| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grille 15 | 10 | 1134,90 | 506 | 81 | 46,91% | 586,79 | |||||
| ST-II | 10 | 1249,40 | 544 | 63 | 41,27% | 702,11 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 591,24 | 294 | 63 | 46,03% | 1135,27 | |||||
| Panther | 7 | 635,50 | 508 | 62 | 46,77% | 800,97 | |||||
| O-Ni | 7 | 909,10 | 604 | 62 | 58,06% | 1119,63 | |||||
| O-Ho | 8 | 1332,15 | 646 | 61 | 52,46% | 1582,37 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1108,44 | 514 | 59 | 44,07% | 716,58 | |||||
| O-I | 6 | 934,65 | 535 | 57 | 50,88% | 1532,17 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 402,96 | 368 | 55 | 52,73% | 1119,56 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 662,33 | 440 | 49 | 40,82% | 1887,79 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1586,87 | 831 | 47 | 55,32% | 1537,64 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 532,49 | 494 | 47 | 48,94% | 901,04 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 669,71 | 433 | 45 | 55,56% | 2502,97 | |||||
| Object 252U | 8 | 811,93 | 508 | 44 | 45,45% | 634,03 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 432,80 | 334 | 35 | 37,14% | 903,67 | |||||
| Panther II | 8 | 694,15 | 424 | 33 | 36,36% | 576,08 | |||||
| Strv 74 | 6 | 581,09 | 438 | 32 | 50,00% | 895,06 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 515,72 | 444 | 29 | 48,28% | 326,55 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 292,17 | 234 | 24 | 37,50% | 245,18 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 430,90 | 312 | 21 | 42,86% | 1298,57 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 384,19 | 304 | 21 | 38,10% | 642,14 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 802,84 | 476 | 19 | 47,37% | 963,05 | |||||
| Fantôme | 9 | 1144,32 | 591 | 19 | 52,63% | 911,77 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 503,63 | 583 | 19 | 47,37% | 1336,19 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 199,72 | 294 | 18 | 66,67% | 964,13 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 376,67 | 264 | 18 | 44,44% | 1548,52 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 353,29 | 310 | 17 | 58,82% | 841,85 | |||||
| Valentine AT | 4 | 226,94 | 192 | 17 | 41,18% | 424,10 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 693,76 | 480 | 17 | 47,06% | 483,54 | |||||
| BT-5 | 3 | 293,88 | 168 | 16 | 31,25% | 476,75 | |||||
| Nergal | 8 | 808,67 | 465 | 15 | 40,00% | 574,25 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 1001,60 | 678 | 15 | 60,00% | 2231,44 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 235,23 | 295 | 13 | 38,46% | 336,44 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 195,85 | 237 | 13 | 53,85% | 395,85 | |||||
| T-150 | 6 | 735,83 | 439 | 12 | 33,33% | 1080,49 | |||||
| Lago | 4 | 515,27 | 395 | 11 | 45,45% | 1716,64 | |||||
| Valentine | 3 | 547,91 | 431 | 11 | 63,64% | 2544,29 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 319,80 | 313 | 10 | 50,00% | 685,06 | |||||
| Chi-Go | 7 | 647,00 | 560 | 10 | 60,00% | 672,87 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 391,78 | 356 | 9 | 55,56% | 1548,19 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 742,11 | 571 | 9 | 66,67% | 1299,08 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 350,13 | 333 | 8 | 62,50% | 1330,85 | |||||
| AT 2 | 5 | 450,75 | 435 | 8 | 62,50% | 1173,96 | |||||
| KV-3 | 7 | 966,67 | 513 | 6 | 16,67% | 973,76 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 347,17 | 201 | 6 | 16,67% | 870,85 | |||||
| MS-1 | 1 | 579,60 | 507 | 5 | 80,00% | 4782,70 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 302,20 | 285 | 5 | 60,00% | 1489,08 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 415,40 | 311 | 5 | 60,00% | 2400,76 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 322,80 | 241 | 5 | 40,00% | 836,09 | |||||
| Pudel | 6 | 1031,75 | 622 | 4 | 50,00% | 2224,56 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 228,25 | 144 | 4 | 50,00% | 806,26 | |||||
| Nashorn | 6 | 535,75 | 302 | 4 | 50,00% | 686,48 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 328,75 | 236 | 4 | 50,00% | 376,52 | |||||
| B1 | 4 | 271,25 | 377 | 4 | 75,00% | 772,63 | |||||
| IS-2-II | 8 | 726,00 | 303 | 4 | 25,00% | 489,71 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 225,00 | 198 | 4 | 75,00% | 1140,19 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 595,33 | 844 | 3 | 100,00% | 928,38 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 753,33 | 627 | 3 | 66,67% | 6333,11 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 325,67 | 174 | 3 | 0,00% | 1295,01 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 727,00 | 352 | 3 | 33,33% | 4235,89 | |||||
| Matilda | 4 | 325,50 | 156 | 2 | 0,00% | 642,86 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1088,00 | 433 | 2 | 0,00% | 579,18 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 125,00 | 413 | 1 | 0,00% | 225,86 | |||||
| T14 | 5 | 547,00 | 249 | 1 | 0,00% | 788,95 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 230,00 | 180 | 1 | 0,00% | 118,12 | |||||
| TOG II* | 6 | 904,00 | 356 | 1 | 0,00% | 1502,95 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 176,00 | 159 | 1 | 0,00% | 533,62 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 86,00 | 147 | 1 | 100,00% | 464,19 |
666oooohn
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 1376 | 0 | 87 | 188 | ||||
| Ø Poziom | 6,34 | 0,00 | 7,31 | 7,21 | ||||
| Zwycięstwa | 658 | 47,82% | 0 | 0,00% | 44 | 50,57% | 95 | 50,53% |
| Porażki | 705 | 51,24% | 0 | 0,00% | 43 | 49,43% | 92 | 48,94% |
| Remisy | 13 | 0,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 0,53% |
| Przetrwane bitwy | 261 | 18,97% | 0 | 0,00% | 17 | 19,54% | 33 | 17,55% |
| Zniszczone czołgi | 874 | 0,64 | 0 | 0,00 | 48 | 0,55 | 109 | 0,58 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,78 | 0,00 | 0,69 | 0,70 | ||||
| Wykryte pojazdy | 969 | 0,70 | 0 | 0,00 | 73 | 0,84 | 153 | 0,81 |
| Zadane uszkodzenia | 744,00 | 0,00 | 980,80 | 878,40 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 3202 | 2,33 | 0 | 0,00 | 70 | 0,80 | 167 | 0,89 |
| Punkty obrony bazy | 386 | 0,28 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 458,33 | 0,00 | 617,48 | 553,86 | ||||
| WN7 | 829,75 | 0,00 | 854,94 | 826,89 | ||||
| WN8 | 948,16 | 0,00 | 1042,31 | 941,14 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 1376 | |
| Ø Poziom | 6,34 | |
| Zwycięstwa | 658 | 47,82% |
| Porażki | 705 | 51,24% |
| Remisy | 13 | 0,94% |
| Przetrwane bitwy | 261 | 18,97% |
| Zniszczone czołgi | 874 | 0,64 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,78 | |
| Wykryte pojazdy | 969 | 0,70 |
| Zadane uszkodzenia | 744,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 3202 | 2,33 |
| Punkty obrony bazy | 386 | 0,28 |
| Doświadczenie | 458,33 | |
| WN7 | 829,75 | |
| WN8 | 948,16 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 87 | |
| Ø Poziom | 7,31 | |
| Zwycięstwa | 44 | 50,57% |
| Porażki | 43 | 49,43% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 17 | 19,54% |
| Zniszczone czołgi | 48 | 0,55 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,69 | |
| Wykryte pojazdy | 73 | 0,84 |
| Zadane uszkodzenia | 980,80 | |
| Punkty zajęcia bazy | 70 | 0,80 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 617,48 | |
| WN7 | 854,94 | |
| WN8 | 1042,31 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 188 | |
| Ø Poziom | 7,21 | |
| Zwycięstwa | 95 | 50,53% |
| Porażki | 92 | 48,94% |
| Remisy | 1 | 0,53% |
| Przetrwane bitwy | 33 | 17,55% |
| Zniszczone czołgi | 109 | 0,58 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,70 | |
| Wykryte pojazdy | 153 | 0,81 |
| Zadane uszkodzenia | 878,40 | |
| Punkty zajęcia bazy | 167 | 0,89 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 553,86 | |
| WN7 | 826,89 | |
| WN8 | 941,14 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 2 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 638,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 109,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 2 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 2 | 100,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 2 | 1,00 |
| Zadane uszkodzenia | 638,50 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 109,50 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen