kybord

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy23911000
Ø Poziom7,360,000,000,00
Zwycięstwa1263052,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki1097945,92%00,00%00,00%00,00%
Remisy3021,26%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy794133,21%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi227300,9500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,420,000,000,00
Wykryte pojazdy236510,9900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.166,240,000,000,00
Punkty zajęcia bazy236990,9900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy204110,8500,0000,0000,00
Doświadczenie583,290,000,000,00
WN71256,730,000,000,00
WN81583,380,000,000,00
Ogółem
Bitwy23911
Ø Poziom7,36
Zwycięstwa1263052,82%
Porażki1097945,92%
Remisy3021,26%
Przetrwane bitwy794133,21%
Zniszczone czołgi227300,95
Zniszczonych/zgonów1,42
Wykryte pojazdy236510,99
Zadane uszkodzenia1.166,24
Punkty zajęcia bazy236990,99
Punkty obrony bazy204110,85
Doświadczenie583,29
WN71256,73
WN81583,38
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy80000
Zwycięstwa4252,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki3746,25%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,25%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3948,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi590,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,440,000,000,00
Wykryte pojazdy640,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.744,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1171,4600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy570,7100,0000,0000,00
Doświadczenie693,960,000,000,00
Ogółem
Bitwy80
Zwycięstwa4252,50%
Porażki3746,25%
Remisy11,25%
Przetrwane bitwy3948,75%
Zniszczone czołgi590,74
Zniszczonych/zgonów1,44
Wykryte pojazdy640,80
Zadane uszkodzenia1.744,81
Punkty zajęcia bazy1171,46
Punkty obrony bazy570,71
Doświadczenie693,96
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy35000
Zwycięstwa2160,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1337,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,86%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1542,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi200,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy641,8300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia811,290,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1183,3700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy210,6000,0000,0000,00
Doświadczenie588,310,000,000,00
Ogółem
Bitwy35
Zwycięstwa2160,00%
Porażki1337,14%
Remisy12,86%
Przetrwane bitwy1542,86%
Zniszczone czołgi200,57
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy641,83
Zadane uszkodzenia811,29
Punkty zajęcia bazy1183,37
Punkty obrony bazy210,60
Doświadczenie588,31
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy5000
Zwycięstwa120,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki480,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,200,000,000,00
Wykryte pojazdy20,4000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia174,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy51,0000,0000,0000,00
Doświadczenie102,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy5
Zwycięstwa120,00%
Porażki480,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi10,20
Zniszczonych/zgonów0,20
Wykryte pojazdy20,40
Zadane uszkodzenia174,60
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy51,00
Doświadczenie102,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1211000
Zwycięstwa72960,20%00,00%00,00%00,00%
Porażki46738,56%00,00%00,00%00,00%
Remisy151,24%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy50141,37%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10150,8400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,430,000,000,00
Wykryte pojazdy13121,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia823,720,000,000,00
Punkty zajęcia bazy13431,1100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy19491,6100,0000,0000,00
Doświadczenie567,210,000,000,00
Ogółem
Bitwy1211
Zwycięstwa72960,20%
Porażki46738,56%
Remisy151,24%
Przetrwane bitwy50141,37%
Zniszczone czołgi10150,84
Zniszczonych/zgonów1,43
Wykryte pojazdy13121,08
Zadane uszkodzenia823,72
Punkty zajęcia bazy13431,11
Punkty obrony bazy19491,61
Doświadczenie567,21
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2122000
Zwycięstwa110852,21%00,00%00,00%00,00%
Porażki101447,79%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy73634,68%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11980,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,860,000,000,00
Wykryte pojazdy24991,1800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia906,180,000,000,00
Punkty zajęcia bazy21080,9900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy80153,7800,0000,0000,00
Doświadczenie629,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy2122
Zwycięstwa110852,21%
Porażki101447,79%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy73634,68%
Zniszczone czołgi11980,56
Zniszczonych/zgonów0,86
Wykryte pojazdy24991,18
Zadane uszkodzenia906,18
Punkty zajęcia bazy21080,99
Punkty obrony bazy80153,78
Doświadczenie629,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy192000
Zwycięstwa10052,08%00,00%00,00%00,00%
Porażki8745,31%00,00%00,00%00,00%
Remisy52,60%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6835,42%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi930,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy1120,5800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia884,090,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1530,8000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1550,8100,0000,0000,00
Doświadczenie545,890,000,000,00
Ogółem
Bitwy192
Zwycięstwa10052,08%
Porażki8745,31%
Remisy52,60%
Przetrwane bitwy6835,42%
Zniszczone czołgi930,48
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy1120,58
Zadane uszkodzenia884,09
Punkty zajęcia bazy1530,80
Punkty obrony bazy1550,81
Doświadczenie545,89
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy21000
Zwycięstwa1152,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki942,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy14,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1047,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi80,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,730,000,000,00
Wykryte pojazdy110,5200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.234,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy331,5700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie558,480,000,000,00
Ogółem
Bitwy21
Zwycięstwa1152,38%
Porażki942,86%
Remisy14,76%
Przetrwane bitwy1047,62%
Zniszczone czołgi80,38
Zniszczonych/zgonów0,73
Wykryte pojazdy110,52
Zadane uszkodzenia1.234,00
Punkty zajęcia bazy331,57
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie558,48
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (160)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
G.W. Panther71314,69505203253,54%1763,49
113101841,26716151449,21%1517,67
T3091688,22640146048,84%1554,71
M18 Hellcat6818,75609119561,67%1801,54
T110E4102448,0368896555,75%2053,84
T25/27776,5735559850,67%1098,12
E 7591349,3854355653,06%1324,49
11081345,5078553655,04%1764,15
T57 Heavy Tank102604,4387846257,14%2424,69
T28 Prototype81334,4652745845,20%1403,35
Hummel61021,6738445351,21%1694,04
WZ-111 model 1-491511,5574745150,11%1434,70
Grille5681,9331443354,73%1888,52
T-5491703,2888639954,39%2091,01
T-62A101791,7569139352,16%1635,38
Indien-Panzer81160,3459735752,38%1520,00
Jagdpanther7970,2847834453,20%1325,05
T54E191919,9187732852,74%2107,46
Type 586596,9558232454,94%1321,35
Jagdpanther II81175,8454132247,83%1143,89
Bat.-Châtillon 25 t AP91819,0786029751,85%2205,09
AMX 13 909893,9783427055,93%1509,96
M4A3E8 Sherman6405,4231826651,13%660,76
T-4481163,1282626061,54%1900,45
WZ-1328751,7051725250,00%1194,42
Bat.-Châtillon 25 t101952,4372525046,40%1721,72
IS-271355,6583124558,37%2070,14
WZ-1317556,2446624453,28%1095,29
T6981432,6085423852,10%2207,45
IS-381108,1664123348,07%1206,78
SU-54607,1130422253,60%1990,12
Type 64 6500,6762622155,20%1358,62
Tiger II81630,4487021853,21%2234,99
M75275,8030221754,84%908,01
G.W. Tiger91049,1657721547,91%859,81
G.W. Tiger (P)8963,0062320348,28%988,28
Jagdtiger91572,7070919751,27%1212,18
SU-1527695,8738318349,18%887,55
T675423,1734118348,09%886,20
T71 DA7870,7582818157,46%2067,20
SU-1006889,8354617857,30%1853,29
VK 30.02 (D)7873,2948916951,48%1527,81
VK 30.01 (D)6772,4555215349,67%1621,80
M3 Stuart390,3016115251,32%258,56
M446691,7336814753,06%1180,96
Tiger I71264,3780314652,05%1873,13
AMX 13 757609,6982514055,00%1366,13
T-34-856906,3972513960,43%2371,78
59-166191,9734413948,20%334,33
T2971062,0753013659,56%1409,73
SU-855669,8147612959,69%1966,24
T-345528,1652611655,17%1582,09
IS7987,8671311353,10%1418,95
Ikv 90 Typ B7808,8553011044,55%967,47
AMX 12 t6614,0775610955,05%2188,46
T-4371222,0490510666,04%2632,26
AMX M4 1949 Liberte 8923,6668810447,12%839,75
M2 Light Tank2105,1617810146,53%349,01
SU-263361,9722010061,00%1217,97
M66647,994539846,94%1038,15
Škoda T 256484,503959658,33%904,11
Jagdpanzer E 100101466,646759655,21%924,99
Bat.-Châtillon 12 t8599,976159447,87%892,14
Panther7883,947018952,81%1481,10
Cromwell6528,785808853,41%988,02
KV-856691,843498843,18%957,88
T216542,666978854,55%1734,84
Wespe3312,371798445,24%1268,48
M5A1 Stuart4281,344678355,42%1274,52
Škoda T 245354,202918156,79%1000,73
Ikv 65 Alt II6747,055347954,43%1324,33
T1 Heavy Tank5584,324367750,65%1317,10
Jagdpanzer IV6854,934967156,34%1938,36
M8A14290,062447154,93%817,54
Strv m/425332,313687055,71%805,33
M41 HMC5526,302916950,72%836,26
T1 Cunningham165,091686855,88%270,12
M5 Stuart488,621706842,65%129,66
VK 30.01 (H)5756,517226770,15%1969,75
Pz.Kpfw. III/IV5675,247036767,16%2975,02
Ikv 1035358,923366549,23%790,65
Konštrukta T-34/1007747,275766250,00%1147,60
M127787,393846147,54%941,13
Crusader5397,954216051,67%1063,42
Type T-345377,914105657,14%1138,40
KV-1S5488,333505453,70%988,86
Pz.Kpfw. I Ausf. C3199,294685255,77%1008,91
AMX ELC bis5462,086295162,75%1996,52
VK 36.01 (H)61015,397814961,22%2090,89
StuG III Ausf. G5627,915014660,87%1765,06
Strv 746670,046084656,52%1247,20
T-34-17643,805674440,91%724,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4541,593034136,59%1565,73
SU-182130,321484160,98%803,49
Lago4287,103744037,50%807,18
T-284169,082263850,00%394,56
M3 Lee4416,924523754,05%1807,09
Panther II8704,056103748,65%763,79
KV-15190,892343751,35%228,00
ST vz. 394228,612253641,67%617,75
T82 HMC4367,252173641,67%1144,49
T207283,312642948,28%196,79
Type 2597 Chi-Ha3238,523412958,62%884,40
VK 20.01 (D)4201,183372850,00%568,15
Alecto4536,375452751,85%1944,10
AMX 404155,172422356,52%653,81
Covenanter4161,623122147,62%474,70
Valentine AT3291,523202133,33%902,53
T328850,256662050,00%763,44
Pz.Kpfw. II Luchs4235,752892060,00%817,88
AT 25430,204382040,00%940,51
SU-100M17655,453072040,00%665,92
Vickers Mk. E Type B2178,061811855,56%851,36
Sav m/434215,442981844,44%457,88
T28 Concept 7718,944871844,44%794,41
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.488,473221747,06%128,34
Somua SAu 404265,292591729,41%566,74
Marder 38T4537,384121675,00%1758,68
Ikv 723218,733271553,33%617,48
LT vz. 383170,152011346,15%630,43
LTP 3390,695641369,23%2583,52
AMX 38368,501231250,00%131,49
SU-86618,821931127,27%655,91
Cruiser Mk. I2122,902211050,00%454,04
Cruiser Mk. II394,002131050,00%215,20
Pz.Kpfw. II2106,56177966,67%546,35
Marder II3140,56178955,56%308,04
T56 GMC3147,38189837,50%283,00
Renault NC-31198,14100714,29%288,38
Pz.Kpfw. 38 (t)3131,57357757,14%427,48
Cruiser Mk. III278,29108742,86%140,08
Strv m/40L3193,00398666,67%721,88
MS-1188,50289666,67%507,51
Leichttraktor1102,60138540,00%309,18
T3 HMC2150,8014350,00%437,43
Sturmpanzer I Bison3127,50195450,00%270,68
Cruiser Mk. IV3395,75423450,00%1932,94
Valentine II 4117,00306475,00%391,91
D1278,33101333,33%157,95
A-204288,334713100,00%1401,62
Pvlvv fm/422100,33222366,67%449,44
Valentine4297,67358333,33%879,67
T-505365,33542366,67%1414,06
T1E6 2182,00409366,67%1286,21
Strv m/382119,50265250,00%429,55
Renault FT151,501292100,00%305,50
Hotchkiss H352383,00487250,00%2891,38
T-463153,00284250,00%599,06
Lorraine 39L AM3466,004182100,00%1728,38
Pz.Kpfw. I2179,505052100,00%1218,27
T-29 3242,004822100,00%1055,86
Vickers Medium Mk. I1102,0012410,00%379,15
Kolohousenka150,002210,00%28,31
Pz.Kpfw. 35 (t)20,001931100,00%261,00
Renault FT 75 BS2204,003131100,00%1277,37
T1 HMC2280,0012710,00%1653,49
Pz.Kpfw. II Ausf. G398,003821100,00%439,67
Pz.Sfl. IVc5288,002111100,00%596,24
L-60 2105,002791100,00%626,61
T7 Combat Car 256,0011310,00%73,13

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.03.2018
Opuścił klan: 09.11.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.02.2018
Opuścił klan: 17.03.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.02.2018
Opuścił klan: 10.02.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 04.02.2018
Opuścił klan: 07.02.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.01.2018
Opuścił klan: 31.01.2018
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 22.02.2017
Opuścił klan: 02.01.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 18.04.2016
Opuścił klan: 08.12.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.03.2016
Opuścił klan: 16.04.2016
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć