Niektóre czołgi nie są uwzględniane w statystykach.

emdevian

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 15.04.2019

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew44165026270
Ø Poziom7,720,0010,429,83
Zwycięstwa2304252,17%00,00%1142,31%14854,81%
Porażki2064646,75%00,00%1557,69%11642,96%
Remisy4771,08%00,00%00,00%62,22%
Przetrwane bitwy1332230,16%00,00%934,62%11141,11%
Zniszczone czołgi404150,9200,00240,922751,02
Zniszczonych/zgonów1,310,001,411,73
Wykryte pojazdy482071,0900,00110,422711,00
Zadane uszkodzenia1.393,180,002.669,082.415,38
Punkty zajęcia bazy367220,8300,0000,001820,67
Punkty obrony bazy222980,5000,0000,00280,10
Doświadczenie596,220,00836,88923,38
WN71261,940,001005,131346,53
WN81716,460,001932,532109,25
Ogółem
Ilość bitew44165
Ø Poziom7,72
Zwycięstwa2304252,17%
Porażki2064646,75%
Remisy4771,08%
Przetrwane bitwy1332230,16%
Zniszczone czołgi404150,92
Zniszczonych/zgonów1,31
Wykryte pojazdy482071,09
Zadane uszkodzenia1.393,18
Punkty zajęcia bazy367220,83
Punkty obrony bazy222980,50
Doświadczenie596,22
WN71261,94
WN81716,46
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew26
Ø Poziom10,42
Zwycięstwa1142,31%
Porażki1557,69%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy934,62%
Zniszczone czołgi240,92
Zniszczonych/zgonów1,41
Wykryte pojazdy110,42
Zadane uszkodzenia2.669,08
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie836,88
WN71005,13
WN81932,53
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew270
Ø Poziom9,83
Zwycięstwa14854,81%
Porażki11642,96%
Remisy62,22%
Przetrwane bitwy11141,11%
Zniszczone czołgi2751,02
Zniszczonych/zgonów1,73
Wykryte pojazdy2711,00
Zadane uszkodzenia2.415,38
Punkty zajęcia bazy1820,67
Punkty obrony bazy280,10
Doświadczenie923,38
WN71346,53
WN82109,25
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa133,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki266,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy124,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.407,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie495,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa133,33%
Porażki266,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi10,33
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy124,00
Zadane uszkodzenia2.407,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie495,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy11,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia680,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie66,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy11,00
Zadane uszkodzenia680,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie66,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew12000
Zwycięstwa216,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki1083,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy216,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi70,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,700,000,000,00
Wykryte pojazdy161,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.004,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie304,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew12
Zwycięstwa216,67%
Porażki1083,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy216,67%
Zniszczone czołgi70,58
Zniszczonych/zgonów0,70
Wykryte pojazdy161,33
Zadane uszkodzenia1.004,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie304,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew319000
Zwycięstwa10934,17%00,00%00,00%00,00%
Porażki20363,64%00,00%00,00%00,00%
Remisy72,19%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9830,72%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2380,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,080,000,000,00
Wykryte pojazdy3921,2300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia841,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3311,0400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6912,1700,0000,0000,00
Doświadczenie358,960,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew319
Zwycięstwa10934,17%
Porażki20363,64%
Remisy72,19%
Przetrwane bitwy9830,72%
Zniszczone czołgi2380,75
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy3921,23
Zadane uszkodzenia841,98
Punkty zajęcia bazy3311,04
Punkty obrony bazy6912,17
Doświadczenie358,96
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew58000
Zwycięstwa3458,62%00,00%00,00%00,00%
Porażki2237,93%00,00%00,00%00,00%
Remisy23,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2543,10%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi470,8100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,420,000,000,00
Wykryte pojazdy510,8800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.796,830,000,000,00
Punkty zajęcia bazy20,0300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie913,810,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew58
Zwycięstwa3458,62%
Porażki2237,93%
Remisy23,45%
Przetrwane bitwy2543,10%
Zniszczone czołgi470,81
Zniszczonych/zgonów1,42
Wykryte pojazdy510,88
Zadane uszkodzenia2.796,83
Punkty zajęcia bazy20,03
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie913,81
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (317)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
KV-261007,42589202157,69%1964,77
T-34-85M 61016,14612194959,11%2037,87
SU-130PM 81899,21755188754,16%2280,66
T297694,92423139848,21%733,07
T3281172,17565139753,83%1387,76
IS-7102371,07692118248,39%2176,62
M41 Walker Bulldog8702,47488118152,24%1419,88
IS-6 B 81533,71756106257,25%2020,90
XM551 Sheridan101329,74600100646,12%1582,45
T110E5102344,3268496149,74%2045,59
Cromwell6599,8042390150,61%1215,99
Grille 15102447,3070189653,79%1950,74
T92 HMC101706,5762189552,40%1527,59
Jagdpanzer E 100102535,6162184252,85%1980,49
FV215b (183) 102187,9166381348,59%1685,19
FV4005 Stage II102375,9557371848,47%2037,44
TVP T 50/51102411,5571463048,73%2129,10
M1271111,9843661452,77%1579,19
FV4202 81312,9374761355,14%2013,80
KV-15526,2938356152,76%1170,03
BT-7 artillery 3225,7228252752,75%854,39
Comet7564,7740351446,69%764,02
KV-1S6468,5635944252,04%804,01
Centurion Action X102270,8074343152,20%2151,51
Controcarro 3 Minotauro102574,2791142258,29%2081,20
E 100102656,7588641656,97%2265,78
Strv 103B102530,1879441053,66%1950,52
Progetto M35 mod. 46 81690,4784739755,67%2296,90
T1 Heavy5316,4931338150,92%515,51
BZ-176 82059,61102036257,46%2286,35
IS7949,9147034945,27%1282,05
T57 Heavy102693,2382433756,38%2310,41
M66450,0134431742,90%495,01
T4991151,0555431544,13%1793,49
M10391772,8357131453,50%1844,93
Crusader6211,0723730150,17%481,74
Maus102021,6276030054,33%1605,82
Chrysler K GF 81671,6289427856,12%2291,05
SU-100Y 6541,3231727349,45%795,08
Hirschkäfer112526,4479627152,03%1812,56
O-I6712,3239826147,89%1173,08
Grille5522,5731225850,39%1149,74
Jagdtiger92155,7159925653,13%1930,41
Pz.Kpfw. I Ausf. C3220,9931525048,00%1083,71
Jagdpanther71022,6044124346,50%1348,40
M53/M5591360,7557724250,41%1286,41
T376340,4134623850,42%821,91
M446408,0425223649,58%540,40
ST-II102347,0475523246,55%1774,72
T110E3102362,0874722548,89%1818,77
Type 62 7851,8181821657,41%2461,00
M415295,1521121645,83%309,32
M40/M4381239,5849721448,60%1385,70
105 leFH18B2 5902,0156921255,66%2219,28
T1 Cunningham178,0715020947,85%281,10
STB-1102252,0780720549,27%1976,87
Object 277102314,2378719955,78%2105,22
Ferdinand81472,9254619754,31%1651,06
T2 Medium Tank267,7614419047,37%152,32
T 55A 91849,7973518552,97%2050,52
Char Futur 4 91962,3974718150,83%1846,55
TS-5 81709,5283517562,86%2133,08
T-1091745,4868917242,44%1667,53
KV-856641,9536317142,11%873,70
T9592083,5474517058,24%1856,53
IS-381414,2284816751,50%1668,52
M56 Scorpion 7876,4349616554,55%1261,34
IS-3A 81781,1988916562,42%2308,64
Object 260 102353,5185916349,08%1911,27
IS-4102585,3097715858,23%2545,54
Jagdpanzer IV6547,1635115747,77%937,59
Škoda T 5091954,7572815054,67%1930,98
M54 Renegade 81954,0392315056,67%2651,29
Panhard EBR 105101005,0963814445,14%1103,76
Pz.Sfl. IVc5346,9223714248,59%628,78
M3 Lee499,4713813839,86%85,93
Charioteer81153,8060613850,72%1249,20
Vz. 55102296,5186513755,47%1781,95
StuG III Ausf. G5261,0721113444,78%396,56
Leopard 1102061,4772512747,24%1630,37
leKpz M 41 90 mm GF 8950,5468312653,97%2051,13
Škoda T 256720,9643012346,34%1447,96
E 7592102,2085111855,08%2299,61
FV4004 Conway91731,5063311553,91%1658,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4328,6832211453,51%864,64
IS-5 (Object 730) 81383,4167811451,75%1737,90
Super Hellcat 71008,1867211461,40%1635,74
M24 Chaffee5199,8628011250,00%504,01
Bofors Tornvagn 81748,7394811157,66%2207,77
Konštrukta T-34/10071043,0159010852,78%1762,31
T-62A102114,7576510653,77%1987,44
O-Ho81406,5078210147,52%1636,45
Ikv 1035453,0529410049,00%1006,07
Centurion Mk. I8952,515159850,00%1181,79
ELC EVEN 90 8743,906229843,88%1474,04
WZ-111 81257,555649655,21%1494,28
KR-1112899,9811049658,33%2497,00
Hummel6549,193169555,79%825,43
T82 HMC4363,862399356,99%1194,34
IS-3-II91964,868449354,84%2015,03
Type 5 Ke-Ho483,051678843,18%36,43
T92 8758,027988850,00%1599,73
Bat.-Châtillon Bourrasque 81815,559278859,09%2540,96
PTZ-78112799,279118654,65%1798,44
AMX 50 Foch (155) 102259,906778646,51%1633,89
S-517807,144997953,16%933,76
M374145,651597950,63%349,40
Panzer 58 Mutz 81137,245567955,70%1622,03
T71 DA7640,474597639,47%1279,72
O-I Experimental5685,004337557,33%1536,60
T3092009,127547352,05%1783,08
WZ-120-1G FT 81918,329027256,94%2518,22
STA-2 81429,688847150,70%2117,20
Covenanter595,902047055,71%184,99
Vz. 63P113125,419727048,57%2086,48
Challenger71273,166667055,71%2069,97
Škoda T 56 81812,6710086966,67%1830,31
AMX M4 mle. 49 Liberté 81457,886906953,62%1992,87
Coccodrillo 102161,648626650,00%1711,92
Strv 107-12112762,548356543,08%1673,77
ISU-15281848,027396547,69%2005,77
Waffenträger auf Pz. IV92102,918236561,54%1933,65
Type 63 81717,728686550,77%2132,44
BZT-70 102909,759876355,56%2233,77
Škoda T 245221,952356245,16%383,48
T-50-2 6649,355866258,06%2289,20
Type 6192023,188556144,26%2140,26
T6981254,526286157,38%1628,25
AE Phase I 92388,028235949,15%2423,08
Valentine3185,982195844,83%520,31
AMX 50 10081923,028335745,61%2275,42
AMX ELC bis5268,232855658,93%941,10
AMX Chasseur de chars 8895,024685554,55%1233,05
Type 5 Heavy102557,618805450,00%1988,40
O-Ni71202,816865356,60%1582,69
Rhm.-Borsig Waffenträger81671,097885354,72%1754,31
Object 777 Version II 92150,708445354,72%2165,57
121B 102241,778145356,60%1938,89
Object 703 Version II 81954,6310945259,62%2690,98
Kanonenjagdpanzer 105 81785,527425261,54%2233,25
M2 Light2131,082205160,78%502,91
IS-2-II81215,985675145,10%1333,63
AMX 404190,262765050,00%649,24
T34 B 81546,026545060,00%2221,82
43 M. Toldi III 3134,241985050,00%589,51
M10 Wolverine5433,802914944,90%897,85
T-284147,962114852,08%306,73
Achilles6769,483804843,75%1294,43
M2 Medium Tank366,341294744,68%41,92
IS-2 shielded 71415,528244654,35%1887,01
M5 Stuart4128,222644551,11%204,42
ARL 446711,205004445,45%1164,80
Marder 38T4306,352264351,16%695,44
EMIL 1951 81678,338614254,76%2006,77
Tiger II81806,2510884070,00%2559,92
T-1506322,933094050,00%365,61
VK 100.01 (P)81459,138544060,00%1887,13
BDR G1 B5630,543973943,59%1312,19
Mäuschen91406,627453951,28%1348,37
KV-5 81074,035803958,97%1359,44
StuG IV 5425,103223953,85%993,76
Pz.Kpfw. VII102491,737763745,95%1853,26
T28 Concept 71085,944933650,00%1674,30
Rheinmetall Skorpion G 81052,153873444,12%906,75
Vickers Medium Mk. I161,211173357,58%213,86
M60 101943,647763342,42%1723,57
MTLS-1G14 3300,333513351,52%1283,40
Šotek 81674,158393354,55%2004,13
Churchill I5354,262813138,71%514,77
UDES 0381632,717093151,61%1902,84
Ram II 5570,974323148,39%1348,55
T404257,932293043,33%448,04
Sav m/434310,172642951,72%778,98
T1 HMC262,22892744,44%137,33
Matilda4289,233072665,38%907,31
Type 5 Chi-Ri71332,858392650,00%2291,14
M46 Patton KR 81014,355112653,85%1311,63
T-103 81603,047662544,00%1877,77
Type 98 Ke-Ni3109,251722454,17%336,77
T-46390,291512466,67%355,56
FV230 Canopener101918,389172458,33%1417,18
Centurion Mk. 7/191450,617552347,83%1265,10
Type 71102715,919112343,48%2190,54
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4227,482472330,43%304,86
Cruiser Mk. IV4154,452232250,00%346,32
Archer5220,141862227,27%222,67
LT vz. 383170,862592176,19%756,23
VK 36.01 (H)6924,958002161,90%1797,25
Sturmpanzer II4129,001922142,86%187,93
Panhard AML Lynx 6x68794,576162147,62%1368,21
Excalibur 6754,524752152,38%1124,34
TVP VTU Koncept81131,904872045,00%1309,83
Object 70492913,859352060,00%2781,02
T7 Combat Car 2167,602782060,00%872,86
M7 Priest357,471151952,63%175,52
Type 4 Heavy91291,425181947,37%979,66
Marder II3119,581761952,63%207,86
T2881637,796141931,58%1870,37
L-60 2100,632421942,11%342,54
SU-15271533,287021844,44%2509,15
Panther/M10 7607,285311850,00%788,67
Tiger I71059,297191764,71%1505,74
Ikv 65 Alt II6607,712641729,41%851,54
Type 91 Heavy3151,531631747,06%345,68
Cruiser Mk. III379,821251729,41%117,14
WZ-113G FT102978,719101758,82%2160,35
Jagdpanzer E 90 92442,659551752,94%2195,76
SMV CC-64 Vipera 81421,007641741,18%1477,87
Object 268 Version V 102152,947801752,94%1603,03
Somua SM 81549,188461752,94%1647,19
M3 Stuart355,751751656,25%154,04
Lago4570,884911675,00%2040,54
T3 HMC2160,382201643,75%558,98
14TP4272,404301573,33%1159,11
KV-371155,136991553,33%1583,73
AMX M4 mle. 4571294,878131560,00%2002,96
Vz. 60S Dravec 102068,878511546,67%1087,52
Sturer Emil7994,476731560,00%1423,23
T54E191504,335661533,33%1106,73
113 Beijing Opera 102204,738011546,67%1747,71
STA-181430,148251450,00%1974,21
TNH 105/100081519,079581457,14%2072,62
SU-14-281322,074571428,57%1221,34
Strv 103-092139,217841450,00%2040,92
T-29 3363,793171457,14%1404,82
Churchill III 5580,715451442,86%981,47
Panther mit 8,8 cm L/71 8701,085291338,46%621,85
122 TM 81675,467121369,23%2163,04
Type 4 Chi-To6884,586951258,33%1867,30
Windhund 81173,675881250,00%1113,02
Taschenratte112117,0810011250,00%1185,51
Kolohousenka176,911211127,27%123,01
Type 95 Ha-Go244,091501145,45%51,07
M3G FT3290,271831154,55%783,36
Object 261101946,738801163,64%1772,03
Nashorn6629,003161136,36%799,08
Strv S1 81582,366411163,64%1768,23
Sexton I 3533,183841136,36%2309,31
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8714,094441163,64%772,93
ST vz. 394141,701841040,00%181,30
Type 2597 Chi-Ha391,001381050,00%151,11
Cruiser Mk. II2248,403641070,00%1312,53
M18 Hellcat6975,105321030,00%1677,41
MKA 2278,302961040,00%1070,20
T-45 2171,502991030,00%700,10
KV-220-2 5587,705561050,00%994,00
Dicker Max 6637,403601060,00%1018,02
Vickers Medium Mk. II229,6798977,78%261,00
Universal Carrier 2-pdr29,8998966,67%222,70
T28 Prototype81466,44596944,44%1479,57
ISU-152K 8996,89521933,33%785,66
AMBT 81367,11724944,44%1444,94
Object 283 91596,00961955,56%1963,56
LTP 3122,56171944,44%369,71
Chrysler K 81124,22619966,67%1182,88
Strv m/382142,13152837,50%387,33
Type 3 Chi-Nu591,50116825,00%0,00
Panhard EBR 909921,63903850,00%1485,64
TKS z n.k.m. 20 mm 2171,86287757,14%969,69
B14440,00337742,86%1093,23
Vickers Medium Mk. III341,5785742,86%18,97
Type 578603,57402714,29%325,10
Lorraine 50 t 91592,86669742,86%1337,52
Pz.Sfl. IC 4391,29375728,57%984,73
TBT 91992,00634714,29%1256,96
AT 15A 7727,86477771,43%1003,54
Pz.Kpfw. II Ausf. D 239,00102714,29%0,00
M14/412133,50145616,67%266,14
Panhard AMD 178B6292,674176100,00%821,92
Char Mle. 75 9974,67582616,67%1199,66
T-34 shielded 5357,334346100,00%890,36
TOG II* 6983,83740650,00%1722,14
MS-11125,20234560,00%616,94
Type 4 Ju-To71695,80857560,00%1847,73
T-832 81584,40951560,00%1958,40
Strv fm/21199,75280475,00%570,07
Renault Otsu1149,50161425,00%474,06
T56 GMC328,2569425,00%0,00
Pz.Kpfw. I281,50334450,00%209,78
GSOR the TANK 92238,75804450,00%2205,34
SU-2-122 5431,50502475,00%990,25
Kunze Panzer 9497,25365425,00%146,62
T26E5 81501,00612425,00%1476,35
AMX M4 mle. 49 81573,25723475,00%2149,47
Type 586647,3333630,00%949,33
AMX 383109,332573100,00%371,91
AMX 12 t6117,00346366,67%272,28
Type 3 Ju-Nu61432,00952366,67%2207,82
Caliban 8741,67587333,33%519,49
Heavy Tank No. VI 6750,338363100,00%1127,59
Turán III prototípus 5307,67224333,33%479,01
D23472,005562100,00%2423,82
Vickers Mk. E Type B223,0059250,00%79,78
Ikv 72316,007120,00%0,00
Leichttraktor172,0096250,00%167,46
Type 95 Heavy4316,50319250,00%1104,59
Loyd Gun Carriage256,006620,00%89,05
Renault R35216,001942100,00%261,00
AMX 65 t8832,00480250,00%713,70
Black Prince II 71587,0012652100,00%2497,37
Kpz. Erich Konzept I 91615,50689250,00%1153,71
Patton the Tank 92286,00575250,00%2145,34
Škoda T 27 82230,5015182100,00%3862,48
AMX ELC 901 6470,50757250,00%1356,05
Valiant 5175,50387250,00%183,90
T78 61107,00457250,00%1680,83
King Tiger (Captured) 71540,00752250,00%2036,04
Fiat 30001202,003791100,00%1310,56
M15/4230,003810,00%0,00
4TP1170,003791100,00%998,42
7TP2151,001821100,00%560,56
Cruiser Mk. I1361,003971100,00%2380,34
KV-1SA 5229,0027210,00%158,38
T-127 3255,0022410,00%751,53
A46 6957,007021100,00%3943,69
VK 45.03 7658,004161100,00%767,43
VCS 6x6 TS 90 90,008251100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 15.04.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 15.04.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.04.2015
Opuścił klan: 25.09.2015
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 04.10.2015
Opuścił klan: 17.11.2015
Stopień: Rekruter
Dołączył: 22.10.2017
Opuścił klan: 03.03.2018
Stopień: Rekruter
Dołączył: 30.11.2015
Opuścił klan: 12.03.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.04.2016
Opuścił klan: 15.12.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 05.11.2018
Opuścił klan: 13.12.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.04.2018
Opuścił klan: 03.06.2018
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 15.01.2017
Opuścił klan: 20.10.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.01.2019
Opuścił klan: 03.03.2019