fgas_cz

clanlogo
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 10.02.2019

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy3410001864
Ø Poziom7,910,008,948,63
Zwycięstwa1772851,99%00,00%950,00%3453,13%
Porażki1583546,44%00,00%844,44%2945,31%
Remisy5371,57%00,00%15,56%11,56%
Przetrwane bitwy987028,94%00,00%422,22%1523,44%
Zniszczone czołgi330500,9700,00221,22630,98
Zniszczonych/zgonów1,360,001,571,29
Wykryte pojazdy332160,9700,00291,611051,64
Zadane uszkodzenia1.323,220,001.355,221.490,86
Punkty zajęcia bazy438471,2900,0070,3970,11
Punkty obrony bazy259330,7600,00170,94310,48
Doświadczenie575,050,00651,67547,28
WN71244,730,001334,211306,07
WN81630,360,001805,241931,11
Ogółem
Bitwy34100
Ø Poziom7,91
Zwycięstwa1772851,99%
Porażki1583546,44%
Remisy5371,57%
Przetrwane bitwy987028,94%
Zniszczone czołgi330500,97
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy332160,97
Zadane uszkodzenia1.323,22
Punkty zajęcia bazy438471,29
Punkty obrony bazy259330,76
Doświadczenie575,05
WN71244,73
WN81630,36
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy18
Ø Poziom8,94
Zwycięstwa950,00%
Porażki844,44%
Remisy15,56%
Przetrwane bitwy422,22%
Zniszczone czołgi221,22
Zniszczonych/zgonów1,57
Wykryte pojazdy291,61
Zadane uszkodzenia1.355,22
Punkty zajęcia bazy70,39
Punkty obrony bazy170,94
Doświadczenie651,67
WN71334,21
WN81805,24
Ostatnie 30 dni
Bitwy64
Ø Poziom8,63
Zwycięstwa3453,13%
Porażki2945,31%
Remisy11,56%
Przetrwane bitwy1523,44%
Zniszczone czołgi630,98
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy1051,64
Zadane uszkodzenia1.490,86
Punkty zajęcia bazy70,11
Punkty obrony bazy310,48
Doświadczenie547,28
WN71306,07
WN81931,11
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy204900131
Zwycięstwa124960,96%00,00%00,00%7758,78%
Porażki71634,94%00,00%00,00%4937,40%
Remisy844,10%00,00%00,00%53,82%
Przetrwane bitwy73035,63%00,00%00,00%5340,46%
Zniszczone czołgi13250,6500,0000,001150,88
Zniszczonych/zgonów1,000,000,001,47
Wykryte pojazdy29941,4600,0000,00790,60
Zadane uszkodzenia1.497,770,000,001.466,35
Punkty zajęcia bazy32371,5800,0000,001681,28
Punkty obrony bazy21601,0500,0000,00110,08
Doświadczenie654,820,000,00535,01
Ogółem
Bitwy2049
Zwycięstwa124960,96%
Porażki71634,94%
Remisy844,10%
Przetrwane bitwy73035,63%
Zniszczone czołgi13250,65
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy29941,46
Zadane uszkodzenia1.497,77
Punkty zajęcia bazy32371,58
Punkty obrony bazy21601,05
Doświadczenie654,82
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy131
Zwycięstwa7758,78%
Porażki4937,40%
Remisy53,82%
Przetrwane bitwy5340,46%
Zniszczone czołgi1150,88
Zniszczonych/zgonów1,47
Wykryte pojazdy790,60
Zadane uszkodzenia1.466,35
Punkty zajęcia bazy1681,28
Punkty obrony bazy110,08
Doświadczenie535,01

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy757000
Zwycięstwa46861,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki25834,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy314,10%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy28537,65%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4370,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy14011,8500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia853,970,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14921,9700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy11031,4600,0000,0000,00
Doświadczenie532,090,000,000,00
Ogółem
Bitwy757
Zwycięstwa46861,82%
Porażki25834,08%
Remisy314,10%
Przetrwane bitwy28537,65%
Zniszczone czołgi4370,58
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy14011,85
Zadane uszkodzenia853,97
Punkty zajęcia bazy14921,97
Punkty obrony bazy11031,46
Doświadczenie532,09
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy182000
Zwycięstwa10557,69%00,00%00,00%00,00%
Porażki7340,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,20%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7239,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1330,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,210,000,000,00
Wykryte pojazdy1100,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia578,700,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1931,0600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2441,3400,0000,0000,00
Doświadczenie413,170,000,000,00
Ogółem
Bitwy182
Zwycięstwa10557,69%
Porażki7340,11%
Remisy42,20%
Przetrwane bitwy7239,56%
Zniszczone czołgi1330,73
Zniszczonych/zgonów1,21
Wykryte pojazdy1100,60
Zadane uszkodzenia578,70
Punkty zajęcia bazy1931,06
Punkty obrony bazy2441,34
Doświadczenie413,17
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1391000
Zwycięstwa70050,32%00,00%00,00%00,00%
Porażki66948,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy221,58%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy44632,06%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10640,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy18081,3000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia968,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy15211,0900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy13470,9700,0000,0000,00
Doświadczenie564,510,000,000,00
Ogółem
Bitwy1391
Zwycięstwa70050,32%
Porażki66948,09%
Remisy221,58%
Przetrwane bitwy44632,06%
Zniszczone czołgi10640,76
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy18081,30
Zadane uszkodzenia968,75
Punkty zajęcia bazy15211,09
Punkty obrony bazy13470,97
Doświadczenie564,51
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy531000
Zwycięstwa29054,61%00,00%00,00%00,00%
Porażki22842,94%00,00%00,00%00,00%
Remisy132,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy20438,42%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3890,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,190,000,000,00
Wykryte pojazdy5741,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.192,660,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8701,6400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy16263,0600,0000,0000,00
Doświadczenie666,360,000,000,00
Ogółem
Bitwy531
Zwycięstwa29054,61%
Porażki22842,94%
Remisy132,45%
Przetrwane bitwy20438,42%
Zniszczone czołgi3890,73
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy5741,08
Zadane uszkodzenia1.192,66
Punkty zajęcia bazy8701,64
Punkty obrony bazy16263,06
Doświadczenie666,36
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy12887027117
Zwycięstwa817963,47%00,00%1659,26%6555,56%
Porażki452235,09%00,00%1037,04%5143,59%
Remisy1861,44%00,00%13,70%10,85%
Przetrwane bitwy482737,46%00,00%1348,15%4336,75%
Zniszczone czołgi82330,6400,00180,67660,56
Zniszczonych/zgonów1,020,001,290,89
Wykryte pojazdy153131,1900,00190,70930,79
Zadane uszkodzenia986,320,001.265,481.233,32
Punkty zajęcia bazy192111,4900,0000,00370,32
Punkty obrony bazy116250,9000,0000,00600,51
Doświadczenie531,130,00692,41534,34
Ogółem
Bitwy12887
Zwycięstwa817963,47%
Porażki452235,09%
Remisy1861,44%
Przetrwane bitwy482737,46%
Zniszczone czołgi82330,64
Zniszczonych/zgonów1,02
Wykryte pojazdy153131,19
Zadane uszkodzenia986,32
Punkty zajęcia bazy192111,49
Punkty obrony bazy116250,90
Doświadczenie531,13
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy27
Zwycięstwa1659,26%
Porażki1037,04%
Remisy13,70%
Przetrwane bitwy1348,15%
Zniszczone czołgi180,67
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy190,70
Zadane uszkodzenia1.265,48
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie692,41
Ostatnie 30 dni
Bitwy117
Zwycięstwa6555,56%
Porażki5143,59%
Remisy10,85%
Przetrwane bitwy4336,75%
Zniszczone czołgi660,56
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy930,79
Zadane uszkodzenia1.233,32
Punkty zajęcia bazy370,32
Punkty obrony bazy600,51
Doświadczenie534,34

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy12810022
Zwycięstwa66351,76%00,00%00,00%1254,55%
Porażki61247,78%00,00%00,00%1045,45%
Remisy60,47%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy35627,79%00,00%00,00%627,27%
Zniszczone czołgi7630,6000,0000,00130,59
Zniszczonych/zgonów0,820,000,000,81
Wykryte pojazdy13331,0400,0000,00241,09
Zadane uszkodzenia1.418,700,000,001.401,27
Punkty zajęcia bazy8090,6300,0000,0040,18
Punkty obrony bazy12090,9400,0000,0000,00
Doświadczenie472,070,000,00457,86
Ogółem
Bitwy1281
Zwycięstwa66351,76%
Porażki61247,78%
Remisy60,47%
Przetrwane bitwy35627,79%
Zniszczone czołgi7630,60
Zniszczonych/zgonów0,82
Wykryte pojazdy13331,04
Zadane uszkodzenia1.418,70
Punkty zajęcia bazy8090,63
Punkty obrony bazy12090,94
Doświadczenie472,07
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy22
Zwycięstwa1254,55%
Porażki1045,45%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy627,27%
Zniszczone czołgi130,59
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy241,09
Zadane uszkodzenia1.401,27
Punkty zajęcia bazy40,18
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie457,86
Anzeigen

Czołgi (209)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
T34 81554,13685605654,34%2199,68
Ferdinand81574,26448158348,64%1928,34
Bat.-Châtillon 25 t101493,85625140151,25%1221,31
AMX 13 909805,92545119049,33%1212,94
StuG III Ausf. G5517,76277107751,81%1252,95
E 100102315,2572797260,08%2176,53
Jagdpanzer E 100102413,6362891250,77%1972,04
T57 Heavy Tank102368,4574666958,15%1996,73
Bat.-Châtillon 25 t AP9900,7142159747,40%760,53
T-5491550,6481251354,78%1903,74
VK 45.02 (P) Ausf. B91556,8761749849,00%1502,73
FCM 50 t 81486,8261145250,66%2076,72
T-54 ltwt.91327,9360844650,45%2209,00
T3281445,6578244064,77%2031,31
AMX 50 Foch (155) 102409,4567844047,27%1888,99
KV-26796,4459241357,63%1574,51
Maus102099,3568941252,43%1863,04
KV-856750,0654140958,92%1343,11
Jagdpanther7674,1229439950,13%774,72
T110E4102468,2064439254,85%1979,83
IS-7101880,5672737953,83%1612,72
IS-381327,5468836646,99%1593,40
Jagdtiger91713,8758435448,87%1348,86
Conqueror92088,2062631753,94%2107,67
T-1091298,9661831148,55%1131,76
T54E191638,4474428549,82%1439,28
AMX 50 12091651,2657827142,44%1505,89
Waffenträger auf Pz. IV91857,4274827154,24%1727,33
T23E3 71024,1956626148,28%1808,62
T3091349,9157225850,39%1007,66
Jagdpanzer IV6402,8424625650,39%580,36
T9591695,5867025352,96%1368,53
M10391838,9064925248,81%1994,86
T-505146,6623924450,41%332,64
T28 Prototype81172,6863624450,00%1154,69
212A91294,2446724344,03%1148,29
E 7591441,4772423546,38%1275,40
AMX 12 t6272,0241123151,08%582,78
AMX 50 Foch91449,8568923151,08%1184,42
Tiger II81230,3773922749,34%1484,37
Object 140101871,8862421555,35%1730,21
Waffenträger auf E 100102461,3067821460,28%1998,36
Rhm.-Borsig Waffenträger81854,8387618359,02%2194,26
T6981089,2765818145,30%1267,31
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4195,3415717744,07%322,54
VK 45.02 (P) Ausf. A8988,0461717143,27%965,34
AMX 50 B102181,9664416852,98%1929,31
T110E3102349,1858716650,60%1714,54
AMX 50 10081444,5277516453,66%1749,78
KV-15528,2436016455,49%1184,03
S-5171347,1860316250,62%1739,07
VK 16.02 Leopard5106,9722316251,85%202,14
T25/27740,4750816144,10%962,93
AMX 13 757461,0337315755,41%915,69
Lorraine 155 mle. 507853,2549815453,25%1097,96
T2881153,9852215445,45%1124,33
M3 Lee4262,8525414140,43%798,79
AMX AC mle. 467630,9443113938,85%641,94
Object 41681217,2756913953,24%1663,14
Pz.Kpfw. III/IV5177,4519813548,15%306,03
IS7783,5060513448,51%965,01
AMX AC mle. 4881067,6253213347,37%1113,39
SU-1006822,8854512864,06%1684,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5283,1325512058,33%639,83
T71 DA7549,5364811963,03%1088,23
Object 261101752,1650011857,63%1752,41
Hummel6668,4345211649,14%869,26
Panther7485,9845811643,97%487,55
STA-181248,3459110851,85%1721,67
Tiger I7777,0159210649,06%917,46
T297894,2063510245,10%917,48
Pz.Kpfw. III Ausf. J4109,7718410252,94%227,87
T-1506494,7741310155,45%743,10
SU-15271120,7162510050,00%1631,22
Type 5 Chi-Ri7969,136079955,56%1673,99
VK 36.01 (H)6618,144139552,63%1144,79
T110E5102285,566549451,06%2168,44
AT 771264,737309252,17%1739,70
Tiger (P)7889,986429148,35%1088,43
A-4471024,005859151,65%1879,23
S35 CA5423,712329044,44%770,35
T-448763,114908844,32%853,48
Cromwell6726,056798762,07%1767,49
Sturer Emil7894,125348653,49%1304,17
ARL V396478,123918647,67%747,55
O-I61289,866178557,65%2953,85
VK 30.01 (H)5482,673878252,44%932,84
Grille5403,312168143,21%709,94
Type 4 Chi-To6655,945687757,14%1360,54
T-62A102002,746157748,05%1789,76
M18 Hellcat6672,555017544,00%1158,34
M66600,665077349,32%979,36
T675424,014067047,14%880,20
T216286,424866943,48%586,34
Grille 15102063,375466546,15%1492,31
T-437967,087106446,88%1684,56
VK 30.01 (P)6487,924296457,81%864,60
Wespe3273,731696352,38%1023,48
O-Ni71214,856136154,10%1612,34
Marder II3205,051426040,00%416,94
AMX M4 mle. 457922,936745754,39%1244,44
AT 86692,605585752,63%1169,46
M4 Sherman5397,265165459,26%1053,05
M4A3E2 Sherman Jumbo6631,466225453,70%1318,99
A-436673,376265461,11%1599,35
Type 64 6795,915775448,15%2035,38
Comet7897,755045238,46%1352,88
Bishop5589,833565248,08%1360,64
SU-100M17856,105475158,82%1212,54
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.485,821985056,00%197,95
Type 3 Chi-Nu5509,715834961,22%1616,83
Pz.Kpfw. III Ausf. E3126,351604938,78%353,68
Somua SAu 404258,811774742,55%573,80
FV3046633,414024650,00%1156,90
Object 907 101709,717924575,56%1382,97
BDR G1 B5437,644234452,27%810,92
KV-137477,595344440,91%581,77
M41 Walker Bulldog8951,885954365,12%1950,73
leKpz M 41 90 mm GF 81009,655174344,19%1622,38
T-284168,711754242,86%346,38
Type 1 Chi-He4465,405584057,50%2193,34
WZ-1317966,105464047,50%1913,44
Caernarvon81520,105734050,00%1919,80
VK 28.016291,743463951,28%723,82
MT-256275,453363855,26%694,63
IS-27929,705273759,46%1235,10
AT 25356,653563743,24%643,93
AMX 404149,501973663,89%720,33
Crusader5479,095053554,29%1546,89
T1 Heavy Tank5514,575463560,00%1148,93
M8A14254,412743447,06%597,44
SU-855565,973913351,52%1398,59
T1 Cunningham174,243693348,48%263,49
ARL 446669,645393342,42%1146,18
Pz.Kpfw. 38 (t)3113,661663250,00%253,19
Lorraine 39L AM3242,471553243,75%657,50
M75247,193973253,13%835,87
Pz.Kpfw. 35 (t)2119,101683050,00%530,66
Pz.Kpfw. II2131,471993050,00%589,94
Pz.Kpfw. II Luchs4157,312012941,38%349,31
Škoda T 245551,363192853,57%1462,90
Panther II8961,436252850,00%1081,44
IS-5 (Object 730) 81419,046012748,15%1540,47
Leichttraktor185,421912650,00%297,64
Black Prince71242,886782646,15%1832,72
Pz.Sfl. IVc5407,192502661,54%953,04
T-46396,421732462,50%383,53
M5A1 Stuart4493,876052339,13%2232,99
M5 Stuart4224,774292263,64%1020,90
Sturmpanzer I Bison3107,471411957,89%273,92
M2 Medium Tank3191,891821942,11%603,14
B14408,065031850,00%1764,77
Panzerjäger I2139,331471866,67%549,43
Churchill VII6865,836181872,22%1856,07
Type 586765,944851850,00%1626,99
T-345536,885581668,75%1907,64
Sturmpanzer II4126,501341650,00%238,35
AT 1581186,885961650,00%1232,61
Birch Gun4248,002621643,75%830,45
D2366,331331553,33%111,14
BT-22212,004881573,33%1384,29
Crusader 5.5-in. SP7513,292781435,71%434,13
Sav m/434310,693131361,54%1020,97
T56 GMC385,381361353,85%129,74
Valentine AT3164,692671353,85%415,93
T376708,465321353,85%2005,49
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81347,386851338,46%1409,30
Renault FT 75 BS2134,821281154,55%688,96
Type T-345557,363701136,36%1485,97
AMX 383169,452631172,73%924,18
T1 HMC2220,501551050,00%1283,51
Super Conqueror101900,104151030,00%1145,27
VK 72.01 (K) 102332,44437933,33%1533,52
MS-1183,8875812,50%210,78
KV-4 Kreslavskiy 81270,13714837,50%1200,70
Ikv 723504,33569650,00%2269,98
59-166322,67375650,00%657,49
Valentine4283,50411666,67%1406,17
KV-37953,83541683,33%1274,21
G.W. Panther71234,67629650,00%1426,49
Ikv 65 Alt II6712,20394560,00%1455,21
Renault FT AC2176,00135540,00%509,40
AMX Chasseur de chars 81271,00440520,00%1188,87
Chieftain/T95 81293,50442425,00%1285,72
StuG IV 5512,00215425,00%952,48
121B 10973,50424450,00%530,43
Renault FT1113,001623100,00%689,39
TOG II* 6784,6725630,00%987,77
Strv fm/211189,0023120,00%1269,58
Pvlvv fm/42242,003062100,00%264,10
Cruiser Mk. I2261,50407250,00%1228,61
T3 HMC2288,003422100,00%1707,34
Universal Carrier 2-pdr2180,5022320,00%713,38
Marder 38T4439,50197250,00%938,10
Bat.-Châtillon 12 t8249,506292100,00%372,88
BT-7 artillery 365,005020,00%42,00
M3 Stuart3232,007451100,00%1415,93
BT-73552,0043610,00%3638,21
M15/423211,0013410,00%487,99
Renault NC-31139,0012710,00%0,00
M2 Light Tank2340,009781100,00%2265,21
25TP KSUST II5441,005841100,00%1068,40
Type 97 Te-Ke 2318,0025010,00%2570,27
T-262196,002731100,00%1013,49
Renault UE 5730,002210,00%0,00
Object 252U Defender 8460,0024710,00%148,95
Progetto M35 mod. 46 82248,0010971100,00%2088,97
Light Mk. VIC 27,001781100,00%261,00
LTP 3272,0030310,00%1281,34

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 10.02.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.01.2019
Opuścił klan: 08.02.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 04.02.2017
Opuścił klan: 17.01.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 18.12.2014
Opuścił klan: 04.02.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.07.2016
Opuścił klan: 02.02.2017
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 12.07.2014
Opuścił klan: 16.12.2014
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 29.11.2013
Opuścił klan: 01.01.1970
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć