AlxeM

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 17.11.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew46692023239
Ø Poziom8,830,009,099,46
Zwycięstwa2451752,51%00,00%1565,22%10945,61%
Porażki2169946,47%00,00%834,78%12953,97%
Remisy4761,02%00,00%00,00%10,42%
Przetrwane bitwy1333028,55%00,00%939,13%5221,76%
Zniszczone czołgi456170,9800,00130,571750,73
Zniszczonych/zgonów1,370,000,930,94
Wykryte pojazdy593181,2700,00411,784271,79
Zadane uszkodzenia1.586,790,00978,171.284,61
Punkty zajęcia bazy685281,4700,00693,002290,96
Punkty obrony bazy211740,4500,0000,001560,65
Doświadczenie722,130,00516,52664,01
WN71252,310,00999,39962,74
WN81726,120,001163,451341,35
Ogółem
Ilość bitew46692
Ø Poziom8,83
Zwycięstwa2451752,51%
Porażki2169946,47%
Remisy4761,02%
Przetrwane bitwy1333028,55%
Zniszczone czołgi456170,98
Zniszczonych/zgonów1,37
Wykryte pojazdy593181,27
Zadane uszkodzenia1.586,79
Punkty zajęcia bazy685281,47
Punkty obrony bazy211740,45
Doświadczenie722,13
WN71252,31
WN81726,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew23
Ø Poziom9,09
Zwycięstwa1565,22%
Porażki834,78%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy939,13%
Zniszczone czołgi130,57
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy411,78
Zadane uszkodzenia978,17
Punkty zajęcia bazy693,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie516,52
WN7999,39
WN81163,45
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew239
Ø Poziom9,46
Zwycięstwa10945,61%
Porażki12953,97%
Remisy10,42%
Przetrwane bitwy5221,76%
Zniszczone czołgi1750,73
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy4271,79
Zadane uszkodzenia1.284,61
Punkty zajęcia bazy2290,96
Punkty obrony bazy1560,65
Doświadczenie664,01
WN7962,74
WN81341,35
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew49000
Zwycięstwa2551,02%00,00%00,00%00,00%
Porażki2346,94%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,04%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2448,98%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi340,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,360,000,000,00
Wykryte pojazdy390,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.824,960,000,000,00
Punkty zajęcia bazy891,8200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy340,6900,0000,0000,00
Doświadczenie767,220,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew49
Zwycięstwa2551,02%
Porażki2346,94%
Remisy12,04%
Przetrwane bitwy2448,98%
Zniszczone czołgi340,69
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy390,80
Zadane uszkodzenia1.824,96
Punkty zajęcia bazy891,82
Punkty obrony bazy340,69
Doświadczenie767,22
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew22000
Zwycięstwa1150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki940,91%00,00%00,00%00,00%
Remisy29,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy836,36%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi130,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy140,6400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia994,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy753,4100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy241,0900,0000,0000,00
Doświadczenie633,820,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew22
Zwycięstwa1150,00%
Porażki940,91%
Remisy29,09%
Przetrwane bitwy836,36%
Zniszczone czołgi130,59
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy140,64
Zadane uszkodzenia994,05
Punkty zajęcia bazy753,41
Punkty obrony bazy241,09
Doświadczenie633,82
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew11000
Zwycięstwa763,64%00,00%00,00%00,00%
Porażki436,36%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy654,55%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi111,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,200,000,000,00
Wykryte pojazdy60,5500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia800,360,000,000,00
Punkty zajęcia bazy524,7300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie691,090,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew11
Zwycięstwa763,64%
Porażki436,36%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy654,55%
Zniszczone czołgi111,00
Zniszczonych/zgonów2,20
Wykryte pojazdy60,55
Zadane uszkodzenia800,36
Punkty zajęcia bazy524,73
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie691,09
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew9000
Zwycięstwa777,78%00,00%00,00%00,00%
Porażki222,22%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy222,22%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi70,7800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy101,1100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia760,440,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy141,5600,0000,0000,00
Doświadczenie731,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew9
Zwycięstwa777,78%
Porażki222,22%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy222,22%
Zniszczone czołgi70,78
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy101,11
Zadane uszkodzenia760,44
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy141,56
Doświadczenie731,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5982000
Zwycięstwa367561,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki224637,55%00,00%00,00%00,00%
Remisy611,02%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy276846,27%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi52680,8800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,640,000,000,00
Wykryte pojazdy67221,1200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.236,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy117841,9700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy201643,3700,0000,0000,00
Doświadczenie801,030,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5982
Zwycięstwa367561,43%
Porażki224637,55%
Remisy611,02%
Przetrwane bitwy276846,27%
Zniszczone czołgi52680,88
Zniszczonych/zgonów1,64
Wykryte pojazdy67221,12
Zadane uszkodzenia1.236,43
Punkty zajęcia bazy117841,97
Punkty obrony bazy201643,37
Doświadczenie801,03
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2066000
Zwycięstwa121658,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki83240,27%00,00%00,00%00,00%
Remisy180,87%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy79638,53%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi15970,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,260,000,000,00
Wykryte pojazdy23981,1600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia773,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy32571,5800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy25481,2300,0000,0000,00
Doświadczenie589,320,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2066
Zwycięstwa121658,86%
Porażki83240,27%
Remisy180,87%
Przetrwane bitwy79638,53%
Zniszczone czołgi15970,77
Zniszczonych/zgonów1,26
Wykryte pojazdy23981,16
Zadane uszkodzenia773,07
Punkty zajęcia bazy32571,58
Punkty obrony bazy25481,23
Doświadczenie589,32
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew197000
Zwycięstwa7638,58%00,00%00,00%00,00%
Porażki12060,91%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,51%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6130,96%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1520,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,120,000,000,00
Wykryte pojazdy2381,2100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.291,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2461,2500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1030,5200,0000,0000,00
Doświadczenie464,020,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew197
Zwycięstwa7638,58%
Porażki12060,91%
Remisy10,51%
Przetrwane bitwy6130,96%
Zniszczone czołgi1520,77
Zniszczonych/zgonów1,12
Wykryte pojazdy2381,21
Zadane uszkodzenia1.291,00
Punkty zajęcia bazy2461,25
Punkty obrony bazy1030,52
Doświadczenie464,02
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (208)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
IS-381579,04859370657,04%2207,82
TVP T 50/51102092,33728353549,73%1938,59
Grille 15102336,50717228751,60%2047,98
IS-7102053,34783206953,60%1891,50
Object 140101977,68763204250,24%1891,59
T57 Heavy102190,95780172552,81%1913,66
T-22 medium 101992,24813172455,51%1987,51
SU-130PM 81607,66714126652,21%1777,70
T-54 ltwt.91065,34770120255,32%1643,70
212A91382,08624117150,81%1361,98
T376649,07670116255,51%1989,05
Bat.-Châtillon 25 t101876,86708106752,20%1709,46
Panther II81000,76660106650,75%1319,40
E 50 Ausf. M102188,69766106452,54%2041,62
SU-14-281163,16636104251,54%1372,78
Bat.-Châtillon Bourrasque 81401,7575895853,86%1745,63
T110E5102262,4285888555,25%2095,91
STB-1101745,2465684947,82%1415,92
T-100 LT101234,5369283251,56%1608,55
Object 430U102203,2677480454,85%2083,90
T-62A101948,2775477848,46%1773,41
KV-856883,4466470054,71%1713,88
Object 260 101876,4970661949,60%1389,94
Löwe 81420,0686760257,81%1896,68
Waffenträger auf Pz. IV91702,9171252150,86%1508,13
Panhard EBR 105101040,9360851145,21%1104,20
T-5491386,8476041952,74%1569,37
T25 Pilot Number 1 81253,8192940957,70%1986,63
113101995,7878238451,04%1838,98
Bat.-Châtillon 12 t8827,5663736550,41%1527,94
T26E4 SuperPershing 81247,4286833758,46%1832,05
Object 43092117,7196133561,19%2545,50
Progetto M40 mod. 65101913,7972030851,95%1595,67
Waffenträger auf E 100102313,1769829450,34%1632,71
Object 277102117,8378227652,17%1789,85
Panther7517,5342327152,03%677,99
T-1091349,8671227146,13%1228,07
Škoda T 5091637,2684126858,21%1731,14
T54E191642,5878726854,10%1744,86
T 55A 91685,2686724761,13%2017,72
WZ-111 model 1-491860,4293624662,20%2077,03
VK 30.01 (H)5363,1632422939,74%668,82
AMX 13 105101118,4862422443,30%1166,79
T698906,8659722245,95%1023,97
SU-14-17768,4750321247,64%1025,55
M10391483,8878720656,31%1505,66
KV-15299,7127219445,88%447,15
Pz.Kpfw. III/IV5229,5821117546,29%453,31
Bat.-Châtillon 25 t AP91464,0184317463,79%1692,15
Type 64 6638,5864517353,76%1731,70
T71 DA7600,5261415350,98%1126,87
Rhm.-Borsig Waffenträger81402,7370015047,33%1551,83
LTTB8748,1367815053,33%1371,53
T-1506516,6046214544,14%698,75
Object 261101562,6571913557,04%1432,17
Bat.-Châtillon 155 5810927,1148913240,15%583,67
IS7871,6459212944,19%1077,80
T1 Cunningham1133,3833812751,18%779,95
Prototipo Standard B91586,8377312650,79%1596,29
T-4481353,8691312663,49%2083,59
WZ-111 model 5A102234,8580112550,40%2053,17
Strv 103-091840,6280111957,98%1771,75
E 5091622,4277911951,26%1612,04
P.44 Pantera81261,1379011756,41%1693,70
UDES 0381446,3578111552,17%1669,12
KV-37577,5241911347,79%572,30
SU-86453,6935811041,82%468,54
M48A5 Patton101535,3669810449,04%1191,78
Super Conqueror101883,626839546,32%1341,83
Sturer Emil7673,594979346,24%751,25
Pz.Kpfw. III Ausf. J490,011689256,52%151,98
Object 432U111514,027139244,57%935,26
Panhard EBR 909959,227009148,35%1425,74
Panhard AML Lynx 6x68798,696508855,68%1434,36
T-284211,571978748,28%512,80
T216245,214048447,62%467,81
BZ-75101704,686068141,98%1041,86
T3281480,949098057,50%2052,80
Hotchkiss EBR7628,705638042,50%1386,83
AMX 13 757815,736567848,72%1761,85
KR-1112216,788097648,68%1537,23
Ikv 90 Typ B7858,036247251,39%1245,56
M46 Patton KR 81314,498187250,00%1821,62
T-804158,842207047,14%406,41
T-70397,761516651,52%204,22
STA-181079,777226552,31%1356,63
AMX 13 9091160,886786552,31%1754,42
O-I6822,956886460,94%1575,40
11081085,648005961,02%1337,61
Progetto C50 mod. 6691366,885965865,52%1329,52
TVP VTU Koncept8772,405495745,61%833,47
M56 Scorpion 71102,417005658,93%1594,14
Škoda T 256709,566815552,73%1629,44
P.43 ter71004,967065554,55%1652,59
Konštrukta T-34/1007769,916265450,00%1241,98
AMX 12 t6555,525385453,70%1610,91
T-463114,921415345,28%282,71
SU-54131,562055244,23%110,77
LHMTV8611,726445058,00%1019,29
Nashorn6702,704704639,13%982,46
MT-256352,245124250,00%1014,21
Pz.Kpfw. III Ausf. E365,821423956,41%160,52
Crusader6574,115783658,33%1871,41
Panhard AMD 178B6257,144183650,00%595,22
T499816,536293655,56%1159,85
Leichttraktor164,401503534,29%56,87
Ikv 65 Alt II6887,496883571,43%1864,83
M75164,353223458,82%501,56
O-I Experimental5397,004583450,00%601,56
AS-XX 40 t111464,185573435,29%790,71
Manticore10721,825033429,41%627,74
53TP Markowskiego81041,096243342,42%996,63
Type 586678,886813360,61%1382,56
T-345148,592553243,75%149,64
45TP Habicha7830,655993154,84%1014,44
VK 100.01 (P)81510,188852860,71%2016,23
AMX 30 B101388,507322657,69%1118,06
Pz.Kpfw. II247,961212524,00%1,39
Cruiser Mk. IV472,401192544,00%38,44
M60 101423,566052540,00%851,86
Type 5 Chi-Ri71066,717542458,33%1943,62
Conqueror91426,838402462,50%1430,31
Rheinmetall Skorpion G 8749,136132365,22%722,05
Panzer 58 Mutz 8853,356872352,17%1017,43
Strv m/42-57 Alt A.2 6501,094752245,45%711,67
Škoda T 245372,294222152,38%899,11
Type 6191187,868962176,19%1189,35
IS-271056,247202147,62%1313,18
40TP Habicha6887,157152070,00%2056,17
T-34-85M 6719,706732060,00%1258,38
T-54 first prototype 81013,307462050,00%1231,18
Ikv 1035589,265281947,37%1758,25
ST vz. 394253,673661850,00%713,38
T297975,397751866,67%1415,21
T28 Concept 71098,947671861,11%1822,80
T-34-3 81231,288001855,56%1695,82
O-Ni7978,416841752,94%1194,21
Super Hellcat 7999,295971747,06%1524,66
Type 95 Heavy4335,004221675,00%1210,38
Maus101694,817281662,50%1193,63
SU-122A5376,382771625,00%597,04
AMX M4 mle. 49 81490,3110831668,75%2192,53
Chieftain/T95 81118,298501457,14%1508,19
P.43 bis6804,696681353,85%1754,61
M5 Stuart460,692671338,46%0,45
SU-26378,922081346,15%74,54
XM69 Hacker111747,156671353,85%1040,69
Vickers Medium Mk. I149,92951250,00%77,68
Pz.Kpfw. 35 (t)2101,921771258,33%445,61
Pz.Kpfw. 38 (t)344,50891241,67%9,22
IS-2 shielded 7804,585481258,33%946,87
60TP Lewandowskiego101174,555581163,64%785,54
Tiger (P)71475,8210851190,91%2225,86
T-602137,731831145,45%448,72
Type 4 Chi-To6608,507401080,00%1278,60
Caernarvon8726,307881070,00%884,05
Strv 103B102075,603761010,00%1053,92
Mäuschen91852,0011431090,00%2006,17
T26E5 8979,006501030,00%1141,94
VK 45.03 7828,805881040,00%841,19
Covenanter5313,78393944,44%1016,14
Cruiser Mk. III3166,22229966,67%810,40
GSR 3301 Setter7396,67550955,56%714,84
Dicker Max 6412,75528887,50%658,65
Bretagne Panther 61131,50963887,50%2570,79
Sturmpanzer I Bison368,5754728,57%0,00
Alecto4214,14269771,43%600,10
IS-3A 81265,43996785,71%1572,66
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5278,71456771,43%688,98
Kolohousenka1130,173796100,00%703,15
T-262110,00133633,33%342,79
SU-100Y 6254,00421683,33%388,51
M4A1 Revalorisé 8674,17558633,33%507,46
FV4202 8737,40476520,00%615,02
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2168,803575100,00%987,77
StuG IV 5275,80283520,00%397,53
AMX Chasseur de chars 8722,00541540,00%655,43
IS-6 81015,25569450,00%851,67
T-50-2 61054,25845450,00%3993,11
Type 62 7174,67350333,33%57,08
WZ-111 8903,67724333,33%839,52
Black Prince7589,67713366,67%763,79
T-505143,67308333,33%196,00
GSOR the TANK 91196,67472366,67%1136,79
Object 268 Version V 10758,007123100,00%470,72
MS-1191,50108250,00%306,83
Panzerjäger I2154,508520,00%375,10
Churchill VII6591,50599250,00%896,98
M2 Medium Tank323,007320,00%0,00
T2 Medium Tank241,50141250,00%84,33
M4 Improved 5684,50585250,00%2143,06
Ares 90101096,00717250,00%677,75
Object 283 91300,5011622100,00%1369,62
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4469,5046120,00%1235,15
Heavy Tank No. VI 6309,00564250,00%337,10
FCM 50 t 8489,5034820,00%267,48
T14 5218,005191100,00%408,44
Renault NC-3110,00410,00%0,00
T1 HMC20,002131100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2125,0017510,00%378,70
Pz.Kpfw. I210,001421100,00%261,00
T-103 81597,0048210,00%1981,76
Matilda IV 5574,0048810,00%1091,80
Churchill III 5146,0027010,00%7,14
Ram II 5307,003871100,00%708,92
E 25 7317,0034410,00%149,57
BT-7 artillery 30,001510,00%0,00
43 M. Toldi III 3234,0018010,00%799,68

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 17.11.2025
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 19.12.2024
Opuścił klan: 04.11.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.12.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.01.2021
Opuścił klan: 08.11.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.01.2021
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 15.02.2019
Opuścił klan: 21.03.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.07.2019
Opuścił klan: 01.03.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 22.03.2019
Opuścił klan: 12.05.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.10.2017
Opuścił klan: 14.10.2017
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 04.11.2017
Opuścił klan: 14.09.2018
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 18.09.2016
Opuścił klan: 29.09.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.05.2019
Opuścił klan: 13.07.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.11.2016
Opuścił klan: 21.06.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.05.2020
Opuścił klan: 01.01.2021
Stopień: Rekruter
Dołączył: 16.09.2018
Opuścił klan: 14.02.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 17.10.2015
Opuścił klan: 10.05.2016
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 14.06.2015
Opuścił klan: 16.10.2015