__Snowden__

clanlogo
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 09.06.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew68823223
Ø Poziom8,5010,0010,0010,33
Zwycięstwa3429249,83%2100,00%2100,00%266,67%
Porażki3366648,92%00,00%00,00%133,33%
Remisy8651,26%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1370719,92%150,00%150,00%133,33%
Zniszczone czołgi591460,8621,0021,0020,67
Zniszczonych/zgonów1,072,002,001,00
Wykryte pojazdy946451,3863,0063,0082,67
Zadane uszkodzenia1.446,593.782,003.782,002.932,00
Punkty zajęcia bazy296550,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy247130,3600,0000,0000,00
Doświadczenie657,381.444,501.444,501.119,00
WN71149,902032,762032,761537,50
WN81510,822980,393,10148,10
Ogółem
Ilość bitew68823
Ø Poziom8,50
Zwycięstwa3429249,83%
Porażki3366648,92%
Remisy8651,26%
Przetrwane bitwy1370719,92%
Zniszczone czołgi591460,86
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy946451,38
Zadane uszkodzenia1.446,59
Punkty zajęcia bazy296550,43
Punkty obrony bazy247130,36
Doświadczenie657,38
WN71149,90
WN81510,82
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew2
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa2100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy150,00%
Zniszczone czołgi21,00
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy63,00
Zadane uszkodzenia3.782,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.444,50
WN72032,76
WN82980,39
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew2
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa2100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy150,00%
Zniszczone czołgi21,00
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy63,00
Zadane uszkodzenia3.782,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.444,50
WN72032,76
WN83,10
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew3
Ø Poziom10,33
Zwycięstwa266,67%
Porażki133,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi20,67
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy82,67
Zadane uszkodzenia2.932,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.119,00
WN71537,50
WN8148,10
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5276000
Zwycięstwa273051,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki245946,61%00,00%00,00%00,00%
Remisy871,65%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy134225,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi33910,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,860,000,000,00
Wykryte pojazdy81311,5400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.716,940,000,000,00
Punkty zajęcia bazy37990,7200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy50510,9600,0000,0000,00
Doświadczenie771,930,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5276
Zwycięstwa273051,74%
Porażki245946,61%
Remisy871,65%
Przetrwane bitwy134225,44%
Zniszczone czołgi33910,64
Zniszczonych/zgonów0,86
Wykryte pojazdy81311,54
Zadane uszkodzenia1.716,94
Punkty zajęcia bazy37990,72
Punkty obrony bazy50510,96
Doświadczenie771,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew562000
Zwycięstwa26446,98%00,00%00,00%00,00%
Porażki28049,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy183,20%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy16629,54%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3640,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,920,000,000,00
Wykryte pojazdy6941,2300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.017,770,000,000,00
Punkty zajęcia bazy10651,9000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9011,6000,0000,0000,00
Doświadczenie569,140,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew562
Zwycięstwa26446,98%
Porażki28049,82%
Remisy183,20%
Przetrwane bitwy16629,54%
Zniszczone czołgi3640,65
Zniszczonych/zgonów0,92
Wykryte pojazdy6941,23
Zadane uszkodzenia1.017,77
Punkty zajęcia bazy10651,90
Punkty obrony bazy9011,60
Doświadczenie569,14
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew185000
Zwycięstwa7540,54%00,00%00,00%00,00%
Porażki10255,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy84,32%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5529,73%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1260,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,970,000,000,00
Wykryte pojazdy2141,1600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia595,340,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3161,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2861,5500,0000,0000,00
Doświadczenie328,580,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew185
Zwycięstwa7540,54%
Porażki10255,14%
Remisy84,32%
Przetrwane bitwy5529,73%
Zniszczone czołgi1260,68
Zniszczonych/zgonów0,97
Wykryte pojazdy2141,16
Zadane uszkodzenia595,34
Punkty zajęcia bazy3161,71
Punkty obrony bazy2861,55
Doświadczenie328,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16000
Zwycięstwa212,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki1487,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,1900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,190,000,000,00
Wykryte pojazdy150,9400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia263,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie105,810,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew16
Zwycięstwa212,50%
Porażki1487,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi30,19
Zniszczonych/zgonów0,19
Wykryte pojazdy150,94
Zadane uszkodzenia263,88
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie105,81
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew751000
Zwycięstwa36248,20%00,00%00,00%00,00%
Porażki37950,47%00,00%00,00%00,00%
Remisy101,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy25433,82%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4740,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,950,000,000,00
Wykryte pojazdy8981,2000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia867,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy16142,1500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy16332,1700,0000,0000,00
Doświadczenie557,620,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew751
Zwycięstwa36248,20%
Porażki37950,47%
Remisy101,33%
Przetrwane bitwy25433,82%
Zniszczone czołgi4740,63
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy8981,20
Zadane uszkodzenia867,43
Punkty zajęcia bazy16142,15
Punkty obrony bazy16332,17
Doświadczenie557,62
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew22702000
Zwycięstwa1245554,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki1001544,12%00,00%00,00%00,00%
Remisy2321,02%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy658529,01%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi136370,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,850,000,000,00
Wykryte pojazdy343321,5100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia839,990,000,000,00
Punkty zajęcia bazy310611,3700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy353901,5600,0000,0000,00
Doświadczenie609,810,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew22702
Zwycięstwa1245554,86%
Porażki1001544,12%
Remisy2321,02%
Przetrwane bitwy658529,01%
Zniszczone czołgi136370,60
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy343321,51
Zadane uszkodzenia839,99
Punkty zajęcia bazy310611,37
Punkty obrony bazy353901,56
Doświadczenie609,81
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew9044000
Zwycięstwa474852,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki423146,78%00,00%00,00%00,00%
Remisy650,72%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy223424,70%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi61210,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,900,000,000,00
Wykryte pojazdy143151,5800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.744,610,000,000,00
Punkty zajęcia bazy76850,8500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy86620,9600,0000,0000,00
Doświadczenie796,560,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew9044
Zwycięstwa474852,50%
Porażki423146,78%
Remisy650,72%
Przetrwane bitwy223424,70%
Zniszczone czołgi61210,68
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy143151,58
Zadane uszkodzenia1.744,61
Punkty zajęcia bazy76850,85
Punkty obrony bazy86620,96
Doświadczenie796,56
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (487)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Object 907 102180,20803550451,11%1940,19
IS-7101896,56653339647,97%1592,39
T95/FV4201 Chieftain 102635,08885204355,26%2082,37
Conqueror Gun Carriage101567,91600202848,82%1405,81
O-I6943,61563163056,81%1927,05
T110E5102044,32735147648,51%1730,63
FV4005 Stage II101784,25659144749,97%1370,11
Object 140101899,74744129548,88%1747,78
T57 Heavy102083,43692124750,68%1718,00
Progetto M35 mod. 46 81403,60844122451,47%1836,69
T34 81058,39563117347,66%1144,63
T3 HMC2194,14302103552,17%865,95
IS-381139,08656102449,51%1276,97
Panhard EBR 75 (FL 10) 8990,5681388057,05%2009,45
Super Conqueror102375,9883987950,17%2129,13
Strv 103B102060,9367480948,83%1570,35
Bat.-Châtillon 25 t101768,6368079944,56%1499,17
Bat.-Châtillon Bourrasque 81396,4685775856,33%1855,33
Object 260 102380,6588474057,57%2096,09
Cromwell6706,9858273555,24%1597,01
T26E5 81157,3780173250,14%1434,64
Panhard EBR 105101066,8068671646,79%1229,90
T26E4 SuperPershing 81001,1864170247,44%1237,55
KV-26531,2238866149,17%799,37
T499772,8557059748,58%1022,82
Löwe 8622,9345159141,62%488,73
AMX Chasseur de chars 8941,5052355845,88%1168,17
T-100 LT101136,6263854443,93%1320,32
Object 277102137,2076854252,40%1852,34
XM551 Sheridan101022,7359953441,57%1008,28
TVP T 50/51101973,8370652143,76%1700,59
Leopard 1101978,8673750251,00%1590,11
T297755,9960250150,50%851,01
STB-1101975,2576849248,98%1755,92
M53/M5591277,6159548352,17%1311,42
FV20781039,7644646946,48%1202,85
FV380591262,9849344048,18%1216,40
Object 430U102103,4479542452,83%1880,81
T-54 ltwt.9968,9664040750,86%1396,05
T-1091063,5562539645,96%854,34
T110E4102073,4171738250,79%1539,19
M40/M4381221,2657837447,33%1448,69
AMX 30 B101551,8367737448,40%1286,18
M24 Chaffee5259,7142236743,32%651,08
T54E191433,6870836748,50%1362,20
Kampfpanzer 50 t 92092,33100136758,86%2162,91
M60 101854,0968336044,17%1565,22
FV215b 101784,5369033044,85%1410,59
Object 268 Version 4102244,3882832756,88%1867,67
WZ-111 model 5A102126,3076231450,32%1906,28
Type 5 Heavy102091,1774930852,60%1498,84
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4185,8721430745,93%296,27
Type 64 6617,1762229255,82%1669,81
Jagdpanzer E 100102173,7172428252,13%1568,41
T-5491258,8968627250,37%1331,34
Object 703 Version II 81598,2790326751,31%1864,29
Crusader 5.5-in. SP7828,5531726645,49%1121,82
60TP Lewandowskiego102205,0980325952,90%1655,84
AMX 50 B102278,9578125949,81%1857,83
Type 4 Heavy91397,2370225547,84%1196,29
Conqueror91493,4270525446,85%1266,74
E 100102284,8678224946,99%1805,87
WZ-111 model 1-491563,3771324345,68%1475,52
Churchill VII6271,8229224343,21%239,02
AMX 30 1er prototype91329,2468324246,28%1243,29
Vz. 55102529,1685423747,26%2207,31
VK 72.01 (K) 102734,4085923551,91%2144,94
Centurion Action X101775,1771323448,72%1373,74
Strv 103-091490,1367022749,34%1277,95
T-62A101655,3768922345,29%1417,94
Churchill III 5604,8381521558,14%1474,17
CS-63101835,1282521357,28%1640,46
T328823,1755721242,92%765,66
113102079,0575520645,63%1835,41
IS-4102670,0697020560,00%2703,33
T110E3102056,5676720455,39%1594,22
T-1506493,5936919951,26%728,67
Bat.-Châtillon 25 t AP91329,6571519850,51%1424,00
Bat.-Châtillon 12 t8956,9166919647,45%1845,87
T-4481024,6472219556,41%1465,90
T 55A 91537,8778419355,44%1553,31
Carro da Combattimento 45 t 102240,4084319251,56%1899,73
T-34-856445,9032919148,17%743,97
UDES 038953,3858118947,09%952,85
E 7591421,0976718853,72%1312,25
KV-15377,5736918847,34%673,18
T1 Cunningham161,1816218044,44%138,00
Churchill I5258,3223817943,02%313,76
Maus102297,7181917847,75%1871,28
T92 HMC101409,2159017746,33%1223,70
StuG III Ausf. G5150,1319017540,00%72,49
Cromwell B 6870,7176417553,71%1804,21
Manticore10993,7368317149,71%1102,66
Škoda T 56 81610,5590816457,93%1787,66
Cruiser Mk. III396,2214516351,53%292,71
T3091473,5872316149,07%1244,86
UDES 15/16102117,2384116056,25%1821,66
Kranvagn102099,7776915948,43%1675,81
AMX 13 909846,3159815444,81%1111,37
Object 705A102402,9886715354,25%1979,21
M446662,1734314947,65%1093,18
T95E6 101976,8475514746,26%1527,10
M22 Locust 358,8120014642,47%23,45
SU-85I 5361,1229614648,63%627,28
AMX ELC bis544,9327614445,83%76,58
KV-37751,9252714247,89%820,58
FV3046512,6727213846,38%793,23
Škoda T 5091135,7062213744,53%913,58
KV-856376,3037913745,99%445,55
Valentine AT4171,6827113353,38%374,84
Caernarvon Action X 81159,5182213351,88%1468,32
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81305,4987913351,88%1848,62
Object 279 early 102754,3798613154,20%2265,88
121B 101822,1376013152,67%1568,17
M10 Wolverine5206,9521812941,09%216,34
TVP VTU Koncept8803,9962912653,17%995,35
T28 Prototype81195,9672912552,80%1363,03
M10391146,6549612442,74%905,86
T56 GMC374,1712912144,63%32,46
M41 Walker Bulldog8416,6736312144,63%535,71
B14137,8718111747,01%184,65
T675225,8429211744,44%280,90
Pz.Kpfw. I Ausf. C395,5428211750,43%304,81
Progetto M40 mod. 65101901,0577311553,04%1616,20
T376304,4842211545,22%634,58
Prototipo Standard B91655,9878811449,12%1725,32
Tiger II81076,5565011444,74%1119,97
LT-432 8927,4480111353,10%1882,93
11081101,6076911256,25%1319,59
M36 Jackson6216,1235911250,89%189,27
Kampfpanzer 07 RH 81461,2090511055,45%2225,53
T-54 first prototype 81280,5385811053,64%1884,50
Pz.Kpfw. III Ausf. E338,4212110848,15%82,71
SU-1527632,7744610540,00%629,18
Caernarvon8837,9064410549,52%806,42
AMX 13 757705,3865710449,04%1490,01
Covenanter574,8016710341,75%22,50
Object 261101480,3569010356,31%1247,40
SU-1006517,6842210241,18%700,36
M4A1 Sherman5299,0336710144,55%603,96
NC 70 Błyskawica102317,5086210158,42%1988,02
E 50 Ausf. M102128,5880710050,00%2037,42
KR-1112999,7210609953,54%2258,98
VK 16.02 Leopard5162,342749738,14%239,85
Rheinmetall Skorpion G 81193,746709752,58%1186,01
Tiger I7847,066269551,58%982,07
Type 71102010,277689548,42%1499,74
M3 Lee4118,921839344,09%192,02
IS-27915,656849254,35%1257,62
T404167,271849148,35%234,65
BZ-75102272,418548751,72%1832,40
IS-M81050,487068751,72%1161,75
T-34-3 81337,378618759,77%1802,64
IS-5 (Object 730) 81214,687588554,12%1411,77
Black Prince7429,764958445,24%368,08
Ikv 90 Typ B7652,814718344,58%811,11
Object 43091745,067938348,19%1742,82
ShPTK-TVP 100 81257,607368349,40%1383,21
Jagdpanzer IV6121,321758242,68%45,49
O-Ho8887,766208247,56%895,98
Lansen C 81221,527638246,34%1436,63
VK 28.016357,674008139,51%801,93
T-34-85M 6852,277088150,62%1581,32
M66176,733188041,25%27,11
Matilda4184,041787937,97%250,29
105 leFH18B2 5746,925587951,90%1428,91
O-Ni7830,394337757,14%1065,72
T14 5280,083867642,11%326,30
IS7764,975707548,00%978,65
T207920,567017550,67%1393,26
T-437770,956187548,00%1209,78
T25/27868,685787541,33%1155,21
SU-100Y 6475,454447345,21%608,83
T-345198,723267256,94%423,25
Concept No. 5101766,636577241,67%1140,55
IS-3A 81523,929327256,94%1905,54
AMX 50 Foch (155) 102020,067356850,00%1526,06
T1 Heavy5339,724406752,24%587,35
Prototipo 6 81601,308536645,45%1637,94
M127713,064596460,94%990,81
Turtle Mk. I 81516,889306467,19%1713,75
ST-62 Version 2 102606,689656358,73%2218,17
M48A5 Patton102022,457116238,71%1556,50
T28 Concept 71042,777516261,29%1779,89
CS-5381117,437096050,00%1522,96
Ikv 65 Alt II6568,243525937,29%834,28
T-284179,662965858,62%478,62
T25 AT7462,004145844,83%407,75
Rheinmetall Panzerwagen101217,847325851,72%1440,38
SU-855299,533975756,14%606,36
CS-5991544,957495545,45%1581,67
Ram II 5341,853975547,27%776,89
Chimera 81510,228105547,27%1672,57
116-F3 101804,856755534,55%1057,94
Type 586572,965605352,83%1114,07
M-III-Y81388,388355349,06%1751,32
AE Phase I 91713,758325352,83%1536,66
M4A3E8 Sherman6355,864255046,00%469,97
Pz.Kpfw. II222,501205040,00%0,00
Grille 15102032,687485052,00%1412,93
TOG II* 6504,023685038,00%643,89
Char Futur 4 91866,248595052,00%1674,74
Object 252U Defender 81749,659144847,92%2200,46
Bisonte C45 81299,738284847,92%1499,34
T2 Light Tank 2161,083354856,25%708,31
AMX M4 mle. 49 Liberté 81307,968384856,25%1641,13
DZT-159 91529,307924748,94%1469,05
T23E3 7736,415874643,48%1009,11
ST-II101860,117474647,83%1409,63
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6630,875694654,35%1673,04
Type T-345332,314424548,89%829,76
Vz. 71 Tesák101081,166614548,89%1177,10
leKpz M 41 90 mm 8617,445664548,89%1035,68
WZ-113G FT102265,937764257,14%1613,44
KV-48629,264324233,33%445,10
Mäuschen91831,628254252,38%1679,17
Somua SM 81698,768874250,00%1937,44
Lorraine 40 t 81390,457944254,76%1858,61
O-I Experimental5698,383834052,50%1401,68
Cruiser Mk. IV467,101374050,00%89,22
D23101,791453948,72%198,93
AMX 13 10510782,264813951,28%740,51
K-91101376,316983953,85%1021,51
E 75 TS 81511,108763948,72%1807,54
M26 Pershing8879,296883857,89%1244,26
Bat.-Châtillon 155 58101121,346003850,00%848,00
Object 777 Version II 92013,799963863,16%2233,75
Object 252U 81716,799323855,26%1948,92
TNH 105/100081129,497303748,65%1431,22
M8A1483,432033748,65%78,54
M18 Hellcat6265,383573756,76%332,39
A-436387,762743740,54%519,45
M415299,253333644,44%295,54
Controcarro 3 Minotauro102430,318423652,78%1944,92
T2881064,507163655,56%1173,98
Ares 90101904,898123647,22%1560,96
Rinoceronte102100,867253537,14%1571,02
WZ-1328767,175853542,86%1109,78
Coccodrillo 101934,348143551,43%1507,64
122 TM 81682,209183554,29%2089,11
Type 62 7895,038183455,88%2232,23
M-V-Y101785,767243444,12%1247,31
Ikv 1035249,002483342,42%375,55
WZ-132A9813,795343333,33%900,37
Marder II3107,181423342,42%86,01
Bishop5360,912263354,55%685,96
AMX 50 Foch B102179,948173348,48%1613,95
WZ-1317680,635823250,00%1362,66
FV217 Badger101998,698243256,25%1513,04
LTTB8483,564643231,25%604,15
SMV CC-64 Vipera 81078,726883246,88%1025,70
CS-52 C 81047,317813262,50%1489,77
M24E2 Super Chaffee 6689,607813060,00%2413,21
FV226 Contradictious 81560,278053053,33%1449,05
Konštrukta T-34/1007737,666182955,17%1088,41
T-46381,451342944,83%122,24
Object 268102159,796742941,38%1276,53
CS-52 LIS 81420,348352955,17%1968,66
T1 HMC234,18812842,86%43,93
Somua SAu 40465,961892846,43%69,39
E 5091647,717232842,86%1564,60
Waffenträger auf Pz. IV91528,506962853,57%1184,51
Vickers Medium Mk. III3144,851862740,74%356,95
M7 Priest327,15762733,33%0,83
SU-76M497,781402740,74%14,53
FV215b (183) 101921,377892766,67%1512,23
Ares 8591107,967132748,15%917,90
M3 Stuart379,581442650,00%137,33
59-166591,966292661,54%1946,22
Ho-Ri 3102004,276962650,00%1270,06
AMX 12 t6376,765702564,00%1114,37
TS-54 81428,849772560,00%1924,05
Rhm.-Borsig Waffenträger81154,426162454,17%1048,26
M-VI-Y91243,547132450,00%1040,09
Vickers Medium Mk. I148,26952352,17%101,71
S-517343,522962347,83%236,15
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5468,133322347,83%1252,94
KV-4 Kreslavskiy 81204,267362352,17%1233,61
Panzer 58 Mutz 81178,096042343,48%1269,90
CS-447956,007142259,09%1547,18
M2 Medium Tank395,361682254,55%230,00
Renault UE 57393,502002245,45%78,54
SU-100M17535,185812272,73%718,69
KV-220-2 5990,239252240,91%1814,75
Chrysler K GF 81544,828472250,00%2099,77
BT-7 artillery 3524,826702259,09%2626,80
ELC EVEN 90 8663,916732254,55%1256,80
121102129,208422060,00%1857,67
AMX 38352,651512035,00%0,00
XM57 81406,307672055,00%1360,16
T803112633,059242050,00%1974,24
M5 Stuart450,161341942,11%21,61
AT 25303,583801957,89%688,19
MT-256118,212881952,63%187,91
AMX M4 mle. 54102393,428931957,89%2001,52
MS-1165,781451844,44%117,33
DBV-152 101332,565491838,89%532,14
WZ-131G FT6548,004151833,33%716,70
Versuchspanzer 5791883,398361844,44%1489,35
T-26244,711301752,94%110,87
Comet7363,533731764,71%523,05
Type 6891115,356051735,29%588,90
Kunze Panzer 91325,828991770,59%1304,49
Object 168 German 81225,477461758,82%1448,55
Pz.Kpfw. II Luchs434,752861668,75%261,00
Type 5781087,196571637,50%869,70
Sturer Emil7568,504971662,50%792,43
KV-5 81153,817521643,75%1216,64
Stridsyxa 81592,889411668,75%1620,04
T25 Pilot Number 1 8955,067561656,25%1336,61
Cruiser Mk. I1129,601581540,00%438,45
Pz.Kpfw. VII101952,138571553,33%1461,50
FV230 Canopener102312,1310611580,00%1807,59
BT-7421,291301428,57%0,00
P.43 bis6481,934321442,86%742,37
Vz. 44-171120,647961457,14%1656,20
M374118,641401435,71%119,85
SU-85B491,931391421,43%1,73
FV1066 Senlac 8697,866651450,00%1141,25
VK 36.01 (H)61254,387681330,77%2384,19
Leichttraktor1131,621821353,85%510,79
Chieftain/T95 8612,385801346,15%647,79
Ares 7581450,628811353,85%1718,38
T 54D 91300,008101361,54%1267,97
Vz. 68 Squall 8695,545751353,85%1069,54
StuG IV 5254,382201315,38%355,15
M4A1 Revalorisé 81344,858491353,85%1882,48
Škoda T 245232,502331233,33%343,38
Sexton II3100,002201258,33%319,85
Panzerjäger I2145,081791266,67%552,45
Pz.Kpfw. III Ausf. J489,581561216,67%1,83
Cruiser Mk. II268,081541233,33%32,31
ST vz. 394236,182251154,55%643,28
AT-12100,821191136,36%168,21
BZ-587939,736471136,36%956,47
AMX 105 AM mle. 474256,732671145,45%797,83
StuG III Ausf. B4152,002301136,36%108,38
Spähpanzer SP I C7411,733781127,27%478,15
K-91-PT 91386,276601145,45%1017,35
Heavy Tank No. VI 6819,275281127,27%1048,56
Chi-Ni291,001781050,00%263,16
BT-2232,001271060,00%172,24
Škoda T 256403,503961040,00%500,18
Vickers Mk. E Type B227,801241060,00%166,90
WZ-132-110977,508061070,00%1175,04
Panther/M10 7877,906561030,00%1311,32
T-22 medium 101317,508391060,00%1105,31
Kolohousenka1161,89220933,33%632,63
AT 86130,11310955,56%144,54
Pz.Kpfw. 558964,00526922,22%520,45
Pz.Sfl. IC 4442,11492955,56%1600,20
Patton the Tank 9794,89492933,33%506,28
Toro 91680,44824955,56%1459,02
Type 1 Ho-Ni II 4666,00629955,56%1432,02
Vickers Medium Mk. II2132,00115825,00%424,34
Strv m/40L381,63207862,50%219,10
Valentine3153,63132812,50%323,93
Vz. 60S Dravec 102863,75946837,50%1817,20
A-447409,63429837,50%300,54
Challenger7631,50451862,50%787,12
LTP 3126,25163850,00%410,64
WZ-120-1G FT 83410,381415825,00%4767,50
D1268,57147757,14%201,65
P.43 ter71242,43626757,14%2730,36
CC-46 Pancernik 92239,57783742,86%1600,60
Object 70491357,00531728,57%802,80
Universal Carrier 2-pdr250,14166771,43%264,10
Marder 38T475,8667714,29%0,00
Char Murat 92005,14813757,14%1968,52
EMIL 1951 82154,571206785,71%3195,00
Strv m/382205,67353650,00%912,98
M2 Light2235,83479666,67%1162,83
Type 97 Chi-Ha389,83237650,00%125,02
M5A1 Stuart4164,83381683,33%553,87
M75355,00424666,67%1431,08
T2 Medium Tank234,3393650,00%82,83
BDR G1 B5222,33213650,00%250,90
Renault FT AC276,0081633,33%33,11
AMX AC mle. 4881184,50693666,67%1296,24
Gabler’s Destroyer 5416,50556666,67%1244,23
GSOR the TANK 9516,17466633,33%182,14
AMBT 8897,00660650,00%787,15
KV-1SA 5894,50802650,00%2423,06
Object 268 Version V 10639,33541650,00%287,89
MTLS-1G14 3229,8321660,00%695,40
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4513,67688650,00%1277,62
M3 Light 397,50148616,67%172,12
Excelsior 5438,83544666,67%937,03
Excalibur 6519,50447666,67%726,70
SU-100I 5778,50538633,33%1187,47
50TP prototyp 81468,40776540,00%1720,57
14TP4455,60506560,00%1991,73
AMX 40446,007550,00%2,07
Durchbruchswagen 24117,80270560,00%244,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3160,40207540,00%302,09
Hotchkiss EBR7264,4025450,00%260,32
AEC Armoured Car5225,40258520,00%203,69
UDES 03 Alt 3 91562,00828560,00%1552,14
Chrysler K 81026,40691560,00%982,28
Nergal 81986,00770520,00%1972,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2184,75357475,00%955,01
Renault FT116,503740,00%0,00
SDP 40 Zadymka5702,75470450,00%1357,08
Type 3 Ju-Nu6997,7549640,00%1479,91
G.W. E 100101284,00654450,00%1032,77
G.Pz. Mk. VI (e)277,25148425,00%188,23
Chieftain Mk. 6 101134,75573425,00%591,89
IS-2 shielded 71023,25530425,00%897,72
Object 274a 81195,50924475,00%1437,11
AMX 67 Imbattable112151,00866450,00%1173,22
Obsidian 81263,00964450,00%1789,34
Strv 81 81016,50893475,00%1382,18
TT-130M 93047,501289475,00%3672,46
M4A1 FL 10 6741,00589450,00%1082,16
T78 61125,25649425,00%1495,49
King Tiger (Captured) 7953,75523425,00%854,77
VK 45.03 7581,50322450,00%630,50
Renault Otsu189,6711330,00%155,29
Ikv 723151,00400366,67%459,44
Lorraine 39L AM343,67195366,67%261,00
SU-861049,67560333,33%1264,38
Alecto4196,00200333,33%307,57
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4301,33355366,67%925,34
Object 283 91213,67870366,67%1245,95
AM 39 Gendron-Somua 2210,33453366,67%950,47
Valentine II 4376,33470333,33%1128,25
Ashbringer 101290,67662333,33%560,84
Light Mk. VIC 2139,67245333,33%458,58
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8182,0016330,00%0,00
FV4202 8834,33647366,67%1048,97
M56 Scorpion 7639,33485366,67%829,18
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5281,676413100,00%655,81
FCM 50 t 8810,00641366,67%845,75
Stinger 102544,6712493100,00%1831,53
Crusader647,503722100,00%261,00
Pvlvv fm/42276,00217250,00%179,15
53TP Markowskiego8182,5015720,00%0,00
Type 91 Heavy348,50100250,00%107,96
Panhard AML Lynx 6x680,0010920,00%0,00
Object 2579835,50766250,00%548,55
Pz.Kpfw. 35 R 2764,0012442100,00%3714,68
Pz.Kpfw. M 15 3473,00551250,00%1843,97
T-50-2 6874,00474250,00%2706,61
T-45 2157,00256250,00%598,35
Matilda LVT 4502,5035220,00%802,54
L-60 276,50246250,00%244,23
TBT 91569,5065220,00%1211,06
Sexton I 3191,5015120,00%338,41
M46 Patton KR 8867,50431250,00%990,25
Krupp-Steyr Waffenträger 7591,0031720,00%465,39
AMX 13 57 7851,0041620,00%1675,88
Fantôme 91286,5035120,00%974,80
Strv fm/211191,005151100,00%1333,26
Fiat 3000164,002961100,00%312,65
LT vz. 3520,004210,00%0,00
WZ-111 80,006681100,00%261,00
4TP1225,006861100,00%1464,82
Renault NC-311185,003571100,00%1098,60
7TP276,002211100,00%273,83
Sturmpanzer I Bison314,00861100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 20,001041100,00%261,00
Semovente M415372,004311100,00%878,67
CS-67 Szakal111232,0046810,00%501,05
Loyd Gun Carriage236,002710,00%0,00
Charioteer8399,0036510,00%120,02
Waffenträger auf E 100102206,009481100,00%1285,85
Black Prince II 71018,008481100,00%1218,08
Windhund 8992,006681100,00%907,85
Kampfpanzer 67103185,0014691100,00%2052,86
M4-85 5167,0014610,00%78,10
M48A2 Räumpanzer 83936,0021811100,00%10014,97
T-34 shielded 5560,005421100,00%1254,56
T-29 3277,0026610,00%888,70
leKpz M 41 90 mm GF 8350,007201100,00%585,64
Strv m/42-57 Alt A.2 6527,003461100,00%811,51
T-127 3237,0021310,00%592,50
T7 Combat Car 216,001231100,00%261,00
Char de transition 6690,005871100,00%968,11
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2164,002561100,00%769,22
114 SP2 10661,0016210,00%115,94
M10 RBFM 5355,004321100,00%642,53
Super Hellcat 71664,0013291100,00%3429,27
113 Beijing Opera 100,008961100,00%261,00
Churchill Crocodile 61008,0011571100,00%1701,04
43 M. Toldi III 345,004710,00%0,00
VCS 6x6 TS 90 9504,0035010,00%357,35
Rambo 91086,009151100,00%866,85

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 09.06.2026
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 27.07.2024
Opuścił klan: 03.06.2026
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 27.07.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 15.07.2024
Opuścił klan: 27.07.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 09.05.2024
Opuścił klan: 14.07.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 17.01.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 20.12.2023
Opuścił klan: 16.01.2024
Stopień: Dowódca
Dołączył: 23.09.2023
Opuścił klan: 19.12.2023
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 06.10.2017
Opuścił klan: 23.03.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.07.2020
Opuścił klan: 23.03.2021
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 21.03.2022
Opuścił klan: 22.09.2023
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 24.03.2021
Opuścił klan: 30.01.2022
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 05.05.2017
Opuścił klan: 18.09.2017
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 08.03.2016
Opuścił klan: 22.03.2017
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 31.01.2022
Opuścił klan: 20.03.2022
Stopień: Podoficer
Dołączył: 24.03.2017
Opuścił klan: 03.05.2017
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 25.03.2018
Opuścił klan: 27.07.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 20.09.2017
Opuścił klan: 04.10.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.12.2015
Opuścił klan: 18.12.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.12.2015
Opuścił klan: 06.03.2016
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 20.09.2014
Opuścił klan: 13.12.2015
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 02.06.2014
Opuścił klan: 14.12.2015