,67%
Porażki233,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy233,33%
Zniszczone czołgi61,00
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy20,33
Zadane uszkodzenia1.425,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie757,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew118000
Zwycięstwa7361,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki4235,59%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,54%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5748,31%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi890,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,460,000,000,00
Wykryte pojazdy1241,0500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.020,970,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4333,6700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1441,2200,0000,0000,00
Doświadczenie547,220,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew118
Zwycięstwa7361,86%
Porażki4235,59%
Remisy32,54%
Przetrwane bitwy5748,31%
Zniszczone czołgi890,75
Zniszczonych/zgonów1,46
Wykryte pojazdy1241,05
Zadane uszkodzenia1.020,97
Punkty zajęcia bazy4333,67
Punkty obrony bazy1441,22
Doświadczenie547,22
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew504700264
Zwycięstwa413181,85%00,00%00,00%23388,26%
Porażki86717,18%00,00%00,00%3111,74%
Remisy490,97%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy287857,02%00,00%00,00%21179,92%
Zniszczone czołgi47880,9500,0000,002040,77
Zniszczonych/zgonów2,210,000,003,85
Wykryte pojazdy71771,4200,0000,004621,75
Zadane uszkodzenia1.476,820,000,001.865,65
Punkty zajęcia bazy83651,6600,0000,0024299,20
Punkty obrony bazy40340,8000,0000,0013795,22
Doświadczenie1.025,580,000,001.137,56
Ogółem
Ilość bitew5047
Zwycięstwa413181,85%
Porażki86717,18%
Remisy490,97%
Przetrwane bitwy287857,02%
Zniszczone czołgi47880,95
Zniszczonych/zgonów2,21
Wykryte pojazdy71771,42
Zadane uszkodzenia1.476,82
Punkty zajęcia bazy83651,66
Punkty obrony bazy40340,80
Doświadczenie1.025,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew264
Zwycięstwa23388,26%
Porażki3111,74%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy21179,92%
Zniszczone czołgi2040,77
Zniszczonych/zgonów3,85
Wykryte pojazdy4621,75
Zadane uszkodzenia1.865,65
Punkty zajęcia bazy24299,20
Punkty obrony bazy13795,22
Doświadczenie1.137,56

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4545000
Zwycięstwa288563,48%00,00%00,00%00,00%
Porażki161535,53%00,00%00,00%00,00%
Remisy450,99%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy188241,41%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40270,8900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,510,000,000,00
Wykryte pojazdy51641,1400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.161,060,000,000,00
Punkty zajęcia bazy34250,7500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy21650,4800,0000,0000,00
Doświadczenie951,170,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4545
Zwycięstwa288563,48%
Porażki161535,53%
Remisy450,99%
Przetrwane bitwy188241,41%
Zniszczone czołgi40270,89
Zniszczonych/zgonów1,51
Wykryte pojazdy51641,14
Zadane uszkodzenia2.161,06
Punkty zajęcia bazy34250,75
Punkty obrony bazy21650,48
Doświadczenie951,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (321)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T95/FV4201 Chieftain 104522,901320222469,38%4410,12
Panhard EBR 105102513,361036130562,76%4285,13
Object 279 early 104087,941234128669,60%3582,79
Object 140102946,30806128557,59%3562,11
IS-6 82109,68870103664,58%3459,71
Bat.-Châtillon 25 t103115,9483491560,33%3798,11
SU-122-44 71503,9265688160,27%2689,33
Grille 15103325,3270179359,02%3412,43
Leopard 1103288,9395774159,38%3530,91
FCM 50 t 81837,9586572459,39%3177,19
Object 260 103528,00105463962,13%3811,09
Super Conqueror103469,88105863462,30%3689,70
Pz.Kpfw. I Ausf. C3273,3941760960,10%1768,86
TVP T 50/51103271,0296960364,34%3978,78
T4991599,2278455155,35%3047,86
E 25 71372,6568055057,27%2692,17
IS-7102834,2278348459,50%3363,84
AMX 13 9091462,1076747453,59%2789,46
Object 907 103989,76129747166,67%4534,86
T-5492290,5680046259,52%3382,80
KV-856778,1541445549,67%1418,90
AMX ELC bis5513,9648144654,71%2199,30
Spähpanzer Ru 25191595,9588244060,68%3499,77
T-1092061,4971139053,08%2418,68
Object 41681600,3969035956,55%2689,67
FV4005 Stage II103378,2692635468,64%3072,41
Cromwell61215,2877334862,64%3585,38
Panhard EBR 75 (FL 10) 82004,69121933570,15%5040,30
T110E5103097,8994233062,73%3487,65
T1 Cunningham1183,4130031855,03%1366,46
AMX 50 B103733,02106631862,89%3938,15
M48A5 Patton103236,8397831458,92%3692,33
T-54 ltwt.91759,0387129061,72%3775,72
Waffenträger auf E 100103172,9359128749,83%2535,83
Kranvagn104095,44118427667,75%4803,13
LT-432 81513,56102427364,47%3758,77
M10392397,4277426558,87%3158,00
WZ-1317686,7755226353,99%1574,93
T-505158,1826324448,36%398,07
Object 277103505,98111224066,67%3794,86
M41 Walker Bulldog81622,80102123262,07%4616,64
Object 430U103722,01115223165,80%4190,54
IS-381453,0260022356,50%1875,66
Progetto M35 mod. 46 82534,12127221564,19%4528,41
T6981799,5373021456,54%2967,88
Strv 103-092977,76115021365,73%3886,92
Strv 103B103162,2786321160,19%3086,38
STB-1103941,49119820865,87%4600,34
E 5093452,64130320766,67%4816,45
M53/M5591756,8970720247,52%1906,62
Leopard Prototyp A92877,53102718863,83%3934,07
M54 Renegade 82668,13128018865,96%4142,01
Rhm.-Borsig Waffenträger82336,3988018665,05%3402,17
T 55A 92933,31105018662,90%4399,22
M18 Hellcat6914,0344718551,89%1942,81
Object 703 Version II 82856,00146917872,47%4660,06
Type T-345435,6633017652,84%1277,90
Bat.-Châtillon 25 t AP92431,1967317554,29%3507,15
KV-15516,6834216749,70%1116,35
T376986,2373916451,83%3865,04
T57 Heavy Tank103353,8591416264,81%3119,58
AMX 12 t6382,3635015547,10%908,94
Type 64 6987,8067815259,21%3135,17
Nashorn61017,1844914956,38%2315,27
Rheinmetall Skorpion 82948,84125214965,77%4335,23
CS-63104151,14118414662,33%5086,94
Object 268 Version 4104373,51125214671,23%4782,21
M40/M4381457,2669714359,44%2022,49
T54E192335,3880214261,97%2930,40
T3282163,12106113863,04%3436,74
Conqueror93023,32115813859,42%3622,11
VK 45.02 (P) Ausf. B92630,33109913662,50%3693,09
Vz. 55104458,87126613566,67%4560,13
IS7745,8642313454,48%964,75
Škoda T 5093184,16114513056,92%4501,64
WZ-13281152,4060312956,59%2610,47
SU-85B4674,7541412860,16%2361,04
T675574,2743712757,48%1631,64
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4446,8031712658,73%1411,26
VK 72.01 (K) 104578,20121112564,00%4131,66
60TP Lewandowskiego104452,10121912368,29%5027,62
T110E3104288,94119112263,11%4612,25
Bat.-Châtillon Bourrasque 83466,07159612274,59%6490,70
UDES 0382205,87107011967,23%3592,02
A-436788,2753711861,02%1977,13
Waffenträger auf Pz. IV92544,0380711853,39%2681,25
StuG III Ausf. G5490,0027411534,78%1012,87
E 75 TS 82664,12129411467,54%4371,94
A-4471032,5864911263,39%2122,78
E 100103937,58115510866,67%4173,64
59-166395,1846310757,01%1228,26
T110E4103598,18102510563,81%3366,87
Progetto M40 mod. 65103555,90117710267,65%4029,00
M46 Patton92655,399909859,18%3591,41
Caernarvon Action X 82746,9713959863,27%5296,18
AMX 13 105 AM mle. 505401,722439647,92%810,40
M26 Pershing81587,538529560,00%2525,07
FV3046715,743919547,37%1373,19
Pz.Sfl. IVc5592,013149554,74%1563,20
113104159,2812709461,70%5537,54
Cruiser Mk. III3248,832959454,26%1600,61
121B 104021,0412369468,09%4513,21
Object 261101870,988029354,84%1648,71
IS-4104231,1312239261,96%4513,19
T-100 LT102003,2111669267,39%3559,82
T2971914,419529159,34%3027,21
T3 HMC2278,433059156,04%1505,02
GSOR 1008 82832,8612299162,64%4022,52
WZ-111 model 1-492915,6311319065,56%3768,96
Ikv 65 Alt II61234,805909066,67%3088,88
Bishop5480,752688852,27%1093,52
S-5171135,607268762,07%1482,12
11081972,7211068666,28%3045,77
M1271394,594718653,49%2231,57
Manticore101984,8811938667,44%3379,79
Panhard EBR 9091508,5210458564,71%3277,72
AMX 404129,421908459,52%502,66
Panhard AML Lynx 6x681217,739218460,71%3047,64
VK 45.02 (P) Ausf. A82247,9411698362,65%3763,06
LTTB81588,0012188067,50%4903,68
T-50-2 61051,229707763,64%4385,34
M4461082,935667564,00%2393,21
MT-256446,495137454,05%1424,64
ELC EVEN 90 81147,0812437472,97%3235,04
T-345521,383787358,90%1722,81
VK 28.0161013,787767354,79%3914,47
Matilda4468,533327248,61%1509,34
KV-137923,035577256,94%1901,50
Ikv 1035635,693907052,86%1942,35
M4A1 Sherman5686,314266851,47%2356,94
AMX 13 F3 AM6678,544056844,12%964,79
AMX M4 mle. 54105006,0412706858,82%5234,31
Churchill III 51847,4119666873,53%7113,61
T2071953,8711286761,19%4609,93
T95E6 103893,7012386770,15%3868,89
T-284129,581656648,48%217,26
T92 HMC101628,777706462,50%1394,33
BT-22252,634266361,90%1782,28
Kampfpanzer 50 t 93220,0812446361,90%3596,90
Concept 1B 94135,3915676275,81%5032,10
CS-52 LIS 82605,5512316066,67%4088,53
Konštrukta T-34/10071378,256235964,41%3028,77
Hotchkiss EBR71317,9210355955,93%4818,73
Leichttraktor1126,702055742,11%419,87
SU-130PM 82368,1610185664,29%3022,31
Object 452K 104362,5512855669,64%4554,36
Prototipo Standard B93327,7811875464,81%4177,89
Pz.Kpfw. II Luchs4244,353625468,52%1018,58
KV-261212,618325455,56%2629,62
M3 Lee4189,042205251,92%585,21
Birch Gun4245,371915246,15%817,73
M24 Chaffee5676,965025054,00%3148,68
Patton the Tank 92512,6011225070,00%3488,07
Pz.Kpfw. III Ausf. E3269,203024967,35%1078,73
UDES 15/16103956,4312864977,55%4431,96
Crusader6487,215434858,33%1677,26
M5A1 Stuart4213,812864761,70%811,16
AMX 13 757541,244584660,87%1237,41
Comet7806,786584555,56%1434,86
T-44-122 72894,9115564573,33%5440,73
M48A2/T54E2/T123E6 103367,2010494560,00%3353,46
T-463126,611504447,73%367,70
Škoda T 2561475,3711144367,44%4894,54
Marder II3217,241804245,24%537,87
WZ-111 model 5A103650,6611384173,17%3628,32
M8A14270,832894156,10%718,92
Tetrarch 2303,073504170,73%2268,19
T28 Concept 71380,227334163,41%2602,13
Caernarvon82368,7311754057,50%3421,10
M4A3E2 Sherman Jumbo61175,9010024067,50%3246,46
BZ-176 82652,1013124065,00%3336,67
M2 Medium Tank372,211473855,26%134,72
VK 30.01 (P)61343,579473762,16%3478,42
Škoda T 245750,976653641,67%2832,63
T3093367,6912423675,00%4253,46
Ikv 90 Typ B71457,836233663,89%3026,14
Pz.Kpfw. III Ausf. J4331,003293658,33%1317,09
Lorraine 39L AM3301,062193568,57%1162,06
Tiger (P)71795,2311523580,00%3745,29
T-44-100 82919,8313803565,71%5501,42
Type 586801,655023455,88%1768,83
Pz.Kpfw. III/IV5402,503293455,88%1290,38
T-437846,005213444,12%1384,71
Centurion Action X104346,6812463461,76%5119,69
Panhard AMD 178B6890,529953372,73%3969,49
Object 752 93738,6414633375,76%4002,35
TITT Rozanov 83424,2718083378,79%4762,28
Marder 38T4507,693823265,63%1699,07
GSOR 1010 FB 82510,2612083170,97%4068,66
WZ-113G FT105240,9013693076,67%6620,11
Sturer Emil7924,874183046,67%1269,10
Kampfpanzer 07 P(E) 104139,3312923073,33%4395,95
Object 590 92076,2710103056,67%2521,15
56TP 83261,5314793060,00%6003,43
Emil II93270,0712532965,52%4544,10
Ho-Ri 3104694,7212762982,76%4281,86
Maus103391,1111402755,56%3531,98
Sexton II3169,121772665,38%768,70
T71 DA7922,546802650,00%2130,91
M60 104147,3811472657,69%4752,61
Škoda T 56 83072,3613052560,00%3660,80
Pz.Kpfw. II2159,382372437,50%537,53
BZ-75104137,9611912466,67%3878,02
Bisonte C45 82931,7913612462,50%4424,37
Cobra 93823,0813632466,67%4712,00
B14378,093222343,48%1301,12
M5 Stuart4161,302992352,17%607,66
E 50 Ausf. M104006,6112032369,57%4736,36
AMX 38363,951682263,64%229,79
SU-76M4213,141952259,09%665,64
SU-263161,321492254,55%356,42
Object 705A104260,1812082263,64%4924,07
Carro da Combattimento 45 t 104761,8613322263,64%5044,11
AMX 13 57 71872,2714212277,27%5969,75
122 TM 82773,4512962263,64%4085,62
SU-182207,101602147,62%1296,63
M7 Priest3262,202662075,00%821,67
Conqueror Gun Carriage102108,267561952,63%1723,88
ShPTK-TVP 100 83298,6812521947,37%4883,82
Type 59 83328,6118371888,89%6574,18
Type 2597 Chi-Ha3166,331751838,89%379,63
Crusader 5.5-in. SP7751,943631735,29%1068,11
Sav m/434554,196401662,50%2212,13
Covenanter5521,946751656,25%2758,53
Tortoise93792,2515141675,00%4732,48
T-22 medium 103380,1910371656,25%3232,90
M3 Stuart3121,601881546,67%337,78
FV4004 Conway92958,479521546,67%3237,65
VK 30.01 (D)6906,204711546,67%2043,84
T 54D 93580,6712961566,67%5236,08
SU-14-281747,148151457,14%2187,02
Pz.Kpfw. V/IV 52060,7118421485,71%5542,32
Turtle Mk. I 82422,4312071457,14%2950,31
Controcarro 3 Minotauro104391,6913561384,62%4569,16
T2 Medium Tank263,621391346,15%107,09
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4213,852661361,54%746,61
Type 98 Ke-Ni3284,332871250,00%1258,96
TT-130M 93307,0812291258,33%3396,39
Renault FT 75 BS2216,821621154,55%1409,68
AT-1291,361051136,36%122,09
Tiger-Maus 93617,1814801181,82%4115,54
D23256,802481060,00%1034,37
VK 36.01 (H)62404,4015451070,00%7831,97
M75442,403801060,00%2084,08
Valentine AT4269,302241050,00%787,71
Caliban 81936,7010611050,00%3054,97
StuG IV 5696,304371060,00%2349,49
M2 Light Tank265,78142944,44%48,85
Ikv 723299,67497955,56%963,26
Object 274a 82632,111365966,67%5077,48
Valentine II 4616,33822955,56%3026,06
T-26246,63101862,50%191,33
T56 GMC3109,38155837,50%120,72
Loyd Gun Carriage2154,63132825,00%872,66
Jagdpanzer E 100103900,381051875,00%4086,72
T1 HMC2105,5790757,14%479,05
Sturmpanzer I Bison3166,00114728,57%347,84
Type 5 Ke-Ho4319,57303771,43%1375,61
Panzerjäger I2167,00152728,57%445,96
T-1506519,00338771,43%892,11
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 82738,001285757,14%4211,08
Chimera 82822,711271757,14%4341,45
T-34-85M 62019,001525771,43%5405,65
D1218,0078633,33%2,43
Vickers Medium Mk. III3130,00234666,67%513,30
FV217 Badger103600,671036666,67%2648,62
T-45 2159,00282633,33%592,99
Type 63 82453,171220650,00%3597,41
43 M. Toldi III 3322,50561666,67%2014,79
BT-7472,40125540,00%72,86
Pz.Kpfw. 35 (t)288,20153580,00%456,13
Renault NC-31193,40127580,00%512,21
Hotchkiss H352163,20257580,00%892,16
T-34-8561160,601021580,00%2864,58
M37478,20136560,00%206,03
Rheinmetall Skorpion G 81691,00528560,00%1662,73
M24E2 Super Chaffee 61085,60851560,00%3525,13
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41547,6016805100,00%5619,04
T1E6 253,00115540,00%0,98
Type 95 Ha-Go2300,75278450,00%1877,69
MS-11137,25226450,00%640,29
BDR G1 B5431,50360450,00%822,35
Cruiser Mk. IV4119,50102425,00%152,38
Universal Carrier 2-pdr2168,00172450,00%591,87
Pz.Kpfw. I2121,75221475,00%539,22
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6981,75808450,00%2773,41
XM66F 82817,251351475,00%4060,83
TOG II* 62598,501836450,00%6218,85
Somua SM 81243,75695450,00%1145,27
Super Hellcat 71317,5011124100,00%2120,35
Lorraine 40 t 81114,50665450,00%1234,37
Pz.Kpfw. 38 (t)342,00117366,67%221,70
M41 HMC5547,67537366,67%887,93
Type 91 Heavy3283,6727330,00%908,88
T-602133,678230,00%429,29
KJPZ TIII Jäger 92537,33627333,33%1816,71
KV-220-2 5480,67644366,67%920,48
LTP 3264,334193100,00%1424,42
T14 5640,00661250,00%1235,31
Vickers Medium Mk. I10,00104250,00%79,78
Vickers Medium Mk. II2132,001772100,00%687,71
Renault FT129,001232100,00%263,35
Pvlvv fm/422369,50410250,00%1757,06
SU-5438,506020,00%0,00
Cruiser Mk. I1125,00205250,00%511,82
Bat.-Châtillon 12 t82580,00978250,00%5862,36
LTS-85 81784,50886250,00%5616,84
MKA 2552,50714250,00%2994,73
EMIL 1951 82121,5013592100,00%2653,52
Excalibur 61542,0014472100,00%3423,79
Strv fm/21155,004921100,00%291,22
Type 97 Te-Ke 20,001331100,00%261,00
O-I Experimental5569,0026110,00%1024,35
T23E3 72980,00110110,00%9354,74
G.Pz. Mk. VI (e)20,001331100,00%261,00
ISU-152K 81500,0012061100,00%1792,79
L-60 2175,0039010,00%823,52
Light Mk. VIC 2302,0016410,00%1426,23
Dicker Max 6840,0020910,00%1051,51
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2428,0010111100,00%2899,33
Turán III prototípus 5568,009841100,00%1702,02

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.04.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 28.02.2024
Opuścił klan: 05.04.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 29.11.2021
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 01.12.2023
Opuścił klan: 26.02.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.01.2023
Opuścił klan: 02.03.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 06.08.2022
Opuścił klan: 31.10.2022
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 03.03.2023
Opuścił klan: 07.08.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.07.2022
Opuścił klan: 05.08.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.07.2022
Opuścił klan: 27.07.2022
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 29.11.2022
Opuścił klan: 18.12.2022
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 15.09.2023
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 08.08.2023
Opuścił klan: 13.09.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.11.2022
Opuścił klan: 28.11.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.12.2022
Opuścił klan: 25.01.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.07.2022
Opuścił klan: 22.07.2022
Stopień: Podoficer
Dołączył: 15.11.2021
Opuścił klan: 28.11.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 16.09.2021
Opuścił klan: 14.11.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 08.07.2021
Opuścił klan: 15.09.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 05.07.2021
Opuścił klan: 08.07.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 21.02.2021
Opuścił klan: 04.07.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.01.2021
Opuścił klan: 14.02.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.02.2021
Opuścił klan: 20.02.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 03.09.2020
Opuścił klan: 07.01.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 27.07.2020
Opuścił klan: 02.09.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.01.2016
Opuścił klan: 01.01.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.01.2017
Opuścił klan: 17.03.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.03.2020
Opuścił klan: 26.07.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.04.2016
Opuścił klan: 16.04.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.10.2015
Opuścił klan: 30.10.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.11.2019
Opuścił klan: 04.03.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.06.2015
Opuścił klan: 07.08.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.12.2014
Opuścił klan: 06.12.2014
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 26.05.2014