JJSpartan23

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 25.04.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew321587576169
Ø Poziom7,438,008,008,07
Zwycięstwa1590449,46%4357,33%4356,58%8550,30%
Porażki1580749,15%3141,33%3242,11%8147,93%
Remisy4471,39%11,33%11,32%31,78%
Przetrwane bitwy1066633,17%2330,67%2330,26%5331,36%
Zniszczone czołgi265640,83670,89670,881590,94
Zniszczonych/zgonów1,241,291,261,37
Wykryte pojazdy193530,60580,77600,791230,73
Zadane uszkodzenia1.082,921.735,511.736,411.651,10
Punkty zajęcia bazy206910,64580,77580,76960,57
Punkty obrony bazy141410,4400,0000,0020,01
Doświadczenie508,21651,29651,20663,27
WN71011,761329,131317,081205,20
WN81291,171942,831955,981910,59
Ogółem
Ilość bitew32158
Ø Poziom7,43
Zwycięstwa1590449,46%
Porażki1580749,15%
Remisy4471,39%
Przetrwane bitwy1066633,17%
Zniszczone czołgi265640,83
Zniszczonych/zgonów1,24
Wykryte pojazdy193530,60
Zadane uszkodzenia1.082,92
Punkty zajęcia bazy206910,64
Punkty obrony bazy141410,44
Doświadczenie508,21
WN71011,76
WN81291,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew75
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa4357,33%
Porażki3141,33%
Remisy11,33%
Przetrwane bitwy2330,67%
Zniszczone czołgi670,89
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy580,77
Zadane uszkodzenia1.735,51
Punkty zajęcia bazy580,77
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie651,29
WN71329,13
WN81942,83
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew76
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa4356,58%
Porażki3242,11%
Remisy11,32%
Przetrwane bitwy2330,26%
Zniszczone czołgi670,88
Zniszczonych/zgonów1,26
Wykryte pojazdy600,79
Zadane uszkodzenia1.736,41
Punkty zajęcia bazy580,76
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie651,20
WN71317,08
WN81955,98
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew169
Ø Poziom8,07
Zwycięstwa8550,30%
Porażki8147,93%
Remisy31,78%
Przetrwane bitwy5331,36%
Zniszczone czołgi1590,94
Zniszczonych/zgonów1,37
Wykryte pojazdy1230,73
Zadane uszkodzenia1.651,10
Punkty zajęcia bazy960,57
Punkty obrony bazy20,01
Doświadczenie663,27
WN71205,20
WN81910,59
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew87000
Zwycięstwa3337,93%00,00%00,00%00,00%
Porażki5158,62%00,00%00,00%00,00%
Remisy33,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3337,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi690,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,280,000,000,00
Wykryte pojazdy320,3700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.149,100,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy991,1400,0000,0000,00
Doświadczenie561,090,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew87
Zwycięstwa3337,93%
Porażki5158,62%
Remisy33,45%
Przetrwane bitwy3337,93%
Zniszczone czołgi690,79
Zniszczonych/zgonów1,28
Wykryte pojazdy320,37
Zadane uszkodzenia2.149,10
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy991,14
Doświadczenie561,09
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy41,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia107,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie34,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy41,33
Zadane uszkodzenia107,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie34,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew851000
Zwycięstwa33539,37%00,00%00,00%00,00%
Porażki47455,70%00,00%00,00%00,00%
Remisy424,94%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy25730,20%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4830,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,810,000,000,00
Wykryte pojazdy6110,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia891,710,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11161,3100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10671,2500,0000,0000,00
Doświadczenie381,420,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew851
Zwycięstwa33539,37%
Porażki47455,70%
Remisy424,94%
Przetrwane bitwy25730,20%
Zniszczone czołgi4830,57
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy6110,72
Zadane uszkodzenia891,71
Punkty zajęcia bazy11161,31
Punkty obrony bazy10671,25
Doświadczenie381,42
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew787000
Zwycięstwa37547,65%00,00%00,00%00,00%
Porażki41052,10%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,25%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy28335,96%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5860,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,160,000,000,00
Wykryte pojazdy4920,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.065,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5850,7400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5270,6700,0000,0000,00
Doświadczenie686,240,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew787
Zwycięstwa37547,65%
Porażki41052,10%
Remisy20,25%
Przetrwane bitwy28335,96%
Zniszczone czołgi5860,74
Zniszczonych/zgonów1,16
Wykryte pojazdy4920,63
Zadane uszkodzenia2.065,55
Punkty zajęcia bazy5850,74
Punkty obrony bazy5270,67
Doświadczenie686,24
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (306)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
AMX 13 F3 AM6630,45376167648,03%898,13
AMX ELC bis5314,69258138347,65%979,34
Rhm.-Borsig Waffenträger81392,6358376048,03%1380,37
VK 100.01 (P)81322,7762669951,79%1591,10
T2881125,6050766649,55%1140,43
IS-38927,5548865049,54%940,49
UDES 15/16101918,9163859349,92%1541,71
Emil I81498,5770358253,78%1871,71
KV-856567,6337050352,68%844,58
T-34-856581,3142048654,53%1070,44
CS-5381141,4954847345,67%1541,86
Sherman Firefly6372,9029343445,16%486,29
Cromwell6572,3244242750,12%1018,75
SU-1006738,7738140254,98%1319,54
Rinoceronte102362,2274340151,12%1991,08
UDES 14 Alt 581049,4348240149,63%1207,84
60TP Lewandowskiego102281,2369439851,76%1813,50
LHMTV8835,6455637749,34%1510,66
Centurion Mk. 7/191215,8244937549,33%1032,27
50TP Tyszkiewicza91395,8952535549,01%1140,93
T9591477,5248435048,29%1088,68
Centurion Action X101801,4863034845,40%1377,90
ST-II102194,8869233450,00%1884,28
Centurion Mk. I8556,3236533246,69%502,87
T-34-3 81619,1272431747,95%2320,16
ISU-15281202,3051928847,22%1131,88
53TP Markowskiego8942,5943228244,68%898,80
T-1091209,1746028246,81%1007,20
Strv 103B101987,5860427950,18%1406,74
T376286,7328227545,82%596,07
T26E4 SuperPershing 81534,5176927457,30%2335,55
WZ-111-1G FT81474,1958026441,29%1588,52
AMX 13 757627,5440326250,76%1304,22
UDES 0381431,9758725248,81%1630,85
STG Guard 81578,0470325050,40%2222,35
UDES 1691202,8746024651,22%1017,86
Sherman III5146,8818722349,33%196,42
ELC EVEN 90 8587,9349022249,55%1020,28
Leo7671,3336722048,18%937,03
Leopard 1102059,2764421946,58%1707,90
IS-2-II81170,9153021547,44%1338,64
M60 101894,5269921348,83%1483,16
leKpz M 41 90 mm GF 8778,7956421050,95%1470,11
Comet7352,1929420841,35%304,62
Kranvagn102433,8880220749,76%2068,67
T25 AT7695,2635419850,51%820,61
VK 30.01 (P)6631,2739719756,85%1083,99
Vz. 55102526,7980319349,74%2100,85
SMV CC-6781482,0373719352,85%1943,20
FV4202 81293,9271719248,44%1883,49
Lorraine 155 mle. 507470,4730719144,50%384,64
T-437599,8139518846,28%820,01
TVP T 50/51102067,1571918657,53%1840,57
AMX 12 t6373,0333118354,64%922,73
M36 Jackson6349,2324518250,00%406,04
IS7502,9037318042,22%430,23
Lorraine 40 t 81541,9270417950,84%2175,52
T110E3101932,2462517244,19%1312,16
Ikv 1035220,1618417041,18%283,13
40TP Habicha6541,4533016249,38%909,47
T-103 81548,1764615754,14%1967,38
Škoda T 256749,8551114752,38%1482,10
SDP 58 Kilana81622,6557314751,02%1788,75
M-III-Y81638,6289814759,86%2164,92
Controcarro 3 Minotauro102276,5273214458,33%1806,29
Ikv 65 Alt II6572,3430614351,05%910,96
AMX AC mle. 4881699,0164514348,25%2144,79
Type 5 Ka-Ri 81757,8376013856,52%1889,41
M40/M438929,1951413747,45%892,64
T92 HMC101189,2052013246,97%877,37
Strv 746468,3630213145,80%723,94
Charioteer81365,6364813145,80%1557,71
M446693,1941013048,46%1153,61
Object 703 Version II 81759,1987312860,16%2120,33
IS-6 B 81647,4772912846,88%1885,28
M10 Wolverine5140,5318612544,00%72,17
Object 252U 81753,9280712555,20%2270,55
AMX 50 Foch (155) 102076,2468612455,65%1552,55
45TP Habicha7788,8442412251,64%1026,08
STB-1102119,6072111852,54%1875,52
KV-1S6256,0522611841,53%185,57
Object 277101938,4771411854,24%1517,75
KV-15279,0425811748,72%376,40
Kanonenjagdpanzer 105 81744,9165911760,68%2198,34
Grant467,3313511439,47%8,98
Progetto C50 mod. 6691604,3962711247,32%1550,64
IS-5 (Object 730) 81470,9281011249,11%1988,98
Progetto CC55 mod. 5481533,9581710955,05%1858,20
Crusader6109,8317710841,67%57,03
M24 Chaffee5148,8923410846,30%283,80
AMX 13 105 AM mle. 505227,4319610650,94%324,49
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5397,4926610339,81%830,89
FV601 Saladin81153,0266410345,63%1362,31
SU-130PM 81814,5570210350,49%1943,08
CS-52 LIS 81596,4276410346,60%1919,48
T110E4102416,8070910154,46%2005,83
T6981259,8873610047,00%1544,87
Strv 81 81406,6076510053,00%2000,28
122 TM 81712,9786210058,00%2049,57
T-448755,705249949,49%856,41
Strv 103-091750,836999851,02%1610,26
Strv m/425347,272689751,55%813,88
Tiger (P)7731,475859751,55%840,43
T-345156,452349545,26%187,43
M10 RBFM 5510,763159545,26%877,26
AMX 105 AM mle. 474136,531609444,68%245,42
SU-855321,742019339,78%460,38
T-34 shielded 5384,133139047,78%806,78
M5 Stuart484,671868745,98%56,24
Lansen C 81523,146488744,83%1756,76
STA-181047,066768149,38%1310,42
Controcarro 1 Mk. 291603,058518153,09%1495,96
AMX 404141,541668041,25%308,84
TNH T Vz. 5191857,408888053,75%1813,98
Sav m/43493,111427949,37%95,55
T-284115,461687844,87%127,09
BZ-16681361,085917749,35%1662,85
Covenanter5114,492167251,39%203,71
T-1506553,033747248,61%818,67
TNH 105/100081394,119127159,15%1885,55
Lago4133,671616940,58%153,45
Bat.-Châtillon 25 t101863,937476950,72%1571,39
IS-3-II91219,164606943,48%985,45
Windhund 81587,906386944,93%1676,13
Carro d'assalto P.887818,257286860,29%1064,49
T404121,961526845,59%83,51
Type 5781741,198616758,21%2212,47
Object 43091611,617686651,52%1464,57
IS-3A 81804,366856659,09%2038,30
Chieftain/T95 81207,958006456,25%1655,89
Object 430U102054,707516154,10%1640,01
Semovente M43 Bassotto6630,503176046,67%833,55
T-804181,812815853,45%568,93
AMX M4 mle. 54102296,507955851,72%1756,46
Prototipo Standard B9999,936495745,61%728,90
Challenger7273,192805738,60%69,98
BZ-5871169,738405558,18%1679,34
M-II-Y71247,817085459,26%1865,36
IS-M81107,896975349,06%1227,33
Somua SM 81728,377805149,02%1755,86
Indien-Panzer81105,007605066,00%1460,04
Super Conqueror102276,486825042,00%1746,97
AE Phase I 91723,548445052,00%1539,95
Emil II92125,579344957,14%2282,57
SU-85B4267,922294959,18%628,11
Vz. 44-171067,697714845,83%1340,04
Conqueror91859,799104757,45%1846,78
Strv m/38286,521544650,00%203,54
Pawlack Tank6762,495534560,00%1257,01
M-IV-Y 81879,538744542,22%2364,02
25TP KSUST II5210,362244445,45%300,57
CS-447564,863714447,73%654,16
Caernarvon81558,917794348,84%1819,51
Nashorn6449,023564240,48%549,53
Ikv 72385,711244148,78%94,22
T56 GMC3108,851554163,41%307,35
Pz.Sfl. IVc5463,152724139,02%891,92
Cruiser Mk. IV432,001454062,50%200,06
Leopard Prototyp A91289,337514060,00%1143,10
P.43 bis6813,645403958,97%1788,59
T-46382,461123930,77%71,29
B.U.G.I.6629,903273941,03%886,63
T-62A101882,057523953,85%1623,47
T-34-281208,898053847,37%1555,79
IS-7101740,348323857,89%1372,66
E 75 TS 81954,899093863,16%2576,06
Cobra 91736,057243850,00%1586,50
T-34-17771,956423745,95%1017,55
AMX 38375,251213636,11%0,60
T1 Heavy5687,033653534,29%1251,05
M127781,006543554,29%1088,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4346,892693542,86%948,96
SDP 44 Burza6897,793803438,24%1453,84
Lorraine 155 mle. 518752,793173429,41%526,49
Panhard AMD 178B6203,652493450,00%375,89
Object 705A102306,037313441,18%1674,86
Vz. 60S Dravec 102309,826343354,55%1692,93
Stuart I-IV348,351363138,71%0,00
Lorraine 39L AM362,81913141,94%46,65
CS-63102048,717043158,06%1879,91
M-V-Y102262,137373154,84%1731,33
P26/404212,831963043,33%365,23
SU-76M4164,501353036,67%199,26
MTLS-1G14 3247,102623050,00%984,85
SU-100M17658,973682951,72%782,96
SMV CC-5671015,576952860,71%1501,92
Ikv 90 Typ B7500,892762744,44%511,56
Tiger II81750,786762762,96%2313,60
Type 5 Chi-Ri7787,196642650,00%1109,48
Obsidian 81285,355102634,62%1388,27
CS-599991,085582536,00%645,72
FV230 Canopener102302,808322552,00%1705,83
Mitsu 1085671,503672458,33%1245,49
T-703136,421812454,17%390,46
Ares 7581479,468622454,17%1930,99
Progetto M40 mod. 65101783,837202339,13%1228,17
KV-37758,003702339,13%736,56
M53/M559523,734872231,82%204,51
Pz.Kpfw. 5582012,868882240,91%1668,08
T-34-2G FT7755,905752152,38%890,40
Sturer Emil7653,244722152,38%758,40
Marder 38T4348,242502128,57%686,50
M3 Stuart3103,751882055,00%287,39
Bat.-Châtillon 25 t AP91462,157292060,00%1520,13
SU-1018854,155862050,00%789,13
Stitch 81675,858132045,00%1768,35
TKS z n.k.m. 20 mm 284,111481947,37%278,08
Strv m/40L386,211451957,89%194,73
SDP 57 Gowika7885,954521963,16%1143,91
Type 3 Ju-Nu6828,006721963,16%1394,30
Type 4 Ju-To7865,265691947,37%997,27
T110E5102090,169591957,89%1816,06
AMX 65 t8872,375751942,11%748,67
Object 140101818,217171947,37%1319,70
Staghound Mk. III6575,215081936,84%773,45
Mäuschen91064,476031752,94%749,53
60G FT5434,942121637,50%693,73
AT 1581765,8110271662,50%2150,75
BZ-75102031,137671650,00%1623,54
T28 Prototype81442,206751566,67%1582,71
Char Futur 4 92260,278401553,33%2187,60
Škoda T 5091068,504311450,00%853,06
T34 8796,074041457,14%814,05
VK 30.02 (D)7653,365191457,14%1072,83
WZ-131G FT6653,713121450,00%1001,94
TOG II* 6252,432571442,86%169,62
AMX 50 10082173,7710781361,54%2987,20
Pz.Kpfw. III Ausf. E397,851441330,77%39,99
T3 HMC233,62891353,85%115,68
AMX 30 B101725,237281369,23%1377,89
Renault FT 75 BS263,081061258,33%259,07
FV227 Conceiver81638,6711431291,67%1968,44
STA-2 8425,923291241,67%269,74
M2268,821201136,36%58,47
M4A3E8 Sherman6827,278181172,73%1925,61
14TP4218,092641154,55%748,19
O-Ho81581,915621127,27%1576,32
ARL 446727,106051050,00%1113,58
T-26237,301101060,00%169,48
VK 30.02 (M)6994,105331060,00%2216,78
M-VI-Y9830,906631060,00%684,39
G.W. Tiger (P)8697,89292933,33%497,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3131,44182966,67%414,72
Vickers Medium Mk. I157,38144875,00%303,63
TVP VTU Koncept8198,38250837,50%12,95
BZ-6891380,63734875,00%1072,87
AMX M4 mle. 49 Liberté 81881,00841850,00%2504,86
Super Hellcat 7772,25439862,50%1086,43
Fantôme 92290,25913850,00%2175,11
M15/423150,29196757,14%335,96
P.435252,00234742,86%419,40
M2 Light285,71162728,57%90,83
AT-1269,57134771,43%274,07
Type 586632,57636771,43%1368,56
Marder II3126,00184771,43%397,16
AMX M4 mle. 5191746,86827757,14%1586,88
FSV Scheme A7623,29745785,71%910,62
Panzerjäger I2143,17145616,67%311,18
ARL V396160,17280650,00%118,48
Patton the Tank 91500,17581633,33%1386,51
Panther/M10 7212,33226616,67%25,36
StuG IV 5265,33304683,33%619,78
Pvlvv fm/42263,203355100,00%264,10
MS-1197,60162560,00%455,17
Tetrarch 2121,20206580,00%629,95
M4A1 Sherman5685,00493450,00%1889,37
AEC Armoured Car5198,25233450,00%246,65
T-29 3151,75130425,00%246,78
Strv fm/21153,6794333,33%23,93
Pz.Kpfw. II2308,67468366,67%1709,01
Leichttraktor185,006730,00%150,10
Cruiser Mk. I1167,672653100,00%943,90
M3G FT354,33150366,67%254,24
T1 Cunningham10,0067250,00%75,29
Type 3 Chi-Nu5500,008472100,00%1747,84
Type 4 Chi-To6463,00490250,00%717,37
Churchill VII6895,0042220,00%1659,71
FCM 362481,0023620,00%2800,20
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6239,50261250,00%374,57
T-50-2 6526,00386250,00%1600,65
Progetto M35 mod. 46 81467,0060920,00%1553,94
Strv S1 81373,50650250,00%1343,51
T28 Concept 7584,50382250,00%642,05
WZ-120-1G FT 81292,00852250,00%1286,10
Fiat 3000143,007510,00%3,10
Renault Otsu18,008210,00%0,00
T207731,008421100,00%1112,17
T-26G FT275,001681100,00%261,00
SU-76G FT4115,0013710,00%0,00
Cruiser Mk. III30,005910,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr2138,001471100,00%587,17
Loyd Gun Carriage20,006610,00%0,00
T-6025,001861100,00%264,10
Waffenträger auf E 100103390,0051810,00%2492,19
Bat.-Châtillon 12 t80,003691100,00%261,00
Object 7059435,0018410,00%74,27
MKA 2265,003251100,00%1170,83
Lago M38 3636,0036010,00%1786,50
M24E2 Super Chaffee 6105,009610,00%0,00
Bisonte C45 82379,0076410,00%3459,80
M16/43 Sahariano 392,0027410,00%0,00
Bofors Tornvagn 83679,0016831100,00%5094,97
AMX ELC 901 6429,007531100,00%1198,55
Excalibur 61179,0072910,00%2230,35
M54 Renegade 8365,0044310,00%60,85
AMX M4 mle. 49 81259,0045910,00%1042,90

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 25.04.2026
Stopień: Podoficer
Dołączył: 07.04.2024
Opuścił klan: 15.07.2024
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 25.05.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.05.2021
Opuścił klan: 10.05.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.01.2018
Opuścił klan: 29.08.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.06.2017
Opuścił klan: 16.09.2017
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 18.09.2017
Opuścił klan: 18.01.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.02.2021
Opuścił klan: 24.02.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.02.2021
Opuścił klan: 17.02.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.02.2021
Opuścił klan: 18.02.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.12.2020
Opuścił klan: 15.02.2021
Stopień: Kwatermistrz
Dołączył: 13.05.2021
Opuścił klan: 24.05.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.04.2021
Opuścił klan: 23.04.2021
Stopień: Rekruter
Dołączył: 13.04.2017
Opuścił klan: 25.06.2017