2KaH

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.05.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew549380528
Ø Poziom8,170,009,4010,21
Zwycięstwa2824851,42%00,00%360,00%1864,29%
Porażki2597447,28%00,00%240,00%1035,71%
Remisy7161,30%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1292823,53%00,00%120,00%621,43%
Zniszczone czołgi491990,9000,0051,00281,00
Zniszczonych/zgonów1,170,001,251,27
Wykryte pojazdy737771,3400,0040,80270,96
Zadane uszkodzenia1.282,710,001.350,201.778,79
Punkty zajęcia bazy485910,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy303880,5500,0000,00240,86
Doświadczenie663,390,00840,40884,89
WN71184,280,001125,111300,94
WN81525,210,001873,152074,29
Ogółem
Ilość bitew54938
Ø Poziom8,17
Zwycięstwa2824851,42%
Porażki2597447,28%
Remisy7161,30%
Przetrwane bitwy1292823,53%
Zniszczone czołgi491990,90
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy737771,34
Zadane uszkodzenia1.282,71
Punkty zajęcia bazy485910,88
Punkty obrony bazy303880,55
Doświadczenie663,39
WN71184,28
WN81525,21
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew5
Ø Poziom9,40
Zwycięstwa360,00%
Porażki240,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy120,00%
Zniszczone czołgi51,00
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy40,80
Zadane uszkodzenia1.350,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie840,40
WN71125,11
WN81873,15
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew28
Ø Poziom10,21
Zwycięstwa1864,29%
Porażki1035,71%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy621,43%
Zniszczone czołgi281,00
Zniszczonych/zgonów1,27
Wykryte pojazdy270,96
Zadane uszkodzenia1.778,79
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy240,86
Doświadczenie884,89
WN71300,94
WN82074,29
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew248000
Zwycięstwa12650,81%00,00%00,00%00,00%
Porażki11345,56%00,00%00,00%00,00%
Remisy93,63%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9036,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1450,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,920,000,000,00
Wykryte pojazdy3081,2400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.544,150,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4011,6200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1900,7700,0000,0000,00
Doświadczenie715,780,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew248
Zwycięstwa12650,81%
Porażki11345,56%
Remisy93,63%
Przetrwane bitwy9036,29%
Zniszczone czołgi1450,58
Zniszczonych/zgonów0,92
Wykryte pojazdy3081,24
Zadane uszkodzenia1.544,15
Punkty zajęcia bazy4011,62
Punkty obrony bazy1900,77
Doświadczenie715,78
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew58000
Zwycięstwa2746,55%00,00%00,00%00,00%
Porażki2950,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy23,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1525,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi300,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,700,000,000,00
Wykryte pojazdy701,2100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia822,590,000,000,00
Punkty zajęcia bazy871,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy691,1900,0000,0000,00
Doświadczenie483,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew58
Zwycięstwa2746,55%
Porażki2950,00%
Remisy23,45%
Przetrwane bitwy1525,86%
Zniszczone czołgi300,52
Zniszczonych/zgonów0,70
Wykryte pojazdy701,21
Zadane uszkodzenia822,59
Punkty zajęcia bazy871,50
Punkty obrony bazy691,19
Doświadczenie483,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew27000
Zwycięstwa1140,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki1659,26%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy518,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi130,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,590,000,000,00
Wykryte pojazdy190,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia355,410,000,000,00
Punkty zajęcia bazy291,0700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie321,930,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew27
Zwycięstwa1140,74%
Porażki1659,26%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy518,52%
Zniszczone czołgi130,48
Zniszczonych/zgonów0,59
Wykryte pojazdy190,70
Zadane uszkodzenia355,41
Punkty zajęcia bazy291,07
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie321,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew319000
Zwycięstwa15347,96%00,00%00,00%00,00%
Porażki16351,10%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,94%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8626,96%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2440,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,050,000,000,00
Wykryte pojazdy4951,5500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia745,520,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2530,7900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3291,0300,0000,0000,00
Doświadczenie546,730,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew319
Zwycięstwa15347,96%
Porażki16351,10%
Remisy30,94%
Przetrwane bitwy8626,96%
Zniszczone czołgi2440,76
Zniszczonych/zgonów1,05
Wykryte pojazdy4951,55
Zadane uszkodzenia745,52
Punkty zajęcia bazy2530,79
Punkty obrony bazy3291,03
Doświadczenie546,73
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew90000
Zwycięstwa5156,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki3943,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3943,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi640,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,250,000,000,00
Wykryte pojazdy1051,1700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.283,820,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3433,8100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2642,9300,0000,0000,00
Doświadczenie730,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew90
Zwycięstwa5156,67%
Porażki3943,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3943,33%
Zniszczone czołgi640,71
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy1051,17
Zadane uszkodzenia1.283,82
Punkty zajęcia bazy3433,81
Punkty obrony bazy2642,93
Doświadczenie730,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew687000
Zwycięstwa30644,54%00,00%00,00%00,00%
Porażki37654,73%00,00%00,00%00,00%
Remisy50,73%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy20129,26%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3900,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy5450,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.210,840,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11821,7200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy14112,0500,0000,0000,00
Doświadczenie625,080,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew687
Zwycięstwa30644,54%
Porażki37654,73%
Remisy50,73%
Przetrwane bitwy20129,26%
Zniszczone czołgi3900,57
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy5450,79
Zadane uszkodzenia1.210,84
Punkty zajęcia bazy11821,72
Punkty obrony bazy14112,05
Doświadczenie625,08
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew71000
Zwycięstwa3853,52%00,00%00,00%00,00%
Porażki3245,07%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,41%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2738,03%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi490,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,110,000,000,00
Wykryte pojazdy450,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.286,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy450,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10,0100,0000,0000,00
Doświadczenie618,960,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew71
Zwycięstwa3853,52%
Porażki3245,07%
Remisy11,41%
Przetrwane bitwy2738,03%
Zniszczone czołgi490,69
Zniszczonych/zgonów1,11
Wykryte pojazdy450,63
Zadane uszkodzenia1.286,27
Punkty zajęcia bazy450,63
Punkty obrony bazy10,01
Doświadczenie618,96
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (443)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
KV-5 81497,81869245054,45%2103,27
MT-256321,28596119852,59%883,16
AMX 13 909757,84572109451,92%1144,61
AMX 50 B101955,34702101849,80%1608,81
Centurion Action X101859,5071393548,34%1588,74
IS-381285,1373690452,32%1672,25
IS-7101923,9672589151,40%1741,17
T-62A101927,4475189149,83%1842,72
IS-6 81448,6878881052,10%1874,44
M18 Hellcat61047,5070969554,68%2329,76
Bat.-Châtillon 155 58101512,5647267347,40%1532,44
E 25 71048,6569164855,56%1713,59
KV-15547,2643562749,44%1119,31
Bat.-Châtillon 25 t101788,0371658847,79%1609,56
Object 263102002,9373755949,02%1608,46
T 55A 91500,9172055454,69%1539,21
E 100101866,4366654951,73%1593,20
T-1506617,1444150953,63%1017,99
T-54 ltwt.9899,4557550848,82%1279,68
KV-8561027,6473047956,99%2239,45
FV215b (183) 101828,3456347848,33%1419,00
Object 268102164,1768946447,20%1662,66
T-1091557,3467845449,34%1664,87
IS-4102030,1873245052,44%1831,69
T-5491395,8681841457,49%1629,13
STB-1101721,6971039450,25%1345,40
FV4202 81153,8872639251,79%1689,07
WZ-111 81294,8081538155,38%1729,64
SU-855428,8124135646,07%950,22
Bat.-Châtillon 155 5591278,1557534852,30%1466,59
T110E3101995,4564034049,12%1462,32
ELC EVEN 90 8556,4770032852,13%1034,33
Object 261101538,3956532446,60%1455,60
SU-1006677,8947332352,01%1222,99
T110E5101777,2270632152,65%1434,78
Object 43091747,3068031652,53%1733,19
IS7739,4744330247,02%947,71
SU-1527896,2553529751,18%1370,65
T26E4 SuperPershing 81165,0972228752,96%1686,74
ISU-15281507,6166228555,79%1870,84
AMX 50 10081430,0178428262,06%2092,65
CS-63101600,7373328151,96%1279,16
WZ-1328765,7167827355,68%1447,63
S-5171276,9255927249,63%1775,45
Object 70491946,2268026948,33%1761,68
Lorraine 155 mle. 5181229,0960726148,66%1561,20
AE Phase I 91616,7579926153,26%1503,89
Object 430 Version II91436,6760726050,77%1535,93
212A91612,0464025650,78%1677,05
Matilda IV 5593,3764425657,81%1881,28
60TP Lewandowskiego102054,7677025550,98%1547,93
WZ-132A9773,0446125449,21%990,96
Maus101991,0777225452,76%1537,25
T499752,9146825047,60%937,20
AMX 13 F3 AM6831,9555023454,70%1484,99
ARL 446585,8349322943,67%913,40
M48A5 Patton101710,2974622659,29%1371,90
Conqueror91546,0662822251,35%1478,68
E 50 Ausf. M101716,1072422254,05%1449,12
AMX 50 12091824,1873921549,77%1901,33
Kranvagn102333,6784521347,89%1873,23
Cromwell6716,3066320952,15%1522,54
Centurion Mk. 7/191787,7387220857,21%2165,45
M10391529,7179020852,40%1604,01
SU-122-5491551,0471120843,27%1562,66
AMX 30 1er prototype91397,3758520852,40%1387,19
Tortoise91705,3578220849,04%1497,85
T9591789,9775720650,00%1580,87
Rheinmetall Panzerwagen101121,8066520551,71%1265,55
T-50-2 6559,4148620448,53%1719,62
WZ-12091466,1081920258,42%1784,08
Type 4 Heavy91238,4061220157,21%1104,62
T110E4101907,0372720154,73%1508,63
Concept No. 5101564,5871420051,50%1138,56
E 7591536,0679519554,87%1589,61
Waffenträger auf Pz. IV91807,3663319448,97%1725,68
T-448967,1472519156,02%1518,99
Centurion Mk. I81127,4870718346,45%1524,99
Rhm.-Borsig Waffenträger81372,6070618249,45%1500,43
Churchill III 5681,8972717755,37%1675,62
Löwe 81244,8674917748,02%1459,14
WZ-111 model 1-491613,4679317551,43%1660,53
KV-481467,0178317449,43%2074,95
Leopard 1101693,9665917345,66%1278,18
AMX AC mle. 488997,3853517153,80%1042,64
Type 586592,1253217047,06%1114,68
AMX M4 mle. 457739,3558516852,98%989,14
Leopard Prototyp A91537,2165116848,21%1501,22
SU-10181243,6065016646,99%1572,59
T2881323,7467616448,78%1466,53
STA-181210,7182716358,28%1956,09
T54E191610,7760516350,31%1590,57
Tiger II81291,7776216254,32%1683,94
AT 1581312,2176115950,94%1570,82
Object 41681158,9571115948,43%1595,78
VK 45.02 (P) Ausf. B91426,6658115855,70%1466,92
T-345399,1246615554,19%1121,11
WZ-1317542,8365915554,84%1051,00
M26 Pershing8962,4957115450,00%1171,42
IS-M81282,6259115453,25%1645,56
Strv 103B101793,7966515344,44%1132,60
Strv 103-091723,5162415254,61%1705,84
Type 6191711,7080115054,67%1926,44
Tiger (P)71027,6459714858,78%1471,65
VK 100.01 (P)81195,8762814650,00%1529,01
11081366,0180914553,10%1824,26
59-166270,8651414449,31%601,37
Jagdpanther II81514,7579114455,56%1880,79
T6981376,1782814454,17%2085,07
T3091961,1384714257,04%1961,15
UDES 0381132,4945714246,48%1214,06
Lorraine 155 mle. 507824,9053714156,74%1115,83
Bat.-Châtillon 25 t AP91765,5277014050,00%1958,70
Comet7920,5775413956,12%1660,10
T57 Heavy101993,3365613944,60%1472,60
Indien-Panzer81278,8877013751,09%1986,41
Mäuschen91479,3758413654,41%1400,21
T3281366,2379313554,07%1788,62
SU-76M4268,5631613554,81%772,60
AMX M4 mle. 54101693,7170913538,52%1025,97
BZ-75101946,3475013444,03%1306,82
Caernarvon Action X 81177,2783513457,46%1487,32
Jagdtiger91883,7278813355,64%1701,17
Panther II8959,2164713348,87%1215,47
AMX 13 757530,3263113055,38%1055,74
UDES 15/16101716,0071913040,77%1243,54
T28 Prototype81388,5170112948,84%1698,02
Progetto M40 mod. 65101927,2278912849,22%1572,54
Taschenratte112423,48104112855,47%1541,72
Kampfpanzer 07 RH 8996,5070712648,41%1215,07
O-Ho81224,4164312461,29%1578,52
FV3046548,1538712351,22%974,25
Bisonte C45 81597,3393012352,85%1932,34
SU-14-17843,7051612248,36%1227,92
KV-26751,5253012151,24%1258,48
BT-22124,3317012048,33%484,41
T71 DA7551,9862512041,67%938,92
M54 Renegade 81376,1880012053,33%1448,71
Ikv 90 Typ B7615,9836611844,92%736,50
Rheinmetall Skorpion 81428,0377411852,54%1547,23
Jagdpanther7906,1563911751,28%1342,39
VK 36.01 (H)6772,6559511645,69%1401,30
VK 45.02 (P) Ausf. A8988,6456611540,00%968,98
T-505133,0238211453,51%319,55
Pz.Kpfw. VII101816,1168611445,61%1201,30
Char Futur 4 91756,9680211451,75%1559,30
Manticore10904,5256411341,59%819,53
AMX 12 t6415,2550011241,96%925,97
IS-271187,9578311156,76%1833,42
T2971224,1178711157,66%1747,93
Type 4 Chi-To6834,2366910955,05%1957,14
BDR G1 B5411,9233810942,20%668,60
Jagdpanzer E 100101713,2852310940,37%1120,55
FV217 Badger101572,0965910946,79%984,63
E 5092113,4198010867,59%2726,82
Object 430U101670,9678910856,48%1366,77
Konštrukta T-34/1007873,8153210752,34%1412,68
Tiger I71109,4275510658,49%1587,47
FV2078957,5953210448,08%1025,50
Sturer Emil7820,6455710346,60%1104,60
TVP VTU Koncept8855,5448110244,12%992,05
M-V-Y101636,5370310241,18%1090,72
Object 70591693,8860610151,49%1813,10
E 75 TS 81353,8880710059,00%1684,71
Object 268 Version 4101957,646399950,51%1445,53
Type T-345443,124739852,04%1250,63
T-437944,266809843,88%1641,80
Crusader 5.5-in. SP7795,855019845,92%1160,38
O-Ni71226,776519772,16%1978,55
T2071059,815809462,77%2047,58
Black Prince7982,555969460,64%1537,72
121101665,315819444,68%1346,91
Cobra 91343,526979457,45%1167,51
LHMTV8681,245709351,61%1173,15
Panther7951,747129253,26%1695,81
Hotchkiss EBR7461,354529243,48%795,85
T25 AT71240,086529153,85%1949,58
M4A3E2 Sherman Jumbo6760,756179152,75%1564,51
SU-100M171150,646609156,04%1797,49
AMX 13 10510986,685189146,15%1004,71
Object 277101556,116089152,75%1246,99
T-34-85M 6871,346119151,65%1615,38
AT 771221,988379065,56%2042,86
IS-3-II91594,076709051,11%1435,33
KV-371196,647558962,92%1930,20
WZ-113G FT101686,207348951,69%1081,09
Type 71101897,698388950,56%1322,52
KR-1111918,208988951,69%1187,14
LTTB8765,108238857,95%1562,07
Panhard AML Lynx 6x68629,085088844,32%1043,96
Emil I81396,106098734,48%1531,96
Caernarvon81007,745498747,13%1055,10
Nashorn6810,096018763,22%1630,26
Super Conqueror101568,806568755,17%1163,27
T-284192,912028653,49%513,90
T-34-856675,985418554,12%1390,80
DBV-152 101872,876698544,71%1121,00
FV230 Canopener101894,628348447,62%1261,40
O-I6914,796918250,00%1716,16
Patton the Tank 9914,025478236,59%657,89
King Tiger (Captured) 71154,756158151,85%1590,50
SU-85B4253,141958048,75%535,80
Object 260 101682,497048036,25%1015,30
WZ-111 model 5A101691,537577946,84%1238,21
AT 25581,815347960,76%1677,77
Ares 90101287,187487949,37%852,53
Kampfpanzer 07 P(E) 101451,226867941,77%952,30
UDES 1691296,875587844,87%1121,18
T25/271132,596667850,00%1951,03
P.43 ter7810,654617738,96%1221,49
50TP Tyszkiewicza91684,846257750,65%1552,00
AltProto AMX 30 81269,748677759,74%1636,53
Type 5 Chi-Ri71009,017557652,63%1925,70
AMX AC mle. 467700,935577650,00%880,70
TNH T Vz. 5191771,779637463,51%1881,64
Grille 15102014,807227448,65%1429,16
T25 Pilot Number 1 81047,967897458,11%1604,63
SU-86598,074627350,68%843,23
K-91101699,466477234,72%1110,43
B14202,061997142,25%365,62
CS-5991192,146727142,25%979,24
Forest Spirit 81119,726456944,93%1002,77
A-4471039,597826860,29%2068,59
AMX Canon d'assaut 105 81297,906896851,47%1354,09
Leo7837,975876756,72%1416,06
T77 81340,667826753,73%1513,13
AT 86829,036136660,61%1800,05
T1 Cunningham1122,552546443,75%596,90
TVP T 50/51101766,336906446,88%1484,40
Ikv 65 Alt II6646,024566450,00%1291,48
CS-538803,706016443,75%872,49
122 TM 81339,928286453,13%1656,04
P.44 Pantera81047,705796357,14%1288,88
SU-263197,981486346,03%402,47
P.43 bis6795,274136241,94%1623,51
Pz.Kpfw. III/IV5370,444186246,77%946,29
53TP Markowskiego81132,626076142,62%1185,46
NC 70 Błyskawica101223,316226144,26%709,63
Pz.Sfl. IVc5536,924516150,82%1243,33
AT-12188,021606046,67%644,60
WZ-111-1G FT81095,606376046,67%1129,69
IS-2-II81117,506606053,33%1287,27
DZT-159 91439,717355945,76%1131,70
Object 432U111760,477645846,55%1132,74
Strv 746657,883745639,29%1156,50
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4610,436085673,21%2298,08
M10 Wolverine5604,114825657,14%1523,01
Object 274a 81434,989845658,93%2260,72
Škoda T 56 81596,848775651,79%1534,23
AMX M4 mle. 49 81417,388975650,00%1738,67
UDES 14 Alt 581121,566105545,45%1309,33
Jagdpanzer IV6670,205465451,85%1346,15
Emil II91804,788445442,59%1669,44
VK 30.01 (D)6732,335935453,70%1685,40
Caliban 81313,508225453,70%1669,97
T-34-17807,776945354,72%1431,10
Škoda T 256791,915365350,94%1760,11
T216398,345985352,83%1168,87
Somua SM 81257,687825343,40%1308,31
M36 Jackson61025,796215257,69%2188,15
A-436612,735835253,85%1314,92
FV226 Contradictious 81314,797895250,00%1168,40
Vz. 55101676,496695137,25%1077,02
STK-2111987,418745154,90%1145,25
FV380591128,886345150,98%1064,41
XM66F 81261,576415145,10%1182,59
TNH 105/100081044,447385050,00%1209,62
Type 5 Heavy101929,049005062,00%1499,36
M24 Chaffee5401,444185048,00%1534,13
T675461,544545054,00%1093,50
M53/M559955,326545052,00%779,58
Progetto CC55 mod. 5481508,099424761,70%2027,81
AMX 65 t81058,576134748,94%1262,87
Panhard EBR 909594,606294746,81%650,79
Kunze Panzer 91299,747534755,32%1290,07
GSR 3301 Setter7626,285154757,45%1665,63
VK 30.02 (D)7855,156884647,83%1364,86
Coccodrillo 101828,898664660,87%1394,47
Toro 91443,578014652,17%1398,03
GSOR 3301 AVR FS9763,465814643,48%945,74
VK 30.01 (H)5807,846644560,00%2334,38
Ikv 1035370,603114535,56%697,28
Controcarro 3 Minotauro101933,047274540,00%1143,84
M-IV-Y 81192,096704445,45%1143,85
45TP Habicha71272,536924358,14%2290,36
O-I Experimental5833,006714353,49%1976,57
T376741,216914367,44%2507,13
K-91-PT 91875,8110084362,79%2162,73
Churchill VII6823,075814240,48%1646,76
ARL V396542,954724151,22%902,54
Leichttraktor189,901333953,85%309,36
GSOR the TANK 91416,468683961,54%1513,91
Panhard AMD 178B6418,844343852,63%1157,89
Crusader6402,734373748,65%1355,00
BZT-70 102275,628423754,05%1491,54
Bofors Tornvagn 81164,307293745,95%1141,73
Bat.-Châtillon Bourrasque 81183,627153743,24%1183,16
AMX M4 mle. 5191774,449893672,22%1759,03
Progetto C50 mod. 6691564,608483548,57%1385,01
T-804288,183663450,00%1133,72
KPz 3 Projekt 07 HK 91491,297033455,88%1364,37
T-54 first prototype 81244,948793458,82%1834,05
M4A1 Sherman5602,556663369,70%2046,14
FV4005 Stage II101019,764523327,27%469,86
G.W. Tiger (P)8979,706173345,45%1140,39
T-34-85 Rudy 6485,274543354,55%786,54
WZ-120-1G FT 81263,066733333,33%1206,25
T-463151,531863262,50%627,55
CS-4471037,506673246,88%1504,72
G.W. Panther7933,947983275,00%1318,45
M41D 8678,226003246,88%1037,17
Strv S1 81460,477123056,67%1539,22
Carro d'assalto P.8871132,347962948,28%1703,02
Charioteer8864,905282955,17%939,28
LT-432 8776,767442951,72%1504,69
M-III-Y81155,718192850,00%1418,20
Object 780 101768,576632835,71%1076,25
Lion 101670,007792867,86%1393,64
AAT60 81208,967752751,85%1214,19
T803112018,1910012759,26%1468,19
Vz. 44-171064,627502650,00%1332,00
SU-182120,231212646,15%545,28
MS-1136,32972548,00%60,22
M40/M438981,426482454,17%985,01
Conqueror Gun Carriage101145,045772437,50%721,82
Super Hellcat 7784,505452450,00%1130,18
A-20596,392552339,13%46,21
Type 97 Chi-Ha3386,005032356,52%1751,50
Ho-Ri 3101696,746442339,13%984,14
SU-130PM 81567,098282360,87%1973,38
Škoda T 245317,363032250,00%803,60
M75357,774722259,09%1483,12
Object 705A102036,507502254,55%1556,41
B.U.G.I.6963,146742147,62%1938,25
G.W. Tiger91115,436152142,86%846,98
Pawlack Tank6951,256982050,00%1660,25
SMV CC-678917,216201947,37%912,70
Object 140101614,216871952,63%1186,77
Škoda T 27 81298,057671947,37%1471,54
Type 1 Chi-He4312,784351844,44%918,05
VK 30.01 (P)6591,444471838,89%886,29
IS-2 shielded 71306,006721850,00%1921,92
Hummel6698,005331747,06%904,18
WZ-111G FT91323,477791770,59%1037,86
PTZ-78111527,718671764,71%829,99
M-II-Y71449,129051747,06%2113,45
56TP 81489,477651735,29%1694,06
WZ-114 9851,125471729,41%468,21
StuG III Ausf. G5757,317051681,25%2326,71
T1 Heavy5834,817041650,00%2139,06
DS PZInż5540,443801656,25%1257,05
SARL 424245,134101681,25%789,19
Strv 81 8879,137221662,50%1183,88
D23130,931531526,67%267,29
Strv m/425544,074491560,00%1680,76
P.435420,204341566,67%1109,41
M446464,333211513,33%484,70
Object 283 91091,605581526,67%806,53
50TP prototyp 81430,297231442,86%1528,67
M5A1 Stuart4283,143921450,00%1028,30
SU-54281,433691457,14%699,90
Pz.Kpfw. III Ausf. E367,861511450,00%102,52
S35 CA5353,213331450,00%577,77
BZ-79111760,799481464,29%1046,83
BT-74114,621731346,15%200,94
113101411,924101323,08%885,23
Somua SAu 404330,084241361,54%1057,09
Panhard EBR 10510936,696431346,15%909,97
ISU-152K 81479,776911330,77%1679,34
Ikv 723166,083441275,00%519,44
Challenger71033,676461283,33%1585,78
M41 Walker Bulldog8528,174551250,00%705,22
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8776,676981250,00%881,42
CS-52 LIS 81114,189241172,73%1469,73
Lago4230,602401040,00%453,17
Pz.Kpfw. I Ausf. C3149,403371060,00%626,27
ShPTK-TVP 100 81159,608021070,00%1357,74
Somua S353436,22557955,56%1407,37
T-602152,67287944,44%554,50
ST-II102079,56882955,56%1613,70
Carro da Combattimento 45 t 101096,33643944,44%573,63
Lansen C 81165,56701966,67%1602,99
Cruiser Mk. III365,13210850,00%112,22
CS-67 Szakal111753,25843850,00%1132,16
AMX ELC bis5421,25472850,00%1366,61
T28 Concept 7809,13790887,50%1239,85
Strv m/40L3262,86592785,71%1165,16
Rinoceronte101126,4339270,00%505,26
T-703334,86516771,43%1562,19
FCM 362120,86263742,86%356,40
SU-122-44 71300,29975771,43%2501,26
Chimera 8922,14644742,86%677,89
Strv m/382116,00273650,00%372,15
M2 Light2149,50288633,33%373,79
Stridsyxa 81138,50490616,67%740,63
Fauteur11872,67691650,00%388,57
Type 2597 Chi-Ha3361,005985100,00%1834,59
T92 HMC101535,60848580,00%1362,48
M24E2 Super Chaffee 6185,40312520,00%205,05
Chrysler K 8847,20683560,00%800,94
Pz.Kpfw. 35 (t)2210,00203450,00%1094,84
T-262203,00189425,00%1077,16
Renault R352179,25413475,00%919,98
AMX 50 Foch B10782,0028540,00%224,82
XM551 Sheridan10679,75561450,00%543,45
LTP 3245,75564450,00%1315,15
Chi-Ni2180,00336333,33%733,38
LT vz. 352154,339230,00%482,98
WZ-132-1101045,00781366,67%1112,73
T-100 LT10374,33543366,67%380,49
Object 777 Version II 91307,67662333,33%1062,72
Rheinmetall Skorpion G 82266,67800333,33%3289,84
T1E6 2203,33346333,33%946,21
StuG IV 5507,677073100,00%1464,42
Strv fm/211125,00388250,00%604,79
Renault NC-311124,50214250,00%534,58
Pz.Kpfw. II2172,50307250,00%627,17
Vickers Mk. E Type B2108,50194250,00%305,28
SU-122A5318,00371250,00%640,41
Object 703 Version II 81165,50975250,00%1095,84
VK 168.01 (P) 8838,50644250,00%884,42
Tetrarch 2104,00161250,00%360,76
T7 Combat Car 263,50232250,00%150,83
FV201 (A45) 7280,5040520,00%96,17
IS-2 7559,00445250,00%480,03
Vickers Medium Mk. I122,002111100,00%264,10
Kolohousenka131,002781100,00%264,10
Fiat 30001153,003231100,00%832,05
M3 Stuart3320,004501100,00%1260,38
Vickers Medium Mk. II2124,004231100,00%644,88
Renault Otsu10,001901100,00%261,00
Type 3 Chi-Nu5979,007681100,00%3615,37
Pvlvv fm/422500,0010051100,00%3383,11
Type 97 Te-Ke 297,0020710,00%218,87
T3 HMC20,001310,00%0,00
T56 GMC3220,002821100,00%827,84
G.W. E 10010484,0033910,00%105,99
Gorilla112390,0073810,00%1470,55
T-34 shielded 5527,005661100,00%1544,47
T-29 3101,003410,00%67,37
Light Mk. VIC 2148,0012710,00%502,99
T78 6819,007311100,00%1361,90
Churchill Crocodile 6662,009651100,00%1117,14

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.05.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.03.2026
Opuścił klan: 03.05.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.06.2025
Opuścił klan: 30.03.2026
Stopień: Rekruter
Dołączył: 16.02.2025
Opuścił klan: 01.06.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.10.2024
Opuścił klan: 15.02.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.10.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 02.04.2024
Opuścił klan: 24.09.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.09.2022
Opuścił klan: 04.06.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 10.06.2023
Opuścił klan: 05.11.2023