zero9300

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 25.03.2015

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7662000
Ø Poziom6,050,000,000,00
Zwycięstwa407553,18%00,00%00,00%00,00%
Porażki350145,69%00,00%00,00%00,00%
Remisy861,12%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy243731,81%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi78671,0300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,510,000,000,00
Wykryte pojazdy85541,1200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia780,850,000,000,00
Punkty zajęcia bazy146061,9100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy79941,0400,0000,0000,00
Doświadczenie517,690,000,000,00
WN71270,910,000,000,00
WN81583,810,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7662
Ø Poziom6,05
Zwycięstwa407553,18%
Porażki350145,69%
Remisy861,12%
Przetrwane bitwy243731,81%
Zniszczone czołgi78671,03
Zniszczonych/zgonów1,51
Wykryte pojazdy85541,12
Zadane uszkodzenia780,85
Punkty zajęcia bazy146061,91
Punkty obrony bazy79941,04
Doświadczenie517,69
WN71270,91
WN81583,81
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10000
Zwycięstwa550,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki550,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy440,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi70,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,170,000,000,00
Wykryte pojazdy202,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.062,900,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy515,1000,0000,0000,00
Doświadczenie428,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew10
Zwycięstwa550,00%
Porażki550,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy440,00%
Zniszczone czołgi70,70
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy202,00
Zadane uszkodzenia1.062,90
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy515,10
Doświadczenie428,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew15000
Zwycięstwa746,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki853,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy533,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi171,1300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,700,000,000,00
Wykryte pojazdy442,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.225,470,000,000,00
Punkty zajęcia bazy322,1300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy563,7300,0000,0000,00
Doświadczenie455,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew15
Zwycięstwa746,67%
Porażki853,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy533,33%
Zniszczone czołgi171,13
Zniszczonych/zgonów1,70
Wykryte pojazdy442,93
Zadane uszkodzenia1.225,47
Punkty zajęcia bazy322,13
Punkty obrony bazy563,73
Doświadczenie455,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16000
Zwycięstwa850,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki637,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy212,50%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy850,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,380,000,000,00
Wykryte pojazdy422,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia328,560,000,000,00
Punkty zajęcia bazy362,2500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie279,940,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew16
Zwycięstwa850,00%
Porażki637,50%
Remisy212,50%
Przetrwane bitwy850,00%
Zniszczone czołgi110,69
Zniszczonych/zgonów1,38
Wykryte pojazdy422,63
Zadane uszkodzenia328,56
Punkty zajęcia bazy362,25
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie279,94
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew17000
Zwycięstwa211,76%00,00%00,00%00,00%
Porażki1588,24%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy317,65%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,9400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,140,000,000,00
Wykryte pojazdy251,4700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia821,410,000,000,00
Punkty zajęcia bazy70,4100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy895,2400,0000,0000,00
Doświadczenie236,180,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew17
Zwycięstwa211,76%
Porażki1588,24%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy317,65%
Zniszczone czołgi160,94
Zniszczonych/zgonów1,14
Wykryte pojazdy251,47
Zadane uszkodzenia821,41
Punkty zajęcia bazy70,41
Punkty obrony bazy895,24
Doświadczenie236,18
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew144000
Zwycięstwa7552,08%00,00%00,00%00,00%
Porażki6645,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6041,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1611,1200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,920,000,000,00
Wykryte pojazdy3802,6400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia966,900,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1571,0900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10847,5300,0000,0000,00
Doświadczenie523,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew144
Zwycięstwa7552,08%
Porażki6645,83%
Remisy32,08%
Przetrwane bitwy6041,67%
Zniszczone czołgi1611,12
Zniszczonych/zgonów1,92
Wykryte pojazdy3802,64
Zadane uszkodzenia966,90
Punkty zajęcia bazy1571,09
Punkty obrony bazy10847,53
Doświadczenie523,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew112000
Zwycięstwa8777,68%00,00%00,00%00,00%
Porażki2522,32%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6961,61%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1050,9400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,440,000,000,00
Wykryte pojazdy1291,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia800,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2822,5200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2252,0100,0000,0000,00
Doświadczenie547,940,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew112
Zwycięstwa8777,68%
Porażki2522,32%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy6961,61%
Zniszczone czołgi1050,94
Zniszczonych/zgonów2,44
Wykryte pojazdy1291,15
Zadane uszkodzenia800,81
Punkty zajęcia bazy2822,52
Punkty obrony bazy2252,01
Doświadczenie547,94
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (104)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
M18 Hellcat6941,4657546255,19%2007,19
WZ-1328908,3764446055,00%1812,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5564,2146839055,13%1815,76
Tiger II81395,8361934951,29%1833,57
WZ-12091584,0459034251,75%1767,11
KV-15672,3055928955,71%1699,42
T-15061026,6760428161,57%2251,91
KV-856840,9859126550,19%1611,33
VK 30.02 (D)7881,0167222551,56%1498,86
Pz.Kpfw. II Luchs4258,2039322553,78%1007,75
VK 30.02 (M)6905,8062521756,68%2193,55
WZ-1317612,9863421145,02%1216,77
M26 Pershing81210,8859820354,19%1761,80
IS-271030,5756319155,50%1535,56
T2071194,9757818352,46%2338,13
M4A3E2 Sherman Jumbo6693,6651917262,21%1573,50
Type 64 6548,1548816651,81%1431,00
Tiger I71038,4564314345,45%1373,65
Type T-345424,8345614344,06%1171,45
SU-15271061,5452913856,52%1594,50
IS71047,5067412754,33%1473,74
59-166307,7843012541,60%683,88
VK 16.02 Leopard5176,7337312449,19%422,45
Type 586683,9853712254,10%1484,61
Pz.Kpfw. I Ausf. C3231,384169860,20%1398,53
M8A14378,573749248,91%1013,36
T216638,474689151,65%2069,52
T71 DA71000,166058957,30%2472,59
SU-1006683,693898859,09%1300,32
IS-381340,725388853,41%1632,73
E 7591352,316158756,32%1307,10
M4A2E4 Sherman 5515,914838166,67%1860,90
Pz.Kpfw. III Ausf. J4276,103567856,41%778,00
T404313,312767546,67%659,18
M10 Wolverine5528,004796651,52%1329,97
SU-855475,983156457,81%1201,66
M75389,203446460,94%1608,08
T-34-17871,205366154,10%1364,33
121101660,465865650,00%1402,30
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4179,623734751,06%517,26
KV-137748,585704555,56%1282,77
M5A1 Stuart4226,863824348,84%743,86
AMX 105 AM mle. 474336,572254245,24%1159,17
SU-85B4599,004433956,41%1873,46
VK 28.016533,495503745,95%1605,82
Pz.Kpfw. 35 (t)2161,212923447,06%801,03
Churchill I5414,263023458,82%836,39
StuG III Ausf. G5586,843893154,84%1403,71
SARL 424311,003813151,61%1048,06
Lorraine 39L AM3226,381662931,03%577,34
T-28489,701482740,74%12,70
Type 2597 Chi-Ha3118,242002532,00%169,32
T56 GMC3101,281362548,00%143,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4413,403942552,00%1484,04
Pz.Kpfw. 38 (t)3225,333992462,50%908,98
SU-76M4177,591972245,45%291,20
T1 Cunningham1174,433172176,19%1300,39
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4367,573822161,90%1118,44
AMX 13 105 AM mle. 505466,803222050,00%983,23
M3 Stuart3135,561941855,56%467,83
Cruiser Mk. III3104,931451526,67%245,94
Vickers Mk. E Type B2146,641881435,71%456,10
Cruiser Mk. IV4205,922291346,15%522,96
Ikv 723317,083561233,33%785,61
AT-12172,672731241,67%567,43
Marder II3286,833541275,00%1068,25
Valentine AT4226,422861275,00%677,30
Hotchkiss H352117,181601154,55%412,18
Sav m/434196,503161070,00%535,74
Panzerjäger I2172,701941050,00%545,52
AMX 38383,001071040,00%13,92
Renault FT 75 BS2138,56182966,67%931,56
BT-2257,22227966,67%240,24
Pz.Kpfw. II Ausf. G3152,33320955,56%491,16
Light Mk. VIC 2125,11275933,33%466,51
Pz.Kpfw. II238,38199850,00%85,14
Renault G15451,25581862,50%1258,79
M2 Light2129,71219742,86%341,38
M2 Medium Tank3115,00175714,29%164,95
T-602199,57178742,86%753,43
Sturmpanzer I Bison3173,83177633,33%428,17
T3 HMC2162,50111616,67%487,82
Universal Carrier 2-pdr2238,67290650,00%938,77
LTP 3147,00120633,33%406,08
LT vz. 352146,80274520,00%475,57
MS-11112,40212540,00%366,35
M5 Stuart4126,40187540,00%98,13
T1E6 283,40162540,00%135,70
Vickers Medium Mk. I121,7584450,00%77,53
Valentine3166,502534100,00%589,75
Pz.Kpfw. I2141,2518840,00%394,82
Renault FT1128,00349366,67%787,07
VK 30.01 (H)5207,67215366,67%473,86
Pvlvv fm/422223,33520366,67%1015,33
Leichttraktor155,33231333,33%1,61
Pz.Kpfw. III Ausf. E3475,67564333,33%2037,37
T2 Medium Tank2120,33152366,67%638,42
Strv fm/21198,00272250,00%346,85
Renault Otsu1156,00328250,00%671,03
Renault NC-31150,00128250,00%86,31
T-703169,0011520,00%410,61
T7 Combat Car 2166,50166250,00%750,71
Panzer 58 Mutz 81579,0011292100,00%2735,92
StuG IV 5128,005610,00%16,54

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 25.03.2015
Stopień: Podoficer
Dołączył: 25.03.2015
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.09.2014
Opuścił klan: 25.01.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.02.2015
Opuścił klan: 23.03.2015
Stopień: Rekruter
Dołączył: 07.02.2015
Opuścił klan: 08.02.2015