Ja_acov

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 08.03.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4312213154457
Ø Poziom6,828,088,348,44
Zwycięstwa2194850,90%646,15%7850,65%20645,08%
Porażki2056847,70%646,15%7347,40%24453,39%
Remisy6061,41%17,69%31,95%71,53%
Przetrwane bitwy1206527,98%323,08%3422,08%8719,04%
Zniszczone czołgi358760,8360,46850,552040,45
Zniszczonych/zgonów1,160,600,710,55
Wykryte pojazdy327060,7650,38890,582760,60
Zadane uszkodzenia807,76626,08922,10787,14
Punkty zajęcia bazy570131,3200,00750,492030,44
Punkty obrony bazy206280,4800,0000,0000,00
Doświadczenie550,50550,54657,64597,00
WN7990,86484,31715,39525,29
WN8994,26412,96761,21558,05
Ogółem
Ilość bitew43122
Ø Poziom6,82
Zwycięstwa2194850,90%
Porażki2056847,70%
Remisy6061,41%
Przetrwane bitwy1206527,98%
Zniszczone czołgi358760,83
Zniszczonych/zgonów1,16
Wykryte pojazdy327060,76
Zadane uszkodzenia807,76
Punkty zajęcia bazy570131,32
Punkty obrony bazy206280,48
Doświadczenie550,50
WN7990,86
WN8994,26
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew13
Ø Poziom8,08
Zwycięstwa646,15%
Porażki646,15%
Remisy17,69%
Przetrwane bitwy323,08%
Zniszczone czołgi60,46
Zniszczonych/zgonów0,60
Wykryte pojazdy50,38
Zadane uszkodzenia626,08
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie550,54
WN7484,31
WN8412,96
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew154
Ø Poziom8,34
Zwycięstwa7850,65%
Porażki7347,40%
Remisy31,95%
Przetrwane bitwy3422,08%
Zniszczone czołgi850,55
Zniszczonych/zgonów0,71
Wykryte pojazdy890,58
Zadane uszkodzenia922,10
Punkty zajęcia bazy750,49
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie657,64
WN7715,39
WN8761,21
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew457
Ø Poziom8,44
Zwycięstwa20645,08%
Porażki24453,39%
Remisy71,53%
Przetrwane bitwy8719,04%
Zniszczone czołgi2040,45
Zniszczonych/zgonów0,55
Wykryte pojazdy2760,60
Zadane uszkodzenia787,14
Punkty zajęcia bazy2030,44
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie597,00
WN7525,29
WN8558,05
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew66000
Zwycięstwa2943,94%00,00%00,00%00,00%
Porażki3654,55%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,52%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2030,30%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi370,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy580,8800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.381,950,000,000,00
Punkty zajęcia bazy841,2700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy460,7000,0000,0000,00
Doświadczenie622,620,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew66
Zwycięstwa2943,94%
Porażki3654,55%
Remisy11,52%
Przetrwane bitwy2030,30%
Zniszczone czołgi370,56
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy580,88
Zadane uszkodzenia1.381,95
Punkty zajęcia bazy841,27
Punkty obrony bazy460,70
Doświadczenie622,62
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew39000
Zwycięstwa2769,23%00,00%00,00%00,00%
Porażki1230,77%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2051,28%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi290,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,530,000,000,00
Wykryte pojazdy290,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.105,410,000,000,00
Punkty zajęcia bazy551,4100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy771,9700,0000,0000,00
Doświadczenie943,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew39
Zwycięstwa2769,23%
Porażki1230,77%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2051,28%
Zniszczone czołgi290,74
Zniszczonych/zgonów1,53
Wykryte pojazdy290,74
Zadane uszkodzenia1.105,41
Punkty zajęcia bazy551,41
Punkty obrony bazy771,97
Doświadczenie943,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew823029
Zwycięstwa33440,58%00,00%00,00%111,11%
Porażki47657,84%00,00%2100,00%888,89%
Remisy131,58%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy22427,22%00,00%00,00%111,11%
Zniszczone czołgi5020,6100,0000,0030,33
Zniszczonych/zgonów0,840,000,000,38
Wykryte pojazdy5420,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia775,380,00805,501.164,78
Punkty zajęcia bazy12571,5300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy11201,3600,0000,00606,67
Doświadczenie476,670,00139,50345,22
Ogółem
Ilość bitew823
Zwycięstwa33440,58%
Porażki47657,84%
Remisy131,58%
Przetrwane bitwy22427,22%
Zniszczone czołgi5020,61
Zniszczonych/zgonów0,84
Wykryte pojazdy5420,66
Zadane uszkodzenia775,38
Punkty zajęcia bazy12571,53
Punkty obrony bazy11201,36
Doświadczenie476,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia805,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie139,50
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew9
Zwycięstwa111,11%
Porażki888,89%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy111,11%
Zniszczone czołgi30,33
Zniszczonych/zgonów0,38
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.164,78
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy606,67
Doświadczenie345,22

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew346000
Zwycięstwa14040,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki20158,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy51,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10430,06%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2110,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,870,000,000,00
Wykryte pojazdy2200,6400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.614,060,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3521,0200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3140,9100,0000,0000,00
Doświadczenie554,260,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew346
Zwycięstwa14040,46%
Porażki20158,09%
Remisy51,45%
Przetrwane bitwy10430,06%
Zniszczone czołgi2110,61
Zniszczonych/zgonów0,87
Wykryte pojazdy2200,64
Zadane uszkodzenia1.614,06
Punkty zajęcia bazy3521,02
Punkty obrony bazy3140,91
Doświadczenie554,26
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (646)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Rheinmetall Skorpion G 81117,34650345648,06%1122,53
T110E3101525,33656196349,41%1027,76
Pz.Kpfw. 38 (t)3388,92522159671,37%1922,40
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4415,85596131668,69%1304,35
Jagdpanzer E 100101497,16625117749,62%1020,56
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2311,28551109067,16%1255,41
M10 Wolverine5604,4549176351,38%1453,17
M36 Jackson6847,0161167251,79%1531,97
AMX M4 mle. 49 8891,3466566347,06%922,28
T-127 3289,2750855677,34%1336,84
Löwe 8881,6364455246,74%880,26
FV215b (183) 101334,5957153545,61%846,09
AMX 50 Foch (155) 101424,6859548945,81%925,19
KV-1S6412,6043044250,45%652,49
Char Futur 4 91452,9571542748,95%1175,90
Churchill III 5447,6467137663,83%983,47
Somua SM 81217,5379235652,53%1263,14
FV4004 Conway91245,8864535248,86%1039,31
Jagdtiger91328,5165433048,79%1023,93
E 100101376,1264932946,50%946,43
LT vz. 383205,2036830660,13%906,83
T9591283,6369630450,00%999,27
Rheinmetall Skorpion 8991,7264629750,17%932,86
E 7591050,3262426643,23%806,71
FV4005 Stage II101295,1458626349,05%877,17
Kranvagn101306,1062424243,39%805,35
KV-26565,7747824245,04%837,87
Progetto M40 mod. 65101362,5360723943,51%940,27
VK 28.016479,0652322451,79%1359,66
Bat.-Châtillon 155 58101027,9861921851,83%798,72
Ferdinand81218,8565321446,26%1200,35
Tortoise91634,8477320954,55%1389,95
Jagdpanther7812,4055520848,56%1013,62
KV-15388,6737519952,26%709,84
Sturer Emil7882,4658919652,04%1195,38
M66964,3367919356,99%1699,50
Marder 38T4454,7137419349,74%1230,14
ISU-122S 7693,9649118348,63%857,80
T3091323,1865217950,28%1028,68
KV-37741,1458417848,31%847,05
ISU-15281147,0367217855,62%1265,63
Leopard 1101282,1556217837,08%721,09
Pz.Kpfw. VII101409,2566617345,09%918,07
Panther mit 8,8 cm L/71 8564,6848817038,82%481,97
M4A1 Sherman5270,0032516853,57%617,06
T-1506604,6150416654,82%1014,43
T675380,8633916344,79%699,90
IS-2 7778,5658016353,99%960,84
Maus101594,2073316243,83%1182,23
M18 Hellcat6587,3043116041,88%819,87
leKpz M 41 90 mm GF 8423,5044716039,38%454,92
IS-3A 81058,8268915945,28%976,29
Object 268 Version V 101501,8261515748,41%951,43
T404404,5533315653,85%988,76
Pz.Sfl. IVc5420,4433515451,30%861,63
T-345302,4432715344,44%658,58
Tiger I7626,9454915148,34%659,14
Škoda T 27 8793,8056914842,57%801,74
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8733,5658714750,34%738,60
GSOR 1008 81248,2463414642,47%1169,61
T-34-856384,4338114540,69%510,59
Hummel6536,6941014344,06%674,70
SU-100Y 6484,2339314346,85%635,52
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4187,1518813944,60%292,74
Pz.Kpfw. II Luchs4220,2532213852,90%706,72
Manticore10707,5847013834,06%493,63
SU-130PM 81020,4959913744,53%913,31
SU-100M17879,9565713560,74%1240,00
VK 168.01 Mauerbrecher 8912,7659513542,22%854,46
StuG III Ausf. G5301,5429313445,52%525,50
ARL 446747,0555513444,03%1232,91
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6447,3948913151,15%997,89
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3324,7849713064,62%978,52
Controcarro 1 Mk. 29992,5355612740,16%579,54
Durchbruchswagen 24226,8922912544,00%453,33
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3289,0053612360,16%763,62
TS-5 81024,1863811841,53%846,53
WZ-111 Alpine Tiger 81076,9778711857,63%1368,58
Bat.-Châtillon 25 t101132,0056011735,90%646,49
SU-1006545,9742811649,14%875,26
Controcarro 3 Minotauro101484,3465211643,97%838,17
VK 16.02 Leopard5226,2534311546,96%529,92
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4524,7450411553,04%2186,97
AMX 13 57 7555,8156711542,61%842,96
T34 8796,0657911445,61%759,29
Matilda4367,1241111353,10%1020,54
AMX 50 Foch B101378,4058711343,36%829,64
Achilles6763,8554811045,45%1305,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5359,1336710944,95%857,01
Cruiser Mk. II2218,2231710750,47%950,05
M4A3E2 Sherman Jumbo6538,0252410751,40%987,08
Jagdpanzer IV6453,3138110644,34%672,00
LPT-67 Šelma9543,8059610553,33%608,70
ELC EVEN 90 8550,7760710452,88%935,18
Cromwell B 6498,3852010252,94%841,05
WZ-111 8879,5670710153,47%972,01
Pz.Kpfw. II2194,684109957,58%897,66
Dicker Max 6667,555149846,94%1054,41
Grille5481,813949752,58%975,74
M3 Lee4198,712139653,13%609,81
FV227 Conceiver8725,456009644,79%598,48
VK 30.01 (H)5348,413369546,32%686,88
T297724,276249554,74%855,40
WZ-131G FT6803,916319363,44%1575,09
Object 268 Version 4101308,286409347,31%800,58
S35 CA5489,444529149,45%1012,81
KV-220-2 5542,207089170,33%1212,86
T-28E with F-30 4400,874549152,75%975,31
AMX ELC bis5388,694239050,00%1375,75
Object 252U 81019,486908452,38%1014,74
Tiger II8802,685658241,46%685,75
M3G FT3286,683408253,66%919,79
Bat.-Châtillon 12 t8532,795428245,12%761,35
Emil II91011,985978144,44%707,09
KV-856448,194538052,50%635,81
T-437741,986378050,00%1235,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4266,832488053,75%783,48
112 81160,197948051,25%1365,06
VK 36.01 (H)6489,244457946,84%663,59
Pz.Kpfw. III/IV5204,372517931,65%274,71
StuG III Ausf. B4285,812837944,30%559,56
T1 Heavy5350,073597544,00%554,74
Lorraine 40 t 8951,086697554,67%1100,19
T-284211,711887346,58%470,78
M40/M4381070,786337349,32%1119,42
Grille 1510891,684847335,62%320,91
B14397,114587247,22%1301,55
Pz.Kpfw. III Ausf. J4197,642547252,78%404,44
Type 2597 Chi-Ha3360,424707164,79%1661,11
M2 Medium Tank3132,972337157,75%408,85
T110E4101540,686177145,07%950,74
Pz.Kpfw. III Ausf. E3155,362597052,86%370,66
Tiger (P)7820,266057045,71%969,50
SU-855234,032516942,03%299,14
SU-85B4250,622346949,28%502,44
T-703318,163846946,38%1386,22
M4A3E8 Sherman6291,373536847,06%364,43
FV4202 8654,815676844,12%683,51
FCM 36 Pak 40 3441,095166756,72%1460,68
M10 RBFM 5562,884946737,31%934,19
VK 45.02 (P) Ausf. B9840,026196653,03%676,27
Object 70491311,566146650,00%940,64
Tiger 131 6735,385446541,54%1085,11
T-62A101294,476146439,06%816,31
Somua S353289,524406360,32%919,48
SU-1527694,855206250,00%826,83
T28 Concept 7832,426576259,68%1227,03
T26E5 8722,136756253,23%779,91
Grant4146,201886142,62%247,67
AMX 13 10510806,075406140,98%684,03
AMX 13 57 GF 7422,514996140,98%515,81
P.43 bis6742,725926046,67%1475,48
Panzerjäger I2217,553286066,67%932,82
Valentine3171,222106051,67%522,73
XM551 Sheridan10636,635206045,00%478,10
Valentine II 4297,104776055,00%1096,99
M46 Patton KR 8670,486176048,33%724,39
Covenanter5141,441925940,68%214,15
Cobra 9958,535685937,29%585,75
M374241,722105850,00%704,74
VK 20.01 (D)4122,892155749,12%189,80
K-91-PT 91206,595865632,14%875,74
KV-4 KTTS 81056,616595651,79%1090,27
S-517726,875395550,91%787,36
Marder II3201,112365550,91%497,87
Nashorn6407,043645541,82%453,52
Pz.Sfl. IVb4221,352215550,91%577,61
Waffenträger auf Pz. IV91287,856125549,09%954,90
AMX 50 Foch91323,176215444,44%989,71
Alecto4219,322765347,17%437,14
M8A14228,922025349,06%420,78
Rhm.-Borsig Waffenträger81046,285785349,06%895,92
A-205154,351915250,00%361,56
TVP T 50/51101186,875625240,38%660,01
Pz.Kpfw. II Ausf. G3130,882015248,08%346,90
T2 Light Tank 2229,824645168,63%1355,38
60TP Lewandowskiego101311,246665050,00%810,97
CS-538648,525465052,00%766,01
Comet7922,826425046,00%1458,67
M26 Pershing8793,346275046,00%837,37
SU-76G FT4452,764675060,00%1131,06
G.W. Panther7782,685425046,00%843,84
Cruiser Mk. III3161,672404955,10%677,11
T25 AT7642,844824940,82%632,75
T57 Heavy101234,865794940,82%662,43
Panhard AML Lynx 6x68469,925264953,06%707,72
M24 Chaffee5203,083124837,50%399,56
T28 Prototype81044,605514831,25%895,93
Object 4168722,435284742,55%702,55
Chrysler K GF 8696,985824744,68%543,92
T56 GMC3147,391484641,30%266,09
BZ-75101561,246234639,13%943,49
M446611,875774660,87%1066,61
Vz. 64 Blesk8381,764994542,22%402,67
VK 30.01 (P)6630,224804546,67%934,25
KV-5 8683,275704537,78%526,94
Pz.Kpfw. T 15 3234,094284562,22%1122,53
T78 6789,696234557,78%1163,28
M56 Scorpion 7744,305874452,27%966,94
Panther/M10 7562,525334445,45%744,74
Sherman III5348,123544353,49%870,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3171,212524362,79%534,93
M48A2 Räumpanzer 8688,026544358,14%705,92
IS-6 B 8738,795544238,10%555,26
Matilda IV 5391,214954252,38%998,04
105 leFH18B2 5558,024954160,98%1132,35
P.44 Pantera8805,835784146,34%847,32
Sav m/434284,933654151,22%738,37
KV-48565,955804153,66%500,67
VK 100.01 (P)81074,987964156,10%1314,87
Object 705A101538,766784151,22%1124,51
Kunze Panzer 91337,736884146,34%1096,76
Pz.Kpfw. V/IV 5674,856304146,34%839,99
M4A3E8 Thunderbolt VII 6551,856674163,41%1079,12
ST vz. 394147,801524040,00%201,27
T207742,006654057,50%1121,60
T499494,504924035,00%403,48
Strv 746586,414803943,59%874,22
ISU-152K 81107,186553847,37%1154,17
T7 Combat Car 2135,423223873,68%746,78
Pudel 6884,307563759,46%1854,59
BT-7486,591753745,95%85,74
Crusader6265,683563748,65%620,70
B.U.G.I.6655,705383754,05%1079,04
T-34-2G FT7900,595863751,35%1246,85
Strv m/42-57 Alt A.2 6600,165263751,35%976,23
LHMTV8555,494713737,84%724,14
UDES 15/16101148,225463638,89%593,28
T-34-85 Rudy 6601,785523655,56%1039,03
SU-54145,771603545,71%159,30
VK 30.01 (D)6358,544383554,29%550,27
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6634,515743557,14%1174,39
CS-5991224,716613450,00%1092,60
Panhard EBR 10510412,535223444,12%253,77
Emil I81138,336673342,42%1081,54
M7 Priest3123,121583360,61%319,74
SMV CC-6781049,036403351,52%996,78
AMX 50 B101004,305193333,33%424,86
M10391170,396813351,52%956,77
Charioteer81397,096253336,36%1299,80
Spähpanzer SP I C7421,125383360,61%744,21
Super Hellcat 7663,915213357,58%940,10
VK 45.03 7790,186173348,48%926,07
Konštrukta T-34/1007722,636023259,38%1100,37
UDES 038970,255103237,50%773,95
T110E5101339,286693243,75%881,85
Object 430U101289,446253250,00%892,63
Type 64 6468,755063250,00%1003,58
Hotchkiss H352225,354003158,06%1155,42
53TP Markowskiego81156,617473161,29%1478,21
T-463129,552133148,39%388,61
Centurion Mk. I8884,587053161,29%1156,68
Ares 859651,165353132,26%281,07
T1E6 2143,812633145,16%526,78
P26/404376,574513073,33%1194,32
AMX 50 1008843,606113043,33%773,37
SU-76M4211,973043060,00%586,14
Super Conqueror101516,835803033,33%826,68
Ares 9010615,675633043,33%222,13
Object 244 61033,978213056,67%1709,07
59-Patton 8672,736833060,00%867,39
Churchill I5388,343702944,83%697,14
CS-447692,725572955,17%950,44
BZ-689864,525902944,83%547,25
Challenger7944,486772965,52%1511,58
T54E191098,245942941,38%837,87
M41 Walker Bulldog8373,595062951,72%489,81
T-54 first prototype 8576,216612962,07%729,98
M5 Stuart499,542362839,29%11,36
T3 HMC250,141042842,86%19,89
SU-1018793,714732842,86%644,23
T25/27822,255352842,86%996,57
M-II-Y7698,296302853,57%856,97
Kanonenjagdpanzer 105 8886,965292835,71%737,92
SMV CC-64 Vipera 81150,576372839,29%1023,11
SU-85I 5503,394332846,43%978,49
GSR 3301 Setter7335,713742842,86%480,91
AMX Canon d'assaut 105 8990,865772839,29%911,63
UDES 169890,595502740,74%594,09
FV215b 101120,895582733,33%618,84
WZ-113G FT101598,486962751,85%1050,48
ARL V396631,524722740,74%1044,17
Matilda LVT 4648,857162759,26%1769,00
E 25 7558,635292755,56%665,23
ShPTK-TVP 100 8996,676052737,04%911,11
WZ-120-1G FT 81215,567272744,44%1312,73
LT vz. 35288,351072630,77%155,03
M22126,381962642,31%396,89
Strv 103-091011,195692646,15%711,05
WZ-111 model 5A101254,856632653,85%916,63
AMX M4 mle. 54101419,507752665,38%1111,14
T6 Medium4553,234562653,85%1531,45
StuG IV 5337,123132642,31%621,97
Krupp-Steyr Waffenträger 7861,005232638,46%1057,96
AE Phase I 91102,546532650,00%868,18
IS7871,765772532,00%906,30
VK 30.02 (M)6504,405072544,00%767,01
FV217 Badger101130,085872552,00%678,24
Object 43091449,367342544,00%1354,53
ST-II101175,486722552,00%723,08
M24E2 Super Chaffee 6458,084602536,00%1046,82
Progetto M35 mod. 46 8963,726672552,00%1034,46
Caliban 81068,046612540,00%1134,36
Lorraine 155 mle. 507674,335322445,83%753,57
Panther II8864,296662458,33%1033,85
AT 25338,333242437,50%573,88
M60 101478,216162441,67%975,23
FV224 Chopper7602,585202437,50%409,80
T-29 3217,133352458,33%754,26
Primo Victoria 8817,926472437,50%873,54
TOG II* 6289,423452445,83%262,05
FV201 (A45) 7493,085392445,83%487,74
Turtle Mk. I 81231,796942441,67%1088,20
Bat.-Châtillon Bourrasque 8835,885932450,00%765,34
T14 5518,656152369,57%1085,23
M3 Stuart3166,351812343,48%485,83
M15/423353,834492360,87%1221,28
Rinoceronte101670,837092343,48%1157,52
AMX 50 1209967,525752347,83%728,33
Type 4 Heavy91055,916582352,17%825,78
Wespe3121,611402356,52%364,15
Vz. 71 Tesák10423,396172365,22%419,33
IS-7101432,877272352,17%1068,80
Lorraine 155 mle. 518900,706702352,17%914,31
Panhard EBR 909579,224752330,43%530,92
Pawlack Tank6724,356292360,87%1241,50
Ares 758694,134882334,78%468,74
Excalibur 6743,746012356,52%1075,91
Vz. 44-171247,147952259,09%1911,27
AMX 12 t6483,275522259,09%1293,53
M46 Patton91146,146872263,64%1120,05
ST-I9861,865242236,36%493,19
T216463,274192231,82%1153,29
Mäuschen9995,005492231,82%654,87
BT-SV 3260,593892259,09%935,64
Turán III prototípus 5388,914482254,55%873,79
Vz. 55101900,147432152,38%1295,61
DS PZInż5685,904892138,10%1511,80
AT-1261,191402147,62%57,20
T288591,574442123,81%294,77
VK 45.02 (P) Ausf. A8933,716562152,38%1029,29
T698521,816202157,14%559,65
T71 DA7650,955792147,62%1201,12
Pz.Kpfw. T 25 5201,333232152,38%359,43
Bretagne Panther 6615,905082147,62%932,32
Type 62 7397,604742050,00%683,57
50TP prototyp 81249,856682035,00%1148,96
Type 1 Chi-He4518,704222040,00%1676,11
M2 Light2202,453862065,00%967,26
Sherman Firefly6550,355672060,00%1108,18
AMX 13 757515,454832040,00%858,05
Gorilla11613,955722035,00%68,02
M22 Locust 3211,953262055,00%747,73
BZ-176 8635,304612020,00%334,07
P.435520,115061931,58%1508,43
Type 4 Chi-To6764,266201957,89%1471,37
SU-182116,321571952,63%587,83
AMX AC mle. 467621,744931942,11%682,97
Archer5138,581331926,32%21,80
T376407,794851957,89%1048,09
HWK 128598,535531947,37%846,27
Object 70591312,266731947,37%1069,58
XM57 81079,376791952,63%788,19
LT-432 8523,005211942,11%667,65
Schwarzpanzer 58 8735,685701931,58%743,69
Strv K 91250,956771936,84%1059,37
Sherman VC Firefly 6824,636621968,42%1546,30
ISU-130 8833,374811921,05%665,61
SU-263116,171661866,67%320,85
Object 430 Version II9915,835951850,00%713,08
Panhard AMD 178B6349,564091844,44%840,66
T-100 LT10454,445361838,89%270,21
KV-1SA 5632,286501855,56%1392,53
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5318,333411827,78%467,97
King Tiger (Captured) 7942,566381838,89%1045,32
T-22 medium 10994,446301850,00%676,65
Pz.Kpfw. 35 (t)2174,943111747,06%882,23
Prototipo Standard B91066,356301747,06%741,60
Ikv 723195,292681747,06%422,71
AMX M4 mle. 457589,715321758,82%680,86
BZ-587707,655801752,94%780,76
T26E4 SuperPershing 8831,476041735,29%723,63
Object 268101561,594731723,53%796,60
IS-2M 7811,654691711,76%735,96
D23174,812831650,00%525,15
Strv m/40L3276,313461656,25%966,88
Conqueror91126,565811637,50%823,94
Valentine AT4147,631701637,50%141,02
AMX AC mle. 488764,816661668,75%821,70
IS-M8847,066031656,25%877,22
Object 277101225,006751650,00%838,77
HWK 30 8504,564921637,50%611,19
Object 252U Defender 81197,947271643,75%1285,64
Ram II 5432,695151650,00%1010,96
T-44-100 8487,944711637,50%287,86
Lago4272,133671560,00%833,65
AMX 404122,132581546,67%255,55
Strv 103B101138,875251533,33%530,54
WZ-111-1G FT8739,674861533,33%519,72
Pz.Kpfw. I Ausf. C3146,673481540,00%490,20
KV-122 7539,134161526,67%444,28
L-60 2101,272821546,67%404,67
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5248,473131560,00%551,14
Panther7666,075161428,57%885,85
Stuart I-IV3175,572171457,14%620,03
Leo7485,644681442,86%490,92
Ikv 90 Typ B7298,713691435,71%136,10
T328695,716061442,86%601,37
T-103 8938,795271435,71%718,95
IS-4101039,237111361,54%711,83
Cruiser Mk. IV4303,232971330,77%940,17
Object 261101022,317051361,54%853,47
Spähpanzer Ru 2519442,775941353,85%505,75
T-34-85M 6687,155231338,46%1025,55
Valiant 5521,315761346,15%969,14
T1 HMC273,671461250,00%255,04
25TP KSUST II5488,925251258,33%1309,20
Leichttraktor193,082771258,33%379,63
BDR G1 B5581,174411233,33%1032,16
Type 3 Ho-Ni III5478,253641241,67%952,29
SDP 58 Kilana81143,427581266,67%1245,45
Rheinmetall Panzerwagen10993,926211250,00%907,11
FV229 Contender9803,336841250,00%506,26
Loza's M4-A2 Sherman 6739,925521241,67%1412,05
EMIL 1951 81362,589341258,33%1619,10
FCM 50 t 8463,005941250,00%381,10
TVP VTU Koncept8855,185031127,27%831,83
Type 97 Chi-Ha3223,003491145,45%693,17
45TP Habicha7820,275341136,36%953,50
TNH 105/10008716,826351163,64%764,79
STB-110996,276061136,36%488,96
Ikv 65 Alt II6482,363311118,18%604,01
Semovente M43 Bassotto6520,274671163,64%778,51
CS-6310853,735471145,45%420,24
E 50 Ausf. M101141,364461127,27%604,12
SU-2-122 5472,453381118,18%954,31
IS-2 shielded 71124,557531154,55%1365,56
E 75 TS 81230,368311172,73%1367,08
Tetrarch 2398,365121172,73%3116,06
AC 4 Experimental 6591,456531163,64%1215,65
Caernarvon Action X 8790,827751163,64%1019,81
Škoda T 5091143,706601060,00%1021,11
50TP Tyszkiewicza9831,305071030,00%379,73
T-262134,102161040,00%426,11
IS-38823,406321040,00%695,83
60G FT5412,303461030,00%660,08
Universal Carrier 2-pdr291,501121040,00%128,89
Birch Gun487,301511030,00%34,91
Jagdpanther II8988,705691040,00%799,98
Waffenträger auf E 100102002,207711060,00%1473,61
T-54 ltwt.9697,104841030,00%650,05
Object 2639906,804881030,00%501,14
IS-2-II8985,805671040,00%924,59
Char Mle. 75 9656,406611060,00%809,97
Object 283 9701,805611050,00%514,09
Pz.Sfl. IC 4556,105081030,00%2244,67
T-45 2179,603771080,00%1001,45
Vz. 68 Squall 8413,405451060,00%679,51
SU-122-44 7854,905671050,00%955,30
M4A1 Revalorisé 8429,905681040,00%257,97
FV226 Contradictious 81137,305921030,00%835,89
Cromwell6687,11657966,67%1568,02
Škoda T 245219,22279933,33%314,07
M415303,00324944,44%302,77
SDP 40 Zadymka5512,56406966,67%1110,71
Crusader 5.5-in. SP7610,33494944,44%686,05
Pz.Kpfw. I295,56303955,56%324,92
Hotchkiss EBR7445,33321933,33%678,46
Concept No. 510813,89608955,56%466,25
M-VI-Y91096,11573933,33%755,62
Lorraine 50 t 91370,78765955,56%1187,17
Strv S1 8444,44377944,44%230,16
M6A2E1 8418,11342933,33%171,99
T92 8767,78589944,44%1272,48
Großtraktor - Krupp 3193,67339966,67%711,90
Vickers Medium Mk. II272,63131862,50%287,61
Strv m/425611,00557850,00%2037,95
Vickers Mk. E Type B2248,13472887,50%1377,63
40TP Habicha6510,13556862,50%1033,38
AMX 13 F3 AM6730,25578837,50%882,55
Cruiser Mk. I1126,50145850,00%488,34
SDP 44 Burza6564,75433837,50%660,09
T92 HMC10862,50484825,00%433,34
Loyd Gun Carriage2111,7595837,50%505,71
ASTRON Rex 105 mm 81116,25715837,50%1035,59
Heavy Tank No. VI 6820,75632850,00%1394,76
M3 Light 3346,50510850,00%2089,88
M4A3E8 Fury 6444,50466850,00%711,02
T25 Pilot Number 1 8281,13408825,00%48,98
Chrysler K 8701,63531837,50%516,04
121B 10758,38625850,00%435,04
Type 5 Chi-Ri7766,14722771,43%1272,07
Carro d'assalto P.8871025,57584742,86%1021,13
Ikv 1035269,43416757,14%588,82
Caernarvon8345,29333714,29%76,60
Churchill VII6594,00529742,86%882,63
59-166455,86516771,43%1314,49
UDES 14 Alt 58393,29385728,57%164,94
NC 70 Błyskawica101411,14774757,14%981,98
M127646,43360728,57%561,03
IS-6 8896,29629728,57%643,48
G.W. Tiger (P)81480,43694742,86%1782,02
GSOR 1006 Scheme 79976,2937070,00%545,29
Lago M38 3395,43438742,86%1017,77
CS-52 LIS 81041,71471728,57%795,46
Lansen C 8539,57621771,43%566,21
Light Mk. VIC 285,29197728,57%191,03
43 M. Toldi III 3203,43347742,86%864,13
Type 59 8782,83703666,67%938,41
T1 Cunningham1127,33221633,33%589,81
Škoda T 256427,83522666,67%751,14
Vickers Medium Mk. III3219,50335666,67%917,84
O-Ni7424,67422633,33%248,77
T2 Medium Tank2145,00322666,67%765,05
Ho-Ri 28842,83522633,33%619,26
Churchill Gun Carrier6721,50450633,33%1089,25
PTZ-7811545,33891683,33%263,47
M48A5 Patton101103,00785683,33%797,00
G.Pz. Mk. VI (e)240,6790633,33%0,00
AMX 30 B101480,83613650,00%1033,10
AMX 30 1er prototype91213,67656650,00%1067,57
AMX M4 mle. 519820,3329560,00%395,04
GSOR the TANK 9546,67602666,67%468,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5477,17356616,67%865,04
Object 703 Version II 8736,67397616,67%460,26
STG 8848,50431616,67%833,77
Škoda T 40 6290,67401666,67%483,19
VK 75.01 (K) 8484,83434616,67%213,50
M4A1 FL 10 6786,00638666,67%1165,42
Strv m/382139,40312560,00%577,67
Type 5 Heavy101228,20682540,00%535,87
M75284,80278520,00%793,08
O-I Experimental5187,20435580,00%327,28
Semovente M415366,80321540,00%519,63
Type 89 I-Go/Chi-Ro2133,40328580,00%566,51
Ho-Ri 191632,40832560,00%1318,21
Somua SAu 404450,40475540,00%1355,93
E 509893,40432520,00%499,65
A-436512,60396540,00%822,45
M4 Improved 5159,80327560,00%308,34
M-III-Y8750,60710560,00%784,06
M-V-Y101582,40697540,00%1005,56
Škoda T 56 82069,00985560,00%2181,92
Bisonte C45 81009,20810560,00%1119,05
Bofors Tornvagn 8821,80459520,00%660,37
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8345,4019650,00%124,63
T26E3 Eagle 7 7734,20711580,00%1055,53
BT-7 artillery 3237,60394580,00%1076,53
7TP2309,00470475,00%1389,74
P.43 ter7526,00544450,00%645,48
Black Prince7636,50552450,00%696,92
Sexton II378,25192475,00%313,51
IS-27608,00479425,00%568,20
Type 95 Heavy4216,00267450,00%526,92
Škoda T 177500,50641475,00%1031,76
O-I6848,50843450,00%1643,13
A-4471009,75788475,00%1743,03
T-602167,25387475,00%832,46
Chieftain/T95 8885,50633450,00%994,25
Renault R352345,50581425,00%1917,40
AMX 65 t8721,25490425,00%500,90
MT-256349,25458450,00%975,67
LTG7379,0025640,00%489,08
Object 2579908,50521425,00%573,81
Pz.Kpfw. M 15 3292,00359425,00%978,60
T-50-2 61172,75829450,00%3634,89
T-34 shielded 5280,00347425,00%392,52
Type 3 Chi-Nu Kai 5358,00490475,00%971,48
MTLS-1G14 3285,75451450,00%1248,62
Matilda Black Prince 5434,25332425,00%758,99
M54 Renegade 8262,00587475,00%261,00
Kolohousenka188,00252366,67%424,78
Strv fm/2118,0099333,33%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2216,6721330,00%1095,78
Renault FT120,67130366,67%230,82
M14/412296,334903100,00%1266,81
Renault NC-31164,33133333,33%80,67
Pvlvv fm/42266,33117333,33%3,10
WZ-1317662,679453100,00%1455,38
VK 30.02 (D)7722,33798366,67%1302,20
SMV CC-5671235,33799366,67%2091,47
Type 586374,00398333,33%434,06
SDP 60 Gonkiewicza9928,33534333,33%424,57
Type 3 Ju-Nu6660,00435333,33%692,38
Mitsu 1085307,3319730,00%250,20
AT 158470,67473333,33%206,21
AltProto AMX 30 8589,33470333,33%383,50
M4-85 5815,33728333,33%1955,17
M-IV-Y 81677,3310363100,00%2139,69
Object 777 Version II 91622,6744630,00%1336,02
MKA 2278,33380333,33%971,10
Excelsior 5642,00527333,33%951,01
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2337,337613100,00%1926,80
A25 Harry Hopkins I 4527,00634366,67%1576,52
Panzer 58 Mutz 81052,67585333,33%926,45
L6/402377,507832100,00%1778,49
D12210,00442250,00%1003,72
10TP3126,0010920,00%212,40
Type T-345479,0033420,00%1113,99
Chi-To SP71282,50884250,00%1566,13
T-26G FT2225,00384250,00%681,10
Type 95 Ji-Ro6809,006212100,00%1440,08
Bishop5310,50237250,00%506,49
FV3046252,5017920,00%151,07
T18 HMC373,00157250,00%159,11
T71 CMCD7553,50511250,00%1144,68
AEC Armoured Car5303,00409250,00%466,70
Staghound Mk. III6396,50546250,00%562,37
Pz.Kpfw. 38 (K) 5548,5045820,00%871,16
KV-1 shielded 5471,5040120,00%751,22
T-34 with L-11 448,0010620,00%0,00
Pz.Kpfw. 35 R 2242,5026620,00%415,55
Panhard EBR 75 (FL 10) 8447,00557250,00%527,60
Kampfpanzer 07 RH 8515,50417250,00%436,66
A46 6113,504242100,00%299,32
IS-5 (Object 730) 8904,50537250,00%901,47
Pz.Kpfw. KW I (r) 5806,508092100,00%1377,88
KV-4 Kreslavskiy 81560,5051820,00%1612,36
AMX Chasseur de chars 8487,5025320,00%290,19
122 TM 8814,5035920,00%615,94
Vickers Medium Mk. I1417,0011161100,00%3288,24
Fiat 30001169,005071100,00%1039,08
Chi-Ni216,001151100,00%261,00
Renault Otsu191,003001100,00%412,91
Renault FT 75 BS2116,003751100,00%665,40
Type 95 Ha-Go2267,007461100,00%1523,46
BT-221010,0010771100,00%10183,29
4TP169,0018510,00%68,61
Type 3 Chi-Nu5411,005401100,00%1343,51
14TP4575,004791100,00%2449,82
M5A1 Stuart4345,004461100,00%1160,24
MS-11304,005651100,00%2543,83
T-448412,007171100,00%476,00
Renault G15293,005241100,00%723,93
Renault FT AC2115,002271100,00%453,31
Indien-Panzer82973,0015471100,00%6801,84
Cavalier5666,0033310,00%1225,67
Tiger-Maus 91626,009921100,00%1455,14
Pz.Kpfw. 5581150,0010041100,00%900,61
Convert. Medium Tank T3 3300,005001100,00%1031,35
FV4201 Chieftain Proto 90,006481100,00%261,00
M16/43 Sahariano 3305,0025510,00%563,38
AC 1 Sentinel 4181,0010110,00%313,36
FV1066 Senlac 8761,007021100,00%1232,92
GSOR 3301 AVR FS90,007311100,00%261,00
DZT-159 91469,0011191100,00%1345,14

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 08.03.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 08.03.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 27.07.2016
Opuścił klan: 21.10.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 22.10.2018
Opuścił klan: 03.04.2023