cookie_text Zobacz więcej

fgas_cz

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 04.02.2017

Ogółem

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy333750254
Średni tier7,890,009,008,46
Zwycięstwa1736052,01%00,00%00,00%2953,70%
Porażki1548746,40%00,00%2100,00%2240,74%
Remisy5281,58%00,00%00,00%35,56%
Przetrwane bitwy966228,95%00,00%00,00%1629,63%
Czołgi zniszczone323290,9700,0021,00721,33
Zniszczonych/zgonów1,360,001,001,89
Wykryte pojazdy wroga322870,9700,0000,00470,87
Uszkodzenia1.316,370,002.685,001.975,06
Punkty zajęcia bazy433181,3000,0000,00180,33
Punkty obrony bazy256840,7700,0000,00941,74
Doświadczenie575,250,00381,00614,59
WN71244,310,001065,281691,55
WN81621,030,002266,872580,70
Ogółem
Bitwy33375
Średni tier7,89
Zwycięstwa1736052,01%
Porażki1548746,40%
Remisy5281,58%
Przetrwane bitwy966228,95%
Czołgi zniszczone323290,97
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy wroga322870,97
Uszkodzenia1.316,37
Punkty zajęcia bazy433181,30
Punkty obrony bazy256840,77
Doświadczenie575,25
WN71244,31
WN81621,03
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Średni tier0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy2
Średni tier9,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone21,00
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia2.685,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie381,00
WN71065,28
WN82266,87
Ostatnie 30 dni
Bitwy54
Średni tier8,46
Zwycięstwa2953,70%
Porażki2240,74%
Remisy35,56%
Przetrwane bitwy1629,63%
Czołgi zniszczone721,33
Zniszczonych/zgonów1,89
Wykryte pojazdy wroga470,87
Uszkodzenia1.975,06
Punkty zajęcia bazy180,33
Punkty obrony bazy941,74
Doświadczenie614,59
WN71691,55
WN82580,70
Założone: 10.09.2011 15:26
Ostatnia bitwa: 19.02.2018 18:13
Ostatnia aktualizacja: 21.02.2018 15:06

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1894000
Zwycięstwa115761,09%00,00%00,00%00,00%
Porażki66034,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy774,07%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy66835,27%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone11950,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,970,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga28931,5300,0000,0000,00
Uszkodzenia1.504,580,000,000,00
Punkty zajęcia bazy30691,6200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy21491,1300,0000,0000,00
Doświadczenie663,490,000,000,00
Ogółem
Bitwy1894
Zwycięstwa115761,09%
Porażki66034,85%
Remisy774,07%
Przetrwane bitwy66835,27%
Czołgi zniszczone11950,63
Zniszczonych/zgonów0,97
Wykryte pojazdy wroga28931,53
Uszkodzenia1.504,58
Punkty zajęcia bazy30691,62
Punkty obrony bazy21491,13
Doświadczenie663,49
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy637000
Zwycięstwa38660,60%00,00%00,00%00,00%
Porażki22535,32%00,00%00,00%00,00%
Remisy264,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy22335,01%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone3510,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,850,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga12071,8900,0000,0000,00
Uszkodzenia855,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy13022,0400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9211,4500,0000,0000,00
Doświadczenie527,320,000,000,00
Ogółem
Bitwy637
Zwycięstwa38660,60%
Porażki22535,32%
Remisy264,08%
Przetrwane bitwy22335,01%
Czołgi zniszczone3510,55
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy wroga12071,89
Uszkodzenia855,43
Punkty zajęcia bazy13022,04
Punkty obrony bazy9211,45
Doświadczenie527,32
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy182000
Zwycięstwa10557,69%00,00%00,00%00,00%
Porażki7340,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,20%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7239,56%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone1330,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,210,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga1100,6000,0000,0000,00
Uszkodzenia578,700,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1931,0600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2441,3400,0000,0000,00
Doświadczenie413,170,000,000,00
Ogółem
Bitwy182
Zwycięstwa10557,69%
Porażki7340,11%
Remisy42,20%
Przetrwane bitwy7239,56%
Czołgi zniszczone1330,73
Zniszczonych/zgonów1,21
Wykryte pojazdy wroga1100,60
Uszkodzenia578,70
Punkty zajęcia bazy1931,06
Punkty obrony bazy2441,34
Doświadczenie413,17
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1391000
Zwycięstwa70050,32%00,00%00,00%00,00%
Porażki66948,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy221,58%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy44632,06%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone10640,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga18081,3000,0000,0000,00
Uszkodzenia968,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy15211,0900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy13470,9700,0000,0000,00
Doświadczenie564,510,000,000,00
Ogółem
Bitwy1391
Zwycięstwa70050,32%
Porażki66948,09%
Remisy221,58%
Przetrwane bitwy44632,06%
Czołgi zniszczone10640,76
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy wroga18081,30
Uszkodzenia968,75
Punkty zajęcia bazy15211,09
Punkty obrony bazy13470,97
Doświadczenie564,51
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy510000
Zwycięstwa27954,71%00,00%00,00%00,00%
Porażki21842,75%00,00%00,00%00,00%
Remisy132,55%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy19538,24%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone3680,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,170,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga5681,1100,0000,0000,00
Uszkodzenia1.188,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8701,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy15122,9600,0000,0000,00
Doświadczenie660,240,000,000,00
Ogółem
Bitwy510
Zwycięstwa27954,71%
Porażki21842,75%
Remisy132,55%
Przetrwane bitwy19538,24%
Czołgi zniszczone3680,72
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy wroga5681,11
Uszkodzenia1.188,23
Punkty zajęcia bazy8701,71
Punkty obrony bazy15122,96
Doświadczenie660,24
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy10635014223
Zwycięstwa697565,59%00,00%750,00%10446,64%
Porażki352233,12%00,00%642,86%10647,53%
Remisy1381,30%00,00%17,14%135,83%
Przetrwane bitwy418139,31%00,00%214,29%5424,22%
Czołgi zniszczone69740,6600,0060,431000,45
Zniszczonych/zgonów1,080,000,500,59
Wykryte pojazdy wroga116701,1000,00292,075002,24
Uszkodzenia1.004,410,00932,21679,78
Punkty zajęcia bazy163701,5400,00513,644552,04
Punkty obrony bazy101550,9500,0000,001450,65
Doświadczenie543,830,00457,57392,23
Ogółem
Bitwy10635
Zwycięstwa697565,59%
Porażki352233,12%
Remisy1381,30%
Przetrwane bitwy418139,31%
Czołgi zniszczone69740,66
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy wroga116701,10
Uszkodzenia1.004,41
Punkty zajęcia bazy163701,54
Punkty obrony bazy101550,95
Doświadczenie543,83
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy14
Zwycięstwa750,00%
Porażki642,86%
Remisy17,14%
Przetrwane bitwy214,29%
Czołgi zniszczone60,43
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy wroga292,07
Uszkodzenia932,21
Punkty zajęcia bazy513,64
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie457,57
Ostatnie 30 dni
Bitwy223
Zwycięstwa10446,64%
Porażki10647,53%
Remisy135,83%
Przetrwane bitwy5424,22%
Czołgi zniszczone1000,45
Zniszczonych/zgonów0,59
Wykryte pojazdy wroga5002,24
Uszkodzenia679,78
Punkty zajęcia bazy4552,04
Punkty obrony bazy1450,65
Doświadczenie392,23

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy6690343
Zwycięstwa39158,45%00,00%00,00%1739,53%
Porażki27440,96%00,00%3100,00%2558,14%
Remisy40,60%00,00%00,00%12,33%
Przetrwane bitwy22333,33%00,00%00,00%1227,91%
Czołgi zniszczone4010,6000,0010,33250,58
Zniszczonych/zgonów0,900,000,330,81
Wykryte pojazdy wroga6080,9100,0010,33420,98
Uszkodzenia1.518,210,002.279,331.697,35
Punkty zajęcia bazy4090,6100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7261,0900,0000,00180,42
Doświadczenie503,350,00101,00432,81
Ogółem
Bitwy669
Zwycięstwa39158,45%
Porażki27440,96%
Remisy40,60%
Przetrwane bitwy22333,33%
Czołgi zniszczone4010,60
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy wroga6080,91
Uszkodzenia1.518,21
Punkty zajęcia bazy4090,61
Punkty obrony bazy7261,09
Doświadczenie503,35
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone10,33
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy wroga10,33
Uszkodzenia2.279,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie101,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy43
Zwycięstwa1739,53%
Porażki2558,14%
Remisy12,33%
Przetrwane bitwy1227,91%
Czołgi zniszczone250,58
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy wroga420,98
Uszkodzenia1.697,35
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy180,42
Doświadczenie432,81
Anzeigen

Czołgi (202)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomŚrednia zadawanych uszkodzeńØ XPBitwyZwycięstwaWN8
T34 81554,13685605654,34%2179,65
Ferdinand81574,26448158348,64%1923,17
Bat.-Châtillon 25 t101493,85625140151,25%1201,74
AMX 13 909773,75543112449,02%1159,05
StuG III Ausf. G5517,76277107751,81%1255,54
E 100102315,2572797260,08%2166,02
Jagdpanzer E 100102417,3262990750,83%1965,54
T57 Heavy Tank102368,4574666958,15%1971,29
Bat.-Châtillon 25 t AP9900,7142159747,40%758,63
T-5491550,6481251354,78%1904,22
FCM 50 t 81486,8261145250,66%2055,14
T3281445,6578244064,77%2027,56
AMX 50 Foch (155) 102409,4567844047,27%1876,32
KV-26796,4459241357,63%1565,26
KV-856750,0654140958,92%1343,44
Maus102124,0069640252,74%1885,79
Jagdpanther7674,1229439950,13%775,70
T110E4102468,2064439254,85%1965,07
IS-7101880,5672737953,83%1631,61
IS-381327,5468836646,99%1580,15
Jagdtiger91713,8758435448,87%1347,17
T-54 ltwt.91366,0363033751,34%2239,86
VK 45.02 (P) Ausf. B91267,6763729745,79%1118,91
T54E191638,4474428549,82%1434,10
AMX 50 12091651,2657827142,44%1500,67
Waffenträger auf Pz. IV91857,4274827154,24%1718,45
T23E3 71024,1956626148,28%1799,91
T3091349,9157225850,39%1012,47
Jagdpanzer IV6402,8424625650,39%584,33
T9591695,5867025352,96%1407,93
M10391838,9064925248,81%1992,97
T-505146,6623924450,41%319,34
T28 Prototype81172,6863624450,00%1154,16
212A91294,2446724344,03%1159,75
T-1091164,4163223748,10%969,77
E 7591441,4772423546,38%1276,51
AMX 12 t6272,0241123151,08%598,59
AMX 50 Foch91449,8568923151,08%1219,43
Tiger II81230,3773922749,34%1484,96
Object 140101871,8862421555,35%1702,76
Waffenträger auf E 100102461,3067821460,28%1998,92
Rhm.-Borsig Waffenträger81854,8387618359,02%2150,72
T6981089,2765818145,30%1259,31
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4195,3415717744,07%322,98
Conqueror92159,9367717559,43%2428,25
VK 45.02 (P) Ausf. A8988,0461717143,27%964,57
AMX 50 B102181,9664416852,98%1913,50
T110E3102358,6858716550,30%1699,04
AMX 50 10081444,5277516453,66%1735,48
KV-15528,2436016455,49%1188,43
S-5171347,1860316250,62%1706,34
VK 16.02 Leopard5106,9722316251,85%207,26
T25/27740,4750816144,10%966,40
AMX 13 757461,0337315755,41%946,30
Lorraine 155 mle. 507853,2549815453,25%1095,55
T2881153,9852215445,45%1141,01
M3 Lee4262,8525414140,43%805,53
AMX AC mle. 467630,9443113938,85%644,54
Object 41681217,2756913953,24%1647,01
Pz.Kpfw. III/IV5177,4519813548,15%308,37
IS7783,5060513448,51%960,94
AMX AC mle. 4881067,6253213347,37%1117,11
SU-1006822,8854512864,06%1688,66
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5283,1325512058,33%641,10
T71 DA7549,5364811963,03%1107,56
Object 261101752,1650011857,63%1736,49
Hummel6668,4345211649,14%868,50
Panther7485,9845811643,97%487,42
STA-181248,3459110851,85%1718,70
Tiger I7777,0159210649,06%915,54
T297894,2063510245,10%913,29
Pz.Kpfw. III Ausf. J4109,7718410252,94%229,75
T-1506494,7741310155,45%742,21
SU-15271120,7162510050,00%1637,52
Type 5 Chi-Ri7969,136079955,56%1673,78
VK 36.01 (H)6618,144139552,63%1148,58
T110E5102285,566549451,06%2146,67
AT 771264,737309252,17%1734,64
Tiger (P)7889,986429148,35%1082,07
A-4471024,005859151,65%1872,33
S35 CA5423,712329044,44%771,95
T-448763,114908844,32%869,46
Cromwell6726,056798762,07%1758,84
Sturer Emil7894,125348653,49%1306,79
ARL V396478,123918647,67%752,90
O-I61289,866178557,65%2884,11
VK 30.01 (H)5482,673878252,44%936,32
Grille5403,312168143,21%712,59
Type 4 Chi-To6655,945687757,14%1363,32
T-62A102002,746157748,05%1770,00
M18 Hellcat6672,555017544,00%1156,56
M66600,665077349,32%980,52
T675424,014067047,14%874,08
T216286,424866943,48%602,04
T-437967,087106446,88%1697,27
VK 30.01 (P)6487,924296457,81%870,55
Grille 15102076,775446445,31%1456,35
Wespe3273,731696352,38%1028,80
Marder II3205,051426040,00%420,15
AMX M4 mle. 457922,936745754,39%1244,66
AT 86692,605585752,63%1172,55
M4 Sherman5397,265165459,26%1046,24
M4A3E2 Sherman Jumbo6631,466225453,70%1315,27
A-436673,376265461,11%1599,43
Type 64 6795,915775448,15%2035,63
Comet7897,755045238,46%1350,88
Bishop5589,833565248,08%1363,33
SU-100M17856,105475158,82%1241,66
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.485,821985056,00%210,84
Type 3 Chi-Nu5509,715834961,22%1619,87
Pz.Kpfw. III Ausf. E3126,351604938,78%366,32
Somua SAu 404258,811774742,55%577,34
FV3046633,414024650,00%1157,92
Object 907 101709,717924575,56%1341,22
BDR G1 B5437,644234452,27%814,80
KV-137477,595344440,91%586,11
M41 Walker Bulldog8951,885954365,12%1939,96
leKpz M 41 90 mm GF 81009,655174344,19%1571,62
T-284168,711754242,86%350,35
Type 1 Chi-He4465,405584057,50%2204,16
Caernarvon81520,105734050,00%1968,32
VK 28.016291,743463951,28%722,66
WZ-1317967,635493847,37%1913,45
MT-256275,453363855,26%700,02
AT 25356,653563743,24%646,17
AMX 404149,501973663,89%729,53
Crusader5479,095053554,29%1550,22
T1 Heavy Tank5514,575463560,00%1153,68
M8A14254,412743447,06%601,31
SU-855565,973913351,52%1404,26
T1 Cunningham174,243693348,48%266,13
ARL 446669,645393342,42%1149,58
Pz.Kpfw. 38 (t)3113,661663250,00%269,24
Lorraine 39L AM3242,471553243,75%659,70
M75247,193973253,13%836,76
Pz.Kpfw. 35 (t)2119,101683050,00%533,13
Pz.Kpfw. II2131,471993050,00%595,25
Pz.Kpfw. II Luchs4157,312012941,38%365,65
Škoda T 245551,363192853,57%1459,70
Panther II8961,436252850,00%1078,10
IS-271004,005422759,26%1318,68
IS-5 (Object 730) 81419,046012748,15%1509,13
Leichttraktor185,421912650,00%297,59
Black Prince71242,886782646,15%1831,28
Pz.Sfl. IVc5407,192502661,54%956,54
T-46396,421732462,50%390,66
M5A1 Stuart4493,876052339,13%2282,16
M5 Stuart4224,774292263,64%1025,28
Sturmpanzer I Bison3107,471411957,89%277,31
M2 Medium Tank3191,891821942,11%613,43
B14408,065031850,00%1800,53
Panzerjäger I2139,331471866,67%550,67
Churchill VII6865,836181872,22%1857,81
Type 586765,944851850,00%1628,84
T-345536,885581668,75%1902,38
Sturmpanzer II4126,501341650,00%239,67
Birch Gun4248,002621643,75%834,85
D2366,331331553,33%111,99
BT-22212,004881573,33%1389,41
Sav m/434310,693131361,54%1022,24
T56 GMC385,381361353,85%130,96
Valentine AT3164,692671353,85%419,04
T376708,465321353,85%1987,91
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81347,386851338,46%1402,51
Renault FT 75 BS2134,821281154,55%690,16
Type T-345557,363701136,36%1488,87
AMX 383169,452631172,73%933,32
T1 HMC2220,501551050,00%1288,46
VK 72.01 (K) 102332,44437933,33%1545,58
MS-1183,8875812,50%211,42
KV-4 Kreslavskiy 81270,13714837,50%1183,13
AT 158929,57496742,86%742,74
Ikv 723504,33569650,00%2294,88
59-166322,67375650,00%660,86
Valentine4283,50411666,67%1408,89
Crusader 5.5-in. SP7443,50292633,33%333,32
KV-37925,00508580,00%1148,20
Renault FT AC2176,00135540,00%510,99
AMX Chasseur de chars 81271,00440520,00%1166,24
Chieftain/T95 81293,50442425,00%1265,20
StuG IV 5512,00215425,00%951,58
121B 10973,50424450,00%529,39
Renault FT1113,001623100,00%689,77
TOG II* 6784,6725630,00%983,48
Strv fm/211189,0023120,00%1284,28
Pvlvv fm/42242,003062100,00%264,10
Cruiser Mk. I2261,50407250,00%1226,34
T3 HMC2288,003422100,00%1711,56
Universal Carrier 2-pdr2180,5022320,00%715,50
Marder 38T4439,50197250,00%942,11
BT-7 artillery 365,005020,00%44,65
M3 Stuart3232,007451100,00%1430,31
BT-73552,0043610,00%3709,36
Renault NC-31139,0012710,00%0,00
M2 Light Tank2340,009781100,00%2306,00
Type 97 Te-Ke 2318,0025010,00%2576,45
Ikv 65 Alt II61240,007111100,00%3242,39
T-262196,002731100,00%1015,08
Renault UE 5730,002210,00%0,00
Bat.-Châtillon 12 t8181,007251100,00%261,00
Light Mk. VIC 27,001781100,00%261,00
LTP 3272,0030310,00%1284,02

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 04.02.2017
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 18.12.2014
Opuścił klan: 04.02.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.07.2016
Opuścił klan: 02.02.2017
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 12.07.2014
Opuścił klan: 16.12.2014
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 29.11.2013