Compulsion

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.08.2015

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10333000
Ø Poziom7,780,000,000,00
Zwycięstwa502348,61%00,00%00,00%00,00%
Porażki511949,54%00,00%00,00%00,00%
Remisy1911,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy278326,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90340,8700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,200,000,000,00
Wykryte pojazdy119531,1600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.149,240,000,000,00
Punkty zajęcia bazy159171,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy58940,5700,0000,0000,00
Doświadczenie550,050,000,000,00
WN71095,640,000,000,00
WN81365,430,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew10333
Ø Poziom7,78
Zwycięstwa502348,61%
Porażki511949,54%
Remisy1911,85%
Przetrwane bitwy278326,93%
Zniszczone czołgi90340,87
Zniszczonych/zgonów1,20
Wykryte pojazdy119531,16
Zadane uszkodzenia1.149,24
Punkty zajęcia bazy159171,54
Punkty obrony bazy58940,57
Doświadczenie550,05
WN71095,64
WN81365,43
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew79000
Zwycięstwa3949,37%00,00%00,00%00,00%
Porażki3848,10%00,00%00,00%00,00%
Remisy22,53%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2936,71%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi430,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,860,000,000,00
Wykryte pojazdy841,0600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.488,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy981,2400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy40,0500,0000,0000,00
Doświadczenie513,890,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew79
Zwycięstwa3949,37%
Porażki3848,10%
Remisy22,53%
Przetrwane bitwy2936,71%
Zniszczone czołgi430,54
Zniszczonych/zgonów0,86
Wykryte pojazdy841,06
Zadane uszkodzenia1.488,23
Punkty zajęcia bazy981,24
Punkty obrony bazy40,05
Doświadczenie513,89
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa133,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki266,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy10,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia66,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie309,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa133,33%
Porażki266,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi10,33
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy10,33
Zadane uszkodzenia66,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie309,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie21,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie21,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew48000
Zwycięstwa2143,75%00,00%00,00%00,00%
Porażki2654,17%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1327,08%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi290,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy410,8500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.431,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy931,9400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1262,6300,0000,0000,00
Doświadczenie495,270,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew48
Zwycięstwa2143,75%
Porażki2654,17%
Remisy12,08%
Przetrwane bitwy1327,08%
Zniszczone czołgi290,60
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy410,85
Zadane uszkodzenia1.431,92
Punkty zajęcia bazy931,94
Punkty obrony bazy1262,63
Doświadczenie495,27
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew54000
Zwycięstwa2444,44%00,00%00,00%00,00%
Porażki3055,56%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2037,04%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi310,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,910,000,000,00
Wykryte pojazdy310,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.114,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3817,0600,0000,0000,00
Doświadczenie398,930,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew54
Zwycięstwa2444,44%
Porażki3055,56%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2037,04%
Zniszczone czołgi310,57
Zniszczonych/zgonów0,91
Wykryte pojazdy310,57
Zadane uszkodzenia1.114,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy3817,06
Doświadczenie398,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew167000
Zwycięstwa6538,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki10160,48%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,60%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5029,94%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1090,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy1500,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia683,340,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1841,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4062,4300,0000,0000,00
Doświadczenie318,080,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew167
Zwycięstwa6538,92%
Porażki10160,48%
Remisy10,60%
Przetrwane bitwy5029,94%
Zniszczone czołgi1090,65
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy1500,90
Zadane uszkodzenia683,34
Punkty zajęcia bazy1841,10
Punkty obrony bazy4062,43
Doświadczenie318,08
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (122)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Type 59 8985,88659140551,60%1380,72
E 100101855,3761067147,09%1614,00
E 7591715,3074264349,77%1832,69
T34 81184,7255758445,89%1400,84
Jagdpanzer E 100102151,1354452850,19%1782,29
T2 Light Tank 2122,5433247051,49%455,88
Jagdtiger91851,5767440849,26%1809,55
Bat.-Châtillon 25 t101758,8651238342,82%1547,30
Object 261101459,8344933243,67%1368,51
Tiger II81234,5363724744,13%1500,08
IS-7101752,0562823044,78%1392,62
Tiger I7867,4158320253,47%1144,06
212A91607,8359019845,96%1768,10
VK 36.01 (H)6379,1345118348,09%451,24
S-5171094,8653117751,41%1585,29
Jagdpanther71056,5450817053,53%1731,71
SU-1527767,4738316551,52%985,06
AMX 13 909723,1858316352,76%1103,17
Ferdinand81231,6053915941,51%1261,76
Jagdpanzer IV6580,8545315350,98%1027,08
STA-181140,9354414458,33%1707,05
Conqueror91490,7168012650,00%1458,63
Pz.Kpfw. III Ausf. J4132,1725212149,59%179,15
AMX 13 757395,3946411750,43%690,39
Progetto M35 mod. 46 8888,5561211640,52%798,76
T-1091244,9060611237,50%1075,91
StuG III Ausf. G5443,183859154,95%1020,42
FV215b 101478,765358446,43%1052,24
ISU-15281213,914468246,34%1087,26
Cromwell6733,544648143,21%1574,75
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4258,592927552,00%579,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5365,523907147,89%861,23
AMX Chasseur de chars 81202,164966735,82%1729,87
Rheinmetall Skorpion G 81043,486236544,62%935,60
M4A1 Sherman5411,024705657,14%1126,58
Comet7799,744555448,15%1271,96
KV-26707,634025448,15%1191,06
AE Phase I 91050,986065232,69%661,26
T288535,235874858,33%456,22
LT-432 8721,746354740,43%1199,45
Type 3 Chi-Nu5406,893344452,27%1083,13
Caernarvon81264,026894358,14%1663,84
Object 268101477,006084353,49%1072,40
Object 252U Defender 81343,857634143,90%1449,96
Marder II3322,903804065,00%1136,58
SU-130PM 8995,756164045,00%848,87
Leichttraktor177,541433551,43%216,37
Wespe3263,662213557,14%1050,77
Bat.-Châtillon 25 t AP9786,915923452,94%697,68
Kanonenjagdpanzer 105 8955,185473327,27%854,60
Bisonte C45 8869,096223336,36%626,15
M10 Wolverine5348,453373145,16%590,10
Bat.-Châtillon Bourrasque 81070,256172839,29%949,46
Crusader6297,812842653,85%807,31
Pz.Kpfw. III Ausf. E393,921482642,31%60,22
M36 Jackson6664,584852642,31%949,72
M3 Lee4206,283122544,00%568,74
AMX 50 1008977,445772540,00%851,33
Covenanter5210,323012556,00%603,11
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8852,448182560,00%1087,79
Type 1 Chi-He4258,922582454,17%739,15
Type 4 Chi-To6362,672892441,67%424,11
AMX 50 1209967,047032458,33%808,75
G.W. Panther7856,426432454,17%1149,93
Turtle Mk. I 81013,507112445,83%917,71
T1 HMC2210,861552147,62%1456,34
AMX 30 B101193,405402060,00%926,20
FV4202 8954,845941936,84%1007,66
AMX ELC bis5244,503691861,11%737,09
Object 705A101765,177151850,00%1322,51
Cruiser Mk. IV4197,712491758,82%599,69
T-505259,184641764,71%989,92
T1 Cunningham185,061401631,25%272,34
Panhard AMD 178B6334,274451540,00%803,46
STB-1101312,798301464,29%1118,10
StuG III Ausf. B4358,712851457,14%894,67
Panzerjäger I2102,771201353,85%246,79
AMX 12 t6243,383761338,46%359,69
Rheinmetall Skorpion 8942,856311338,46%726,78
Churchill I5201,913301145,45%203,14
O-I Experimental5663,22372955,56%1195,17
Lansen C 8852,56673933,33%788,57
Char Futur 4 9894,89683955,56%623,27
BT-7 artillery 3180,78208933,33%428,62
T56 GMC3125,00129850,00%243,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C3144,57263757,14%683,48
Strv S1 8722,43268728,57%429,51
Vickers Medium Mk. I166,67132633,33%98,05
Renault Otsu1211,83353683,33%1267,14
Pz.Kpfw. II275,3310660,00%54,60
M374163,00162650,00%414,44
AMX 65 t8806,17443616,67%634,44
STG Guard 81863,83809633,33%2180,94
Tetrarch 2106,50227666,67%492,01
TL-1 LPC 8751,17595666,67%908,13
Super Hellcat 7457,67508666,67%659,13
FCM 36 Pak 40 3252,60308560,00%638,47
M5A1 Stuart4153,40182520,00%251,87
AMX 30 1er prototype91165,60616580,00%1111,94
Hummel6603,755194100,00%926,08
M2 Light260,00156475,00%264,10
Type 95 Heavy4133,75202450,00%269,92
O-I6319,00243450,00%341,31
T3 HMC2251,00308450,00%1164,22
T-62A101260,75489425,00%668,36
Valiant 5551,0038540,00%1037,80
SU-10061011,6726930,00%1969,71
SU-76M4243,33204333,33%404,48
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6546,6730130,00%1030,47
T1E6 2171,005783100,00%976,28
Sturmpanzer I Bison3259,002622100,00%915,04
Type 97 Te-Ke 240,0082250,00%99,55
T-50-2 6162,004902100,00%407,09
TKS z n.k.m. 20 mm 243,002941100,00%261,00
Black Prince7912,006011100,00%1128,75
MS-1159,001361100,00%311,19
AMX M4 mle. 457705,0037510,00%583,67
Pz.Kpfw. I221,005710,00%0,00
T-602278,0017310,00%1239,68
M24E2 Super Chaffee 6707,009381100,00%1751,69
Light Mk. VIC 217,001331100,00%261,00
LTP 3183,003511100,00%831,58

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.08.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.08.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.01.2015
Opuścił klan: 01.02.2015
Stopień: Podoficer
Dołączył: 30.03.2015
Opuścił klan: 07.08.2015