Niektóre czołgi nie są uwzględniane w statystykach.

Zimerr456

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew22407005
Ø Poziom6,870,000,009,60
Zwycięstwa1184452,86%00,00%00,00%240,00%
Porażki1025745,78%00,00%00,00%360,00%
Remisy3061,37%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy875439,07%00,00%00,00%120,00%
Zniszczone czołgi253831,1300,0000,0040,80
Zniszczonych/zgonów1,860,000,001,00
Wykryte pojazdy198180,8800,0000,0030,60
Zadane uszkodzenia1.351,440,000,002.160,20
Punkty zajęcia bazy225551,0100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy238401,0600,0000,0000,00
Doświadczenie599,840,000,00723,20
WN71496,370,000,00924,36
WN82110,160,000,002368,99
Ogółem
Ilość bitew22407
Ø Poziom6,87
Zwycięstwa1184452,86%
Porażki1025745,78%
Remisy3061,37%
Przetrwane bitwy875439,07%
Zniszczone czołgi253831,13
Zniszczonych/zgonów1,86
Wykryte pojazdy198180,88
Zadane uszkodzenia1.351,44
Punkty zajęcia bazy225551,01
Punkty obrony bazy238401,06
Doświadczenie599,84
WN71496,37
WN82110,16
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew5
Ø Poziom9,60
Zwycięstwa240,00%
Porażki360,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy120,00%
Zniszczone czołgi40,80
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy30,60
Zadane uszkodzenia2.160,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie723,20
WN7924,36
WN82368,99
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew94000
Zwycięstwa5457,45%00,00%00,00%00,00%
Porażki3840,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy22,13%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4143,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi700,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,320,000,000,00
Wykryte pojazdy670,7100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.964,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy610,6500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy260,2800,0000,0000,00
Doświadczenie823,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew94
Zwycięstwa5457,45%
Porażki3840,43%
Remisy22,13%
Przetrwane bitwy4143,62%
Zniszczone czołgi700,74
Zniszczonych/zgonów1,32
Wykryte pojazdy670,71
Zadane uszkodzenia1.964,27
Punkty zajęcia bazy610,65
Punkty obrony bazy260,28
Doświadczenie823,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia154,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie24,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia154,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie24,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew37000
Zwycięstwa1745,95%00,00%00,00%00,00%
Porażki2054,05%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2156,76%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi310,8400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,940,000,000,00
Wykryte pojazdy471,2700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.319,240,000,000,00
Punkty zajęcia bazy942,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2998,0800,0000,0000,00
Doświadczenie502,270,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew37
Zwycięstwa1745,95%
Porażki2054,05%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2156,76%
Zniszczone czołgi310,84
Zniszczonych/zgonów1,94
Wykryte pojazdy471,27
Zadane uszkodzenia1.319,24
Punkty zajęcia bazy942,54
Punkty obrony bazy2998,08
Doświadczenie502,27
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew654000
Zwycięstwa31247,71%00,00%00,00%00,00%
Porażki32449,54%00,00%00,00%00,00%
Remisy182,75%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy28142,97%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5490,8400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,470,000,000,00
Wykryte pojazdy4940,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia816,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8551,3100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy22643,4600,0000,0000,00
Doświadczenie412,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew654
Zwycięstwa31247,71%
Porażki32449,54%
Remisy182,75%
Przetrwane bitwy28142,97%
Zniszczone czołgi5490,84
Zniszczonych/zgonów1,47
Wykryte pojazdy4940,76
Zadane uszkodzenia816,04
Punkty zajęcia bazy8551,31
Punkty obrony bazy22643,46
Doświadczenie412,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew72000
Zwycięstwa4055,56%00,00%00,00%00,00%
Porażki3244,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3041,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi650,9000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,550,000,000,00
Wykryte pojazdy240,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.155,320,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy280,3900,0000,0000,00
Doświadczenie836,720,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew72
Zwycięstwa4055,56%
Porażki3244,44%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3041,67%
Zniszczone czołgi650,90
Zniszczonych/zgonów1,55
Wykryte pojazdy240,33
Zadane uszkodzenia2.155,32
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy280,39
Doświadczenie836,72
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (399)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
S-517708,2132548447,73%820,04
SU-14-281134,0737841548,43%1271,38
KV-26835,8248241246,60%1552,26
Ferdinand81276,9744437944,85%1286,76
Jagdpanzer E 100102872,7766235259,09%2777,78
IS-6 81516,1661734454,36%1875,26
AMX ELC bis5467,9937933750,74%1905,93
Spähpanzer Ru 25191228,9564129051,38%2309,91
Leopard Prototyp A92073,6663227949,82%2252,34
FV4005 Stage II103132,0481227349,82%3299,23
E 100103294,6896025858,53%3261,72
Jagdpanther7759,1639725742,02%883,87
Jagdtiger91996,4954525751,75%1867,88
Cromwell6771,2947825447,24%1732,86
O-I61053,3551525359,29%2220,28
Leopard 1103126,2086123454,70%3368,28
T3092456,0973021952,05%2561,69
FV3046713,7336521051,43%1367,56
Pz.Kpfw. I Ausf. C3249,5037120656,80%1461,27
M446546,9429620141,79%847,60
KV-856610,9434919944,22%963,24
212A91606,4555119650,00%1576,14
Tiger (P)7999,0949519550,26%1362,97
KV-15594,3843019159,16%1446,22
Type T-345639,9341117858,99%2282,75
Pz.Kpfw. II Luchs4419,0147917764,41%2122,45
VK 45.02 (P) Ausf. B92104,5184517759,32%2547,64
IS-3A 82382,08125317264,53%3578,91
AMX 50 10081552,1462117052,35%2071,99
IS-271101,4550816853,57%1538,79
AMX 50 Foch (155) 102776,9979916756,29%2732,04
VK 45.02 (P) Ausf. A81489,8464216054,38%2027,45
Object 252U Defender 81938,1980115957,23%2529,66
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4251,8022615145,70%515,91
Rheinmetall Skorpion 82561,12105715053,33%3626,69
UDES 0381798,5569614954,36%2409,31
Strv m/42-57 Alt A.2 61105,9561314455,56%2399,88
Jagdpanzer IV6454,1132714252,82%784,43
11081244,8164113554,81%1554,11
Spähpanzer SP I C7773,9852413348,87%1524,53
WZ-1317924,5859513052,31%2404,45
WZ-111 model 1-492467,9197712857,81%3128,10
ARL 446634,1341612751,97%1086,03
AMX 12 t6604,2747912649,21%1872,60
E 7592122,4873712660,32%2436,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5371,6229512654,76%945,83
BDR G1 B5382,7228212344,72%560,86
T25 Pilot Number 1 81551,2182112148,76%2479,44
Super Conqueror103317,67108811663,79%3503,48
AMX 50 Foch92382,41101411161,26%2761,05
IS7734,3542011047,27%870,46
SU-100Y 61026,1147311050,00%1930,87
T25/27974,5454610953,21%1489,76
Pz.Sfl. IVc5339,6626410845,37%642,32
Churchill I5318,8229210754,21%568,40
StuG III Ausf. G5282,0825110647,17%494,71
AMX AC mle. 4881581,8885710657,55%2190,18
TVP T 50/51103201,5494510453,85%3515,33
T28 Prototype81932,7791310451,92%2426,47
SU-855479,8030010147,52%1095,39
Tiger I7922,6955810153,47%1217,88
Progetto M35 mod. 46 82540,81124210162,38%4490,92
AMX M4 mle. 4571218,6372610057,00%1853,64
M4A3E2 Sherman Jumbo6775,1160410058,00%1779,13
Crusader6257,852549941,41%551,77
T-4481692,099979962,63%3081,68
Konštrukta T-34/10071354,586949758,76%2672,68
T675537,233899753,61%1334,84
59-166674,684459645,83%2151,15
Type 586691,454319656,25%1477,63
Pz.Kpfw. VII102997,217969554,74%2852,90
Tiger II81825,218099454,26%2356,42
M127568,823439347,31%611,61
AMX 50 Foch B103065,927979350,54%2808,69
Comet7930,886109156,04%1745,36
ARL V396619,643539147,25%1013,79
T2071039,625689048,89%1740,97
G.W. Tiger (P)81503,287778853,41%2095,82
Matilda4390,653258450,00%1086,91
M4A1 Sherman5360,773448448,81%888,89
Type 3 Chi-Nu5391,853228446,43%1024,00
Challenger71640,817678467,86%3199,69
Conqueror92358,4610418057,50%2779,02
AMX 50 12092331,717767945,57%2682,62
FV380591532,377407850,00%1637,33
Sherman Firefly6918,884967753,25%2071,76
Controcarro 1 Mk. 292472,569867753,25%2495,37
T1 Cunningham1105,182037448,65%519,80
Ikv 65 Alt II6896,345137443,24%1773,54
M415388,823617450,00%534,57
VK 30.01 (P)6625,435097448,65%1035,21
VK 28.016464,233557440,54%1309,61
AMX AC mle. 4671004,346377450,00%1525,99
Type 5 Chi-Ri71315,516547345,21%2426,01
Ikv 1035660,924747248,61%1978,33
S35 CA5632,383497243,06%1426,90
Centurion Mk. I81754,527867150,70%2850,89
Type 4 Chi-To6712,534897055,71%1451,62
AMX 30 1er prototype92385,5910557060,00%3083,28
Object 277103805,5911677062,86%4434,96
Ikv 90 Typ B71387,207556947,83%2546,47
T-5492385,3511046959,42%3050,34
Bishop5419,752826950,72%929,39
M18 Hellcat6544,003546953,62%839,41
Strv 103-092635,449706864,71%3197,98
M10 Wolverine5460,543696540,00%959,85
G.W. Tiger91895,427706552,31%1904,03
Škoda T 2561090,807306457,81%2804,26
Vickers Medium Mk. I1135,241926256,45%713,29
Caernarvon82321,8710846253,23%4175,34
Strv 103B103249,538846253,23%2991,83
Object 140102845,699486261,29%3214,00
Object 43092508,3111166264,52%2993,96
T110E4103244,038686159,02%2979,78
M3 Lee4184,872156048,33%513,94
M10392721,0011056061,67%3574,51
Birch Gun4153,351586046,67%363,41
VK 16.02 Leopard5218,223135944,07%512,20
O-I Experimental5742,104245952,54%1565,61
Object 430U103235,5610325961,02%3818,45
Cruiser Mk. IV4399,293945856,90%1576,93
Sherman III5527,573645846,55%1587,56
Charioteer82001,348955853,45%2889,87
ISU-152K 82098,868965853,45%2854,81
AMX 404114,981725745,61%214,99
Strv 7461090,936055658,93%2651,36
M36 Jackson6463,884205657,14%699,55
Marder II3160,021575543,64%280,39
T404334,982995550,91%836,93
B14181,812445457,41%435,17
Škoda T 5092778,479855354,72%3619,59
IS-2-II82144,4911315364,15%3459,41
Škoda T 56 82990,9112785367,92%3876,50
Hummel6692,444545257,69%1187,54
50TP Tyszkiewicza92940,7710865257,69%3421,55
IS-3-II92944,8512045269,23%3653,96
T28 Concept 71556,656305253,85%2541,84
Emil II92671,0210755052,00%2994,12
M5 Stuart4188,822965050,00%407,57
SU-85B4305,382895052,00%730,10
Alecto4227,702625058,00%557,71
M374205,842004938,78%463,41
SU-10061546,817694870,83%4221,13
Grille5726,023694854,17%1669,42
T-1092387,8311064864,58%3337,79
Emil I82593,0411134751,06%3807,73
M75405,723364742,55%1523,09
T-1506538,213214738,30%670,80
SARL 424319,432584753,19%952,86
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4211,432304759,57%602,65
Sturmpanzer II4334,432534654,35%1101,59
Centurion Mk. 7/192067,469394654,35%2379,64
G.W. Panther71155,857304654,35%1461,87
FV4004 Conway92256,859124660,87%2741,92
Hotchkiss H352299,073654553,33%1884,42
T56 GMC3107,871414535,56%111,03
Vickers Mk. E Type B2156,091964445,45%561,80
STB-1103561,7311364459,09%4652,84
AMX 50 B103614,6610174463,64%3917,26
Somua SAu 404225,912874454,55%562,77
AMX 65 t81619,809114459,09%2380,23
AMX M4 mle. 5192569,4510024450,00%3017,18
T-284266,602644355,81%776,04
Type 1 Chi-He4243,982674353,49%647,29
Type 6192452,9810054358,14%3192,65
SMV CC-6782350,749804341,86%3346,43
Marder 38T4331,282854351,16%815,16
Crusader 5.5-in. SP71106,495254348,84%1762,55
45TP Habicha71639,487294250,00%2356,45
M46 Patton92750,5711254259,52%3709,04
Škoda T 245688,984964163,41%2824,75
Cruiser Mk. III396,121514153,66%296,47
Bat.-Châtillon 12 t8921,858824170,73%1964,83
M26 Pershing81680,0510544067,50%2953,57
Ho-Ri 3103571,638554050,00%2713,94
T-34-85M 61082,086734057,50%2167,66
T110E5103950,5110273948,72%4030,41
VK 100.01 (P)81913,649873964,10%2601,08
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4704,266303961,54%2633,70
Vz. 55104369,2611113863,16%4221,71
Sexton II3135,501293842,11%373,29
WZ-111 model 5A103664,6110843855,26%3878,64
Covenanter5197,322543847,37%501,90
Strv m/425772,165123743,24%3006,62
Leo71576,498373745,95%2880,43
Churchill VII6760,114193732,43%1293,65
CS-63103383,5410883759,46%4139,07
T-4371144,278123748,65%2302,17
Nashorn6488,623033745,95%673,59
SU-10182054,0310203666,67%2963,13
SMV CC-5671805,809723551,43%3624,82
T3 HMC2135,201393534,29%368,18
STA-182137,0011773464,71%4022,16
M5A1 Stuart4267,472853450,00%884,96
M7 Priest3138,971463441,18%177,91
Maus103168,7911583464,71%3075,54
Caliban 82186,5610033467,65%2954,18
Hotchkiss EBR71188,858993354,55%3616,98
Object 268 Version 4103919,7010543366,67%3911,99
GSOR 1008 82279,3310193357,58%2705,02
T-345625,534843253,13%2031,87
Type 97 Chi-Ha3107,191603246,88%161,10
T-463380,473813240,63%2015,33
Type 6892886,669523243,75%3042,22
ST vz. 394252,652553141,94%663,12
A-205192,392193148,39%496,92
CS-5992213,009853151,61%2854,13
M8A14237,393593164,52%596,53
FV20781178,428443161,29%1380,21
D12225,372743066,67%1197,30
T-34-8561166,378513053,33%3002,25
TNH T Vz. 5192875,4711313056,67%3584,43
T1 HMC2119,031452944,83%532,46
M2 Medium Tank394,521512955,17%220,89
AMX 13 7571064,286612944,83%3057,96
SU-76G FT4586,904742951,72%1752,98
SDP 58 Kilana82483,9711112955,17%3674,01
Object 261101439,216252944,83%1104,69
FV230 Canopener103968,1010922962,07%3984,88
Versuchspanzer 5793416,2414542982,76%3905,72
SU-130PM 82069,179092948,28%2411,75
D2382,001532850,00%120,03
BT-74117,711612842,86%188,96
Grant4266,643012857,14%849,75
UDES 1692475,4611352864,29%3110,24
P.43 bis61011,937612766,67%2420,73
CS-5381831,789752755,56%2966,41
UDES 14 Alt 582238,5611482759,26%3746,17
Cruiser Mk. II2170,042042755,56%686,61
Pz.Kpfw. 5582862,9614412770,37%3365,75
M3 Stuart3156,622422653,85%578,65
53TP Markowskiego82360,0813062680,77%3682,70
SU-76M4199,692102646,15%412,03
Valentine AT4219,621902630,77%431,01
AMX M4 mle. 54103533,429092650,00%3538,49
Vz. 44-172310,4011852548,00%5213,29
CS-4471869,0811002564,00%3585,80
Type 95 Heavy4465,003512548,00%1728,96
113103057,1210202564,00%3468,33
60G FT5844,365122556,00%2578,25
Object 26392511,2011472564,00%3014,54
SU-15271167,385942458,33%1831,91
M48A5 Patton103392,179592462,50%3160,84
Loyd Gun Carriage230,52922360,87%187,02
Stuart I-IV3160,181862227,27%418,85
40TP Habicha61029,327632263,64%2627,17
T3282378,1813212263,64%4224,39
Pz.Kpfw. IV Ausf. A394,681632250,00%132,22
B.U.G.I.61407,578822171,43%3079,03
SU-54166,711402142,86%192,21
AMX 38390,381642142,86%58,02
LT vz. 383240,602032025,00%854,12
Pz.Kpfw. II2140,952332045,00%427,81
Sav m/434286,403112040,00%559,99
Renault UE 573150,651182020,00%238,60
M24 Chaffee5321,905002060,00%1090,69
Kampfpanzer 67103387,2511772070,00%3346,82
CS-52 LIS 82142,4011742080,00%3141,34
L-60 2178,053112055,00%1085,89
GSR 3301 Setter7646,908912070,00%1777,11
BT-7 artillery 3161,752232060,00%589,18
T 55A 92831,7510922060,00%3423,29
Lago4271,212881947,37%797,61
Sturmpanzer I Bison3337,892371952,63%1362,31
Valentine3252,842741952,63%926,98
Renault FT169,941181850,00%232,93
Type 2597 Chi-Ha3146,611711838,89%276,21
Heavy Tank No. VI 6872,785141844,44%1592,88
Vickers Medium Mk. III3129,181631747,06%310,01
T2 Medium Tank292,531431758,82%391,95
Panhard AMD 178B6534,536691764,71%1740,48
Object 780 103213,008821747,06%3347,67
StuG IV 5508,763721758,82%1445,13
P.4351036,697261668,75%4926,32
TNH 105/100082076,0010811662,50%3679,28
SU-263149,691551662,50%400,50
SU-100M172316,3812661662,50%4135,46
Panhard AML Lynx 6x68803,008811662,50%1744,03
Object 703 Version II 82454,0611561643,75%3251,75
Type 91 Heavy3164,931601520,00%332,85
Renault FT AC2139,471591546,67%371,88
Bisonte C45 82192,8712521580,00%3125,63
P26/404978,297811464,29%4507,08
Ikv 723172,361701435,71%280,58
Panzerjäger I271,791111442,86%28,33
AMX 13 105 AM mle. 505730,365901457,14%1915,79
Semovente M43 Bassotto61487,009501471,43%3143,27
AMX 105 AM mle. 474282,713221457,14%1029,99
Mäuschen92943,4312871471,43%3556,47
25TP KSUST II5671,155881361,54%2018,66
Kranvagn103721,319531346,15%3196,61
Pz.Kpfw. III Ausf. E3105,312001361,54%269,42
Type 3 Ho-Ni III51433,387581353,85%4439,63
Rheinmetall Panzerwagen101437,235971338,46%1695,49
T-50-2 6847,468171353,85%3085,99
ELC EVEN 90 8708,858391353,85%1542,17
14TP4568,425531283,33%3182,64
Renault G15354,002251233,33%710,37
AT-12130,921131233,33%282,15
WZ-131G FT61324,679161275,00%3318,20
AT 25331,253111216,67%597,99
Type 5782641,0814801291,67%4403,98
Pz.Kpfw. I240,17971225,00%2,49
M-IV-Y 81781,587621241,67%1719,80
Vickers Medium Mk. II247,091061154,55%134,13
Chi-Ni2133,822231172,73%702,56
BT-2259,361401163,64%220,80
Lorraine 39L AM3142,551961145,45%298,54
Taschenratte113299,279901145,45%1957,56
Super Hellcat 72216,6413021154,55%6022,87
M2 Light2238,503331040,00%1002,03
TVP VTU Koncept8990,605021050,00%1244,15
Leichttraktor1141,701601030,00%482,97
MS-1168,801351040,00%115,41
UDES 15/16103190,109171060,00%3137,19
Semovente M4151259,207601050,00%4177,26
Universal Carrier 2-pdr269,801141040,00%31,46
Somua S353158,202121070,00%427,10
Renault Otsu1168,22303955,56%753,12
M661352,67826944,44%2586,18
Renault FT 75 BS296,67102922,22%318,40
Pz.Kpfw. 38 (t)344,11136933,33%0,00
T2972652,671510966,67%5286,25
KV-372099,891305966,67%4733,51
G.Pz. Mk. VI (e)215,8959933,33%0,00
T-45 2360,89381933,33%2231,58
Pz.Kpfw. III Ausf. J4231,00402862,50%623,14
T-262169,88206862,50%955,63
T-62A102988,00807837,50%2323,47
MTLS-1G14 3454,63437862,50%2420,44
T7 Combat Car 278,5097812,50%121,75
Strv m/40L3210,57250771,43%816,64
KV-220-2 5859,29749757,14%2066,34
Pz.Kpfw. 35 (t)2107,50170650,00%437,90
M15/423621,17468666,67%2648,95
Renault NC-311120,50148633,33%441,46
SU-18260,5099650,00%188,91
M3G FT3277,50314650,00%764,14
T-34-2G FT71197,67600633,33%1748,35
Bofors Tornvagn 82166,001179666,67%3432,89
Panther mit 8,8 cm L/71 8933,67801666,67%1371,81
AMX Chasseur de chars 8869,67399650,00%963,78
Type 97 Te-Ke 2175,403865100,00%1012,14
T216728,80781560,00%2861,52
leKpz M 41 90 mm GF 8806,00583540,00%1171,14
KV-5 81438,80528540,00%1454,72
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5581,80610560,00%1775,94
LT vz. 352123,25142450,00%437,89
M22152,50292475,00%821,97
T1 Heavy52779,751733475,00%11254,85
Cruiser Mk. I1190,50264475,00%1168,36
Pz.Kpfw. III/IV51317,251257450,00%7721,05
VK 30.01 (D)6398,75381425,00%465,17
Bretagne Panther 61723,2512754100,00%4555,22
M10 RBFM 51150,75956475,00%3379,87
Panzer 58 Mutz 8981,75293450,00%1080,75
TKS z n.k.m. 20 mm 2313,67411366,67%2474,99
Black Prince7909,00748366,67%1313,89
Pz.Kpfw. II Ausf. G3197,33217333,33%576,33
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6446,67660366,67%1209,79
T-29 3810,00575333,33%4256,48
Object 260 102801,0063430,00%1908,12
Type 62 7717,5011112100,00%1910,53
L6/402318,50497250,00%1431,75
10TP328,002462100,00%261,00
DS PZInż51052,008152100,00%3206,69
Sexton I 3516,505952100,00%2119,89
M56 Scorpion 71101,0027620,00%1228,59
M46 Patton KR 81702,0035620,00%2302,03
Sherman VC Firefly 62443,0017292100,00%5905,76
Kolohousenka199,002181100,00%493,04
Strv fm/211171,003001100,00%1032,84
Fiat 30001449,004621100,00%3067,51
WZ-111 81737,0047210,00%2252,73
4TP188,005410,00%163,62
7TP2305,006991100,00%1355,08
Pvlvv fm/422101,003001100,00%408,36
Type 89 I-Go/Chi-Ro2402,004971100,00%2094,04
FCM 36298,0019910,00%204,37
T-60281,002741100,00%365,12
AMX 30 B102622,0066310,00%2461,86
Renault R3520,00861100,00%261,00
AM 39 Gendron-Somua 2178,004441100,00%722,57
MKA 2344,003891100,00%1275,05
T2 Light Tank 2208,004371100,00%1034,09
Churchill III 5421,0046910,00%628,52
Ram II 5509,004991100,00%1456,62
Strv S1 8318,0021210,00%14,09
T-127 3382,006031100,00%1792,66
Excelsior 5155,008910,00%20,87
Light Mk. VIC 2226,0040110,00%1316,07
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 824,0010610,00%0,00
LTP 346,002941100,00%261,00
Panther/M10 7604,0013310,00%577,35
T26E5 81003,005521100,00%1061,54
Pz.Kpfw. II Ausf. D 21,0024610,00%0,00
VK 45.03 71270,008021100,00%2078,17
WZ-120-1G FT 84931,0021711100,00%8201,02
43 M. Toldi III 3130,002231100,00%582,44

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 30.01.2026
Opuścił klan: 25.07.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.07.2017
Opuścił klan: 17.09.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.08.2019
Opuścił klan: 25.11.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.01.2021
Opuścił klan: 13.03.2023
Stopień: Rekruter
Dołączył: 24.07.2019
Opuścił klan: 19.08.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.09.2017
Opuścił klan: 13.04.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 26.11.2019
Opuścił klan: 03.05.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 22.04.2019
Opuścił klan: 19.07.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.05.2020
Opuścił klan: 25.08.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 10.11.2020
Opuścił klan: 08.12.2020
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 06.05.2023
Opuścił klan: 20.08.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.08.2016
Opuścił klan: 16.10.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.03.2017
Opuścił klan: 22.07.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.12.2014
Opuścił klan: 01.08.2016