1ABRAMC

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 22.02.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew683300152266
Ø Poziom8,360,009,629,55
Zwycięstwa3618452,95%00,00%7448,68%13851,88%
Porażki3094645,29%00,00%7348,03%12245,86%
Remisy12001,76%00,00%53,29%62,26%
Przetrwane bitwy2906542,54%00,00%6643,42%12346,24%
Zniszczone czołgi762011,1200,001641,083001,13
Zniszczonych/zgonów1,940,001,912,10
Wykryte pojazdy413660,6100,00940,621740,65
Zadane uszkodzenia1.661,500,002.275,362.268,45
Punkty zajęcia bazy507120,7400,002661,753291,24
Punkty obrony bazy453990,6600,00260,17620,23
Doświadczenie677,510,00836,74857,09
WN71343,280,001232,131324,97
WN81832,760,001942,352099,31
Ogółem
Ilość bitew68330
Ø Poziom8,36
Zwycięstwa3618452,95%
Porażki3094645,29%
Remisy12001,76%
Przetrwane bitwy2906542,54%
Zniszczone czołgi762011,12
Zniszczonych/zgonów1,94
Wykryte pojazdy413660,61
Zadane uszkodzenia1.661,50
Punkty zajęcia bazy507120,74
Punkty obrony bazy453990,66
Doświadczenie677,51
WN71343,28
WN81832,76
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew152
Ø Poziom9,62
Zwycięstwa7448,68%
Porażki7348,03%
Remisy53,29%
Przetrwane bitwy6643,42%
Zniszczone czołgi1641,08
Zniszczonych/zgonów1,91
Wykryte pojazdy940,62
Zadane uszkodzenia2.275,36
Punkty zajęcia bazy2661,75
Punkty obrony bazy260,17
Doświadczenie836,74
WN71232,13
WN81942,35
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew266
Ø Poziom9,55
Zwycięstwa13851,88%
Porażki12245,86%
Remisy62,26%
Przetrwane bitwy12346,24%
Zniszczone czołgi3001,13
Zniszczonych/zgonów2,10
Wykryte pojazdy1740,65
Zadane uszkodzenia2.268,45
Punkty zajęcia bazy3291,24
Punkty obrony bazy620,23
Doświadczenie857,09
WN71324,97
WN82099,31
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew50000
Zwycięstwa2244,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2550,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy36,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2346,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi490,9800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,810,000,000,00
Wykryte pojazdy330,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.401,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy140,2800,0000,0000,00
Doświadczenie710,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew50
Zwycięstwa2244,00%
Porażki2550,00%
Remisy36,00%
Przetrwane bitwy2346,00%
Zniszczone czołgi490,98
Zniszczonych/zgonów1,81
Wykryte pojazdy330,66
Zadane uszkodzenia2.401,04
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy140,28
Doświadczenie710,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew29000
Zwycięstwa1137,93%00,00%00,00%00,00%
Porażki1862,07%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy931,03%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi100,3400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy180,6200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia901,340,000,000,00
Punkty zajęcia bazy110,3800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy291,0000,0000,0000,00
Doświadczenie475,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew29
Zwycięstwa1137,93%
Porażki1862,07%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy931,03%
Zniszczone czołgi100,34
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy180,62
Zadane uszkodzenia901,34
Punkty zajęcia bazy110,38
Punkty obrony bazy291,00
Doświadczenie475,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew106000
Zwycięstwa5249,06%00,00%00,00%00,00%
Porażki5249,06%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,89%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4643,40%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1131,0700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,880,000,000,00
Wykryte pojazdy470,4400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.353,690,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1441,3600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3363,1700,0000,0000,00
Doświadczenie693,230,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew106
Zwycięstwa5249,06%
Porażki5249,06%
Remisy21,89%
Przetrwane bitwy4643,40%
Zniszczone czołgi1131,07
Zniszczonych/zgonów1,88
Wykryte pojazdy470,44
Zadane uszkodzenia1.353,69
Punkty zajęcia bazy1441,36
Punkty obrony bazy3363,17
Doświadczenie693,23
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew203000
Zwycięstwa11255,17%00,00%00,00%00,00%
Porażki8340,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy83,94%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9446,31%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1390,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,280,000,000,00
Wykryte pojazdy1400,6900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.306,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2501,2300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2471,2200,0000,0000,00
Doświadczenie549,580,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew203
Zwycięstwa11255,17%
Porażki8340,89%
Remisy83,94%
Przetrwane bitwy9446,31%
Zniszczone czołgi1390,68
Zniszczonych/zgonów1,28
Wykryte pojazdy1400,69
Zadane uszkodzenia1.306,98
Punkty zajęcia bazy2501,23
Punkty obrony bazy2471,22
Doświadczenie549,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew28000
Zwycięstwa1553,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki1346,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1242,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,940,000,000,00
Wykryte pojazdy160,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.466,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy210,7500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy180,6400,0000,0000,00
Doświadczenie613,140,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew28
Zwycięstwa1553,57%
Porażki1346,43%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1242,86%
Zniszczone czołgi150,54
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy160,57
Zadane uszkodzenia1.466,57
Punkty zajęcia bazy210,75
Punkty obrony bazy180,64
Doświadczenie613,14
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (238)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Char Futur 4 92307,91862537556,47%2442,15
Conqueror Gun Carriage101503,57493459149,05%1427,23
Rhm.-Borsig Waffenträger81711,98625349752,99%2029,08
FV215b (183) 102015,71562336548,89%1512,52
SU-1006993,78502318657,53%2090,09
WZ-120-1G FT 81748,38760259155,73%2220,34
SU-130PM 81725,10690198153,91%1974,53
Leopard Prototyp A92442,44971166057,83%2791,93
Grille 15102176,35585158549,72%1707,70
T9592167,70756157357,85%1980,77
Nashorn6911,47475125853,58%1825,64
Emil I81571,03732114955,18%2100,54
DBV-152 102540,46796111155,27%1793,68
FV3046658,98364107450,19%1208,43
FCM 50 t 81278,96798102552,49%1647,96
WZ-1328848,4660398550,76%1538,46
AltProto AMX 30 81673,6093492452,49%2246,32
KV-37985,0558291653,38%1368,64
Emil II91975,0978586952,93%2035,62
Rheinmetall Skorpion 81814,1282883954,95%2079,44
ISU-15281290,1751879348,42%1369,35
AMBT 81811,6682278754,76%2262,34
KV-15478,0237475552,85%1023,95
Tortoise91926,5585665254,91%1696,86
UDES 03 Alt 3 92227,6894063257,91%2304,10
GSOR 1008 81895,7887862855,89%2246,37
Škoda T 5091873,6182661955,41%1894,22
60TP Lewandowskiego102254,1864158948,90%1691,16
T25 AT71187,3162558060,52%1859,01
FV20781122,9545956351,87%1485,63
FV380591429,4862048655,35%1731,98
50TP Tyszkiewicza91875,5764547654,41%1850,39
Jagdpanzer E 100102219,2367845248,67%1551,20
Object 70491887,4161344944,77%1482,34
Bat.-Châtillon 25 t AP91919,5788544454,28%2226,06
Cobra 92146,7886742751,76%2119,87
T-1506452,2142541948,69%643,94
STG Guard 81588,8276141851,20%2177,82
Kpz. Erich Konzept I 92165,0485541552,77%2060,97
BZ-176 81898,0099340856,62%2071,28
AMX 50 Foch (155) 102165,7264840445,05%1602,31
TVP T 50/51102080,8065440250,75%1857,87
M60 102270,5169338948,59%1926,96
ST-I91542,5971836450,27%1491,55
Kampfpanzer 50 t 92064,5589735858,66%2094,92
GSOR 1010 FB 81668,8784935855,59%2275,88
IS-4101988,7569035552,68%1653,89
TL-7 91904,3889934655,78%1871,18
Object 430 Version II91538,7682033549,85%1589,61
Waffenträger auf Pz. IV91795,1772132456,17%1622,83
WZ-1317675,1856131552,70%1399,58
Matilda IV 5501,0844931261,86%1401,83
T110E3102273,1464530853,90%1676,25
Object 268 Version V 102268,2071830752,12%1652,21
M10391430,1374830147,51%1292,96
AMX M4 mle. 49 81417,5377529753,54%1856,93
KV-48904,6751629642,57%894,35
AT 1581353,6767228153,02%1591,40
T57 Heavy102140,5774126550,57%1601,45
Charioteer Nomad 81913,2689925757,98%2209,79
Waffenträger auf E 100102063,0651724849,19%1447,82
Crusader 5.5-in. SP7868,3541924748,99%1447,15
BZT-70 102790,3197824557,14%2105,26
53TP Markowskiego81456,4672124354,32%1866,31
WZ-12091288,7858523847,90%1188,09
Carro da Combattimento 45 t 102452,6588622257,21%2072,77
Object 41681132,7264221346,01%1418,77
T2971045,1060021259,91%1386,71
Coccodrillo 102577,5690621154,98%2080,53
Sturer Emil7885,5248921046,67%1099,22
Škoda T 256763,5662920856,25%1635,23
T110E5101939,4168020846,63%1537,50
T3091861,2378020653,40%1675,09
T2881711,1182520561,46%2262,54
A-436818,9469019059,47%1952,49
M48A5 Patton102191,0477918948,15%1754,60
Konštrukta T-34/10071022,5272718660,75%1779,80
XM57 82052,9292818051,11%2063,82
T3281213,7871517843,26%1374,27
A-4471048,8249017643,18%1721,54
Centurion Mk. 7/192134,4488117253,49%2365,25
TVP VTU Koncept81188,9471817055,29%1684,96
AT 771054,1458316754,49%1380,98
Object 430101872,2459016550,30%1510,03
Object 268102089,0658916142,24%1375,34
MBT-B 102574,0185414450,69%1762,45
114 SP2 102290,6076913553,33%1556,24
SU-1527644,2848713143,51%705,78
P.44 Pantera81384,5368012260,66%1938,07
Alembic 81806,9887811851,69%2013,72
M36 Jackson6735,0841711548,70%1260,77
Birch Gun4196,8317711549,57%585,26
Marder 38T4274,1529311444,74%552,21
K-91-PT 91834,7276210950,46%1787,43
Pz.Sfl. IVc5354,7024610840,74%614,25
45TP Habicha71087,2070210546,67%1536,30
T110E4102137,9772710547,62%1589,38
Löwe 81578,6187910560,95%2202,97
Kunze Panzer 91853,7180610350,49%1795,14
FV4201 Chieftain Proto 91762,1778610351,46%1715,61
BZ-72-1 102058,117669941,41%1541,87
Projekt ION 81801,289269854,08%1669,64
M46 Patton91893,147529644,79%1897,92
Strv 746809,646459441,49%1627,07
Bat.-Châtillon 25 t102297,957899452,13%1942,60
KPz 3 Projekt 07 HK 91568,596799446,81%1332,10
IS-381224,656019343,01%1256,19
Predatore 92146,829659261,96%1911,33
T-28497,451719161,54%222,67
AT 25406,374709162,64%1056,86
AMX ELC bis5172,632839149,45%401,43
VK 168.01 (P) 81422,547469148,35%1815,06
T28 Concept 71052,665759152,75%1477,79
M66452,323449051,11%567,43
T1 Heavy5241,433648755,17%368,43
Lansen C 81684,989958762,07%2517,12
Leo7989,446448463,10%1749,86
Škoda T 245430,124428150,62%1187,04
59-166247,364428156,79%580,99
ZŤS Vz.63-1 Ogar 91911,078478144,44%1791,12
KV-856723,084268052,50%1154,09
Controcarro 1 Mk. 291922,008257852,56%1867,62
SU-855301,813157744,16%494,77
AAT60 81704,688407447,30%1801,36
Bishop5409,003626750,75%846,92
Type 63 81804,5710056553,85%2282,89
AT 86557,594136448,44%971,70
IS71076,257996357,14%1533,49
Kranvagn101948,576206339,68%1458,35
Ares 8591846,158186241,94%1667,96
TS-60 92113,909166056,67%2002,98
Bofors Tornvagn 81641,208196050,00%1860,54
M10 Wolverine5489,562885945,76%1047,41
Škoda T 27 81454,737655945,76%1868,39
Strv m/425567,296405862,07%2042,38
H3 91944,077645841,38%1593,85
T-1091683,445405750,88%1691,90
Kanonenjagdpanzer 105 81537,026815545,45%1531,15
Jagdpanther II81166,025625341,51%1030,56
T77 81880,638855251,92%2088,34
Stridsyxa 81895,769565056,00%1962,49
SMV CC-64 Vipera 81440,927714940,82%1483,13
IS-2-II81371,815474858,33%1675,98
T1 Cunningham145,111094544,44%31,95
SU-85B4286,242294553,33%617,82
Object 430U102238,706584468,18%2368,80
Gryphon 102519,328664445,45%1877,32
EMIL 1951 81553,707994346,51%1598,42
Lorraine 120 Alby 81544,078484254,76%1363,55
Object 277102426,788364146,34%1800,90
T-345398,494403941,03%969,44
T-46365,71943836,84%0,00
M4A1 Revalorisé 81316,227953751,35%1741,41
Lago4239,794103354,55%740,52
M3 Lee439,911873336,36%0,00
Sexton II397,771263046,67%206,67
M10 RBFM 5675,435123053,33%1582,89
T-26240,52702737,04%0,00
AMX 105 AM mle. 474175,381882646,15%442,91
ASTRON Rex 105 mm 81477,288122548,00%1633,28
56TP 81559,527702544,00%1749,43
Centurion Action X102011,797272441,67%1453,67
Leichttraktor184,961882347,83%238,52
AMX 50 10081204,455112240,91%1209,37
Wz. 64GC Bzyg 101888,458022254,55%1306,05
Object 752 91942,769222152,38%1621,38
M2 Medium Tank339,601352045,00%42,53
Super Hellcat 7781,804682045,00%943,66
ISU-122-2 81317,427781952,63%1466,45
M5A1 Stuart441,821621735,29%0,06
SU-76M4158,291531735,29%179,46
Marder II3124,942471650,00%220,67
ST vz. 394214,933361560,00%625,01
Pz.Kpfw. VII101618,277381560,00%1180,24
Šotek 81695,648531450,00%1728,84
Saryuda 91608,466141338,46%1024,88
T2 Medium Tank258,081221241,67%40,74
Chieftain Mk. 6 101963,927541233,33%1371,33
MTLS-1G14 3374,754501258,33%1936,35
WZ-111 Alpine Tiger 8860,924841241,67%723,87
Object 43091367,825611145,45%1217,54
LTP 3182,181611118,18%587,44
Jagdtiger91849,507271050,00%1524,50
M47 Iron Arnie 81529,306831030,00%1589,33
A-205211,22299944,44%552,94
Controcarro 3 Minotauro101643,00571933,33%771,90
G.Pz. Mk. VI (e)20,0070837,50%0,00
Excelsior 5503,13388850,00%884,91
122 TM 81242,50523837,50%1162,84
Durendal 102841,63874850,00%2346,53
Ashigaru 101765,43949771,43%1335,47
Caernarvon Action X 81143,71867771,43%1450,45
AMX 40414,50120650,00%104,56
Char Mle. 75 9502,67415633,33%347,15
Prototipo 6 81581,67748633,33%1282,77
Excalibur 61263,00808666,67%2263,96
T 55A 91067,00565633,33%821,68
AE Phase I 91946,831026666,67%2011,86
Object 265T 91933,831061683,33%2047,80
T3 HMC2100,0099520,00%186,58
Loyd Gun Carriage251,601365100,00%324,27
M-IV-Y 81488,60757540,00%1388,34
CS-52 LIS 81571,20942580,00%1944,47
Renault FT122,2577450,00%84,37
Type 97 Te-Ke 2162,75317475,00%829,93
Object 25792015,50528425,00%1605,22
StuG IV 5819,75659450,00%2405,57
TKS z n.k.m. 20 mm 2114,67294366,67%610,09
MS-11101,002483100,00%582,01
STB-1102084,33644333,33%1555,29
Valentine AT4236,00370366,67%749,73
IS-3-II91251,336563100,00%1141,68
Kpz. 3 GST Turm 81368,00586333,33%1175,61
SDP wz 66 Grom 81985,671032366,67%2015,74
Lorraine 40 t 81302,6743830,00%1300,13
Churchill Crocodile 61220,33839366,67%2093,54
Vickers Medium Mk. I125,505520,00%0,00
SZDV Vz. 50 81642,509432100,00%1599,28
T-29 3524,0022220,00%1953,30
Vz. 58 Medvěd 92167,00750250,00%1737,25
Pz.Kpfw. II Ausf. D 234,002572100,00%261,00
Renault NC-31159,0013310,00%59,75
Type T-3450,004371100,00%261,00
WZ-132A9242,004931100,00%282,36
Panzerwagen 39 333,005010,00%0,00
Alecto4306,0030310,00%726,20
FV217 Badger101891,0021210,00%915,15
Gabler’s Destroyer 5542,007461100,00%1455,39
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6117,0032610,00%0,00
Jagdpanzer E 90 90,0022410,00%0,00
T-116 350,002661100,00%261,00
MKA 2429,0026410,00%1526,90
AC 1 Sentinel 4471,005901100,00%1923,35
Light Mk. VIC 274,0016810,00%131,05
Valiant 5879,005471100,00%2376,44
Gonsalo 8100,006901100,00%261,00
43 M. Toldi III 397,002821100,00%431,06
Chi-Go 7302,006961100,00%332,01

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 22.02.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.10.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.10.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.09.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.09.2024
Opuścił klan: 07.10.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.09.2024
Opuścił klan: 28.09.2024
Stopień: Dowódca
Dołączył: 24.08.2024
Opuścił klan: 22.09.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 26.07.2024
Opuścił klan: 24.08.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.07.2024
Opuścił klan: 24.07.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.05.2024
Opuścił klan: 21.07.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 07.05.2024
Opuścił klan: 23.05.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.04.2024
Opuścił klan: 06.05.2024
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 20.09.2022
Opuścił klan: 06.02.2024