Alexu7zu

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.03.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew167220677
Ø Poziom7,560,009,676,48
Zwycięstwa811148,50%00,00%466,67%4355,84%
Porażki838050,11%00,00%233,33%3241,56%
Remisy2311,38%00,00%00,00%22,60%
Przetrwane bitwy420625,15%00,00%233,33%1620,78%
Zniszczone czołgi111650,6700,0040,67580,75
Zniszczonych/zgonów0,890,001,000,95
Wykryte pojazdy120770,7200,0010,17420,55
Zadane uszkodzenia899,880,001.849,67818,73
Punkty zajęcia bazy238001,4200,0000,00300,39
Punkty obrony bazy45450,2700,0000,0000,00
Doświadczenie481,490,00589,33518,45
WN7830,820,001046,85986,58
WN8952,790,001845,791377,22
Ogółem
Ilość bitew16722
Ø Poziom7,56
Zwycięstwa811148,50%
Porażki838050,11%
Remisy2311,38%
Przetrwane bitwy420625,15%
Zniszczone czołgi111650,67
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy120770,72
Zadane uszkodzenia899,88
Punkty zajęcia bazy238001,42
Punkty obrony bazy45450,27
Doświadczenie481,49
WN7830,82
WN8952,79
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew6
Ø Poziom9,67
Zwycięstwa466,67%
Porażki233,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy233,33%
Zniszczone czołgi40,67
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy10,17
Zadane uszkodzenia1.849,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie589,33
WN71046,85
WN81845,79
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew77
Ø Poziom6,48
Zwycięstwa4355,84%
Porażki3241,56%
Remisy22,60%
Przetrwane bitwy1620,78%
Zniszczone czołgi580,75
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy420,55
Zadane uszkodzenia818,73
Punkty zajęcia bazy300,39
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie518,45
WN7986,58
WN81377,22
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13000
Zwycięstwa430,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki969,23%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy215,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,4600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,550,000,000,00
Wykryte pojazdy151,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.035,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy272,0800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy70,5400,0000,0000,00
Doświadczenie332,540,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew13
Zwycięstwa430,77%
Porażki969,23%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy215,38%
Zniszczone czołgi60,46
Zniszczonych/zgonów0,55
Wykryte pojazdy151,15
Zadane uszkodzenia1.035,38
Punkty zajęcia bazy272,08
Punkty obrony bazy70,54
Doświadczenie332,54
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16000
Zwycięstwa425,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1275,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy425,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,1900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,250,000,000,00
Wykryte pojazdy291,8100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia495,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy382,3800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie227,560,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew16
Zwycięstwa425,00%
Porażki1275,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy425,00%
Zniszczone czołgi30,19
Zniszczonych/zgonów0,25
Wykryte pojazdy291,81
Zadane uszkodzenia495,50
Punkty zajęcia bazy382,38
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie227,56
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew54000
Zwycięstwa2037,04%00,00%00,00%00,00%
Porażki3361,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1222,22%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi300,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,710,000,000,00
Wykryte pojazdy571,0600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia466,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy851,5700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy180,3300,0000,0000,00
Doświadczenie260,720,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew54
Zwycięstwa2037,04%
Porażki3361,11%
Remisy11,85%
Przetrwane bitwy1222,22%
Zniszczone czołgi300,56
Zniszczonych/zgonów0,71
Wykryte pojazdy571,06
Zadane uszkodzenia466,07
Punkty zajęcia bazy851,57
Punkty obrony bazy180,33
Doświadczenie260,72
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew51000
Zwycięstwa2141,18%00,00%00,00%00,00%
Porażki2956,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,96%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1733,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi280,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,820,000,000,00
Wykryte pojazdy571,1200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia883,490,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1522,9800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1482,9000,0000,0000,00
Doświadczenie459,530,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew51
Zwycięstwa2141,18%
Porażki2956,86%
Remisy11,96%
Przetrwane bitwy1733,33%
Zniszczone czołgi280,55
Zniszczonych/zgonów0,82
Wykryte pojazdy571,12
Zadane uszkodzenia883,49
Punkty zajęcia bazy1522,98
Punkty obrony bazy1482,90
Doświadczenie459,53
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew118000
Zwycięstwa3630,51%00,00%00,00%00,00%
Porażki8168,64%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4638,98%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi510,4300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,710,000,000,00
Wykryte pojazdy670,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.569,240,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1571,3300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3182,6900,0000,0000,00
Doświadczenie437,220,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew118
Zwycięstwa3630,51%
Porażki8168,64%
Remisy10,85%
Przetrwane bitwy4638,98%
Zniszczone czołgi510,43
Zniszczonych/zgonów0,71
Wykryte pojazdy670,57
Zadane uszkodzenia1.569,24
Punkty zajęcia bazy1571,33
Punkty obrony bazy3182,69
Doświadczenie437,22
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (152)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
KV-856401,60297114447,55%515,83
T2971123,0854695651,26%1527,19
T34 81083,5449289951,50%1220,13
IS-7101585,3562386144,37%1168,66
T-1091095,8463361050,98%968,38
IS-38824,5547353847,58%793,06
T110E5101642,8859151646,90%1208,64
M46 Patton KR 8894,3551446248,05%1049,71
M10391244,7170541551,57%1154,90
Leopard 120 Verbessert111861,2263840145,14%1222,59
AMX 13 909553,5745336149,58%679,50
KV-481044,0051634554,20%1173,67
IS7535,2535333643,45%506,15
ST-I91396,1749731150,48%1277,55
AMX 13 757290,7036127450,00%443,66
T328967,9254526146,74%1041,13
ISU-1528937,4752422345,74%770,36
AMX AC mle. 488904,8952121448,13%877,47
T3091182,0152621045,24%862,92
Object 274a 8858,7751920644,17%882,28
KV-15245,7022820247,52%314,38
M66353,5128918945,50%344,97
T698647,1947618041,11%559,95
AMX 50 Foch91310,6766917457,47%1136,10
Leopard 1101412,4970016452,44%943,98
T1 Heavy5343,2226016242,59%522,71
T207549,5247616147,83%639,73
M26 Pershing8856,3454914848,65%961,54
AMX AC mle. 467576,6333614750,34%672,49
M46 Patton91376,7358214548,97%1153,92
KR-1111830,3380914447,22%1025,62
M3 Lee4118,0016614143,26%188,07
ARL V396451,7437914146,81%656,54
KV-26568,5544913255,30%899,51
AMX ELC bis5209,1931213151,91%578,22
T803111920,0876113141,98%1087,72
Object 70491530,3169613054,62%1161,86
T54E191251,8069712944,96%1026,14
AMX 12 t6342,0948312852,34%790,61
Object 4168858,4753412846,88%928,87
T-28467,7213212744,09%45,62
KV-371016,3456512453,23%1327,34
Bat.-Châtillon 25 t AP9918,0351411835,59%652,16
S35 CA5367,4825711842,37%650,68
M4A3E8 Sherman6560,7642811049,09%1093,05
T-1506735,5645310753,27%1337,65
A-447849,2960310756,07%1330,71
TNH 105/100081180,8269510251,96%1393,41
T25 AT7707,8046710250,98%812,39
Matilda4250,302559951,52%623,51
T25/27739,384029844,90%831,79
T28 Prototype81055,936349845,92%983,10
M-III-Y8995,037109854,08%1069,33
M446503,774179354,84%781,77
Škoda T 256530,774759251,09%991,22
M415357,402379141,76%382,88
M-VI-Y91277,696628545,88%1021,13
M127568,633958433,33%437,07
SU-1527631,354678247,56%707,08
IS-4101327,355608148,15%849,66
AMX 50 Foch B101648,096198156,79%1182,22
M10 Wolverine5331,532638045,00%546,81
T1 HMC2115,461347152,11%553,82
M374196,101527153,52%548,64
T110E4101348,044827150,70%802,80
T2881105,106367050,00%1063,68
Vz. 44-17716,874456750,75%798,07
Strv 103B101802,636526753,73%1192,54
TNH T Vz. 5191186,866505843,10%844,27
M-II-Y7768,415155653,57%945,19
WZ-114 91216,505335453,70%1116,44
SU-855240,021925147,06%339,12
T-46345,61975147,06%69,72
Super Hellcat 7492,083745149,02%532,91
Pz.Kpfw. 35 (t)293,261405048,00%298,72
SU-85B4234,942304860,42%574,50
T1 Cunningham1110,261884652,17%558,10
AMX 404134,092604542,22%278,93
M18 Hellcat6436,164124546,67%583,20
M4A1 Sherman5303,583984351,16%729,62
M36 Jackson6433,984044351,16%581,13
Somua SAu 404101,901603948,72%90,88
T3 HMC2242,892653863,16%1298,27
Churchill I5414,033833751,35%710,62
VK 30.01 (H)5537,444363650,00%1231,95
M2 Medium Tank352,58993644,44%37,62
T9591661,237333545,71%1252,81
T110E3101240,365473348,48%676,08
T57 Heavy101418,666083240,63%831,80
Object 268 Version V 101254,104843145,16%659,19
D23108,361702860,71%335,72
Bat.-Châtillon 12 t8110,643722850,00%132,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5445,563962751,85%1093,55
B1494,231542646,15%64,31
Vickers Medium Mk. III361,161072544,00%28,94
Churchill VII6820,586012450,00%1366,35
T-26266,641102236,36%69,94
AMX 383155,672942142,86%332,24
VK 30.02 (M)6753,146082171,43%1474,59
Pawlack Tank6885,105552147,62%1380,52
Marder II379,95902030,00%0,52
StuG IV 5415,903502055,00%929,24
ARL 446869,115731942,11%1519,89
Konštrukta T-34/1007835,115421844,44%1145,39
Vickers Medium Mk. II247,821081735,29%0,00
Renault FT175,121431741,18%199,87
M24E2 Super Chaffee 6307,882441618,75%565,15
Pz.Kpfw. III Ausf. J4438,804511566,67%1322,13
Leichttraktor162,931421457,14%191,13
Pz.Kpfw. II2121,541671330,77%271,84
M8A14279,921921266,67%681,09
Black Prince II 7843,756601233,33%874,92
Object 268101234,734971154,55%749,93
SMV CC-64 Vipera 8997,646461145,45%923,18
T2 Medium Tank2119,901981050,00%491,76
Rheinmetall Skorpion G 8721,804081030,00%471,33
MS-1173,78164955,56%264,19
Renault UE 57355,22131933,33%0,84
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6265,78280955,56%509,80
Nergal 81260,11581944,44%1215,63
Fantôme 9933,22628966,67%853,86
D1243,75146850,00%89,01
Stitch 81223,75452837,50%984,68
LTP 3109,75178850,00%354,89
Panzerjäger I2137,43232771,43%557,65
GSOR the TANK 91064,17665650,00%991,24
BT-2251,20156520,00%3,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5434,40295540,00%775,49
Vickers Medium Mk. I176,25121450,00%236,84
Pz.Kpfw. II Luchs438,0066425,00%0,00
AMX ELC 901 6125,004444100,00%290,50
BT-74119,00183366,67%387,89
Hotchkiss H35238,671083100,00%261,00
Pz.Sfl. IC 4188,00332366,67%525,91
M3 Stuart3432,00390250,00%2136,53
Type 95 Ha-Go2114,504732100,00%521,59
Renault NC-311132,50356250,00%596,87
Pz.Kpfw. 38 (t)333,006820,00%0,00
SU-182299,00174250,00%1849,73
Renault FT AC260,001442100,00%261,00
Object 430 Version II9449,00545250,00%248,15
T18 HMC3113,502162100,00%479,80
Gabler’s Destroyer 5508,0030820,00%1269,49
Windhund 8868,00366250,00%773,35
T1E6 2121,001672100,00%564,39
Renault Otsu133,003401100,00%261,00
M2 Light20,003110,00%0,00
Ikv 90 Typ B71153,0020510,00%1502,70
AT-120,00771100,00%261,00
Strv m/31 3718,004011100,00%1899,37
Leopard Prototyp A90,006541100,00%261,00
M-IV-Y 81419,0046410,00%1094,18

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.03.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.03.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.09.2013
Opuścił klan: 29.03.2024