tkor

clanlogo
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 19.03.2022

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew399821252381
Ø Poziom9,0810,6710,9210,80
Zwycięstwa1955548,91%433,33%1936,54%16643,57%
Porażki1976149,42%866,67%3363,46%21355,91%
Remisy6661,67%00,00%00,00%20,52%
Przetrwane bitwy1415135,39%325,00%1426,92%12633,07%
Zniszczone czołgi382980,9650,42460,883430,90
Zniszczonych/zgonów1,480,561,211,35
Wykryte pojazdy250580,6320,17190,371950,51
Zadane uszkodzenia1.553,582.111,582.245,232.056,26
Punkty zajęcia bazy410741,0300,0000,00490,13
Punkty obrony bazy189060,4700,0000,00130,03
Doświadczenie680,72637,42786,79818,75
WN71070,81493,95763,61852,58
WN81338,701002,311295,241263,59
Ogółem
Ilość bitew39982
Ø Poziom9,08
Zwycięstwa1955548,91%
Porażki1976149,42%
Remisy6661,67%
Przetrwane bitwy1415135,39%
Zniszczone czołgi382980,96
Zniszczonych/zgonów1,48
Wykryte pojazdy250580,63
Zadane uszkodzenia1.553,58
Punkty zajęcia bazy410741,03
Punkty obrony bazy189060,47
Doświadczenie680,72
WN71070,81
WN81338,70
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew12
Ø Poziom10,67
Zwycięstwa433,33%
Porażki866,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy325,00%
Zniszczone czołgi50,42
Zniszczonych/zgonów0,56
Wykryte pojazdy20,17
Zadane uszkodzenia2.111,58
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie637,42
WN7493,95
WN81002,31
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew52
Ø Poziom10,92
Zwycięstwa1936,54%
Porażki3363,46%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1426,92%
Zniszczone czołgi460,88
Zniszczonych/zgonów1,21
Wykryte pojazdy190,37
Zadane uszkodzenia2.245,23
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie786,79
WN7763,61
WN81295,24
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew381
Ø Poziom10,80
Zwycięstwa16643,57%
Porażki21355,91%
Remisy20,52%
Przetrwane bitwy12633,07%
Zniszczone czołgi3430,90
Zniszczonych/zgonów1,35
Wykryte pojazdy1950,51
Zadane uszkodzenia2.056,26
Punkty zajęcia bazy490,13
Punkty obrony bazy130,03
Doświadczenie818,75
WN7852,58
WN81263,59
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew202000
Zwycięstwa11154,95%00,00%00,00%00,00%
Porażki8341,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy83,96%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8944,06%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1440,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,270,000,000,00
Wykryte pojazdy1740,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.620,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3871,9200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy790,3900,0000,0000,00
Doświadczenie704,190,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew202
Zwycięstwa11154,95%
Porażki8341,09%
Remisy83,96%
Przetrwane bitwy8944,06%
Zniszczone czołgi1440,71
Zniszczonych/zgonów1,27
Wykryte pojazdy1740,86
Zadane uszkodzenia1.620,81
Punkty zajęcia bazy3871,92
Punkty obrony bazy790,39
Doświadczenie704,19
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa250,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki250,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy250,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy123,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia209,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie438,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa250,00%
Porażki250,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy250,00%
Zniszczone czołgi10,25
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy123,00
Zadane uszkodzenia209,75
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie438,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew58000
Zwycięstwa3051,72%00,00%00,00%00,00%
Porażki2848,28%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2136,21%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi380,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,030,000,000,00
Wykryte pojazdy420,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia984,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy631,0900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy30,0500,0000,0000,00
Doświadczenie601,160,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew58
Zwycięstwa3051,72%
Porażki2848,28%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2136,21%
Zniszczone czołgi380,66
Zniszczonych/zgonów1,03
Wykryte pojazdy420,72
Zadane uszkodzenia984,38
Punkty zajęcia bazy631,09
Punkty obrony bazy30,05
Doświadczenie601,16
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew14000
Zwycięstwa857,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki642,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy750,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi70,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy80,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.444,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy493,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy70,5000,0000,0000,00
Doświadczenie855,430,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew14
Zwycięstwa857,14%
Porażki642,86%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy750,00%
Zniszczone czołgi70,50
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy80,57
Zadane uszkodzenia1.444,43
Punkty zajęcia bazy493,50
Punkty obrony bazy70,50
Doświadczenie855,43
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew24000
Zwycięstwa1770,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki729,17%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1250,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi140,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,170,000,000,00
Wykryte pojazdy100,4200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia502,710,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy351,4600,0000,0000,00
Doświadczenie572,880,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew24
Zwycięstwa1770,83%
Porażki729,17%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1250,00%
Zniszczone czołgi140,58
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy100,42
Zadane uszkodzenia502,71
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy351,46
Doświadczenie572,88
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew37000
Zwycięstwa1848,65%00,00%00,00%00,00%
Porażki1951,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1232,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi190,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,760,000,000,00
Wykryte pojazdy170,4600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.393,030,000,000,00
Punkty zajęcia bazy120,3200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy260,7000,0000,0000,00
Doświadczenie806,030,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew37
Zwycięstwa1848,65%
Porażki1951,35%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1232,43%
Zniszczone czołgi190,51
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy170,46
Zadane uszkodzenia1.393,03
Punkty zajęcia bazy120,32
Punkty obrony bazy260,70
Doświadczenie806,03
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (197)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Jagdpanzer E 100101950,14691521348,86%1435,96
T110E4101855,56689260749,79%1337,45
T110E3101810,75745190750,76%1247,16
T34 81356,05704177451,63%1675,73
Waffenträger auf E 100102143,98663121747,90%1464,42
Object 268101885,04643117944,53%1311,94
Leopard 1101476,50657112944,46%1027,03
Grille 15101714,3763999546,33%1271,99
E 100101929,7672295950,26%1580,64
Vz. 55101918,9378193847,97%1373,11
Maus101754,7168888044,20%1381,35
IS-7101774,8570281247,41%1471,43
Gorilla111981,4078875248,27%1126,30
Controcarro 3 Minotauro101662,4475173150,48%1079,74
Object 268 Version 4101704,8371572746,49%1103,09
Type 59 81071,1974572451,80%1479,80
T-15061045,7079765057,69%2175,62
E 50 Ausf. M101664,4566853847,96%1349,78
Tiger (P)7734,0756747144,59%856,11
Ho-Ri 3101683,9168746848,29%1085,01
E 7591471,5569344748,55%1489,23
T110E5101746,3174244352,60%1418,03
Object 70491902,3358143845,43%1700,65
IS-4101846,5374441648,80%1448,66
VK 45.02 (P) Ausf. A81046,3864740949,14%1213,72
IS-381364,0580640753,81%1777,93
Taschenratte112343,1797337847,88%1411,62
T3091718,6967637547,47%1602,32
Object 705A101479,9073334146,33%1019,16
Waffenträger auf Pz. IV91597,3170833150,15%1356,84
Object 140101232,6666230849,03%919,11
E 5091584,4375930550,82%1623,20
60TP Lewandowskiego101731,3876028944,98%1172,45
KR-1112042,2991427047,41%1288,89
Tiger II81054,9461525542,35%1223,20
VK 30.01 (P)6359,0742325347,83%449,08
Tortoise91842,6876425351,38%1614,63
Rhm.-Borsig Waffenträger81490,3772425247,62%1667,50
AT 1581572,8275224952,21%1840,22
Object 277101727,5678624746,56%1316,96
T-5491310,1668623650,42%1386,31
T25/27933,1147523448,29%1359,75
Tiger I7624,8549918638,71%584,06
Jagdpanther71238,7357118153,59%1932,72
T3281396,0276218145,30%1797,95
Bat.-Châtillon 25 t AP91247,0169917952,51%1337,63
VK 45.02 (P) Ausf. B91114,9760917848,88%1002,59
Jagdtiger91778,9779917754,24%1558,28
ISU-15281522,5666017150,88%1759,01
T-448808,0254416547,88%1032,07
FV4004 Conway91180,3762415947,80%949,97
Panther II81158,6170515759,87%1805,74
Bat.-Châtillon 25 t101403,8568815552,26%1140,00
FV217 Badger101537,7867015442,86%876,95
Sturer Emil7950,2759614651,37%1321,92
M10391890,3480014550,34%2188,57
T2881055,1367614350,35%1058,54
AT 86617,4653414256,34%1020,02
Ferdinand81383,1259413748,91%1487,41
WZ-113G FT101926,2374913751,09%1278,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5276,4132413044,62%521,45
T-437730,2165212955,04%1240,23
SU-1527813,2056512856,25%1233,91
T2971072,0271412850,78%1321,31
T28 Prototype81666,1572112751,97%1935,41
FV215b (183) 101646,7456812340,65%1131,30
SU-100Y 6702,9658112150,41%1121,33
T-505167,9143211858,47%522,11
Pz.Kpfw. T 25 5299,5243111350,44%608,40
KV-856485,1950611246,43%656,91
AMX 13 909777,0273411052,73%1161,43
AT 771572,1179810858,33%2541,72
T9591306,8264310650,00%948,34
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4334,9646410341,75%735,29
Kranvagn101461,367169643,75%894,30
T-1091774,027269443,62%1896,63
FV4005 Stage II101300,605699445,74%865,71
IS7558,525159244,57%570,21
Panther7881,466589152,75%1497,68
MT-256252,164568941,57%542,06
Škoda T 56 81557,118698952,81%1452,22
SU-1006544,984488351,81%834,75
Pz.Kpfw. T 15 3111,062718146,91%279,03
Pz.Kpfw. Neu111978,439118047,50%1181,41
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2234,943848045,00%625,72
Challenger7731,344747944,30%847,00
Jagdpanzer IV6585,994567248,61%994,54
VK 30.01 (H)5709,976777160,56%1959,97
T803111814,808057041,43%1038,03
Pz.Sfl. IVc5471,104396758,21%1172,11
T404378,173846465,63%1033,48
AT-FV230 Breaker111863,478206450,00%1167,78
Super Conqueror101380,737126248,39%881,68
Nashorn6758,185676055,00%1444,55
FV2078589,725696050,00%549,48
Pz.Kpfw. III/IV5398,584235938,98%1058,54
STB-1101271,826875749,12%843,95
Object 70591245,687985759,65%1126,82
Pz.Kpfw. VII101644,887475646,43%1178,88
AMX 12 t6224,294185554,55%480,31
AMX 13 757581,676005444,44%1144,85
T675518,244995459,26%1286,80
AT 25552,485215250,00%1560,30
Pz.Kpfw. I Ausf. C3224,555194953,06%1137,36
SU-855415,093744645,65%798,53
StuG III Ausf. G5388,474044551,11%816,65
Charioteer81030,896054447,73%926,81
Leopard Prototyp A91077,356164346,51%823,93
Hirschkäfer111345,515524337,21%561,93
ARL 446692,076004254,76%1090,68
SU-85B4355,333474242,86%836,30
Object 780 101776,797294242,86%1157,57
AMX M4 mle. 457810,125074131,71%970,13
SU-14-28672,135434047,50%509,35
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4211,633093863,16%521,66
M18 Hellcat6543,384833748,65%855,71
Churchill I5384,063653647,22%647,91
Alecto4271,143423650,00%670,70
T-463179,632953540,00%585,69
Marder II3287,003593560,00%949,47
DBV-152 101806,097653455,88%1214,97
IS-M81225,247813357,58%1434,73
Lorraine 39L AM3210,472393259,38%735,77
Panhard AML Lynx 6x68405,094183234,38%428,46
AMBT 81204,068233154,84%1330,30
Cromwell6679,635993050,00%1375,16
Crusader6427,975022951,72%1364,19
M75267,174232951,72%862,21
T216346,484902748,15%774,26
Hummel6591,465662657,69%832,47
BZ-79111661,658332642,31%765,41
ELC EVEN 90 8442,465062623,08%589,79
Type T-345242,924662475,00%651,52
BDR G1 B5368,643772231,82%445,09
Leichttraktor143,671552147,62%61,98
T1 Heavy5463,525212157,14%891,01
Pz.Kpfw. II Luchs4256,624392147,62%925,05
Covenanter5243,434492161,90%790,37
ISU-152K 8844,537011968,42%860,89
O-I6703,825681747,06%1029,03
M66199,003951435,71%13,41
M374157,142161457,14%456,44
Achilles6574,714891450,00%913,34
FV215b 101534,156601338,46%1030,07
Valentine AT4236,543371346,15%552,97
Super Hellcat 7678,235431353,85%869,00
T1 HMC277,751541241,67%211,76
Renault UE 573161,172361250,00%361,16
Marder 38T4327,084011266,67%877,78
Ram II 5606,006971275,00%1790,88
Somua SAu 404285,733371154,55%721,95
212A9986,804921030,00%653,82
Renault FT191,44298944,44%325,52
50TP Tyszkiewicza9906,11560922,22%514,70
M-V-Y101247,33576933,33%641,35
T42 8667,78610944,44%679,25
Churchill III 5295,00510955,56%482,23
Object 452K 10802,56727955,56%464,31
M5 Stuart4122,63277837,50%74,88
Object 777 Version II 91494,00732728,57%1192,36
Pz.Kpfw. 35 (t)293,83212616,67%247,89
SU-76M4369,17310633,33%989,04
Cruiser Mk. IV4188,00346633,33%388,59
TL-7 9908,50748666,67%728,01
T14 5244,8027250,00%203,85
VK 30.02 (D)7352,80545540,00%288,82
Hotchkiss EBR7197,40436560,00%324,70
Bofors Tornvagn 81024,60595540,00%777,87
D23116,75266450,00%260,69
T-284152,00374450,00%295,48
M8A14256,00395475,00%675,41
Pz.Kpfw. I280,50324450,00%192,99
Tetrarch 2144,75307450,00%622,96
M2 Light2372,006073100,00%1733,46
45TP Habicha7697,67636366,67%910,03
Valentine3156,00225333,33%338,00
KV-1S6632,33458333,33%812,08
Panhard EBR 909292,00589333,33%116,05
Jagdtiger Prototype 81683,00732333,33%1382,33
FV4201 Chieftain Proto 91122,67711333,33%743,37
Panzerjäger I20,00117250,00%77,53
Strv 103B10172,0022720,00%0,00
AT-12177,00262250,00%641,52
Grille5233,50243250,00%341,24
SU-122A593,00177250,00%110,55
Kampfpanzer 07 P(E) 10607,00722250,00%282,87
Windhund 80,005892100,00%261,00
K-91-PT 91269,509022100,00%1317,27
M3 Stuart3186,005491100,00%726,30
Sturmpanzer I Bison30,004210,00%0,00
M3 Lee40,0016910,00%0,00
Type 5 Heavy10626,0038610,00%101,57
BZ-75101349,0025410,00%577,75
GSOR 1008 8633,0026910,00%290,50
T7 Combat Car 285,001201100,00%407,35
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81187,0011991100,00%1422,83
WZ-120-1G FT 80,006721100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 19.03.2022
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 19.03.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.07.2015
Opuścił klan: 16.06.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.04.2021
Opuścił klan: 15.05.2021