ANSOUIS

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.06.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew70497187432
Ø Poziom7,458,008,118,39
Zwycięstwa3399748,22%1100,00%3540,23%19244,44%
Porażki3569550,63%00,00%5057,47%23153,47%
Remisy8051,14%00,00%22,30%92,08%
Przetrwane bitwy2039428,93%1100,00%2731,03%12528,94%
Zniszczone czołgi498110,7133,00580,672690,62
Zniszczonych/zgonów0,990,000,970,88
Wykryte pojazdy477000,6800,00180,212140,50
Zadane uszkodzenia849,282.278,001.091,631.069,36
Punkty zajęcia bazy1191841,6900,00720,836561,52
Punkty obrony bazy325480,4600,0000,0040,01
Doświadczenie450,16848,00430,33437,05
WN7845,102530,31643,08687,29
WN8989,053307,35836,66909,55
Ogółem
Ilość bitew70497
Ø Poziom7,45
Zwycięstwa3399748,22%
Porażki3569550,63%
Remisy8051,14%
Przetrwane bitwy2039428,93%
Zniszczone czołgi498110,71
Zniszczonych/zgonów0,99
Wykryte pojazdy477000,68
Zadane uszkodzenia849,28
Punkty zajęcia bazy1191841,69
Punkty obrony bazy325480,46
Doświadczenie450,16
WN7845,10
WN8989,05
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew1
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa1100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%
Zniszczone czołgi33,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia2.278,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie848,00
WN72530,31
WN83307,35
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew87
Ø Poziom8,11
Zwycięstwa3540,23%
Porażki5057,47%
Remisy22,30%
Przetrwane bitwy2731,03%
Zniszczone czołgi580,67
Zniszczonych/zgonów0,97
Wykryte pojazdy180,21
Zadane uszkodzenia1.091,63
Punkty zajęcia bazy720,83
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie430,33
WN7643,08
WN8836,66
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew432
Ø Poziom8,39
Zwycięstwa19244,44%
Porażki23153,47%
Remisy92,08%
Przetrwane bitwy12528,94%
Zniszczone czołgi2690,62
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy2140,50
Zadane uszkodzenia1.069,36
Punkty zajęcia bazy6561,52
Punkty obrony bazy40,01
Doświadczenie437,05
WN7687,29
WN8909,55
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew278000
Zwycięstwa9734,89%00,00%00,00%00,00%
Porażki16559,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy165,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8430,22%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1330,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,690,000,000,00
Wykryte pojazdy2080,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.381,300,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1980,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4401,5800,0000,0000,00
Doświadczenie420,220,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew278
Zwycięstwa9734,89%
Porażki16559,35%
Remisy165,76%
Przetrwane bitwy8430,22%
Zniszczone czołgi1330,48
Zniszczonych/zgonów0,69
Wykryte pojazdy2080,75
Zadane uszkodzenia1.381,30
Punkty zajęcia bazy1980,71
Punkty obrony bazy4401,58
Doświadczenie420,22
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew116000
Zwycięstwa3933,62%00,00%00,00%00,00%
Porażki6757,76%00,00%00,00%00,00%
Remisy108,62%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3227,59%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi490,4200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,580,000,000,00
Wykryte pojazdy940,8100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia747,180,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3252,8000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1181,0200,0000,0000,00
Doświadczenie395,830,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew116
Zwycięstwa3933,62%
Porażki6757,76%
Remisy108,62%
Przetrwane bitwy3227,59%
Zniszczone czołgi490,42
Zniszczonych/zgonów0,58
Wykryte pojazdy940,81
Zadane uszkodzenia747,18
Punkty zajęcia bazy3252,80
Punkty obrony bazy1181,02
Doświadczenie395,83
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6000
Zwycięstwa233,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki466,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy30,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia497,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie255,170,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6
Zwycięstwa233,33%
Porażki466,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi30,50
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy30,50
Zadane uszkodzenia497,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie255,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3975000
Zwycięstwa192948,53%00,00%00,00%00,00%
Porażki204651,47%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy124131,22%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20440,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy42551,0700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia913,300,000,000,00
Punkty zajęcia bazy64831,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy140633,5400,0000,0000,00
Doświadczenie584,030,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3975
Zwycięstwa192948,53%
Porażki204651,47%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy124131,22%
Zniszczone czołgi20440,51
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy42551,07
Zadane uszkodzenia913,30
Punkty zajęcia bazy64831,63
Punkty obrony bazy140633,54
Doświadczenie584,03
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew12494027113
Zwycięstwa502940,25%00,00%1037,04%3430,09%
Porażki716957,38%00,00%1762,96%7969,91%
Remisy2962,37%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy329626,38%00,00%311,11%2017,70%
Zniszczone czołgi53570,4300,0090,33390,35
Zniszczonych/zgonów0,580,000,380,42
Wykryte pojazdy197601,5800,00511,892031,80
Zadane uszkodzenia834,460,001.038,37979,08
Punkty zajęcia bazy307752,4600,0000,00960,85
Punkty obrony bazy299542,4000,001003,705314,70
Doświadczenie429,920,00467,41374,35
Ogółem
Ilość bitew12494
Zwycięstwa502940,25%
Porażki716957,38%
Remisy2962,37%
Przetrwane bitwy329626,38%
Zniszczone czołgi53570,43
Zniszczonych/zgonów0,58
Wykryte pojazdy197601,58
Zadane uszkodzenia834,46
Punkty zajęcia bazy307752,46
Punkty obrony bazy299542,40
Doświadczenie429,92
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew27
Zwycięstwa1037,04%
Porażki1762,96%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy311,11%
Zniszczone czołgi90,33
Zniszczonych/zgonów0,38
Wykryte pojazdy511,89
Zadane uszkodzenia1.038,37
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy1003,70
Doświadczenie467,41
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew113
Zwycięstwa3430,09%
Porażki7969,91%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2017,70%
Zniszczone czołgi390,35
Zniszczonych/zgonów0,42
Wykryte pojazdy2031,80
Zadane uszkodzenia979,08
Punkty zajęcia bazy960,85
Punkty obrony bazy5314,70
Doświadczenie374,35

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1668000
Zwycięstwa59735,79%00,00%00,00%00,00%
Porażki104262,47%00,00%00,00%00,00%
Remisy291,74%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy41925,12%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7450,4500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,600,000,000,00
Wykryte pojazdy20211,2100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.405,510,000,000,00
Punkty zajęcia bazy13270,8000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy15840,9500,0000,0000,00
Doświadczenie505,070,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1668
Zwycięstwa59735,79%
Porażki104262,47%
Remisy291,74%
Przetrwane bitwy41925,12%
Zniszczone czołgi7450,45
Zniszczonych/zgonów0,60
Wykryte pojazdy20211,21
Zadane uszkodzenia1.405,51
Punkty zajęcia bazy13270,80
Punkty obrony bazy15840,95
Doświadczenie505,07
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (200)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Rheinmetall Skorpion G 81072,68530648947,91%1060,05
Dicker Max 6689,60381462648,79%1223,98
Pz.Kpfw. III/IV5338,25263378349,96%849,49
105 leFH18B2 5812,08482370954,49%1758,12
Jagdpanther II81119,43431336448,57%1151,96
Bat.-Châtillon 155 58101112,91527331751,13%902,56
G.W. E 100101212,00501245646,70%998,09
G.W. Panther7953,68367214149,46%1261,05
ShPTK-TVP 100 81076,44533164847,39%1009,79
ELC EVEN 90 8488,49486134748,48%785,47
FV3046559,75359126547,83%903,75
KV-2 (R) 6610,58478124449,20%893,39
Jagdtiger91375,67430113146,15%1082,18
Strv 103B101461,30561105646,50%897,44
G.W. Tiger91148,90389103448,36%1183,43
FV2078860,1556595045,68%971,70
M36 Jackson6816,0943888649,32%1373,08
Lorraine 155 mle. 518936,4157081549,08%1042,71
M10 RBFM 5727,4160573755,63%1504,90
E 759896,4144072046,25%622,61
E 509936,7838769341,70%671,05
UDES 0381066,4453969145,30%1100,96
G.W. Tiger (P)81026,7940866847,01%1305,15
Panther II8619,3636463948,98%650,80
Spähpanzer Ru 2519515,5447562244,05%532,22
Panther7581,4334262147,34%765,51
StuG IV 5367,9629962144,28%783,17
Panther mit 8,8 cm L/71 8845,8657059346,88%933,35
Hummel6918,6532258950,42%1524,29
Tiger II8919,8040358746,17%932,63
Strv 107-12111771,7462858149,05%976,43
Strv 103-091205,6449755946,33%921,85
Jagdpanzer IV6611,4141155853,76%1122,40
Panhard EBR 75 (FL 10) 8544,0050753346,15%730,16
Jagdpanther7848,8437149045,92%1081,20
AMX 13 F3 AM6692,9251343852,51%1019,55
FV380591033,5160442746,60%1031,74
E 50 Ausf. M101138,6541140741,28%680,60
VK 28.016212,1931939944,86%378,19
StuG III Ausf. G5445,5022739747,61%988,06
Sturmpanzer II4316,3918239050,26%1090,77
E 100101242,6756038444,01%781,89
P.44 Pantera8777,6256938146,98%837,25
WZ-120-1G FT 81094,1451237453,74%1203,70
Jagdpanzer E 100101408,4346436644,54%879,05
Kampfpanzer 07 RH 8826,6248834946,70%877,70
Type 5 Heavy101151,7950934046,18%607,85
M14/412391,5424433450,90%1489,62
Bat.-Châtillon Bourrasque 8849,0546731945,14%790,28
Bat.-Châtillon 25 t101097,1444330040,67%661,82
Progetto M35 mod. 46 8915,2744229247,26%918,48
LTTB8441,8537129044,48%557,50
VK 30.01 (H)5400,5427128653,15%842,97
T-109910,1459728045,00%687,29
Type 64 6449,6645527746,21%980,63
Bat.-Châtillon 155 559946,2659927348,72%864,17
Crusader 5.5-in. SP7710,2337626948,70%1010,48
AMX Chasseur de chars 8626,1942526347,15%653,23
Spähpanzer SP I C7468,4444624046,25%708,15
Object 252U Defender 8939,3762123851,68%906,61
Ares 758798,9661223148,48%750,17
T-549764,4241522743,61%542,12
SDP wz 66 Grom 8940,9558621448,13%751,23
T-34-85M 6669,6155021251,42%999,49
Ikv 65 Alt II6522,8936320150,25%886,80
Panhard AML Lynx 6x68416,6250619846,97%540,50
VK 30.02 (M)6498,9748519753,30%910,80
Prototipo Standard B9964,0954619544,10%697,93
M66866,7052619149,74%1358,56
P.43 ter7628,2053619150,26%896,69
T26E5 Patriot 8734,4856918946,03%708,47
Ikv 90 Typ B7709,0553418846,81%915,36
Bat.-Châtillon 25 t AP9816,9541618445,65%602,07
T110E5101357,7169818448,91%890,65
IS-7101212,2154117541,14%698,56
Caernarvon Action X 8833,7552916847,62%831,05
Ikv 1035303,8428516459,15%737,43
CS-538608,5137816235,80%523,56
Object 14010992,3546915849,37%638,85
Ares 859960,5857915845,57%683,61
SFAC 105 81107,2139815840,51%781,05
IS-38671,2153415641,03%546,86
Hotchkiss EBR7415,8545815149,67%755,76
T28 Concept 7808,8053015149,67%1086,74
Conqueror Gun Carriage101222,4748615040,67%980,72
Pz.Kpfw. III Ausf. J487,5315514850,68%99,22
T110E3101063,7348214346,85%551,82
KV-1SA 5523,2843814045,00%937,81
Vz. 68 Squall 8457,4448214052,86%661,57
Super Hellcat 7905,9453713951,08%1263,97
KR-1111657,2080713349,62%939,39
Object 268 Version 4101115,7048613136,64%501,75
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4236,2217313049,23%490,50
CS-6310974,3452113043,85%529,36
T803111512,6867613036,15%696,38
ISU-122-2 8944,7450912544,80%756,68
Pz.Kpfw. III Ausf. E3118,5812912443,55%154,89
T959789,4444612343,90%369,94
Lorraine 155 mle. 507678,7146512240,98%705,29
VK 16.02 Leopard5187,1522611736,75%326,63
P.43 bis6382,2241711651,72%573,98
Cromwell B 6417,3741611545,22%575,14
O-Ho8500,6740211242,86%301,13
Bishop5436,8029811151,35%976,89
Panhard AMD 178B6310,1739711155,86%784,26
HWK 128459,2646110946,79%618,44
SU-1018696,8550210641,51%527,39
LTG7443,8835910540,00%625,56
T-50-2 6427,6947610350,49%1047,06
Ares 9010986,6149710043,00%481,47
IS7650,615199944,44%684,52
A-436379,944459854,08%623,67
Panhard EBR 10510566,225089750,52%481,90
Marder II3159,491368943,82%291,73
Type 4 Heavy9685,424768838,64%332,15
Object 277101477,896088544,71%1055,74
Pz.Kpfw. II Luchs4128,121978348,19%287,27
Panhard EBR 909478,195108338,55%423,83
Chi-Go 7802,904748351,81%821,11
CS-599748,684278246,34%499,68
T-100 LT10615,554517736,36%440,71
KV-137384,194347346,58%408,66
Panzerjäger I271,13986750,75%91,70
T207689,375996352,38%917,55
T288728,744886245,16%530,79
Windhund 81052,606176246,77%970,10
Object 2639691,205465947,46%404,40
leKpz Borkenkäfer11710,405235728,07%451,94
AMX ELC bis5228,213335648,21%611,51
Sav m/434240,203225457,41%639,18
P.435367,923965349,06%984,74
Birch Gun4301,912715337,74%1041,73
Bat.-Châtillon 12 t8380,894335352,83%563,16
Object 25791057,794295347,17%770,68
AMX 13 105 AM mle. 505350,963295250,00%605,01
CS-447603,253735246,15%679,71
T-345285,803494955,10%687,66
Sexton II3283,472894963,27%1455,57
P26/404240,832954740,43%459,87
Progetto M40 mod. 65101115,715304540,00%599,66
Pz.Kpfw. II259,451224238,10%0,56
Sturmpanzer I Bison3181,331443652,78%574,88
T-34 shielded 5395,663733557,14%943,74
T26E5 8720,266323461,76%823,87
B.U.G.I.6510,732763339,39%653,70
AMX 105 AM mle. 474264,522353330,30%677,87
T-448377,693093231,25%183,55
Pz.Kpfw. II Ausf. G3120,661833253,13%339,63
VK 36.01 (H)6545,575653060,00%903,24
Ikv 723231,271853036,67%466,10
MT-256322,102373030,00%677,77
Rheinmetall Panzerwagen10467,784772744,44%285,62
AMX 404177,163292564,00%663,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5406,203422556,00%827,67
M10 Wolverine5392,222222339,13%662,26
T-54 ltwt.9484,173072330,43%351,60
SU-1006222,053152147,62%176,46
O-Ni7722,254842030,00%647,78
AMX 13 757296,564361838,89%338,12
T-34-856413,413631752,94%720,77
M15/423211,572281464,29%635,11
Lorraine 39L AM3208,712651457,14%651,35
T-437379,003581435,71%300,40
O-I6709,156161361,54%1254,92
GSOR the TANK 9670,624311323,08%362,00
43 M. Toldi III 365,622161369,23%292,32
Pvlvv fm/422112,641431154,55%412,71
Leichttraktor126,18831127,27%0,00
M8A14591,553601181,82%1702,40
T-804346,305501080,00%1668,93
M-V-Y10945,33645944,44%456,72
Panzerwagen 39 3133,43191728,57%272,27
Loyd Gun Carriage2137,43162728,57%825,98
Stridsyxa 8872,86586742,86%604,27
SU-76M4322,60260540,00%683,46
T25 AT7460,20424560,00%508,29
LT-432 8207,60393540,00%97,79
Carro da Combattimento 45 t 10865,00320540,00%396,50
T-29 3142,25176425,00%223,45
M4A3E8 Sherman61302,33690333,33%3543,22
AMX 383256,336023100,00%1049,17
T6 Medium4677,33221333,33%1310,68
MKA 2240,67403366,67%972,32
TBT 9308,0021430,00%0,00
Strv fm/21195,509520,00%307,36
SU-855604,00384250,00%1140,75
Renault FT 75 BS2159,003472100,00%1040,80
SU-100M17761,508102100,00%1016,68
Patton the Tank 91015,50459250,00%770,76
T7 Combat Car 20,00165250,00%111,42
AMX ELC 901 6273,504892100,00%704,52
Vickers Medium Mk. I145,007110,00%3,10
TKS z n.k.m. 20 mm 299,002041100,00%505,25
L6/402307,004111100,00%1456,47
T1 Cunningham10,001510,00%0,00
Renault FT128,007210,00%0,00
MS-1194,009810,00%243,54
T-45 20,00410,00%0,00
L-60 2135,003511100,00%719,04
Fantôme 9725,007711100,00%598,51

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.06.2026
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 18.01.2026
Opuścił klan: 20.06.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.06.2025
Opuścił klan: 17.01.2026
Stopień: Podoficer
Dołączył: 02.06.2025
Opuścił klan: 10.06.2025
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 24.04.2025
Opuścił klan: 01.06.2025
Stopień: Kwatermistrz
Dołączył: 08.04.2025
Opuścił klan: 23.04.2025
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 12.10.2024
Opuścił klan: 07.04.2025
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 12.10.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.09.2024
Opuścił klan: 25.09.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.04.2024
Opuścił klan: 31.08.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.02.2024
Opuścił klan: 20.04.2024
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 18.12.2021
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 19.10.2022
Opuścił klan: 06.02.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.08.2021
Opuścił klan: 16.12.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.02.2020
Opuścił klan: 08.03.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.04.2020
Opuścił klan: 14.05.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 01.05.2022
Opuścił klan: 05.08.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.06.2020
Opuścił klan: 14.06.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 05.08.2019
Opuścił klan: 07.02.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 30.04.2019
Opuścił klan: 28.07.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.09.2022
Opuścił klan: 01.10.2022
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 15.06.2020
Opuścił klan: 31.03.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.10.2018
Opuścił klan: 30.03.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.07.2018
Opuścił klan: 03.09.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.09.2018
Opuścił klan: 16.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.04.2019
Opuścił klan: 22.04.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.09.2017
Opuścił klan: 23.12.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.06.2017
Opuścił klan: 20.08.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.06.2017
Opuścił klan: 10.06.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.05.2017
Opuścił klan: 02.06.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.12.2016
Opuścił klan: 04.04.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.11.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.07.2016
Opuścił klan: 06.09.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.03.2016
Opuścił klan: 25.04.2016