Zapraszam wszystkich którzy chcą po prostu grać bez konieczności udziału w eventach. Bez spiny bez przymusu i bez przesady ;)
[STI20] eVenement
Gramy dla zabawy
Anzeigen
Członkowie klanu
| # | Nazwa gracza | 30D WN8 | 30D Battles | WN8 | Ø Procent zwycięstw | Ilość bitew | Ostatnia bitwa | Stopień | Dołączył | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WGumiakach | 0,00 | 0 | 1909,51 | 47,37% | 38 | Rekrut | ||||
| 2 | Wrath_pl | 1212,15 | 883 | 1149,61 | 49,92% | 56767 | Dowódca | ||||
| 3 | ElizabethBat | 1209,27 | 9 | 788,10 | 49,45% | 5003 | Podoficer | ||||
| 4 | xXLanaXx | 0,00 | 0 | 573,55 | 49,15% | 1652 | Rekrut |
Statystyki potyczki
| # | Nazwa gracza | 7D Battles | 30D Battles |
|---|---|---|---|
| 1 | ElizabethBat | 0 | 0 |
| 2 | xXLanaXx | 0 | 0 |
| 3 | Wrath_pl | 0 | 0 |
| 4 | WGumiakach | 0 | 0 |
Anzeigen