AZOVHimars

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 26.03.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew12957000
Ø Poziom7,890,000,000,00
Zwycięstwa662551,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki614847,45%00,00%00,00%00,00%
Remisy1841,42%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy264020,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi101820,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,990,000,000,00
Wykryte pojazdy138531,0700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.228,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy53270,4100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy44930,3500,0000,0000,00
Doświadczenie598,430,000,000,00
WN71082,200,000,000,00
WN81461,770,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew12957
Ø Poziom7,89
Zwycięstwa662551,13%
Porażki614847,45%
Remisy1841,42%
Przetrwane bitwy264020,38%
Zniszczone czołgi101820,79
Zniszczonych/zgonów0,99
Wykryte pojazdy138531,07
Zadane uszkodzenia1.228,04
Punkty zajęcia bazy53270,41
Punkty obrony bazy44930,35
Doświadczenie598,43
WN71082,20
WN81461,77
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew92000
Zwycięstwa4852,17%00,00%00,00%00,00%
Porażki4346,74%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2729,35%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi380,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,580,000,000,00
Wykryte pojazdy961,0400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.511,820,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2522,7400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy510,5500,0000,0000,00
Doświadczenie688,580,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew92
Zwycięstwa4852,17%
Porażki4346,74%
Remisy11,09%
Przetrwane bitwy2729,35%
Zniszczone czołgi380,41
Zniszczonych/zgonów0,58
Wykryte pojazdy961,04
Zadane uszkodzenia1.511,82
Punkty zajęcia bazy2522,74
Punkty obrony bazy510,55
Doświadczenie688,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy33,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia590,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie83,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy33,00
Zadane uszkodzenia590,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie83,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew34000
Zwycięstwa1441,18%00,00%00,00%00,00%
Porażki2058,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1235,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi210,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,950,000,000,00
Wykryte pojazdy260,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.083,710,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy341,0000,0000,0000,00
Doświadczenie500,180,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew34
Zwycięstwa1441,18%
Porażki2058,82%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1235,29%
Zniszczone czołgi210,62
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy260,76
Zadane uszkodzenia1.083,71
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy341,00
Doświadczenie500,18
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew161000
Zwycięstwa8250,93%00,00%00,00%00,00%
Porażki7747,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,24%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4829,81%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi950,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,840,000,000,00
Wykryte pojazdy1410,8800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia717,020,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3982,4700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1470,9100,0000,0000,00
Doświadczenie496,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew161
Zwycięstwa8250,93%
Porażki7747,83%
Remisy21,24%
Przetrwane bitwy4829,81%
Zniszczone czołgi950,59
Zniszczonych/zgonów0,84
Wykryte pojazdy1410,88
Zadane uszkodzenia717,02
Punkty zajęcia bazy3982,47
Punkty obrony bazy1470,91
Doświadczenie496,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew14000
Zwycięstwa321,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki1178,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy17,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,1400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,150,000,000,00
Wykryte pojazdy191,3600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.112,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy70,5000,0000,0000,00
Doświadczenie367,640,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew14
Zwycięstwa321,43%
Porażki1178,57%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy17,14%
Zniszczone czołgi20,14
Zniszczonych/zgonów0,15
Wykryte pojazdy191,36
Zadane uszkodzenia1.112,57
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy70,50
Doświadczenie367,64
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (139)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T499873,24506127850,63%1218,65
M41 Walker Bulldog8884,0758373253,42%1777,02
Churchill III 5638,8463552156,05%1582,72
IS-7101854,4669648647,33%1359,15
WZ-120-1G FT 81655,6581445254,20%1826,05
T54E191603,6155543153,60%1636,25
T-1091727,0160435650,84%1699,83
T57 Heavy102002,7657235647,75%1464,20
IS-381362,5358631956,43%1652,19
Konštrukta T-34/1007908,5444229352,56%1420,36
Grille 15102235,7863826750,19%1567,38
T376569,1053925950,58%1671,73
Sturer Emil7794,6238124153,53%1066,64
TVP VTU Koncept8843,1741522744,05%929,74
Strv 103-091559,4861121950,23%1275,76
Rhm.-Borsig Waffenträger81384,8552621748,85%1281,59
Strv S1 81377,8358421749,31%1456,53
TVP T 50/51101821,5366321546,05%1358,57
M24 Chaffee5388,4751421344,13%1353,49
Škoda T 5091557,5072220949,76%1368,87
Waffenträger auf Pz. IV91789,3174418458,70%1537,78
IS71053,1265518258,24%1509,13
Ikv 90 Typ B7877,0046217945,81%1180,02
TNH T Vz. 5192001,7194516561,21%1954,61
Rheinmetall Skorpion 81757,2571316551,52%1808,37
AMX M4 mle. 49 Liberté 81288,9680315747,77%1511,59
UDES 0381262,1560415552,26%1407,70
Vz. 55102366,2470615244,08%1698,22
Type 6191926,5778615046,67%1829,71
Škoda T 256598,3942413851,45%1002,24
Nashorn6576,0127311443,86%772,43
KV-856805,5647311259,82%1472,07
Progetto C50 mod. 6691853,3871710952,29%1710,43
M2 Light2306,1042110853,70%1647,89
Ikv 65 Alt II6756,6141910244,12%1276,38
M415397,3130510160,40%659,03
STA-181236,087069654,17%1526,76
M40/M438870,255439644,79%800,14
GSOR 3301 AVR FS9568,096238943,82%627,91
TNH 105/100081193,097188643,02%1254,21
Object 277102359,678318354,22%2182,93
Löwe 81195,287548342,17%1288,20
Maus101826,358708256,10%1326,22
Conqueror92015,579108158,02%1997,71
Strv 103B102278,566357940,51%1463,37
M127649,865177746,75%647,16
T110E5102076,709437761,04%1602,02
KV-15647,306277766,23%1514,63
Type 6891739,968357554,67%1457,79
Ikv 1035570,003547347,95%1440,22
A-4471117,677797364,38%1936,07
Caernarvon81515,179247057,14%1926,05
FV215b (183) 101647,805096933,33%970,42
Char Futur 4 91922,806736943,48%1624,83
King Tiger (Captured) 71150,076686851,47%1412,99
Caliban 81323,636266753,73%1450,02
Type 71102406,169556459,38%1780,24
Škoda T 245383,464275745,61%970,01
STB-1101959,267935752,63%1555,10
T9591331,297455653,57%923,17
A-436537,444965250,00%941,51
T-345435,243135056,00%1173,78
Pz.Sfl. IVc5456,162574948,98%905,51
KV-1S6471,475484955,10%830,46
Vz. 44-17914,116154537,78%991,75
LTP 3325,845134564,44%2091,00
Primo Victoria 81021,677784358,14%1281,59
Type 5781645,058664252,38%1887,71
P.435467,533784045,00%1056,51
Churchill I5467,215143860,53%1017,43
KV-26825,506023844,74%1458,70
Progetto CC55 mod. 5481430,698403655,56%1533,23
Pz.Kpfw. II Luchs4347,564653655,56%1513,36
Lorraine 40 t 81178,287023652,78%1308,11
P.43 bis6938,376033540,00%1650,66
AMX 50 Foch (155) 101628,724583234,38%872,42
Achilles6787,135463253,13%1442,75
Churchill VII6661,454512934,48%884,83
Sav m/434473,543492846,43%1544,12
Marder 38T4327,642742860,71%817,23
Manticore10612,114752853,57%583,67
KR-1112296,748672744,44%1310,14
Super Conqueror101946,097032334,78%1282,49
P26/404446,273732240,91%1180,08
Type 4 Chi-To6654,194542142,86%1042,78
T-804337,334552180,95%1423,85
Object 703 Version II 81277,487122128,57%1045,30
Carro d'assalto P.8871378,408912050,00%1907,43
M36 Jackson6901,204882035,00%1436,57
Matilda4340,833961855,56%927,13
Type 3 Chi-Nu5565,063821844,44%1505,96
SDP 44 Burza61238,415881729,41%2048,26
T-284416,005311668,75%1527,05
Ikv 723251,472001540,00%516,65
Rinoceronte102349,737451546,67%1660,48
Type 4 Ju-To71085,607601566,67%1475,45
ST vz. 394385,504331442,86%1342,23
Type 5 Chi-Ri7858,215151485,71%1329,70
Kanonenjagdpanzer 105 81271,625941338,46%1129,60
Vickers Medium Mk. III3269,923541258,33%1105,10
Type 3 Ju-Nu6763,506761266,67%1119,92
Lansen C 8991,005041241,67%1063,24
StuG IV 5449,832131233,33%999,40
T803111632,367851145,45%861,89
LT vz. 383293,503771030,00%1219,62
Pz.Kpfw. I Ausf. C3339,503801070,00%1998,88
T-703300,604251060,00%1321,31
Type 63 81431,406881030,00%1440,99
Challenger71054,00820988,89%1750,66
Type 97 Chi-Ha3596,43379785,71%2458,68
M446261,00184728,57%139,24
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6354,71317742,86%592,80
Taschenratte112132,71675742,86%988,39
T-29 3220,71242757,14%694,42
IS-3A 81307,71614728,57%1076,98
M15/423322,20442560,00%1009,84
Type 1 Chi-He4490,40243520,00%1407,31
AT 25379,60321520,00%636,21
Waffenträger auf E 10010899,40567560,00%518,40
Type 5 Ka-Ri 8693,00446540,00%331,93
Tetrarch 2179,80277560,00%890,90
T-463218,50332450,00%826,42
Covenanter5390,7523840,00%1094,48
Vickers Medium Mk. II2101,00141333,33%229,05
Cruiser Mk. IV4870,00704366,67%3212,41
SMV CC-64 Vipera 81708,67778333,33%1818,96
Cromwell B 687,67189333,33%0,00
T28 Concept 7857,67616366,67%1195,95
43 M. Toldi III 3159,333563100,00%841,80
L6/40262,50180250,00%83,60
MS-11194,503472100,00%1380,31
Valentine AT4398,5018020,00%902,01
T-50-2 6536,50458250,00%1428,94
Heavy Tank No. VI 6204,00230250,00%148,93
T-44-100 8371,00563250,00%254,06
LT vz. 352291,006591100,00%1971,47
T-60236,001981100,00%261,00
Obsidian 8855,007331100,00%1034,22
Dicker Max 6317,0014410,00%223,87

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 26.03.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.03.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.09.2022
Opuścił klan: 16.12.2022