Hydra_666

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.01.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew18008000
Ø Poziom7,360,000,000,00
Zwycięstwa982554,56%00,00%00,00%00,00%
Porażki794644,12%00,00%00,00%00,00%
Remisy2371,32%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy571631,74%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi183091,0200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,490,000,000,00
Wykryte pojazdy182641,0100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.284,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy270591,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy142730,7900,0000,0000,00
Doświadczenie666,710,000,000,00
WN71360,610,000,000,00
WN81803,950,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew18008
Ø Poziom7,36
Zwycięstwa982554,56%
Porażki794644,12%
Remisy2371,32%
Przetrwane bitwy571631,74%
Zniszczone czołgi183091,02
Zniszczonych/zgonów1,49
Wykryte pojazdy182641,01
Zadane uszkodzenia1.284,60
Punkty zajęcia bazy270591,50
Punkty obrony bazy142730,79
Doświadczenie666,71
WN71360,61
WN81803,95
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew219000
Zwycięstwa17479,45%00,00%00,00%00,00%
Porażki3817,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy73,20%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13159,82%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1500,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,700,000,000,00
Wykryte pojazdy2050,9400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.434,580,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3711,6900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1210,5500,0000,0000,00
Doświadczenie876,280,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew219
Zwycięstwa17479,45%
Porażki3817,35%
Remisy73,20%
Przetrwane bitwy13159,82%
Zniszczone czołgi1500,68
Zniszczonych/zgonów1,70
Wykryte pojazdy2050,94
Zadane uszkodzenia1.434,58
Punkty zajęcia bazy3711,69
Punkty obrony bazy1210,55
Doświadczenie876,28
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew25000
Zwycięstwa2392,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki28,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1560,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy120,4800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia746,080,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie715,920,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew25
Zwycięstwa2392,00%
Porażki28,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1560,00%
Zniszczone czołgi150,60
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy120,48
Zadane uszkodzenia746,08
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie715,92
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew32000
Zwycięstwa2887,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki26,25%00,00%00,00%00,00%
Remisy26,25%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1443,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi180,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy240,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia127,590,000,000,00
Punkty zajęcia bazy792,4700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie344,750,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew32
Zwycięstwa2887,50%
Porażki26,25%
Remisy26,25%
Przetrwane bitwy1443,75%
Zniszczone czołgi180,56
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy240,75
Zadane uszkodzenia127,59
Punkty zajęcia bazy792,47
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie344,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew468000
Zwycięstwa36277,35%00,00%00,00%00,00%
Porażki10221,79%00,00%00,00%00,00%
Remisy40,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy25855,13%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3550,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,690,000,000,00
Wykryte pojazdy4340,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.096,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy7291,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4150,8900,0000,0000,00
Doświadczenie762,490,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew468
Zwycięstwa36277,35%
Porażki10221,79%
Remisy40,85%
Przetrwane bitwy25855,13%
Zniszczone czołgi3550,76
Zniszczonych/zgonów1,69
Wykryte pojazdy4340,93
Zadane uszkodzenia1.096,00
Punkty zajęcia bazy7291,56
Punkty obrony bazy4150,89
Doświadczenie762,49
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew133000
Zwycięstwa10478,20%00,00%00,00%00,00%
Porażki2821,05%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,75%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7153,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1170,8800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,890,000,000,00
Wykryte pojazdy1090,8200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.181,140,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3842,8900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4073,0600,0000,0000,00
Doświadczenie873,150,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew133
Zwycięstwa10478,20%
Porażki2821,05%
Remisy10,75%
Przetrwane bitwy7153,38%
Zniszczone czołgi1170,88
Zniszczonych/zgonów1,89
Wykryte pojazdy1090,82
Zadane uszkodzenia1.181,14
Punkty zajęcia bazy3842,89
Punkty obrony bazy4073,06
Doświadczenie873,15
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew549000
Zwycięstwa36466,30%00,00%00,00%00,00%
Porażki18132,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy40,73%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy23943,53%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3720,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,200,000,000,00
Wykryte pojazdy5410,9900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia919,260,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3990,7300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9431,7200,0000,0000,00
Doświadczenie710,740,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew549
Zwycięstwa36466,30%
Porażki18132,97%
Remisy40,73%
Przetrwane bitwy23943,53%
Zniszczone czołgi3720,68
Zniszczonych/zgonów1,20
Wykryte pojazdy5410,99
Zadane uszkodzenia919,26
Punkty zajęcia bazy3990,73
Punkty obrony bazy9431,72
Doświadczenie710,74
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew32000
Zwycięstwa1650,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1650,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy825,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi130,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,540,000,000,00
Wykryte pojazdy331,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.197,940,000,000,00
Punkty zajęcia bazy40,1300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie450,720,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew32
Zwycięstwa1650,00%
Porażki1650,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy825,00%
Zniszczone czołgi130,41
Zniszczonych/zgonów0,54
Wykryte pojazdy331,03
Zadane uszkodzenia1.197,94
Punkty zajęcia bazy40,13
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie450,72
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (186)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81726,55875126958,55%2602,71
AMX 13 9091038,2075058550,60%1671,30
KV-15645,9049557654,51%1477,36
IS-381501,5573647850,00%1960,06
G.W. Panther71537,5066645959,04%2262,10
IS-6 81879,8596644362,08%2769,73
IS-4102239,3079440654,93%2035,18
Bat.-Châtillon 25 t101912,5582339961,40%1909,95
T-1091729,2064437951,19%1953,32
FCM 50 t 81445,8282537453,21%1939,08
T110E5102486,7691834760,52%2346,36
T-1506581,4138933645,54%845,17
IS-7102036,4581033559,70%1937,39
SU-100Y 61095,0671829358,36%2317,61
M53/M5591700,1360229145,02%1915,46
AMX 50 B102408,4377829057,24%2261,78
M40/M4381349,6160428751,22%1739,32
M60 101937,2175427751,62%1716,40
Löwe 81591,5287826955,39%2074,66
M3 Stuart3230,6146225160,96%1104,14
SU-122-44 71302,2779425157,37%2199,20
E 25 71252,6174824350,62%2018,40
Bat.-Châtillon 25 t AP91443,9576424157,26%1692,90
AMX 50 12092275,7391522263,06%2558,80
Hummel6861,4839222149,77%1359,16
T2971651,0596321957,53%2819,64
AMX 50 10081728,8991621360,09%2408,36
Object 261101617,0153321151,66%1575,20
M10 Wolverine5327,2825920047,50%569,55
VK 72.01 (K) 101957,6673619949,25%1386,55
M36 Jackson6665,7233519756,35%1089,09
Grille 15101940,8260317647,16%1495,93
T3092135,8579217553,14%2150,89
IS7935,3857517250,58%1344,97
T-5492236,8599817061,76%3010,27
VK 45.02 (P) Ausf. A8837,5062317049,41%871,33
T3281823,3097816960,36%2818,78
T-463118,9416816453,05%377,85
Tiger I7985,0262516251,23%1334,78
Rheinmetall Skorpion G 81336,3870116055,00%1444,18
Type 64 6667,9668816055,63%1796,63
S-517991,6959015057,33%1303,99
M10392146,9292714959,06%2521,54
VK 36.01 (H)6555,0845814560,00%1011,33
UDES 0381000,4762213949,64%1030,47
T110E4102169,2168113748,18%1812,99
M1271717,4972113656,62%2557,28
T25 AT7800,6949412546,40%1059,44
T-284165,0219912347,15%329,56
Pz.Kpfw. III/IV5307,6428512351,22%733,02
M4A1 Sherman5458,6946012254,92%1427,04
Maus101549,6573612153,72%1232,22
M4A3E2 Sherman Jumbo6678,8759211960,50%1547,81
WZ-1328868,9271910652,83%1708,41
Cruiser Mk. IV4397,0359910174,26%1677,79
AMX 13 757485,946159963,64%1090,60
Grille5557,923639951,52%1333,77
M18 Hellcat6872,227229870,41%1718,96
M4151298,736089454,26%2743,70
T26E4 SuperPershing 81349,878079348,39%1864,51
M26 Pershing81678,729148655,81%2689,38
FV3046694,425388658,14%1465,70
T40468,511298445,24%45,34
Emil II91823,237198342,17%1573,92
M48A5 Patton102002,727738151,85%1832,67
Object 140101411,586128043,75%974,84
Wespe3194,991207632,89%496,04
AMX 12 t6272,474477452,70%643,30
VK 16.02 Leopard570,792127247,22%89,49
Pz.Kpfw. II Luchs490,492897067,14%310,92
T2071266,428576758,21%2452,35
T-4481051,337576454,69%1407,82
T71 DA7614,256866360,32%1266,69
KV-856888,516226142,62%1487,07
SU-263735,035126170,49%2471,38
SU-14-281084,025885754,39%1273,32
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81237,868545650,00%1499,34
WZ-1317686,536915550,91%1536,24
Rhm.-Borsig Waffenträger81050,476045554,55%1107,61
VK 45.02 (P) Ausf. B91558,207065442,59%1425,61
T2 Light Tank 2218,304715453,70%1052,40
Pz.Kpfw. III Ausf. J4238,042855352,83%570,63
M46 Patton9901,085995345,28%661,64
T1 Cunningham1202,584985261,54%1617,55
M66874,927105257,69%1604,19
T54E191908,748335052,00%2039,28
Waffenträger auf Pz. IV91177,485945046,00%893,36
SU-855725,675554847,92%2048,69
AMX ELC bis5343,744374757,45%1197,66
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2178,203414548,89%438,92
M3 Lee4227,232324360,47%785,88
T-505145,884584355,81%390,24
MS-11125,002474055,00%585,79
Pz.Kpfw. 38 (t)359,381643751,35%93,88
M7 Priest3458,783423650,00%1414,92
Cromwell B 6563,505933650,00%971,77
T57 Heavy101469,577033554,29%1131,04
Emil I81308,428133354,55%1559,90
Pz.Kpfw. II259,641533339,39%1,50
T14 5528,506573259,38%1137,36
Konštrukta T-34/10071125,287253240,63%1977,26
A-205104,942953253,13%215,44
Sexton I 3308,843483158,06%1151,28
T-34-85 Rudy 6714,336753050,00%1378,48
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.489,901852931,03%29,91
AT 25447,245112965,52%1207,10
T28 Prototype81540,317982951,72%1659,70
FV4202 8948,896702835,71%976,86
IS-2 71089,797622853,57%1473,79
Škoda T 2561165,129962661,54%3284,06
AMX M4 mle. 4571305,388112462,50%1985,62
T92 HMC101627,045322441,67%1544,12
Pz.Kpfw. I Ausf. C3206,175402373,91%1186,79
BT-74106,552272259,09%296,34
Nashorn6713,144152227,27%1134,81
M56 Scorpion 71087,096732263,64%1664,11
T-345179,193142142,86%258,21
M22 Locust 3374,955842166,67%2123,29
Pz.Kpfw. III Ausf. E362,501002030,00%0,00
T-602315,305482065,00%2150,85
WZ-132A91026,006261947,37%1416,45
Pz.Kpfw. 35 (t)240,241831770,59%261,00
Strv m/425578,715341735,29%1733,20
Sturmpanzer I Bison3290,411581735,29%998,28
T56 GMC316,711151764,71%204,74
T-127 3313,185141776,47%1414,50
T1 HMC2117,401451560,00%639,40
AT-12203,932061540,00%631,00
Cruiser Mk. III3420,136341560,00%2840,58
AT 15A 7803,296611450,00%1047,72
T3 HMC221,08581323,08%0,00
Tetrarch 2247,383191353,85%1248,68
ISU-122S 71173,466951346,15%1682,27
B14363,735441172,73%1198,92
SU-182208,452931154,55%1488,18
Sturmpanzer II4325,361981145,45%920,38
M374421,553401154,55%1594,94
Covenanter5339,913761136,36%967,08
AMX 105 AM mle. 474460,553971154,55%1633,92
Sav m/434522,304981040,00%1647,49
AMX 38385,401641040,00%24,28
SU-76M4414,904401080,00%1341,28
D23102,56180977,78%393,30
Type 1 Chi-He4351,00415944,44%1056,40
M2 Light2131,11190944,44%377,22
Ikv 1035427,78455944,44%993,44
Valentine II 4554,89693966,67%2311,44
T1E6 2189,22424966,67%1104,45
ST vz. 394390,75502875,00%1555,29
M2 Medium Tank386,00165862,50%251,42
M8A141471,13720875,00%7166,86
StuG IV 5348,63372875,00%892,27
BT-2282,29238757,14%295,10
Crusader6267,86353742,86%617,93
Kranvagn101172,00431714,29%637,63
Leichttraktor177,009470,00%111,95
Type 91 Heavy3383,14413742,86%1393,56
S35 CA51071,14669714,29%2626,18
ARL 4461224,00988666,67%2796,64
Lorraine 39L AM3423,17340650,00%1525,31
Somua SAu 404209,00255650,00%425,92
BT-7 artillery 3244,17394650,00%926,59
AMX M4 mle. 49 Liberté 8863,83586633,33%656,64
T2 Medium Tank2136,80280560,00%688,46
KV-26687,608115100,00%1216,49
VK 45.03 7825,60549520,00%871,28
43 M. Toldi III 380,40205520,00%93,76
D1278,25260475,00%354,21
Renault UE 573193,75228425,00%459,13
Alecto4319,75462475,00%956,89
Chi-Ni2143,004383100,00%817,38
Hotchkiss H35286,33191366,67%352,64
Panzerjäger I268,671853100,00%261,00
AMX 50 Foch (155) 101690,00453333,33%885,90
AC 1 Sentinel 4313,33373333,33%795,47
T7 Combat Car 2133,00351366,67%718,78
LT vz. 383309,006362100,00%1467,12
T-26220,5078250,00%81,30
VK 100.01 (P)81541,5010762100,00%2153,39
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4324,00400250,00%675,72
Renault FT1203,005071100,00%1319,28
Grant40,002411100,00%261,00
AMX 40422,008510,00%0,00
M3 Light 3242,003641100,00%1068,03
Light Mk. VIC 2358,008641100,00%2986,64
LTP 30,001351100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.01.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.01.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.02.2015
Opuścił klan: 13.06.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.06.2015
Opuścił klan: 28.07.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.08.2015
Opuścił klan: 06.09.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.01.2021
Opuścił klan: 08.01.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.06.2017
Opuścił klan: 17.09.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.09.2015
Opuścił klan: 20.09.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.08.2016
Opuścił klan: 07.05.2017