2000Ad

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.06.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew309610037
Ø Poziom8,170,000,008,89
Zwycięstwa1514648,92%00,00%00,00%1232,43%
Porażki1516848,99%00,00%00,00%2567,57%
Remisy6472,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1278141,28%00,00%00,00%1129,73%
Zniszczone czołgi292760,9500,0000,00170,46
Zniszczonych/zgonów1,610,000,000,65
Wykryte pojazdy163960,5300,0000,0040,11
Zadane uszkodzenia1.230,090,000,00784,86
Punkty zajęcia bazy1006053,2500,0000,001203,24
Punkty obrony bazy288500,9300,0000,0000,00
Doświadczenie567,430,000,00540,27
WN71083,360,000,00301,66
WN81293,050,000,00460,79
Ogółem
Ilość bitew30961
Ø Poziom8,17
Zwycięstwa1514648,92%
Porażki1516848,99%
Remisy6472,09%
Przetrwane bitwy1278141,28%
Zniszczone czołgi292760,95
Zniszczonych/zgonów1,61
Wykryte pojazdy163960,53
Zadane uszkodzenia1.230,09
Punkty zajęcia bazy1006053,25
Punkty obrony bazy288500,93
Doświadczenie567,43
WN71083,36
WN81293,05
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew37
Ø Poziom8,89
Zwycięstwa1232,43%
Porażki2567,57%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1129,73%
Zniszczone czołgi170,46
Zniszczonych/zgonów0,65
Wykryte pojazdy40,11
Zadane uszkodzenia784,86
Punkty zajęcia bazy1203,24
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie540,27
WN7301,66
WN8460,79
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew507000
Zwycięstwa28957,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki20540,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy132,56%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy23746,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2980,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy2450,4800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.363,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11492,2700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7881,5500,0000,0000,00
Doświadczenie639,010,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew507
Zwycięstwa28957,00%
Porażki20540,43%
Remisy132,56%
Przetrwane bitwy23746,75%
Zniszczone czołgi2980,59
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy2450,48
Zadane uszkodzenia1.363,27
Punkty zajęcia bazy11492,27
Punkty obrony bazy7881,55
Doświadczenie639,01
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew74000
Zwycięstwa3648,65%00,00%00,00%00,00%
Porażki3851,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3243,24%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi420,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy250,3400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia886,760,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1271,7200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy670,9100,0000,0000,00
Doświadczenie495,960,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew74
Zwycięstwa3648,65%
Porażki3851,35%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3243,24%
Zniszczone czołgi420,57
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy250,34
Zadane uszkodzenia886,76
Punkty zajęcia bazy1271,72
Punkty obrony bazy670,91
Doświadczenie495,96
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew63000
Zwycięstwa4266,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki1828,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy34,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3657,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi470,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,740,000,000,00
Wykryte pojazdy240,3800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia409,320,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1191,8900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2073,2900,0000,0000,00
Doświadczenie356,490,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew63
Zwycięstwa4266,67%
Porażki1828,57%
Remisy34,76%
Przetrwane bitwy3657,14%
Zniszczone czołgi470,75
Zniszczonych/zgonów1,74
Wykryte pojazdy240,38
Zadane uszkodzenia409,32
Punkty zajęcia bazy1191,89
Punkty obrony bazy2073,29
Doświadczenie356,49
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1208000
Zwycięstwa64853,64%00,00%00,00%00,00%
Porażki54745,28%00,00%00,00%00,00%
Remisy131,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy44737,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7720,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,010,000,000,00
Wykryte pojazdy6020,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.121,640,000,000,00
Punkty zajęcia bazy23001,9000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy14361,1900,0000,0000,00
Doświadczenie629,250,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1208
Zwycięstwa64853,64%
Porażki54745,28%
Remisy131,08%
Przetrwane bitwy44737,00%
Zniszczone czołgi7720,64
Zniszczonych/zgonów1,01
Wykryte pojazdy6020,50
Zadane uszkodzenia1.121,64
Punkty zajęcia bazy23001,90
Punkty obrony bazy14361,19
Doświadczenie629,25
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew11000
Zwycięstwa545,45%00,00%00,00%00,00%
Porażki654,55%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy436,36%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,3600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,570,000,000,00
Wykryte pojazdy70,6400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia687,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy333,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy252,2700,0000,0000,00
Doświadczenie394,450,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew11
Zwycięstwa545,45%
Porażki654,55%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy436,36%
Zniszczone czołgi40,36
Zniszczonych/zgonów0,57
Wykryte pojazdy70,64
Zadane uszkodzenia687,45
Punkty zajęcia bazy333,00
Punkty obrony bazy252,27
Doświadczenie394,45
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew157501448
Zwycięstwa56635,94%00,00%321,43%1020,83%
Porażki100263,62%00,00%1178,57%3675,00%
Remisy70,44%00,00%00,00%24,17%
Przetrwane bitwy32720,76%00,00%00,00%612,50%
Zniszczone czołgi5010,3200,0020,14110,23
Zniszczonych/zgonów0,400,000,140,26
Wykryte pojazdy11270,7200,0070,50330,69
Zadane uszkodzenia971,850,00575,00718,73
Punkty zajęcia bazy28221,7900,0000,001152,40
Punkty obrony bazy25301,6100,00835,931332,77
Doświadczenie559,950,00386,79381,46
Ogółem
Ilość bitew1575
Zwycięstwa56635,94%
Porażki100263,62%
Remisy70,44%
Przetrwane bitwy32720,76%
Zniszczone czołgi5010,32
Zniszczonych/zgonów0,40
Wykryte pojazdy11270,72
Zadane uszkodzenia971,85
Punkty zajęcia bazy28221,79
Punkty obrony bazy25301,61
Doświadczenie559,95
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew14
Zwycięstwa321,43%
Porażki1178,57%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi20,14
Zniszczonych/zgonów0,14
Wykryte pojazdy70,50
Zadane uszkodzenia575,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy835,93
Doświadczenie386,79
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew48
Zwycięstwa1020,83%
Porażki3675,00%
Remisy24,17%
Przetrwane bitwy612,50%
Zniszczone czołgi110,23
Zniszczonych/zgonów0,26
Wykryte pojazdy330,69
Zadane uszkodzenia718,73
Punkty zajęcia bazy1152,40
Punkty obrony bazy1332,77
Doświadczenie381,46

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew273000
Zwycięstwa9334,07%00,00%00,00%00,00%
Porażki17764,84%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,10%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5520,15%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi880,3200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,400,000,000,00
Wykryte pojazdy1380,5100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia978,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1890,6900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy600,2200,0000,0000,00
Doświadczenie597,390,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew273
Zwycięstwa9334,07%
Porażki17764,84%
Remisy31,10%
Przetrwane bitwy5520,15%
Zniszczone czołgi880,32
Zniszczonych/zgonów0,40
Wykryte pojazdy1380,51
Zadane uszkodzenia978,27
Punkty zajęcia bazy1890,69
Punkty obrony bazy600,22
Doświadczenie597,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (164)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81239,00646295948,53%1544,26
Löwe 81105,08613285246,14%1283,21
Jagdtiger91684,78592280546,84%1611,23
Object 70491838,73663255152,06%1664,21
Object 268101843,22587195744,51%1282,60
Object 261101050,37483136346,07%812,25
E 7591722,18721109750,77%1858,71
IS-7101406,3867682955,97%1070,72
Ferdinand81259,7650781748,84%1435,02
E 100101665,1562380348,19%1327,38
Jagdpanzer E 100101371,5553077444,32%790,43
Jagdpanther7870,5333773051,10%1260,46
ISU-15281346,2652471748,68%1451,51
Lorraine 155 mle. 507938,5054760753,21%1280,45
SU-86820,8549860052,33%1272,33
SU-14-281079,8653249448,79%1252,43
Jagdpanzer IV6517,0726346341,04%790,53
Lorraine 155 mle. 5181162,8253342845,09%1385,35
Tiger II81249,4369341850,72%1658,04
M18 Hellcat6940,3064439856,53%1938,41
KV-5 8897,9952238050,00%951,11
T110E5101163,4761527349,45%728,18
IS-38942,0365425353,75%1060,26
T675631,0958624060,00%1827,41
T-1091435,3964623652,97%1461,73
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4174,2616722347,53%269,51
Type 59 8787,7166721554,42%973,78
Panther II81112,1269321555,81%1762,47
StuG III Ausf. G5376,6625221049,05%767,05
T3281188,1071020252,48%1360,84
SU-14-17555,8032418543,24%603,38
E 5091029,2359817146,20%836,82
AMX M4 mle. 457981,3462816948,52%1438,08
SU-1527960,5240715352,94%1452,25
S-517916,2050215153,64%1099,93
AMX 50 10081124,1863614851,35%1299,63
ARL 446650,8059713857,97%1104,28
Bat.-Châtillon 155 58101207,4155213549,63%1157,86
FV226 Contradictious 8822,0157012641,27%538,88
AMX 50 B101524,4258811846,61%1130,92
T1 Heavy5755,1844010460,58%1956,48
Cruiser Mk. III3237,5335710451,92%1219,90
KV-856735,3159210355,34%1322,47
Marder II3259,3331310261,76%873,54
BDR G1 B5382,9840510044,00%573,31
M10391449,1170610054,00%1428,59
T309894,904589737,11%458,53
E 50 Ausf. M101394,466509750,52%1075,07
Leichttraktor1118,281859450,00%451,54
AMX 13 105 AM mle. 505501,613608549,41%1033,11
T28 Prototype8639,874618442,86%439,42
T1 Cunningham1167,863228351,81%1086,40
AMX 50 Foch (155) 10914,024908234,15%345,27
VK 100.01 (P)8604,096088246,34%441,96
T297997,836627653,95%1283,60
STG 8493,884157635,53%278,43
SU-100M17870,895907153,52%1177,95
Cromwell6368,114157045,71%510,39
Pz.Kpfw. I Ausf. C3180,824036857,35%877,23
Pz.Kpfw. III Ausf. J4177,833776371,43%510,09
VK 30.02 (D)7407,835045947,46%431,05
Pz.Kpfw. 38 (t)3111,791515742,11%162,21
KV-15581,056155770,18%1348,42
AMX 13 F3 AM6675,024955461,11%1060,59
VK 30.02 (M)6610,604905246,15%992,79
AMX 50 12091399,146135152,94%1302,15
Pz.Kpfw. 35 (t)2145,042275056,00%711,10
212A91104,834834734,04%932,07
Object 2579608,654954344,19%335,73
T3 HMC2266,673933958,97%1475,30
Pz.Kpfw. III/IV5229,243433844,74%455,45
Tiger I7898,816873663,89%1281,34
M66271,332603650,00%228,44
B14309,894163644,44%862,05
Pz.Kpfw. II2192,282293652,78%802,95
Centurion Mk. I8451,265523554,29%437,98
Super Hellcat 7378,314163554,29%409,07
SU-1006947,005593444,12%1769,14
VK 36.01 (H)6481,035093354,55%774,19
T-549637,135183240,63%370,72
Lorraine 39L AM3454,033683063,33%2036,45
KV-26573,074243066,67%941,67
VK 168.01 (P) 8611,773973050,00%485,93
Strv S1 8766,285462951,72%633,33
Nergal 8448,614942842,86%201,60
SU-263217,812622759,26%564,37
FV215b (183) 10852,087032665,38%580,70
MT-256281,752762437,50%570,10
Object 752 9716,525522339,13%289,08
Comet7455,864482245,45%513,61
T110E410574,855252040,00%132,43
M7 Priest3175,631941952,63%396,19
Centurion Action X10727,164281926,32%249,59
Mäuschen9973,375981926,32%664,55
Schwarzpanzer 58 8404,744731931,58%230,27
T-62A10575,285041833,33%163,78
Maus10486,714631729,41%47,35
M3 Lee4235,062471650,00%673,88
T2 Light Tank 2130,063641668,75%609,94
T-437551,935851553,33%772,74
T25/27597,733431533,33%562,63
M24E2 Super Chaffee 6325,213991442,86%766,19
Centurion Mk. 7/19637,674491225,00%274,25
KV-1SA 5240,505211266,67%450,78
T-345290,644121154,55%623,37
BT-7466,732191172,73%263,20
Strv m/40L3264,902781030,00%846,66
Indien-Panzer8372,405291050,00%284,37
Grille 1510894,606971050,00%465,84
IS7662,78453933,33%618,35
Crusader6153,89293944,44%215,61
GSOR the TANK 9968,56786977,78%908,37
Cromwell B 6544,89566944,44%927,88
Pz.Kpfw. III Ausf. E3166,00335850,00%410,90
Waffenträger auf Pz. IV9730,75487825,00%298,32
Object 27710545,75526837,50%125,22
TS-54 8247,00452837,50%6,97
T-29 3216,38269862,50%726,54
Sturer Emil7668,00576757,14%898,95
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6388,86414742,86%725,15
Type 1 Ho-Ni II 4385,57384728,57%563,25
M3A3 Stuart 3232,00325728,57%371,68
FV215b 101151,33829666,67%861,43
Cavalier5228,83267633,33%242,62
Carro da Combattimento 45 t 101549,50464616,67%754,16
Renault FT 75 BS2124,00224560,00%728,11
Rhm.-Borsig Waffenträger8519,20537560,00%440,37
BT-22145,75212450,00%641,65
Conqueror9623,7526040,00%224,93
Nashorn6400,50353425,00%423,27
Super Conqueror10484,25498450,00%193,73
T-116 3286,00257450,00%1042,77
Dicker Max 6643,75483425,00%974,86
4TP1210,67330366,67%1129,01
SU-1018345,33570366,67%346,08
Gabler’s Destroyer 5104,33239333,33%6,65
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2124,00243366,67%607,10
T1 HMC2258,0014520,00%1323,66
Pz.Kpfw. II Ausf. G389,50276250,00%171,12
Object 14010148,0014920,00%0,00
T-45 2292,50278250,00%1203,63
Vz. 68 Squall 8505,0033120,00%520,11
Tetrarch 2149,00263250,00%609,03
AMX ELC 901 6116,50327250,00%115,83
FCM 2C 3190,0017620,00%325,64
BT-7 artillery 3362,5014020,00%1041,46
SU-100I 5394,5024220,00%418,79
Renault FT127,003110,00%0,00
Renault NC-311231,003511100,00%1267,83
A-2050,003911100,00%261,00
AMX 3830,001901100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Luchs449,001471100,00%261,00
Somua S353202,003291100,00%584,60
T26E4 SuperPershing 8589,0011431100,00%694,07
StuG III Ausf. B4354,003291100,00%859,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5225,0026710,00%282,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5104,005310,00%0,00
T-50-2 660,004381100,00%261,00
MTLS-1G14 3248,0016110,00%670,80
Heavy Tank No. VI 618,004791100,00%261,00
M16/43 Sahariano 3326,0014110,00%620,83
LTP 397,002741100,00%433,43
T78 6274,005451100,00%365,79
Somua SM 8548,004421100,00%484,69

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.06.2026
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 20.08.2025
Opuścił klan: 05.01.2026
Stopień: Podoficer
Dołączył: 05.06.2025
Opuścił klan: 12.08.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.06.2025
Opuścił klan: 04.06.2025
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 12.08.2024
Opuścił klan: 22.05.2025
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 12.08.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.03.2024
Opuścił klan: 30.06.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.07.2021
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.09.2014
Opuścił klan: 25.01.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.01.2017
Opuścił klan: 30.05.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.02.2020
Opuścił klan: 27.02.2020
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 09.08.2012