fgas_cz

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy345227734
Ø Poziom7,928,008,008,12
Zwycięstwa1793951,96%342,86%342,86%1750,00%
Porażki1604046,46%457,14%457,14%1750,00%
Remisy5431,57%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy998428,92%228,57%228,57%1029,41%
Zniszczone czołgi334210,9710,1410,14200,59
Zniszczonych/zgonów1,360,200,200,83
Wykryte pojazdy337420,9810,1410,14130,38
Zadane uszkodzenia1.324,10787,14787,14875,91
Punkty zajęcia bazy440021,27162,29162,29240,71
Punkty obrony bazy260840,7600,0000,00240,71
Doświadczenie575,12381,00381,00408,56
WN71243,08320,88320,88767,35
WN81643,981648,781648,781078,81
Ogółem
Bitwy34522
Ø Poziom7,92
Zwycięstwa1793951,96%
Porażki1604046,46%
Remisy5431,57%
Przetrwane bitwy998428,92%
Zniszczone czołgi334210,97
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy337420,98
Zadane uszkodzenia1.324,10
Punkty zajęcia bazy440021,27
Punkty obrony bazy260840,76
Doświadczenie575,12
WN71243,08
WN81643,98
Ostatnie 24 godziny
Bitwy7
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa342,86%
Porażki457,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy228,57%
Zniszczone czołgi10,14
Zniszczonych/zgonów0,20
Wykryte pojazdy10,14
Zadane uszkodzenia787,14
Punkty zajęcia bazy162,29
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie381,00
WN7320,88
WN81648,78
Ostatnie 7 dni
Bitwy7
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa342,86%
Porażki457,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy228,57%
Zniszczone czołgi10,14
Zniszczonych/zgonów0,20
Wykryte pojazdy10,14
Zadane uszkodzenia787,14
Punkty zajęcia bazy162,29
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie381,00
WN7320,88
WN81648,78
Ostatnie 30 dni
Bitwy34
Ø Poziom8,12
Zwycięstwa1750,00%
Porażki1750,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1029,41%
Zniszczone czołgi200,59
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy130,38
Zadane uszkodzenia875,91
Punkty zajęcia bazy240,71
Punkty obrony bazy240,71
Doświadczenie408,56
WN7767,35
WN81078,81
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2126000
Zwycięstwa128060,21%00,00%00,00%00,00%
Porażki76035,75%00,00%00,00%00,00%
Remisy864,05%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy75335,42%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi13810,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,010,000,000,00
Wykryte pojazdy30301,4300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.504,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy32371,5200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy21801,0300,0000,0000,00
Doświadczenie646,500,000,000,00
Ogółem
Bitwy2126
Zwycięstwa128060,21%
Porażki76035,75%
Remisy864,05%
Przetrwane bitwy75335,42%
Zniszczone czołgi13810,65
Zniszczonych/zgonów1,01
Wykryte pojazdy30301,43
Zadane uszkodzenia1.504,88
Punkty zajęcia bazy32371,52
Punkty obrony bazy21801,03
Doświadczenie646,50
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy758000
Zwycięstwa46961,87%00,00%00,00%00,00%
Porażki25834,04%00,00%00,00%00,00%
Remisy314,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy28637,73%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4390,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy14011,8500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia854,840,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14921,9700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy11031,4600,0000,0000,00
Doświadczenie532,350,000,000,00
Ogółem
Bitwy758
Zwycięstwa46961,87%
Porażki25834,04%
Remisy314,09%
Przetrwane bitwy28637,73%
Zniszczone czołgi4390,58
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy14011,85
Zadane uszkodzenia854,84
Punkty zajęcia bazy14921,97
Punkty obrony bazy11031,46
Doświadczenie532,35
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy182000
Zwycięstwa10557,69%00,00%00,00%00,00%
Porażki7340,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,20%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7239,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1330,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,210,000,000,00
Wykryte pojazdy1100,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia578,700,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1931,0600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2441,3400,0000,0000,00
Doświadczenie413,170,000,000,00
Ogółem
Bitwy182
Zwycięstwa10557,69%
Porażki7340,11%
Remisy42,20%
Przetrwane bitwy7239,56%
Zniszczone czołgi1330,73
Zniszczonych/zgonów1,21
Wykryte pojazdy1100,60
Zadane uszkodzenia578,70
Punkty zajęcia bazy1931,06
Punkty obrony bazy2441,34
Doświadczenie413,17
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1391000
Zwycięstwa70050,32%00,00%00,00%00,00%
Porażki66948,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy221,58%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy44632,06%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10640,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy18081,3000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia968,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy15211,0900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy13470,9700,0000,0000,00
Doświadczenie564,510,000,000,00
Ogółem
Bitwy1391
Zwycięstwa70050,32%
Porażki66948,09%
Remisy221,58%
Przetrwane bitwy44632,06%
Zniszczone czołgi10640,76
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy18081,30
Zadane uszkodzenia968,75
Punkty zajęcia bazy15211,09
Punkty obrony bazy13470,97
Doświadczenie564,51
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy535000
Zwycięstwa29254,58%00,00%00,00%00,00%
Porażki23042,99%00,00%00,00%00,00%
Remisy132,43%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy20438,13%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3890,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,180,000,000,00
Wykryte pojazdy5761,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.191,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8701,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy16263,0400,0000,0000,00
Doświadczenie665,200,000,000,00
Ogółem
Bitwy535
Zwycięstwa29254,58%
Porażki23042,99%
Remisy132,43%
Przetrwane bitwy20438,13%
Zniszczone czołgi3890,73
Zniszczonych/zgonów1,18
Wykryte pojazdy5761,08
Zadane uszkodzenia1.191,07
Punkty zajęcia bazy8701,63
Punkty obrony bazy16263,04
Doświadczenie665,20
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy13061000
Zwycięstwa827663,36%00,00%00,00%00,00%
Porażki459735,20%00,00%00,00%00,00%
Remisy1881,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy488437,39%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi83340,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,020,000,000,00
Wykryte pojazdy154351,1800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia986,620,000,000,00
Punkty zajęcia bazy194071,4900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy116330,8900,0000,0000,00
Doświadczenie530,950,000,000,00
Ogółem
Bitwy13061
Zwycięstwa827663,36%
Porażki459735,20%
Remisy1881,44%
Przetrwane bitwy488437,39%
Zniszczone czołgi83340,64
Zniszczonych/zgonów1,02
Wykryte pojazdy154351,18
Zadane uszkodzenia986,62
Punkty zajęcia bazy194071,49
Punkty obrony bazy116330,89
Doświadczenie530,95
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1360000
Zwycięstwa70551,84%00,00%00,00%00,00%
Porażki64947,72%00,00%00,00%00,00%
Remisy60,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy38027,94%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8000,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,820,000,000,00
Wykryte pojazdy13781,0100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.413,150,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8860,6500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy12470,9200,0000,0000,00
Doświadczenie472,410,000,000,00
Ogółem
Bitwy1360
Zwycięstwa70551,84%
Porażki64947,72%
Remisy60,44%
Przetrwane bitwy38027,94%
Zniszczone czołgi8000,59
Zniszczonych/zgonów0,82
Wykryte pojazdy13781,01
Zadane uszkodzenia1.413,15
Punkty zajęcia bazy8860,65
Punkty obrony bazy12470,92
Doświadczenie472,41
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (217)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
T34 81554,13685605654,34%2211,18
Ferdinand81574,26448158348,64%1963,75
Bat.-Châtillon 25 t101493,85625140151,25%1262,72
AMX 13 909821,18547123749,39%1248,92
StuG III Ausf. G5517,76277107751,81%1252,04
E 100102317,7572897460,06%2201,65
Jagdpanzer E 100102409,4462892150,71%2031,58
T57 Heavy Tank102365,0074467357,95%2049,82
Bat.-Châtillon 25 t AP9900,7142159747,40%774,29
T-5491550,6481251354,78%1932,92
VK 45.02 (P) Ausf. B91556,8761749849,00%1518,74
T-54 ltwt.91319,0259749550,51%2270,64
FCM 50 t 81486,8261145250,66%2105,79
T-1091412,1462944948,55%1301,60
AMX 50 Foch (155) 102406,4667944147,39%1928,99
T3281445,6578244064,77%2027,89
Maus102100,2769141352,54%1906,05
KV-26796,4459241357,63%1559,61
KV-856750,0654140958,92%1329,80
Jagdpanther7674,1229439950,13%781,15
T110E4102465,2564439454,82%2028,20
IS-7101876,0472638153,81%1626,38
IS-381327,5468836646,99%1606,28
Jagdtiger91713,8758435448,87%1378,01
Conqueror92088,2062631753,94%2134,58
T54E191638,4474428549,82%1459,29
AMX 50 12091651,2657827142,44%1525,34
Waffenträger auf Pz. IV91857,4274827154,24%1757,16
T23E3 71024,1956626148,28%1818,72
T3091349,9157225850,39%1020,55
Jagdpanzer IV6402,8424625650,39%578,57
T9591695,5867025352,96%1357,94
M10391838,9064925248,81%1998,79
T-505146,6623924450,41%340,35
T28 Prototype81172,6863624450,00%1173,21
212A91294,2446724344,03%1158,99
E 7591441,4772423546,38%1270,63
AMX 12 t6272,0241123151,08%575,24
AMX 50 Foch91449,8568923151,08%1154,16
Tiger II81230,3773922749,34%1468,68
Object 140101871,8862421555,35%1779,82
Waffenträger auf E 100102461,3067821460,28%1989,65
Rhm.-Borsig Waffenträger81854,8387618359,02%2282,81
T6981089,2765818145,30%1284,45
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4195,3415717744,07%300,72
VK 45.02 (P) Ausf. A8988,0461717143,27%969,42
AMX 50 B102181,9664416852,98%1962,61
T110E3102356,1158716750,30%1773,35
AMX 50 10081444,5277516453,66%1774,94
KV-15528,2436016455,49%1170,51
S-5171347,1860316250,62%1764,86
VK 16.02 Leopard5106,9722316251,85%198,25
T25/27740,4750816144,10%963,42
AMX 13 757461,0337315755,41%932,26
Lorraine 155 mle. 507853,2549815453,25%1102,71
T2881153,9852215445,45%1119,21
M3 Lee4262,8525414140,43%797,05
AMX AC mle. 467630,9443113938,85%640,24
Object 41681217,2756913953,24%1691,81
Pz.Kpfw. III/IV5177,4519813548,15%295,81
IS7783,5060513448,51%976,98
AMX AC mle. 4881067,6253213347,37%1118,17
SU-1006822,8854512864,06%1688,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5283,1325512058,33%638,80
T71 DA7549,5364811963,03%1106,34
Object 261101752,1650011857,63%1805,18
Hummel6668,4345211649,14%876,90
Panther7485,9845811643,97%495,23
STA-181248,3459110851,85%1733,85
Tiger I7777,0159210649,06%921,08
T297894,2063510245,10%931,50
Pz.Kpfw. III Ausf. J4109,7718410252,94%204,56
T-1506494,7741310155,45%739,64
SU-15271120,7162510050,00%1628,91
Type 5 Chi-Ri7969,136079955,56%1681,07
VK 36.01 (H)6618,144139552,63%1131,74
T110E5102285,566549451,06%2174,37
AT 771264,737309252,17%1752,88
Tiger (P)7889,986429148,35%1099,37
A-4471024,005859151,65%1895,68
S35 CA5423,712329044,44%773,98
T-448763,114908844,32%856,89
Cromwell6726,056798762,07%1781,31
Sturer Emil7894,125348653,49%1298,16
ARL V396478,123918647,67%744,02
O-I61289,866178557,65%3020,50
VK 30.01 (H)5482,673878252,44%927,17
Grille5403,312168143,21%705,76
O-Ni71109,156067853,85%1448,73
Type 4 Chi-To6655,945687757,14%1362,41
T-62A102002,746157748,05%1817,59
Grille 15102137,845427744,16%1662,58
M18 Hellcat6672,555017544,00%1150,75
M66600,665077349,32%976,68
T675424,014067047,14%890,89
T216286,424866943,48%582,33
T-437967,087106446,88%1698,96
VK 30.01 (P)6487,924296457,81%866,79
Wespe3273,731696352,38%1021,41
Marder II3205,051426040,00%414,00
AMX M4 mle. 457922,936745754,39%1243,47
AT 86692,605585752,63%1159,78
IS-27984,705405657,14%1353,68
M4A1 Sherman5397,265165459,26%1066,96
M4A3E2 Sherman Jumbo6631,466225453,70%1327,13
A-436673,376265461,11%1596,99
Type 64 6795,915775448,15%2034,59
Comet7897,755045238,46%1367,21
Bishop5589,833565248,08%1354,35
SU-100M17856,105475158,82%1210,26
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.485,821985056,00%172,05
Type 3 Chi-Nu5509,715834961,22%1606,36
Pz.Kpfw. III Ausf. E3126,351604938,78%208,41
Somua SAu 404258,811774742,55%527,79
FV3046633,414024650,00%1156,45
Object 907 101709,717924575,56%1389,42
BDR G1 B5437,644234452,27%785,87
AT 1581163,055774447,73%1217,90
KV-137477,595344440,91%582,34
M41 Walker Bulldog8951,885954365,12%1965,77
leKpz M 41 90 mm GF 81009,655174344,19%1707,86
T-284168,711754242,86%326,30
Type 1 Chi-He4465,405584057,50%2116,56
WZ-1317966,105464047,50%1978,39
Caernarvon81520,105734050,00%1897,93
VK 28.016291,743463951,28%733,84
MT-256275,453363855,26%700,51
AT 25356,653563743,24%642,49
AMX 404149,501973663,89%695,18
Crusader6479,095053554,29%1534,14
T1 Heavy Tank5514,575463560,00%1136,50
M8A14254,412743447,06%569,79
SU-855565,973913351,52%1393,92
T1 Cunningham174,243693348,48%259,87
ARL 446669,645393342,42%1140,82
Pz.Kpfw. 38 (t)3113,661663250,00%230,59
Lorraine 39L AM3242,471553243,75%660,79
M75247,193973253,13%839,64
Pz.Kpfw. 35 (t)2119,101683050,00%529,66
Pz.Kpfw. II2131,471993050,00%539,73
Pz.Kpfw. II Luchs4157,312012941,38%349,64
Škoda T 245551,363192853,57%1464,59
Panther II8961,436252850,00%1085,45
IS-5 (Object 730) 81419,046012748,15%1644,59
Leichttraktor185,421912650,00%280,94
Black Prince71242,886782646,15%1835,79
Pz.Sfl. IVc5407,192502661,54%951,63
T-46396,421732462,50%361,96
Object 252U Defender 81746,966862462,50%2145,85
M5A1 Stuart4493,876052339,13%2110,58
M5 Stuart4224,774292263,64%1022,98
Sturmpanzer I Bison3107,471411957,89%272,36
M2 Medium Tank3191,891821942,11%546,57
B14408,065031850,00%1645,77
Panzerjäger I2139,331471866,67%541,64
Churchill VII6865,836181872,22%1858,40
Type 586765,944851850,00%1622,65
G.W. Panther7816,945571764,71%973,68
T-345536,885581668,75%1903,43
Sturmpanzer II4126,501341650,00%239,18
Birch Gun4248,002621643,75%831,83
Progetto M35 mod. 46 81445,385861656,25%1650,13
D2366,331331553,33%106,72
BT-22212,004881573,33%1351,24
Crusader 5.5-in. SP7513,292781435,71%436,86
Sav m/434310,693131361,54%954,41
T56 GMC385,381361353,85%130,23
Valentine AT4164,692671353,85%400,88
T376708,465321353,85%2029,88
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81347,386851338,46%1422,90
Ikv 65 Alt II6605,503171250,00%1043,02
Renault FT 75 BS2134,821281154,55%698,72
Type T-345557,363701136,36%1481,48
AMX 383169,452631172,73%798,99
Super Conqueror101891,364071127,27%1214,73
T1 HMC2220,501551050,00%1287,78
IS-2-II8661,604221030,00%467,56
VK 72.01 (K) 102332,44437933,33%1448,08
MS-1183,8875812,50%206,62
KV-4 Kreslavskiy 81270,13714837,50%1166,48
WZ-1328389,29270742,86%375,18
Ikv 723504,33569650,00%2100,31
59-166322,67375650,00%668,26
Valentine3283,50411666,67%1274,22
KV-37953,83541683,33%1290,11
Renault FT AC2176,00135540,00%502,39
SU-10181257,806435100,00%1412,04
AMX Chasseur de chars 81271,00440520,00%1217,44
25TP KSUST II5865,00591475,00%2727,01
Chieftain/T95 81293,50442425,00%1328,36
StuG IV 5512,00215425,00%940,42
121B 10973,50424450,00%501,75
Renault FT1113,001623100,00%681,36
Bat.-Châtillon 12 t8166,33457366,67%264,10
TOG II* 6784,6725630,00%991,72
Strv fm/211189,0023120,00%1164,05
Pvlvv fm/42242,003062100,00%264,10
O-Ho8223,5012420,00%0,00
Cruiser Mk. I1261,50407250,00%1249,94
T3 HMC2288,003422100,00%1710,18
Universal Carrier 2-pdr2180,5022320,00%697,11
Marder 38T4439,50197250,00%932,89
Pz.Kpfw. VII101978,50771250,00%1353,91
BT-7 artillery 365,005020,00%0,00
M3 Stuart3232,007451100,00%1308,19
BT-74552,0043610,00%3538,91
M15/423211,0013410,00%395,52
Renault NC-31139,0012710,00%0,00
Škoda T 2561008,006111100,00%1737,45
M2 Light Tank2340,009781100,00%2135,39
Type 97 Te-Ke 2318,0025010,00%2155,06
Type 619922,0037410,00%476,57
T-262196,002731100,00%1012,03
Renault UE 5730,002210,00%0,00
Light Mk. VIC 27,001781100,00%261,00
LTP 3272,0030310,00%1280,21
T95/FV4201 Chieftain 101279,0022110,00%437,66

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.07.2016
Opuścił klan: 01.02.2017
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 18.12.2014
Opuścił klan: 03.07.2016
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 04.02.2017
Opuścił klan: 17.01.2019
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 10.02.2019
Opuścił klan: 09.03.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.09.2019
Opuścił klan: 30.11.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.04.2019
Opuścił klan: 06.06.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.01.2019
Opuścił klan: 07.02.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 18.12.2014
Opuścił klan: 04.02.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.07.2016
Opuścił klan: 02.02.2017
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 12.07.2014
Opuścił klan: 16.12.2014
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 29.11.2013