Niektóre czołgi nie są uwzględniane w statystykach.

Legoshi_Beastars

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew484651149426
Ø Poziom7,8410,007,568,84
Zwycięstwa2413449,80%00,00%7751,68%21149,53%
Porażki2377849,06%1100,00%7147,65%20648,36%
Remisy5531,14%00,00%10,67%92,11%
Przetrwane bitwy1206724,90%00,00%4127,52%8920,89%
Zniszczone czołgi434230,9000,001460,983390,80
Zniszczonych/zgonów1,190,001,351,01
Wykryte pojazdy493931,0200,001751,174651,09
Zadane uszkodzenia1.161,37373,001.410,731.574,46
Punkty zajęcia bazy407660,8400,002331,563260,77
Punkty obrony bazy203850,4200,00480,32550,13
Doświadczenie570,93303,00778,01769,12
WN71092,11-132,641304,111062,01
WN81390,420,001780,661475,95
Ogółem
Ilość bitew48465
Ø Poziom7,84
Zwycięstwa2413449,80%
Porażki2377849,06%
Remisy5531,14%
Przetrwane bitwy1206724,90%
Zniszczone czołgi434230,90
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy493931,02
Zadane uszkodzenia1.161,37
Punkty zajęcia bazy407660,84
Punkty obrony bazy203850,42
Doświadczenie570,93
WN71092,11
WN81390,42
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew1
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia373,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie303,00
WN7-132,64
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew149
Ø Poziom7,56
Zwycięstwa7751,68%
Porażki7147,65%
Remisy10,67%
Przetrwane bitwy4127,52%
Zniszczone czołgi1460,98
Zniszczonych/zgonów1,35
Wykryte pojazdy1751,17
Zadane uszkodzenia1.410,73
Punkty zajęcia bazy2331,56
Punkty obrony bazy480,32
Doświadczenie778,01
WN71304,11
WN81780,66
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew426
Ø Poziom8,84
Zwycięstwa21149,53%
Porażki20648,36%
Remisy92,11%
Przetrwane bitwy8920,89%
Zniszczone czołgi3390,80
Zniszczonych/zgonów1,01
Wykryte pojazdy4651,09
Zadane uszkodzenia1.574,46
Punkty zajęcia bazy3260,77
Punkty obrony bazy550,13
Doświadczenie769,12
WN71062,01
WN81475,95
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew664000
Zwycięstwa31146,84%00,00%00,00%00,00%
Porażki33550,45%00,00%00,00%00,00%
Remisy182,71%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy21932,98%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5360,8100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,200,000,000,00
Wykryte pojazdy6480,9800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.878,510,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4860,7300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy8741,3200,0000,0000,00
Doświadczenie676,610,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew664
Zwycięstwa31146,84%
Porażki33550,45%
Remisy182,71%
Przetrwane bitwy21932,98%
Zniszczone czołgi5360,81
Zniszczonych/zgonów1,20
Wykryte pojazdy6480,98
Zadane uszkodzenia1.878,51
Punkty zajęcia bazy4860,73
Punkty obrony bazy8741,32
Doświadczenie676,61
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew201000
Zwycięstwa5024,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki14873,63%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,49%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3818,91%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi770,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,470,000,000,00
Wykryte pojazdy4222,1000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia588,660,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4182,0800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1950,9700,0000,0000,00
Doświadczenie252,410,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew201
Zwycięstwa5024,88%
Porażki14873,63%
Remisy31,49%
Przetrwane bitwy3818,91%
Zniszczone czołgi770,38
Zniszczonych/zgonów0,47
Wykryte pojazdy4222,10
Zadane uszkodzenia588,66
Punkty zajęcia bazy4182,08
Punkty obrony bazy1950,97
Doświadczenie252,41
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew170000
Zwycięstwa6739,41%00,00%00,00%00,00%
Porażki10058,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4124,12%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1010,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,780,000,000,00
Wykryte pojazdy2421,4200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia512,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1160,6800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1350,7900,0000,0000,00
Doświadczenie287,820,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew170
Zwycięstwa6739,41%
Porażki10058,82%
Remisy31,76%
Przetrwane bitwy4124,12%
Zniszczone czołgi1010,59
Zniszczonych/zgonów0,78
Wykryte pojazdy2421,42
Zadane uszkodzenia512,33
Punkty zajęcia bazy1160,68
Punkty obrony bazy1350,79
Doświadczenie287,82
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew52000
Zwycięstwa1426,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki3873,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1325,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi370,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,950,000,000,00
Wykryte pojazdy761,4600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia747,790,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1552,9800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1973,7900,0000,0000,00
Doświadczenie308,400,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew52
Zwycięstwa1426,92%
Porażki3873,08%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1325,00%
Zniszczone czołgi370,71
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy761,46
Zadane uszkodzenia747,79
Punkty zajęcia bazy1552,98
Punkty obrony bazy1973,79
Doświadczenie308,40
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5991000
Zwycięstwa276546,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki307051,24%00,00%00,00%00,00%
Remisy1562,60%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy204434,12%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi47240,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,200,000,000,00
Wykryte pojazdy80421,3400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.013,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy87021,4500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy129102,1500,0000,0000,00
Doświadczenie524,060,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5991
Zwycięstwa276546,15%
Porażki307051,24%
Remisy1562,60%
Przetrwane bitwy204434,12%
Zniszczone czołgi47240,79
Zniszczonych/zgonów1,20
Wykryte pojazdy80421,34
Zadane uszkodzenia1.013,20
Punkty zajęcia bazy87021,45
Punkty obrony bazy129102,15
Doświadczenie524,06
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1537000
Zwycięstwa79251,53%00,00%00,00%00,00%
Porażki72747,30%00,00%00,00%00,00%
Remisy181,17%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy52033,83%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi13120,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,290,000,000,00
Wykryte pojazdy19691,2800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.048,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14590,9500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy22311,4500,0000,0000,00
Doświadczenie748,490,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1537
Zwycięstwa79251,53%
Porażki72747,30%
Remisy181,17%
Przetrwane bitwy52033,83%
Zniszczone czołgi13120,85
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy19691,28
Zadane uszkodzenia2.048,05
Punkty zajęcia bazy14590,95
Punkty obrony bazy22311,45
Doświadczenie748,49
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (484)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
E 25 71104,77567231054,03%1858,04
T499944,58507209847,38%1408,61
SU-1006763,25424175052,57%1455,40
T-44-100 81216,6562487752,34%1613,95
T376584,3744782252,31%1741,69
T95/FV4201 Chieftain 102311,1982577850,13%1647,93
Jagdpanzer E 100102028,8348172746,35%1525,95
Bat.-Châtillon 155 58101191,8651269748,06%1041,15
FV215b (183) 101820,3765367649,26%1299,52
T71 DA7556,0041061243,63%1045,92
T57 Heavy102021,5556459048,64%1592,87
Panhard EBR 75 (FL 10) 81045,7676758555,38%2127,66
Škoda T 40 6761,6043057952,16%1600,17
BZ-176 81790,1984057753,55%1862,30
Panhard EBR 10510954,6565555947,76%1117,91
SU-130PM 81711,0276852154,89%1939,21
Ferdinand81103,1241149644,56%1033,77
Object 703 Version II 81472,2285448851,64%1699,85
M41 Walker Bulldog8749,7750946852,14%1434,65
Bat.-Châtillon 155 5591093,5342044747,87%1179,82
T54E191337,8453542245,73%1131,09
Progetto M35 mod. 46 81493,3181940752,83%1971,73
Rheinmetall Skorpion G 81372,5465039948,87%1364,63
Bat.-Châtillon 25 t101933,8371138549,35%1807,56
Bat.-Châtillon Bourrasque 81316,7177738346,48%1606,80
O-I6701,1840737750,40%1185,99
Jagdpanther7617,7436136943,09%664,91
Lorraine 155 mle. 518911,1834734545,80%1003,80
Type 4 Heavy91357,3855233847,63%1251,33
Jagdtiger91453,2654732743,43%1145,82
WZ-111 81067,6350331749,53%1230,69
SFAC 105 81899,2182031151,77%1876,29
T698934,2449031048,71%1098,63
UDES 0381517,6554730951,13%1811,12
FV4005 Stage II101810,7366630448,68%1346,54
Cromwell6547,8146529654,05%1079,18
Centurion Mk. I8933,2847328047,14%1139,26
M127769,3633827749,10%987,85
T216332,3232527143,91%787,06
Controcarro 3 Minotauro102006,5868926450,76%1322,86
Škoda T 27 81355,9381125358,10%1895,68
Lorraine 155 mle. 507703,4833725245,24%818,81
Progetto M40 mod. 65101898,1066025038,80%1352,02
Vz. 71 Tesák101007,8071324950,20%1060,26
T92 HMC101284,7959524846,77%1095,79
AE Phase I 91748,2378523946,44%1587,51
Pz.Kpfw. I Ausf. C3214,3033323251,72%1088,92
ELC EVEN 90 8674,3772223156,28%1383,88
AMX 13 F3 AM6438,8026523041,30%461,79
Panhard EBR 909869,4166222651,33%1331,51
M-V-Y102197,5789222651,33%1863,07
WZ-111 model 1-491647,6169322552,44%1767,48
Type 586578,1038222245,95%1030,02
Jagdpanzer IV6412,4728522145,70%577,10
Centurion Mk. 7/191306,2760321443,93%1097,67
T110E4102015,1573920853,37%1435,48
Leopard 1101925,7172120746,86%1604,29
Strv 103B102433,6376620555,61%2045,63
TVP T 50/51101970,2166519942,71%1572,85
O-Ho81135,5857419949,75%1260,98
Vz. 68 Squall 8767,4567019848,48%1400,86
Type 62 7839,2556319749,75%2135,31
WZ-12091282,5754619444,85%1185,05
Strv 103-092075,9368219451,55%2090,56
Comet7741,4543519452,06%1210,02
WZ-1317599,8547619253,65%1197,06
White Dragon 81152,9978018953,44%1473,01
AMX 13 57 7975,2085318953,97%2084,95
Panhard AML Lynx 6x68820,2957518852,13%1690,69
IS-27829,1942418448,91%1072,90
AMX ELC bis5361,5533618451,09%1308,65
T297885,9146618355,19%1126,04
Heavy Tank No. VI 6797,9352318155,80%1493,57
StuG III Ausf. G5212,4019117843,26%269,60
WZ-1328902,4051117751,98%1625,29
M40/M438942,6755817754,80%1004,39
FV3046415,4926817649,43%612,80
SU-1527614,8634817545,71%643,08
Ares 90102017,1781017446,55%1627,10
T-103 81480,8278016946,75%1667,41
T675480,1132316850,60%1065,41
Char Futur 4 91891,5378516850,60%1778,09
T-34-281092,8757016454,27%1532,05
Type 5 Heavy101639,2451816038,75%962,33
Type T-345261,3623815742,68%524,73
1108888,2546615148,34%949,57
O-Ni7967,8347115050,67%1226,38
Rinoceronte101861,2568914942,28%1244,05
Manticore10815,2278814853,38%904,15
Pz.Kpfw. II Luchs4232,8834514654,79%816,37
Crusader 5.5-in. SP7695,0337614652,74%1094,07
SU-855374,1230114547,59%758,75
T-34-17823,3145914056,43%1289,50
AMX 12 t6639,7545814050,71%2076,09
IS-3A 81415,8382613854,35%1683,61
T28 Concept 7994,2254013661,76%1652,57
Vz. 55102153,9282613351,88%1621,31
59-166444,9335913244,70%1196,69
Bat.-Châtillon 25 t AP91277,7169012642,86%1273,70
M5 Stuart4143,5821612547,20%216,38
Bishop5338,8724612549,60%644,42
FV230 Canopener102311,8786912546,40%1669,00
E 100102068,5275912446,77%1665,21
M53/M5591310,1066012349,59%1317,99
AMX 13 757852,6452012253,28%2220,03
T-34-85M 6918,9261512255,74%1786,88
DBV-152 102086,9873512053,33%1447,51
M446451,6826712050,00%675,84
TS-5 81567,9891812058,33%1709,98
AMX 50 Foch (155) 101806,3862111942,86%1160,14
T328972,2751211850,00%1027,76
Cobra 91741,2486011155,86%1742,73
Concept No. 5101759,5768011044,55%1137,09
SU-85B4238,1319410946,79%436,34
Škoda T 256678,3541710850,93%1323,79
113101630,3552310838,89%1268,39
CS-63101707,7073310546,67%1220,30
Maus101990,6888810557,14%1516,61
Hotchkiss EBR7686,7466210253,92%1776,82
AMX 13 105 AM mle. 505277,6522510135,64%343,21
ST-II102218,4489010060,00%2018,44
M24 Chaffee5320,813859953,54%1133,10
Alecto4209,582289841,84%369,56
Conqueror Gun Carriage101063,985359838,78%675,53
Grille 15101871,287309850,00%1262,97
TL-1 LPC 81212,107709850,00%1604,84
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4161,451739748,45%235,14
FV226 Contradictious 81480,398929755,67%1574,67
Object 268 Version 4101976,308009662,50%1638,68
STB-1102096,548349555,79%1782,11
AMX 50 B102035,368109550,53%1587,82
Rheinmetall Panzerwagen10838,497089448,94%824,56
T1 Cunningham1105,491949244,57%450,92
WZ-113G FT102397,968829259,78%1888,95
M18 Hellcat6630,853759243,48%926,19
Object 907 102055,678889258,70%1685,71
XM551 Sheridan101301,624999148,35%1510,87
EMIL 1951 81438,008159152,75%1743,86
Ikv 65 Alt II6598,523369054,44%1019,69
Somua SAu 404169,181789050,00%312,10
M48A5 Patton102118,137829037,78%1682,10
M75189,472758946,07%463,43
O-I Experimental5543,533318948,31%994,14
Type 71101911,528698951,69%1316,58
M4A3E2 Sherman Jumbo6602,363888955,06%1153,88
Object 430U101999,939278958,43%1769,34
Ikv 90 Typ B7782,454868850,00%1102,97
E 7591546,488038848,86%1399,51
TNH T Vz. 5191575,406878754,02%1467,92
UDES 15/16101808,877488747,13%1255,10
M415363,482378652,33%482,54
121101693,456128646,51%1277,02
T 55A 91580,588168656,98%1609,27
Controcarro 1 Mk. 291838,428598549,41%1831,78
BT-7 artillery 3143,812198545,88%371,89
VK 16.02 Leopard5181,832848444,05%371,98
WZ-111 model 5A101820,407128448,81%1377,53
Kunze Panzer 91488,847248252,44%1349,76
Caernarvon Action X 81109,897868248,78%1218,52
T14 5468,493868156,79%938,52
SMV CC-6781361,417678151,85%1562,20
Centurion Action X101778,096248040,00%1309,57
T110E5102063,288717953,16%1533,35
M-VI-Y91474,518157955,70%1352,79
M46 Patton KR 8960,034927943,04%1078,17
121B 101887,947457954,43%1565,78
VK 36.01 (H)6691,554447862,82%1315,41
M56 Scorpion 7918,404547850,00%1292,66
AMX Chasseur de chars 8986,924407843,59%1325,98
M374184,841517744,16%446,50
M4A1 Sherman5368,053187651,32%900,15
122 TM 81362,886467652,63%1492,08
Char Mle. 75 9823,766507548,00%1049,66
Škoda T 245387,793407252,78%1052,41
MBT-B 102086,397687248,61%1345,51
Ikv 1035370,072637152,11%820,92
Covenanter5118,111977152,11%228,32
AT 25323,633537152,11%648,04
T26E4 SuperPershing 81182,778527057,14%1534,98
GSOR 1008 81540,597986952,17%1601,06
Škoda T 5091369,797156850,00%1213,97
IS-7102022,538486850,00%1707,92
Somua SM 81799,499436851,47%2014,33
ISU-152K 81491,196706747,76%1568,18
Kampfpanzer 67101909,337756744,78%1290,29
AMX 105 AM mle. 474275,882296654,55%885,00
Panhard AMD 178B6444,944736651,52%1287,65
Lansen C 81390,687436547,69%1783,02
Panther mit 8,8 cm L/71 81132,546046546,15%1501,16
T34 81380,777436443,75%1652,51
E 65 Zwilling 81649,209686453,13%1779,58
Object 777 Version II 91614,167746451,56%1521,36
Kranvagn102162,608446352,38%1661,77
XM57 81525,707606347,62%1363,57
Panzer 58 Mutz 8688,654686349,21%775,03
Kampfpanzer 50 t 91478,947376238,71%1091,77
Ashigaru 102155,197516245,16%1451,91
Ares 7581353,578476149,18%1679,41
Vz. 64 Blesk8513,305426041,67%678,15
VK 28.016244,702966043,33%484,75
M-III-Y81225,207495942,37%1323,86
T-50-2 6599,434815853,45%1780,60
Type 63 81432,438785855,17%1578,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5506,303395752,63%1486,27
AMBT 81496,168285651,79%1865,71
VK 75.01 (K) 81347,988075655,36%1514,13
T-22 medium 101580,487175446,30%1216,16
M5A1 Stuart4128,472615349,06%264,65
Marder II3148,001455339,62%213,86
Marder 38T4237,322055343,40%402,64
STA-181084,297285253,85%1442,06
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4158,332165244,23%328,03
Object 268 Version V 101867,357055250,00%1347,66
M10 RBFM 5661,905235250,00%1342,87
Versuchspanzer 5791932,279124953,06%1740,53
FV4202 8988,105034959,18%1334,48
Renault UE 57395,021224744,68%78,04
BZT-70 102084,027824746,81%1258,01
Konštrukta T-34/1007456,073424636,96%381,52
60TP Lewandowskiego102151,047114639,13%1410,53
leKpz Borkenkäfer111008,897914656,52%1091,01
S35 CA5252,671804528,89%263,95
leKpz M 41 90 mm GF 8597,334734540,00%844,90
Object 140101747,577134440,91%1307,60
Bat.-Châtillon 12 t8585,573954440,91%835,12
Pz.Kpfw. 5581998,309244429,55%1750,56
M-II-Y71218,248214247,62%1753,92
KR-1112065,558254240,48%1209,30
AMX 50 1008988,126614143,90%930,82
Object 43091466,547544143,90%1264,41
Type 6191448,537354050,00%1355,62
SU-100Y 6719,283934062,50%1193,21
E 5091250,497323946,15%996,63
SDP wz 66 Grom 81302,627543958,97%1297,75
M54 Renegade 81531,468783951,28%1692,74
IMT 81123,777273953,85%1234,99
Tiger I7783,425493865,79%1098,94
BT-22108,452253850,00%383,29
Tiger II81421,717863855,26%1824,46
FCM 50 t 81018,874553850,00%1093,75
Taschenratte112548,5710623759,46%1506,76
P.43 bis6555,194893652,78%929,57
A-205165,392313652,78%441,17
M48A2 Räumpanzer 81380,008493652,78%1741,67
T1 HMC263,631033548,57%190,22
SU-76M4136,491503542,86%151,83
Vz. 60S Dravec 102528,778963551,43%1706,29
Birch Gun4169,001883560,00%548,01
Škoda T 56 81567,208563560,00%1740,18
Char Murat 91563,947043447,06%1401,14
Pz.Sfl. IVc5224,841763243,75%272,70
Carro da Combattimento 45 t 101555,948953262,50%1296,30
T2 Light Tank 2108,722123253,13%375,53
VK 45.03 7849,664413256,25%1075,48
UDES 1691055,817293154,84%884,26
VK 45.02 (P) Ausf. A81237,526983145,16%1286,08
Object 780 102154,298023148,39%1506,89
Ambassador 91889,239673158,06%1584,48
M8A14328,172823056,67%843,49
Gryphon 101825,878433056,67%1279,58
Matilda4456,244072958,62%1507,87
T-284284,662582941,38%746,66
M7 Priest3107,761262941,38%76,21
VK 45.02 (P) Ausf. B91997,558712944,83%2130,56
AMX 67 Imbattable112029,316402931,03%1050,30
Crusader678,861552846,43%72,91
Type 2597 Chi-Ha389,391392853,57%169,17
M4A1 FL 10 6720,826212853,57%1142,35
T-345251,812522744,44%509,67
M3 Stuart394,151522748,15%190,19
Sav m/434302,112612755,56%851,27
Type 95 Heavy4170,042192766,67%563,22
Ram II 5633,305512744,44%1632,33
T7 Combat Car 279,151402718,52%132,16
43 M. Toldi III 3152,671992751,85%693,35
DZT-159 91259,447892759,26%1050,62
Conqueror91976,929792661,54%1969,78
SMV CC-567938,127592665,38%1470,06
Ashbringer 101792,778522653,85%1292,03
Emil I81226,806442536,00%1037,46
KV-37963,446432544,00%1045,50
Type 6892000,4810262564,00%2328,92
Pawlack Tank61055,726992548,00%1853,00
FV4025 Contriver112340,569542552,00%1409,73
Rambo 91882,808282548,00%1778,74
Pz.Kpfw. 38 (t)380,751952458,33%180,49
SDT-58 Vlkodav 91988,758242441,67%1925,48
Pz.Kpfw. II Ausf. G3292,633832458,33%1298,65
T77 81474,337232437,50%1523,54
Valentine AT4160,571602352,17%297,00
Chieftain/T95 8723,006212352,17%777,40
P.435441,683312250,00%1205,14
P.44 Pantera81149,737162263,64%1581,96
AS-XX 40 t111797,595872227,27%985,43
Hirschkäfer111600,366832250,00%937,02
E 75 TS 81083,056802240,91%868,85
Schwarzpanzer 58 81274,417832254,55%1616,65
Vz. 58 Medvěd 91968,337082128,57%1751,60
T2071102,757502055,00%1748,63
Emil II91397,807642050,00%1101,26
Cruiser Mk. IV4145,602012070,00%460,89
Cruiser Mk. III370,60992040,00%58,67
GSOR 1006 Scheme 791504,707432055,00%1319,47
K-91 Version II 9990,656712045,00%761,35
TL-7 91480,406602035,00%1095,37
TS-6 91867,909512065,00%2015,29
Durendal 101616,658952070,00%1260,87
Type 5 Chi-Ri71012,848021973,68%1625,41
AT 86129,742831957,89%163,77
T-62A101700,326371936,84%1244,31
Pz.Kpfw. VII101945,587931952,63%1450,41
Saryuda 91927,218751968,42%1897,51
Super Hellcat 71097,217381963,16%1761,51
Lorraine 39L AM3177,561711850,00%452,54
TNH 105/10008889,785711833,33%782,07
Strv 107-12111464,176571838,89%626,21
STK-2112151,837051827,78%1170,71
Leopard Prototyp A9970,895621838,89%621,15
Chieftain Mk. 6 101887,398991861,11%1460,84
Super Conqueror102580,449471855,56%2040,34
Tetrarch 253,281701861,11%187,73
Sherman VC Firefly 6897,286601861,11%1681,85
Panzerjäger I258,821031747,06%52,08
AT-12112,71931717,65%217,65
Projet Louis 91234,538721752,94%2018,59
T-4481671,569451662,50%2565,49
Universal Carrier 2-pdr263,061151650,00%80,92
Ares 90 C111735,696631637,50%889,46
SMV CC-64 Vipera 81732,1911011668,75%2659,63
Kame 91501,319241675,00%1446,19
Panther/M10 7497,693571637,50%504,58
StuG IV 5473,813111650,00%1164,99
Yong Bing 92246,4410531668,75%2086,67
LT vz. 383145,271301526,67%303,17
BT-7482,071341533,33%9,74
25TP KSUST II5504,273881566,67%1376,42
M3 Lee4152,732051553,33%390,85
M2 Medium Tank3131,872341546,67%306,62
CS-67 Szakal111683,409251573,33%1260,66
MT-256273,333211546,67%577,67
Waffenträger auf E 100102321,136791546,67%1433,91
Kpz. Erich Konzept I 91313,276771553,33%1040,06
Executor112338,677721553,33%1572,12
Kpz. 3 GST Turm 81197,936221540,00%981,38
Object 752 91499,337131526,67%1032,83
K-2 81327,677221540,00%1177,82
TS-54 81535,478781553,33%1880,29
Pz.Sfl. IC 4640,605591520,00%2314,07
VK 72.01 (K) 102257,009261560,00%1522,09
Brennos 81046,277401553,33%1027,18
40TP Habicha6506,434341428,57%702,27
KV-15268,502591457,14%464,50
Black Rock 112037,507101435,71%920,10
MS-11103,311441361,54%514,85
GSOR the TANK 91371,467441361,54%1367,15
IS-2-II81151,626691338,46%1280,02
Windhund 81620,318081353,85%1846,43
Leopard 120 Verbessert112091,927021346,15%1403,57
A25 Harry Hopkins I 4711,697541353,85%2374,54
VCS 6x6 TS 90 9801,777731369,23%1029,61
VK 20.01 (D)4162,252561250,00%329,97
Type 1 Ho-Ni II 41510,1712101275,00%5023,72
Object 168 German 8864,586671258,33%1073,21
Bretagne Panther 6893,677491258,33%1783,68
Pz.Kpfw. 35 (t)2132,361701154,55%590,11
M15/423319,272741163,64%1032,97
Ikv 723248,362711172,73%811,10
T56 GMC398,361171145,45%109,44
Type 3 Ju-Nu61273,278611145,45%1944,81
T 54D 91511,3610281181,82%1722,37
SU-2-122 5639,553041136,36%1497,66
Kanonenjagdpanzer 2 81496,277071154,55%1665,40
Object 432U111789,559421172,73%1334,33
AM 39 Gendron-Somua 2258,454811163,64%1179,59
Toro 91248,366591145,45%813,91
LTP 3155,001641127,27%474,90
T-54 first prototype 8758,095031145,45%762,11
T1 Heavy5683,604731050,00%1279,99
Renault FT AC289,301241060,00%253,89
Gorilla112201,707471050,00%1199,36
Husarz 81552,808541070,00%1587,20
WZ-111 Alpine Tiger 81148,007471060,00%1298,88
Renault FT 75 BS271,0086933,33%147,91
Semovente M43 Bassotto6399,33451966,67%603,19
Mitsu 10851148,44654933,33%2381,74
PTZ-78112899,11756933,33%1300,67
Pz.Kpfw. I286,67170955,56%288,40
ISU-122-2 81638,22821944,44%1917,54
Strv S1 81151,22570944,44%964,50
Stone Sentinel 81341,67654922,22%1023,52
AAT60 81615,22841955,56%1708,65
Vz. 62 Jasan 91373,67713944,44%919,72
Stitch 81449,11987977,78%1624,32
14TP4635,88485837,50%2551,16
BV-111111446,13918862,50%1086,52
Wz. 64GC Bzyg 102099,63796850,00%1302,12
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8626,13241812,50%435,32
Object Kust 81036,38660862,50%1012,48
M-VII-Y 92489,13934837,50%2173,09
Lago4400,29348742,86%1221,28
CAV mod. 7111981,14504728,57%343,28
Loyd Gun Carriage256,8682742,86%135,28
Jagdpanzer E 90 91376,00628757,14%963,59
H3 91736,71698728,57%1526,14
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4153,0014570,00%106,97
Buryan 92003,43748728,57%1264,78
M2 Light248,33198633,33%0,00
Pvlvv fm/42282,67138650,00%204,93
SZDV Vz. 50 82313,331038666,67%2740,31
WZ-132A9253,17259616,67%35,10
CC-46 Pancernik 92450,50781633,33%2334,78
T28 Prototype8802,50324616,67%612,87
Gabler’s Destroyer 5520,6733560,00%1359,17
K-91-PT 91435,00759650,00%1339,35
T-45 2135,00250666,67%656,16
Bisonte C45 81365,67716650,00%1309,56
Serpente 91463,83749666,67%1037,29
Udarniy 81486,001044666,67%1797,94
P26/404100,80107540,00%9,30
T2 Medium Tank2146,60124540,00%521,43
Lätt Stridsfordon 120 91434,00687560,00%1040,44
Predatore 92242,40952560,00%1820,61
Dicker Max 6905,80452560,00%2119,04
Chrysler K 8735,20501540,00%524,41
T78 6918,60697560,00%1338,85
OCP Peacekeeper 93192,601300580,00%3524,81
ST vz. 39496,50131450,00%123,94
7TP2228,25172425,00%677,09
Vickers Mk. E Type B266,50130475,00%283,75
T309994,75370425,00%490,98
Leichttraktor1115,00249450,00%447,58
Coccodrillo 102347,25588425,00%1245,38
Vz. 63P111612,00754450,00%812,06
Indien-Panzer8701,25466450,00%675,12
AMX 30 B101066,75494425,00%609,66
E 77 91593,00659425,00%1235,61
TBT 92095,00836450,00%1706,98
BZ-72-1 101981,5012524100,00%1697,68
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5434,25530450,00%1078,03
Renault Otsu158,6777333,33%1,00
M14/41273,00107333,33%2,03
T40486,33110333,33%0,00
T-1506178,00326333,33%1,20
FV2078759,00389333,33%551,05
FV225 Collector 92727,67889333,33%2476,40
KJPZ TIII Jäger 93199,331174333,33%2884,18
T-34 with L-11 4537,677883100,00%2179,95
Caliban 8615,67678366,67%640,85
M3 Light 3153,00260366,67%672,24
Sexton I 3189,67170333,33%367,36
Pz.Kpfw. II Ausf. D 254,33177333,33%0,00
Type 64 6295,00248333,33%409,33
Lorraine 120 Alby 8824,33401333,33%383,54
Vickers Medium Mk. I148,505620,00%0,00
Kolohousenka1156,00213250,00%643,20
4TP169,00116250,00%152,55
Renault NC-311190,5019220,00%1051,04
VK 30.02 (D)71072,509122100,00%1862,12
Black Prince II 7827,50898250,00%982,83
ASTRON Rex 105 mm 81920,50914250,00%2172,97
KV-1SA 5631,006522100,00%1580,01
Strv m/42-57 Alt A.2 6744,506062100,00%1486,78
UDES 03 Alt 3 91710,5038020,00%1224,88
T26E5 8702,50364250,00%600,00
Fiat 3000156,001181100,00%271,83
TKS z n.k.m. 20 mm 2210,0021510,00%828,36
Strv m/40L377,005310,00%0,00
10TP381,005310,00%38,09
Type 4 Ju-To7578,0038710,00%422,20
VK 30.02 (M)6939,009891100,00%2210,94
Object 590 93218,0015361100,00%4828,88
AMR 35 2424,006541100,00%2558,37
Kampfpanzer 07 RH 80,0018010,00%0,00
T-29 3236,003071100,00%871,03
Jagdtiger Prototype 81969,0010971100,00%2672,29
M24E2 Super Chaffee 6235,005761100,00%572,20
CS-52 LIS 8883,005341100,00%879,10
Churchill III 5466,0028110,00%740,37
TOG II* 6489,0018210,00%468,95
Excalibur 6580,0023710,00%544,87
WZ-111 model 6 80,0031210,00%0,00
GSR 3301 Setter762,0016410,00%0,00
T-34-3 8352,0032310,00%93,67
Fantôme 91634,0044910,00%1107,29

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 28.03.2026
Opuścił klan: 16.04.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.11.2025
Opuścił klan: 02.12.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.09.2025
Opuścił klan: 02.11.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.03.2025
Opuścił klan: 13.04.2025
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 18.12.2024
Opuścił klan: 11.03.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.12.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.12.2023
Opuścił klan: 14.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.12.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 09.05.2023
Opuścił klan: 10.05.2023
Stopień: Rekruter
Dołączył: 17.02.2021
Opuścił klan: 22.04.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.10.2020
Opuścił klan: 29.11.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.06.2021
Opuścił klan: 28.07.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.05.2023
Opuścił klan: 06.07.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.10.2022
Opuścił klan: 14.02.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 30.12.2021
Opuścił klan: 01.03.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.01.2021
Opuścił klan: 15.02.2021
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 03.03.2022
Opuścił klan: 25.07.2022
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 28.07.2022
Opuścił klan: 20.10.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.12.2019
Opuścił klan: 21.01.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.09.2019
Opuścił klan: 12.11.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.11.2019
Opuścił klan: 28.11.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 09.07.2020
Opuścił klan: 22.08.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.08.2020
Opuścił klan: 02.10.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.01.2020
Opuścił klan: 19.06.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.11.2019
Opuścił klan: 24.11.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 26.07.2019
Opuścił klan: 21.09.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.06.2019
Opuścił klan: 23.07.2019
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 04.06.2019
Opuścił klan: 25.06.2019
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 06.05.2019
Opuścił klan: 01.06.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.04.2019
Opuścił klan: 29.04.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.03.2019
Opuścił klan: 01.04.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.02.2019
Opuścił klan: 24.03.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 12.12.2018
Opuścił klan: 27.02.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.11.2018
Opuścił klan: 08.12.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 10.08.2017
Opuścił klan: 03.10.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 02.08.2016
Opuścił klan: 14.03.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.07.2016
Opuścił klan: 30.07.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 16.06.2016
Opuścił klan: 30.06.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.06.2016
Opuścił klan: 14.06.2016
Stopień: Podoficer
Dołączył: 30.04.2016
Opuścił klan: 30.05.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.03.2016
Opuścił klan: 28.04.2016
Stopień: Podoficer
Dołączył: 18.01.2016
Opuścił klan: 22.03.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.12.2015
Opuścił klan: 16.01.2016
Stopień: Podoficer
Dołączył: 04.11.2014
Opuścił klan: 21.10.2015